Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-27, 19:01   #91
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Dziewczynyyy? ze tak powiem: HELOOOOL?:P

czy ktora mi odpowie na pytnie odnosnie jakosci wloskow naturalnych z allegro od : d_o_n_a ??
Na bank w drugiej części tego wątku były opinie dziewczyn o tym sprzedawcy więc wejdź do tamtego wątku i wybierz u góry funkcję "przeszukaj to forum" i wpisz tam d_o_n_a. Na bank znajdziesz. Ja ci nie jestyem w stanie powtórzyć co dziewczyny o niej pisały bo mnie to nie interesowało.

Ale jak pisze - na bank są tam opinie o niej.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 21:15   #92
veron1988
Rozeznanie
 
Avatar veron1988
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 660
GG do veron1988
Exclamation Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Dziewczyny, jaki jest koszt przedłużenia włosów w Łodzi o jakieś 10-15 cm??? Kogoś możecie polecić??
veron1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 00:17   #93
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Clip on

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Dziekuje za rade;* a myslisz,ze jak mam wlosy dlugie na okolo 45cm i chce kupic wlosy na clip on 60 cm,pasmo szerokie na 18cm i doczepic je tylko z tylu,to nie bedzie to wygladalo zbyt sztucznie? tzn czy te doczepiane nie beda wygladaly na liche w stosunku do moich naturalnych? Bo zastanawiam sie nad kupnem takiego pasma,ale boje sie ze bedzie zbyt cienkie i rozwarzam kupno 2 pasemek o sZer 18cm
kupilas juz i przedłuzyłas ? ciekawa jestem afektu
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 00:24   #94
Explosion
Raczkowanie
 
Avatar Explosion
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 279
GG do Explosion
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
poczekaj jak między łączeniem a skórą zaczną ci się dredziki robić To było najgorsze moje wspomnienie jak miałam włosy na stałe. A za to jak masz na microringi to sama możesz sobie korektę robić jak często potrzebujesz, a przy keratynie to niemożliwe.

Każda preferuje inną metodę.

No tak, ale ja tez robilam raz racoonem teraz kreatyna i powiem Ci nie mialam najmniejszego problemu z dredowaniem sie wlosow... Renia mi powiedziala, ze co wieczor powinnam rozdzielac pasemka zeby wlasnie uniknac dredowania sie wlosow... jesli sie odpowiednio dba o wlosy to sie nie dreduja, wiem sama po sobie.
Poza tym po zgrzewach wyczesalo mi sie ich naprawde o wiele mniej niz przy ringach... i to bez porownania... no ale tak jak piszesz, to indywidualna sprawa kazdego... kazdy woli cos innego, ale wazne jest tez swoje wlasne zadbanie o wlosy i zgrzewy.
Explosion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 08:16   #95
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

czy wam tez wychodzi sporo tych wlosow dziennie?napewno duzo wiecej niz jest norma przy naturalnych...dla przypomnienia mam natur.europ na keratyne
i pytanie do dziewczyn wlasnie z takimi wlosami.jakie odzywki i kosmetyki nawilzajace wam sie najbardziej sprawdzaja?
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 08:35   #96
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: Clip On! Gdzie Kupic?

hej, jeśli jeszcze szukasz tych clip-on, mogę dać Ci kontakt do dziewczyny, która sama je robi. Daj mi tylko znać na PM. Tyle tylko, że ona jest Angielką, więc przesyłka będzie szła ok 1,5 tygodnia. Może Ci zrobić dowolny kolor i długość taśmy, nie wspominając już o tym, że wszystko wychodzi bardzo tanio.

a ja już robię sobie sama ^^. To bardzo tani i łatwy sposób, a wszystko co potrzebne można kupić w necie
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 12:51   #97
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez Explosion Pokaż wiadomość
No tak, ale ja tez robilam raz racoonem teraz kreatyna i powiem Ci nie mialam najmniejszego problemu z dredowaniem sie wlosow... Renia mi powiedziala, ze co wieczor powinnam rozdzielac pasemka zeby wlasnie uniknac dredowania sie wlosow... jesli sie odpowiednio dba o wlosy to sie nie dreduja, wiem sama po sobie.
Poza tym po zgrzewach wyczesalo mi sie ich naprawde o wiele mniej niz przy ringach... i to bez porownania... no ale tak jak piszesz, to indywidualna sprawa kazdego... kazdy woli cos innego, ale wazne jest tez swoje wlasne zadbanie o wlosy i zgrzewy.
Jakby to w sposób dyplomatyczny powiedzieć - wiem jak się odpowiednio dba o włosy. Ja nie tylko co wieczór, ale kilka razy dziennie rozdzielałam rozdzielałam pasemka. Poza tym pasemka mi się ze soba w zaden sposób nie łączyły. Platały mi sie te włosy które mi wypadaly i zostawały w zgrzewie.

Poza tym - sądze że za każdym razem to Renia zdejmowała ci włosy i ty najnormalniej w swiecie nie widziałaa jak wyglada pasemko gdy sie zgrzew zdejmie.

Co do wyczesywania to przy ringach i tulejkach gdy miałam włosy ze specjalnymi koncowkami pod ta metode to nie przypominam sobie czegos takiego jak wyczesywanie.

Przy racoonie - garscie włosow leciely mi z tych z grzewow. Po miesiacu noszenia mialam polowe tego co w dniiu zalozenia. I nie jestem odosobnionym przypadkiem. Zawsze mi się racoon wyczesywal - za kazdym bylo tak samo.

Nie lubie przerzucania winy z wykonawcy na "nosiciela".
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-28, 13:51   #98
Explosion
Raczkowanie
 
Avatar Explosion
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 279
GG do Explosion
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Jakby to w sposób dyplomatyczny powiedzieć - wiem jak się odpowiednio dba o włosy. Ja nie tylko co wieczór, ale kilka razy dziennie rozdzielałam rozdzielałam pasemka. Poza tym pasemka mi się ze soba w zaden sposób nie łączyły. Platały mi sie te włosy które mi wypadaly i zostawały w zgrzewie.

Poza tym - sądze że za każdym razem to Renia zdejmowała ci włosy i ty najnormalniej w swiecie nie widziałaa jak wyglada pasemko gdy sie zgrzew zdejmie.

Co do wyczesywania to przy ringach i tulejkach gdy miałam włosy ze specjalnymi koncowkami pod ta metode to nie przypominam sobie czegos takiego jak wyczesywanie.

Przy racoonie - garscie włosow leciely mi z tych z grzewow. Po miesiacu noszenia mialam polowe tego co w dniiu zalozenia. I nie jestem odosobnionym przypadkiem. Zawsze mi się racoon wyczesywal - za kazdym bylo tak samo.

Nie lubie przerzucania winy z wykonawcy na "nosiciela".


hmmm no wiesz, fakt wlosy sciagala Renia i nie widzialam ich sama, ale powiedziała mi, ze wlosy nie dredowaly sie i nie bylo zadnych klopotow. hmmm nie mowie ze nie dbalas o nie, w zadnym wypadku... widocznie to jakas indywidualna sprawa...


a co do racoonu mialam to samo... na poczatku bylo w porzadku wszystko...ale w pewnym momencie byly tak miekkie zgrzewy, ze... normalnie jak guma... łatwo je bylo wyciagac... za kazdym razemjak czesalam to bychodzilo kilka pasemek... Na poczatku bylam bardzo zadowolona, ale kiedy zrobily sie tak miekkie to... szkoda gadac. I rozniez wlosow mialam bez porownania mniej niz na poczatku... Podobno zalezy to od temperatury tzn. racoon nie polecany jest na lato itd...
Explosion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 15:09   #99
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Ja miałam racoona zimą więc nie było raczej gorąco

Cos z nim po prostu musi być nietak, bo naprawdę na to ich mięknięcie i wyczesywanie się narzekają wszyscy którzy mieli go na głowie.

Teraz to ja mam taśmy na clip on'y i sobie chwalę, bo jestem na etapie bardzo intensywnego dbania o własne włosy (wcierki, maski inne cuda wianki) czego robić nie mogłam jak miałam na stałe, a jak mi się przypomni to sobie taśmy dopinam.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 15:10   #100
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Ja już miałam chyba wszystkie metody i najbardziej mi odpowiada metoda doszywania taśmy do warkoczyka zrobie sobie znów za dwa tygodnie
Zabka84 tez lubiałam kiedyś tą metode tylko z czystego lenistwa zrezygnowałam
Moja koleżanka też zrezygnowała poniewaz po roku codziennego używania porobiły sie jej łyse placki w miejscach doczepiania spinek,ale fakt ona miała bardzo słabiutkie włosy
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 15:27   #101
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Zamawiam wloski falowane, czy one sie utrzymaja po myciu?? blache pytanie, ale pierwszy raz bede miala z nimi stycznosc i jak dlugo ta fala sie utrzyma??
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-28, 15:29   #102
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Moja koleżanka też zrezygnowała poniewaz po roku codziennego używania porobiły sie jej łyse placki w miejscach doczepiania spinek,ale fakt ona miała bardzo słabiutkie włosy
Słyszałam o tym, że clip ony mogą zrobić łyse placki w miejscach gdzie się spinki doczepia.

Ja zakładam je rzadko - jak mam potrzebę zrobić sobie "burzę loków" na głowie. Jak je dwa razy w tygodniu na kilka godzin założę to jest rekord
Poza tym jak jest tak gorąco jak teraz to ja nie mogę mieć rozpuszczonych włosów bo wariuję wtedy bo mi tak gorąco w głowę, włosy mi się do pleców przyklejają a poza tym mam kruczoczarne więc efekt grzania wzmocniony jest

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Zamawiam wloski falowane, czy one sie utrzymaja po myciu?? blache pytanie, ale pierwszy raz bede miala z nimi stycznosc i jak dlugo ta fala sie utrzyma??
Ludzkie czy syntetyczne? Domyślam się że ludzkie - jeśli były naturalnie krecone to takie pozostaną, jeśli skręt zrobiono sztucznie podczas obróbki chemicznej to trzeba się liczyć z ich wyprostowaniem się. Tylko jak szybko stracą skręt - ciężko powiedzieć bo to zależy od włosów
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 15:31   #103
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Moja koleżanka też zrezygnowała poniewaz po roku codziennego używania porobiły sie jej łyse placki w miejscach doczepiania spinek,ale fakt ona miała bardzo słabiutkie włosy
Moja znajoma tez tak miała ,ale jej za bardzo nie wierzylam.Juz nie raz o tym slyszałam wiec to jednak prawda
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 15:31   #104
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Jakby to w sposób dyplomatyczny powiedzieć - wiem jak się odpowiednio dba o włosy. Ja nie tylko co wieczór, ale kilka razy dziennie rozdzielałam rozdzielałam pasemka. Poza tym pasemka mi się ze soba w zaden sposób nie łączyły. Platały mi sie te włosy które mi wypadaly i zostawały w zgrzewie.

Poza tym - sądze że za każdym razem to Renia zdejmowała ci włosy i ty najnormalniej w swiecie nie widziałaa jak wyglada pasemko gdy sie zgrzew zdejmie.

Co do wyczesywania to przy ringach i tulejkach gdy miałam włosy ze specjalnymi koncowkami pod ta metode to nie przypominam sobie czegos takiego jak wyczesywanie.

Przy racoonie - garscie włosow leciely mi z tych z grzewow. Po miesiacu noszenia mialam polowe tego co w dniiu zalozenia. I nie jestem odosobnionym przypadkiem. Zawsze mi się racoon wyczesywal - za kazdym bylo tak samo.

Nie lubie przerzucania winy z wykonawcy na "nosiciela".

hmmm..jakby to w sposób dyplomatyczny powiedziec...nie tak dawno pisala pani ochy i achy na temat racoona. jaki ładny. lekki jak fantastycznie sie nosi..była pani super zadowlona o czym świadczy fakt że drugi raz założyła pani tę samą metoda. o ile dobrze sobie przypominam racoon zszedł wręcz idelanie a pani włosy nie były sianowate, uszkodzone, pourywane co zreszta sama pani mogła stwierdzic oglądając swoje włosy tuż po sciągnięciu. Kiedy zaproponowłam inna metode to usłyszałam ze nie , że tylko racoon. Uprzedzałam , ze racoon latem sie nie sprawdza ale usłyszałam ze u pani sprawdza sie idelanie i nawet nie zmienia koloru czyli nie bieleje. Dziś pisze pani o wyczesywaniu sie garsciami włosów, o tym jakie są sianowate po sciągnięciu oraz ze racoon to glut, blee, fuj itd. ciesze się ze znalazła pani metoda odpowiednia dla siebie( clip on) ale nie rozumiem jak po tak fantastycznym noszeniu racoona( o czym pani wielokrotnie wpsominała na forum) nagle okazuje sie, ze pani była mega niezadowolona..nigy nie mówiłam , ze racoon jest the best ale skoro była pani zadowolona to mnie to wystarczyło .Dodam,ze ja również nie lubie przerzucania winy z "nosiciela" na wykonawcę a pani wypowiedzi to cios poniżej pasa.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 15:43   #105
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

o wyczesywaniu się garściami pisałam nieraz. O tym że mięknie pisałam również. Nie ja jedna zresztą o tym pisałam.

Mam prawo zmienić zdanie? Mam. Bo dziwnym trafem jakoś ten drugi raz skończył się tym, że mi zgrzewy same odpadały po miesiącu noszenia, a nie uwierzę że to moja wina. Dlatego sama je zdjęłam bo mnie trafił szlag.

Jakoś nie przypominam sobie bym nosiła je w lato.

Dlaczego nie chciałam innej metody - bo jak się pozna wroga to się go trzyma. Wróg znany lepszy niż nieznany. Taka strategia wojenna. Poza tym nie lubię zmian - jak się do czegoś przyzwyczaję to się tego trzymam i jak krowa zmieniam poglądy raz na 25 lat.

To że nie wyłysiałam nie znaczy, że włosy były boskie. To że nie były połamane nie znaczy że były super. Jakoś nie podniecają mnie suche jak siano, pozbawione połysku włosy.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 16:18   #106
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

A ja właśnie przez Panią Renie pokochałam metode doszywania do warkocza i chyba znowu sie skusze u niej zrobic tylko zerkne na kalendarium
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 08:06   #107
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

kurcze zaczynam sie martwic po tym co przeczytalam...moja keratyne tez zauwazylam miekniedbam bardzo o wlosy,znam zasady pielegnacji i dostosowalam sie do nich wiec wychodze z zalozenia ze mam lipna keratyne...
Pani Reni czy moze Pani mi cos poradzic w tej kwestii?nie chcialabympo mc gubic pasma..nosze je dopiero 2 tyg.czy moze byc tak ze moja keratyna jest poprostu "tania"
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 13:59   #108
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez Explosion Pokaż wiadomość
hmmm no wiesz, fakt wlosy sciagala Renia i nie widzialam ich sama, ale powiedziała mi, ze wlosy nie dredowaly sie i nie bylo zadnych klopotow. hmmm nie mowie ze nie dbalas o nie, w zadnym wypadku... widocznie to jakas indywidualna sprawa...


a co do racoonu mialam to samo... na poczatku bylo w porzadku wszystko...ale w pewnym momencie byly tak miekkie zgrzewy, ze... normalnie jak guma... łatwo je bylo wyciagac... za kazdym razemjak czesalam to bychodzilo kilka pasemek... Na poczatku bylam bardzo zadowolona, ale kiedy zrobily sie tak miekkie to... szkoda gadac. I rozniez wlosow mialam bez porownania mniej niz na poczatku... Podobno zalezy to od temperatury tzn. racoon nie polecany jest na lato itd...
przy racoonie NIE WOLNO OPALAĆ SIĘ NA SOLARIUM,słońce tez im szkodzi.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 21:54   #109
agatkarobusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 97
clip-on extensions

hej dziewczyny ktore naturalne wlosy na klipach z allegro sa najlepsze?czy kolor darkest brown jest bardzo ciemny?czy dlugosc 45 cm jest najdluzsza mozliwa?pozdrawiam
agatkarobusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 07:58   #110
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez pola28 Pokaż wiadomość
kurcze zaczynam sie martwic po tym co przeczytalam...moja keratyne tez zauwazylam miekniedbam bardzo o wlosy,znam zasady pielegnacji i dostosowalam sie do nich wiec wychodze z zalozenia ze mam lipna keratyne...
Pani Reni czy moze Pani mi cos poradzic w tej kwestii?nie chcialabympo mc gubic pasma..nosze je dopiero 2 tyg.czy moze byc tak ze moja keratyna jest poprostu "tania"
Niestety nie zauwazylam różnicy pomiedzy keratyna z allgro za 5 zl a keratyna np. firmy"Dama"za 60 zl. .Obie sa miękkie po jakims czasie , tyle tylko ze ta droższa nie spada, pasma nie zsuwają sie.Ratunkiem dla zwolenniczek zgrzewów latem jest pomalaowanie co 4 tyg. każdy zgrzewu utwardzaczem do paznokci.Pomaga.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:41   #111
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Question Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

ja jeszcze mam takie pytnko odnosnie pasemek- zamowilam indyjskie, chcialabym wiedziec jaka one maja strukture? sa proste czy falowane?
moje naturalne sa bardzo proste i nigdy ich nie musialam prostowac, mam nadzieje ze po przedluzaniu tez nie bede tego robic..
blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:49   #112
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

[quote=blondi1041;8051416]ja jeszcze mam takie pytnko odnosnie pasemek- zamowilam indyjskie, chcialabym wiedziec jaka one maja strukture? sa proste czy falowane?
moje naturalne sa bardzo proste i nigdy ich nie musialam prostowac, mam nadzieje ze po przedluzaniu tez nie bede tego robic..[/quote


sa proste jak druty, mkimo,ze swoje mam proste to i tak musze prostowac, bo poprostu widac roznice, zadko kto ma takie naturalne gladkie i prosciutenkie.

klipsy odradzam, odradzam i jeszcze raz ODRADZAM!!! po niecalym roku codziennego uzytkowania mam lysy leb, doslownie lyse placki w miejscu gdzie przyczepialam spinki i o polowe mniej wlosow przez to tapirowanie.... a do tego te tasmy ciezkie i obciazaja straszliwie... nie wiem czy uda mi sie to moje siano na gloowie doprowadzic do ladu kiedykolwiek...
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 13:26   #113
Explosion
Raczkowanie
 
Avatar Explosion
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 279
GG do Explosion
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
przy racoonie NIE WOLNO OPALAĆ SIĘ NA SOLARIUM,słońce tez im szkodzi.



Nigdy NIE OPALAŁAM SIĘ NA SOLARIUM...;]]
Explosion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 13:52   #114
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
ja jeszcze mam takie pytnko odnosnie pasemek- zamowilam indyjskie, chcialabym wiedziec jaka one maja strukture? sa proste czy falowane?
moje naturalne sa bardzo proste i nigdy ich nie musialam prostowac, mam nadzieje ze po przedluzaniu tez nie bede tego robic..
osobiście nie tapiruję włosów pod clip ony.może dlatyego,ze mam ich sporo,ale nigdy niue zsuwały się .wszystko zależy od spinek
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 15:18   #115
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

tez juz kiedyś pisałam o mojej biednej koleżance z łysymi plackami na głowie po tej metodzie,heh chociaz smiesznie to wygląda bo ma "łyso"tam gdzie doczepiała spinki najlepiej to wygląda za uszami
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 17:29   #116
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Jak najlepiej poradzic sobie ze zdjeciem zgrzewu keratynowego??
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 17:32   #117
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Jak najlepiej poradzic sobie ze zdjeciem zgrzewu keratynowego??
żaba pisała o nafcie,ja próbowałam zmywacz do paznokci,ale najlepszy płyn do ściagania kreatynydo kupienia w sklepie z akcesoriami
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 19:26   #118
kati16
Raczkowanie
 
Avatar kati16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 417
Dot.: Clip On! Gdzie Kupic?

ojej sama? W jaki sposób? ja też poluje na jakieś włosy...
kati16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 19:33   #119
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
żaba pisała o nafcie,ja próbowałam zmywacz do paznokci,ale najlepszy płyn do ściagania kreatynydo kupienia w sklepie z akcesoriami
I w jaki spoosob mam to zrobic? Polac na zgrzew i...?
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 20:27   #120
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Dziewczyny po pierwsze to się witam.

Mam pytanie i chciała bym żebyście mi doradziły. Planuje przedłużyć sobie włosy, już raz miałam, na warkoczyk na taśmie. I teraz sobie myślę żeby założyć na microringi. Tylko tak bo nie wiem czy kupić pasemka i założyć je każdy z osobna, czy kupić taśmę i założyć ją na ringach? Co doradzacie?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.