Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-05, 11:27   #871
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Pewnie tak, ale ja nie jestem specjalistką od pędzli - jestem pod wrażeniem "pędzlowej" wiedzy Noor
Mówiłam o tym, który jest jak najbardziej dostępny w Polszy: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10857
chyba że miałaś na myśli CCB - ale to też jest L'oreal z tego co kojarzę, więc bardzo zbliżone prócz tego lekki jest LRP DP 50 i jego odpowiednik - Vichy 50+ dla dzieci
ma swietne recenzje, ale ma tylko 40ml jak skonczy mi sie iwostin to chyba zakupie ten http://www.apteka-centrum.pl/vichy-c...ci-p-1805.html


Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Nie zwracam uwagi na to, czy zniszcze pedzle, czy nie-bardziej zalezy mi na skorze twarzy - wiec myje akcesoria tym samym zelem, ktorym myje twarz -Na zmiane: zelem do cery tradzikowej i dla alergikow.
jak sie myje pedzle i inne akcesoria to taki brud splywa, okropny widok i jak sobie pomyslisz ze moglabys uzywac ich miesiacami i nie myc wcale...
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 12:12   #872
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

O! Coma chyba przyciąga bladolice
Kurcze ja już nie pamiętam kiedy czyściłam pędzle. Aż dziw bierze,że jeszcze nie mam jakiś dziwnych plamisk swędzących na twarzy. Musze je dziś wyprać, bo trzymałam pędzel do pudru w torebce a jak przystało na damską torebkę, znajdują się tam baaaardzo dziwne rzeczy
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 13:16   #873
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Melduję, że znalazłam swietny podkład, o którym już pisano tutaj. Gosh x-ceprional wear.Jasny, neutralny beż bez zółci ani tym bardziej różu - kolor natural. Jest jeszcze jaśniejszy - porcelan, ale na moim policzku wpadał za bardzo w róż, wiec wzięłam odcień naturalny. I na poczatku nie chciałam posłuchac pani ekspedientki, która polecała mi natural, bo z doświeadczenia widziałam, że "naturalne" odcienie są opalone. Ale Gosh ma jaśniuteńki beż.
Cudo - matuje, jest lekki tzn niewyczuwalny i niezauważalny na skórze i naprawdę trwały! Dla mnie jest boski
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 18:28   #874
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

ja rowniez go uzywam, juz 2 opakowanie koncze
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 20:07   #875
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

ZMIANY!!! - nie wiem sama,dziwnie się czuję...

Dziś pierwszy raz w życiu byłam w solarium , wyciągneła mnie kumpelka, namawiała już z rok i wreszcie uległam, nie ukrywam że głownie z ciekawości.
I jak się z tym czuję? Mam mieszane uczucia ale:

dobrze bo:
- czułam cudowne ciepło,słoneczko chyba jednak nie potrafiłabym bez niego żyć, chociaż kiedyś wmawiałam otoczeniu że wole mrok i ciemność (zmieniam się czy jest to naturalna, czasem ukryta potrzeba każdego człowieka?)

- zaczynam podchodzić do sprawy zupełnie inaczej, nigdy w życiu! nie zostanę brązową fanką solarium ale przecież nic się nie stanie jeśli odrobinkę się opalę.

- będę mogła latem jeździć z przyjaciółmi nad wodę i już nie bede smarować się faktorem 100 ale np starczy 35

- zaczynam podchodzić do życia z dystansem, czasem można zmienić troszkę swoje zasady

- opalenizna jest zerowa! chwilowo nie wybieram się tam ponownie ale tego nie wykluczam,chociażby ze względu na to ciepło.

- glanów,czarnych szmatek przecież nie zdradzę idąc od czasu do czasu na solarium!

No to teraz złe strony:

- czuję się jakbym trochę zdradziła siebie,swoje zasady,to co wcześniej wyznawałam...Dziwnie się z tym czuję!

- moja skóra może kiedyś już nie być taka mleczno-biała,arystokratyczna, tylko przeciętna...

- nie chcę żadnych innych zmian

Sama już nie wiem dziewczyny, chociaż już wiem co to jest . Jednak dziwnie się teraz czuję...Miałyście może podobne doświadczenia?
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 20:13   #876
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Miałam, oj miałam Przed wakacjami, pierwsze starcie mojej skóry ze słońcem... Nie chcę więcej nic pisać, ale to była masakra Nigdy sobie tego nie wybaczę, a moja skóra mi na pewno nie
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 21:07   #877
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Lady-dark, nie martw się , trzeba znać to, co się krytykuje... a jeśli w pewnym momencie zmieniamy zdanie, to i tak jest ok, przecież ludzie zmieniają zasady, a ty nie robisz tym nikomu krzywdy... Jedyna osobą, której możesz zrobić krzywdę jesteś ty - a będąc w gronie świadomych posiadaczek jasnej skóry, będziesz wiedziała jak sobie nie zaszkodzić Poza tym nie będziesz się smażyła na skwarkę, a jasna cera muśnięta słońcem, jest nadal jasną cerą.

Sama chodziłam na solarium - jestem tak próżną istotą, że lubię się czuć szczuplej (a tak się czuję "polizana przez słońce"), że lubię, jak nie widać mi pryszczy na ramionach (a te też bardziej widać na jasnej cerze), i lubię się wygrzać jak jaszczurka.... czasem.

Przecież nie jesteśmy tu jakimś gronem ortodoksyjnych wariatek, doradzamy sobie jaki pielęgnować, ale nie potępiamy różnych dążeń i różnych potrzeb - prawda siostry....? Podstawa to solidne nawilżanie i odpowiednia ochrona, a wierz mi - opalona, nadal będziesz szczęśliwą posiadaczką jasnej cery
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 21:43   #878
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ale postujecie Pare dni mnie nie było i już ma tyle stron zaległości
Przezłścliwa nie poznałam cię Przyzwyczaiłam się do poprzedniego avatarka. Śliczna jesteś (jak my wszystkie ) chciałabym Cię zobaczyć w kolorze

Cytat:
Napisane przez klaudynka
Czy wy też tak z nim miałyście?
Tak

A skrobię nakładam wacikiem i jest ok nie zostają żadne ślady
A pędzla nawet nie mam

Izuńka83 musisz pięknie wyglądać strasznie intrygująco A brązowy tusz nie będzie pasował absolutnie, jeśli masz ciemne oczy najlepszy będzie czarny, ale możesz też wypróbować granatowy, grafitowy, czy jekiś kolorowy

Cytat:
Napisane przez Lady-dark
będę mogła latem jeździć z przyjaciółmi nad wodę i już nie bede smarować się faktorem 100 ale np starczy 35
Tu się akurat mylisz Teraz nie jestem w stanie szczegółowo odpowiedzieć dlaczego, skoczę na biochemię i poszukam No, chyba, że ktoś mnie uprzedzi

Cytat:
Napisane przez Lady-dark
- moja skóra może kiedyś już nie być taka mleczno-biała,arystokratyczna, tylko przeciętna...
Na więcej niż 100%
Ja bym jednak wybrała samoopalacz lub balsam br ązujący, solarium to za dużo szkody
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 22:20   #879
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

tylko że lady dark nie chodzi o opalenizne tylko o ciepło i że tak powiem endorfinki ;D
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 22:23   #880
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Chociażby dlatego, że nie o ochronę przed UVB chodzi, a przed UVA

wiecie, co do ciepła... są takie lampy dla kurczaków którymi ludzie ogrzewają sobie chore części ciała a już na poważnie - jestem zdecydowanie na nie dla solarium
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 22:57   #881
Ewiyumi
Raczkowanie
 
Avatar Ewiyumi
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

A ja uzywam Avene, na to podklad Rimmel 'Lasting Finish' (Ivory) w niektorych miejscach za pomoca platka kosmetycznego nakladam puder sypki Yves Rocher 'Luminelle'. Wyglada nawet OK, ale nie jestem w pelni zadowolona.

Podklad i puder (chociaz podobno transparentny) sa juz troche za ciemne, wiec kupilam sobie bedac w Polsce skrobie kukurydziana Dry-Flo z mazidel. Jeszcze nie sprobowalam, mam nadzieje, ze skrobia zaretuszuje troche za ciemny podklad.

Z filtrow Avene (uzywam mleczka 50+) jestem zadowolona, poniewaz mam bardzo sucha skore i ostatnio po kupieniu miarki, odkrylam, ze zazwyczaj nakladalam za duzo. No i oczywiscie mialam wrazenie, ze jest tego ciagle za malo, poniewaz nie mialam takich problemow, jakie opisuja dziewczyny na wizazu. Chociaz przyznam, ze czasami mam swoje zle dni, w ktorych nie da sie nic z twarza zrobic.

A co do pedzla, to mylam go szamponem, ale po jakims czasie polowa wlosow z niego wyszla i nie chcialo mi sie szukac kolejnego i uzywam tylko platkow kosmetycznych, polecam.
Ewiyumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 07:48   #882
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Chociażby dlatego, że nie o ochronę przed UVB chodzi, a przed UVA

wiecie, co do ciepła... są takie lampy dla kurczaków którymi ludzie ogrzewają sobie chore części ciała a już na poważnie - jestem zdecydowanie na nie dla solarium
Mi jak się chce ciepełka to sobie włączam taki kocyk elektryczny i od razu lepiej
A na solarium mnie w życiu nie ciągło i mam nadzieję, że nigdy tam nie trafię
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 09:17   #883
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ja w solarium byłam dwa lub trzy razy w życiu i tylko z przymusu. Wymarzyłam sobie taki kolor sukienki na sylwestra w zeszłym roku, że musiałam trochę ożywić skórę, bo w kontraście wydawała się sino zielona. To było najgorsze 3X8minut!! Nie lubię solarium i oprócz miłego ciepła czułam tylko strach, że się zatrzasnę, albo o mnie zapomną. Poza tym było tam strasznie głośno od tego wiatraczka i muzyki ,która miała go zagłuszyć. A po wyjściu z solarium dłuuugo musiałam nawilżać skórę, żeby była tylko tak przesuszona jak przed solarium.
Ale. Na pewno nie potępiam osób, które solarium lubią. Nie rozumiem, ale nie potępiam To każdego wybór osobisty i dopóki sobie nie szkodzi nie widzę w tym nic złego.
Pozdrawiam
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 10:15   #884
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Dziewczyny! Za tydzień mam studniówkę... No i problem z podkładem. Otóż mam same matujące a na wieczór skóra delikatnie rozświetlona wyglada lepiej. Jak myslicie - czy zmieszac podkład z białą bazą rozświetlającą ( wtedy musiałabym ją kupić- znacie jakies białe , dobre bazy? albo brzoskwiniowe? ) czy potraktować skórę rozświetlaczem?( jesli tak to jakim?) Saama nie wiem... chcę dobrze wyglądać " na żywo" , na zdjęciach i " na kamerze" ale obawiam się z drugiej strony efektu latarni na buzi. Doradzcie cos, kobitki Najlepsza by była satynowa skóra...
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 10:33   #885
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Na pewno bazę białą ma Inglot, ale nie wiem, czy rozśwlietla. Ładnie rozświetla jak dla mnie baza z Sephory. No i sztyft max factora, który nakładam nad kości policzkowe i używam do makijażu oka (by rozśwtelić mocniej kąciki wew). Polecam, bo jest niesamowicie wydajny, jedwabisty i w kolorze srebra (bez brokatu).
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 10:39   #886
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Za tydzień mam studniówkę... No i problem z podkładem. Otóż mam same matujące a na wieczór skóra delikatnie rozświetlona wyglada lepiej. Jak myslicie - czy zmieszac podkład z białą bazą rozświetlającą ( wtedy musiałabym ją kupić- znacie jakies białe , dobre bazy? albo brzoskwiniowe? ) czy potraktować skórę rozświetlaczem?( jesli tak to jakim?) Saama nie wiem... chcę dobrze wyglądać " na żywo" , na zdjęciach i " na kamerze" ale obawiam się z drugiej strony efektu latarni na buzi. Doradzcie cos, kobitki Najlepsza by była satynowa skóra...
Pierwsze pytanie - czy skóra Ci się przetłuszcza? Czy masz blizny, wgłębienia do ukrycia?
Biała baza rozświetlająca... Sephora ma chyba bazę perłową, prócz tego przychodzi mi do głowy Recover z Rimmela - do wymieszania na ręce z matującym. Z biochemicznego przypomniał mi się jeszcze sposób na zmniejszenie "płaskości" mocno matującego, sypkiego pudru - łyżeczka sypkiego rozświetlającego (np. revlona) i do tego matującego - możesz ten przepis przeworzyć we włąsnym zakresie. Ach, są jeszcze specjalne pudru z EL z ich ślubnej serii, właśnie takie przyjazne zdjęciom
Ja wybiorę mat z rozświetlonymi tylko policzkami
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 10:41   #887
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Za tydzień mam studniówkę... No i problem z podkładem. Otóż mam same matujące a na wieczór skóra delikatnie rozświetlona wyglada lepiej. Jak myslicie - czy zmieszac podkład z białą bazą rozświetlającą ( wtedy musiałabym ją kupić- znacie jakies białe , dobre bazy? albo brzoskwiniowe? ) czy potraktować skórę rozświetlaczem?( jesli tak to jakim?) Saama nie wiem... chcę dobrze wyglądać " na żywo" , na zdjęciach i " na kamerze" ale obawiam się z drugiej strony efektu latarni na buzi. Doradzcie cos, kobitki Najlepsza by była satynowa skóra...
moze rozswietlenie zmatowionej buzi kuleczkami vollare? rozswietlisz tylko policzki, a wiec latarni na nosie nie bedzie, ja sie malo znam na tym



katastrofa, ja mam zawwsze tak, ze kupie sobie cos nowego i pierwszego dnia sie zachwycam, a potem jest tylko gorzej i gorzej...
iwostin 50+ zapchal mnie niemilosiernie po tygodniu stosowania, wieczorem myje twarz, a ona jakos dziwnie wyglada, zawsze byla w miare gladka, lusterko powiekszajace.... oh my god, pod skora mam chyba cala armie Mordoru chyba musze sie zaopatrzyc w avenke jak najszybciej, ta 100ml dzialala na mnie wspaniale i nie zapychala nic a nic a bylo lato
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 10:43   #888
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Dziewczyny, ciekawa jestem czy wy macie jakiś sposób na to, że jak idziecie np. na wesele i nie chcecie się świecić ... (trochę nie po polsku napisałam )
Ja mam problem ze strasznie przetłuszczającą się twarzą i po trzech godzinach zabawy świecę sie strasznie i spływa z mojej twarzy tłuszcz Żadnen podkład i puder nie wchodzi w grę, a chciałabym mieć jednolitą twarz, ale co zrobić.. tak myślę,żeby wziąć ze sobą podkład, puder i takie mokre chusteczki i co jakieś 2 godziny zetrzeć fluid i nałożyć od nowa.. bo innego pomysłu nie mam

truskawkowawiosna, ja szerokim łukiem omijam wszelskie kremy i emulsje iwostinu, bo wszystkie (!) mnie zapychają....
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 10:50   #889
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Mi też strasznie się od kilku miesięcy twarz przetuszcza cóż, na takie ekstra okazje - baza, podkład o przedłużonym działaniu, puder a do torebki bibułki matujące i prasowaniec ewentualnie b. rzadko - dlatego najlepiej załatwić sobie próbkę - najlepiej matujący krem jaki znalazłam (a swego czasu poznałam wiele z óżnych półek cenowych) Lysanel Mat. Skóra najdłużej się do niego nie przyzywczajała i przy codziennym używaniu matowił mnie 2 miesiące teraz już nie używam tego typu kremów, ale na specjalne okazje... czemu nie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 10:50   #890
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Kurcze, nie mam ani bazy, ani bibułek. Jakoś będę sobie musiała poradzić bez tego
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 10:53   #891
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Zamiast bibułek - chusteczki, ale one mogą ściągać trochę podkładu, dlatego weź puder
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 10:56   #892
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Tak zawsze robię i jest w miarę ok Tylko boje się, że teraz to będzie za mało. W sumie to jakbym wzięła tonik i waciki to byłoby optymalnie
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 10:58   #893
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a mnie ostatnio znów odezwały się naczynka i na kościach policzkowych mam zaczerwienione paski ech, ale dzis zaczęłam ostrą kuracje antynaczynkową i wcieram w twarz 10% wit K. Krem z wit K działa dobrze, więc mam nadzieje ze czysta wit K będzie działał super

A macie jakiś pomysły co mozna nałożyc na twarz zamiast podkłady zeby tylko dolikatnie ją ujenolicić?
Myslałam może o jakiejś bazie.. tylko nie wiem która najlepsza będzie do samodzielnego wykorzystania...
próbowałam baze z Artdeco, ale niestety za bardzo przesusza mi skórę, która i bez tego jest ciagle ściagnięta

i jeszcze jedno pytanie.. macie jakiś pomysł na zaczerwienione powieki? jak z tym walczyć? twarz ładna bialutka a powieki zawsze mam lekko zaczerwienione ( o sińcach pod oczami nic juz nie mówie, bo wiem ze tej wojny nie wygram). Już sama nie wiem czego używać zeby powieki miały normalny kolor skóry poradźcie cos
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 11:00   #894
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Bibułki matujące. Przed nałożeniem makijażu też ich użyj
Ostatnio lepiej aplikuje mi się puder prasowany płaskim pędzlem
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 11:03   #895
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Tak zawsze robię i jest w miarę ok Tylko boje się, że teraz to będzie za mało. W sumie to jakbym wzięła tonik i waciki to byłoby optymalnie
Jeśli będziesz miała tyle czasu na poprawki i na tyle komfortowe warunki
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 11:03   #896
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
jeszcze jedno pytanie.. macie jakiś pomysł na zaczerwienione powieki? jak z tym walczyć? twarz ładna bialutka a powieki zawsze mam lekko zaczerwienione ( o sińcach pod oczami nic juz nie mówie, bo wiem ze tej wojny nie wygram). Już sama nie wiem czego używać zeby powieki miały normalny kolor skóry poradźcie cos
Coś musi Cię podrażniać tusz/krem/filtr/podkład/puder albo cienie, o ile ich używasz. Wczoraj kupiłam nowy tusz i mam nadzieję że piekące oczy wieczorem to już nie mój problem
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 11:04   #897
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

koleżanka, która jest przedstawicielem SVR mówiła mi, że niektórzy ludzie stosują antyperspiranty w kremie na twarz, żeby sie nie błyszczała
ci, który muszą sie publicznie pokazywać, albo na scenę.... ale hardcore, prawda? po czymś takim musi się robić wysyp na twarzy chyba....
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 11:05   #898
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
koleżanka, która jest przedstawicielem SVR mówiła mi, że niektórzy ludzie stosują antyperspiranty w kremie na twarz, żeby sie nie błyszczała
ci, który muszą sie publicznie pokazywać, albo na scenę.... ale hardcore, prawda? po czymś takim musi się robić wysyp na twarzy chyba....
Czytałam o takich metodach na wizażu. Dziewczyny przed nałożeniem makijażu np. ogrzewały twarz płomieniem świecy, aby podkład lepiej stopił się ze skórą. Albo wersja totalny hard core, lakier utrwalający fryzurę na twarz
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 11:10   #899
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

antyperspirant? Niezły pomysł
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 11:11   #900
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Coś musi Cię podrażniać tusz/krem/filtr/podkład/puder albo cienie, o ile ich używasz. Wczoraj kupiłam nowy tusz i mam nadzieję że piekące oczy wieczorem to już nie mój problem
nie wiem co mnie może podrażniać... podkładu na powieki nie używam, cieni również nie używam, a oczy są zaczerwienione bez względu na to czy obudzę się rano ( a w nocy nic nie miałam na nie nałozone) czy też uzyje jakiegoś kremu... przy wszytskich kosmetykach, lub bez nich jest tak samo.
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.