dziewczyny z londynu... - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-26, 11:53   #211
Dandy90
Raczkowanie
 
Avatar Dandy90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 30
Dot.: dziewczyny z londynu...

.

Edytowane przez Dandy90
Czas edycji: 2010-05-26 o 11:55 Powód: bledny watek
Dandy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 15:25   #212
Joaniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Opole/Crowthorne, UK
Wiadomości: 28
Dot.: dziewczyny z londynu...

Dzis dalej goraco u mnie (no, moze nie goraco, ale 20C jest, a jak sie mieszka w Anglii to to goraco jest)

Ja rowniez za tydzien lece do Polski, juz sie doczekac nie moge, odsapne wreszcie troche od pracy itd.

Jak sie dzis macie?
Joaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:41   #213
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: dziewczyny z londynu...

U mnie dziś chmurzasto .. a ja musze na Enfield pojechać, trochę mi się nie chce targać półtora metrowej palmy taki kawał ..

Alo alo kobity gdzie jesteście ?

Zna któraś kogoś kto przedłuża włosy ? Jakoś mnie natchneło .. tylko nie iwem gdzie ??
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI



Edytowane przez Trele_Morele
Czas edycji: 2010-05-28 o 16:09
Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 18:25   #214
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: dziewczyny z londynu...

hej dziewczyny mam do was pytanko
wybieram sie z tż i siostra do londynu
bylam tam ostatnio rok temu wiec troche pozapominalam
travel card jest i na busy i na metro?
http://www.londontravelpass.com/prices.asp
tu jest cennik
nie umiem znalezc informacji do ilu lat jest dziecko czy moja siostra, ktora skonczyla 15 lat w marcu jest dzieckiem i zalapie sie na tansza travel card?
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 19:37   #215
orchidea30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
GG do orchidea30
Dot.: dziewczyny z londynu...

Czesc ja tez sie melduje. Mieszkam w Uk od 3 lat. Szukam tez nowych znajomych bo moi starzy powracali do polski i czasmi przydaloby sie inne towarzystwo niz mojego TZ. Czy sa tu jakies dziewczyny ktore maja TZ Anglika??
orchidea30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 22:06   #216
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: dziewczyny z londynu...

Cytat:
Napisane przez orchidea30 Pokaż wiadomość
Czesc ja tez sie melduje. Mieszkam w Uk od 3 lat. Szukam tez nowych znajomych bo moi starzy powracali do polski i czasmi przydaloby sie inne towarzystwo niz mojego TZ. Czy sa tu jakies dziewczyny ktore maja TZ Anglika??
Tu jest watek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=389688&page=49

__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 10:46   #217
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: dziewczyny z londynu...

Wrocilam z Londynu. Bylo super jak zwykle, w sensie pogoda nie zawiodla. Slonce, tylko troche wietrznie a w PL.. wylatywalam z deszczem i przywital mnie deszcz ale i 13 stopni.. plakac sie chce.

Dobrze ze jeszcze w PL wygrzebalam gdzies moją Oysterke na ktorej z reszta byla kasa wiec zaoszczedzilam na przejazdach a w strone na Camden jakis koles dal mi swoja Travelke na caly dzien na strefy 1-6 Bylo milo
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 23:06   #218
asiczka1113
Raczkowanie
 
Avatar asiczka1113
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa /Londyn
Wiadomości: 59
Dot.: dziewczyny z londynu...

to i ja sie zapisze Jestem tu od 2,5 roku.. przyjechalam bo milosc i facet hehe odswiezylo sie i jestem, choc nie powiem zeby bylo mi tu cudnie , gdzie sa moje kolezanki, nigdy nie bylam tak samotna jak teraz tutaj.. moj Men mieszka tu juz 8 lat ma swoich znajomych Ci zanjomi maja dziewczyny ale co im mowie zaraz mowia jemu a On mojemu, nawet poplotkowac sie nie da;/
Tak wiec szukam swoich znajomych .
Mieszkam sobie na Wandsworth , south west mam juz za miesiac 24 latka i jestem spragniona wrazen zwariowana i chetna na rozne wypadziki, spotkanka itp Pozdrawiam Was
__________________
..subtelnosc w szalenstwie przeciw codziennej rutynie w spontanicznosci..
asiczka1113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 08:41   #219
annjot
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Dot.: dziewczyny z londynu...

Witajcie.. dziewczyny mam do was ogromną prośbę?
Czy któraś z was mieszka w pobliżu sklepu Timeless? Nie wiem czy to nazwa sklepu czy tylko marka.. ale zakochałam się w tych butach i nie mam pojęcia gdzie mogę je dostać, a wiem, że ten sklep jest w Londynie.

Czy któraś z was mogłaby mi pomóc? Jeśli tak to proszę o prywatną wiadomość. Z góry dziękuję.
annjot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 13:14   #220
psiura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 36
Dot.: dziewczyny z londynu...

cześć dziewyczyny moge dołączyć do Waszego wątku?
nie jestem co prawda w Londynie tylko w Reading ale to nie aż tak daleko.
Do UK przyjechałam niedawno bo 3 tygodnie temu i jakoś ciężko mi idzie klimatyzowanie się tutaj choć niektóre z Was są tu po kilka lat i nadal czują się samotnie i nie znalazłyście koleżanek to aż mnie to przeraża:/
Jestem tu z TŻ ale też tak jak Wam brakuje mi moich koleżanek, nie mam z kim poplotkować a jeszcze do tego pracy tej co miałam dostać nie dostałam bo zatrudnili sobie jakiejś pracownicy kuzynke :/ i teraz musze szukać innej pracy więc siedze w domu i romyślam czy dobrze zrobiłam że tu przyleciałam...ehhh...jed ynym plusem jest super pogoda aż dziwie się że tutaj tak cieplutko jest nie jak w Anglii w weekend będę się wygrzewać na słoneczku w parku może jakoś humor się poprawi i słońce naładuje mnie pozytywną energią
psiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 13:57   #221
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: dziewczyny z londynu...

Cześc. W końcu jestem. Ktoś sie podpioł pod nasz internet i sieć zablokowała i mi dostęp do wyjasnienia - prawie tydzień odizolowana od świata . MASAKRA !!
Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam do was pytanko
wybieram sie z tż i siostra do londynu
bylam tam ostatnio rok temu wiec troche pozapominalam
travel card jest i na busy i na metro?
http://www.londontravelpass.com/prices.asp
tu jest cennik
nie umiem znalezc informacji do ilu lat jest dziecko czy moja siostra, ktora skonczyla 15 lat w marcu jest dzieckiem i zalapie sie na tansza travel card?
Cześć. Travel card możesz kupić na tydzień , na miesiąc lub jednodniową , albo doładować Top up. Cena travelki zależy od stref w których sie poruszasz - najdroższe są te travelki w które wchodzi pierwsza strefa czyli centrum londynu . Tygodniowa travelka na cały Londyn strefy 1-6 kosztuje 44 funty i możesz poruszać się wszystkim . Bez pierwszej strefy to 25.6f.Same autobusy na tydzien to 16.6 f. A jednoniowa travelka na cały Londyn to ok 9 funtów. Dziecko to osoba do 14 roku życia i wtedy przysługuje jej jednodniowy bilet na cały Londyn , na wszelki transport za 1funta , ale warunkiem jest to iż opiekun podrózujacy z dzieckiem ma jakąkolwiek wykupiona travelke. Mój brat ma 16 lat ale do dziś udaje mu sie kupić za 1f , w kasie na słowo wierzą ile ma lat

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Wrocilam z Londynu. Bylo super jak zwykle, w sensie pogoda nie zawiodla. Slonce, tylko troche wietrznie a w PL.. wylatywalam z deszczem i przywital mnie deszcz ale i 13 stopni.. plakac sie chce.
Czyli byłaś tylko w odwiedzinach w Londynie ? Teraz żałuj że Cię nie ma, na termometrze mam 26 stopni w cieniu a temperatura odczuwalna jest chyba jeszcze raz taka .. można się ugotowac :

Cytat:
Napisane przez asiczka1113 Pokaż wiadomość
Tak wiec szukam swoich znajomych .
Mieszkam sobie na Wandsworth , south west mam juz za miesiac 24 latka i jestem spragniona wrazen zwariowana i chetna na rozne wypadziki, spotkanka itp Pozdrawiam Was
O kurde to my tu chyba od poczatku na Ciebie czekamy, tylko żeby organizacja tu była taka super jak chęci. Swoją drogą lubie WOndsworth - nawet blisko. Zawsze chciałam tam mieszkać , bardzo mi sie tam podoba.

Cytat:
Napisane przez psiura Pokaż wiadomość
cześć dziewyczyny moge dołączyć do Waszego wątku?
nie jestem co prawda w Londynie tylko w Reading ale to nie aż tak daleko.
Cześć. Fajny masz nick Fajnie mi się kojarzy Reading to też nie tak strasznie daleko, trzy kroki do Londynu. Więc upały masz te same co ja teraz - masakra . Też bym poleżała i posmażyła się w jakimś parku ale nie mam gdzie i z kim

Dzien doberek wszystkim starszym i nowszym Panią
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 22:31   #222
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: dziewczyny z londynu...

Czesc Kochane,

Co tam u Was? Słyszałam, że w Londynie nareszcie ładna pogoda się zrobiła. Ja od kilku dni znów jestem w PL i dziś też było ciepło, i słonecznie. Jednak już w przyszłym tygodniu muszę wracać do Londynu.
W niedzielę TŻ ma przewozić nasze "graty" do nowego domku - oj dziewczyny powiem Wam, że się tyle tego nazbierało (zwłaszcza z mojej strony). Przyleciałam z jedną torbą, ograniczoną 20kg a teraz chyba bym potrzebowała kilka takich toreb, żeby to wszystko zapakować. Nadal zostajemy tam gdzie mieszkaliśmy do tej pory, czyli Brentford. Teraz bardziej w strone Kew będziemy niz Hounslow .
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 08:38   #223
orchidea30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
GG do orchidea30
Dot.: dziewczyny z londynu...

cześć dziewyczyny moge dołączyć do Waszego wątku?
nie jestem co prawda w Londynie tylko w Reading ale to nie aż tak daleko.
Do UK przyjechałam niedawno bo 3 tygodnie temu i jakoś ciężko mi idzie klimatyzowanie się tutaj choć niektóre z Was są tu po kilka lat i nadal czują się samotnie i nie znalazłyście koleżanek to aż mnie to przeraża:/
Czesc Psiura Ja tez jestem z Reading. Mieszkam tutaj z moim TZ wiec jesli mialabys ochote wyjsc na jakas kawke to ja z mila checia.
orchidea30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 13:49   #224
psiura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 36
Dot.: dziewczyny z londynu...

Trele_Morele Ty też masz fajny nick mój jest oczywiście od tego, że uwielbiam psiurki nic nie jestem w stanie na to poradzić i najbardziej tutaj oprócz koleżanek brakuje mi moich trzech sunieczek ale zobacze je pod koniec lipca to w sumie już nie tak długo

no w Reading są też upały, my już wczoraj kocyk kupiliśmy w Primarku aż za ... funta lubie takie zakupy i nie jest wcale szmatowaty jakby mogło się wydawać po cenie- po prostu był przeceniony musimy korzystać z pogody bo nie wiadomo ile jeszcze tak fajnie będzie, niby coś deszcz ma zacząć padać, mam nadzieje, że to złe przewidywania

Judysia chyba żadna z nas nie lubi przeprowadzek, choć jak w jakieś fajne miejsce to warto się przemęczyć i ciesz się, że masz tyle bibelotów, ja niedawno przyjechałam i mogłam wziąć tylko 15 kg więc nie mam tu praktycznie nic i wkurza mnie to:/ ale pewnie z czasem też wszystkiego mi się uzbiera

orchidea30 co za miła niespodzianka, nie spodziewałam się, że będzie na tym forum jakaś dziewczyna z Reading a tu prosze bardzo pewnie że musimy się jakoś zgadać

póki co idę sobie zjeść truskaweczki ze śmietaną
psiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 18:35   #225
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: dziewczyny z londynu...

Witaj Orchidea30

Oj Psiura uwierz mi, że znaczna większość ludzi przyleciała tu z jedną torbą i limitem bagażowym. Nim się obejrzysz będziesz mieć takich toreb kilka. Fakt faktem, że ja jestem zakupoholiczką i wiecznie nie mam się w co ubrać, i wiecznie kupuję nowe rzeczy - więc może to też jakiś swój udział miało, że mam tyle tych tobołków do przenoszenia.
W PL dziś drug dzień pogoda dopisuje
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...





Edytowane przez Judysia
Czas edycji: 2010-06-05 o 18:37
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 20:50   #226
Joaniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Opole/Crowthorne, UK
Wiadomości: 28
Dot.: dziewczyny z londynu...

Psiura, Orchidea ja jestem spod reading wiec tez moge sie z wami spotkac bardzo latwo.
Ja jestem na tydzien w Polsce teraz, pogoda piekna, jeszcze gorecej niz w UK
Joaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 21:22   #227
orchidea30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
GG do orchidea30
Dot.: dziewczyny z londynu...

Cytat:
Napisane przez Joaniaa Pokaż wiadomość
Psiura, Orchidea ja jestem spod reading wiec tez moge sie z wami spotkac bardzo latwo.
Ja jestem na tydzien w Polsce teraz, pogoda piekna, jeszcze gorecej niz w UK
Witaj Joaniaa. Fajnie byloby sie spotkac, musimy cos zorganizowac. jestem otwarta na propozycje
Oj goraco w UK trzeba korzystac ze sloneczka bo pewnie niedlugo bedzie tak ladnie.
orchidea30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 11:44   #228
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: dziewczyny z londynu...

Cytat:
Napisane przez Joaniaa Pokaż wiadomość
Psiura, Orchidea ja jestem spod reading wiec tez moge sie z wami spotkac bardzo latwo.
Ja jestem na tydzien w Polsce teraz, pogoda piekna, jeszcze gorecej niz w UK
Widzę, że w jednakowym czasie jesteśmy w PL i to jeszcze jesteś gdzieś niedaleko mnie, bo masz wpisana lokalizacje Opole, a ja mieszkam niedaleko Opola Masz rację pogoda dopisuje od piątku i oby tak dalej.
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 12:15   #229
niuskaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: dziewczyny z londynu...

Ja też jestem w polsce )
niuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 20:23   #230
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: dziewczyny z londynu...

Dziewczyny, postanowiłam się do Was zwrócić o pomoc, bo kto lepiej zna Londyn jak nie Wy
Otóż wybieram się we wrześniu na kilka dni i szukam właśnie noclegu. Znalazłam kilka w różnych lokalizacjach i chciałam prosić o radę, która będzie najlepsza. Mam do wyboru lokalizacje blisko metra:

- Earl's Court
- Victoria
- Tuffnell Park
- Baker Street
- Berthnal Green
- Menor House

Zależy mi, żeby dojazd był dobry do centrum, ale żeby też okolica była ładna, ciekawa. Możecie coś polecić? Byłabym wdzięczna
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 10:21   #231
Joaniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Opole/Crowthorne, UK
Wiadomości: 28
Dot.: dziewczyny z londynu...

Cytat:
Napisane przez Judysia Pokaż wiadomość
Widzę, że w jednakowym czasie jesteśmy w PL i to jeszcze jesteś gdzieś niedaleko mnie, bo masz wpisana lokalizacje Opole, a ja mieszkam niedaleko Opola Masz rację pogoda dopisuje od piątku i oby tak dalej.
Tak, widze wlasnie
Skad jestes dokladnie?
Joaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 10:56   #232
psiura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 36
Dot.: dziewczyny z londynu...

ale macie fajnie, też bym chciała polecieć sobie choć na weekend do Polski, ale ja dopiero lece pod koniec lipca - oby szybko czas zleciał
dzisiaj idę do agencji pracy i mam nadzieję, że w tym tygodniu zacznę pracować to wtedy jeszcze szybciej dni będą zlatywać.
Wczoraj przeglądałam sobie na tym forum wątek co warto zobaczyć w Anglii i kurcze niektóre miejsca są super, jak tylko wyjdziemy z TŻ na prostą to od razu bierzemy się za zwiedzanie
na początku pojedziemy pewnie do Londynu byłam tam ale daaawno temu więc niewiele już pamiętam już nie mogę się doczekać także trzymajcie kciuki żebym szybko zaczęła prace to wtedy będę mogła odkładać kase na zwiedzanie
psiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:17   #233
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: dziewczyny z londynu...

Psiura początki są ciężkie i trzeba je dzielnie przetrwać. Jak już znajdziecie pracę, to wszystko małymi kroczkami wychodzi na prostą. Trzymam kciuki, zobaczysz będzie dobrze
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 17:13   #234
orchidea30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
GG do orchidea30
Dot.: dziewczyny z londynu...

Tak jak Judysia powiedziala poczatki sa ciezkie, ale zobaczyc jak znajdziesz prace to i na zycie spojrzysz inaczej. My z moim TZ troche juz nazwiedzalismy a najsmieszniejsze jest to ze Anglicy jezdza zagranice zwiedzac a nie wiedza co maja pieknego u siebie. Trzymam kciuki za prace, musi sie udac!!
orchidea30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 20:16   #235
asiula39
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Olsztyn/ UK
Wiadomości: 73
Dot.: dziewczyny z londynu...

Hej dziewczyny! Jeśli można to przyłącze się do wątku
Jestem świeżutka na forum. Przyjechałam do Londynu 3 lata temu, ale od dwóch lat mieszkam ok. 45 min. od Londku. W sumie jestem zadowolona że tutaj przyjechałam ale na początku było masakrycznie nie nawidziłam Anglii...

Fajnie że taki wątek jest mam nadzieję że złapie tu pare znajomości

Pozdrawiam wszystkich!

Ps. Judysia to chyba Ty masz Sony Ericsona? Jak się sprawuję? Bo kończy mi się kontrakt i właśnie się czaję na niego ;-)
asiula39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:15   #236
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: dziewczyny z londynu...

Asiula39 witaj i zaglądaj często do nas Masz rację fajnie, że powstał ten wątek. Jest nawet jeszcze jakiś inny o dziewczynach z Londynu, pamiętam ze kiedyś w jakimś pisałam cosik.

Zgadza się mam ericssona xperie, od 1 telefonu jestem wierna tej marce. Zdarzało mi się mieć raz czy dwa innej firmy, ale szybko wracałam do eryczkow. Jezeli chodzi o wygląd zewnętrzny to jest fajny, wygodnie leży w ręce i jest duży, choć ta wielkość czasem mnie denerwuje. Wydaje mi się, że mam telefon cegle. Na początku ciężko było mi się do niego przyzwyczaić, nie dość że nigdy nie miałam dotykowca to jeszcze obsługa jakaś taka dziwna. Ogólnie jestem zadowolona. Najlepiej sama idź do salonu i obadaj sama, bo ja jakoś nie potrafię polecić komuś sprzętu. Mogę polecać kosmetyki, ciuchy i buty, ale nie sprzęt. Jeżeli zależy Ci bardzo na recenzji to poproszę mojego TŻ o jakąś, on w tym siedzi i zna się b.dobrze.
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:21   #237
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: dziewczyny z londynu...

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, postanowiłam się do Was zwrócić o pomoc, bo kto lepiej zna Londyn jak nie Wy
Otóż wybieram się we wrześniu na kilka dni i szukam właśnie noclegu. Znalazłam kilka w różnych lokalizacjach i chciałam prosić o radę, która będzie najlepsza. Mam do wyboru lokalizacje blisko metra:

- Earl's Court
- Victoria
- Tuffnell Park
- Baker Street
- Berthnal Green
- Menor House

Zależy mi, żeby dojazd był dobry do centrum, ale żeby też okolica była ładna, ciekawa. Możecie coś polecić? Byłabym wdzięczna
dziewczyny,pomożecie?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:24   #238
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: dziewczyny z londynu...

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, postanowiłam się do Was zwrócić o pomoc, bo kto lepiej zna Londyn jak nie Wy
Otóż wybieram się we wrześniu na kilka dni i szukam właśnie noclegu. Znalazłam kilka w różnych lokalizacjach i chciałam prosić o radę, która będzie najlepsza. Mam do wyboru lokalizacje blisko metra:

- Earl's Court
- Victoria
- Tuffnell Park
- Baker Street
- Berthnal Green
- Menor House

Zależy mi, żeby dojazd był dobry do centrum, ale żeby też okolica była ładna, ciekawa. Możecie coś polecić? Byłabym wdzięczna
Ja ze swojej strony moge wyrazić opinię o Earl's Court i Victorii - w pozostałych nie bywam i nie bardzo wiem, gdzie są może poza Baker Street. Jeżeli chodzi o 2 pierwsze nie wybrałabym tych miejsc na zamieszkanie. Nie podoba mi się tam, a na Victorii to już jak dla mnie okropieństwo. Oceniam to po miejscach w jakich byłam na tych dzielnicach, ale pewnie znajdą się osoby, które są zachwycone. Ja jednak mówię nie. Jeżeli chodzi o dojazd do centrum to: Victoria i Baker Street, to jest 1 strefa czyli centrum. Earl's Court jest 2 strefa, ale dojazdy do centrum są ok. Zresztą cała komunikacja w Londynie jest bardzo fajnie zorganizowana. Kwestia tego, gdzie chcesz dojeżdżać w tym centrum. Z dzielnic, które podałaś są rozrzucone po Londynie, a jeżeli zależy Ci na mieszkaniu blisko miejscu pracy, to musisz szukać właśnie w tej dzielnicy lub gdzieś zaraz obok.
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:27   #239
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: dziewczyny z londynu...

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, postanowiłam się do Was zwrócić o pomoc, bo kto lepiej zna Londyn jak nie Wy
Otóż wybieram się we wrześniu na kilka dni i szukam właśnie noclegu. Znalazłam kilka w różnych lokalizacjach i chciałam prosić o radę, która będzie najlepsza. Mam do wyboru lokalizacje blisko metra:

- Earl's Court
- Victoria
- Tuffnell Park
- Baker Street
- Berthnal Green
- Menor House

Zależy mi, żeby dojazd był dobry do centrum, ale żeby też okolica była ładna, ciekawa. Możecie coś polecić? Byłabym wdzięczna
Hej Ja mieszkam w Londynie

Ogolnie wszystkie lokacje sa dosc blisko centrum, ale polecam najbardziej Victorie i Baker Street.
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 22:04   #240
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: dziewczyny z londynu...

Dziękuję za pomoc. Widzę, że opinie są rozbieżne heh.
A czemu polecacie Baker Street?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.