Kosmetyki KALLOS - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-11, 20:58   #121
kasiulka12
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka12
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 102
GG do kasiulka12
Dot.: Kosmetyki KALLOS

A gdzie mozna te kosmetyki dostac w rzeszowie?
kasiulka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 21:44   #122
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez giganciara Pokaż wiadomość
U mnie jest salon Kallosa. Kobietka prostowała mi włosy przedtem nakładając balsam i naprawdę efekt był zniewalający. Nie miałam eszcze tak prostych i błyszczących włosków. Polecam
http://allegro.pl/item146100727_kall...a_wysylka.html czyzbys mowila o tym balsamie? Jesli tak, to chyba sie skusze Ale teraz z drugiej strony dalas mi zagadke: proste wlosy to efekt tego cuda, czy prostownicy, hmmmm
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 06:10   #123
madlenka_16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki KALLOS

JAk używacie tej odżywki ?? Nakładac na mokre czy na suche włosy?
madlenka_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 07:45   #124
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez kasiulka12 Pokaż wiadomość
A gdzie mozna te kosmetyki dostac w rzeszowie?
ja dostałam Kallosa w sklepie fryzjerskim tam zaraz koło kościoła Fary na takiej małej uliczce. Na pewno znajdziesz
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 07:52   #125
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez giganciara Pokaż wiadomość
U mnie jest salon Kallosa. Kobietka prostowała mi włosy przedtem nakładając balsam i naprawdę efekt był zniewalający. Nie miałam eszcze tak prostych i błyszczących włosków. Polecam
kusisz , kusisz A tak wogole to zastanawia mnie czy ten balsam jest do spłukiwania http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16805
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 08:42   #126
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Kosmetyki KALLOS

ja zamowilam sobie balsam do prostowania wlosow kallosa, wczoraj dostalam przesylke i jestem zachwycona. na moich wlosach na prawde efekt jest zadowalajacy, wczesniej nie moglam sobie z nimi poradzic (mam prostownice efalocka czyli nie bylejaka ), nie moglam ich idealnie wyprostowac (pewnie przez to ze sa tak zniszczone), uzywalam juz roznych preparatow ale niewiele dawaly za to po kallosie sa idealnie proste... i to wcale nie na najwyzszej temperaturze! takze moim wlosom bardzo sluzy, uzywam oprocz tego jedwabiu biosilk farouk i z efektu jestem bardzo zadowolona. niestety dzis pada takze wychodzac z domu bede musiala sie pozegnac z prostymi wlosami, ale chociaz troche sie nacieszylam aha mam cienkie i zniszczone wlosy (prostowaniem i kiedys byly rozjasniane na platyne :/)
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 09:23   #127
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
ja zamowilam sobie balsam do prostowania wlosow kallosa, wczoraj dostalam przesylke i jestem zachwycona. na moich wlosach na prawde efekt jest zadowalajacy, wczesniej nie moglam sobie z nimi poradzic (mam prostownice efalocka czyli nie bylejaka ), nie moglam ich idealnie wyprostowac (pewnie przez to ze sa tak zniszczone), uzywalam juz roznych preparatow ale niewiele dawaly za to po kallosie sa idealnie proste... i to wcale nie na najwyzszej temperaturze! takze moim wlosom bardzo sluzy, uzywam oprocz tego jedwabiu biosilk farouk i z efektu jestem bardzo zadowolona. niestety dzis pada takze wychodzac z domu bede musiala sie pozegnac z prostymi wlosami, ale chociaz troche sie nacieszylam aha mam cienkie i zniszczone wlosy (prostowaniem i kiedys byly rozjasniane na platyne :/)
a możesz napisać żod jakiego Allegrowicza kupowałas kosmetyki?? i jaka pojemność??
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-12, 12:37   #128
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
a możesz napisać żod jakiego Allegrowicza kupowałas kosmetyki?? i jaka pojemność??
Wrocilam dzisiaj ze szkoly, a tu mila niespodzianka: mama kupila - http://allegro.pl/item146100727_kall...a_wysylka.html Pojemnosc 300ml, mysle, ze sprzedawcy mozna zaufac, ma tylko 1 komentarz neutralny...
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 12:43   #129
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Kosmetyki KALLOS

kupowalam w sklepie internetowym www.uradka.pl sa tam rozne kosmetyki do salonow fryzjerskich a ceny nawet nizsze niz na allegro i do tego blyskawiczna przesylka (w czwartek lub piatek zamawialam i wczoraj juz przesylka byla u mnie) dlatego polecam. zamowilam tez balsam rewitalizujacy do wlosow rowniez firmy kallos cena jest bardzo przystepna jak na takie duze opakowanie jednak jeszcze nie wyprobowalam. wyprobuje jutro jak bede myc wlosy (lub dzis wieczorem) mam nadzieje ze pomoze moim zniszczonym wlosom


aha pojemnosc tego balsamu do prostowania to 300 ml! czyli naprawde duzo jak na taka cene. a tego rewitalizujacego to az 500 ml

link do tego balsamu do prostowania:
http://www.uradka.pl/product_info.ph...F3w%20300%20ml.
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 18:03   #130
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Kosmetyki KALLOS

No 300ml to bardzo dużo jak wypróbujecie go to opiszcie wrażenia bo ja go sobie chyba kupie w najbliższym czasie jak jakieś fundusze sie pojawią a co do tego balsamu białego rewitalizującego to ma bardzo dobre opinie na KWC
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 14:41   #131
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Wasze opinie brzmią bardzo zachęcająco. Na pewno wypróbuję, jak skończy mi się Hot Liss.



Próbowała ktoraś z Was tych owocowych maseczek albo szamponów. Jakie efekty?
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 18:01   #132
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Kosmetyki KALLOS

uzylam dzis tego balsamu rewitalizujacego. po 1 zastosowaniu nie moge zbyt wiele powiedziec na temat dzialania ale wloski sa bardziej miekkie w dotyku (no chociaz wciaz sianowate - zniszczone ) i takie jakby bardziej puszyste... wydaje sie jakby bylo ich wiecej, przynajmniej mi.
zapach moze nie zachwyca ale nie jest tez jakis odrazajacy. w ogole zapach nie jest dla mnie wazny - wazne by kosmetyk dzialal i rzeczywiscie pomagal wlosom.
aha konsystencja jest dosc rzadka w porownaniu z innymi odzywkami ktore sa raczej geste. dlatego jest troszke mniej wydajny, no ale to w koncu az 500 ml dlatego nie ma co narzekac.

a balsam do prostowania wlosow jak juz pisalam - super jak za ta cene to na prawde rewelacja! dla moich wlosow jest lepszy od tych "drozszych" kosmetykow np od loreala - widze znaczna roznice. jeszcze w polaczeniu z biosilk farouk to w ogole
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 18:11   #133
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Aniu czy ten balsam jest do spłukiwania??
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 18:17   #134
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Kosmetyki KALLOS

tak. naklada sie go po umyciu wlosow i splukuje po 5 min. ja dodatkowo uzywam rowniez balsamow bez splukiwania
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 09:20   #135
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Chcialam sie wypowiedziec na temat balsamu Relax do prostowania wlosow zamowilam go dla kolezanki ale go nie odebrala wiec go sobie przygarnelam uzylam narazie kilka razy... ale uwazam ze jest naprawde swietny u mnie sam w sobie wlosow nie prostuje, raczej polecalabym go do prostowanicy bo dopiero po jej uzyciu widac jak ten balsam dziala prostownica sunie po wlosach w eksperesowym tempie, wydaje mi sie ze balsam chroni wlosy. Wlosy sa sypkie, blyszczace, gladkie, no cudo poprostu balsam posiada male drobinki, ktore i tak zostaja na rekach, troche bezsensu no i dla mnie polaczenie tego balsamu z odzywka bez splukiwania pantene 'proste i gladkie' to rewelacja, wlosy sa takie o jakie mi wlasnie chodzilo balsamu nakladam bardzo malo i wystarczy, bardzo wydajny, zostanie pewnie ze mna dopoki skonczy sie jego data waznosci
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 09:27   #136
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ja własnie zamowiłam przedwczoraj ten Balsam do prostowania i Placente w sklepie internetowym URADKA
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 17:30   #137
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki KALLOS

ja mam maske z lozysk:P za pierwszym razem efekt mnie nie powalil na kolana ale stosuje ga juz ok tygodnia i stan wlosow szybko sie poprawia i co najdziwniejsze mimo ze mam jasne wlosy pojawil sie na nich polysk)) zazwyczaj byl malo zauwazalny.ja stosuje ja jako zwykla odrzywke ze splukiwaniem i raz na jakis czas jako maske 30 min) kolezanka ma sobie kupic mleczna przelejemy sobie do czegos i bedziemy sie wymieniac))
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 20:04   #138
jaga24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Dziewuszki z LUBLINA!!!!prosze o pomoc!!!!gdzie można kupic te cuda kallosa???zaznaczam ze pyałam w sklepach(2)na zamojskiej, na głębokiej i w olimpie!!!!nigdzie nie mająjeśli któraś z was coś wie to będę bardzo wdzięczna za cynk
jaga24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 11:50   #139
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ja mam balsam Midollo e Placenta i jestem baardzo zadowolona. Efekt odbudowujący jest widoczny już po 2-3 użyciach. Chociaż są na rynku lepsze preparaty, to mogę szczerze polecić ten balsam. Włosy są po nim błyszczące, miękkie i nieoklapnięte. Jestem obecnie w połowie litrowego opakowania i muszę stwierdzić, że przez dość rzadką konsystencję nie jest jakoś szczególnie wydajny, ale nie jest też źle.

Zamówiłam też balsam bez spłukiwania w sprayu z serii Relax i już go więcej nie kupię. Włosy są po nim sklejone, niemiłe w dotyku i wyglądają matowo. Używam tylko okazjonalnie i w niewielkich ilościach, kiedy moje włosy potrzebują szybkiego wygładzenia, bo tutaj nie mogę powiedzieć, żeby nie dawał efektów. Dobrnęłam do połowy opakowania i najchętniej bym się go pozbyła.

Zastanawiam się teraz nad kolejnymi rzeczami z tej firmy, bo mimo niewypału z tym sprayem, uważam rzeczy Kallosa za dobre i warte polecenia.

Na mojej liście są:

1. Szampon migdałowy.
2. Bioaktywny balsam rewitalizujący pH4

Zamierzam też wypróbować krem Placenta, ale wezmę opakowanie 275 ml, bo podobno na dłuższą metę już nie jest taki rewelacyjny.

Chciałabym też przeczytać opinie na temat kremowego szamponu. Zastanawia mnie czy nada się do włosów mieszanych, tzn. czy nie będą mi się po nim za bardzo przetłuszczały włosy u nasady. Jeżeli któraś z Was go miała, to napiszcie jak wrażenia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 69.jpg (60,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75.jpg (58,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 42.jpg (107,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 72.jpg (88,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 150522400.jpg (49,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 46.jpg (47,8 KB, 9 załadowań)
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 15:24   #140
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
tak. naklada sie go po umyciu wlosow i splukuje po 5 min. ja dodatkowo uzywam rowniez balsamow bez splukiwania
No wlasnie dziewczyny..Ja mam problem..Piszesz, ze splukuje sie go, a znowu na moim opakowaniu nic takiego nie widnieje..Jak to w koncu jest?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 17:19   #141
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Kosmetyki KALLOS

na moim pisze, ze nalozyc na mokre wlosy i po paru minutach splukac. jest taka najklejka po polsku
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 18:52   #142
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Oooo... Na mojej jest:
Sposób użycia:
Produkt nanosimy na umyte i osuszone włosy, równomiernie go rozprowadzając. Suszymy na szczotce bądź prostując prostownicą.

I co teraz?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 19:08   #143
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Kosmetyki KALLOS

nafiyga z tego co się zorientowałam Tobie chodzi o balsam do prostowania włosów, którego się nie spłukuje, a dziewczyny piszą, że do spłukiwania jest balsam rewitalizujący... dobrze napisałam...?
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 23:21   #144
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Aaaa...to o o to chodzi.. dzieki

Wazne, ze dobrze go uzylam, chociaz sie przestraszylam jak pisalyscie, ze go sie splukuje
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 09:27   #145
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Kosmetyki KALLOS

a co do balsamu do prostowania, to na nim jest napisane, że "chroni włosy podczas suszenia", czy to oznacza że mogę zrezygnowąc z Hot Lissa, czy tylko chroni tak delikatnie, że Hot Liss jest niezbędny???
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 09:57   #146
cookie_monster
Raczkowanie
 
Avatar cookie_monster
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 68
Dot.: Kosmetyki KALLOS

mam pytanie. mianowicie: jeśli chodzi o balsam do prostowania wlosow - czy mozna uzywac go na suche włosy?
cookie_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 11:16   #147
ewujw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ja mam balsam Kallosa z łożysk roślinnych Serical - jest do spłukiwania i szczerze powiedziawszy używam go po każdym myciu - fantastycznie ułatwia rozczesanie włosów. Faktycznie włosy są bardziej błyszczące i wydaje mi się że mniej niszczą się końcówki. Miałam też szampon Kallosa ale z niego nie byłam zadowolona - zwykły szampon. Balsam polecam z czystym sumieniem
ewujw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 12:59   #148
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez cookie_monster Pokaż wiadomość
mam pytanie. mianowicie: jeśli chodzi o balsam do prostowania wlosow - czy mozna uzywac go na suche włosy?
Oczywiscie, ze nie! Jaki bylby sens? Tylko niepotrzebnie przetluscilby wlosy, a obawiam sie, ze efektu i tak nie byloby widac..
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 17:11   #149
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Kosmetyki KALLOS

ja uzywam na mokre,ale na suche tez czasmi mi sie zdarzalo gdyz mam tak zniszczone wlosy ze ich nic nie przetlusci hahahah
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 17:35   #150
cookie_monster
Raczkowanie
 
Avatar cookie_monster
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 68
Dot.: Kosmetyki KALLOS

bo z reguly nie susze wlosow. czekam az same wyschna. a chcialabym kupic ten balsam, bo mam juz zniszczone wlosy do prostowanie. keidys trzeba zaczac uzywac jakiegos specyfiku :p
cookie_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-06 17:20:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.