Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-18, 21:41   #991
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Wpadłam tylko przekazac informacje

Wczoraj grał Mike niestety Sroki przegrały 1:0 a Owen zszedł w 2 połowie

Ale za to dzis Milan wygrał 2:1 w LM i druga bramke strzelił Fifi

To na tyle papa
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 07:37   #992
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Wpadłam tylko przekazac informacje

Wczoraj grał Mike niestety Sroki przegrały 1:0 a Owen zszedł w 2 połowie

Ale za to dzis Milan wygrał 2:1 w LM i druga bramke strzelił Fifi

To na tyle papa
no to pijemy
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 12:30   #993
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
podziekowal, podziekowal xD
wydawalo mi sie, ze wiece jrzeczy mowią...tak nawijali ;P
albo tak sie zpaatrzylam w to czy fifi kopsnie te 100 goli czy nie, ze na reszte uwagi nie zwracalam i poczucie czasu stracilam ;p

ej tam, bayern tez zremisowal i zadne z nich ciolki ;p raz sie wygrywa a raz...prawie wygrywa

komu dobrze to dobrze moja droga...ja tam zaraz ide sue uczyc z bioi ehhh...

fifi ma podzia a wiec sztama


a tym czasem...borym lasem (z serii glupich powiedzonek w mojej rodzinie XD ...)
haha:d moze cos przegapiłam
Mozliwe nie ze bym sie czepiała:p ale strzelił 1000 goli

Ja wiem ze to nic złego zremisowac ale nie tak ze przez 90 minut sie spi a w 92 bramke sie strzeli to wstyd i jeszcze z taka druzyna:d ale coz wybaczam





Ale tekst



Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość


aaaa jeszcze wlasnie znalazlam foty ... fringsia jako 'tarzana' hahaha... jedną wam zarzucam
http://img248.imageshack.us/my.php?image=tfzoo1es9.jpg

fringsi wladca małp...i innych zwierzatek xD
Ale on fajnie wyglada

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość





Yeah dziś sobie posiedziałam na balkonie do słonka i dużo myślałam
bo kiedy zerwałam z Wieśkiem i myślałam że to wydawało mi sie że już go nie kocham ... poźniej kiedy sie pogodziliśmy to postanowiłam że spróbuje jeszcze raz, że przecież to była wielka miłość i nie możemy sie rozstać. Chciałam sie w sobote spotkać, powiedzieć mu że jest najważniejszy i żeby zacząć jeszcze raz. Zamierzałam też nie podrywać innych facetów, ustatkować sie i już nigdy więcej nie iść do baru gdzie pracuje Krystian żeby go nie widzieć. Ale Wiesiek przestał sie odzywać, zachowuje sie jakby nie był moim facetem, coraz bardziej sie oddala, robi to samo co Mateusz. Też nie moge sie z nim skontaktować, a jak już sie odezwie to mówi że nie ma czasu. Zupełnie jak wtedy. I coraz mocniej sie przekonuje że to nie było to, że gdzieś indziej czeka moje szczęście a Wiesiek to jedna wielka pomyłka. Przy kimś innym jest moje miejsce... Nie twierdze że przy Krystianie ( chociaż nigdy nic nie wiadomo) ale może znajde tą drugą połówke
Przedtem chodziło głównie o tą jego prace, wiem, musiał wyjechać itd. ale teraz wrócił i jest gorzej niż było A ja czuje że to nie to
Napewno znajdziesz <przytul>

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
no to pijemy
Tak pijemy



Od paru dni w telewizji Sky One albo Three jest emitowany dokument o Owenie ale jak na złosc nie mam tego kanału i czekam az wrescie bede do tego linki ale dzis mam juz pare fot cudo cała rodzinka w komplecie i juz niedługo sie powiekszy

To wrzuce bo sa cudnie James i Gemma slicznie wygladaja

Jak ładna bramke fifi strzelił ale najlepsze był komentator arabski http://www.youtube.com/watch?v=0doJ2...related&search=
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00d09f4593e05e3586947322.jpg (27,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4fcae6c4c320c9a38326ac20.jpg (28,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6df09add4226273e5882dd25.jpg (28,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 875a935152d4852e43a75b21.jpg (21,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bf3f58cb315d7515bf09e67f.jpg (42,8 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever


Edytowane przez Izka000
Czas edycji: 2007-09-19 o 13:03
Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 12:35   #994
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

To jeszcze pare fot + 2 fifka jedna jest z chinskiej gazety
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 52061987bf4bb220c75cc37f.jpg (35,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c654e450e3494c561138c226.jpg (26,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e50bb13e945db9f0838b1322.jpg (27,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 155133_311952910_gurqaswm.jpg (22,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20070919173115_8_2.jpg (70,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 9ff6b28f87c28ff0503d924a.jpg.gif (16,9 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 18:51   #995
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

ojojoj... nie mam czasu na ten komputerek ;p w weekend sobie mam nadzieje odbije to ale nie wiem, bo lekture musze przeczytac w trybie natychmiastowym i pewnie na tym mi uplynie ten czas wolny ;p

gratulacje dla milanu
szkoda, ze werder przegrał...no i ze schalke z valencią... chociaz z drugiej strony...i w realu i w valenci...a takrze w werderze i schalke mam swoich chlopcow...wiec chyba nie bede kibicowac nikomu... nie bede solidaryzowac sie z bundesliga na rzecz innych moich miskow XD haha ....ale najbardziej szkoda, ze bayernu nie ma na LM ale coz...dzis zdaje się jeszcze HSV gra wiec trzymam kciuki


iza foteczki słodziutkie...a majk jaki elegancik w kancik :P


ja nie mam wlasciwie co do roboty ostatnio na tym kompiku ;D jakis przestoj w poszukiwaniu informacji ;D wiec właczylam sobie szopka wiec nie zdziwcie sie jak na moim avku co chwila bedzie sie cos zmieniac ;P najzwyczajniej w swiecie probuje swoje twory
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 21:25   #996
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

eloooo Wrocilam ale bylo fajnie super ludzi, multum desek, na serio nie wiedzialam ze bedzie tak super zaraz poopowiadam co nie co.

Luna, Ania jak wy nadajecie na tych samych falach to spotkajcie sie w koncu.Zreszta i tak jestescie z tego samego miasta

Izka ile fotek kurde zazdroszcze Pipiemu tej karnacji

Magda bylam dzisiaj w h&m, kupilam sobie korale-serca, czapke w gwiazdki i do kompletu rekawiczki w gwiazdki i paski No i kupilam se jeszcze takie oldschoolowe adidasy w krateczke na przodzie i zamiast bluzy 3 pary sweterkow, dwa takie dlugie, az za tylek dzinsow nie znalazlam fajnych

Sloneczko!!!! Wrocilas witamy spowrotem hahaha "armenczyk" Ormian Ormianin, jak to bylo kochana przypomnial mi sie Arczi po meczu w Armeni "z tymi Armenczykami"
aaa, doczytalam ze ty jeszcze w Niemczech jestes.Myslalam ze juz w Polsce.A kiedy wracasz?

Magda jeszcze kiedys odczujesz brak brata.Ja tak tesknie za siostra
Ten tekst mi sie podoba "raz sie wygrywa a raz...prawie wygrywa"

A kto to ten Colin? niestety nie zostalam o tym poinfromowana.

Ania co do tych ksiazek z GW to pierwsza AC Milan kosztuje 5.99zl a reszta 14.99zl

Luna zakochalas sie?Przeciez mowilas ze on jest nieosiagalny.Ekhm, to chyba zauroczenie

Haha Magda ja jak widze Artka czy mecz to nie mam motylkow a raczej stado os
Sliczne to zdjecie Fringsa z tym tygryskiem

Tri nie mow nic, z meczu wyszla duppppaaaa niezle sobie ceny krzykneli.Niech sie bujaja! No nie moge ze teraz bilet na ta trybune co bylysmy kosztuje 150zl a my placiliysmy 80zl.Co za zlodzieje

Iza ladne te zdjecia
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 21:52   #997
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

dobra poopowiadam co nie co i szykuje sie do budy ale mi sie nie chce.

No wiec tak, byly ogromne deeeechy pierwszy dzien to jeszcze taki spokoj, zapoznawanie sie itp. Ale trafilam na naprawde bardzo fajnych ludzi
Tylko jedna byla taka menda, mala Natalia (jeszcze do niej wroce) ziomala ma 9 lat a to co wyprawiala to przesada.Nie dosc ze sypala jakies glupie/zboczone teksty to jeszcze kradla! dzieki Bogu tylko jakies tam slodkosci bo co by bylo jakby brala kase/telefony/mp3 itp. No ja tez mialam z nia jedna sytuacje.Zostawilam cuksy na lozku.Otworzylam, byla cala paczka. Wyszlismy z pokoju i zostala tylko ta Natalia, po chwili wracamy ja sobie chce wziac cuksa patrze a tam tylko mala garsteczka nich zostala No to ja mowie do dziewczyn, ze chyba zostalam okradziona :P a taka mala Ola do mnie mowi "zobacz, Natalia ma cala kieszen nimi wypchana" ja patrze i co widze? moje cukierki w jej kieszeni. Dobra no to pytam sie, Natalia bralas cukierki, ona ze nie no i zaczela mi kity wciskac ze ona nic nie brala, ze tam ma chusteczke i woreczek i nie chciala nic pokazac.No to ja do niej mowie czy jej nie wstyd i takie tam.
No kurde ja naprawde nie zaluje! staram sie dzielic tym co mam, ale denerwuje mnie to ze ktos cos zabiera i jeszcze prosto w oczy kit ci wciska ze on nie bral dobra wyszlam z pokoju po tej mini awanturze, wracamy po chwili a opakowanie znow pelne cukierkow Masakra, po tamtej akcji Natalia sie do nas nie odzywala.Doslownie nic!
No dobra ale teraz idziemy do lepszych spraw nasz pokoj, na koncu korytarza z nr 11 to poprostu byl chyba najglosniejszy i najbardziej brechowy pokoj na calym oddziale byl taki jeden Sylwek, taki zamulony, chyba z 11 lat mial.No i siedzielismy tak prawie cala ekipa u nas w pokoju i byl ten Sylwek.No i ja do niego caly czas gadalam "Sylwester! Schlodziles szampana?! / Sylwester! Pamietasz ze sylwestra spedzamy razem./Sylwester! Pamietaj ze mamy razem tanczyc" No a on sie wkurzal i mnie tyral" jesli to tyraniem mozna nazwac, a ja mu zawsze robilam jakies glupio docinki do tego.No i nazwal mnie--> uwaga "gnojówą" "czarownicą/wiedźmą/ i najlepsze "cifką" nikt nie wiedzial o co mu chodzi a ja do niego "Sylwester! to ja jestem w koncu dzi wka czy cip ka" a on "cifka" "cifka" i tak dalej No i wes skumaj o co dzieciakowi chodzi. Potem rzucal sie do mnie z piesciami a ja z niego beke krecilam i te jego rzuty piesciami nazwalam "sylwester dens"
Robilismy sobie jaja z ludzi dzwoniac do nich (oczywiscie ja gadalam ) "dziendobry, czy mam przyjemnosc z panem JDFSJ DJFD, ja jestem przedstawicielka handlowa firmy Fabryka Szycia Majtek, i nazywam sie Krystyna Janda.Tak tak wiem ze jak ta slynna aktorka ale to niestety nie ja.Prosze pani/pana u nas bylo skladane zamowienie na trzy pary stringow z traba i ja dzwonie w sprawie zaplaty za to zamowienie, czy zostala juz zrealizowana wplata?" albo "dziendobry, u nas w sklepie bylo skladane zamowienie na rozowy wibrator z kulkami" albo do takiego typa dzwonilysmy i ja zmienilam glos na piskliwy i udawalam prostytutke Julite ktora zostala wynajeta dla niego, poprzez jego kumpli, no i on cos gada ze "ael masz zrypany glos" a ja do niego "no tak od tego ciaglego ciagania" albo co tam gadal do mnie o trzepaniu a ja do niego "mozesz sobie trzepac dywan na klacie" Oj smiesznie bylo
No a wczesniej jeszcze jak ta Natalia nie byla obrazona to siedzielismy u nas w pokoju i byl taki Dawid (haha moj kochanek ) Taki Damian, dziewczyny i ona.No i ja sie wydurnialam z Dawidem i on powiedzial ze jest "moim kochankiem" no a ta wziela napisala na kartce cos takiego "Ola kocha Dawida.Dawid jest pierwsza miloscia Oli. Caluja sie" a za chwile mowi na glos "troche mu lizala" no ja myslalam ze tam padniemy ze smiechu jak ona to powiedziala.No jak to mozna troche lizac?
No i Dejwid zostal mym kochankiem z ktorym w nocy mialam "ostra jazde" ( bez skojarzen ) Wyglupialismy sie ze pojdziemy razem sie kapac, on wymyje mi plecy a ja jemu
No zawsze jak ja cos mowilam to on mi przytakiwal, gapil sie na mnie (czasami bylo to uciazliwe ) haha nawet mnie bronil jak Sylwester sie do mnie rzucal z piesciami
O rany musze Wam powiedziec ze go polubilam.No taki jajcarz jak cholera no i kochanek oczywiscie nawet urodzil sie w tym samym dniu, w tym samym miesiacu co ja tylko ze... dwa lata wczesniej no to co
I mial zarabiaste oczy, takie brazowe ale takie normalnie mleczna czekolada

dobra i lece spac bo jutro do budy Mam nadzieje ze nie zalapie jakiejs dupnej oceny. Trzymac kciuki bo na weekend zanosi sie kucie
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 09:44   #998
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość





Napewno znajdziesz <przytul>



Tak pijemy



Od paru dni w telewizji Sky One albo Three jest emitowany dokument o Owenie ale jak na złosc nie mam tego kanału i czekam az wrescie bede do tego linki ale dzis mam juz pare fot cudo cała rodzinka w komplecie i juz niedługo sie powiekszy

To wrzuce bo sa cudnie James i Gemma slicznie wygladaja

Jak ładna bramke fifi strzelił ale najlepsze był komentator arabski http://www.youtube.com/watch?v=0doJ2...elated&search=
dzieki że we mnie wierzysz
szcześciara
słodkie dziecko
komentator wymiata
to Ty czytasz chinskie gazety ?

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość

Luna, Ania jak wy nadajecie na tych samych falach to spotkajcie sie w koncu.Zreszta i tak jestescie z tego samego miasta




Luna zakochalas sie?Przeciez mowilas ze on jest nieosiagalny.Ekhm, to chyba zauroczenie

zamierzamy
tak, zakochałam sie, wiem co czuje

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
dobra poopowiadam co nie co i szykuje sie do budy ale mi sie nie chce.

No wiec tak, byly ogromne deeeechy pierwszy dzien to jeszcze taki spokoj, zapoznawanie sie itp. Ale trafilam na naprawde bardzo fajnych ludzi
Tylko jedna byla taka menda, mala Natalia (jeszcze do niej wroce) ziomala ma 9 lat a to co wyprawiala to przesada.Nie dosc ze sypala jakies glupie/zboczone teksty to jeszcze kradla! dzieki Bogu tylko jakies tam slodkosci bo co by bylo jakby brala kase/telefony/mp3 itp. No ja tez mialam z nia jedna sytuacje.Zostawilam cuksy na lozku.Otworzylam, byla cala paczka. Wyszlismy z pokoju i zostala tylko ta Natalia, po chwili wracamy ja sobie chce wziac cuksa patrze a tam tylko mala garsteczka nich zostala No to ja mowie do dziewczyn, ze chyba zostalam okradziona :P a taka mala Ola do mnie mowi "zobacz, Natalia ma cala kieszen nimi wypchana" ja patrze i co widze? moje cukierki w jej kieszeni. Dobra no to pytam sie, Natalia bralas cukierki, ona ze nie no i zaczela mi kity wciskac ze ona nic nie brala, ze tam ma chusteczke i woreczek i nie chciala nic pokazac.No to ja do niej mowie czy jej nie wstyd i takie tam.
No kurde ja naprawde nie zaluje! staram sie dzielic tym co mam, ale denerwuje mnie to ze ktos cos zabiera i jeszcze prosto w oczy kit ci wciska ze on nie bral dobra wyszlam z pokoju po tej mini awanturze, wracamy po chwili a opakowanie znow pelne cukierkow Masakra, po tamtej akcji Natalia sie do nas nie odzywala.Doslownie nic!
No dobra ale teraz idziemy do lepszych spraw nasz pokoj, na koncu korytarza z nr 11 to poprostu byl chyba najglosniejszy i najbardziej brechowy pokoj na calym oddziale byl taki jeden Sylwek, taki zamulony, chyba z 11 lat mial.No i siedzielismy tak prawie cala ekipa u nas w pokoju i byl ten Sylwek.No i ja do niego caly czas gadalam "Sylwester! Schlodziles szampana?! / Sylwester! Pamietasz ze sylwestra spedzamy razem./Sylwester! Pamietaj ze mamy razem tanczyc" No a on sie wkurzal i mnie tyral" jesli to tyraniem mozna nazwac, a ja mu zawsze robilam jakies glupio docinki do tego.No i nazwal mnie--> uwaga "gnojówą" "czarownicą/wiedźmą/ i najlepsze "cifką" nikt nie wiedzial o co mu chodzi a ja do niego "Sylwester! to ja jestem w koncu dzi wka czy cip ka" a on "cifka" "cifka" i tak dalej No i wes skumaj o co dzieciakowi chodzi. Potem rzucal sie do mnie z piesciami a ja z niego beke krecilam i te jego rzuty piesciami nazwalam "sylwester dens"
Robilismy sobie jaja z ludzi dzwoniac do nich (oczywiscie ja gadalam ) "dziendobry, czy mam przyjemnosc z panem JDFSJ DJFD, ja jestem przedstawicielka handlowa firmy Fabryka Szycia Majtek, i nazywam sie Krystyna Janda.Tak tak wiem ze jak ta slynna aktorka ale to niestety nie ja.Prosze pani/pana u nas bylo skladane zamowienie na trzy pary stringow z traba i ja dzwonie w sprawie zaplaty za to zamowienie, czy zostala juz zrealizowana wplata?" albo "dziendobry, u nas w sklepie bylo skladane zamowienie na rozowy wibrator z kulkami" albo do takiego typa dzwonilysmy i ja zmienilam glos na piskliwy i udawalam prostytutke Julite ktora zostala wynajeta dla niego, poprzez jego kumpli, no i on cos gada ze "ael masz zrypany glos" a ja do niego "no tak od tego ciaglego ciagania" albo co tam gadal do mnie o trzepaniu a ja do niego "mozesz sobie trzepac dywan na klacie" Oj smiesznie bylo
No a wczesniej jeszcze jak ta Natalia nie byla obrazona to siedzielismy u nas w pokoju i byl taki Dawid (haha moj kochanek ) Taki Damian, dziewczyny i ona.No i ja sie wydurnialam z Dawidem i on powiedzial ze jest "moim kochankiem" no a ta wziela napisala na kartce cos takiego "Ola kocha Dawida.Dawid jest pierwsza miloscia Oli. Caluja sie" a za chwile mowi na glos "troche mu lizala" no ja myslalam ze tam padniemy ze smiechu jak ona to powiedziala.No jak to mozna troche lizac?
No i Dejwid zostal mym kochankiem z ktorym w nocy mialam "ostra jazde" ( bez skojarzen ) Wyglupialismy sie ze pojdziemy razem sie kapac, on wymyje mi plecy a ja jemu
No zawsze jak ja cos mowilam to on mi przytakiwal, gapil sie na mnie (czasami bylo to uciazliwe ) haha nawet mnie bronil jak Sylwester sie do mnie rzucal z piesciami
O rany musze Wam powiedziec ze go polubilam.No taki jajcarz jak cholera no i kochanek oczywiscie nawet urodzil sie w tym samym dniu, w tym samym miesiacu co ja tylko ze... dwa lata wczesniej no to co
I mial zarabiaste oczy, takie brazowe ale takie normalnie mleczna czekolada

dobra i lece spac bo jutro do budy Mam nadzieje ze nie zalapie jakiejs dupnej oceny. Trzymac kciuki bo na weekend zanosi sie kucie
jak zwykle beka to Ty jeszcze na dziecięcym oddziale byłaś






ehh, dwa dni nie widziałam Krystiana i tęsknie jak cholera
a Wiesiek sie dalej nie odzywa

Wisełka przegrała wczoraj z Górnikiem 0:1 po samobóju
fota Marcina Juszczyka - bramkarza z wczorajszego meczu
Mauro Cantoro dostał polski paszport
gazety rozpisują sie że Wisła chce mieć w zespole Żewłaka no ciekawe, fajnie by było
i mam jeszcze njusa że Dudu dotarł do Krakowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 2bbadce27241c97ef50842fd6508d762.jpeg (36,8 KB, 0 załadowań)
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield

Edytowane przez $Luna$
Czas edycji: 2007-09-20 o 10:08 Powód: info o Dudu :D
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 09:57   #999
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Sześciolatek Fabian Frankowski zaczął wczoraj treningi w szkółce piłkarskiej TS Wisła. - Nie musiałem go namawiać, ani zachęcać. Samego go ciągnęło. - cieszy się ojciec, były napastnik "Białej Gwiazdy", Tomasz Frankowski.

- Jeszcze nie wiem, czy zostanę napastnikiem, czy bramkarzem. Najbardziej lubię strzelać gole, a na drugim miejscu bronić. - opowiada Fabian Frankowski.

Fabian i 22 jego rówieśników zaliczyli dosyć długi, dwugodzinny trening pod okiem Stanisława Chemicza. Zajęcia były ciekawe, ale nie wyczerpujące. Chłopcy podzieleni na cztery grupy trochę grali, a przez chwilę odpoczywali. Najpierw na zasadzie szczypiorniaka grali piłeczką tenisową, później wzięli w ręce plastikowe kije hokejowe i wymachiwali nimi, by trafić do bramki, a dopiero na końcu mogli pograć w futbol.

- To, czy mój syn zostanie piłkarzem, to drugorzędna sprawa. Grunt, żeby oderwał się od komputera i telewizora, zasmakował czegoś innego. Wyjdzie mu to na zdrowie - mówi Tomasz Frankowski. - Mój syn zaczyna bardzo wcześnie. Ja w jego wieku jeszcze nie trenowałem. Zacząłem dopiero jako dziesięciolatek - dodał "Franek" i z dumą w głosie podkreślił: - Fabian złapał już piłkarski bakcyl. Od dawna suszył mi głowę, by go zawieźć na trening, a jego ulubione bajki to Liga Mistrzów i Orange Ekstraklasa.

Wczoraj wieczorem Fabian w towarzystwie taty zasiadł na trybunach przy Reymonta, by dopingować starszych kolegów.

ale słodko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg f67d86f66bca2675873f5d045765bc03.jpeg (32,3 KB, 3 załadowań)
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:09   #1000
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
ojojoj... nie mam czasu na ten komputerek ;p w weekend sobie mam nadzieje odbije to ale nie wiem, bo lekture musze przeczytac w trybie natychmiastowym i pewnie na tym mi uplynie ten czas wolny ;p

gratulacje dla milanu
szkoda, ze werder przegrał...no i ze schalke z valencią... chociaz z drugiej strony...i w realu i w valenci...a takrze w werderze i schalke mam swoich chlopcow...wiec chyba nie bede kibicowac nikomu... nie bede solidaryzowac sie z bundesliga na rzecz innych moich miskow XD haha ....ale najbardziej szkoda, ze bayernu nie ma na LM ale coz...dzis zdaje się jeszcze HSV gra wiec trzymam kciuki


iza foteczki słodziutkie...a majk jaki elegancik w kancik :P


ja nie mam wlasciwie co do roboty ostatnio na tym kompiku ;D jakis przestoj w poszukiwaniu informacji ;D wiec właczylam sobie szopka wiec nie zdziwcie sie jak na moim avku co chwila bedzie sie cos zmieniac ;P najzwyczajniej w swiecie probuje swoje twory
Dzieki

Słodkie sa a Mike jak zawsze elegancik

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
eloooo Wrocilam ale bylo fajnie super ludzi, multum desek, na serio nie wiedzialam ze bedzie tak super zaraz poopowiadam co nie co.


Izka ile fotek kurde zazdroszcze Pipiemu tej karnacji

Iza ladne te zdjecia
Fajnie ze juz jestes*

Chyba nie ty jedna

Dzieki
Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
dobra poopowiadam co nie co i szykuje sie do budy ale mi sie nie chce.

No wiec tak, byly ogromne deeeechy pierwszy dzien to jeszcze taki spokoj, zapoznawanie sie itp. Ale trafilam na naprawde bardzo fajnych ludzi
Tylko jedna byla taka menda, mala Natalia (jeszcze do niej wroce) ziomala ma 9 lat a to co wyprawiala to przesada.Nie dosc ze sypala jakies glupie/zboczone teksty to jeszcze kradla! dzieki Bogu tylko jakies tam slodkosci bo co by bylo jakby brala kase/telefony/mp3 itp. No ja tez mialam z nia jedna sytuacje.Zostawilam cuksy na lozku.Otworzylam, byla cala paczka. Wyszlismy z pokoju i zostala tylko ta Natalia, po chwili wracamy ja sobie chce wziac cuksa patrze a tam tylko mala garsteczka nich zostala No to ja mowie do dziewczyn, ze chyba zostalam okradziona :P a taka mala Ola do mnie mowi "zobacz, Natalia ma cala kieszen nimi wypchana" ja patrze i co widze? moje cukierki w jej kieszeni. Dobra no to pytam sie, Natalia bralas cukierki, ona ze nie no i zaczela mi kity wciskac ze ona nic nie brala, ze tam ma chusteczke i woreczek i nie chciala nic pokazac.No to ja do niej mowie czy jej nie wstyd i takie tam.
No kurde ja naprawde nie zaluje! staram sie dzielic tym co mam, ale denerwuje mnie to ze ktos cos zabiera i jeszcze prosto w oczy kit ci wciska ze on nie bral dobra wyszlam z pokoju po tej mini awanturze, wracamy po chwili a opakowanie znow pelne cukierkow Masakra, po tamtej akcji Natalia sie do nas nie odzywala.Doslownie nic!
No dobra ale teraz idziemy do lepszych spraw nasz pokoj, na koncu korytarza z nr 11 to poprostu byl chyba najglosniejszy i najbardziej brechowy pokoj na calym oddziale byl taki jeden Sylwek, taki zamulony, chyba z 11 lat mial.No i siedzielismy tak prawie cala ekipa u nas w pokoju i byl ten Sylwek.No i ja do niego caly czas gadalam "Sylwester! Schlodziles szampana?! / Sylwester! Pamietasz ze sylwestra spedzamy razem./Sylwester! Pamietaj ze mamy razem tanczyc" No a on sie wkurzal i mnie tyral" jesli to tyraniem mozna nazwac, a ja mu zawsze robilam jakies glupio docinki do tego.No i nazwal mnie--> uwaga "gnojówą" "czarownicą/wiedźmą/ i najlepsze "cifką" nikt nie wiedzial o co mu chodzi a ja do niego "Sylwester! to ja jestem w koncu dzi wka czy cip ka" a on "cifka" "cifka" i tak dalej No i wes skumaj o co dzieciakowi chodzi. Potem rzucal sie do mnie z piesciami a ja z niego beke krecilam i te jego rzuty piesciami nazwalam "sylwester dens"
Robilismy sobie jaja z ludzi dzwoniac do nich (oczywiscie ja gadalam ) "dziendobry, czy mam przyjemnosc z panem JDFSJ DJFD, ja jestem przedstawicielka handlowa firmy Fabryka Szycia Majtek, i nazywam sie Krystyna Janda.Tak tak wiem ze jak ta slynna aktorka ale to niestety nie ja.Prosze pani/pana u nas bylo skladane zamowienie na trzy pary stringow z traba i ja dzwonie w sprawie zaplaty za to zamowienie, czy zostala juz zrealizowana wplata?" albo "dziendobry, u nas w sklepie bylo skladane zamowienie na rozowy wibrator z kulkami" albo do takiego typa dzwonilysmy i ja zmienilam glos na piskliwy i udawalam prostytutke Julite ktora zostala wynajeta dla niego, poprzez jego kumpli, no i on cos gada ze "ael masz zrypany glos" a ja do niego "no tak od tego ciaglego ciagania" albo co tam gadal do mnie o trzepaniu a ja do niego "mozesz sobie trzepac dywan na klacie" Oj smiesznie bylo
No a wczesniej jeszcze jak ta Natalia nie byla obrazona to siedzielismy u nas w pokoju i byl taki Dawid (haha moj kochanek ) Taki Damian, dziewczyny i ona.No i ja sie wydurnialam z Dawidem i on powiedzial ze jest "moim kochankiem" no a ta wziela napisala na kartce cos takiego "Ola kocha Dawida.Dawid jest pierwsza miloscia Oli. Caluja sie" a za chwile mowi na glos "troche mu lizala" no ja myslalam ze tam padniemy ze smiechu jak ona to powiedziala.No jak to mozna troche lizac?
No i Dejwid zostal mym kochankiem z ktorym w nocy mialam "ostra jazde" ( bez skojarzen ) Wyglupialismy sie ze pojdziemy razem sie kapac, on wymyje mi plecy a ja jemu
No zawsze jak ja cos mowilam to on mi przytakiwal, gapil sie na mnie (czasami bylo to uciazliwe ) haha nawet mnie bronil jak Sylwester sie do mnie rzucal z piesciami
O rany musze Wam powiedziec ze go polubilam.No taki jajcarz jak cholera no i kochanek oczywiscie nawet urodzil sie w tym samym dniu, w tym samym miesiacu co ja tylko ze... dwa lata wczesniej no to co
I mial zarabiaste oczy, takie brazowe ale takie normalnie mleczna czekolada

dobra i lece spac bo jutro do budy Mam nadzieje ze nie zalapie jakiejs dupnej oceny. Trzymac kciuki bo na weekend zanosi sie kucie
padłam Ty to chyba nie masz spokojnych dni zawsze cos smiesznego sie dzieje zazdroszcze

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
dzieki że we mnie wierzysz
szcześciara
słodkie dziecko
komentator wymiata
to Ty czytasz chinskie gazety ?



Wisełka przegrała wczoraj z Górnikiem 0:1 po samobóju
fota Marcina Juszczyka - bramkarza z wczorajszego meczu
Mauro Cantoro dostał polski paszport
gazety rozpisują sie że Wisła chce mieć w zespole Żewłaka no ciekawe, fajnie by było
i mam jeszcze njusa że Dudu dotarł do Krakowa
Ja zawsze
Sie wie
bardzo
Ja przez tego komentatora nie umiała sie uspokoic przebił wszystkich
Tak rozszyfrowuje sobie te znaczki nie no co ty na chinskiej stronie, chinskie ludki wrzuciły to mam


szkoda ze przegrali



Własnie co skonczylam ogladac Year In the life Michael Owen , czyli ten dokumnet o Owenie piekne moge to w nieskonczonosc ogladac
Dam linki jakby ktoras z was chciala sobie to zobaczyc trwa to 46 minut ale jak dla mnie za krotko
http://www.viddler.com/ENGLAND10/videos/4/
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 14:54   #1001
aniusia-vcf
Raczkowanie
 
Avatar aniusia-vcf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 200
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
wyjatkowa to jestem ja a on jest dodatkiem do mnie
ma 16 lat

nom ja dzis sie szykowalam do szkoly to w radio byla reklama tego...wydanie z milanem 5 cos tam kosztuje. mam nadzieje, ze nie zapomne o wydaniu z live ... o bayernie to juz nie wspomne...chyba sobie przypomnienia w telefonie ustawie


nom moj maxio jak brat do niego mowi 'kota, kota' to też reaguje...najpierw nastawia uszu... a pozniej rzuca sie w biegu za moim bratem ... w poszukiwaniu kotow zapewne ;P chociaz szczerze powiedziawszy to moj pies sie z kotami bawi...a przynjamniej by chcial... bo praktycznie kazdy kto jest od niego wiekszy ... i skutecznie potrafi mojego psa doprowadzic do porzadku


wlasnie mi tez sie kojarzylo z realem... chociaz jeszcze bardziej z valencią... musze poweszyc troszke wieczorkiem...


dodatkim mowisz
ja juz sobie ustawilam przypomnienie - na wszelki wypadek
moj pies jak zlapie w koncu kota to i tak go glupi wypuszcza
mi sie z moja Valencia nie kojarzy po tej koszulce wywnioskowalam ze on z realu jest





Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
eh ta intuicja może rzeczywiście Real
oj tak
nom i to jest dobre, takie lekkie uczucie
hm to cięźka sprawa ale nie mów że jesteś głupia, tak sie zdarza, traktowałas go jak kumpla i nie zauważyłaś że to może być ktoś ważny
może pogadaj z nim, wyjaśnij jak sprawa stoi, wyznaj prawde i może sie jakoś to ułoży, trzymam kciuki


hehe fajnie by było gdybym też sie mu podobała
no naprawde sie zakochałam, ale ja to potrafie co tydzień sie tak zakochiwać więc nie jest pierwszy
Wiesiek może nie tyle dziwny, ale widocznie nie zależy mu na mnie
nom przy Wieśku sie tak czułam, że to może być ten jedyny ale widać że nie przetrwaliśmy próby czasu, gdzie indziej jest moje szczęście dzieki
heh a ja wierze w przeznaczenie


bo kiedy zerwałam z Wieśkiem i myślałam że to wydawało mi sie że już go nie kocham ... poźniej kiedy sie pogodziliśmy to postanowiłam że spróbuje jeszcze raz, że przecież to była wielka miłość i nie możemy sie rozstać. Chciałam sie w sobote spotkać, powiedzieć mu że jest najważniejszy i żeby zacząć jeszcze raz. Zamierzałam też nie podrywać innych facetów, ustatkować sie i już nigdy więcej nie iść do baru gdzie pracuje Krystian żeby go nie widzieć. Ale Wiesiek przestał sie odzywać, zachowuje sie jakby nie był moim facetem, coraz bardziej sie oddala, robi to samo co Mateusz. Też nie moge sie z nim skontaktować, a jak już sie odezwie to mówi że nie ma czasu. Zupełnie jak wtedy. I coraz mocniej sie przekonuje że to nie było to, że gdzieś indziej czeka moje szczęście a Wiesiek to jedna wielka pomyłka. Przy kimś innym jest moje miejsce... Nie twierdze że przy Krystianie ( chociaż nigdy nic nie wiadomo) ale może znajde tą drugą połówke
Przedtem chodziło głównie o tą jego prace, wiem, musiał wyjechać itd. ale teraz wrócił i jest gorzej niż byłoA ja czuje że to nie to

ja obstawiam real
my juz sobie pogadalysmy dzisiaj na gg o tych bylych i obecnych

ehhh ci faceci same problemy z nimi dobrze powiedzialas ze teraz przed nami nowy rozdzial w zyciu i zobaczymy co przyniesie los...wiesz ja wierze ze i tak mimo wszystko bedzie dobrze sis





Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Ale za to dzis Milan wygrał 2:1 w LM i druga bramke strzelił Fifi

to pijemy

IZA fajniutkie te foteczki





Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość

szkoda, ze werder przegrał...no i ze schalke z valencią... chociaz z drugiej strony...i w realu i w valenci...a takrze w werderze i schalke mam swoich chlopcow...wiec chyba nie bede kibicowac nikomu...
wiesz ja np za Valencia stoje murem w koncu moj ukochany klubik moje chlopaki tylko stamtad




Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
eloooo Wrocilam ale bylo fajnie super ludzi, multum desek, na serio nie wiedzialam ze bedzie tak super zaraz poopowiadam co nie co.

Luna, Ania jak wy nadajecie na tych samych falach to spotkajcie sie w koncu.Zreszta i tak jestescie z tego samego miasta


Ania co do tych ksiazek z GW to pierwsza AC Milan kosztuje 5.99zl a reszta 14.99zl

Ola wrocila juz mi tu brakowalo tych twoich "brechtowych przygod"

nadajemy nadajemy jak wszystkie blizniaczki spotkamy sie
wiem wlasnie i to jest bez sensu

OLA zajefajnie (eszsz to powiedzenie jeszcze po bylym mi zostalo heh) tam mialas.dookola widze jakies zboczone otoczenie bylo ale najwazniejsze ze dobrze sie tam bawilas



Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
ehh, dwa dni nie widziałam Krystiana i tęsknie jak cholera
a Wiesiek sie dalej nie odzywa
widzisz sis tak to jest.albo zlatuja sie wszyscy naraz albo nikt sie nie odzywa
__________________
Przeżyj każdy dzień tak, jakby był twoim ostatnim...




studentka politologii
aniusia-vcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 19:00   #1002
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Hej

Luna, wiesz nie chce Ciebie urazic ale dla MNIE takie zakochanie to nie zakochanie Rob co chcesz.
Nie to nie jest oddzial dzieciecy.Sa tam osoby w moim wieku, mlodsze, starsze.Byla nawet babka na oko gdzies kolo 50letnia
Iza wiesz ja staram sie kazdy dzien wypelniac pozytywnie.Nie lubie sie smucic lubie sie brechtac, wyglupiac i takie tam Nawet moj Dawid ( ) Jak wychodzil to mi powiedzial fajne slowa i tak jakos mi sie fajnie na duszy zrobilo, brzmialo to jakos tak "uwielbiam takich ludzi jak ty. takich z takim ogormnym poczuciem humoru, wiesz kiedy sie smiac i umiesz to robic ale wiesz rowniez kiedy jest powaga"
Ania spotkalam naprawde zaranistych ludzi w sumie to ja wiekszosci znajomych mam w swoim wieku lub starszych.Rzadko kiedy mlodszych a Ci byli tacy fajni ze juz za nimi tesknie.
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 19:02   #1003
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Ola ... co tu bede komentowac...juz wszystko skomentowane w smsach i na gadu...na biezaco


Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Sześciolatek Fabian Frankowski zaczął wczoraj treningi w szkółce piłkarskiej TS Wisła. - Nie musiałem go namawiać, ani zachęcać. Samego go ciągnęło. - cieszy się ojciec, były napastnik "Białej Gwiazdy", Tomasz Frankowski.

- Jeszcze nie wiem, czy zostanę napastnikiem, czy bramkarzem. Najbardziej lubię strzelać gole, a na drugim miejscu bronić. - opowiada Fabian Frankowski.

Fabian i 22 jego rówieśników zaliczyli dosyć długi, dwugodzinny trening pod okiem Stanisława Chemicza. Zajęcia były ciekawe, ale nie wyczerpujące. Chłopcy podzieleni na cztery grupy trochę grali, a przez chwilę odpoczywali. Najpierw na zasadzie szczypiorniaka grali piłeczką tenisową, później wzięli w ręce plastikowe kije hokejowe i wymachiwali nimi, by trafić do bramki, a dopiero na końcu mogli pograć w futbol.

- To, czy mój syn zostanie piłkarzem, to drugorzędna sprawa. Grunt, żeby oderwał się od komputera i telewizora, zasmakował czegoś innego. Wyjdzie mu to na zdrowie - mówi Tomasz Frankowski. - Mój syn zaczyna bardzo wcześnie. Ja w jego wieku jeszcze nie trenowałem. Zacząłem dopiero jako dziesięciolatek - dodał "Franek" i z dumą w głosie podkreślił: - Fabian złapał już piłkarski bakcyl. Od dawna suszył mi głowę, by go zawieźć na trening, a jego ulubione bajki to Liga Mistrzów i Orange Ekstraklasa.

Wczoraj wieczorem Fabian w towarzystwie taty zasiadł na trybunach przy Reymonta, by dopingować starszych kolegów.
jaaaaaki fajny
niech sie szkoli chlopak pilkarzy nigdy dosc w tym kraju ;P w przeciwienstwie do politykow xD

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Własnie co skonczylam ogladac Year In the life Michael Owen , czyli ten dokumnet o Owenie piekne moge to w nieskonczonosc ogladac
Dam linki jakby ktoras z was chciala sobie to zobaczyc trwa to 46 minut ale jak dla mnie za krotko
http://www.viddler.com/ENGLAND10/videos/4/
kusil mnie troche ten filmik...ale jak mam czekac az mi sie filmik 40 paro minutowy zaladuje a potem go obejrzec...to wiem, zem i czasu na komputerze zabraknie ...
moze w weekend zlukam ;p

Cytat:
Napisane przez aniusia-vcf Pokaż wiadomość
wiesz ja np za Valencia stoje murem w koncu moj ukochany klubik moje chlopaki tylko stamtad
ja tam w valencii mam tylko timka wiec nie jest to rażąca ilosć ... wolałam go w stuttgartcie ale co zrobic...


heloł laseczki
mowie wam...w szkole generalnie fajnie bylo XD (szok)
a po szkole padłam :P odrobilam lekcje, zawinelam sie w koldre brata (chory jest wiec nie scieli a ja mam gdzie leżakowac ) i ogladałam rozmowy w toku o nianiach xD boszz..... to jakies psychopatki byly...nie oddawajcie dzieci pod opieke obcym babsztylom ;p
pozniej zaczelam czytac lekture... i bach...zasnelam ;p a mialam tylko na chwilke zamknac oczka haha...
i niedawno sobie wstalam ;D i czuje sie niewyspana...wiec pewnie zaraz pojde sie wykapac i znowu spac xD

jutro juz weekendzik wiec calkowicie pozytywnie sie nastawiam... na janka... na wyspanie sie... i w ogole, ze fajnie bedzie

pozdrowiasy magda odlatuje po tym meczacym tygodniu ;p
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 21:18   #1004
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Joł
wpadłam tylko na chwilke.
Manchester wygrał ze Sportingiem 1-0 (wiadomo,kto strzelił bramke )
Na interii znalazłam taką galerię ze spotkania:
http://sport.interia.pl/galerie/pilk...jecie,563416,1
Nagłówek jest dobry .Poczułam się tak,jakbym sama go napisała .
Goodnight!
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 07:45   #1005
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość

Ja zawsze

Tak rozszyfrowuje sobie te znaczki nie no co ty na chinskiej stronie, chinskie ludki wrzuciły to mam






Własnie co skonczylam ogladac Year In the life Michael Owen , czyli ten dokumnet o Owenie piekne moge to w nieskonczonosc ogladac
Dam linki jakby ktoras z was chciala sobie to zobaczyc trwa to 46 minut ale jak dla mnie za krotko
http://www.viddler.com/ENGLAND10/videos/4/

to fajnie masz
zazdroszcze tego programu



Cytat:
Napisane przez aniusia-vcf Pokaż wiadomość



ja obstawiam real
my juz sobie pogadalysmy dzisiaj na gg o tych bylych i obecnych

ehhh ci faceci same problemy z nimi dobrze powiedzialas ze teraz przed nami nowy rozdzial w zyciu i zobaczymy co przyniesie los...wiesz ja wierze ze i tak mimo wszystko bedzie dobrze sis





widzisz sis tak to jest.albo zlatuja sie wszyscy naraz albo nikt sie nie odzywa
ja tez
ehem
ja też tak wierze
taaa, dokładnie jeszcze dwa tygodnie temu było ich 3 a teraz został mi tylko Krystian


Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość




heloł laseczki
mowie wam...w szkole generalnie fajnie bylo XD (szok)
a po szkole padłam :P odrobilam lekcje, zawinelam sie w koldre brata (chory jest wiec nie scieli a ja mam gdzie leżakowac ) i ogladałam rozmowy w toku o nianiach xD boszz..... to jakies psychopatki byly...nie oddawajcie dzieci pod opieke obcym babsztylom ;p
pozniej zaczelam czytac lekture... i bach...zasnelam ;p a mialam tylko na chwilke zamknac oczka haha...
i niedawno sobie wstalam ;D i czuje sie niewyspana...wiec pewnie zaraz pojde sie wykapac i znowu spac xD

jutro juz weekendzik wiec calkowicie pozytywnie sie nastawiam... na janka... na wyspanie sie... i w ogole, ze fajnie bedzie

pozdrowiasy magda odlatuje po tym meczacym tygodniu ;p
widziałam reklame o tych nianiach, szok

jeeeee, już jutro weekend, też sie ciesze


Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Joł
wpadłam tylko na chwilke.
Manchester wygrał ze Sportingiem 1-0 (wiadomo,kto strzelił bramke )
Na interii znalazłam taką galerię ze spotkania:
http://sport.interia.pl/galerie/pilk...jecie,563416,1
Nagłówek jest dobry .Poczułam się tak,jakbym sama go napisała .
Goodnight!
fajne zdjęcia







już 3 dni nie widziałam Krystiana i umieram z tęsknoty
ale dziś wstałam we wspaniałym humorku bo stwierdziłam że dziś już musi pracować, więc go znowu zobacze i znowu będą motylki i będe szczęśliwa i uśmiechnięta więc czekam aż mi dzień zleci i wieczorkiem będe miała najszczęśliwszą pore dnia
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 08:57   #1006
aniusia-vcf
Raczkowanie
 
Avatar aniusia-vcf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 200
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość

Ania spotkalam naprawde zaranistych ludzi w sumie to ja wiekszosci znajomych mam w swoim wieku lub starszych.Rzadko kiedy mlodszych a Ci byli tacy fajni ze juz za nimi tesknie.

Ola fajnie ze spotkalas tam takich swietnych ludzi i ze bedziesz milo wspominac to miejsce ja prawie wogole nie mam mlodszych znajomych






Madzia - cale szczescie ze nie masz w Valencii wiecej miśków no no zebys sie tylko nie rozbestwiła




Brzoskwinka - fajny naglowek tylko te co niektore komentarze pod spodem... za ManU






Siostra - tacy wlasnie sa faceci
OJ biedna tyle juz nie widzialas Krystiana ale te 3 dni zaostrza tylko apetyt tylko jak go zobaczysz to zebys sie tam na niego teraz nie rzucila bo ja juz dobrze wiem ze z takiej radosci mozna wszystko zrobic a ze jestesmy blizniaczkami to napewno tez taka desperacja nie jest ci obca
__________________
Przeżyj każdy dzień tak, jakby był twoim ostatnim...




studentka politologii
aniusia-vcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:03   #1007
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Iza wiesz ja staram sie kazdy dzien wypelniac pozytywnie.Nie lubie sie smucic lubie sie brechtac, wyglupiac i takie tam Nawet moj Dawid ( ) Jak wychodzil to mi powiedzial fajne slowa i tak jakos mi sie fajnie na duszy zrobilo, brzmialo to jakos tak "uwielbiam takich ludzi jak ty. takich z takim ogormnym poczuciem humoru, wiesz kiedy sie smiac i umiesz to robic ale wiesz rowniez kiedy jest powaga"
I bardzo dobrze
pieknie Ci powiedziała trzymaj tak dalej

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość

kusil mnie troche ten filmik...ale jak mam czekac az mi sie filmik 40 paro minutowy zaladuje a potem go obejrzec...to wiem, zem i czasu na komputerze zabraknie ...
moze w weekend zlukam ;p

Wiesz on nawet bez wiekszego ładowania fajnie chodzi ale jak sie chce zobaczyc tak nie od deski do deski to chwile trzeba poczekac az troche sie załaduje
uwazam ze warto moze nie wszystko moze ciekawic ale fajne sa momenty o rodzinie( tak od 11 miunty) a pozniej o koniach
ale co mi sie najbardziej podoba to jego pozytywne nastawienie

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość

to fajnie masz
zazdroszcze tego programu




Wiem
Nie watpie fajnie ze takie cos robia


Dzis z nowu miałam maraton tym razem z Fifmi bo udzielała 47 minutowego wywiadu dla telewizji Gazetta Tv zrobiłam pare screenów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Gazzeta tv1.jpg (66,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Gazzeta tv2.jpg (48,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Gazzeta tv3.jpg (48,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Gazzeta tv.jpg (47,7 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 13:49   #1008
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez aniusia-vcf Pokaż wiadomość




Siostra - tacy wlasnie sa faceci
OJ biedna tyle juz nie widzialas Krystiana ale te 3 dni zaostrza tylko apetyt tylko jak go zobaczysz to zebys sie tam na niego teraz nie rzucila bo ja juz dobrze wiem ze z takiej radosci mozna wszystko zrobic a ze jestesmy blizniaczkami to napewno tez taka desperacja nie jest ci obca
ale bez nich życie byłoby okropne

masz racje musze uważać co będe dziś robić
ależ nie, desperacja w żadnym wypadku nie jest mi obca



Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość


Nie watpie fajnie ze takie cos robia


Dzis z nowu miałam maraton tym razem z Fifmi bo udzielała 47 minutowego wywiadu dla telewizji Gazetta Tv zrobiłam pare screenów

nom fajnie fajnie

ładny garniak


rano napisał Wiesiek swoim zwyczajem napisał cześć bo on zawsze najpierw musi sie przywitać i mówie to dziś Ance a ona mi zaczęła śpiewać - " tera mnie to wali, bo jestem na fali " ale auntentycznie, nie za bardzo mnie to teraz obchodzi, zresztą jestem zakochana w Krystianie wiec nic nie odpisałam. I ostatnio tak sobie myślałam że nie będe z kimś tylko dlatego że ta osoba mnie kocha może to wyrachowanie z mojej strony ale nie bede tego ukrywać żałuje tylko jednego - tego że tak szybko dałam mu sie zdobyć, że wpakowałam sie w to, nie przeczuwając że to pomyłka
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 14:49   #1009
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
już 3 dni nie widziałam Krystiana i umieram z tęsknoty
ale dziś wstałam we wspaniałym humorku bo stwierdziłam że dziś już musi pracować, więc go znowu zobacze i znowu będą motylki i będe szczęśliwa i uśmiechnięta więc czekam aż mi dzień zleci i wieczorkiem będe miała najszczęśliwszą pore dnia
hahah...czytam to, czytam i mysle: olaboga XD mam te objawy...juz 3 tygodnie janka nie widzialam w telewizji hahahah
milosc

Cytat:
Napisane przez aniusia-vcf Pokaż wiadomość
Madzia - cale szczescie ze nie masz w Valencii wiecej miśków no no zebys sie tylko nie rozbestwiła
spoko loko... no chyba, ze ktorys z moich aktualnych (tak jak w przypadku timo) przejdzie gdzies tam to nie ma wyjscia ;p
ale generalnie nie mam zamiaru

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Wiesz on nawet bez wiekszego ładowania fajnie chodzi ale jak sie chce zobaczyc tak nie od deski do deski to chwile trzeba poczekac az troche sie załaduje
uwazam ze warto moze nie wszystko moze ciekawic ale fajne sa momenty o rodzinie( tak od 11 miunty) a pozniej o koniach
ale co mi sie najbardziej podoba to jego pozytywne nastawienie

Dzis z nowu miałam maraton tym razem z Fifmi bo udzielała 47 minutowego wywiadu dla telewizji Gazetta Tv zrobiłam pare screenów
ach...moze jednak sie skusze ;p
dzis wiecej czasu bede miec na labowanie wiem jak to jest... mozna wiecznosc czekac na te momenty XD jak mialam 10-cio minutowy wywiad poldzia ze szwajnim (ten co poldi trzymal picie jak lala ), to sobie go ładowalam kilka razy dziennie na nowo i czekalam kupe czasu xD (bo brat mi caly czas wylaczal jak wchodzil na kompjutra ;P)

fifik elegancik...potrafi się pokazac chlopak



WEEKEND !!! je je je
oczy mnie bola ;p ojejka... wyśpie sie mowie wam... chocby nie wiem co, to sie wyspie ;D

dzis mam zamiar ogladac janka i nic mnie nie powstrzyma i biada temu, kto zrobi mi psikusa np. i zamiast janka pusci gulcan albo collien na moderatora
nawet rezygnuje dzis z wypadu na piwko...chociaz to raczej zbior powodow ;D a nie tylko jancio ;]

wracajac ze szkoly (łoł...połową klasy praktycznie xD) skoczyliśmy na lody (w sensie do lodziarni na gałki ...bez podtekstow itp XD)
a ja przeciez postanawiam odchudzac sie ... w nogach mam zamiar schudnac ;p w rękach nie mam z czego, przez co czego nie dotkne to zaraz mam poobijane kosci... a nogi to mam jak nie wiem co...usz.

wlasnie sobie siedze i patrze na swoja tablice korkowa.... plan lekcji z pierwszego polrocza poprzedniego roku... nie ma to jak byc na bieząco ... i moi wspaniali... dojczki moje pieknosci ;d achhhh...mysle sobie, ze fajni są...a ja wraz z nimi

a no btw to moje chłopciaki bajernboje wygrali 1:0 w meczu pucharu niemiec :P
toni strzelil... poldzio gral ;P



aaaa jeszcze do luny
ja juz nie czaje bazy chyba XD wy sie zeszliscie? czy juz calkowicie zerwaliscie? :P
bo jesli sie zeszliscie, on cos zagaduje a ty postatawiasz sie nawet nie odezwac to chyba cos nie halo. albo sobie wyjasniacie raz na zawsze sytuacje i sie nie mamicie... albo jestescie ze sobą.


i jeszcze smakowity kąsek na temat klinsiego ;p
czy trafi do czelsi??? ... poki co pozostawia to bez komentarza...
http://www.bild.t-online.de/BTO/spor...o=2530462.html
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 17:52   #1010
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Hejo ufff wreszcie weekend bede mogla "wyjsc na prosta"
oczywiscie dzisiaj byly dwa ostatnie wf z Wojtkiem och ale bylo brechowo, jak ja go lubie najpierw poszlismy do pokoju wfistow zeby dac naszej wycho kase i on tam tez byl to dziendobry dziendobry, wypisywal dziennik czy co potem na jednym wf bylysmy w parku biegac, a potem jak juz z parku wracalysmy to ja szlam a on za mna z moja wycho i nagle ktos mi tak z tylu nadepnal na buta, ja sie odwracam mowie "prosze pani niech pani tak nie robi " a ona mowi ze to nie ona ze to Pan, a Wojtek taki usmiech no to ja do niego ze tak nie wolno robic bo jakbym sie wywalilo to co by bylo.A on mowi ze "nie wywalilabys sie, juz ja ci to mowie "
Potem znowu poszlysmy do pokoju wfistow i byla tam tylko nasza wycho, ja sobie usiadlam na takiej kanapie kolo plecaka Wojtka , taka stara ale wygodna, fajnie sie na niej jezdzilo i za chwile Wojtek wpada a ja my juz wychodzilysmy i ja mowie "no to my juz uciekamy bo sie rozgoscilysmy" a Wojtek mowi "kurde ja to myslalem ze z rozpedu poszedlem do szatni dziewczyn" slodziak a potem gralismy w palantai byly dwie druzyny, do jednej trafila nasza wycho a do mojej Wojtek No i jak ja odbijalam pilke to on "Ola dajesz/szybko/łap" i takie tam, hehe mobilizowal mnie
a potem jak on odbil to ja sie darlam "dajesz!!/biegnij" ( haha wiecie wkoncu ze my juz prawie na ty do siebie gadamy ) no i zdobyl duzo punktow i lapal pilke a ja do niego potem po wf "ale pan to dzisiaj wymiatal" a on "tak, tak wymiatalem, malo zawalu nie dostalem" On jest boski )))

Iza no co do tego tekstu Dawida to mi tez sie tak milo zrobilo ze ktos o mnie tak pozytywnie mysli Ladnie Pippo wyglada na tym rozowym tle jak Landryneczka
Luna teraz zalujesz tej "akcji" z Wieskiem? Ja mowialm Ci odrazu ze to za szybko
Magda nie no jestes na czasie z tym planem lekcji ja mialam miec remont jak mnie nie bylo ale nie zaczal sie.Nie wiem kiedy bede go miec A mam taka soczysta zielona tapete i do tego bede miala takich pare paskow z kolkami, do tego mam kupione dwa dywany w takie kolka i jak bylam w szn to zarezerwowalismy wiklinowy komplet, czyli kanapa, dwa fotele i stolik,No to bedzie gdzies za 3tyg ale i tak sie ciesze
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 20:38   #1011
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Hejo ufff wreszcie weekend bede mogla "wyjsc na prosta"
oczywiscie dzisiaj byly dwa ostatnie wf z Wojtkiem och ale bylo brechowo, jak ja go lubie najpierw poszlismy do pokoju wfistow zeby dac naszej wycho kase i on tam tez byl to dziendobry dziendobry, wypisywal dziennik czy co potem na jednym wf bylysmy w parku biegac, a potem jak juz z parku wracalysmy to ja szlam a on za mna z moja wycho i nagle ktos mi tak z tylu nadepnal na buta, ja sie odwracam mowie "prosze pani niech pani tak nie robi " a ona mowi ze to nie ona ze to Pan, a Wojtek taki usmiech no to ja do niego ze tak nie wolno robic bo jakbym sie wywalilo to co by bylo.A on mowi ze "nie wywalilabys sie, juz ja ci to mowie
Potem znowu poszlysmy do pokoju wfistow i byla tam tylko nasza wycho, ja sobie usiadlam na takiej kanapie kolo plecaka Wojtka , taka stara ale wygodna, fajnie sie na niej jezdzilo i za chwile Wojtek wpada a ja my juz wychodzilysmy i ja mowie "no to my juz uciekamy bo sie rozgoscilysmy" a Wojtek mowi "kurde ja to myslalem ze z rozpedu poszedlem do szatni dziewczyn" slodziak a potem gralismy w palantai byly dwie druzyny, do jednej trafila nasza wycho a do mojej Wojtek No i jak ja odbijalam pilke to on "Ola dajesz/szybko/łap" i takie tam, hehe mobilizowal mnie
a potem jak on odbil to ja sie darlam "dajesz!!/biegnij" ( haha wiecie wkoncu ze my juz prawie na ty do siebie gadamy ) no i zdobyl duzo punktow i lapal pilke a ja do niego potem po wf "ale pan to dzisiaj wymiatal" a on "tak, tak wymiatalem, malo zawalu nie dostalem" On jest boski )))

Iza no co do tego tekstu Dawida to mi tez sie tak milo zrobilo ze ktos o mnie tak pozytywnie mysli Ladnie Pippo wyglada na tym rozowym tle jak Landryneczka
Luna teraz zalujesz tej "akcji" z Wieskiem? Ja mowialm Ci odrazu ze to za szybko
Magda nie no jestes na czasie z tym planem lekcji ja mialam miec remont jak mnie nie bylo ale nie zaczal sie.Nie wiem kiedy bede go miec A mam taka soczysta zielona tapete i do tego bede miala takich pare paskow z kolkami, do tego mam kupione dwa dywany w takie kolka i jak bylam w szn to zarezerwowalismy wiklinowy komplet, czyli kanapa, dwa fotele i stolik,No to bedzie gdzies za 3tyg ale i tak sie ciesze
trzeba bylo mu powiedziec żeś bezpłodna mozesz byc przez to nadepniecie

a u nas do szkoly przyniesli aparaty... i modlmy sie juz...zeby nikt nie ujrzal tych fot ... bambusy, czuby i w ogole oddzial zamkniety XD

pochwal sie koniecznie fotkowo jak juz bedziesz miec zrobiony remoncik ;D
ja tez sie przymierzam wypierpapier moje biurko toporne z pokoju i zamienic je na jakis blacik z deski
chcialabym tez zmienic sciany z niebieskich na zielone albo zolte ;p i jakąs sobie walnąć fajną naklejke
i w tamtym roku wypatrzylam sobie w ikei ratanowe siedziska i stoliczek malutki wiec mama mi to obiecala ...ale na wiosne dopiero. i chyba sobie zasponsoruje jeszcze nowy fotelik i lampe... o ludzie...dlaczego pieniadze nie spadaja z nieba XD


ja to wam powiem, ze za 20 min ma byc janek w tv albo inaczej porozmawiamy

i ze normalnie zamiast sie maturą przejmowac to sie przejmuje tym jaki sobie telefon wymienic i jaki komputer kupic hahaha XD
a no i jeszcze jaką prostownice do wlosow i jaki depilator (swoją droga to te ostatnie dwie rzeczy juz kupuje od pol roku haha...ola wie cos na ten temat ;P)
i przede wszystkim...skad ja wezme na to fundusze ;D

ale dzis babeczka dzwonila, ze moge juz wymienic tela...myslalam, ze najwczesniej bede mogla w listopadzie...ale jakos tak wczesnie teraz nie ma zbytnio interesujacych ofert dla mnie i nie wiem co zrobie...moze przetrzymam jeszcze z rok mojego 2letniego fona, bo niezle sie trzyma i jest w ogole klasa swiatowa a za rok sie zobaczy.

a komputer to juz w ogole... moj brat nie chce mi pomoc w wyborze, mama mowi, ze ten komputer prawdpodobnie odziedzicze juz na studia... i nie wiem co mam zrobic. bo nie chce, zeby mi sie kaszanil i mulil, ani z drugiej strony nie chce w tą i z powrotem taszczyc wielkiego stacjonarnego z jeszcze wiekszym monitem jak to robią moje kuzynki... help !!! studentki nie studiujace w swoim miescie....jak wy sobie radzicie ?

no i lece ide zlukam 'date oda fake' ;P polukam pieknych gejow i nie tylko a potem janka...a potem spac, bo juz mi sie gały zamykaja...oj bede dłuuuugo spac. proszeł mnię nie budzic

dobranocka
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 10:20   #1012
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
hahah...czytam to, czytam i mysle: olaboga XD mam te objawy...juz 3 tygodnie janka nie widzialam w telewizji hahahah
milosc





aaaa jeszcze do luny
ja juz nie czaje bazy chyba XD wy sie zeszliscie? czy juz calkowicie zerwaliscie? :P
bo jesli sie zeszliscie, on cos zagaduje a ty postatawiasz sie nawet nie odezwac to chyba cos nie halo. albo sobie wyjasniacie raz na zawsze sytuacje i sie nie mamicie... albo jestescie ze sobą.
Ty sie ze mnie śmiejesz a ja tu naprawde tęsknie
nie, z Wieśkiem to już raczej koniec.


Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
w palantai byly dwie druzyny, do jednej trafila nasza wycho a do mojej
Luna teraz zalujesz tej "akcji" z Wieskiem? Ja mowialm Ci odrazu ze to za szybko
chodziło mi o to że za szybko dałam sie mu złapać






wczoraj nie było Krystiana 4 dni go nie widziałam, a tęsknie coraz bardziej wierzcie lub nie ale ja naprawde sie w nim zakochałam

Wiesiek sie dziś rano odezwał czy sie spotkamy ... i sie zastanawiam co robić bo po nie chce go teraz widzieć. Ja chce Krystiana
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:22   #1013
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Ty sie ze mnie śmiejesz a ja tu naprawde tęsknie
nie, z Wieśkiem to już raczej koniec.


wczoraj nie było Krystiana 4 dni go nie widziałam, a tęsknie coraz bardziej wierzcie lub nie ale ja naprawde sie w nim zakochałam

Wiesiek sie dziś rano odezwał czy sie spotkamy ... i sie zastanawiam co robić bo po nie chce go teraz widzieć. Ja chce Krystiana
heh, no co ty...
ja sie smieje z siebie a nie z Ciebie xD
tak btw to janka wczoraj w tv nie bylo i normalnie czuje jak ktos sie nade mna zneca z gory


raczej koniec? ludzie. albo tak albo nie. moim zdaniem powinniscie jak najszybciej to sobie wyjasnic, bo tylko pogarszacie sytacje. kochasz innego, powiedz mu o tym wprost... nie mam go.
robisz sobie krzywde tym balansowaniem pomiedzy...tym co cie ciagnie do siebie a tym co juz dawno za tobą.


piekny dzien ;D
sloneczko i w ogole...co prawda dzis musze przeczytac 80 stron lektury i nie wiem jak to zrobie...ale zrobie ! bo jutro nie chce na ostatnią chwile doczytywac... mam wiele innych rzeczy do roboty (do szkoly niestety ;P)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 18:23   #1014
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Dziendoby U mnie remont juz powoli sie zaczyna.Wszystko z pokoju mojego zostalo przeniesieno do pokoju obok i stad wlasnie pisze haha za soba zaraz mam szafe a przed soba lozko.Po srodku biurko z kompem, aaaa jestem osaczona

Magda, bezplodna wygralas.
Ok pokaze foteczki moj pokoj bedzie soczysto zielone i bedzie mial kilka takich paskow zielonych w ktorym sa kolorowe kolka nie umiem tego opisac. do tego mebelki i te dwa dywaniki, jakies zdjecia itp
Mi sie podobala fajna kanapa w Ikei. Taka w kwiaty zielono-bialo-zolte ale najblizsza Ikea dopiero w Poznaniu. Ponoc maja w Szn budowac
Haha co do depilatora to wiem ale o prostownicy nie slyszalam No ja tez bym chcicla tyle rzeczy a funduszy brak Mnie wkurza moj bo cos mi sie w nim pieprzy.Chyba bede musiala karte sformatowac.Chcialabym se z jakims dobrym aparatem
Ja z tata jakbysmy mieli kupoweac nowego kompa (byc moze niedlugo ) to bralibysmy laptopa.Moaj siostra jak przyjechala na zimowy urlop to sobie kupila wlasnie, ale nie korzysta zbytnio z niego bo nie ma internetu.A tak to tam tylko filmy oglada, czasem zdjecia, muzyka pasjans i takie tam.Ale jak go przywiezie to ja troche pourzeduje

Luna no ja Ci mowilam ze to za szybko.Znaliscie sie kilka dni i juz byliscie para.
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 10:41   #1015
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Wpadłam tylko przekazac informacje

Wczoraj grał Mike niestety Sroki przegrały 1:0 a Owen zszedł w 2 połowie

Ale za to dzis Milan wygrał 2:1 w LM i druga bramke strzelił Fifi

To na tyle papa
Superrrrr

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Sześciolatek Fabian Frankowski zaczął wczoraj treningi w szkółce piłkarskiej TS Wisła. - Nie musiałem go namawiać, ani zachęcać. Samego go ciągnęło. - cieszy się ojciec, były napastnik "Białej Gwiazdy", Tomasz Frankowski.

- Jeszcze nie wiem, czy zostanę napastnikiem, czy bramkarzem. Najbardziej lubię strzelać gole, a na drugim miejscu bronić. - opowiada Fabian Frankowski.

Fabian i 22 jego rówieśników zaliczyli dosyć długi, dwugodzinny trening pod okiem Stanisława Chemicza. Zajęcia były ciekawe, ale nie wyczerpujące. Chłopcy podzieleni na cztery grupy trochę grali, a przez chwilę odpoczywali. Najpierw na zasadzie szczypiorniaka grali piłeczką tenisową, później wzięli w ręce plastikowe kije hokejowe i wymachiwali nimi, by trafić do bramki, a dopiero na końcu mogli pograć w futbol.

- To, czy mój syn zostanie piłkarzem, to drugorzędna sprawa. Grunt, żeby oderwał się od komputera i telewizora, zasmakował czegoś innego. Wyjdzie mu to na zdrowie - mówi Tomasz Frankowski. - Mój syn zaczyna bardzo wcześnie. Ja w jego wieku jeszcze nie trenowałem. Zacząłem dopiero jako dziesięciolatek - dodał "Franek" i z dumą w głosie podkreślił: - Fabian złapał już piłkarski bakcyl. Od dawna suszył mi głowę, by go zawieźć na trening, a jego ulubione bajki to Liga Mistrzów i Orange Ekstraklasa.

Wczoraj wieczorem Fabian w towarzystwie taty zasiadł na trybunach przy Reymonta, by dopingować starszych kolegów.

ale słodko
Młody naprawde fajnie wyszedł.Ale moim skromnym zdaniem Frankowski wie co robi.To mi przypomina sytuacje z Włodkiem Smolarkiem i z Ebiszonem kilkanaście lat temu .

Dziewczyny,sorry,ale ja coś tego Owena nie lubie .Nie wiem czemu,ale działa mi on na nerwy.


nie wiem czy słyszałyście,ale po wygranym meczu ze Sportingiem Lizboną Cristiano przeprosił kibiców tego klubu,że strzelił gola .
Ale rozumiem go,w końcu w Sportingu rozpoczynał swoją kariere i teraz należy do najlepszych piłkarzy świata.


Oglądałyście wczoraj "Kryminalnych"?!Był tam taki przystojny striptizer.
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 11:31   #1016
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Dziendoby) U mnie remont juz powoli sie zaczyna.Wszystko z pokoju mojego zostalo przeniesieno do pokoju obok i stad wlasnie pisze haha za soba zaraz mam szafe a przed soba lozko.Po srodku biurko z kompem, aaaa jestem osaczona

Magda, bezplodna wygralas.
Ok pokaze foteczki moj pokoj bedzie soczysto zielone i bedzie mial kilka takich paskow zielonych w ktorym sa kolorowe kolka nie umiem tego opisac. do tego mebelki i te dwa dywaniki, jakies zdjecia itp
Mi sie podobala fajna kanapa w Ikei. Taka w kwiaty zielono-bialo-zolte ale najblizsza Ikea dopiero w Poznaniu. Ponoc maja w Szn budowac
Haha co do depilatora to wiem ale o prostownicy nie slyszalam No ja tez bym chcicla tyle rzeczy a funduszy brak :Mnie wkurza moj bo cos mi sie w nim pieprzy.Chyba bede musiala karte sformatowac.Chcialabym se z jakims dobrym aparatem
Ja z tata jakbysmy mieli kupoweac nowego kompa (byc moze niedlugo ) to bralibysmy laptopa.Moaj siostra jak przyjechala na zimowy urlop to sobie kupila wlasnie, ale nie korzysta zbytnio z niego bo nie ma internetu.A tak to tam tylko filmy oglada, czasem zdjecia, muzyka pasjans i takie tam.Ale jak go przywiezie to ja troche pourzeduje
heh, kiedys jak mielismy remont w kuchni to mialam kucnie w salonie

albo nawet możesz powiedzieć, ze teraz jest duża szansa, ze spodziewasz sie jego potomka... ... moze da sie namowic na slub

a tam, zawsze jest tak, ze nie mozna miec wszystkiego co by sie chcialo (a przynajmniej nie od razu na raz ;p) ...no chyba, ze jest sie gwiazdą filmową...ewentualnie pilkarzem XD
mowi sie trudno ;D i zyje sie dalej.

ło jak ja bym internetu nie miala to bym chyba wcale na kompie nie siedziala... no chyba juz z wielkiej nudy ewentualnie na photoshopie XD ale po co mi robic cos w szopku tylko dla siebie, zeby mi zalegalo na kompie to tez nie wiem...hihih.

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Młody naprawde fajnie wyszedł.Ale moim skromnym zdaniem Frankowski wie co robi.To mi przypomina sytuacje z Włodkiem Smolarkiem i z Ebiszonem kilkanaście lat temu

nie wiem czy słyszałyście,ale po wygranym meczu ze Sportingiem Lizboną Cristiano przeprosił kibiców tego klubu,że strzelił gola
Ale rozumiem go,w końcu w Sportingu rozpoczynał swoją kariere i teraz należy do najlepszych piłkarzy świata.


Oglądałyście wczoraj "Kryminalnych"?!Był tam taki przystojny striptizer
pewnie wie... ale skoro małego ciagnie i nie protestuje to czemu nie? ;] tez uwazam, ze lepiej niech biega sobie niz zalega przed tv, komputerem czy playstation ;p
przynajmniej ma warunki. bo ojciec zawsze go moze wkrecic. ma latwiejszy start. teraz tylko rozwijac umiejetnosci...i moze troche talentu...chociaz moze i to niekoniecznie ;D
jakis czas temu czytalam artykul o jakiejs rodzinie gdzies z azji bodajze...bogata zdaje sie, dzieci jakiejs szychy...albo mafiosa XD
jeden z jego synow zrobil z siebie gwiazde pilki w swoim kraju ... bostwo normalnie...i ktos tam go w europie kupil chyba... i sie okazalo, ze normalnie taki cienias... nawciskał ludowi głupot, ze taki wielki pilkarz z niego a w europie normalnie go wysmali ... wiec i bez talentu moze sie udac ;P do czasu...

hehe, fajnie z jego strony

łoł... kryminalnych juz nie ogladalam... fju fju... ze 2 lata XD

btw: brzos swietny avek ;D

no kobietki. i niedziela
ja sie biore za nauke nie chce mi sie ale cóż mam poczac...

na pocieszenie (swoje) powiem wam, ze oktoberfest sie zaczal wiec licze na focie moich chlopakow z piwnego dżampa chyba w tym roku nie zawiadą ;P


EDIT:
iza zmienila avka ;D podoba mi sie... ach ta zielen ;p mam tylko pytanie czy sama robilas... bo jesli tak to interesuje mnie to cos z prawej strony (nie wiem czy to brush czy pattern) . naprawde bardzo ładny
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens



Edytowane przez magda_aparatka
Czas edycji: 2007-09-23 o 13:39
magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 12:50   #1017
aniusia-vcf
Raczkowanie
 
Avatar aniusia-vcf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 200
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
ale bez nich życie byłoby okropne

masz racje musze uważać co będe dziś robić
ależ nie, desperacja w żadnym wypadku nie jest mi obca


rano napisał Wiesiek swoim zwyczajem napisał cześć bo on zawsze najpierw musi sie przywitać i mówie to dziś Ance a ona mi zaczęła śpiewać - " tera mnie to wali, bo jestem na fali " ale auntentycznie, nie za bardzo mnie to teraz obchodzi, zresztą jestem zakochana w Krystianie wiec nic nie odpisałam. I ostatnio tak sobie myślałam że nie będe z kimś tylko dlatego że ta osoba mnie kocha może to wyrachowanie z mojej strony ale nie bede tego ukrywać żałuje tylko jednego - tego że tak szybko dałam mu sie zdobyć, że wpakowałam sie w to, nie przeczuwając że to pomyłka


ta desperacja utwierdza mnie w tym Ze napewno jestesmy blizniaczkami
masz racje ja tez nie potrafilabym tego udawac zle bym sie z tym czula...poza tym to nie uczciwe tak kogos oszukiwac
sis rob co ci serduszko kaze
__________________
Przeżyj każdy dzień tak, jakby był twoim ostatnim...




studentka politologii
aniusia-vcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 13:00   #1018
aniusia-vcf
Raczkowanie
 
Avatar aniusia-vcf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 200
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

wpadlam tylko na chwilke i zmykam zaraz cos zjesc dzisiaj meczyk - Valencia gra trzymac kciuki zeby wygrala tylko moj Vicente nie moze jeszcze grac zarzuce tu jeszcze niestety tylko jedna fotka Davidka <jakos nic nowego znalezc nie moge > i spadammmmmmmmmmmmm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg david28ju2007a.jpg (121,0 KB, 6 załadowań)
__________________
Przeżyj każdy dzień tak, jakby był twoim ostatnim...




studentka politologii
aniusia-vcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 14:55   #1019
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

hejoo co tam? u mnie cieplusko dzisiaj a ja musze isc sie uczyc, buu
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 15:35   #1020
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Niepokonana, Nasza Wisełka kochana!
rozgromiła Polonię Bytom 5:0


a bramki strzelali:
1:0 Zieńczuk 31'
2:0 Kosowski 35'
3:0 Boguski 48'
4:0 Brożek Piotr 60'
5:0 Dudu 72' - pierwsza w barwach Wisły

tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.