Nasze ulubione jogurty. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-29, 13:48   #121
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
No wiem, wiem... ale tak mnie kusiło aby spytać
Ja nadal jem tylko jogobelle light Jakoś cięzko mi przejść na zwykła I to chyba ze względu na ilość kalorii Normalnie musze się przyznać do tego sama przed sobą
przejdzie Ci to z czasem, zobaczysz. Małe kroki, stopniowe wprowadzanie nowych produktów.
Będzie dobrze, nic na siłe, powoli. a ja wiem co mówię, bo chyba pamiętasz, że miałam takie same problemy kiedyś ?
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 16:28   #122
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Z jogurtów kiedyś nie mogłam obyć się od Jogobelli o smaku PanaCotta,Dania ze straciatellą itd itp
Obecnie tylko naturalny Jogobella Light lub naturalny Danone acz z dodatkiem musu owocowego Gerber bez cukru, z jakimiś orzechami.kawałkami herbatnika ,cynamonem itp.
Mam pewną 'blokadę'przed wszelkimi produktami zawierającymi cukier o_O
Może to i dobrze zważywszy na mój wieloletni nałóg....



Ciekawe kiedy na polski rynek trafi więcej jogurtów smakowych itp z lekkim słodzikiem a nie ;P
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 16:34   #123
Superchic(k)
Zakorzenienie
 
Avatar Superchic(k)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 150
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
przejdzie Ci to z czasem, zobaczysz. Małe kroki, stopniowe wprowadzanie nowych produktów.
Będzie dobrze, nic na siłe, powoli. a ja wiem co mówię, bo chyba pamiętasz, że miałam takie same problemy kiedyś ?
Tamonita, Ather ma rację, ja kiedyś też jadłam tylko jogobellę light, a teraz wcinam też normalną . W końcu wielu pysznych smaków nie ma w wersji odtłuszczonej (np. bananowy, kiwi, pieczone jabłko).
__________________
" There is something in her eyes
and I think it's fear "


Superchic(k) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 17:36   #124
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość
Z jogurtów kiedyś nie mogłam obyć się od Jogobelli o smaku PanaCotta,Dania ze straciatellą itd itp
Obecnie tylko naturalny Jogobella Light lub naturalny Danone acz z dodatkiem musu owocowego Gerber bez cukru, z jakimiś orzechami.kawałkami herbatnika ,cynamonem itp.
Mam pewną 'blokadę'przed wszelkimi produktami zawierającymi cukier o_O
Może to i dobrze zważywszy na mój wieloletni nałóg....

Ciekawe kiedy na polski rynek trafi więcej jogurtów smakowych itp z lekkim słodzkiem a nie ;P
Dokładnie, równiez mam taka blokadę. I nie potrafie jej zwalczyć.
I też zastanawiam się kiedy wkońcu polscy producenci ruszą głową i stworzą lekkie jogurty/ serki a nie tylko te normalne

Cytat:
Napisane przez Superchic(k) Pokaż wiadomość
Tamonita, Ather ma rację, ja kiedyś też jadłam tylko jogobellę light, a teraz wcinam też normalną . W końcu wielu pysznych smaków nie ma w wersji odtłuszczonej (np. bananowy, kiwi, pieczone jabłko).
Pieczone jabłko zawsze uwielbiałam Tak samo jak tą PanaCotte, pyszna jest... jak truskawki z biszkopcikami
A co do jogobelli i wogóle, to ja jak najbardziej powinnam jeść tą drugą, tymbardziej będąc na P...


Btw. w Netto znalazłam jogurt który zawiera 0,1 % tłuszczu, a ma 90 kcal w 100 g Nie rozumiem jak moze miec tyle kalorii z taka zawartoscia tłuszczu ? jesli serio tak jest to przyznaje, ze te kalorie to się do niczego nie nadaja i w związku z tym mam pytanie czy w niektórych wypadkach poprostu nie należy na nie patrzec ???! jak sądzicie ?
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 18:04   #125
Superchic(k)
Zakorzenienie
 
Avatar Superchic(k)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 150
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
A co do jogobelli i wogóle, to ja jak najbardziej powinnam jeść tą drugą, tymbardziej będąc na P...
Wybacz, ale Twoje zachowanie mnie już trochę irytuje. Od tygodni cały czas piszesz o tym, że chciałabyś przytyć, pozbyć się tych zahamowań... Ale nic w tym kierunku nie robisz. Przecież to samo nie przyjdzie. Zjedz jeden raz normalny jogurt i zobaczysz, że się nic nie stanie. A jeśli następnego dnia na wadze będzie +5 kg to wtedy będzie ewidentnie moja wina i coś razem wymyślimy.
Ja w święta trochę poszalałam - a to czekoladka, a to kawałek sernika, raz z kuzynką zjadłyśmy nawet całą miskę smażonych ciasteczek ptysiowych z Neapolu! I co?? Nie przytyłam ani grama. Utrzymuję stałą wagę bodajże od trzech tygodni, a jem normalne jogobelle i nieodtłuszczone jogurty naturalne! Uwierz mi, też miałam duże problemy z jedzeniem, ale stopniowo przełamywałam bariery i jak kiedyś zjedzenie banana (ba! owocu jakiegokolwiek) było dla mnie czynnością niemożliwą, tak teraz jem je prawie codziennie. Było ciężko, miałam wyrzuty, ale udało mi się. Bo przestałam się w końcu nad sobą użalać, pisać jaka to ja biedna bo nie jestem w stanie zjeść więcej niż 800 kcal, a zamiast tego wzięłam się do pracy. Było warto, teraz zaczynam czuć, że to ja panuję nad jedzeniem, a nie ono nade mną.
__________________
" There is something in her eyes
and I think it's fear "


Superchic(k) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 18:28   #126
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

A propos przełamywania się itd u mnie ta blokada głównie spowodowana jest walorami smakowymi, tzn. od słodkiego (z cukrem)robi mi się niedobrze,ogólnie nie toleruję tego smaku,od niedawna nawet malutkiej kosteczki ukochanej niegdyś czekolady Lindt czy Milka
Paradoksalnie przy czymś z niewielkim dodatkiem ze słodzika (czy to sukraloza ,fruktozaczy aspartam )problem znika.
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 18:35   #127
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Cytat:
Napisane przez Superchic(k) Pokaż wiadomość
Wybacz, ale Twoje zachowanie mnie już trochę irytuje. Od tygodni cały czas piszesz o tym, że chciałabyś przytyć, pozbyć się tych zahamowań... Ale nic w tym kierunku nie robisz. Przecież to samo nie przyjdzie. Zjedz jeden raz normalny jogurt i zobaczysz, że się nic nie stanie. A jeśli następnego dnia na wadze będzie +5 kg to wtedy będzie ewidentnie moja wina i coś razem wymyślimy.
Ja w święta trochę poszalałam - a to czekoladka, a to kawałek sernika, raz z kuzynką zjadłyśmy nawet całą miskę smażonych ciasteczek ptysiowych z Neapolu! I co?? Nie przytyłam ani grama. Utrzymuję stałą wagę bodajże od trzech tygodni, a jem normalne jogobelle i nieodtłuszczone jogurty naturalne! Uwierz mi, też miałam duże problemy z jedzeniem, ale stopniowo przełamywałam bariery i jak kiedyś zjedzenie banana (ba! owocu jakiegokolwiek) było dla mnie czynnością niemożliwą, tak teraz jem je prawie codziennie. Było ciężko, miałam wyrzuty, ale udało mi się. Bo przestałam się w końcu nad sobą użalać, pisać jaka to ja biedna bo nie jestem w stanie zjeść więcej niż 800 kcal, a zamiast tego wzięłam się do pracy. Było warto, teraz zaczynam czuć, że to ja panuję nad jedzeniem, a nie ono nade mną.
Powiem tak, to, że pisze o tym, że chce się przełamac to jedno, to jak jestem tu odbierana to drugie, to jak Ty mnie odbierasz to trzecie, a to jakie mam problemy to czwarte. Bo skąd wiesz, że ja nie staram się przełamać tych barier ? Jeśli chcesz wiedziec to walcze z tym wszystkim strasznie, dlatego nie powinnaś mnie oceniać, bo byc może Tobie było łatwo się przełamać, aczkolwiek, to Tobie było łatwo, a mi jest ciężko, mimo tego, że walcze i staram się stawiać małe kroczki, aby dojść do sukcesu. I pamiętaj, że nie wiesz jak wyglada moja sytuacja tu w świecie realnym więc prosze Cię o to, abys się nie wypowiadała, bo byc może wydaje Ci się, że sobie wymyślam, a poprostu powinnam zacząć jeść i po sprawie. Przykro mi, ale to nie tak łatwo. Skoro tez miałaś takie problemy to powinnaś troche inaczej na mnie spojrzeć, a właściwie na to co pisze, gdyz powinnaś wiedzieć jakie to wszystko jest trudne. A jeśli irytują Cię moje wypowiedzi to ich poprostu nie czytaj.
A i jeszcze jedno, uwierz mi, że wiem, ze jeśli zjem tą głupią zwykłą jogobelle to nie przytyj 5 kilo, ta ironia była tu jak najbardziej zbędna.

Ather wybacz OT.
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-29, 19:06   #128
Superchic(k)
Zakorzenienie
 
Avatar Superchic(k)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 150
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Na początku chciałam napisać, że celem mojej wypowiedzi nie miało być odebranie jej w charakterze ataku na Ciebie, Tamonito.

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Powiem tak, to, że pisze o tym, że chce się przełamac to jedno, to jak jestem tu odbierana to drugie, to jak Ty mnie odbierasz to trzecie, a to jakie mam problemy to czwarte. Bo skąd wiesz, że ja nie staram się przełamać tych barier ? Jasne, że się starasz, ale czytam Twoje posty, odwiedzam wątki poświęcone jedzeniu, przeglądam 'Tyjemy razem' i na prawdę nie pisałabym tego, jeśli widziałabym, że przełamujesz te bariery, a nie tylko kończysz na staraniu się.. Jeśli chcesz wiedziec to walcze z tym wszystkim strasznie, dlatego nie powinnaś mnie oceniać nie oceniam Cię, swoją wypowiedź napisałam opierając się na Twoich postach, bo byc może Tobie było łatwo się przełamać nie było mi łatwo, aczkolwiek, to Tobie było łatwo nie było mi łatwo!, a mi jest ciężko i rozumiem Cię doskonale, mimo tego, że walcze jak rozumiesz słowo "walczę"? i staram się stawiać małe kroczki, aby dojść do sukcesu po sobie wiem, że to troszkę bez sensu, ale ok to Twoja decyzja i nie mieszam się. I pamiętaj, że nie wiesz jak wyglada moja sytuacja tu w świecie realnym z kontekstu wynika, że łatwa nie jest, więc można powiedzieć, że jednak Cię rozumiem więc prosze Cię o to, abys się nie wypowiadała swoją wypowiedź napisałam opierając się na Twoich postach, bo byc może wydaje Ci się, że sobie wymyślam nigdy nie pomyślałam w ten sposób o żadnej dziewczynie piszącej, że ma problem, a poprostu powinnam zacząć jeść i po sprawie oczywiście, że nie. Pisałam tylko, że powinnaś zacząć się przełamywać . Przykro mi, ale to nie tak łatwo nie łatwo, aczkolwiek jest to możliwe. Skoro tez miałaś takie problemy to powinnaś troche inaczej na mnie spojrzeć, a właściwie na to co pisze, gdyz powinnaś wiedzieć jakie to wszystko jest trudne Kochanie, dlatego właśnie napisałam wcześniejszą wiadomość, żebyś wiedziała, że na chęciach nie można skończyć (wiem, że to wiesz ;D) A jeśli irytują Cię moje wypowiedzi to ich poprostu nie czytaj. no cóż.
A i jeszcze jedno, uwierz mi, że wiem, ze jeśli zjem tą głupią zwykłą jogobelle to nie przytyj 5 kilo, ta ironia była tu jak najbardziej zbędna. a jednak czytając Twoje wypowiedzi, mam wrażenie, że jednak tego nie wiesz..

Ather wybacz OT.
Ups chyba powinnyśmy dyskutować na ten temat w wątku dla chorych dziewczyn .
__________________
" There is something in her eyes
and I think it's fear "


Superchic(k) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 19:54   #129
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Cytat:
Napisane przez Superchic(k) Pokaż wiadomość
W końcu wielu pysznych smaków nie ma w wersji odtłuszczonej (np. bananowy, kiwi, pieczone jabłko).
dokładnie
po tych smakach które ostatnio poodnajdywałam w sklepach - nigdy bym z nich nie zrezygnowała (pol zartem pół serio )

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość

Btw. w Netto znalazłam jogurt który zawiera 0,1 % tłuszczu, a ma 90 kcal w 100 g Nie rozumiem jak moze miec tyle kalorii z taka zawartoscia tłuszczu ?
ponieważ niską zawartość tłuszczu nadrobiły ww.


Cytat:
Napisane przez Superchic(k) Pokaż wiadomość

Ups chyba powinnyśmy dyskutować na ten temat w wątku dla chorych dziewczyn .
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 21:22   #130
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
ponieważ niską zawartość tłuszczu nadrobiły ww.
To wszystko wyjaśnia.
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 21:40   #131
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość
A propos przełamywania się itd u mnie ta blokada głównie spowodowana jest walorami smakowymi, tzn. od słodkiego (z cukrem)robi mi się niedobrze,ogólnie nie toleruję tego smaku,od niedawna nawet malutkiej kosteczki ukochanej niegdyś czekolady Lindt czy Milka
Mieszaj owocowy z naturalnym
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 09:55   #132
Superchic(k)
Zakorzenienie
 
Avatar Superchic(k)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 150
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Dziewczyny a jakich używacie jogurtów naturalnych ? Ja zawsze wybierałam te minimum 1,5 %, ale wczoraj musiałam kupić normalny, nieodtłuszczony jogurt Bakomy i powiem, że był pyszny . Gęsty, o kremowej konsystencji (brzmi jak z reklamy ). Te 1,5 i 1 % już mi w ogóle nie smakują .
__________________
" There is something in her eyes
and I think it's fear "


Superchic(k) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 10:02   #133
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Zwykły Danone,(chyba 2,5 g )czasem Zott ,ta odrobinka tłuszczu więcej nie zaszkodzi,ba tłuszcze jest potrzebny do produkcji hormonów żeńskich przez jajniki.
Dowiedziałam sie o tym zdeczka za pózno od endokrynolog,acz terapii hormonalnej nie zacznę, z wiadomej przyczyny....
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 10:41   #134
Emocja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 910
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Cytat:
Napisane przez Superchic(k) Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakich używacie jogurtów naturalnych ? Ja zawsze wybierałam te minimum 1,5 %, ale wczoraj musiałam kupić normalny, nieodtłuszczony jogurt Bakomy i powiem, że był pyszny . Gęsty, o kremowej konsystencji (brzmi jak z reklamy ). Te 1,5 i 1 % już mi w ogóle nie smakują .
Szczerze mówiąc na zawartość tłuszczu nie zwracam uwagi w tym wypadku Uwielbiam Zotta i innego nie chcę Kupiłam kiedyś Danone, bo nie było Zotta, ale jakoś niespecjalnie mi smakował
__________________

Emocja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 11:32   #135
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

ja czasem wolę wybrać ten bardziej tłusty,powiedzmy 2-3 %, bo często ma mniej ww niż ten 1 czy 0,5 % no i ta konsystencja mmm a tak szczerze? czy 10-15 kcal na 100 g robi aż taką różnicę? i tak jak pisze schism tłuszcz jest potrzebny, sama sie o tym przekonałam
a jeszcze tak do tego czy zdrowe czy nie to zawsze na opakowanich pisze, że zawierają 'żywe kultury bakterii ( i tu wkrada sie jakaś arcyskomplikowana nazwa )' to chyba zdrowe ta bakterie także wychodzi na to, że jogurty sa zdrowe!
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 13:03   #136
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Cytat:
Napisane przez Superchic(k) Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakich używacie jogurtów naturalnych ? Ja zawsze wybierałam te minimum 1,5 %, ale wczoraj musiałam kupić normalny, nieodtłuszczony jogurt Bakomy i powiem, że był pyszny . Gęsty, o kremowej konsystencji (brzmi jak z reklamy ). Te 1,5 i 1 % już mi w ogóle nie smakują .
A ja jadam takie do 3 g tł. czyli standardzik, czasem wpadnie Zott 1% a czasem 3 %... zalezy
Danone też jest bardzo dobry
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 13:20   #137
Superchic(k)
Zakorzenienie
 
Avatar Superchic(k)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 150
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Ooo muszę wypróbować bo Danone jeszcze nie jadłam .

A ja ostatnio pokochałam grecki jogurt, jest pyszny, szkoda tylko że taki kaloryczny i ciężki (w sensie że łyżeczka waży 10 g )...
__________________
" There is something in her eyes
and I think it's fear "


Superchic(k) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 13:22   #138
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Cytat:
Napisane przez Superchic(k) Pokaż wiadomość
Ooo muszę wypróbować bo Danone jeszcze nie jadłam .

A ja ostatnio pokochałam grecki jogurt, jest pyszny, szkoda tylko że taki kaloryczny i ciężki (w sensie że łyżeczka waży 10 g )...
są też jogurty greckie 3,5 %
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 13:28   #139
Superchic(k)
Zakorzenienie
 
Avatar Superchic(k)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 150
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
są też jogurty greckie 3,5 %
Mogę wiedzieć jakiej firmy? Ja znam tylko ten jogurt grecki Bakomy 9 %.
__________________
" There is something in her eyes
and I think it's fear "


Superchic(k) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 13:58   #140
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Cytat:
Napisane przez Superchic(k) Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakich używacie jogurtów naturalnych ? Ja zawsze wybierałam te minimum 1,5 %, ale wczoraj musiałam kupić normalny, nieodtłuszczony jogurt Bakomy i powiem, że był pyszny . Gęsty, o kremowej konsystencji (brzmi jak z reklamy ). Te 1,5 i 1 % już mi w ogóle nie smakują .
Ja przyznam, że mi smakuje taki w niebieskim 200 gramowym opakowaniu bodajże z Zotta.

Cytat:
Napisane przez Emocja Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc na zawartość tłuszczu nie zwracam uwagi w tym wypadku Uwielbiam Zotta i innego nie chcę Kupiłam kiedyś Danone, bo nie było Zotta, ale jakoś niespecjalnie mi smakował
Ja też nie zwracam uwagi na zawartość tłuszczu.
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 14:06   #141
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Cytat:
Napisane przez Superchic(k) Pokaż wiadomość
Mogę wiedzieć jakiej firmy? Ja znam tylko ten jogurt grecki Bakomy 9 %.
Mileko
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 14:20   #142
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Ja od jakiegoś czasu jestem wierna jogobelli zotta, ale tej standardowej Kto napisze, że nie ma różnicy między tą zwykłą a light nie wie co pisze Moim zdaniem jak na ironie ta light jest bardziej przesłodzona i jako osoba, ktora za słodkim szczególnie nie przepada, zupełnie mi nie podchodzi ten sztuczny, słodki smak

Dla osób, które tak jak ja nie lubią produktów za słodkich polecam wymieszać z:
a) twarogiem
b) serkiem wiejskim
c) jogurtem naturalnym

albo ze wszystkim jednocześnie
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 14:50   #143
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Hyhy dzisiaj dorwałam w delikatesach serek homo Maćkowy 0%tł naturalny, jutro popędzę po słodzik ,laskę wanilii plus bezcukrowe ciasteczka czekoladowe i zobaczymy co z tego będzie
Btw. Spróbowałam po raz pierwszy owocojogurt z Maca
apetyczne połączenie owoców,konfitury i płatków bez wiecie czego
Z racji,że non-stop jestem i będę zalatana to niezła alternatywa dla kanapek i zwyklego nabiału
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 15:29   #144
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Ja od jakiegoś czasu jestem wierna jogobelli zotta, ale tej standardowej Kto napisze, że nie ma różnicy między tą zwykłą a light nie wie co pisze Moim zdaniem jak na ironie ta light jest bardziej przesłodzona i jako osoba, ktora za słodkim szczególnie nie przepada, zupełnie mi nie podchodzi ten sztuczny, słodki smak

Dla osób, które tak jak ja nie lubią produktów za słodkich polecam wymieszać z:
a) twarogiem
b) serkiem wiejskim
c) jogurtem naturalnym

albo ze wszystkim jednocześnie
Milciu ja osobiście jadam jogobelle light i faktycznie uważam, że jest ona słodka, ale no nie umiem okreslić czy słodsza od tej zwykłej, bo tej zwykłej daaaawno nie jadłam aczkolwiek mi słodkość tej light nie przeszkadza chyba to kwestia przyzwyczajenia. W nadchodzacy tygodniu kupie sobie jogobelle zwykła pieczone jabłko oooo taak ! to jest moje postanownie noworoczne
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 15:44   #145
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
W nadchodzacy tygodniu kupie sobie jogobelle zwykła pieczone jabłko oooo taak ! to jest moje postanownie noworoczne
Wszystkie lubie, ale to jest moja najulubieńsza
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 15:46   #146
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Wszystkie lubie, ale to jest moja najulubieńsza
No własnie moja też aaaahhh jak ja za nią tęsknie
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 15:48   #147
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Popieram
Zawsze można też do serka homo dodać pieczone jabłko,wanilię,rodzynki,c ynamon słodzik/cukier i ...

A próbowała któraś z was prawdziwszego Tiramisu lub PanaCotty ?
Tzn.też ze sklepu ,ale takich włoskich firm .Wciąż się zastanawiam nad kupnem, zaś cena 7-12 zł odstręcza .
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 15:55   #148
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość
A próbowała któraś z was prawdziwszego Tiramisu lub PanaCotty ?
Tzn.też ze sklepu ,ale takich włoskich firm .Wciąż się zastanawiam nad kupnem, zaś cena 7-12 zł odstręcza .
Póki co nie dałabym tyle Wystarczy mi jogobelka za 99 groszy
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 15:55   #149
Emocja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 910
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Ja przyznam, że mi smakuje taki w niebieskim 200 gramowym opakowaniu bodajże z Zotta.
Właśnie ten kupuję Spojrzałam do lodówki: 3% tłuszczu Pyszny jest

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Ja od jakiegoś czasu jestem wierna jogobelli zotta, ale tej standardowej Kto napisze, że nie ma różnicy między tą zwykłą a light nie wie co pisze Moim zdaniem jak na ironie ta light jest bardziej przesłodzona i jako osoba, ktora za słodkim szczególnie nie przepada, zupełnie mi nie podchodzi ten sztuczny, słodki smak

Dla osób, które tak jak ja nie lubią produktów za słodkich polecam wymieszać z:
a) twarogiem
b) serkiem wiejskim
c) jogurtem naturalnym

albo ze wszystkim jednocześnie
Ja akurat słodkie lubię, ale co do jogobelli light mam identyczne odczucia: jest słodsza i bardziej taka.. sztuczna w smaku w porównaniu do zwykłej - moim zdaniem. Nie kupuję jej. Wolę zwykłą. Pieczone jabłko jest pyszne i panacotta z truskawką
Uwielbiam też fantasię, przed świętami znalazłam fantasię z serii "zimowe smaki": jogurt marcepanowy, a dodatek wiśniowy z płatkami migdałów
__________________

Emocja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 16:01   #150
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Czy jogurty są zdrowe?

Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość
Popieram
Zawsze można też do serka homo dodać pieczone jabłko,wanilię,rodzynki,c ynamon słodzik/cukier i ...

A próbowała któraś z was prawdziwszego Tiramisu lub PanaCotty ?
Tzn.też ze sklepu ,ale takich włoskich firm .Wciąż się zastanawiam nad kupnem, zaś cena 7-12 zł odstręcza .
Nie no tak to jeszcze nie zdarzyło mi się zaszaleć
I wogóle podejrzewam, że u mnie bym nie dostała takich prawdziwych włoskich jogurtów

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Póki co nie dałabym tyle Wystarczy mi jogobelka za 99 groszy
Dokładnie

Cytat:
Napisane przez Emocja Pokaż wiadomość
Właśnie ten kupuję Spojrzałam do lodówki: 3% tłuszczu Pyszny jest

Ja akurat słodkie lubię, ale co do jogobelli light mam identyczne odczucia: jest słodsza i bardziej taka.. sztuczna w smaku w porównaniu do zwykłej - moim zdaniem. Nie kupuję jej. Wolę zwykłą. Pieczone jabłko jest pyszne i panacotta z truskawką
Uwielbiam też fantasię, przed świętami znalazłam fantasię z serii "zimowe smaki": jogurt marcepanowy, a dodatek wiśniowy z płatkami migdałów
Ja nie zwracam az tak bardzo uwagi na zawartość tłuszczu w jogurtach A ten z Zotta jest akurat smaczny, taki gęsty... taki prawdziwy jogurt, a nie białe "siuśki"

A wracajac do Jogobelli to ja chyba nie zabardzo pamietam smaku tej prawdziwej Może dlatego mi smakuje ta light
Noooo i ta PanaCotta z truskawka tez jest
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-30 17:21:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.