Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-13, 22:03   #571
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Emmos
Ale śliczna, jak.aniolek

Devillek
Julek.jest przegenialny...
No to żółwik Julek

Patrzcie na moich chłopaków Hugo i Tymon gdy miał ponad miesiąc pomyśleć, ze ma juz 5 lat SZOK


Załącznik 7192396

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale podobni!



Chilli, Jon pocieszacie, że to chlustanie normalne.
Wiem, że dzieci mogą ulewać, ale myślałam, że małe ilości, ta fontanna mnie nieźle wystraszyła. Bałam się, że się zakrztusi, a on nawet nie zapłakał.


Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość

Calineczka, a odbijasz w trakcie jedzenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie. Mąż czasem go brał jak widzieliśmy, że się denerwował przy przystawianiu i mógł się nałykać powietrza, ale on nie ma potrzeby odbijania. Położna i cdl też nam tak powiedzieli. Do tej pory było wszystko ok.

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
A Wasze dzieci ulewają takim świeżym mleczkiem czy serwatką? Bo moj wlasnie jak.już to zazwyczaj takimi grudkami troche.Ma to w ogole jakies znaczenie🤔?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój dzisiaj świeżym, krótko po karmieniu.
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 22:55   #572
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
Mikołajek dzisiaj też ma dzień cycka w sumie od 5 rano by na nim wisiał, już takie mam miękkie i zmasakrowane ale nie podalam mm, w końcu padł mam nadzieję ze nabiore pokarmu, jutro pierwsza wizyta położnej zobaczymy jak waga. Na szczęście (odpukac) on jak sie domaga jedzenia to zaczyna stękać jak maly kotek, później takie jakby kaszlenie i dopiero po kilku chwilach syrena najgorzej jak sie właśnie wije i jak złapie za sutka to mam gwiazdy przed oczami

Nie przejmuj się miękkimi na pewno masz pokarm prystawiaj kiedy chce . Jeśli moczy pieluszki i dobrze będzie przybierał nie myśl o mm

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Etusia, pięknie wygląda wasze zasypianie. Tak wszystko masz poukładane że aż zazdroszczę bo ja przy jednym nie mogę się ogarnąć nieraz:p piękny chłopak

Właśnie przeżyłam zawał po tej mojej błogiej kąpieli. Wojtek się zakrztusił/ zadławił. Spał sobie grzecznie na boku. TŻ był na balkonie. Nagle zaczął się krzywić i wierzgać ja patrzę a on ulewa na potęgę aż się pieni;( wołam TŻ młodego na ręce na boczek i stukam po plecach a on nic. Ani nie płakał, tylko jakieś dziwne charczenia. W końcu przeszło ale przeciez jakbyśmy spali to co by było? Ja dzisiaj oka nie zmruż3 chyba charczy mi trochę w nosku i odciagnelismu dwa dosyć pokaźne gile. Wiem że niektórym z Was maluchy też się zakrtusily. Jak tu spuścić z oka po takim czymś? Normalnie mi niedobrze z nerwów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kurde wspolczuje ... Odbijasz go po karmieniu ? Jak w. Ogóle karmisz ?

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Ja karmie aventem ale mała musi mieć smoczek 0 bo po 1 się krztusila, łykała powietrze i jej się mleko lało po brodzie. Jaki masz smoczek?

Dziewczyny macie przesłodkie dzieciaczki ❤️ i pyzole jakie maja fajne ❤️

Polecam Wam sab simplex. Wcześniej mieliśmy espumisan i mało pomagał a teraz codziennie pare kupek i dziecko nie płacze ❤️ wszystkie znajome mamy polecają sab simplex i faktycznie maja rację

Tez się wybieram jutro do lidla

Z tego co kojarze to sab to to samo co nasz espumisan tylko inna dawka symetykonu ... Można kupić espumisan 100


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 23:00   #573
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się miękkimi na pewno masz pokarm prystawiaj kiedy chce . Jeśli moczy pieluszki i dobrze będzie przybierał nie myśl o mm




Kurde wspolczuje ... Odbijasz go po karmieniu ? Jak w. Ogóle karmisz ?




Z tego co kojarze to sab to to samo co nasz espumisan tylko inna dawka symetykonu ... Można kupić espumisan 100


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Miałam espumisan 100 i nie pomagał a sab simplex pomógł od razu. Dobrze ze koleżanka mi przywiozła bo tez myślałam ze bez różnicy który podam.

Edytowane przez AnnaPaula87
Czas edycji: 2017-08-13 o 23:01
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 23:07   #574
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

czytam i nadrabiam i nie nadążam za wami!

Devilek - obrjrzalam foto tsojego brzuszka, mam podobny pępek - taki duzy i głęboki, mam nadzieje ze wrócą nam one do swoich rozmiarow sprzed ciąży...

poza tym mój mąż pytal co oglądam - mowie mu ze brzuszki pociążowe. a on zafascynowany - a cycki też sobie tam pokazujecie na tym forum? baran... haha

ja nie nadążam was czytac, dzis bylismy nad wodą!! mąż na wake'u pływał, my trochr spacerowalismy a potem suedzielismy na brzegu na leżakach. mlody spokojny, pojadł, pospał, troche go ponosiłam. ogolnie super wyjazd. jedynym problemem jest wytrzymanie w aucie - musielismy wkoncu smoczek podać bo nie dalo sie, co 20minut placz! pamietam ze starszy syn w aucie zasypiał i spał jak kamień.. a ten tu jakies cyrki odstawia.. no ale smoczek pomógł i zajechalismy na tam i spowrotem spokojnie.
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 23:08   #575
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Devileek, kp tylko i wyłącznie. Odbijam po karmieniu. Nie zawsze mi się odbije fakt że wtedy chyba mu się akurat nie odbiło. Teraz to już go 10 minut noszę po karmieniu-.-

My przestaliśmy dawać sab simplex bo szału nie było a prawie całą buteleczkę zużyliśmy. Ale niektórzy mówią że rewelacja. Oby Wam pomogło!

My jemy wlasnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 00:50   #576
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Hej
U nas pierwsze karmienie.
Mój wczoraj bardzo często ulewal. No ale przekładany z rak do rak to sie nie dziwie byliśmy u praprababci młodego

Śliczne mamy dzieciaczki! Każde bez wyjątki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 01:09   #577
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Devileek, kp tylko i wyłącznie. Odbijam po karmieniu. Nie zawsze mi się odbije fakt że wtedy chyba mu się akurat nie odbiło. Teraz to już go 10 minut noszę po karmieniu-.-

My przestaliśmy dawać sab simplex bo szału nie było a prawie całą buteleczkę zużyliśmy. Ale niektórzy mówią że rewelacja. Oby Wam pomogło!

My jemy wlasnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej to rzeczywiście ja nie zawsze odbijam w nocy w dzień nam się też zdarzy ale wtedy go też bardziej obserwuje teraz te będę uważać ... Masakra już któryś raz słyszę o czymś takim . Ostatnio jednak dziewczyna pisała na FB o podobnym przypadku ...

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
czytam i nadrabiam i nie nadążam za wami!



Devilek - obrjrzalam foto tsojego brzuszka, mam podobny pępek - taki duzy i głęboki, mam nadzieje ze wrócą nam one do swoich rozmiarow sprzed ciąży...



poza tym mój mąż pytal co oglądam - mowie mu ze brzuszki pociążowe. a on zafascynowany - a cycki też sobie tam pokazujecie na tym forum? baran... haha



ja nie nadążam was czytac, dzis bylismy nad wodą!! mąż na wake'u pływał, my trochr spacerowalismy a potem suedzielismy na brzegu na leżakach. mlody spokojny, pojadł, pospał, troche go ponosiłam. ogolnie super wyjazd. jedynym problemem jest wytrzymanie w aucie - musielismy wkoncu smoczek podać bo nie dalo sie, co 20minut placz! pamietam ze starszy syn w aucie zasypiał i spał jak kamień.. a ten tu jakies cyrki odstawia.. no ale smoczek pomógł i zajechalismy na tam i spowrotem spokojnie.

Mój pępek jest trochę większy ale jakiejś tragedii nie ma ...


Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Miałam espumisan 100 i nie pomagał a sab simplex pomógł od razu. Dobrze ze koleżanka mi przywiozła bo tez myślałam ze bez różnicy który podam.

Hmm no to rzeczywiście ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 02:09 ---------- Poprzedni post napisano o 02:08 ----------

U nas drugie karmienie od 22 wcześniej lepiej sypiał :P




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 01:26   #578
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Devileek, kp tylko i wyłącznie. Odbijam po karmieniu. Nie zawsze mi się odbije fakt że wtedy chyba mu się akurat nie odbiło. Teraz to już go 10 minut noszę po karmieniu-.-

My przestaliśmy dawać sab simplex bo szału nie było a prawie całą buteleczkę zużyliśmy. Ale niektórzy mówią że rewelacja. Oby Wam pomogło!

My jemy wlasnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Szkoda ze Wam te kropelki nie pomogły
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 01:29   #579
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

My ok 1 pierwsze karmienie ale maly mial tak zaropiale oczko ze walczylam z godz zeby mu oczyscic dobrze rano dzwonie do przychodni jak nie urok to sraczka nooo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 01:34   #580
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Dzis idę do gina na kontrolę. Ogolnie nam do niego sentyment i tak dziwnie bo zawsze chodziłam z taka ekscytacja pooglądać Alunie, a teraz tak na 'pusto'. Chcialabym jeszcze mieć w brzuszku taka kruszynke
Ogolnie nie krwawie już ponad 2 tyg, a wczoraj pojawiło się plemienie i nie wiem czy nie przełożyć wizyty, a niby 6 tyg mija w środę. Chce iść już do lekarza, bo w środę mamy rocznicę ślubu i same wiecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 02:37   #581
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

My też się karmimy tylko dziś role się odwróciły i to ja obudziłam Wiki.
Nie ogarniam jej w dzień szalała krótkie drzemki i to na mnie czy tz każde odłozenie czy to na brzuch kończyło się pobudką.
Wczoraj o 20 kąpiel cyc zasnęła ale żeby nie było za pięknie ok 21 pobudka znowu cyc myślałam że zaczynamy dalej wariować więc się położyłam spać bo nie wiedziałam co przyniesie noc a tu pierwsza godzina druga Wiki śpi więc ją obudziłam. I gdyby nie zmiana pieluszi skonczyłoby się na karmieniu przez sen. Teraz padła.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 02:44   #582
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
My ok 1 pierwsze karmienie ale maly mial tak zaropiale oczko ze walczylam z godz zeby mu oczyscic dobrze rano dzwonie do przychodni jak nie urok to sraczka nooo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby w końcu się to oczko zagoiło
Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
My też się karmimy tylko dziś role się odwróciły i to ja obudziłam Wiki.
Nie ogarniam jej w dzień szalała krótkie drzemki i to na mnie czy tz każde odłozenie czy to na brzuch kończyło się pobudką.
Wczoraj o 20 kąpiel cyc zasnęła ale żeby nie było za pięknie ok 21 pobudka znowu cyc myślałam że zaczynamy dalej wariować więc się położyłam spać bo nie wiedziałam co przyniesie noc a tu pierwsza godzina druga Wiki śpi więc ją obudziłam. I gdyby nie zmiana pieluszi skonczyłoby się na karmieniu przez sen. Teraz padła.
Może się zmęczyła w końcu i dlatego padła na noc. Ciesz się

My karmienie nr dwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 02:56   #583
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
A co to za super laktator?
Medela Symphony

Mam zagwozdkę, bo nie wiem, który laktator wybrać. Waham się między Lovi Prolactis a Spectra Tufi 9. Pierwszy jest dwufazowy i tańszy, ale na jedną pierś. Drugi jest droższy, ale ma tylko 2 tryby (pobudzanie i utrzymanie laktacji), nie ma ściągania dwufazowego i jest droższy. Dużym plusem jest za to ściąganie z obu piersi na raz, co przy moim trybie wydaje się bardzo kuszące. Miałam inną Spectrę w szpitalu i byłam zadowolona.


Cytat:
Napisane przez xzora
Martini, ciężki porod i początki za wami. Oby bylo juz wszystko dobrze! Oby to ropienie blizny ustało. Kciuki za pełne KP! Ja tez bym chciała - poki co mamy mieszane.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam za nas kciuki!



Cytat:
Napisane przez Mała!

Patrzcie na moich chłopaków Hugo i Tymon gdy miał ponad miesiąc pomyśleć, ze ma juz 5 lat SZOK



Załącznik 7192396

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klony!!!

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U mnie dramat ; ((( od 2:30 nie śpimy. Chce zasnąć i ulewa jak fontanna. To ją budzi co chwile. Po jedzeniu. Godz po. Dwie. Po piersi. Bez znaczenia.
W dodatku brak kupy. Czopek.
Juz nie mogę. . Tak się o nią martwię.
Jutro jedziemy do wro do lekarza. Jest na tym starym mleku 11 dzień. Od wczoraj wymiotuje.
Jedyne co zmieniłam to zamiast espumisanu biobiotic.

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Emmos piękne foto! !

Xzora jutro zobaczę co powie alergolog. Myślę o comfort lub humanie.
Narazie odp na sms ze trzeba spr mocz i ucho.
My mamy Humanę. 1 i anticolic póki co, problemów nie ma tfu tfu. Tylko u Jeremiego generalnie problemów z brzuchem nie ma, a jem wszystko.

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Witam sie i ja....matka przegrana. Przegrana bo poległam przy kp. Amelka jest wyłacznie na mm. Nie pogodziłam sie z tym jeszcze ale co zrobic. Sama w końcu też sie tak wychowałam. Niestety brak wystarczajacej ilosci mleka to nie koniec moich problemów. Mała w 3tyg przytyła 1200g. Problemem jest to ze ostatnio z mm zrobiła sobie karmienie na żadanie i jadła by nawet co 1,5h a wcześniej co 3-4h. Niby już przyzwyczaiłysmy brzuszek do bebilonu comfort ale strasznie po nim ulewa. Mała je strasznie szybko zastanawiam sie czy to nie wina butelki.

Ktos kiedys pisał o aventach ze byly po nich problemy. Przepraszam nie pamietam kto.

Jakie butelki używacie? teraz na mm musze miec butelkę "profesjonalna":brzyd al:

Przyjdzie moment, kiedy nie będziesz się tak czuć, ale musisz sama przetrawić. My karmimy co 2 godziny teraz, moje mleko + mm (60 ml, jeśli nie mam mojego mleka albo znikomą ilość 90 ml) i przeważnie synek wciąga wszystko lub większość. Będziemy tak karmić póki synek nie da znać, że uzupełnił braki.

Butelki mamy różne, Lovi Medical + i jakaś od laktatora. Tylko Jeremiemu jest to naprawdę obojętne, radzi sobie ze wszystkim.

U nas po drugim karmieniu. Nie wiem, czy mi się opryszczka nie robi boję się tego bardzo przy małym


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez martini.
Czas edycji: 2017-08-14 o 02:58
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 02:56   #584
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Oby w końcu się to oczko zagoiło

Może się zmęczyła w końcu i dlatego padła na noc. Ciesz się

My karmienie nr dwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jeszcze zapytam jak był położony jak się zakrztusil ?

U mnie mały po drugim karmieniu nie chciał się odłożyć prawie dwie godziny ... Za każdym razem się budzil . Pytanie dlaczego ? Nie płakał jakoś szczególnie dopiero pod koniec chwilę ale tz zaczął do niego mówić i głaskać ja profilaktycznie dałam espumisan i termoforek i już był spokój po karmieniu i bujaniu zasnął znów ale już się dał odłożyć do kołyski


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 

Edytowane przez Devileek
Czas edycji: 2017-08-14 o 02:59
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 03:05   #585
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Martini, nam na szkołę rodzenia mówili że opryszczka to nic strasznego bo jak dostaje Twoje mleko to ma dużo przeciwciał. WqNe żeby nie całować, zabezpieczyć plasterkiem żeby nie roznosić i kp jak najwięcej. Nie martw się;*

Devileek, czasem nie wiadomo o co naszym dzieciakom chodzi. Narysuj i już
A.moj jak się zakrTusil to leżał na boku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 03:24   #586
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

My wlasnie 2 kp ale nie moglam zasnac od 1 bo mnid to oczko martwi i jakas menda komar mi wlecial i sie do mnie dobieral w koncu ubilam dziada...chyba😥

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 04:04   #587
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

U nas karmienie nr 2. I jak do tej pory cała noc w kołysce pierwsza taka noc od urodzenia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 05:52   #588
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Mati jaki aniolek😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
😙

[QUOTE=pestycyda;76281026]Etusia, pięknie wygląda wasze zasypianie. Tak wszystko masz poukładane że aż zazdroszczę bo ja przy jednym nie mogę się ogarnąć nieraz:p piękny chłopak

Właśnie przeżyłam zawał po tej mojej błogiej kąpieli. Wojtek się zakrztusił/ zadławił. Spał sobie grzecznie na boku. TŻ był na balkonie. Nagle zaczął się krzywić i wierzgać ja patrzę a on ulewa na potęgę aż się pieni;( wołam TŻ młodego na ręce na boczek i stukam po plecach a on nic. Ani nie płakał, tylko jakieś dziwne charczenia. W końcu przeszło ale przeciez jakbyśmy spali to co by było? Ja dzisiaj oka nie zmruż3 chyba charczy mi trochę w nosku i odciagnelismu dwa dosyć pokaźne gile. Wiem że niektórym z Was maluchy też się zakrtusily. Jak tu spuścić z oka po takim czymś? Normalnie mi niedobrze z nerwów

Wysłane z [URL=http://r.tapatalk.com/byo?rid=73630]aplikacji Forum

😙
Współczuję zakrztuszenia 😕 oby się to więcej nie powtórzyło
Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Jejku super jak ja bym chciała żeby u mnie tak było. Czy tylko mi trafił się taki gagatek problm ze spaniem odkładaniem spacerami. Ogólnie wszystko złe. Po tylu miesiącach leżenia cieszyłam się na spacery świeże powietrze. A ja payrze przez okno na spacerujące matki z dzieckiem w parku i ryczec mi sie chce.
😙dziękuję teraz Mateusz jest innym dzieckiem jak paulina. Ona nie dala się włożyć do gondoli wiecznie tam płakała pokochała dopiero spacerówke. Uwierz mi to się zmieni potrzeba trochę czasu.

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
czytam i nadrabiam i nie nadążam za wami!

Devilek - obrjrzalam foto tsojego brzuszka, mam podobny pępek - taki duzy i głęboki, mam nadzieje ze wrócą nam one do swoich rozmiarow sprzed ciąży...

poza tym mój mąż pytal co oglądam - mowie mu ze brzuszki pociążowe. a on zafascynowany - a cycki też sobie tam pokazujecie na tym forum? baran... haha

ja nie nadążam was czytac, dzis bylismy nad wodą!! mąż na wake'u pływał, my trochr spacerowalismy a potem suedzielismy na brzegu na leżakach. mlody spokojny, pojadł, pospał, troche go ponosiłam. ogolnie super wyjazd. jedynym problemem jest wytrzymanie w aucie - musielismy wkoncu smoczek podać bo nie dalo sie, co 20minut placz! pamietam ze starszy syn w aucie zasypiał i spał jak kamień.. a ten tu jakies cyrki odstawia.. no ale smoczek pomógł i zajechalismy na tam i spowrotem spokojnie.
Brawo za wyjazd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 06:04   #589
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Chilli
Kurcze, ciekawe od czego to oczko masuj mu troszkę..oby przeszło szybko.

Martini
Nie pomogę z laktatorem, bo sie nie znam niestety.

Anusia
Nie łam się,nie każdemu jest dane karmić piersia, przykro mi ze wam.nie wyszło. Ale masz zdrową i.najedzona niunie i to.jest najważniejsze

Taedio
Super nocka!

Etusiaaa
Ja muszę też zaczac juz rutyne wprowadzać a o.której macie pierwsze kp?

My mamy teraz 3 karmienie, ale całą noc mały spał ze mną... nie chce mi się odkładać bo zwyczajnie zasypiam obok :/
Muszę to zmienić, żeby mąż mógł kiedyś wrócić do mnie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 06:10   #590
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Mala u nas to samo mimo ze mam dostawke😕

Oczko oczyszczalam sola i kropilam mlekiem i teraz obudzil sie bez ropki😃

Czy Wy tez tak macie ze jak po 6 pobudka to juz ciezko zasnac? Ja leze z malym zazwyczaj do 7,8 i wstaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 06:39   #591
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Chilli
Kurcze, ciekawe od czego to oczko masuj mu troszkę..oby przeszło szybko.

Martini
Nie pomogę z laktatorem, bo sie nie znam niestety.

Anusia
Nie łam się,nie każdemu jest dane karmić piersia, przykro mi ze wam.nie wyszło. Ale masz zdrową i.najedzona niunie i to.jest najważniejsze

Taedio
Super nocka!

Etusiaaa
Ja muszę też zaczac juz rutyne wprowadzać a o.której macie pierwsze kp?

My mamy teraz 3 karmienie, ale całą noc mały spał ze mną... nie chce mi się odkładać bo zwyczajnie zasypiam obok :/
Muszę to zmienić, żeby mąż mógł kiedyś wrócić do mnie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My różnie się karmimy między 23 a 1 jest pierwsze karmienie. Potem między 2 a 4. To wszystko zależy czy zje 1 czy 2 piersi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 06:45   #592
baby2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 931
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

cześć dziewczyny
nie mam czasu na was bo mała nie daje mi żyć
cały dzień wisi na cycu, przysypia odkłam ja i znowu ryk? i tak w kółko, nie mam już siły. Wczoraj od 7 do 22 spała uwaga 1 godzinę na spacerze. W domu sajgon,nie mam kiedy sprzątać, gotować itp Nocki są trochę łaskawsze bo śpi od 21-22 do ok 2. Później biorę ja do łóżka i śpimy już do rana razem ona sobie ciumka a ja przysypiam. Jestem umeczona i wyglądam jak zombi Ale młoda przybiera ładnie 300gram na tydzień więc się cieszę Pokarmu nadal mnóstwo, dalej muszę odciągnąć nadmiar.
Odstawilismy też espumisan bo guzik dawał mała i tak się prężyła. Od wczoraj jest lepiej i piękne kupki idą
Jedynie ulewa jak szalona ale co tu się dziwić jak ona ciągle je

Czekam właśnie w przychodni do rejestracji Misiek niestety chory Jak wychodziłam to cała ekipa jeszcze spała ciekawe jak sobie radzi teraz mąż z dwójka sam
baby2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 07:12   #593
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U mnie dramat ; ((( od 2:30 nie śpimy. Chce zasnąć i ulewa jak fontanna. To ją budzi co chwile. Po jedzeniu. Godz po. Dwie. Po piersi. Bez znaczenia.
W dodatku brak kupy. Czopek.
Juz nie mogę. . Tak się o nią martwię.
Jutro jedziemy do wro do lekarza. Jest na tym starym mleku 11 dzień. Od wczoraj wymiotuje.
Jedyne co zmieniłam to zamiast espumisanu biobiotic.

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Emmos piękne foto! !

Xzora jutro zobaczę co powie alergolog. Myślę o comfort lub humanie.
Narazie odp na sms ze trzeba spr mocz i ucho.
Kciuki za wizytę ✊🏻

U mnie podobnie było. Mały ciagle ulewal i się wybudzal. Zasną dopiero przed 23 :/
Tyle, ze on nie płacze tylko stęka

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
A to moja wczoraj 6 tyg +1dz

Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
To pokaże i moją Załącznik 7192571

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
A i powiem tez ze moj tz pierwszy tydzien tez tak chodzil i gadal teksty typu "co sie temu dziecku dzieje", "czemu ona tak placze".
Za ktoryms razem nie wytrzymalam i wygarnelam ze jakbym wiedziala to bym cos z tym zrobila. I sie nauczyl. Teraz sam przychodzicjak mala placze i nie moze sie uspokoic i ja nosi (albo ja drazni ze on umie glosniej).

A wgl bylismy na spacerze i u nas oczywiscie tesciowa byla (znaczy u dziadka ale dom ten sam). I teksty typu tak jej nie trzymaj bo jej kregoslup zlamiesz. Tak do dziecka nie mow. A tak nie wycieraj bo za mocno. Jezuuu drogi. Oczywiscie nie do mnie tylko do tz. A jak poszlam do domu to jeszcze rzucila tekstem ze jestesmy jak cygani bo mala wszedzie bierzemy (czytaj do sklepu)..
A wczoraj bylismy u niej na ur. 3 razy powtarzalam zeby mala w swiatlo nie patrzala bo ja to razi. To ta jakby glupa grala bo oswiecila sobie kinkiet i mala prosto pod żarówke podstawiala. za jakie grzechy??
No to tyle zalenia sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
teściowe kurna w kosmos wystrzelić trzeba

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Morelle kiedys pisalas ze mamy te same czapeczki a ja teraz pisze ze i buciko skarpetki.

Witam sie i ja....matka przegrana. Przegrana bo poległam przy kp. Amelka jest wyłacznie na mm. Nie pogodziłam sie z tym jeszcze ale co zrobic. Sama w końcu też sie tak wychowałam. Niestety brak wystarczajacej ilosci mleka to nie koniec moich problemów. Mała w 3tyg przytyła 1200g. Problemem jest to ze ostatnio z mm zrobiła sobie karmienie na żadanie i jadła by nawet co 1,5h a wcześniej co 3-4h. Niby już przyzwyczaiłysmy brzuszek do bebilonu comfort ale strasznie po nim ulewa. Mała je strasznie szybko zastanawiam sie czy to nie wina butelki.

Ktos kiedys pisał o aventach ze byly po nich problemy. Przepraszam nie pamietam kto.

Jakie butelki używacie? teraz na mm musze miec butelkę "profesjonalna":brzyd al:
Może syp mniej mm. Ja mojemu starszakowi mniej mm wypalam jak skończyłam kp bo ten dziad miał 8mcy już i potrafił mi 3-4 razy na mm się zbudzić w nocy
Potem było tak , ze mógł siebodzywiqc tylko mlekiem i nic innego nie chciał jesc jak był większy 😏



My mamy butelki Avent , ale jak ktoś tutaj nadmienił smoczek powinien być 0 , a my mamy 1 i mały się krztusił mocno na początku.
Teraz w sumie tylko karmie go cyckiem i krztusi się i tak bo za dużo mu leci chyba.
Ogólnie butelki moim zdaniem najlepsze ma TT i żałuje ze ich znów nie kupiłam bo miałam ze starszakiem wszystko z TT cała kolekcje i było super poza podgrzewaczem był kiepski.

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Jakie wszystkie dzieciaczki cudowne😍

U nas wygląda to tak ze ok 19.30 idziemy się kapac. Tzn pauline wkładam do dużej wanny i ona się tam bawi swoimi zabawkami. W tym czasie na pralce mam przewijak i tam zajmuje się Mateuszem całą pielęgnacja. W łazience mam stojak z wanienka i tam go myje. Jak on jest gotowy czeka grzecznie na przewijaku w tym czasie myje do końca pauline i ubieram. Idziemy do łóżka pauliny ona dostaje butelkę z mlekiem, Mateusz cycusia. Myje żeby paulinie potem mówimy aniele boży. W tym czasie Mateusz karmie cały czas. I zasypiamy tak ze na jeden ręce trzymam Mateusza a druga trzymam paulinke za rękę żeby nie było jej przykro. Zasypiaja oboje i wtedy Mati ładuje w łóżeczku 😊 tak robię od pierwszego dnia kiedy wróciłam do domu. Jak masz jakieś pytania to pisz😊

A to Mateusz 😙
Załącznik 7192616
Śliczny 😍

Zazdro 😩 Ja nie mam takich wygód w łazience .
Ja koło 18stej kapie najpierw małego i potem idę go kłaść spać do mojej sypialni, a potem użeram się ze starszakiem żeby łaskawie poszedł się kapać. Starszak mi czasami zaczyna histeryzować i drzeć się w niebogłosy wiec ja odpuszczam i zajmuje się sobą i za około 15min przychodzę i pytam czy zmienił zdanie i idzie się kapać. Ostatnio mi siadają nerwy i wyjmuje pasa i używam jako straszaka Nie myślałam ze kiedyś do tego dojdzie. Co raz bardziej czuje się sfrustrowana tym, ze mój dzień to jedna wielka walka i zazdroszczę tym mamom których starsze dzieci chodzą na cały dzień do przedszkola. Mój za 2tyg będzie chodził do szkoły swojej na 3h jak wyjdzie z domu i zanim wróci to będę miała 3.5h wolności . Głupio to brzmi ale tak jest 😪

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Etusia, pięknie wygląda wasze zasypianie. Tak wszystko masz poukładane że aż zazdroszczę bo ja przy jednym nie mogę się ogarnąć nieraz:p piękny chłopak

Właśnie przeżyłam zawał po tej mojej błogiej kąpieli. Wojtek się zakrztusił/ zadławił. Spał sobie grzecznie na boku. TŻ był na balkonie. Nagle zaczął się krzywić i wierzgać ja patrzę a on ulewa na potęgę aż się pieni;( wołam TŻ młodego na ręce na boczek i stukam po plecach a on nic. Ani nie płakał, tylko jakieś dziwne charczenia. W końcu przeszło ale przeciez jakbyśmy spali to co by było? Ja dzisiaj oka nie zmruż3 chyba charczy mi trochę w nosku i odciagnelismu dwa dosyć pokaźne gile. Wiem że niektórym z Was maluchy też się zakrtusily. Jak tu spuścić z oka po takim czymś? Normalnie mi niedobrze z nerwów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jezuuuu współczuje Ci. Mój był aż siny. Zakrztusił się nie mlekiem tylko tym gripe water od brzuszka. Poprostu nie przełkną a ja nie zauważyłam. I tez charczał ale mi przeszło .


Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
czytam i nadrabiam i nie nadążam za wami!

Devilek - obrjrzalam foto tsojego brzuszka, mam podobny pępek - taki duzy i głęboki, mam nadzieje ze wrócą nam one do swoich rozmiarow sprzed ciąży...

poza tym mój mąż pytal co oglądam - mowie mu ze brzuszki pociążowe. a on zafascynowany - a cycki też sobie tam pokazujecie na tym forum? baran... haha

ja nie nadążam was czytac, dzis bylismy nad wodą!! mąż na wake'u pływał, my trochr spacerowalismy a potem suedzielismy na brzegu na leżakach. mlody spokojny, pojadł, pospał, troche go ponosiłam. ogolnie super wyjazd. jedynym problemem jest wytrzymanie w aucie - musielismy wkoncu smoczek podać bo nie dalo sie, co 20minut placz! pamietam ze starszy syn w aucie zasypiał i spał jak kamień.. a ten tu jakies cyrki odstawia.. no ale smoczek pomógł i zajechalismy na tam i spowrotem spokojnie.


Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Dzis idę do gina na kontrolę. Ogolnie nam do niego sentyment i tak dziwnie bo zawsze chodziłam z taka ekscytacja pooglądać Alunie, a teraz tak na 'pusto'. Chcialabym jeszcze mieć w brzuszku taka kruszynke
Ogolnie nie krwawie już ponad 2 tyg, a wczoraj pojawiło się plemienie i nie wiem czy nie przełożyć wizyty, a niby 6 tyg mija w środę. Chce iść już do lekarza, bo w środę mamy rocznicę ślubu i same wiecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki ✊🏻

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Chilli
Kurcze, ciekawe od czego to oczko masuj mu troszkę..oby przeszło szybko.

Martini
Nie pomogę z laktatorem, bo sie nie znam niestety.

Anusia
Nie łam się,nie każdemu jest dane karmić piersia, przykro mi ze wam.nie wyszło. Ale masz zdrową i.najedzona niunie i to.jest najważniejsze

Taedio
Super nocka!

Etusiaaa
Ja muszę też zaczac juz rutyne wprowadzać a o.której macie pierwsze kp?

My mamy teraz 3 karmienie, ale całą noc mały spał ze mną... nie chce mi się odkładać bo zwyczajnie zasypiam obok :/
Muszę to zmienić, żeby mąż mógł kiedyś wrócić do mnie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój Tz już idzie od razu do starszaka spać. My oboje chodzimy jak zombie po ścianach.
U mnie jest po 1 w nocy. Przez to ze mały poszedł spać dopiero po 23 jestem do tylu ze wszystkim. Muszę jeszcze poskładać tetry bo nie lubię zostawiać bałaganu. Z reszta pewnie niedługo Mr. Sweet Face się obudzi na kp 😏

---------- Dopisano o 01:12 ---------- Poprzedni post napisano o 01:10 ----------

I u mnie żeby mały spał lecą kołysanki cała noc z appki lub yt także Za☠☠☠iscie mi sie spi 😏🤦🏻
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 07:12   #594
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Etusia słodki Mati

Pestycyda współczuje zakrztuszenia mój się zakrztusza często podczas karmienia bo je łapczywie, ale kaszlnie i jest okej

Calineczka no u nas właśnie tak samk wyglądało to ulanie jak fontanna, ja spanikowana, Tż musiał opanować sytuację, a mały niewzruszony tym faktem

Chilli mój brzdąc o 6 to ma już oczy jak 5zł i nie ma spania

Ja od 4 nie śpię bo mały przez sen cały czas stękał i musiałam go głaskać i tulić. O 6 przebraliśmy pieluchę i nakarmiłam go i tak nie spał do 8, w międzyczasie zrobił kupę po pępek, która wylądowała też na mnie bo go trzymałam. Teraz dopiero po kolejnym karmieniu usnął na mnie i przez sen 2 razy odbił nie wiem czemu on tak marudzi nie płacze tylko tak stęka sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 07:31   #595
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Jon mój tez sobie stęka przez sen wgl wydaje coraz więcej dźwięków

Do 9 jest otwarte laboratorium, ciekawe czy zdążę oddać krew do badań w końcu bo młody zamiast jeść to wali uśmiechy i w pampersa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 08:10   #596
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

dzień dobry

Cudne macie dzieciaczki


proszę ładnie o kciuki za dzisiejsze ważenie Timi wczoraj zrobił 7 czy 8 kup więc liczę, że jest najedzony jak gąska. Może pozwolą nam go karmić rzadziej w nocy, bo jak wybudzam co ok. 3h to jest bardzo zaspany i niechętny do jedzenia, jak już je to dosłownie chwilę, a potem ładnie śpi dalej, więc głodny mam nadzieję nie jest


I w ogóle nie mogę się na niego napatrzeć rano jak wstaje taki zrelaksowany, różowy i śliczny i patrzy na mnie tymi swoimi oczyskami
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 08:15   #597
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Vadi, kciuki za wagę na pewno Timi przypakował

My jemy i uciekamy na spacer. Moje dziecko dzisiaj grzeczne bardzo tfu tfu. Leży i się pacza:p nie beczy, nie marudzi. Nowość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 08:19   #598
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Oby w końcu się to oczko zagoiło

Może się zmęczyła w końcu i dlatego padła na noc. Ciesz się

My karmienie nr dwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona nocki zawsze tak spi poda koło 21-22 i pobudka 1 -4-6 lub tak jak dzisiaj muszę ja obudzić dzień masakra.
Chyba okulary przeciwsłoneczne może bedzie myślała że jest noc i trzeba spać.

Dziś u nas rano troszke problem z kupą się pojawił. Mała się prezyła i czerwona robiła ale poszło.
To pierwszy raz i nie wiem czy coś powinnam robić coś jej podać jestem ziona w temacie. W ogol nie mam nic w domu bo takich zakupów aptecznych nie robiłam.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Niestety dzień zapowiada sie taki sam jak wczoraj Wiki leży na mnie a musimy wyjść no i na spacer bo dwa dni nie byliśmy.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 08:20   #599
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Jon mój tez sobie stęka przez sen wgl wydaje coraz więcej dźwięków

Do 9 jest otwarte laboratorium, ciekawe czy zdążę oddać krew do badań w końcu bo młody zamiast jeść to wali uśmiechy i w pampersa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam wtedy wrażenie że coś go boli albo coś mu nie pasuje i nie śpię przez to.
A mój jest wielozadaniowy, wczoraj jadł i kupę walił jednocześnie

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
dzień dobry

Cudne macie dzieciaczki


proszę ładnie o kciuki za dzisiejsze ważenie Timi wczoraj zrobił 7 czy 8 kup więc liczę, że jest najedzony jak gąska. Może pozwolą nam go karmić rzadziej w nocy, bo jak wybudzam co ok. 3h to jest bardzo zaspany i niechętny do jedzenia, jak już je to dosłownie chwilę, a potem ładnie śpi dalej, więc głodny mam nadzieję nie jest


I w ogóle nie mogę się na niego napatrzeć rano jak wstaje taki zrelaksowany, różowy i śliczny i patrzy na mnie tymi swoimi oczyskami
Kciuki! na pewno ładnie przybrał


Ja mam problem z zakładaniem pieluchy w nocy mały ma nóżki przyciągnięte do brzuszka i za nic nie da sobie ich wyprostować. Przez to zakładam pieluchę byle jak i codziennie pajace są zasikane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 08:27   #600
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Vadi !

Jon wydaje mi sie, że jak nie płacze to nic go nie boli


Ale jestem zła! Pogoda parszywa, pada. Zapakowałam młodego do fotelika, podjechałam do lab a tam zamknięte!

Teraz młody leży w kołysce a ja oglądam grę o tron chociaż pewnie godziny nie wytrzyma


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-09 09:13:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.