Tłusta cera. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-10, 09:55   #91
Pieszczoszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 180
Dot.: Pomozcie... załamka :(

wiec moja droga prosze napisz czy powinnam sobie kupic Bioderme 20 czy 30 ta co ty teraz uzywasz?? Z gory Ci dziekuje serdecznie za pomoc Jesli mozesz to wklej mi linka do strony z ta 30-stka. PA
Pieszczoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 10:29   #92
Maxine2
Raczkowanie
 
Avatar Maxine2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 252
Dot.: Pomozcie... załamka :(

Bioderma 20 zostala zastapiona 30 wiec 20 mozesz kupic ale tylko gdy zostaly zapasy w sklepie, 20 zostala calkowicie wycofana.
Maxine2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 10:54   #93
Pieszczoszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 180
Dot.: Pomozcie... załamka :(

A czy mogłaby ktoraz z Was wkleic mi linka do tej 30-stki?? Jakos nie moge jej znalezc w katalogu kosmetykow na wizazu a chcialabym przejrzec opinie. Pozdrawiam!
Pieszczoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 17:29   #94
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pomozcie... załamka :(

myślę, że jeszcze nie została zgłoszona, niewiele osób o niej wie - ja uświadomilam swoją dermatolog zawsze warto wziąć wyższy filtr, więc 30 oczywiście wątpię, czy znacznie różni się w konsystencji od swojego poprzednika, ale sprawdze w weekend (na jedną stronę twarzy nałoże 20, na drugą 30 )
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 08:07   #95
Pieszczoszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 180
Dot.: Pomozcie... załamka :(

droga agniesko, ale czy naprawde bedzie dobra do mojej strasznej buzi?? Patrz pierwsza wypowiedz w watku. Pozdrawiam i przepraszam za zawracanie glowy
Pieszczoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 11:19   #96
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pomozcie... załamka :(

Pozwoliłam sobie wyróżnić Twoje problemy:

"Otoz chodzi mi o moja cere, katowana, meczona roznymi specyfikami na tradzik...
mam strasznie odwodniona cere...
widze juz pierwsze zmarszczki na czole
masci na tradzik nie moge odstawic (chyba ze zastapic czyms innym mniej wysuszajacym - znacie cos takiego??)
Mam cere tlusta, tradzikowa i odwodniona"

Nikt nie może Ci obiecać, że to co jest dobre dla jednej osoby, bęzie różnie dobre dla drugiej Jak już dziewczyny wspominały - te pierwsze zmarszczki to właśnie z powodu odwodnienia skóry, więc proponowałabym po prostu zmienić kosmetyki na nawilżające i jednocześnie walczące z trądzikiem. Ja bardzo lubię Octopirox z Erisu, wiele osób poleca Dermedicowy Acne Expert C-możliwe, że Ci pomogą i załatwią dwa problemy naraz. Trądzik może być nasilany włąśnie przez to przesuszenie skóry, dlatego przeanalizuj to czym się smarujesz, myjesz, tonizujesz itp.
Słońce po początkowym polepszeniu stanu cery trądzikowej, nasila trądzik. Nie zauważyłam, by Photoderm 20 i 30 różniły się konsystencją - jest ona lekka, nie zatyka porów, nie świeci się (a przynajmniej nie tak bardzo jak większość kremów z filtrem), jednocześnie pielęgnuje skórę trądzikową. Dla mnie jest to bardzo dobry kosmetyk, jednak nie mogę zapewnić że i Tobie się spodoba - ryzyko zawodowe.

pozdrawiam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 08:50   #97
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Maseczka poszukiwana!

Mam cerę tłustą i trądzikową i chciałabym znaleźć dla siebie odpowiednią maseczkę do twarzy Używałam z zielonej glinki, ale efektów żadnych Chciałabym też, żeby ta maseczka była "ściągana"- żeby nie trzeba było jej zmywać. To wygodniejsze


Polecicie coś?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-16, 08:58   #98
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Maseczka poszukiwana!

Uważam, że warta wypróbowania jest maseczka ściągająco-wygładzająca Eris do skóry mieszane/tłustej.
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 09:09   #99
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Maseczka poszukiwana!

Cytat:
Napisane przez Vivienne
Mam cerę tłustą i trądzikową i chciałabym znaleźć dla siebie odpowiednią maseczkę do twarzy Używałam z zielonej glinki, ale efektów żadnych Chciałabym też, żeby ta maseczka była "ściągana"- żeby nie trzeba było jej zmywać. To wygodniejsze


Polecicie coś?
maseczki peel of ma tez dax cosmetics (takie zielone opakowanie) ale dobrajest Pure Zone Loreala choc droga dosc.

pozatym moze zamiast zielonejk glinki uzyj czerownej - dla mnie byla o wiele skuteczniejsza, choc mam tylko mieszana cere.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 13:45   #100
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Maseczka poszukiwana!

Wydaje mi sie ze najlepsze bedą dla Ciebie maseczki oczyszczajace, ja też mam problemy z krostkami i cere mieszana. Nie uzywam maseczek ktore sie sciaga bo wg. mnie nie sa tak skuteczne jak te ktore trzeba zmyc, ja jestem zadowolona z maseczki firmy chantelle z minerałami morskimi, maseczka antytradzikowa soraya i jak dla mnie maseczka z glinki zielonej przeciwtrądzikowa firmy Dermaglin jest skuteczna tylko należy darowac sobie oszczędność i zastosowac całą saszetke albo polowe tylko na czoło, nos i brode. Wczesniej tez uwazalam ze jedno opakowanie starczy mi na 2-3 razy a jak zastosowalam grubsza warstwe to pomoglo. Wybor nalezy oczywiscie do Ciebie ale ja jestem przeciwniczka maseczek peel-off i takie tam sciagane (oczywiscie z wyjatkiem tych ktore sa przygotowywane w salonach kosmetycznych, nie ma ich w sprzedazy niestety).
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 14:07   #101
magda_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
Dot.: Maseczka poszukiwana!

Polecam maseczkę z drożdży. Sama jej używam i jest super. 1 łyżeczka drożdży, łyżeczka soku z łopianu, łyżeczka wyciągu z nagietka. Nakładam na 20 minut, zmywam i przecieram twarz rumiankiem. Im częściej stosujesz tym lepiej.
magda_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-10, 15:45   #102
iwonaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 41
Exclamation maseczki

jakie polec acie maseczki do cery tłustej?
iwonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 22:12   #103
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: maseczki

Cytat:
Napisane przez iwonaa
jakie polec acie maseczki do cery tłustej?

Żeby jednak wrócić do meritum wątku odpowiem założycielce wątku...

- kiedyś, jak miałam cerę tłustszą, preferowałam glinkę, najchętniej zieloną. Dobrze oczyszcza skórę i działa antybakteryjnie. Polecam - zieloną glinkę Argiletz. Oraz saszetkową Dermaglin - kupisz w każdym Rossmannie.
- teraz mam suchszą skórę i lubię maseczki z błotka z morza martwego bo dobrze oczyszczają i regulują cerę, a nie wysuszają tak jak glinka. Jestem fanką błota polskiej firmy Apis, wizażanki chwalą na KWC maskę błotną Avonu.
- moją ulubioną maską oczyszczającą - poza wszelką konkurencją jest ziemia wulkaniczna Abacosun- idealnie oczyszcza, odtruwa i odmładza cerę, poprawia jej koloryt i strukturę. Ukochana! Pomaga goić się niespodziankom.
- lubię maseczki drożdżowe, dobrze regulują cerę. Uzywałam dawniej maseczki Eris Under 20, teraz zastąpił ję peeling enzymatyczny. Fajna jest maska Bandi, ale maseczkę drożdży można zrobić w domu, samemu (drożdże plus mleko).
- z rzeczy domowej roboty polecam też świetnie złuszczającą i lekko przeciwzapalną maseczkę aspirynową. Przepisy znajdziesz na forum.

Pozdrawiam!
__________________


Edytowane przez Smoczyca
Czas edycji: 2005-12-10 o 23:36
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 12:04   #104
*wisienka*
Rozeznanie
 
Avatar *wisienka*
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 613
Cool Maseczki do cery trądzikowej

znacie jakies fajne maseczki do takiej cery?
ja ostetnio odkryłam rozgrzewającą, ogórkową z firmy garnier.

a może macie jakies przepisy na maseczki??
*wisienka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 12:18   #105
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Maseczki do cery trądzikowej

ja tez miałam te maseczke Garniera, naprawde jest bardzo dobra, mogeteż polecić maseczkę Dermaglin przeciwtrądzikową, wiele pozytywnych recenzji ma także maseczka Kolastyny
dobrze działa Dermaglin, naprawde pomaga walczyć z trądzikiem
warto przeszukac archiwum i pobawic sie wyszukiwarką, naprawde było wiele watków na ten temat i wiele informacji przydatnych
w KWC jest tez wiele maseczek, poczytaj opinie Wizażanek i napewno to Ci dużo pomoże
podaje linka do KWC
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/

jest tam kategoria maseczki, przejrzyj napewno sie przyda
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 12:42   #106
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Masezki do cery trądzikowej

najlepsza jaką znam to Lerosett - naturalna, nie ma żadnych składników zapychajacych (w zasadzie nie ma w ogóle innych składników dodatkowych tylko glinka + woda: Maroccan Lava Clay, Aqua)
przy stosowaniu regularnym buzka nie do poznania - całe święta pałaszuję tony słodyczy a cera jak - nie przymierzając - pupcia niemowlaka
Warto spróbować naprawdę
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 12:53   #107
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Masezki do cery trądzikowej

ja polecam z aspiryny(jest sporo o niej na forum)
z kolastyny oczyszczającą
Ziemie wulkaniczną ale niestety jest droga
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 12:55   #108
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Masezki do cery trądzikowej

Cytat:
Napisane przez crumb
najlepsza jaką znam to Lerosett - naturalna, nie ma żadnych składników zapychajacych (w zasadzie nie ma w ogóle innych składników dodatkowych tylko glinka + woda: Maroccan Lava Clay, Aqua)
przy stosowaniu regularnym buzka nie do poznania - całe święta pałaszuję tony słodyczy a cera jak - nie przymierzając - pupcia niemowlaka
Warto spróbować naprawdę
gdzie ją można kupić?
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 13:08   #109
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Masezki do cery trądzikowej

http://www.lerosett.pl/punkty.php - tu wpisuje się miasto i wyświetlają sie adresy, gdzie można ją bezpośrednio zakupić (ja nabyłam za 52 zl bo najwidoczniej salon kosmetyczny policzył sobie za koszt przesyłki, ale jak zamówisz przez internet na stronie głownej tej:
http://www.lerosett.pl/ za 48 zl + koszty przesyłki to wyjdzie na to samo

ja tam mogę zapłacić za nią i 100 zl bo jest naprawdę rewelacyjna. ostatnio wpadłam na pomysł, jak zaoszczędzić jej trochę - mianowicie nakładam mniej ale na zwilżone dłonie i rozprowadzam na twarzy (powstaje cienka błonka która momentalnie "skamienia" kwarz) lub też nakładam na zwilżoną umytą wcześniej buzię i tak samo wystarczy jej o wiele mniej nałożyć, niż w przypadku, gdy nakładamy na suchą twarz

p.s. z tym skamienianiem twarzy to jest tak że zastyga na kamień i ruszyć ustami jest nawet ciężko heh ale po zmyciu za to efekt oczyszczenia powalajacy - pory czyściutkie, twarz gładka.
uwaga : na początku stosowania moze wyciągać pojedyncze grudki na wierzch, ale u mnie to zaznaczyło się niezbyt mocno i trwało do tygodnia
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-26, 13:27   #110
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Masezki do cery trądzikowej

już popatrzyłam gdzie ją można kupić, dzięki ostatnio miałam kupić już 3 opakowanie Ziemi wulkanicznej ale w sumie za tą samą kase moge teraz tego wyprobować
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 13:37   #111
nuitarii
Raczkowanie
 
Avatar nuitarii
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
Dot.: Masezki do cery trądzikowej

Również używam Garnier ogórkową. Jest rewelacyjna! Wszystko dokładnie oczyszcza, matuje, powoduje że skóra staje się gładka... do tego przyjemnie rozgrzewa i nie ściąga twarzy. Same och! i ach! Jedyne co mnie nie zachwyca to fakt, że jest w saszetkach, a nie np. w tubkach.

Dermaglin też jest dobry Ale już nie tak łatwo dostępny jak Garnier. W dodatku jest ciut droższy. Trzeba ją dosyć długo trzymać na twarzy. Potem mam efekt cementu na twarzy. Troche się z nią męczę, ale efekt końcowy jest naprawdę dobry.
nuitarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 13:40   #112
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Masezki do cery trądzikowej

nie za ma co
tak myślę, że jest stosunkowo niedroga. Ciapię się nią ponad miesiąc i zostało mi jeszcze około 1/3 tubki (bardzo uroczej zresztą heh
Z tym, że wcześniej co 2, w porywach do 3 razy w tygodniu, a od tygodnia - codziennie rano sposobem, który opisałam wcześniej (czyli na mokrą mordkę, i jestem pewna że gdybym tak od początku stosowała, miałabym jej co najmniej połowę jeszcze ehh to nieistotne, zaraz wybiorę się po następną, bo mam zamiar odstawić niedługo effaclar i jechać na samej maseczce
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 14:11   #113
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Masezki do cery trądzikowej

ja z ogórkowej garniera nie byłam zadowolona...zero efektu
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 15:21   #114
Agata_14***
Raczkowanie
 
Avatar Agata_14***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 81
Dot.: Masezki do cery trądzikowej

Bardzo dobra jest maseczka domowej roboty z drożdży:
1/3 kostki drożdży wymieszać z odrobiną mleka lub wody tak aby powstała papka można do tego dodać kilka płatków owsianych i nałożyć na 15min.
Dla mnie najlepsza
__________________
www.nastolat-ka.blog.onet.pl dajcie komcia PLiS
Agata_14*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 15:38   #115
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Masezki do cery trądzikowej

Cytat:
Napisane przez Agata_14***
Bardzo dobra jest maseczka domowej roboty z drożdży:
1/3 kostki drożdży wymieszać z odrobiną mleka lub wody tak aby powstała papka można do tego dodać kilka płatków owsianych i nałożyć na 15min.
Dla mnie najlepsza
też robiłam z mlekiem ale bez płatków,i była nawet dobra
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 17:33   #116
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Masezki do cery trądzikowej

Cytat:
Napisane przez nuitarii
Również używam Garnier ogórkową. Jest rewelacyjna! Wszystko dokładnie oczyszcza, matuje, powoduje że skóra staje się gładka... do tego przyjemnie rozgrzewa i nie ściąga twarzy. Same och! i ach! Jedyne co mnie nie zachwyca to fakt, że jest w saszetkach, a nie np. w tubkach.
Wersja tej maseczki dostepna we Francji jest wlasnie w tubkach

Podobna ale moim zdaniem nie tak dobra, jest maseczka rozgrzewajaca z YR.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1040
Uzywalam jej juz jednak dosc dawno ale chyba nawet ze 2 tubki i jakos nie zrecenzowalam.
Pamietam tylko, ze nakladalam ja cienka ale juz kryjaca warstwa, wmasowywalam i po odczekaniu kilku minut (mozna sobie wtedy wziac goracy prysznic) zmywalam z buzi i efekt byl calkiem dobry
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 20:33   #117
nulczyk
Rozeznanie
 
Avatar nulczyk
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 597
Dot.: Masezki do cery trądzikowej

Oprócz maseczki Garniera mogę polecić również - wygładzającą i zwężającą pory Lirene (niebieska) i przeciwtrądzikową z wyciągiem z drożdży Erisu (zielona).
__________________
"Le ciel est bleu, mais personne n'en profite."
nulczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 21:26   #118
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Masezki do cery trądzikowej

odnośnie maseczki Lerosett o której pisałam - być może należy uwzględnić małą poprawkę co do jej działania
Mianowicie, szukając toniku antybakteryjnego, trafiłam na Lysanel Active SVR i możliwe, że to on jest tym cudotwórcą
Trudno wycenić działanie każdego specyfiku, jeśli używa się kilku na raz
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 23:45   #119
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Masezki do cery trądzikowej

Cytat:
Napisane przez nulczyk
Oprócz maseczki Garniera mogę polecić również - wygładzającą i zwężającą pory Lirene (niebieska) i przeciwtrądzikową z wyciągiem z drożdży Erisu (zielona).
Niebieska POTWORNIE wysusza a zielonej juz nie ma w sprzedazy (Eris wycofal) na szczescie zrobilam sobie zapasik Dosc podobny w dzialaniu jest piling enzymatyczny z nowej serii "Under 20".
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 06:42   #120
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Masezki do cery trądzikowej

Cytat:
Napisane przez nulczyk
wygładzającą i zwężającą pory Lirene (niebieska)
u mnie ona za bardzo się nie spisuje nie ma jakiegos powalającego działania na moja skórę
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-22 20:48:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.