Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-15, 02:44   #391
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Kamila2001 Pokaż wiadomość
Tomek jest starym kawalerem w dodatku histerykim. Jest niski ona wysoka. Z tego powodu ma kompleksy. Nazwał ją szyderczo Słoniem. Ona się zgodziła na to bojąc się utraty kolejnego faceta.
A on Lew. No wiecie kobiety taki Lew Lew z niego. Mimo że karakan i przysadzisty.
jesteś byłą dziewczyna Tomka, zazdrosną koleżanką szusz czy zwykłą frustratką?
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 06:56   #392
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

https://www.youtube.com/watch?v=IJZOW8zPGWw

Była tu Nudziara z Idealnym Facetem? Tak naprawdę wali banałami, ale za to jakimi prawdziwymi. Jeśli to ma być odpowiedź na film Olfy, to jestem na tak. Bardzo mądra dziewczyna na pierwszy rzut oka, a właśnie pierwszy raz ją oglądam.
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 07:06   #393
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez javeira Pokaż wiadomość
Nic ani słowa xD
Wow, no to jest słabe. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Ale w ogóle skąd zdziwienie, że książka jutuberki jest miejscem na lokowanie produktu ? Obstawiam, że RLM m.in. dzięki nim miała środki/możliwość napisania książki, zrobienia ilustracji, spotkań itp.
No dobrze, że miała, to żadna hańba, ale to powinno być jasno napisane, a nie na zasadzie "wrzucę zdjęcia ich kosmetyków". Jak dla mnie to ta książka jest w tej chwili katalogiem reklamowym GR.

Cytat:
Napisane przez Kamila2001 Pokaż wiadomość
Tomek jest starym kawalerem w dodatku histerykim. Jest niski ona wysoka. Z tego powodu ma kompleksy. Nazwał ją szyderczo Słoniem. Ona się zgodziła na to bojąc się utraty kolejnego faceta.
A on Lew. No wiecie kobiety taki Lew Lew z niego. Mimo że karakan i przysadzisty.
WTF

Po co te pojazdy po Tomku? Może i jest jak lew, mimo że niski, co to ma w ogóle do rzeczy. A Szusz nie została Słoniem przypadkiem z powodu swojej słabości do słoni?

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2015-11-15 o 07:08
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 08:36   #394
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Enpleurs Pokaż wiadomość
Ty znowu z tą 'promocją ciąży'? Co za głupota...

I czemu mnie obrażasz? Tak, to jest Promocja ciąży! Nikogo tu głupim nie nazywam! Licz sie ze słowami! !!!! Wątek ma na celu wyrażanie opini o Youtuberkach i ich filmach. I tak uważam ze Szavka promuje sie właśnie ciąża. Jak ktoś nie ma co powiedzieć na YouTube to albo gada o dzieciach, ciążach albo głaska koty , czy psy. Kropka.
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 08:38   #395
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
ja już po dwóch próbach z en taupe
jak ktoś ciekawy szerszych wrażeń i mam się rozpisać niech pisze
ja jestem ciekawa
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 08:40   #396
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez evelyn93 Pokaż wiadomość
Olfa i efekt jej powiększania ust.
https://www.instagram.com/p/-FIqdjii...y=olfaktoriapl
Przypomina mi tu trochę Majkela Dżeksona.

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
I czemu mnie obrażasz? Tak, to jest Promocja ciąży! Nikogo tu głupim nie nazywam! Licz sie ze słowami! !!!! Wątek ma na celu wyrażanie opini o Youtuberkach i ich filmach. I tak uważam ze Szavka promuje sie właśnie ciąża. Jak ktoś nie ma co powiedzieć na YouTube to albo gada o dzieciach, ciążach albo głaska koty , czy psy. Kropka.
Promocja ciąży? Chyba promowanie ciąży. A w kontekście tego co napisałaś, promowanie siebie poprzez bycie w ciąży. Co jest trochę nie fair, bo Szavka była znana na YT na długo wcześniej. Nie rozumiem trochę co Cię tak w tym bulwersuje, cieszy się dziewczyna swoim stanem, może kogoś ciążowe tematy interesują?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 08:44   #397
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
I czemu mnie obrażasz? Tak, to jest Promocja ciąży! Nikogo tu głupim nie nazywam! Licz sie ze słowami! !!!! Wątek ma na celu wyrażanie opini o Youtuberkach i ich filmach. I tak uważam ze Szavka promuje sie właśnie ciąża. Jak ktoś nie ma co powiedzieć na YouTube to albo gada o dzieciach, ciążach albo głaska koty , czy psy. Kropka.

Wyraziłaś swoje zdanie raz, drugi. Musisz wkółko o promocji ciąży/ ciążą trąbić.
Dla mnie to nie jest promocja ciążą. Szavka zawsze wywdawała mi się byc osobą, która dzieli się tym co dla niej istotne w sposób dość entuzjastyczny. Kiedyś były ćwiczenia, kwestie zdrowotne, zakupy. Aktualnie zajmuje się ciążą, bo tym żyje, i dziwne to nie jest.


Nie chcesz oglądaj, to nie oglądaj, ale nie oczekuj, że wszyscy się zgodzą z tym co pogrubione. Dla mnie akurat to zwyczajna bzdura.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 08:48   #398
pamelka146
Raczkowanie
 
Avatar pamelka146
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 456
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Jacy ludzie są słabi,żeby nie nazwać tego mocniej. Justyna z LGS prosiła na snapie,żeby nie pisać pod jej zdjęciami,że tragedia we Francji,a ona nie wstawiła zdjęcia z wieżą,tylko siebie w swetrze. Podobne idiotyczne komentarze zauważyłam u Gonironi na insta i u Jessici Mercedes. No nie wierzę po prostu!!
__________________
Chciałem zmienić świat.
Doszedłem jednak do wniosku,
że mogę jedynie zmieniać samego siebie.

- Aldous Huxley

Insta-pierdoły
pamelka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 08:50   #399
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
Jacy ludzie są słabi,żeby nie nazwać tego mocniej. Justyna z LGS prosiła na snapie,żeby nie pisać pod jej zdjęciami,że tragedia we Francji,a ona nie wstawiła zdjęcia z wieżą,tylko siebie w swetrze. Podobne idiotyczne komentarze zauważyłam u Gonironi na insta i u Jessici Mercedes. No nie wierzę po prostu!!
Brak słów :/
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 08:57   #400
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Jak ktoś nie ma co nagrywać to robi glupkowate challenge i najgorsze tagi typu sto faktów o mnie na dwie godziny. A nie zachodzi w ciążę Nie oglądam jej więc nie wiem co tam tworzy ale jeśli nagle motywem przewodnim stały się dzieci i ciąża bo kanał był o czymś innym a kogoś to nie interesuje to musiała się pewnie liczyć ta szavka z unsubami. I to najlepiej zrobić jak kogoś rozczarowala zmiana tematów.

Edytowane przez 201606270916
Czas edycji: 2015-11-15 o 09:00
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 08:59   #401
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość

Wyraziłaś swoje zdanie raz, drugi. Musisz wkółko o promocji ciąży/ ciążą trąbić.
Dla mnie to nie jest promocja ciążą. Szavka zawsze wywdawała mi się byc osobą, która dzieli się tym co dla niej istotne w sposób dość entuzjastyczny. Kiedyś były ćwiczenia, kwestie zdrowotne, zakupy. Aktualnie zajmuje się ciążą, bo tym żyje, i dziwne to nie jest.


Nie chcesz oglądaj, to nie oglądaj, ale nie oczekuj, że wszyscy się zgodzą z tym co pogrubione. Dla mnie akurat to zwyczajna bzdura.
No właśnie. Miała zamknąć kanał bo zaszła w ciążę? Ludzie, zlitujcie się. Jak kogoś nie interesuje haul z łóżeczkiem, o czym przynajmniej jest wyraźnie napisane w tytule ( nie to co u niektórych dziewczyn, gdzie po tytul czasem nie odgadniesz o co chodzi....)
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 09:23   #402
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
Jacy ludzie są słabi,żeby nie nazwać tego mocniej. Justyna z LGS prosiła na snapie,żeby nie pisać pod jej zdjęciami,że tragedia we Francji,a ona nie wstawiła zdjęcia z wieżą,tylko siebie w swetrze. Podobne idiotyczne komentarze zauważyłam u Gonironi na insta i u Jessici Mercedes. No nie wierzę po prostu!!
Pozdro 500! Ja dostałam pare wiadomości, że "jak można było się spodziewać, to ja nie solidaryzuję się z Francją, bo nie zmieniłam foty, czyli przymykam oko na to co się dzieje".
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 09:36   #403
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Kamila2001 Pokaż wiadomość
Tomek jest starym kawalerem w dodatku histerykim. Jest niski ona wysoka. Z tego powodu ma kompleksy. Nazwał ją szyderczo Słoniem. Ona się zgodziła na to bojąc się utraty kolejnego faceta.
A on Lew. No wiecie kobiety taki Lew Lew z niego. Mimo że karakan i przysadzisty.
Kolejna prostackie to bardzo, ogarnij się dziewczyno. Brzmisz jak desperatka, w dodatku zazdrosna i sfrustrowana.

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
Brak słów :/
Mnie jeszcze bardziej przytkało jak zobaczyłam u niektórych moich znajomych na fejsie święte oburzenie, że 11 listopada i 3 maja nikt nie zmieniał profilówek na biało czerwone, a teraz wysyp flagi Francji. Sama niczego nie zmieniałam, ale kompletnie nie kumam jak można mieć z tym problem. Co to ma do rzeczy? I jak bardzo trzeba mieć ścisk w pupie, żeby o takie rzeczy się rzucać? Zaskakują mnie ludzie, których raczej znam. Smutne.

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-11-15 o 09:41
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 09:47   #404
Kamila2001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 22
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

??

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Jak ktoś nie ma co nagrywać to robi glupkowate challenge i najgorsze tagi typu sto faktów o mnie na dwie godziny. A nie zachodzi w ciążę Nie oglądam jej więc nie wiem co tam tworzy ale jeśli nagle motywem przewodnim stały się dzieci i ciąża bo kanał był o czymś innym a kogoś to nie interesuje to musiała się pewnie liczyć ta szavka z unsubami. I to najlepiej zrobić jak kogoś rozczarowala zmiana tematów.
Kamila2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 09:47   #405
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Kolejna prostackie to bardzo, ogarnij się dziewczyno. Brzmisz jak desperatka, w dodatku zazdrosna i sfrustrowana.

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------



Mnie jeszcze bardziej przytkało jak zobaczyłam u niektórych moich znajomych na fejsie święte oburzenie, że 11 listopada i 3 maja nikt nie zmieniał profilówek na biało czerwone, a teraz wysyp flagi Francji. Sama niczego nie zmieniałam, ale kompletnie nie kumam jak można mieć z tym problem. Co to ma do rzeczy? I jak bardzo trzeba mieć ścisk w pupie, żeby o takie rzeczy się rzucać? Zaskakują mnie ludzie, których raczej znam. Smutne.

Ehh, ja zdążyłam sie dowiedzieć, ze ustawianie francuskiej flagi na fejsie jest robione na pokaz bo jak to ma niby pomoc Francuzom?!?!??!!
Przykre to wszystko strasznie. Mam wrażenie, ze ludzie zawsze muszą cos skomentować, komuś dopiec, czegoś sie przyczepić. Teraz czytam, że nieustawianie flagi tez jest złe.
Ręce opadają, naprawdę.
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 09:48   #406
Kamila2001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 22
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
podziwiam ludzi, którzy potrafią znaleźć coś w kiku. Jak tam wchodze to dookoła siebie widze tylko morze tandety :"D
A ja nie znam jej.
Kamila2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 09:50   #407
KathleenAnn
Zadomowienie
 
Avatar KathleenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 148
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Może Szusz inspirowała się tym:

https://www.facebook.com/ehbeefamily...type=2&theater

od 40 sekundy
KathleenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 09:52   #408
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Muniaczku, dziękuję Ci za Hidden! Ja i mój konkubent obejrzeliśmy z wielką przyjemnością. Uwielbiamy klimat apokalipsy, gry o zombie (the Last of us <3) - idealnie! Co najlepsze, zakończenie było dla nas zaskoczeniem. Nie wiem skąd niskie oceny i takie hejty na kinomanie :-/
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 09:55   #409
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
Może Szusz inspirowała się tym:

https://www.facebook.com/ehbeefamily...type=2&theater

od 40 sekundy

Oni sa super
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 09:55   #410
Kamila2001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 22
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Ja nie zapomnę jak tragicznie ubierali Hanię na planie Mistrzyni makijażu
A kiedy to było??
Kamila2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 09:55   #411
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Kamila2001 Pokaż wiadomość
.
Dziewczyno, przestań tu spamować kropkami, pytajnikami i durnowatymi tekstami - co to ma na celu poza sprowokowaniem moderatora?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 10:03   #412
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Muniaczku, dziękuję Ci za Hidden! Ja i mój konkubent obejrzeliśmy z wielką przyjemnością. Uwielbiamy klimat apokalipsy, gry o zombie (the Last of us <3) - idealnie! Co najlepsze, zakończenie było dla nas zaskoczeniem. Nie wiem skąd niskie oceny i takie hejty na kinomanie :-/
Zakończenie bardzo dobre, mnie się film podobał, nie jest może arcydziełem, ale naprawde trzymającą w napięciu, dobrą produkcją cieszę się, że Wam się spodobało! Koniecznie oglądajcie resztę z mojej listy i dawaj znać co jakiś czas Uwielbiam słuchać i czytać opinie o filmach, więc no

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Ehh, ja zdążyłam sie dowiedzieć, ze ustawianie francuskiej flagi na fejsie jest robione na pokaz bo jak to ma niby pomoc Francuzom?!?!??!!
Przykre to wszystko strasznie. Mam wrażenie, ze ludzie zawsze muszą cos skomentować, komuś dopiec, czegoś sie przyczepić. Teraz czytam, że nieustawianie flagi tez jest złe.
Ręce opadają, naprawdę.

Mam wrażenie, że nie taka mała wcale część Polaków ma jakieś chore i nieuzasadnione niczym tak naprawdę kompleksy. Mowić tylko o Polsce albo wcale. Nie pomagać, nie okazywać współczucia innym narodom, najlepiej zamknąć się w polskiej klatce, przesadnie świętować polskie święta narodowe, a o innych nawet szeptem nie wspominać, nie solidaryzować się, bo to ZDRADA NARODU! Co za absurd, smutno mi, bo choć patriotka ze mnie marna, to chciałabym móc mówić, że w 100% lubię ten kraj i dobrze mi tu, a przez takie głupie zachowania nie jestem tego pewna w pełni.
Już nie wspomnę o takich przykładach 'patriotyzmu' :<
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,1...paign=FB_TokFm

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-11-15 o 10:14
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 10:05   #413
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

https://www.instagram.com/p/-FFpU1ND...najoannamakeup

Panna Joanna bardzo ladnie tu wyglada. Tak promiennie. Ta fryzura tez jej bardzo pasuje.
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 10:06   #414
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
I czemu mnie obrażasz? Tak, to jest Promocja ciąży! Nikogo tu głupim nie nazywam! Licz sie ze słowami! !!!! Wątek ma na celu wyrażanie opini o Youtuberkach i ich filmach. I tak uważam ze Szavka promuje sie właśnie ciąża. Jak ktoś nie ma co powiedzieć na YouTube to albo gada o dzieciach, ciążach albo głaska koty , czy psy. Kropka.
znowu o tym samym piszesz
wszyscy już zrozumieli, że dwa miesiące temu dałaś unsuba Szavce i że jej nie lubisz, bo się "promuje ciążą" (wtf? ciążą to się promowała ta laska z tego show o Warszawie z Trybsonem, a nie Szavka).
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 10:11   #415
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Też macie wrażenie, że ciąża Boogie trwa i trwa, a u Szavki to pyk i zaraz będzie po? Nadrabiam filmiki i tak zwróciłam na to uwagę
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 10:14   #416
Kamila2001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 22
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez kiziamizia91 Pokaż wiadomość
https://www.instagram.com/p/-FFpU1ND...najoannamakeup

Panna Joanna bardzo ladnie tu wyglada. Tak promiennie. Ta fryzura tez jej bardzo pasuje.

Mi też się bardzo podoba na tym zdjeciu. I ta para obok jest super. To chyba Operator i Aggi tak??

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Też macie wrażenie, że ciąża Boogie trwa i trwa, a u Szavki to pyk i zaraz będzie po? Nadrabiam filmiki i tak zwróciłam na to uwagę
Może masz rację ale Boggi fajnie wyglada w ciąży. W sumie tylko chyba nie widziałąm jej sylwetki. Ale twarz fajnie.
Kamila2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 10:15   #417
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Dziołszki - perfumeria.pl daje radę?
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 10:21   #418
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez kiziamizia91 Pokaż wiadomość
https://www.instagram.com/p/-FFpU1ND...najoannamakeup

Panna Joanna bardzo ladnie tu wyglada. Tak promiennie. Ta fryzura tez jej bardzo pasuje.
Ja ostatnio jestem pod wrażeniem jej wyglądu - naprawdę jakoś tak promienniej i ładniej się prezentuje. I nie wiążę tego z błogim stanem , jak to ktoś kiedyś ujął
Wcześniej makijaże na niej wyglądały jakoś tak brudno, nieczytelnie Nie wiem, czy wiecie, o co mi chodzi. To była chyba kwestia cery i doboru kolorów.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 10:26   #419
whatwhat
Raczkowanie
 
Avatar whatwhat
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 39
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

hej dziewczyny, właśnie wróciłam z wakacji i mam duże braki w tym wątku. próbowałam znaleźć gdzieś linka do maxi i aliny w PNŚ ale nie mogę nigdzie znaleźć, czy ma ktoś może linka? z góry dzięki i przepraszam jeśli już był wrzucony i przeoczyłam!
whatwhat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 10:27   #420
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez whatwhat Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, właśnie wróciłam z wakacji i mam duże braki w tym wątku. próbowałam znaleźć gdzieś linka do maxi i aliny w PNŚ ale nie mogę nigdzie znaleźć, czy ma ktoś może linka? z góry dzięki i przepraszam jeśli już był wrzucony i przeoczyłam!
http://pytanienasniadanie.tvp.pl/226...ariere-w-sieci
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 12:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.