Ostatnio obejrzane filmy cz. III - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-02, 09:51   #1051
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

ja moge sie udzielic w sprawie filmu anioly i demony bo tez widzialam jakis czas temu
bylam w kinie i nie zaluje, powiem wiecej ze na taki film to naprawde warto sie wybrac do kina...hmm, ale nie wiem czy jeszcze leci w kinach,chyba nie...
jak ktos nie ogladal to zdecydowanie polecam
na poczatku akcja skojarzyla mi sie troche ze skarbem narodow, tyle ze duzo bardziej skomplikowana i daje sporo do myslenia, w filmie duzo sie dzieje, zaskakujaca akcja, film naprawde mnie zaciekawil, daje wysoka ocenke 9/10

a wczoraj bylam w kinie na surogaci - film o tym jak moze wygladac swiat kilkanascie lat do przodu, kazdy czlowiek ma swojego sobowtora-robota ktorym posluguje sie na codzien, a sam siedzi w domu i tylko nim steruje.mimo wszystko nie wszystkim takie rozwiazanie odpowiada.jak dla mnie dobra akcja, troche do przesady sztucznosci - ale chyba taki byl zamysl filmu.
znajomi ktorzy tez ogladali twierdza ze w filmie troche za duzo fantazji na temat przyszlosci.
ogolnie to tez nie zaluje ze sie wybralam do kina 8/10
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 11:11   #1052
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Przerwane objęcia - temat filmu oklepany - miłość, zdrada, marzenia - jednak udało się uciec od banalności i stworzyć ciekawą historię. Specyficzne poczucie humoru (które mi odpowiadało i, sądząc po śmiechu na sali, innym również), dużo kolorów, film w filmie - wszystko dodawało pewnego smaczku. Przyjemny film. Drugi oglądany przeze mnie film Almodóvara i myślę, że nie ostatni. 8/10
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 21:32   #1053
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

"GALERIANKI"

Spodziewałam się...czegoś gorszego. Sala kinowa była prawie pełne, często było tez słychać śmiechy.
Dla mnie nie był to film o dziewczynach, które sprzedają się za błyszczyk czy telefon komórkowy, ale o problemach dorastającej dziewczyny, z biednego domu, która szuka akceptacji wśród rówieśniczek, mogących dać jej jedynie złudzenie dostępu do lepszego, bardziej kolorowego świata. Film skłania do refleksji, jak wychować dziecko, żeby umiało rozróżnić, co jest ważne, a co nie - dlatego polecam rodzicom mającym nastoletnie dzieci. Przeraziła mnie też agresja rodziców w stosunku do własnych dzieci, a przecież w wielu domach tak właśnie się rozmawia, używa przemocy fizycznej i psychicznej.

Jest w filmie kilka niedociągnięć, nie poznajemy losów dziewczyny, która zaszła w ciążę, a szkoda. Przydałoby się pokazać, jak ciężkie jest życie nastoletniej matki.

7/10
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 06:40   #1054
Bialy Kotek
Wtajemniczenie
 
Avatar Bialy Kotek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 520
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Wojna polsko -ruska
Zaczynało się całkiem ciekawie ,potem z minuty na minute było coraz gorsze ,coraz nudniejsze.Film ratowała tylko fajna gra aktorska.
4/10
__________________
doprawdy żyję bardzo


Codziennie plecak pełen całkiem nowych wzruszeń
Bialy Kotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 09:41   #1055
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

fighting - mozna powiedziec ze cos dla fanek step up, bo glowna role w filmie gra ten sam aktor ktory gral w pierwszej czesci step up.no i najpierw wypowiem sie co do aktora.jego rola w fighting, na upartego mozna by bylo powiedziec ze to jakas kontynuacja step up -pod tytulem 'co sie stalo z chlopakiem jak przestal tanczyc.'.. widze duzo podobienstwo w tych2jego wcieleniach... aktor nie pokazal kompletnie nic nowego, bardzo podobny charaktere glownego bohatera jak na step up i nawet wyglad - charakteryzacja.
a co do fabuly, jak ktos po tytule liczy na film tylko o walkach ulicznych i ze pelno tam bijatyk to jest w bledzie.watek o walkach przeplata sie z 2 innymi, -meska przyjaznia, no i oczywiscie pobocznym watkiem milosnym ktory jakby nie patrzec zajmuje duzo miejsca w filmie.
w calym filmie byly chyba 3-4 sceny z walka, ktore nawet ja ktora nie znosze przemocy w filmach, dalam rade oberzec, wiec nawet nie bylo tak zle
na koniec stwierdzam, ze gdyby nie ten aktor, a biorac pod uwage tytul to chyba bym sie nie zabrala raczej za ten film.
aktor moze i fajny, ale wielkiego talentu aktorskiego to raczej on nie ma...
fabula srednio mnie zainteresowala, nic oryginalnego.
daje 6/10.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
"GALERIANKI"

Spodziewałam się...czegoś gorszego. Sala kinowa była prawie pełne, często było tez słychać śmiechy.
Dla mnie nie był to film o dziewczynach, które sprzedają się za błyszczyk czy telefon komórkowy, ale o problemach dorastającej dziewczyny, z biednego domu, która szuka akceptacji wśród rówieśniczek, mogących dać jej jedynie złudzenie dostępu do lepszego, bardziej kolorowego świata. Film skłania do refleksji, jak wychować dziecko, żeby umiało rozróżnić, co jest ważne, a co nie - dlatego polecam rodzicom mającym nastoletnie dzieci. Przeraziła mnie też agresja rodziców w stosunku do własnych dzieci, a przecież w wielu domach tak właśnie się rozmawia, używa przemocy fizycznej i psychicznej.

Jest w filmie kilka niedociągnięć, nie poznajemy losów dziewczyny, która zaszła w ciążę, a szkoda. Przydałoby się pokazać, jak ciężkie jest życie nastoletniej matki.

7/10
czy moze ktos sie wypowiedzic na temat muzyki w tym filmie?
bo slyszalam ze o.s.t.r robil muzyke do filmu, tylko wlasnie nie wiem czy cala oprawe muzyczna czy tylko jeden kawalek...
i mimo ze nie trawie raczej polskich filmow, to moze ewentualnie wybralabym sie tylko i wylacznie z tego powodu.
__________________
keepin' your love lockdown...

Edytowane przez eloania
Czas edycji: 2009-10-03 o 12:23
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 11:05   #1056
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
,,Bekarty wojny" - bardzo dobry film. Jak to u Tarantino super stylistyka, zabawa filmowymi konwencjami i swietny humor, dawno sie tak nie uśmiałam w kinie. Genialna rola Brada Pitta (zwłaszcza jego akcent ) i tej Żydówki włascicielki kina. 10/10
Mam podobne wrażenia.
Temat wiadomo - drażliwy, ale Tarantino nic sobie z tego nie robi. Liczy się dobra zabawa. Prawda historyczna? Nie ma znaczenia, najmniejszego. Wszystkie postacie w jakiś sposób są groteskowe, przerysowane.. Moze się tu pojawić zarzut, że takie ujęcie tematu bezcześci historię...
Ogląda sie jednym tchem, choc film jest długi. Świetne dialogi. Dla mnie 9/10.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 15:07   #1057
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
czy moze ktos sie wypowiedzic na temat muzyki w tym filmie?
bo slyszalam ze o.s.t.r robil muzyke do filmu, tylko wlasnie nie wiem czy cala oprawe muzyczna czy tylko jeden kawalek...
i mimo ze nie trawie raczej polskich filmow, to moze ewentualnie wybralabym sie tylko i wylacznie z tego powodu.

Kilka kawałków OSTRego było...mojemu chłopakowi bardzo się muzyka podobała.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 08:01   #1058
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Becoming Jane (Zakochana Jane)- uwielbiam filmy kostiumowe, cenię Jane Austen, ale tym razem pomysł na wykorzystanie jej biografii do stworzenia kolejnej ckliwej opowieści o zakochanych nie wypalił. No chyba, ze to tak mialo byc- banalna, ckliwa historia. Chyba nie w humorze do takiego filmu bylam, ogladajac go. Doceniam warstwe wizualna i muzykę. 7/10

Scarlett Letter (Szkarłatna Litera)- niesamowity film o pięknej lecz zakazanej miłości, wciągający i trzymający w napięciu do końca. Mogłabym esej caly wystosowac na ten temat, ale tylko napiszę, że to takie moje must see, polecam, jesli ktos jeszcze nie widzial. 9/10

Hitch: najlepszy doradca przeciętnego faceta- sam tytuł mówi, o czym to film o facecie pomagającym innym facetom zdobyc kobiety, podczas gdy sam ma trudnosc ze znalezieniem prawdziwej milosci, ale w koncu mu sie udaje. Podobalo mi sie, bo juz po dziurki w nosie mam takiego wulgarnego poczucia humoru, jakie w wiekszosci komedii mozna znalezc, ten film byl na poziome pod tym wzgledem. Taka sobie lekka, przyjemna komedia. 6/10

Norbit- Eddie Murphy, jeden film, trzy role. Facet potrafi, co tu duzo mowic. Tylko szkoda, ze film sam w sobie nudny, mnie denerwowal momentami, tak ze nie doogladalam do konca. 4/10

Edytowane przez anestet-ka
Czas edycji: 2009-10-04 o 08:02
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 13:32   #1059
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Klatwa 2 siostr- niby horror, ale az tak strasznie nie bylo... podobny do Gothiki (choroba psychiczna, duchy, tajemnicze morderstwo) ale nie tak dobry jak on, mlodzi aktorzy, swietna muzyka...ale brakowalo tego 'klimatu' 5/10

Moulin Rouge- najpiekniejszy musical jaki kiedykolwiek widzialam, super super, super 10/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 13:42   #1060
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Galerianki - brakło mi słów, byłam wstrząśnięta
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 13:55   #1061
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez ewelinka_111 Pokaż wiadomość
Przerwane objęcia - temat filmu oklepany - miłość, zdrada, marzenia - jednak udało się uciec od banalności i stworzyć ciekawą historię. Specyficzne poczucie humoru (które mi odpowiadało i, sądząc po śmiechu na sali, innym również), dużo kolorów, film w filmie - wszystko dodawało pewnego smaczku. Przyjemny film. Drugi oglądany przeze mnie film Almodóvara i myślę, że nie ostatni. 8/10
A wg mnie właśnie się nie udało uciec od banalności. Historia jakich wiele i niestety, tym razem Almodovarowi nie udało się jej niczym przełamać. Ani humorem, ani charakterem postaci (wszyscy bez wyjątku nijacy), ani muzyką.
Przykro mi to pisać, bo Zwiąż mnie, Kobiety na skraju załamania nerwowego czy Wysokie obcasy to świetne filmy.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 14:03   #1062
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Bruce Wszechmogący po raz chyba trzeci 9/10
Oszukać przeznaczenie 4 3d hmm... 6/10 kilka scen z efektem 3d, szczerze mówiąc pierwsze części były lepsze
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 07:56   #1063
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

a ja po raz kolejny X-Men Ostatni Bastion - i na sam koniec, już po napisach końcowych zrobiłam.

Po raz pierwszy doczekałam do końca napisów - i to przez zupełny przypadek... Wprawdzie już ta scena z Magneto grającym w parku w szachy daje do zrozumienia, że będzie kolejna część, ale to co jest po napisach, rozwala na łopatki. Że Moirę wprowadzili, to raz, a, że zmarli powstają z grobu, zaczyna się robić standardem w tym filmie ... Zresztą podobna akcja odbyła się kilka razy u Marvela... więc nie powinnam się właściwie dziwić.
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 09:12   #1064
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
"GALERIANKI"

Spodziewałam się...czegoś gorszego. Sala kinowa była prawie pełne, często było tez słychać śmiechy.
Dla mnie nie był to film o dziewczynach, które sprzedają się za błyszczyk czy telefon komórkowy, ale o problemach dorastającej dziewczyny, z biednego domu, która szuka akceptacji wśród rówieśniczek, mogących dać jej jedynie złudzenie dostępu do lepszego, bardziej kolorowego świata. Film skłania do refleksji, jak wychować dziecko, żeby umiało rozróżnić, co jest ważne, a co nie - dlatego polecam rodzicom mającym nastoletnie dzieci. Przeraziła mnie też agresja rodziców w stosunku do własnych dzieci, a przecież w wielu domach tak właśnie się rozmawia, używa przemocy fizycznej i psychicznej.

Jest w filmie kilka niedociągnięć, nie poznajemy losów dziewczyny, która zaszła w ciążę, a szkoda. Przydałoby się pokazać, jak ciężkie jest życie nastoletniej matki.

7/10
Tez się wybieram.
Dzięki za ocenę.
Dla zainteresowanych filmem polecam http://www.youtube.com/watch?v=l92ok_SHxsQ
praca dyplomowa Kasi Rosłaniec. Na podstawie, której powstał pełenmetraż
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 10:17   #1065
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Metro strachu - film dobry, dużo daje tu rola Denzela, taki dodatkowy smaczek, gdyby nie ta rola to by było niżej, a tak to 8/10
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 21:58   #1066
Vampirria
Raczkowanie
 
Avatar Vampirria
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Festung Breslau
Wiadomości: 479
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Drag me to hell(2008) - film tworcy trylogii Evil dead- a ze ja uwielbiam, wiec nie moglam spojrzec obiektywnie na ten film- utrzymany w charakterystycznym klimacie Raimi zreszta.Horror, utrzymany jak dla mnie w duchu lat 80tych- zaskakujacy, kilka scen tak obrzydliwych ze az smiesznych.Duzo sie dzieje i ani przez chwile nie nuzy.Sama historia-niby banal,ale jednak....W kategorii horror-10/10
__________________
"Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta..."
http://www.lastfm.pl/user/Vampirria_85
www.azja.edu.pl
Vampirria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 22:01   #1067
sunsetia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 449
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Soloist -bardzo wzruszająca historia muzyka ,dramat więc trzeba szykować husteczki.
Świetne role J.Foxxa i Roberta Downeya Jr.

Edytowane przez sunsetia
Czas edycji: 2009-10-06 o 08:04
sunsetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 10:16   #1068
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Metro strachu - film dobry, dużo daje tu rola Denzela, taki dodatkowy smaczek, gdyby nie ta rola to by było niżej, a tak to 8/10
obsada 2glownych rol to zdecydowanie mocna strona tego filmu.wg mnie travolta genialnie zagral swoja role psychopaty i jak dla mnie to jego rola byla najlepsza w tym filmie.

30 dni mroku - jakis czas temu lecial w kinach i przyznam szczerze ze jak zobaczylam plakat to pomyslalam ze to pewnie jakis kolejny kicz i ani troche mnie nie zainteresowal...
film z kategorii horror - wampiry, zombi i inne demony
niby duzo takich, i szczerze mowiac sporo juz takich widzialam, ale ten byl wyjatkowo dobry akcja trzymajaca w napieciu do samego konca, niektore sceny troche zbyt krwawe, ale ogolnie polecam, warto obejrzec jak ktos lubi takie filmy
ogladalam popoludniu i az zalowalam ze nie zostawilam na wieczor, wieczorem by sie napewno lepiej ogladalo taki straszny filmik
7/10

the ugly truth - mimo ze baaaardzo nie lubie glupiutkich blondynek w komediach, i ogolnie w jakichkolwiek filmach;p to ta aktorka za kazdym razem mnie urzeka raczej nie lubie ogladac komedii, ta obejrzalam w drodze wyjatku, szczerze mowiac spodziewalam sie czegos lepszego... co do fabuly to latwo sie bylo domyslec jak to sie wszystko skonczy... zreszta, nie za bardzo rozumiem o co oni tak naprawde ze soba walczyli przez caly film jak na koncu i tak wyladowali razem w lozku, troche bez sensu
srednio... 5/10

na dniach tez mam zamiar obejrzec drag me to hell, widze ze vampirria poleca;]
__________________
keepin' your love lockdown...

Edytowane przez eloania
Czas edycji: 2009-10-06 o 10:19
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 12:12   #1069
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Przypadkowy narzeczony - wyszlam z kina w połowie. W zyciu nudniejszego filmu nie nakręcili
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 20:11   #1070
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Jasminum - dopiero teraz ale nie mozna wszystkiego naraz obejrzec. bardzo fajny. miły energetyczny, magiczny. No i kaczka. "Masz kaczke. A czego? kaczka wszedzie sra. Kaczka to sra." Gajos fajnego bohatera pokazał. Ta mała tez niezla. 8/10

Mała wielka miłość - polska komedia romantyczna w koprodukcji amerykanskiej. Mój TZ jest obcokrajowcem. Fajnie ogladalo sie ten film razem. Smieszny. Lubie Grochowska bardzo wiec moze dlatego wiecej na plus. 7/10

Taking of Pelham 123 - przewidywalny. rozrywkowy i tylko tyle. aha, montaz fajny. 5/10

Rozmowy nocą - Dorocińskiego bardzo lubie. on mi sie podoba w kazdej roli poza tym jak to polskie komedie romantyczne 6/10
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 06:18   #1071
owieczka_34
Wtajemniczenie
 
Avatar owieczka_34
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Silesia zioom *___*
Wiadomości: 2 103
GG do owieczka_34
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

ktoś oglądał `Weronika postanawia umrzeć` - zamierzam się wybrać, ale nei wiem czy warto.


a ostatnio - Zielona mila ( mogę oglądać 1002344 razy i tak zawsze będę ryczeć! )
__________________



`Ukryj mnie w sobie,
Ukryj mnie nawet jeśli pustkę w sercu masz..
i noś mnie jak amulet który szczęście może przynieść.`

owieczka_34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 09:28   #1072
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

,,Pamietnik"- wiem, ze to film sprzed paru lat ale tyle sie naczytalam o nim pozytywnych recenzji na wizazu ze postanowilam obejrzec. I poczulam sie kompletnie niewrazliwa Spotkalam sie z opiniami, ze to taki piekny romantyczny wyciskacz lez a mnie ten film jakos wogole nie poruszył. O ile poczatek zapowiadal sie calkiem ładnie to zakonczenie mnie bardzo rozczarowalo i wydalo sie kompletnie idiotyczne a nie wzruszajace. 5/10 ( za pierwsza cześć filmu bo za zakonczenie bym dala zero)

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez sunsetia Pokaż wiadomość
Soloist -bardzo wzruszająca historia muzyka ,dramat więc trzeba szykować husteczki.
Świetne role J.Foxxa i Roberta Downeya Jr.
o widzialam zwiastun tego filmu i bardzo mi sie spodobał. ale chyba poczekam az wejdzie do kin bo zawsze szkoda mi ogladac zbyt obiecujacych filmow na kompie
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 10:27   #1073
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

"Gamer" -nie wiem, jak to z PL tytulem bedzie

ogolnie film jest beznadziejny, zwiastun byl czadowy- swiat gier i pelno fajnych facetow wygladajacyh jak Gladiatorzy plus ostro-mroczna wersja Eurothymics "Sweet dreams" na poczatku nawet niezle zacheca!

Ale film jest tak mdly, momentami dziwny i oblesny,ze w sumie to chcialam opuscic seans po 10minutach,ale ze wzgledu na milo spedzany czas z osoba towarzyszaco wolalam zostac

Tak wiec film opowiada o ludziach,ktorzy kontroluje zycie pewnego faceta i jego rodzina w dosc nieco ohydny sposob wykorzystujac jego zone jako obiekt seksualny, sam bohater musi toczyc jakies tam walki a jego dziecko jest oddane do rodziny zastepczej- plus jakies psychodeliczne inne momenty naprawde ten film mnie wykreca, strasznie oblesny jest czasem, bardzo malo ambitny-chyba bardziej dla nastolatkow zafascynowanych grami

Ogolnie zdecydownie nie polecam! Pomyls byl nawet fajny,ale ten film to klapa,jakich malo! a raczej duzo,bo zrobic udany film majac budzet,pieknych aktorow i fajna sciezke dzwiekowa :nie tak prosto widac jest
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.

Edytowane przez Ivi 1988
Czas edycji: 2009-10-07 o 10:30
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 10:35   #1074
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
"Gamer" -nie wiem, jak to z PL tytulem bedzie

ogolnie film jest beznadziejny, zwiastun byl czadowy- swiat gier i pelno fajnych facetow wygladajacyh jak Gladiatorzy plus ostro-mroczna wersja Eurothymics "Sweet dreams" na poczatku nawet niezle zacheca!

Ale film jest tak mdly, momentami dziwny i oblesny,ze w sumie to chcialam opuscic seans po 10minutach,ale ze wzgledu na milo spedzany czas z osoba towarzyszaco wolalam zostac

Tak wiec film opowiada o ludziach,ktorzy kontroluje zycie pewnego faceta i jego rodzina w dosc nieco ohydny sposob wykorzystujac jego zone jako obiekt seksualny, sam bohater musi toczyc jakies tam walki a jego dziecko jest oddane do rodziny zastepczej- plus jakies psychodeliczne inne momenty naprawde ten film mnie wykreca, strasznie oblesny jest czasem, bardzo malo ambitny-chyba bardziej dla nastolatkow zafascynowanych grami

Ogolnie zdecydownie nie polecam! Pomyls byl nawet fajny,ale ten film to klapa,jakich malo! a raczej duzo,bo zrobic udany film majac budzet,pieknych aktorow i fajna sciezke dzwiekowa :nie tak prosto widac jest
eh kurcze to mnie zdziwilas naprawde teraz.
jakies pare tygodni temu widzialam trailer filmu na necie i sie strasznie napalilam i czekam az u nas w kinach bedzie bo w polowie pazdziernika ma byc.
no ale jak mowisz ze slaby to juz sama nie wiem...
a tak ciekawie wygladal na tej reklamie...;p

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Mini82 Pokaż wiadomość
Przypadkowy narzeczony - wyszlam z kina w połowie. W zyciu nudniejszego filmu nie nakręcili
dzieki za ostrzezenie bo tez ostatnio planowalam obejrzec z ciekawosci, ale w takim przypadku to chyba nie ma co

ja ostatnio umarlam z nudow na filmie jagodowa milosc blee...
mimo ze uwielbiam aktora ktory gral tam glowna role to po 30min wylaczylam film bo strasznie mnie znudzil...
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 13:55   #1075
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
eh kurcze to mnie zdziwilas naprawde teraz.
jakies pare tygodni temu widzialam trailer filmu na necie i sie strasznie napalilam i czekam az u nas w kinach bedzie bo w polowie pazdziernika ma byc.
no ale jak mowisz ze slaby to juz sama nie wiem...
a tak ciekawie wygladal na tej reklamie...;p
eloania, nie daj sie reklamie omamic my wlasnie tez sie napalilismy na niego po trailerze plusy to tylko ta wersja "sweet dreams" i moze uroda tego aktora ;o i nic wiecej

naprawde jesli jestes fanka kina to wyjdziesz niezadowolna no,ale zrobisz jak chcesz-jesli jednak obejrzysz,to wpadnij i opowiedz jak bardzo byl beznadziejny-czy tylko troche czy bardzo

Wybierz lepiej inny film
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 15:31   #1076
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Obejrzałam w końcu "Anioły i demony" i musze powiedzieć że zostałam zaskoczona pozytywnie Myslałam że kolejna część po Kodzie da Vinci nie bedzie lepsza, ale się zdziwiłam. Szczerze mówiąc "Kod..." mi sie dłużył, a AiD, mimo że film trwał ponad 2 godziny nie nudziłam sie ani chwili. Obejrzałam z zapartym tchem, z każdą kolejną sceną coraz bardziej zaskoczona.
Słyszałam relacje znajomych którzy juz obejrzeli film dowiedziałam sie że będzie motyw śmierci i oglądania rozkładającego sie ciała papieża Jana Pawła II. Myślałam że bedzie niesmacznie, że postać tego wielkiego Polaka będzie zbeszczeszczona. Jednak nie. Ten wątek zosta ukazany z wyczuciem, wg mnie nie "przesadzili" - tak chciałabym tę scenę zobaczyć, i taką ją ukazano.

Denerwowały mnie jedynie te anioły wskazujące drogę - oczywiście tylko Langdon (tak się pisze jego nazwisko? ) je zauwazał, tylko on widział palec wyciągnięty, miecz wskazujący na dany punkt itp..

Czekam z niecierpliwością na kolejne ekranizacje ksiązek Browna, mam nadzieję że kolejna będzie jeszcze lepsza.

9/10

Ps czy ktoś czytał książkę i jest w stanie powiedzieć, wskazać czy jakieś wątki zostały zamienione, jakieś ważne ominięte? NIestety, nie miałam przyjemności przeczytać ksiązki.

__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 16:32   #1077
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Bękarty wojny 9/10
Dobrze chyba wszystkim znany film bardzo dobra gra aktorska, Brat Pitt nadzwyczajnie stworzył swoją postać, akcent szczególnie, dla niego to 11/10 film jest trochę nierówny, pierwsza część jest lekko przydługa i w pewnym momencie trochę się dłużyło, ale druga część absolutnie genialna sceny drastyczne są prawie od początku, ale źle nie było
polecam wszystkim film trwa 2.45 z reklamami
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 21:16   #1078
Krissie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 248
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Przedwczoraj: Surrogates, czyli Bruce Willis po-raz-nie-wiadomo-który ratuje ludzkość; bez zachwytu, chociaż ciekawie przedstawiony jest lęk przed kontaktem ze światem, kiedy główny bohater po raz pierwszy od bardzo dawna wychodzi z domu we własnym ciele, a nie w ciele surogata. Bez tragedii, bez zachwytu, bardzo przeciętnie.
Wczoraj: Weronika postanawia umrzeć - wyjście obiecane koleżance, ale film nie pozostawiający żadnego wrażenia, co najwyżej znudzenie. Po pierwsze, nie przepadam za quazi-filozoficznym bełkotem, dłużyznami i historiami, które mogłyby mieć potencjał, ale zginął on w ogólnej pop-kulturowo-chińsko-ciasteczkowo-wróżbowo papce. Po drugie, pana na podst. którego twórczości nakręcono film znam jedną książkę, a ten film bynajmniej nie zachęcił mnie do poznania kolejnych.
Dzisiaj: Memoirs of a geisha - jakoś bez specjalnych zachwytów, ale i bez nudy; całkiem przyzwoity film, a Kena Watanabe grającego główną męską rolę bardzo lubię, więc to na plus. Ponadto, nie wiem na ile zbliżony do prawdy jest przedstawiony obraz świata geisz, ale pod tym względem było to interesujące - zobaczyć skrawek kultury, która chyba bezpowrotnie odeszła w niebyt.
Krissie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 21:58   #1079
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Galerianki - długo czekałam na ten film. Napaliłam się , ze będzie to coś w stylu ,,Trzynastki" niestety tak się jednak nie stało... Sala kinowa była pełna co juz wzbudziło moje wątpliwości. Ludzie śmiali się praktycznie cały film (ja najwyrazniej mam inne poczucie humoru) Teksty były zenujace.. Koncowa scena byla za dluga, niektore watki byly niedokonczone, zadnego zachwytu, zaskoczenia. W sumie nie mialam innych odczuc jak tylko ,, na co ja przyszlam?? "
Daję 4/10 i mam juz dosyc polskich filmow (a przynajmniej tych z ostatnich lat)
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 12:32   #1080
rudo
Raczkowanie
 
Avatar rudo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 131
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
czy moze ktos sie wypowiedzic na temat muzyki w tym filmie?
bo slyszalam ze o.s.t.r robil muzyke do filmu, tylko wlasnie nie wiem czy cala oprawe muzyczna czy tylko jeden kawalek...
i mimo ze nie trawie raczej polskich filmow, to moze ewentualnie wybralabym sie tylko i wylacznie z tego powodu.
O.S.T.R i Skinny Patrini. Oni stworzyli oprawę muzyczną "Galerianek".
rudo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.