Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 11:24   #1
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Arrow

Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy


Zapraszam do kontynuowania watku Przedluzanie wlosow -czesci III

I czesc przedłużanie - wasze doświadczenia
IIczesc przedłużanie włosów- część II




Do przedłużania czy zagęszczania można użyć włosów sztucznych lub naturalnych. Naturalne pochodzą z Europy, Afryki, Azji lub z Indii. Uważa się, że włosy Hindusek są najwyższej jakości, ponieważ są to włosy nie traktowane żadnymi środkami chemicznymi. Według tradycji, każda Hinduska przynajmniej raz w życiu ścina włosy i składa w ofierze bóstwom. Włosy zaplatane są w warkocz i tak zostają ścięte, dlatego pasma nie są splątane, są równej długości. Następnie poddawane są odpowiednim obróbkom, wielokrotnie czesane, myte, suszone i znów czesane, aż do momentu uzyskania pięknych, błyszczących pasm. Następnym etapem jest pozbywanie się z włosów ich naturalnego pigmentu. Robi się to stopniowo, specjalnymi środkami tak, aby nie zniszczyć ich struktury. Trwa to nawet kilka tygodni, a po tym barwi się włosy na przeróżne kolory.

Niestety, na rynku powstało wiele firm, które chcąc szybko się wzbogacić, zbierają różne włosy (w tym już farbowane, rozjaśniane i nawet te zniszczone). Stosując nieodpowiednie szybkie metody, mocząc w środkach chemicznych, wprowadzają do handlu włosy, które już po pierwszym myciu nadają się do zdjęcia, ponieważ rwa się i plączą, nie dają się czesać. Włosy europejskie należą niestety do tej grupy włosów, ponieważ większość jest chemicznie pielęgnowana. Afrykańskie i chińskie nie są zbyt odpowiednie do połączenia z naszymi włosami, choćby z powodu różnicy grubości i konsystencji. Są one tańsze od włosa hinduskiego, ale... mniej trwałe.
Włosy syntetyczne są dość lekkie, lecz bardzo wrażliwe na wysoką temperaturę, nie dają wiele możliwości traktowania ich jak swoje własne, tym samym nie dają możliwości wykonywania wielu zabiegów i fryzur w przeciwieństwie do włosów naturalnych. Nie można używać lokówki, prostownicy ani suszarki z ciepłem, nie da się ich farbować.

Metody przedłużania i zagęszczania włosów: (najbardziej znane)

1. Racoon
2. Great Lengths
3. Monofibre-Dome
4. Micro Rings Hair Extension
5. Taśma z pasmami włosów
6. Niechirurgiczne uzupełnianie: Tupecik_Fibre Net, Implant Micro Derme
7. Transplantacje - przeszczep własnych włosów
8. Double hair
9. Pojedyncze pasma

1. Racoon


* jest metodą, która pozwala na przedłużanie i zagęszczanie włosów, na tworzenie różnorodnych form, np. asymetrii.
Używa się włosów naturalnych słowiańskich, miękkich, lekkich, podatnych na układanie. Można na nich wykonywać koloryzację czy trwałą ondulację. Włosy pielęgnujemy kosmetykami z zawartością protein, co pozwala je dobrze rozczesać i daje połysk. Włosy czeszemy od doły do góry, unikając szarpania.


2. Great Lengths

* również oparta na włosach naturalnych, co daje możliwość wykonywania na nich wielu zabiegów. Lecz tu wykorzystuje się włosy indyjskie, te najlepszej jakości. Pasma są różnej grubości i długości. Polimerowe złącza są jednakowej grubości, co pozwala na dokładniejsze dobranie i dopasowanie ich do grubości i ciężaru włosów osoby, dla której zabieg jest wykonywany. Tą metodą można mocować pasma trzema sposobami:
* ULTRASCHAL - fale ultradźwiękowe są tu aktywizatorem w miejscu łączenia, miejsca łączenia są płaskie, podobno jest to metoda najmniej inwazyjna dla włosów naturalnych i ma zapewniać największy komfort w noszeniu włosów doczepionych. Należy do najdroższych zabiegów.
* STANDARD - przez podgrzewanie, dość inwazyjna dla naszych włosów,
* w miejscach łączenia występuje dość wysoka temperatura, co jest niekorzystne. Słabe włosy w tych miejscach po dłuższym noszeniu pękają, a obciążone cebulki mogą nawet obumrzeć, może powstać tzw. łysienie miejscowe.
* AIR PRESSURE - pasemka łączy się po 5 w rzędzie, łączenia zamykane są maszynowo, miejsca łączenia są płaskie, przez co również niewyczuwalne.


3. Monofibre-Dome

* łączenia włosów sztucznych z naturalnymi. Metoda jest dość tania, pozwala na wykonanie ciekawych efektów. Jest to metoda na gorąco. Włosy te należy poddawać specjalnej pielęgnacji, tylko środkami specjalnie do tego przeznaczonymi. Do czesania używamy szczotek drewnianych lub ceramicznych, aby unikać np. elektryzowania się włosów. Suszyć tylko letnim powietrzem. Musimy się liczyć z tym, że włosy sztuczne dość szybko się niszczą, chyba najbardziej obciążają kępki włosów, do których są przyczepione.


4. Micro Rings Hair Extension

* jest metoda łączenia włosów na zimno. Włosy mocuje się za pomocą mikroringów, malutkich obrączek z silikonem, bez użycia kleju, wosku czy żywicy.


5. Przyszywanie taśmy z pasmami włosów

* metoda prawie nieinwazyjna, ale
w miejscu przyszycia włosów obciąża je, dość niewygodna i widoczna przy rzadszych włosach.
Pasma włosów na taśmie przyszywa się do splecionych włosów, w kilku miejscach na głowie. Włosy można nosić tylko rozpuszczone lub upięte w niski kucyk.

6. Tupecik-Fibre Net - są to siateczki z hipoalergicznego tworzywa, przyjaznego skórze, na których znajdują się wplecione włosy.
* Metoda Implant Micro Derme - bez inwazji chirurga - do cienkiej jak bibułka mikroskóry, „wszczepia” się pojedynczo włosy naturalne bądź sztuczne co daje zaskakujące efekty. Metoda ta pozwala ukryć miejsca braków owłosienia.


7. Metoda transplantacji - czyli przeszczepu własnych cebulek z włosami w brakujące miejsca. Niestety, nie zawsze uzyskuje się dobre rezultaty, gdyż może nastąpić odrzut przeszczepu.

8.Double hair - przedłużanie i zagęszczanie za pomocą włosów na taśmie. Metoda ta może być używana wielokrotnie w okresie półtora roku. Jest to sposób szybki, do przedłużenia i zagęszczenia całkowitego stosuje się pięć taśm oraz kilkanaście pojedynczych pasemek. Jest mało miejsc łączenia co sprawia ,że naturalne włosy nie są narażone na jakiekolwiek zniszczenia.

9. Metoda pojedynczych pasm - polega na opleceniu łuską keratynową naturalnego włosa i zgrzaniu zgrzewarką o niskiej temperaturze (roztapia tylko keratynę - nie włos naturalny!) co powoduje zamknięcie łuski. Przy idealnie dobranym kolorze włosów, zgrzew taki jest praktycznie niewidoczny (bezbarwna keratyna), poza tym jest bardzo wytrzymały i niewielki.
Przy tej metodzie nie ma możliwości zsunięcia się pasemka, a ilość doczepionych włosów może być nieokreślona. Można osiągnąć taki efekt końcowy jaki sobie zażyczysz. Po ok. 3-6 miesiącach noszenia, zdejmuje się pasemka specjalnym płynem, który również nie ma wpływu na jakość i stan włosów naturalnych.
Metoda ta jest przeznaczona przedewszystkim dla osob wymagajacych ktore maja np; uczulenie na nikiel i dla tych,ktore niechca aby bylo widac jakiekolwiek miejsca laczenia (np;przy czesaniu do gory).


Nie od dziś wiadomo, że włosy to ozdoba człowieka, dlatego tak bardzo poszukuje się metod i sposobów, żeby je upiększyć. Niestety nie zawsze co piękne jest zdrowe. Muszę tu z racji tego, iż jestem fryzjerem z zamiłowania i bardzo dbam o to, żeby moje klientki miały włosy zdrowe, powiedzieć parę zdań, które mogą trochę przyćmić te szybkie sposoby spełniające marzenia o długich
i pięknych włosach.
Prawie każda z metod przedłużania obciąża cebulki naszych włosów. Cebulki są tak obciążone jak podczas długotrwałego noszenia włosów spiętych w kucyk, czy upiętych spinką i zdarzyć się może, że wypadną i już nigdy tam nie odrosną. Dlatego włosów doczepionych nie powinno nosić się dłużej niż 2-6 tygodni i to w zależności od tego, jak mocne mamy włosy. Oczywiście z powodu ceny zabiegu zapominamy o tym, lecz musimy pamiętać, że naprawdę dużo ryzykujemy.

Zgrzewy lub węzły uniemożliwiają dokładne rozczesywanie. Podczas snu przecinają delikatne i cienkie włosy w miejscach łączenia. Właśnie do delikatnych i cienkich włosów bardzo trudno dobrać grubość, kolor i ukryć miejsca łączenia. Grubość włosów azjatyckich czy hinduskich to ok. 0,06-0,09 mm, a europejskich ok. 0,03-0,06 mm, co już mówi samo za siebie.
Aby jak najbardziej je chronić przed zniszczeniem, do snu należy spleść włosy w warkocz lub delikatnie upiąć. Do pielęgnacji stosować zawsze tylko specjalne środki do pielęgnowania włosów doczepianych (pamiętajmy, że pomimo tego, iż włosy są naturalne, to nie są one żywe), czyli specjalne fluidy oraz środki energetyzujące. W profesjonalnych salonach, gdzie wykonują taką usługę, powinny być one w sprzedaży. Radziłabym też usługę tę wykonać tylko u osoby, która ma certyfikat i przeszła szkolenie. Włosy czesać tylko wilgotne, trzymając pasma w miejscach łączenia. Włosów nie należy myć głową w dół, unika się wtedy ich plątania, czyli najlepiej u fryzjera lub biorąc kąpiel pod prysznicem. Nie najlepiej też znoszą wodę chlorowaną, czyli jeżeli lubimy pływać, to zawsze w czepku... No cóż dużo tego… albo i niedużo..
Chcesz być piękna, to cierp… tak często mówią Panie, odsiadując swoje godzinki na zabiegach upiększających. Każdy sam musi zdecydować, a jak się już zdecyduje to musi też mieć mocne postanowienie, co do pielęgnacji tych włosów Wtedy na pewno będzie się długo cieszyć z noszenia tego wymarzonego i pięknego nabytku. ,,

Z niewiadomych przyczyn technicznych,watek o przedluzaniu wlosow III czesci zaginal,dlatego zakladam od nowa.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-13 o 23:02 Powód: dopisek
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 14:54   #2
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

a czy to możliwe, żeby wątek tak po prostu wsiąkł?
nie wiem czy komukolwiek będzie się chciało robić podsumowanie wszystkich metod,pytań itp. od początku a przydałoby się to na pierwszej stronie

zaba84 dotarły do Ciebie już te lejące się fale?

ja mam pewien problem, bo Ideas4Art napisała, że z prawdziwych prostych najbardziej zbliżony ma kolor ciemny rudawy blond 40cm. Z prawdziwych lejących sie fali ma balejaż 613.27 najjaśniejszy blond z ciemnym rudawym blondem w skręcie 40cm (całkowita długość włosa 45cm). Albo trzecia opcja to proste balejaż 613.27 (40 i 45 cm jednakże całe opakowanie z już pociętymi kawałkami gotowe do przyszycia klipsów od razu).
kolor na jaki się farbuję widać na 2 ostatnich fotkachz tym, że teraz będą powiedzmy o ton jaśniejsze (z koloru Farouka 6c na 7c ) i żaden z tych kolorów nie pasuje...są one naturalne, więc mogłabym je pofarbować (tylko czy kolor wyjdzie zbliżony) drugą sprawą jest to, że zależy mi na tych lejących się falach a nie chcę, żeby okazało się, że się rozprostują...


zaraz napiszę kolejny post ze zdjęciami co do odpowiedzi Ideas4Art dotyczącej koloru sztucznych włosów z lejących się fal (tu więcej zdjęć mi się już nie zmieści)
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 15:03   #3
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

"(...) dostępny, kolor jasny kasztan byłby najodpowiedniejszy nr 30. Załączam paletę kolorów zrobiona ze zdjęć włosków syntetycznych (...)"

i tych włosów już nie mogłabym farbować a nie wiem jaki efekt dawałoby to z moimi włosami, bo mało zbliżone są do mojego, acha na 2 zdjęciu załączam paletę na której widać kolor na jaki się farbowałam i na jaki zamierzam się pofarbować (dla przypomnienia był 6c a będzie 7c -kolory na palecie są nieco przekłamane, w rzeczywistości są jaśniejsze)

proszę o pomoc
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 18:14   #4
Mala444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Czesc dziewczyny,

mam do Was ogroooomna prosbe: planuje przedluzyc sobie moje wlosy (mam je narazie do ramion i sa one raczej cienkie i... rzadkie, ciemny braz), ale nie chce robic tego w jakims ekskluzywnym salonie fryzjerskim = ze wzgledu na cene... :-(

Dlatego tez: czy moglaby mi ktoras doradzic i podac dane kontaktowe do jekiejs dobrej fryzjerki, ktora przedluza porzadnie i niekoniecznie za... 2,5 - 3 tys. zl???? (Bo taka dostalam oferte w dwoch krakowskich salonach frazjerskich).

Ja mieszkam ok. 60km od Krakowa i ok. 25km od Nowego Sacza. Moze zna ktoras z Was wlasnie w tych okolicach kogos, kto naprawde fajnie przedluza i uzywa tez prawdziwych slowianskich wlosow (bo maja byc niby najlepsze) i do teo nie jest zbytnio drogi?

Bardzo prosze Was o kontakt!!!

Z gory Wam bardzo dziekuje!!!
Mala444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 18:17   #5
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

poszukaj ofert w necie,może ktoś się reklamuje.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 18:21   #6
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Ok to fajnie ze jest kolejny watek
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 19:29   #7
Mala444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Dzieki za odpowiedz, TmargoT, ale... uwierz mi, ze juz szukam chyba z miesiac (oczywiscie tylko jak znajde chwilke czasu ;-)) i dzwonilam tez juz pare razy do innych (mniejszych) salonow fryzjerskich, ale... albo oni nie oferuja takich uslug (pomimo reklamy w internecie!!!) albo... ceny sa poprostu nieziemskie!!! :-(

A nie chce sobie sama przedluzac, bo: 1) nie mam o tym zielonego pojecia i 2) nie chce na wlasnym weselu wygladac jak "mala czarownica z dolepianymi wlosami"! ;-)

Czytalam tez juz kilka godzic starsze wypowiedzi na tym forum i w sumie znalazlam pare watkow o fajnych fryzjerkach = ale to bylo w czesci I (i chyba z 2006 roku!!!) i te dziewczyny, ktore wtedy sie nie net temat wypowiadaly juz tutaj chyba nie zagladaja, bo do dzisiaj mi zadna nie odpisala (a wyslalam do kilku dziewczyn prywatne zapytania).

No a poza tym to wszystkie one byly z okolic Poznania albo Wroclawia, a z Krakowa czy ze Sacza nie znalazlam niestety nikogo... :-(

Tak ze jedyna nadzieje mam jeszcze w Was = ze moza ktoras z Was bedzie mogla mi cos doradzic!

Dzieki wielkie!

Ciao!
Mala444 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 20:44   #8
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Mala444-mozesz zalozyc watek na forumie Dobry fryzjer,moze ktoras wizazanka poleci Tobie dobrego fryzjera z miasta ktorego pochodzisz

https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=47
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 22:16   #9
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
"(...) dostępny, kolor jasny kasztan byłby najodpowiedniejszy nr 30. Załączam paletę kolorów zrobiona ze zdjęć włosków syntetycznych (...)"

i tych włosów już nie mogłabym farbować a nie wiem jaki efekt dawałoby to z moimi włosami, bo mało zbliżone są do mojego, acha na 2 zdjęciu załączam paletę na której widać kolor na jaki się farbowałam i na jaki zamierzam się pofarbować (dla przypomnienia był 6c a będzie 7c -kolory na palecie są nieco przekłamane, w rzeczywistości są jaśniejsze)

proszę o pomoc
znam kolor 30 w sztucznych włosach,a patrząc w kosmyki kolorów farb-byłby podobny.musisz liczyc się z tym,że włos naturalny jest cieńszy w swojej srukturze niż sztuczny przez co odcien bedzie ciemniejszy.
najlepiej bedzie jak kupisz włosy,a swoje dofarbujesz później.jeszcze lepiej farbować u fryzjera ona może pomieszac dwa odcienie,żeby dostosować kolor do pasemek.czasem wystarczy wymieszać 3/4 jeśniejszego do 1/4 ciemniejszego koloru.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 09:57   #10
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

czesc dziewczyny,mam prosbe.potrezbuje z polecenia dziewczyne co robi wloski w domu,dojezdza do klientki.chcialabym wlosy naturalne europejskie(nie stac mnie na slowianstkie choc sa z opini najlepsze)-tu tez pytanie do tych ktore maja europejskie,czy jestescie zadowolone,czy sie nie pierza,pusza i koltunia?chcialabym na keratyne,czy tu tez ma znaczenie jaka kto robi keratyna?malo sie jeszcze orientuje w temacie...mam namiary na dziewczyne ktora robi naprawde w fajnych cenach ale znalazlam ja tylko w necie i nie mam jak dojsc do jej klientek aby poznac o niej opinie a zalezy mi na dobrej.rozmawiajac z nia powiedziala ze mam wybrac kolor zze zdjecia z jej stronki i ze wypadaja one rzeczywiste.hmmm jakos mnie to nie przekonuje bo dobrze dobrany kolor to podstawa.co o tym sadzicie?prosilam ja zeby wziela ze soba trzy odcienie brazu bo nie chce brac cos w ciemno.chcialabym robic pod koniec mc i moze ktoras z was poleci mi kogos z warszawy,co dojezdza?bede wdzieczna
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 20:46   #11
Marta`92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Witam! Chciałabym przedłużyć włosy, taką metodą która jak najmniej zniszczy moje naturalne. Natknęłam się na taką oto ofertę w internecie: http://elliehair.com/ . Co o tym sądzicie? Czy jest to wg Was dobry sposób? Mimo iż cena jest dość wysoka ( 500 zł)... Spójrzcie na galerię na tej stronie, mnie się bardzo podobają efekty! Bardzo proszę o jakiekolwiek opinie
Marta`92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 05:55   #12
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez Marta`92 Pokaż wiadomość
Witam! Chciałabym przedłużyć włosy, taką metodą która jak najmniej zniszczy moje naturalne. Natknęłam się na taką oto ofertę w internecie: http://elliehair.com/ . Co o tym sądzicie? Czy jest to wg Was dobry sposób? Mimo iż cena jest dość wysoka ( 500 zł)... Spójrzcie na galerię na tej stronie, mnie się bardzo podobają efekty! Bardzo proszę o jakiekolwiek opinie
Niektore zdjecia w tej galeri wcale nie sa takie fajne
Z nicku wnioskuje masz 16 lat ? To moze lepiej wlosy na clipsy
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 11:03   #13
Marta`92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Niektore zdjecia w tej galeri wcale nie sa takie fajne
Z nicku wnioskuje masz 16 lat ? To moze lepiej wlosy na clipsy

Tak, mam 16 lat. A o co chodzi w tej metodzie na clipsy?
Marta`92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 11:27   #14
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

to jest metoda clip-in albo jak kto woli clip-on, włosy -pasemka na taśmie, do której są przyszyte takie specjalne grzebyki zdejmujesz i zakładasz kiedy chcesz

wpisz sobie w google
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 11:31   #15
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
to jest metoda clip-in albo jak kto woli clip-on, włosy -pasemka na taśmie, do której są przyszyte takie specjalne grzebyki zdejmujesz i zakładasz kiedy chcesz

wpisz sobie w google
No wlasnie ta metoda jest fajna na jakies okazje na codzien nie bardzo
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 17:44   #16
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

dziewczyny czy wlos europejski naturalny jest od razu falowany?nie w iem w sumie teraz jakie wybrac,poniewaz swoje mam falowane ale po kazdym myciu prostuje,przedluzajac chcialabym miec ten komfort,ze moge je miec i proste i krecone wiec lepiej wybrac wlos od razu prosty i ewentualnie krecic czy odwrotnie?i jeszcze jedno wazne pytanie:jak poznam czy na 100% sa one naturalne a nie np mieszane?podobno mozna sprawdzic palac wlos ale jak trafie na naturalny a nie na sztuczny to uwierze ze sa prawdziwemacie jakis patent?
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 21:15   #17
Marta`92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
No wlasnie ta metoda jest fajna na jakies okazje na codzien nie bardzo
A ja chcę oczywiście na co dzień A co sądzicie o tej metodzie, którą podałam wcześniej w linku? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym?
Marta`92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 22:10   #18
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez Marta`92 Pokaż wiadomość
Witam! Chciałabym przedłużyć włosy, taką metodą która jak najmniej zniszczy moje naturalne. Natknęłam się na taką oto ofertę w internecie: http://elliehair.com/ . Co o tym sądzicie? Czy jest to wg Was dobry sposób? Mimo iż cena jest dość wysoka ( 500 zł)... Spójrzcie na galerię na tej stronie, mnie się bardzo podobają efekty! Bardzo proszę o jakiekolwiek opinie
ta metoda opisywana jest przez TEJE w II cz.musoisz poszukać,bo tylko TEJE jest znawcą tej metody,bo ma tak założone włosy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 22:31   #19
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Fale i loki zostały mi w końcu dostarczone. Był strajk na poczcie więc się bez kilku awantur z mojej strony nie obeszło, ale włosy są i to jest najważniejsze. Bo musiałam prosić w dziekanacie o możliwość późniejszego dostarczenia zdjęć do dyplomu przez ten poślizg w dostawie. Cały wieczór szyłam taśmy. Lejących się fal jest 160 cm a bajecznych loków 200 cm. Wyszły mi 4 podwojne taśmy + takie dodatkowe dwa kawałki których nie mam już gdzie na głowie upchać.

Wygląda to spoko. Zrobienie fryzury zajmuje 10 minut więc jest dobrze.

Jestem zadowolona i metodom na stałe mówię już stanowcze nie. Hasła że po przedłużaniu na stałe włosy są cudownie boskie i wspaniałe i w ogóle takie jak nigdy w życiu można między bajki włożyć. wyłysieć to się nie wyłysieje ale włosy są suche jak snopek siana. Dzięki bogu już drugi tydzień mam tylko swoje włosy na głowie na głowie bez zgrzewów i innych glutów - mam ochotę to sobie taśmy dopinam, nie mam to nie dopinam. Wracam do domu, zddejmuje je i mogę zadbać o swoje włosy, mogę sobie wcierki porobić (nota bene tdzień wcierek domowej roboty i włosy mam nie do poznania bo w dniu jak je zdjełam to prawie zeszłam śmiertelnie na ich widok), mogę sobie maseczkę na włosy nałozyć itd itp, a przy zgrzewach mogłam tylko o tym pomarzyć.

Poza tym Weronika - czemu uwazasz ze tasmy to nie metoda na codzień? Ja po roku permanentnego noszenia "na stałe" jestem tasmami zachwycona.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 08:20   #20
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

czy moze ktos mi odpowiedziec i poradzic na post wyzej?nie ma tu dziewczyn z naturalnymi europejskimi wlosami?
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 10:32   #21
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Niewiem czy juz pisałam,ale mam wlosy na clipsy z falowana tasma i fajnie sie je zaklda
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 14:45   #22
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
DLACZEGO NIE NA CO DZIEŃ?-a to z czystego lenistwa.
ja wstaję o 4 rano i nie mam ochoty przez szparki w oczach zakładać taśmy clip-on.wcześnij muszę je wyprostowac,żby pasowały do reszty.a tak można te pół godziny jeszcze pospać.
metoda clip on dobra jest dla systematycznych i ambitnych dziewczyn-odradzana dla leni. choc kiedy ma się naturalne włosy mozna w nich spac i ściągać do kolejnego mycia-tak ja robiłam.

Cytat:
Napisane przez pola28 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy wlos europejski naturalny jest od razu falowany?nie w iem w sumie teraz jakie wybrac,poniewaz swoje mam falowane ale po kazdym myciu prostuje,przedluzajac chcialabym miec ten komfort,ze moge je miec i proste i krecone wiec lepiej wybrac wlos od razu prosty i ewentualnie krecic czy odwrotnie?i jeszcze jedno wazne pytanie:jak poznam czy na 100% sa one naturalne a nie np mieszane?podobno mozna sprawdzic palac wlos ale jak trafie na naturalny a nie na sztuczny to uwierze ze sa prawdziwemacie jakis patent?
z tego co pamiętam dziewczyna mowiła,że naturalny falowany włos po krótkim czasie się prostuje-pamiętaj jest to juz martwy włos.
sprawdzić/zakończenie włosa naturalnego jest cieńsze jak środk włosa-nieścinany.a sztuczny jest prosty na końcu.
nie wiem jak ci to wytłumaczyć,musiałabys mieć w ręku sztuczny włos i prawdziwy-poznasz od razu.jeśli nie masz możliwości-idx na targ,do sklepu,gdzie sprzedają sztuczne włosy i pooglądaj jak to wygląda.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-16 o 17:48 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycji i multicytowani
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 15:34   #23
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość

Poza tym Weronika - czemu uwazasz ze tasmy to nie metoda na codzień? Ja po roku permanentnego noszenia "na stałe" jestem tasmami zachwycona.
Takie wlosy zaklada sie przewaznie na jakies okazje
W wielu krajach tak jest te wszystkie aktorki itd.
W polsce tez np w klubach wiedze u dziewczyn doczepiane wlosy
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 15:46   #24
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Fale i loki zostały mi w końcu dostarczone. Był strajk na poczcie więc się bez kilku awantur z mojej strony nie obeszło, ale włosy są i to jest najważniejsze. Bo musiałam prosić w dziekanacie o możliwość późniejszego dostarczenia zdjęć do dyplomu przez ten poślizg w dostawie. Cały wieczór szyłam taśmy. Lejących się fal jest 160 cm a bajecznych loków 200 cm. Wyszły mi 4 podwojne taśmy + takie dodatkowe dwa kawałki których nie mam już gdzie na głowie upchać.

Wygląda to spoko. Zrobienie fryzury zajmuje 10 minut więc jest dobrze.

Jestem zadowolona i metodom na stałe mówię już stanowcze nie. Hasła że po przedłużaniu na stałe włosy są cudownie boskie i wspaniałe i w ogóle takie jak nigdy w życiu można między bajki włożyć. wyłysieć to się nie wyłysieje ale włosy są suche jak snopek siana. Dzięki bogu już drugi tydzień mam tylko swoje włosy na głowie na głowie bez zgrzewów i innych glutów - mam ochotę to sobie taśmy dopinam, nie mam to nie dopinam. Wracam do domu, zddejmuje je i mogę zadbać o swoje włosy, mogę sobie wcierki porobić (nota bene tdzień wcierek domowej roboty i włosy mam nie do poznania bo w dniu jak je zdjełam to prawie zeszłam śmiertelnie na ich widok), mogę sobie maseczkę na włosy nałozyć itd itp, a przy zgrzewach mogłam tylko o tym pomarzyć.

Poza tym Weronika - czemu uwazasz ze tasmy to nie metoda na codzień? Ja po roku permanentnego noszenia "na stałe" jestem tasmami zachwycona.
masz może jakieś zdjęcia lub filmik?
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 06:52   #25
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

dzieki TmargoT
moze sa dziewczyny co maja na sobie europejskie i napisza ze swojego doswiadczenia jak jest z ttymi wlosami
a indyjskie?
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 10:59   #26
Bajka03
Przyczajenie
 
Avatar Bajka03
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Mam średniej długości włosy ,zawsze cienkie i marzy mi sie spełnić troche swoje marzenie i zagęścić je wraz z niewielkim przedłużeniem. Poczytałam juz o kilku metodach, plusach i minusach ale chciałabym by któraś z Was ,która korzystała z metody MICRO RINGS HAIR EXTENSION wypowiedziała sie na ten temat. Znalazłam na allegro fryzjerke,niby doświadczoną, ktora zrobiła by to u mnie w domu.Niby robi to od 3 lat ale ja mam sto obaw do tego.Przrz 3 dni musze nosic doczepione włosy ( dlugie) by sie "przyzwyczaiły" a potem ścina sie i dobiera odpowiednią fryzurę. Prosze o radę...
Bajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 16:55   #27
emila820
Przyczajenie
 
Avatar emila820
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

hej mam wielką prośbę koleżanka chce mi przedłużyć włosy ale ona nie ma zielonego pojęcia na ten temat macie jakieś wskazówki jak to robić czy filmik może ktoś ma do udostępnienia na mikroringi Bardzo Prosze o Pomoc Pilne!!!!!!!!!1
emila820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 18:59   #28
cupcakeGORE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
przedłużanie włosów.

mam problem !
postanowiłam przedłużyć włosy na microringi, zakupiłam już te włosy, a teraz dowiedziałam się że fryzjerka może mi tylko przedłużyć na zgrzewy.
czy mogę włosy przeznaczone do przedłużania na microringi przedłużyć metodą na zgrzewy ?
bardzo proszę o szybkoą odpowiedź !
cupcakeGORE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 19:02   #29
juusti
Przyczajenie
 
Avatar juusti
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 25
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Proszę, to stronka, która w przystępny sposób opisuje metodę Mikrorings:
http://www.4great-hair.com/info_pages.php?pages_id=5
Sama będę z niej korzystac, a dokladniej koleżanka która będzie mi przedłużac wlosy tą metodą.
Moim zdaniem to dziecinnie proste i nie warto przepłacac w salonie.

Bajka03: Pierwsze słyszę, żeby najpierw nosic długie włosy, a po pewnym czasie je sciąc.Myśle ze dobrze doczepione włosy nie wymagają podcięcia.Byc moze sie myle, ale wydaje mi się to dziwne.
Po za tym ta metoda na prawdę nie wymaga 3-letniego doświadczenia, wystarczy Ci zaufana koleżanka która zrobi to estetycznie, czy znajoma fryzjerka. Też dostalam taką ofertę, ale dziewczyna chciala 3 zl od pasemka + cena pasemka. Niby to nie duzo,ale przy 100 pasemkach (z allegro ok. 2zl =200zl) mialabym zaplacic jej 300zl,czyli razem ok 500zl. Znalazlam dobrą ofertę,gdzie za 100 naturalnych pasemek, 100 mikroringow, szydelko i cążki wychodzi 179zl.
__________________
Juusti...
juusti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 19:07   #30
123asia
Rozeznanie
 
Avatar 123asia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 518
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Mam bardzo zniszczone włosy, szczególnie końcówki( wieloletnie farbowanie, prostowanie itd.) mimo to chciałabym przedłużyć włosy. Czy jest to możliwe? Dodam, że nie chciałabym w miarę możliwości obcinać włosów.
123asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.