Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-09, 21:26   #151
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
myślę, że warto spróbowac czegoś co na pewno nie pogorszy stanu skóry- czyli pudrów mineralnych.
Nie zapchają dodatkowo, dobrze kryją nie tworząc maski- problem z doborem koloru.
Jesteś bladziutka, l'oreal na pewno nie ma nic dla Ciebie (chyba że ten z usa, dostępny na allegro).

z Loreala mineralnego mam N3 i wsumie tylko o półtora-dwa tony za ciemny, może gdyby kupić N1 to bylby nawet dobry..(tylko czy N1 jest w Polsce, może wiesz?)

no ale ja właśnie pisalam w pierwszym poście, że to dla mne za mało, taki puder potrzyma z 2 godz i już go nie ma, jak już kłade coś tego typu to na podkład. Chyba, że ktoś zna podkład we fluidzie mineralny?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 21:38   #152
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

przepraszam za off topa ale nie mogłam się powtrzymać
masz świetne uszy, tak jak elfik - zazdroszczę
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 21:40   #153
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

Jeszcze raz powiem, że najpierw warto poprosic o próbkę. W wielu aptekach są już testery. Jakąkolwiek decyzję nie podejmiesz, najpierw wypróbuj produkt, potem kupuj.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 21:43   #154
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
przepraszam za off topa ale nie mogłam się powtrzymać
masz świetne uszy, tak jak elfik - zazdroszczę
ojejku nie podłamuj mnie poprostu to jedno odstaje, nic fajnego, operacja za rok po maturze chciałaby szybciej ale brak czasu



Ok, ale ja nigdy nie brałam próbek i zbytnio nie wiem skąd je wziąść?
Jak w dauglasie i sephorze nie będą mieli, to skąd?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2008-11-09 o 21:44
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 22:17   #155
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ojejku nie podłamuj mnie poprostu to jedno odstaje, nic fajnego, operacja za rok po maturze chciałaby szybciej ale brak czasu



Ok, ale ja nigdy nie brałam próbek i zbytnio nie wiem skąd je wziąść?
Jak w dauglasie i sephorze nie będą mieli, to skąd?
W douglasie będą mieli na pewno revlona, a w aptece ( ale to może faktycznie nie we wszystkich powinien byc vichy. Wystarczy powiedziec, ze chcesz przetestowac podkład ze względu na problematyczną cere i powinni dac.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 22:27   #156
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

Też ciagle przekopuje kwc czytam i czytam i po protsu pozostaje testowanie. Od siebie dodam ze wiem jaki to bol.Choc nie mam blizn to reszta z podpunktow sie zgadza. Bez sensu jest pisanie rad odnosnie dbania o cere - od tego są inne watki a poza tym osoba z problemowa cera najlepiej sama wie jak sobie pomoc i bardzo sie stara, tylko to nie jet takie latwe wiec wymaga czasu. Trzeba przejsc tradzik zeby zrozumiec. A podklad wcale nie musi szkodzic

ja obecnie uzywam revlona z softflexem. Nie wydaje mi sie ciezki, jednak ostatnio stwierdzam ze do idealu mu daleko. Chyba nie umiem go nalozyc,nie stapia mi sie z cera. Ale w miare kryje. Jak dotad najlepszy jaki mialam choc mam sporo zastrzezen...

mary kay tez uzywalam,i chyba jutro go odkopie i uzyje. Nie kryje za mocno ale mam wersje srednio kryjaca. Jego ogronym minusem jest slaby mat. Wiele osob sie na to skarzy. To pewnie dlatego ze jest uniwersalny-do cery tlustej i normalnej. jest na allegro, dosc tani wiec mozna sprobowac

uzywalam troche MF lasting p. ale nie przypadl mi do gustu. wodnisty, slaby mat,nienaturalny wyglad. To chyba najslynniejsze "kryjace" podklady

z gornopolkowyh dziewczyny polecaja lacome teint idole ultra, gdybym miala kupic wybralabym wlasnie ten. Z checia poczytam o dobrych podkladach
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 22:38   #157
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

Kusi mnie ten Revlon, wprawdzie jedna z moderatorek pisała, że jest dobry dla typowo trądzikowych cer ale nie poleca u naczynkowych
I sama wiem, bo kiedy stosowałam, to rzeczywiście twarz mi się po dłuższym stosowaniu zrobiła szaro-czerwona, ale bym go używała teraz żadniej, tylko jak będą się szykowały zajęcia poza lekcyjne czy jakieś spotkanie odrazu po szkole, a na zwykłe dni bym kupiła inny (jeszcze nie wiem który)

_Ewelka_ chociaż Ty mnie rozumiesz o ile dobrze pamiętam (strasznie dawno o tym pisałaś nie wiem czy dalej aktualne) masz z corolstaya kolor buff?
Jeśli tak, mam prośbę, możesz opisac ten odcień? W co wpada itd?


oczywiście wezmę próbki ale musze wiedziec jakie te próbki brac

aha i jeśli chodzi o tej Revlona, to nie jest to mistrz estetyki, twarz jakoś specjalnie atrakcyjnie nie wygląda, jednak nikt go nie pobije jeśli chodzi o trwałość, te uczucie, że wraca się do domu i ma się dalej zakryte blizny nie trzeba siedzieć po lekcjach w łazience i malować się na nowo (lącznie z noszeniem przy sobie kosmetyków do demakijażu i całych akcesoriów pudrów,korektorów itd) żeby pójść spokojnie na autobus i wrócić do domu
ja to nawet do tego w tej chwili jestem zdolna, ale zima przyjdzie to już nie będe mogla z tak swierzo pomalowana twarz wyjsc na mroz
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2008-11-09 o 22:45
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 00:01   #158
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

A probowalas Shiseido SPF 43 ??? Mam rowniez problematyczna cere i sklonnosci do wysypow (najwiekszy jaki pamietam spotkal mnie po EL Idealist!! a tak chcialam go kochac ...), tez stosuje kwasy w celu zluszczenia naskorka i splycenia blizn i tym bardziej polecam shiseido, bo nie dosc ze swietnie kryje, dobrze sie trzyma, nie zapycha i nie wysusza, to w dodatku ma wysokie filtry, ktore dodatkowo chronia buzke przed przebarwieniami! Moja cera jest kolorem zblizona do Twojej, moze nawet nieco jasniejsza, a kolor SP10 bardzo w porzadku.
Jak bedziesz miala okazje - wyprobuj! Ja jestem mega zadowolona!
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 07:47   #159
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

Ładna z Ciebie Dziewczyna

Masz dopiero 17 lat i jeśli już teraz bawisz się kwasami i znasz zasady dobrej pielęgnacji cery to za jakiś czas powinno być tylko lepiej.

Ja chce Ci polecić podkład Estee Lauder Double Wear Light. Co prawda kosztuje około 130 zł, ale już za jakieś 30-40 zł możesz zamówić sobie ten podkład w próbkach przez Allegro.

To dobre rozwiązanie dla Ciebie, bo zawsze będziesz mieć świeży podkład. Odcienie dla Ciebie to 01 lub 02. Wyżej nie. Może pójdziesz do Sephory? Pani bez problemu zrobi Ci tam próbkę, a Ty sobie przetestujesz. Poczytaj opinie na KWC. Powinnaś być zadowolona.

Revlon może jest fajnym rozwiązaniem, ale on ma niefajny skład i może być jeszcze gorzej dla Twojej cery za jakiś czas...


Z pudrów sypkich polecam Ci APC Cosmetics (ok. 25 zł). Najlepiej kolor transparentny, który w ciągu dnia mogłabyś robić ewentualne poprawki na twarzy.


Aaa i mi też się podobają Twoje uszy
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 08:05   #160
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
A probowalas Shiseido SPF 43 ??? Mam rowniez problematyczna cere i sklonnosci do wysypow (najwiekszy jaki pamietam spotkal mnie po EL Idealist!! a tak chcialam go kochac ...), tez stosuje kwasy w celu zluszczenia naskorka i splycenia blizn i tym bardziej polecam shiseido, bo nie dosc ze swietnie kryje, dobrze sie trzyma, nie zapycha i nie wysusza, to w dodatku ma wysokie filtry, ktore dodatkowo chronia buzke przed przebarwieniami! Moja cera jest kolorem zblizona do Twojej, moze nawet nieco jasniejsza, a kolor SP10 bardzo w porzadku.
Jak bedziesz miala okazje - wyprobuj! Ja jestem mega zadowolona!
też mam shiseido spf 43, w kolorze sp10 (totalny bladzisozek to to nie jest, dla mnie móglby być jaśniejszy) i zgadzam się z tym że nieźle kryje i jest przyjazny dla buzi.

co do l'oreal N1, na pewno nie ma go w polsce
najjasniejsze co jest to trójeczki.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 09:43   #161
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
A probowalas Shiseido SPF 43 ??? Mam rowniez problematyczna cere i sklonnosci do wysypow (najwiekszy jaki pamietam spotkal mnie po EL Idealist!! a tak chcialam go kochac ...), tez stosuje kwasy w celu zluszczenia naskorka i splycenia blizn i tym bardziej polecam shiseido, bo nie dosc ze swietnie kryje, dobrze sie trzyma, nie zapycha i nie wysusza, to w dodatku ma wysokie filtry, ktore dodatkowo chronia buzke przed przebarwieniami! Moja cera jest kolorem zblizona do Twojej, moze nawet nieco jasniejsza, a kolor SP10 bardzo w porzadku.
Jak bedziesz miala okazje - wyprobuj! Ja jestem mega zadowolona!
Coś nie mogę go znaleść, bo jedyny podklad we fluidzie to ten na KWC:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1714
Można prosić o dokładną nazwę? I w jakiej cenie go kupiłaś?

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Ładna z Ciebie Dziewczyna

Masz dopiero 17 lat i jeśli już teraz bawisz się kwasami i znasz zasady dobrej pielęgnacji cery to za jakiś czas powinno być tylko lepiej.

Ja chce Ci polecić podkład Estee Lauder Double Wear Light. Co prawda kosztuje około 130 zł, ale już za jakieś 30-40 zł możesz zamówić sobie ten podkład w próbkach przez Allegro.

To dobre rozwiązanie dla Ciebie, bo zawsze będziesz mieć świeży podkład. Odcienie dla Ciebie to 01 lub 02. Wyżej nie. Może pójdziesz do Sephory? Pani bez problemu zrobi Ci tam próbkę, a Ty sobie przetestujesz. Poczytaj opinie na KWC. Powinnaś być zadowolona.

Revlon może jest fajnym rozwiązaniem, ale on ma niefajny skład i może być jeszcze gorzej dla Twojej cery za jakiś czas...


Z pudrów sypkich polecam Ci APC Cosmetics (ok. 25 zł). Najlepiej kolor transparentny, który w ciągu dnia mogłabyś robić ewentualne poprawki na twarzy.


Aaa i mi też się podobają Twoje uszy
o dziękuje Napewno wezme jego próbke bo opinie zachęcające
szkoda, tylko, że nie ma ich na allegro, bo rzeczywiście trochę drogi, a masz może namiary na uzytkownika na allegro, który sprzedawał te próbki?

właściwie to czego szukam, bo nie szkodzi skórze, a utrzymuje się długo, tylko ta cena mnie powaliła trochę
Mam nadzieję, że będzie lepiej...i tak moja twarz jest w tej chwili o 50% mniej zniszczona niz była jeszcze pół roku temu To już nie sam trądzik ją tak zniszczył ale wieloletnie leczenie u złych dermatologów. A ja też głupie zgadzałam się na te ich kuracje
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 11:32   #162
um2510
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 16
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Coś nie mogę go znaleść, bo jedyny podklad we fluidzie to ten na KWC:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1714
Można prosić o dokładną nazwę? I w jakiej cenie go kupiłaś?



o dziękuje Napewno wezme jego próbke bo opinie zachęcające
szkoda, tylko, że nie ma ich na allegro, bo rzeczywiście trochę drogi, a masz może namiary na uzytkownika na allegro, który sprzedawał te próbki?

właściwie to czego szukam, bo nie szkodzi skórze, a utrzymuje się długo, tylko ta cena mnie powaliła trochę
Mam nadzieję, że będzie lepiej...i tak moja twarz jest w tej chwili o 50% mniej zniszczona niz była jeszcze pół roku temu To już nie sam trądzik ją tak zniszczył ale wieloletnie leczenie u złych dermatologów. A ja też głupie zgadzałam się na te ich kuracje
A jakie miałaś kuracje i czy możesz polecic dobrego dermatologa we wrocławiu? Oczywiście takiego który zna sie na leczeniu tradziku. w sprawie podkładu Twoje podejscie jest nieprawidłowe. Najgorsze co można zrobi dla swojej buzi to stosowac cięzkie nieodpowiednie podkłady szczególnie wtedy gdy problem mamy tylko w dwóch miejscach (poliki) Reszta twarzy jest ok. Nalezy stosowac podkład i KOREKTOR. naprawdę odważ sie i idź do Sephory lub Douglasa żeby dobrano Ci kosmetyki maskujące. Zrobia Ci tam dobry make-up i dostaniesz próbki do domu. W Douglasie są często promocje marek (w listopadzie też) np. Nouba, Shiseido, Estee Lauder kiedy umawiasz się na konsultacje na okresloną godzinę. Nie musisz kupowac selektywnych kosmetykow lecz poznac zasadę. Czekam na wiadomośc o dermatologu.
um2510 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 11:46   #163
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Coś nie mogę go znaleść, bo jedyny podklad we fluidzie to ten na KWC:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1714
Można prosić o dokładną nazwę? I w jakiej cenie go kupiłaś?
Tutaj jest: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23324
Opinie ma "calkiem" niezle Ja sie pod nimi podpisuje dwoma lapkami.

Najtanszy niestety nie jest, ale sa to dobrze wydane pieniazki. Ja go kupilam za mniej niz polowe ceny, w USA kosztowal mnie tylko $36
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 12:23   #164
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

Cytat:
Napisane przez um2510 Pokaż wiadomość
A jakie miałaś kuracje i czy możesz polecic dobrego dermatologa we wrocławiu? Oczywiście takiego który zna sie na leczeniu tradziku. w sprawie podkładu Twoje podejscie jest nieprawidłowe. Najgorsze co można zrobi dla swojej buzi to stosowac cięzkie nieodpowiednie podkłady szczególnie wtedy gdy problem mamy tylko w dwóch miejscach (poliki) Reszta twarzy jest ok. Nalezy stosowac podkład i KOREKTOR. naprawdę odważ sie i idź do Sephory lub Douglasa żeby dobrano Ci kosmetyki maskujące. Zrobia Ci tam dobry make-up i dostaniesz próbki do domu. W Douglasie są często promocje marek (w listopadzie też) np. Nouba, Shiseido, Estee Lauder kiedy umawiasz się na konsultacje na okresloną godzinę. Nie musisz kupowac selektywnych kosmetykow lecz poznac zasadę. Czekam na wiadomośc o dermatologu.

Tak moge polecac, na priv napisze Ci o tym dermatologu.
Myslisz, że tam te osoby się znają na tym jak dobrac podklad?
Ja nie chcę cieżkich, ja lubie własnie wodniste i nie musza wszytskiego kryć, tylko, że takie po paru godzinach juz znikają, i nos czerwony bo tam mam naczynka.


Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Tutaj jest: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23324
Opinie ma "calkiem" niezle Ja sie pod nimi podpisuje dwoma lapkami.

Najtanszy niestety nie jest, ale sa to dobrze wydane pieniazki. Ja go kupilam za mniej niz polowe ceny, w USA kosztowal mnie tylko $36
fajny a co z kolorami? Ten Twoj 10, w co wpada?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 12:27   #165
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

Hmm, test na nadgarstku mnie troszke zszokowal, bo podklad wydawal sie byc prawie rozowy !!! ALE na twarzy tego "rozu" nie widac wcale, idealnie wtapia sie w karnacje. Tak wiec zanim kupisz KONIECZNIE wez probke i przetestuj na sobie!
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 13:35   #166
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
_Ewelka_ chociaż Ty mnie rozumiesz o ile dobrze pamiętam (strasznie dawno o tym pisałaś nie wiem czy dalej aktualne) masz z corolstaya kolor buff?
Jeśli tak, mam prośbę, możesz opisac ten odcień? W co wpada itd?


wpada w beżyk,mam zaczerwieniona skore i unikam rozowyh podkladow ktore dodatkowo moga to podkreslic,pasuje kolorem do szyi i kolor bardzo mi sie podoba.

Ale skusze sie na cos lepszego,tak jak dziewczyny pisza o EL double wear i ten lancome. Czytalam ostatnio watek o drogich podkladach- te sa najczesciej wymieniane
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 16:09   #167
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

Hmmm...a więc tak...

Aktualnie mam L'Orelala mineralnego i jestem z niego zadowolona głównie dlatego, że kompletnie nie pogarsza stanu cery. Nie wiem, czy powinnaś używać cięzkich podkładów -właśnie ze względu na cerę. Ja mam jaśniutki odcień, bo sprowadzałam go przez allegro.

Z cięższych i mocniej kryjących:

- MF Lasting Performance - Dla mnie był cudowny, niestety musiałam mieszać kolory, bo nie mogłam znaleźć jasnego beżu. Bardzo ładny efekt, wbrew pozorom wydawał mi się nie aż taki ciężki, krył jednak dobrze. Ładne, pudrowe wykonczenie.

- Gosh, X-Ceptional Wear Make-up - Miałam kolor Natural, Kupiłam właśnie ze względu na niego - śliczny, neutralny, jasny beż. Co do samego podkładu - krył mocno,ale może wydawać się ciężkawy i trudny do nałożenia - jest bardzo gęsty. Ale swoją rolę spełniał.

- MF, Panstick - Nie mylić z Panstick Shimmer Też ma w ofercie ładny beżyk, ale jest to podkład w sztyfcie, trzeba więc nauczyć się nim posługiwać. Długo używałam go jako podkład, teraz stosuję jako korektor. Kryje bardzo mocno, trochę cieżko umalować nim całą twarz, ale jak człowiek nabierze wprawy, buzia jak z photoshopa.

Aaaa....i ja revlona nie testowałam, ale wiele osób bardzo go chwali. Jak na razie powinnaś chyba wziąć próbki, albo iść do drogerii i testować. Podobno niezły jest także dermablend, ale mi nie podpasowały kolory.

Edytowane przez joyka
Czas edycji: 2008-11-10 o 16:11
joyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 21:38   #168
Paulusia05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Wyślij wiadomość przez ICQ do Paulusia05
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

ja tez mam taki problem ;/ i mi sie z domu wychodzic nie chce nawet .. ;/
uzywam korektoru antybakteryjnego clearskin + podklad..i to trzyma mi sie kolo 3 -4 godzin..nie znalalzlam nic co trzymalo by sie dluzej..bo poprostu moja tlusta cera po pewnym czasie wydziela sebum i mi caly podklad schodzi..;/
Paulusia05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 16:25   #169
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

Mam próbki Estee Lauder i Shiseido
doszłam do wniosku, że nawet drogie nie są (shiseido 108zl!)

tylko mam prośbę, mogłby ktos mi powiedziec jak sie wymawia "La Roche Posay" bo chciałabym o niego jeszcze poprosić a nie mam pojęcia jak sie czyta...
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 20:25   #170
martysiamazmarta
Raczkowanie
 
Avatar martysiamazmarta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 29
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

ja bardzo ale to bardzo lubie podkład RIMMEL RECOVER. Jest to fluid z :iskierkami: który idealnie maskuje wszelkie niedoskonałości i przy tym jest bardzo leciutki super
__________________
martysiamazmarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 21:01   #171
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ojejku nie podłamuj mnie poprostu to jedno odstaje, nic fajnego, operacja za rok po maturze chciałaby szybciej ale brak czasu



Ok, ale ja nigdy nie brałam próbek i zbytnio nie wiem skąd je wziąść?
Jak w dauglasie i sephorze nie będą mieli, to skąd?


jak ja bym miała takie uszy to w życiu bym nie poszła na operację (po co trzeba być orginalnym i wyróżniać się z tłumu) co więcej, chętnie poszłabym na operację aby zrobić takie uszy
no chyba że takie ucho jest jedno, to wtedy na operację aby drugie też tak zrobili
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 18:42   #172
kriwa2008
Przyczajenie
 
Avatar kriwa2008
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Send a message via Skype™ to kriwa2008
Thumbs up Dot.: Jaki jest najlepszy podkład??

Witam!

Ja za to jestem bardzo zadowolona http://www.wizaz.pl/forum/images/icons/icon14.gif z podkladow firm:

*IsaDora (ok.67zl) ¤ super konsystencja, wyrownuje sie z kolorem skory, aksamitny, wydajny, skora po nim sie nie blyszczy
*Gosh
*Vichy
*Revlon Colorstay

Pozdrawiam! http://www.wizaz.pl/forum/images/icons/icon7.gif
kriwa2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 22:38   #173
madlen0
Raczkowanie
 
Avatar madlen0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 70
Dot.: Jaki jest najlepszy podkład??

ja polecam i używam go odkąd pamiętamMaxFactor Lasting Performance...
jest świetny i lekki ale dobrze kryje długo, się trzyma i nie masz uczucia maski na twarzy

kupiłam sobie również
Anti Stress&Lift firmy ASTOR ale nie byłam zadowolona strasznie ciężki i po całym dniu noszenia zawsze mi coś wyskoczyło na twarzy...
madlen0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 07:54   #174
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Jaki jest najlepszy podkład??

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
zeby to bylo takie proste
Siedze od 2h na KWC i szukam podkładu dla siebie i nic.
Moze mnie ktos cos doradzi?

Ja, jak na kobiete przystało, ciagle szukam czegos nowego.
Wlasnie wykonczylam Deborah Color copy, z którego bylam calkiem zadowolona, choc na moj gust byl troche zbyt pudrowy.
jakis czas temu kupilam Maybelline superstay Silky ale jest beznadziejny, za ciemny , konsystencja nie ta.
przerabialam Revlona Colorstay, za bardzo podkresla suche skórki.

Wymagania - jestem bladziochem, wiec cos w czym kolory nie zaczynaja się od carmel
przedział cenowy do 60PLN (na allegro )
najchetniej cos spoza loreala, rimmela, astora, maybelline.
max factor lasting performance? lub gosh exceptional wear

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2008-11-27 o 07:57 Powód: literówka :D
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 08:49   #175
aneta,...
Raczkowanie
 
Avatar aneta,...
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z pokoju
Wiadomości: 43
Wink Dot.: Jaki jest najlepszy podkład??

Cytat:
Napisane przez kate771 Pokaż wiadomość
A tak wracając do tego Nivea Visage Young, to naprawde uważacie że to dobry kosmetyk?? Kupiłam go sobie kiedyś i jak dla mnie beznadzieja...Nie wiem, może to dlatego że przywykłam do normalnych podkładów.Ten uniwersalny kolor,który podobno ma sie dopasować do koloru cery,jest zdecydowanie za ciemny.Po za tym zawsze miałam problem z równym nałożeniem tego kosmetyku.Wydawało mi się, że nakładam go równo, a tu za chwile widze same plamy! Dodam, że nakładając jakikolwiek inny podkład, nigdy nie mam i nie miałam tego problemu wiec raczej to nie wynika z braku wprawy...Nie miałyście nigdy podobnych odczuć co do tego kosmetyku?
Kupiłam sobie i nie był to strzał w dziesiątke! Jeśli chodzi o całą linię Visage Young to peelingi są świetne, ale po tym podkładzie zostają smugi i plamy, szybko się ściera, wygląda bardzo nie estetycznie i jak napisała koleżanka przyciemnia.
aneta,... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 09:02   #176
olsenik
Przyczajenie
 
Avatar olsenik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 28
Dot.: Jaki jest najlepszy podkład??

Nivea Visage Young jest bardzo dobrym lekkim podkładem na lato, używałam goc ałe wakacje, jest b. wydajny, nawilża skórę, nie tworzy tzw. tapety. Zimą i jesienią antomiast używam podkłady Max Factor Lasting Performance i uważam, że ejst to naparwde dobry podkład, długo utrzymuje sie na skórze, ma fajna konsystencje inie zostawia sladow na ubraniach
__________________
"Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie każdego dnia!"

Słuchajcie, przecież można prościej http://www.mozeszprosciej.pl/ naprawdę polecam, po co cierpieć?
olsenik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 09:03   #177
aneta,...
Raczkowanie
 
Avatar aneta,...
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z pokoju
Wiadomości: 43
Wink Dot.: Jaki jest najlepszy podkład??

Cytat:
Napisane przez porcelana01 Pokaż wiadomość
Nigdy nie używałam innych podkładów jak z NIVEA VISAGE YOUNG. Jest super. Lekki krem nawilżający+ lekki podkład nie dają efektu maski i po nałożeniu nawet nie widać, że ma się podkład, a skóra jest matowa i nawilżona. Próbowałam wielu innych podkładów, ale zawsze na twarzy widać było smugi, a ich konsystencja nie rozsmarowywała się jak powinna i podkład nie "znikał" na twarzy tak jak powinien, zostawiając tylko matową i świeżą cerę. Ostatnio trafiła do mnie próbka podkładu z CLINIQUE i wydaje mi się całkiem dobry.
Jakie podkład jest najlepszy?????????? Dodam, że ma nawilżać i matowić skórę oraz znikać po nałożeniu ;-)))

Wydaje mi się, że Cdz ma rację. Pewnie zaczynasz dopiero się malować i po prostu nie masz wprawy. Napisałaś, że ma nawilżać hmm przede wszystkim to Ty masz nawilżać twarz przed nałożeniem podkładu. Myjesz buzię, tonizujesz, nawilżasz i dopiero nakładasz kolorowy kosmetyk. Musisz poczekać ok 5 min. żeby krem dobrze się wchłonął i na tak uszykowaną buźkę to prawie wszystko da się dobrze rozprowadzić, ktoś ma inne zdanie?
aneta,... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 09:32   #178
aneta,...
Raczkowanie
 
Avatar aneta,...
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z pokoju
Wiadomości: 43
Wink Dot.: Jaki jest najlepszy podkład??

Cytat:
Napisane przez olsenik Pokaż wiadomość
Nivea Visage Young jest bardzo dobrym lekkim podkładem na lato, używałam goc ałe wakacje, jest b. wydajny, nawilża skórę, nie tworzy tzw. tapety. Zimą i jesienią antomiast używam podkłady Max Factor Lasting Performance i uważam, że ejst to naparwde dobry podkład, długo utrzymuje sie na skórze, ma fajna konsystencje inie zostawia sladow na ubraniach

Może ten, który ja kupiłam był zepsuty? bo kupiłam go w przecenie
Ja też używam MAXFactor i jestem bardzo bardzo BARDZOOOOO zadowolona.
aneta,... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 13:02   #179
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Jaki jest najlepszy podkład??

Ważny jest i krem, i podkład

Sam krem nawilżający nie poradzi sobie przez cały dzień, jeżeli użyjemy jakiegoś wysuszającego podkładu
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2008-11-27 o 13:06 Powód: dopisek
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 16:57   #180
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Jaki jest najlepszy podkład??

Jaki krem polecacie pod podkład Max Factor Lasting Performance najlepiej taki który dodatkowo by matował i miał przystępną cenę
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.