nasze dziwne zwyczaje - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-23, 22:33   #691
daga0204
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 465
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

Zniekształcone?
Eee.. To może ja się jednak spróbuję nauczyc...


Aaa no i bez skarpetek też nie zasnę
daga0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 22:41   #692
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

Ja mam schizę na punkcie śmietników (tych dużych, w których stoją kontenery) na osiedlu (ach). Potrafię nadłożyć sporo drogi byle tylko koło niego nie przechodzić. Na moim osiedlu mam utarte trasy tak, że omijają one tego typu przybytki. Chodzenie ze mną bez znajomości tego dziwacznego przyzwyczajenia, wydaje się mówiąc delikatnie, nielogiczne.
Dlaczego tak robię ? Od zawsze boję się, że szczur na mnie stamtąd wyskoczy
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 22:49   #693
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja mam schizę na punkcie śmietników (tych dużych, w których stoją kontenery) na osiedlu (ach). Potrafię nadłożyć sporo drogi byle tylko koło niego nie przechodzić. Na moim osiedlu mam utarte trasy tak, że omijają one tego typu przybytki. Chodzenie ze mną bez znajomości tego dziwacznego przyzwyczajenia, wydaje się mówiąc delikatnie, nielogiczne.
Dlaczego tak robię ? Od zawsze boję się, że szczur na mnie stamtąd wyskoczy

Wyobraziłam sobie czającego się szczura, który widząc Cię obok kontenera robi wyskok niczym Jordan z piłką do kosza
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 22:51   #694
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

Pewnie mnie zlinczuje pare osób - ale ja ne jadam obiadów z rodziną, no nie umiem siedzieć i jeść . jak jem obiad to ide z nim do łożka i musze leżeć żeby mi smakowało
__________________

Edytowane przez kiniaczeq
Czas edycji: 2008-12-23 o 22:52
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 23:02   #695
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

jestem uzalezniona od smarowania ust ;/ ciagle mie pieką!
wychodzac z domu zawsze patrze na dobrze chodzacy zegarek lub ten w tvn24 i musze wyjsc dokladnie o 7:38 !
ciagle, glupie poprawianie wlosow i zarzucanie grzywki do tylu oraz ogladanie sie w kazdym samochodzie ktory miajam ( ew. szybie itd.) moze to podchodzic troche pod narcyzm ;p
zawsze przechodzadz przez przedpokoj ( no dobra, czesto) ogladam sobie tylek, a moze akurat sie polepszylo ;p
aguna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 23:09   #696
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

ja szalenie lubie wachac mojego 9-miesiecznego synka . moglabym go wachac i wachac i wachac i czuje sie wtedy jak w niebie . odlot !
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 00:19   #697
Curly
Raczkowanie
 
Avatar Curly
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 413
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

-Nie potrafię spać bez skarpetek..
-Źle się czuję, kiedy jestem w jakimś pomieszczeniu przy zapalonym świetle, gdzie nie są zasłonięte rolety czy zasłony, wydaje mi się, że ktoś może na mnie patrzeć (i robi to na pewno) hah no właśnie i dlatego tylko jak wejdę w pośpiechu zasłaniam
-Zawsze drogę od włącznika światła do łóżka idę z zamkniętymi oczami, bo się boję ciemności
Na razie tyle pamiętam
Curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-24, 00:42   #698
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

Ja jestem uzależniona od ciągłego powtarzania słowa: kupa, transi, turpistyczny, wanitatywny i intertekstualny. O i nałogowo drapię się za prawym uchem - może mam wszy? ;>
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 09:34   #699
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Wyobraziłam sobie czającego się szczura, który widząc Cię obok kontenera robi wyskok niczym Jordan z piłką do kosza
Albo taki w smokingu i okularach od Diora
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 10:29   #700
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

był już wątek na ten temat
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=64751
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 10:45   #701
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

* Wchodząc po schodach do domu NIGDY nie staję na przedostatnim stopniu, omijam go. I tak codziennie od kilkunastu lat.
* Nigdy nie jem przy stole w kuchni, tylko przy biurku w pokoju.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-24, 12:16   #702
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Apropo WC - jak nie mielismy tego takiego... czegos do zamykania to siedzac na kibelku wiecznie trzymalam klamke, bo balam sie, ze ktos mi wlezie. Weszlo mi to tak w nawyk, ze nawet podczas gdy w domu nie bylo nikogo - nadal trzymalam ta klamke. Dzis mam zamykana lazienke no i co? DALEJ TRZYMAM
Ostatnio zlapalm pewna nadwrazliwosc podczas snu ... sciagam wszystkie zegarki jakie wisza w moim pokoju badz znajduja se w poblizu i tykaja zbyt glosno!
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 13:39   #703
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

A, jeszcze jedno. Od razu po wejściu do domu muszę ściągnąć zegarek z ręki. I kolczyki. Nagle strasznie mi zaczynają przeszkadzać.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 14:01   #704
annah33
Zakorzenienie
 
Avatar annah33
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

Muszę zacząć dzień do wygłupiania się z moimi dziecmi jeszcze w łózku .Jak wstanę szybciej,to d*** zbita,zły humor przez cały dzień.A jak ich powyściskam i powycałuję,tak aż piszczą z radości,to mam powera na 24 godziny
annah33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 14:53   #705
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

Ludzie, przecież jest identyczny wątek i to na pierwszej stronie xd.
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 15:07   #706
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Cytat:
Napisane przez aaniaa_aa Pokaż wiadomość
- jak uslysze jakis fajny kawalek to bede go szukac tak dlugo, dopuki go nie znajde
- musze zabic wszystkie robaczki przed snem, ktore wlecialy przypadkowo do pokoju inaczej nie zasne, boje sie ze jakiegos polkne
- nie zasne jak mam wlaczony tv, radio, ogolnie jak jest halas nawet szeptem, otwarte okno, .. z tym ostatnim najgorzej bo moj tz wlasnie musi miec zawsze otwarte okno, no i sie sprzeczamy :P
- nie wyjde z domu bez makijazu ;] chociaz czasmi sie zdazylo do listonosza tak wyjsc..
- lubie sidziec na podlodze
- przed zasnieciem musze sie kilkakrotnie poprzewracac z boku na bok.. i musze miec kouderke nawet jak jest goraco :P ehh


U mnie identycznie
Cytat:
Napisane przez dzojsticzek Pokaż wiadomość
To teraz Ja: D

*moim największym dziwactwem jest mycie najpierw włosów a potem całej siebie. w sensie, że nie myje włosów pod prysznicem lub w wannie. tylko się schylam nad wanną(pod prysznicem lub w umywalce trudno jest mi umyć), myje włosy, okręcam ręcznikiem i wchodzę pod prysznic się myć lub wanny. Lub całkowicie je wysuszę, zwiążę wysoko i idę się myć
takiego dziwactwa chyba żadna z Was do tej pory nie napisała Mój chłopak się strasznie dziwi ale mi tak zawsze wygodniej:P
Tez tak robie, to chyba dlatego ze jak farbuje wlosy i kiedys myłam w wannie to mialam brzowa wode i mi to przeszkadzalo

Cytat:
Napisane przez Brookit Pokaż wiadomość

Wpadam w szał jak ktoś mnie budzi np o 6 rano podczas gdy moge pospać do 9. Gadam wtedy bardzo dziwne rzeczy, których często też nie pamiętam. (Raz mamie zaczęłam nawet nawijać o ziemniakach i burakach).
Mam identycznie, strasznie wkurza mnie gdy ktos mnie budzi sms-em, telefonem, pralka, czym kolwiek! Nie nawidze jak ojciec kosi trawe o 9 rano w wakacje mi pod oknem!

Cytat:
Napisane przez Selene2203 Pokaż wiadomość
Otóż to Dodatkowo:

- do spania MUSZĘ mieć jaśka (najlepiej swojego)
- praktycznie zawsze, siedząc przed komputerem, mam obok herbatkę (w efekcie już 2 klawiatury poszłyyyy )
- muszę minimum raz dziennie włączyć komputer. Po dłuższym wyjeździe jak się dopadam to...
Do spania musze miec poduszke ktora dostalam od TZ, bez niej nie zasne, nawet na wakacje do namiotu ja wziełam Byly ulewy wtedy , wszystkie poduszki i koldry mokre, a ja ta moja ulubiona tak trzymalam ze byla suchutka

Z herbata tez tak mam. Musi byc obowiazkowo! Klawiatura 1 jak narazie zalana

Komputer u mnie identycznie, od razu co wchodze do pokoju dopadam do niego



Z innych dziwactw:
-po schodach wchodze co dwa i schodze tak samo.
-nie wyjde nigdzie bez telefonu, czuje sie jak bez ręki i jak go zapomne raz na ruski rok w pospiechu siegam co chwile do kieszeni.
-W sklepie kilka razy sprawdzam cenę produktu i boję się, że okaże się, że mam za mało pieniędzy
-mimo ze szykuje sie do wyjscia z pol godziny to wstaje zawsze 2 godziny przed bo sie boje ze nie zdaze:/
-nie zasne w skarpetkach, sciagam jak mi sie zrobi cieplo w nóżki
-tak samo w staniku
-ustawiam budzik kilka razy
-nie wyjde z domu bez papierosów do zadnej knajpy ani nigdzie chyba ze mam zamiar kupic tam

To chyba narazie tyle
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 16:32   #707
klaudusia101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

Moje to :

- nie dokładam nic na miejsce
- przechodząc przez ciemny pokój idę z zamkniętymi oczami :P
- Zawsze w łóżku przypomina mi się że chce mi się siusiu
- Muszę mieć drzwi w moim pokoju zamknięte, aby funkcjonować w miare dobrze
- Jak piszę coś na kartce, przechylam głowę na różne strony :PP
- Zostawiam wszędzie okulary i potem nie mogę ich znaleźć :P
- Gdy gram w szkole w siatkówkę bądź ringo i gdy odbijam,łapię, bądź odrzucam piłkę/ringo, robię dziwne miny :P (zwykle wyciągam jak głupia język )
- Robię wszystko na ostatnią chwile. Nie potrafię się zmusić do zrobienia czegoś wcześniej .
- Cały dzień (gdzieś ok. od <przeciętnie> 13,00 do 02,30) siedzę w komputerze :P
- Mam dziwny zwyczaj gapienia się na cudze włosy, bądź brzuch.... (chodzi o to czy odstaje czy jest płaski :PP )
- Nie zasnę gdy jest cisza... Muszę mieć włączoną muzykę, bądź tv
- co 5 min myję ręce ;P
- wszędzie zostawiam gumki do włosów i wsuwki... ;/ mam to pewnie po babci... Tyle że ona zostawia wszędzie łyżeczki... :P
- Nie lubię gdy jest mi gorąco... i jeszcze mam robić lekcje badz sie uzyc;..';/ od razu jestem nerwowa i nic nie robie .
- zapisuję sie na wszystkie konkursy jakie są w szkole i nighdy nie wiem kiedy są, i nie chce mi się uczyc :PP
- Robię sobie postanowienia których sie nie trzymam .
- gdy leze juz w lozku musze pomyslec co bym zrobila jak bym miala taki klucz ktorym mozna wszystko zrobic inaczej nie zasne :P
- nie mogę sie zmusic do sprzatania, badz pomagani rodzica...;/
- zuje na okrągło gume nauczyciele juz sie przyzwyczaili, ze na lekcji cos mymlam .
- jak co mnie rozsmieszy wybcham smiechem, nie moge zlapac powietrza, i nie moge sie uspokoic :P he h e

_________________________ ________________________

Piszcie ;P

klaudusia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 17:22   #708
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Oj sporo tego jest. W tej chwili przychodzą mi do głowy:

1) Nienawiść do styropianu jak widzę styropian (w obojętnie jakiej formie), to aż mnie otrząsa. Mam wrażenie, że swędzą mnie palce...a na dźwięk dartego styropianu, lub gdy ktoś przejedzie po nim ręką/nożem mam ciarki i chcę uciekać

2) Drewniane łyżki do gotowania. Nie znoszę ich. Nawet jak tylko nimi mieszam, to mam wrażenie, że zaraz ją wezmę do ust i będę miała język w drzazgach

3) Gdy zakładam zimowe, grube kurtki, to uporczywie poprawiam stanik dosłownie co parę sekund (nawet jeśli dobrze leży).

4) Jeżeli wyskoczy mi jakiś wyprysk na buzi, to co chwilę go macam sprawdzając, czy jest chociaż odrobinkę mniejszy.

5) Jak mam bałagan w pokoju, to mi to nie przeszkadza. Ale jak zaczynam sprzątać, to popadam w skrajną formę pedantyzmu i w ten sposób mogę sprzątać nawet kilka godzin.

Jak coś sobie przypomnę, to dopiszę
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 18:10   #709
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

Mam łożko pod ścianą. Kiedy zasypiam, muszę mieć szczelnie zasunięte zasłony, tak aby nawet cieniutki paseczek światła z ulicy nie znalazł sie na ścianie, bo nie ma bata - nie zasnę. Boję się, że jakiś cień zobaczę czy co.

Wychodząc np. z piwnicy do domu sto razy zastanawiam się ,czy zgasiłam w niej światło i nawet jak dojdę do wniosku że to zrobiłam to i tak wracam sprawdzić. Czasem gaszę światło i od razu mówię sobie : "zgasiłaś, pamiętaj", ale jak wejdę na górę to znów nachodzą mnie wątpliwości i czasem znów sprawdzam. Chore to.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-24, 18:38   #710
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

Oj ja mam tego też sporo, większość związana ze snem
-śpię w skarpetkach, zawsze zasypiam przy jakimś dzwięku (telewizora lub radia) bądz w obecności TŻ
- koło łóżka muszę mieć wodę bez gazu bądź odgazowaną, coś do smarowania usta i rąk (jak sie w nocy obudze wszystko mam tak suche że musze posmarować - najbardziej suche gdy właśnie czegoś zabraknie)
- śpię równolegle do okna więc zasłony musze mieć zasłonięte szczelnie - gdy śpię z głową w prawo to prawa ma zachodzić na lewą, gdy z głowa z lewej to zasłony zasłaniam odpowiednio odwrotnie (TŻ się już nauczył)
- musze mieć idealnie rozprostowane i ponaciągane prześcieradło na to równiuteńko kołdra guzikami, bądz zamkiem do dołu
- no i kapcie przy łóżku ustawione do wyjścia
Chore to jakieś ale lubię te swoje przyzwyczajenia
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 18:42   #711
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

Hahaha uśmiałam się jak głupia czytając niektóre posty
No to teraz moja kolej:
- nie zasnę bez stanika, no nie ma bata - nie dam rady, bo mi wszystko lata
- gdy coś piszę kartkę przekręcam o 180 stopni (głowę też) - inaczej nie potrafię. Aż mnie ludzie pytają co ja wyprawiam
- nie zasnę w szerokiej bluzce/piżamie z długimi rękawami, muszę miec też ubrane damskie bokserki i podkolanówki, a włosy muszą byc rozpuszczone
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2008-12-24 o 18:44
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 20:10   #712
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

- rano MUSI byc kawa, inaczej jestem nieżywa,
- jak kupie sobie cos drogiego kosmetyk/ciuch żal mi pozniej tego uzywac/ubierac
- nie jadam w barach, restauracjach, nawet u kogos znajomego nie lubie - tylko i wylacznie to co sama ewentualnie mama przyrządzi poza tym nikt nic lepiej nie ugotuje niz moja mama
- zawsze przed pojsciem do pracy rano musze nakarmic zwierzaki, chocbym sie miala spóźnić
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 21:11   #713
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość

- jak siedzę na krześle to ZAWSZE lewą nogę 'podwijam' i to na niej siedzę .
Też tak mam I zawsze potem mi ta noga cierpnie
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 21:24   #714
Sysunia1994
Raczkowanie
 
Avatar Sysunia1994
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 438
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość

- nie usnę też, jak nie będę jednej nogi miała przykrytej kołdrą, drugiej odkrytej, jednocześnie śpiąc na boku .
- jak siedzę na krześle to ZAWSZE lewą nogę 'podwijam' i to na niej siedzę .
Och zawsze jedna musi wystawać i jedna ręka conajmniej, zebym zwasze mogla z pod kołdry wyskoczyć gdy nadejdzie potwór...
A co do siedzenia... jak to przeczytałam odrazu spojrzałam na swoje nogi... i dosłżam do wniosku ze ja zawsze siedze na PRAWEJ nodze ;D, po co mi krzesło jak siadam na nogach :P
Sysunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 14:13   #715
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: nasze dziwne zwyczaje

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Też tak mam I zawsze potem mi ta noga cierpnie
ja tez najgorzej jak tak siade w szkole czy w jakims barze jak mam buty z blota/sniegu to od razy caly tylek mkry albo brudny

i jeszcze
- jak klade sie spac to musze byc przykryta koldra albo kocem, ale dodatkowo musze miec jeden rog zawiniety kolo szyi i za glowe i na tym koncu leze glowa, jak tak nie zrobie to nie zasne
-tż z kolei zasypiajac bawi sie rozkiem poscieli inaczej nie zasnie zostalo mu z dzecinstwa kiedy rozki traktowal jak misie i 'roział rożki do snu'
- jak zdejme buty to stawiam jeden w jedna drugi w druga strone zeby sie tak stykaly wewnetrzna czescia bo inaczej mnie to denerwuje,
- jak wydmuchuje nos to zawsze skadam husteczke na pol, pozniej jeszcze na pol itd, nie moge tak poprostu zmiac/zwinac musi byc rowno na polowke
- jak pije piwo z puszki i trzymam je w recce to jakos tak odruchowo caly czas gryze brzezek, nawet jak to nie moje tylko ktos mi sie da napic to zapomne oddac tylko stoje i gryze
- naczynia myje zawsze wg okreslonego schematu (nie bede go tu opisywac ), nawet jak jestem u kogos to musze sobie najpierw wszystko poprzestawiac i poukladac o dpowiero zaczne glupio to wygladaale pozniej szybciej idzie
i jeszcze kilka ktore juz byly opisywane czyli nie takie dziwactwa
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 15:10   #716
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Kurcze.. teraz tak patrze, a siedzę przed komputerem z kogutem na głowie
mam identycznie (no może z wyjątkiem spania w spiętej grzywce)
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 16:55   #717
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Mam łożko pod ścianą. Kiedy zasypiam, muszę mieć szczelnie zasunięte zasłony, tak aby nawet cieniutki paseczek światła z ulicy nie znalazł sie na ścianie, bo nie ma bata - nie zasnę.
Też tak myślałam, nienawidze mieć jasno w pokoju kiedy śpię. Ale zdarzają się róźne ekstramalne sytuacje tj. spie przy oknie gdzie nie ma rolet, a zasłony są jasnożółte i jakby nie było w pokoju jest strasznie jasno :/
3 pierwsze noce był problem, ale przyzwyczajam się. Przecież muszę kiedyś spac
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 17:46   #718
laurencja
Raczkowanie
 
Avatar laurencja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Mam łożko pod ścianą. Kiedy zasypiam, muszę mieć szczelnie zasunięte zasłony, tak aby nawet cieniutki paseczek światła z ulicy nie znalazł sie na ścianie, bo nie ma bata - nie zasnę. Boję się, że jakiś cień zobaczę czy co.

Wychodząc np. z piwnicy do domu sto razy zastanawiam się ,czy zgasiłam w niej światło i nawet jak dojdę do wniosku że to zrobiłam to i tak wracam sprawdzić. Czasem gaszę światło i od razu mówię sobie : "zgasiłaś, pamiętaj", ale jak wejdę na górę to znów nachodzą mnie wątpliwości i czasem znów sprawdzam. Chore to.
Oj to juz mi podchodzi pod nerwice natrectw oby nie zaszlo za daleko ha ha
laurencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 19:02   #719
justina88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: TarnÓw/moje 4 ściany :]
Wiadomości: 249
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Mam łożko pod ścianą. Kiedy zasypiam, muszę mieć szczelnie zasunięte zasłony, tak aby nawet cieniutki paseczek światła z ulicy nie znalazł sie na ścianie, bo nie ma bata - nie zasnę. Boję się, że jakiś cień zobaczę czy co.

Wychodząc np. z piwnicy do domu sto razy zastanawiam się ,czy zgasiłam w niej światło i nawet jak dojdę do wniosku że to zrobiłam to i tak wracam sprawdzić. Czasem gaszę światło i od razu mówię sobie : "zgasiłaś, pamiętaj", ale jak wejdę na górę to znów nachodzą mnie wątpliwości i czasem znów sprawdzam. Chore to.
ja takie coś mam przy zamykaniu drzwi od domu albo samochodu..zamkne ide ide a tu nagle sie zastanawiam zamknełam czy nie ?! to jest wkurzające..albo hamulec ręczny tak samo..jak zaciągam to sobie mówie "zaciągam" ! nieraz to sie musze po 2 razy wrócic
__________________

STUDIA


Il y a des etats de l'ame ou l'esprit n'ecoute pas ..
justina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 19:52   #720
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Jakie macie przyzwyczajenia? Takie wręcz dziwne? :P

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
- gdy coś piszę kartkę przekręcam o 180 stopni (głowę też) - inaczej nie potrafię. Aż mnie ludzie pytają co ja wyprawiam
Ale jak to ? Tak do góry nogami ?
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.