dziewczyny z londynu... - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 10:17   #301
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: dziewczyny z londynu...

Się rozpisałyście .. Ja tu czuwam cały czas i jestem zwarta i gotowa na wszystko Wymyślcie już coś w końcu bo ja siedzę całymi dniami sama w domu i ipla dostaję .. Poszłabym z nudów gdzieś do pracy, tylko cięzko mi znaleść coś na popołudnia albo weekendy, bo wcześnie rano opiekuję się Zuzą o 13 jestem w domu i oszaleć można ... Teraz moi lokatorzy lecą sobie do Egiptu , to dopiero oszaleje ..

Dzień doberek wszystkim nowym i nowszym Kobitkom )
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 11:50   #302
psiura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 36
Dot.: dziewczyny z londynu...

Trele_Morele szkoda, że nie mieszkam w Lonydnie tak mogłybyśmy się spotkać już kilka razy bo ja też siedze w domu jak taki kołek i świra dostaje. Dzisiaj się cieszyłam, bo miałam spotkać się z taką dziewczyną którą poznałam jak pracowałam w weekend przez agencję pracy ale niestety zadzwoniła, że idzie jednak do pracy więc musimy to odwołać no i będę do godz.17 sama w domu bo mój TŻ dopiero o tej godzinie wraca z pracy dzisiaj jedyne pocieszenie jest takie, że jutro zaczynam W KOŃCU normalną pracę i skończy się moje gnicie w domu

dziewczyny co do zabiegów to nie macie się co martwić efekty na pewno będą super, buzie z bliznami są najlepsze do takich zabiegów bo wtedy najbardziej widać poprawę i mam dużą satysfakcję Teraz właśnie dziewczynie robie serie z kwasami bo ma blizny, już miała 2 zabiegi i blizny sie spłyciły o połowę więc myśle, że jeszcze 2-3 zabiegi i będzie po bliznach, rozprawie się z nimi
no tylko rzeczywiście musicie się zastanowić czy chcecie się opalać bo jeśli tak to trzeba będzie poczekać do jesieni i wtedy robić te zabiegi, bo jak zaczniecie serie to już nie wolno się przez jakiś czas opalać ani w solarium ani na słońcu bo mogą pojawić się przebarwienia więc bez sensu narażać skórę na coś takiego.

dzisiaj Dzień Ojca dziewuszki, przypominam jakbyście zapomniały
psiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 13:16   #303
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: dziewczyny z londynu...

To i tak się masz dobrze .. Mój wraca 20/21 , je po omacku i już śpi
Fajnie że dostałaś coś w końcu . Pochwal się oby było to cos co lubisz ..
Ja też już dawno moglabym moją dorywczą robotę olać i wziąść jakiś full time , lubie pracować cokolwiek by to było. Ale moja Zuzka jest taka kochana że za żadne skarby bym jej nie zostawiła, a mam nadzieję że nie długo sprawią jej jakiegoś braciszka to i etat mi się zwiększy

Co do zabiegów to ja blizn nie mam , myję buzię regularnie , uzywam pilingów, toników, maseczek i innych dupereli. A mimo to jestem wiecznie wysypana.Nigdy nie miałam problemów z trądzikiem, i to nie są ropne pryszcze a raczej tzw; grysik Na solarium nie chodzę , specjalnie opalać się nie opalam, chyba że w biegu Ale poczekam na resztę plażowiczek ...

Wszystkiego Najlepszego Tatusiom ooops.. mój brother ma dziś urodziny ... śmigam coś kupić
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 19:48   #304
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: dziewczyny z londynu...

Psiura gratuluje I widzisz mówiłam, ze wszystko się ułoży. Zobaczysz będzie dobrze. Słońce dziś dopieka niesamowicie, z jednej strony fajnie, ze ciepełko i lato, ale z drugiej jak tak jadę autobusem to leje się po mnie i męczy mnie troszkę ten ukrop. Jednak ponoć jeszcze jutro ma być tak ciepło, a potem już coraz chłodniej.
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...





Edytowane przez Judysia
Czas edycji: 2010-06-23 o 19:51
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:25   #305
asiula39
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Olsztyn/ UK
Wiadomości: 73
Dot.: dziewczyny z londynu...

Psiura ja również gratuluję pracki i trzymam kciuki za pierwszy dzień

Judysia a ja jeszcze wróce do tego ericssona bo jeszcze go nie mam masz białego czy czarnego?

Edytowane przez asiula39
Czas edycji: 2010-06-23 o 20:28
asiula39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 21:18   #306
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: dziewczyny z londynu...

Asiula mam czarnego. Biały tez mi się bardzo podobał, ale doszłam do wniosku, że czarny to praktyczniejszy kolor. Choć chciałabym na trochę mieć białego, może przekonałabym się bardziej.
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 23:09   #307
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: dziewczyny z londynu...

A jaki telefon ? ja też chce , ja też chce .. Zawsze chciałam biały telefon ale przy zakupie i tak biore czarny bo mniej na nim widać jak go traktuje Moje telefony zawsze wyglądają strasznie
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 08:59   #308
martynoszka
Zadomowienie
 
Avatar martynoszka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Namysłów | Londyn
Wiadomości: 1 658
Dot.: dziewczyny z londynu...

siemanko dziewczyny : )
jestem w londynie od prawie 2och tygodni.
Jeszcze nie przeczytalam calego wątku wiec mam pytanie czy jest ktoras z was z okolic feltham?
Pozdrawiam : *
__________________
I look like yes and you like no!
martynoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 10:32   #309
asiula39
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Olsztyn/ UK
Wiadomości: 73
Dot.: dziewczyny z londynu...

Trele_Morele piszemy o Sony Ericssonie Xperii. Ja właśnie się zastanawiam nad kolorkiem, nie lubię czarnych telefonów a białego nie widziałam jeszcze na żywo a w necie bardzo mi się podoba. Judysia one mają bardziej matową obudowe nie?
martynoszka witaj
asiula39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 14:32   #310
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: dziewczyny z londynu...

Cześć Martynoszka ; ja mam do feltham 10 minut autobusem mieszkam na Hounslow . Pisz nam coś o sobie

Psiura ; pina sprawa ! posłałam PW.

Asiula ; mi też się podobał ten SE ,ostatecznie wziełam jednak Nokie N900 z którą nie umiem sobie jeszcze poradzić Jestem wierna Nokii i jakoś nie umiem sie przestawić ..
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI



Edytowane przez Trele_Morele
Czas edycji: 2010-06-24 o 14:41
Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 19:46   #311
asiula39
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Olsztyn/ UK
Wiadomości: 73
Dot.: dziewczyny z londynu...

Mój Tż ma tą nokie, mi bardziej bodoba się xpresia
asiula39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 22:03   #312
martynoszka
Zadomowienie
 
Avatar martynoszka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Namysłów | Londyn
Wiadomości: 1 658
Dot.: dziewczyny z londynu...

hounslow hounslow toz to bliziutko. W niedziele mam tam jechac do znajomych ale nie jestem pewna zobaczymy jak to bedzie.
Jestem aupairka. Mieszkam z murzynka i zajmuje sie jej coreczkami.
Mam zamiar sie od nich wyniesc bo babka pomylila kierunki troche mialam byc aupair a nie pelnoetatowa niania za grosze.
Ale i tak szukam czegos w londynie.
Bylam tu 2lata temu i sie zakochalam. Jest boski : )
troche smutno tu samotnie ale ostatnio znalazlam kolezanke tez aupair tutaj.
I kurcze chcialam sie z wami umowic na jakis miting a tu mi sie komplikuje.
Sie rozpisalam lol xD
__________________
I look like yes and you like no!
martynoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 22:19   #313
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: dziewczyny z londynu...

Asiula z tylu faktycznie jest matowy, ale linie boczne (nie wiem jak to okreslic) ma w polysku. Jak narazie jest ok, choc bateria trzyma bardzo krotko niestety. Ja jestem wlasnie w trakcie zaopatrzania sie w dodatkowe baterie, bo czasem mam nerwy jak mi w srodku dnia siadzie - a zdarzylo sie juz
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 08:48   #314
psiura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 36
Dot.: dziewczyny z londynu...

hej dziewczyny ja już po pierwszym dniu pracy, jak to miło porobić coś a nie tylko siedzieć w domu i obijać się praca jest fajna jestem na Deli Barze ale za kilka miesięcy będę chciała przenieść się na kawiarnie bo jakoś wolałabym robić kawę niż kanapki poza tym tutaj mam tylko 21 godzin tygodniowo a tam będę miała 37 godzin, no ale póki co cieszę się, że cokolwiek jest to jest praca, którą miałam dostać od razu jak tu przyjechałam i zobaczcie ile się przedłużało a wcale nie zatrudnili nikogo innego po prostu menadżerka jest lekko świrnięta i tak z tym zwlekała
no ale żeby nie było za pięknie bo jak nigdy nie mogę mieć za dobrze prawdopodobnie nie dostanę urlopu bo za dużo osób w tym czasie chce mieć wolne a ja już tak się nastawiłam, że lece do Polski do moich psiurków chyba będę ją dzisiaj błagać na kolanach żeby coś wykombinowała

hej martynoszka fajnie, że do nas dołączyłaś im nas więcej tym lepiej słuchaj a ta murzynka i jej rodzina to mili są? bo z murzynami to różnie, jak byłam kiedyś w Stanach i pracowałam w hotelu na sprzątaniu to nienawidziłam pokoi po murzynach bo zawsze był straszny syf i już nie wspomne o tym że napiwków oczywiście nie zostawiali zgredy jedne, mam nadzieję, że ta rodzinka jest lepsze

dobra kończę, musze zacząć szykować się do roboty miłego piątku
psiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 09:06   #315
martynoszka
Zadomowienie
 
Avatar martynoszka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Namysłów | Londyn
Wiadomości: 1 658
Dot.: dziewczyny z londynu...

no widzisz psiura cos jest z tymi murzynami. Ona jest bardzo leniwa i jak na poczatku byla mila tak teraz jest juz mniej. . .
Mam nadzieje ze dostaniesz ten urlop i odwiedzisz polske!
__________________
I look like yes and you like no!
martynoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 09:54   #316
asiula39
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Olsztyn/ UK
Wiadomości: 73
Dot.: dziewczyny z londynu...

Judysia to mnie trochę zmartwiłaś z tą baterią... a dużo "bawisz" sie nią w ciągu dnia czy ona już tak ma że słabo trzyma? Mój Tż ma nokie n900, dużo się bawi ale bateria cały dzień trzyma. Biorę białą mam nadzieję że nie będę żałować

Psiura super że jesteś zadowolona z pracy. Trzymam kciuki za urlop!

martynoszka to nie zaciekawie masz z tą murzynką. Szukaj nowej pracki i wynieś się z tamtąd, po się denerwować itd. Trzymam kciuki!
asiula39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 07:57   #317
orchidea30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
GG do orchidea30
Dot.: dziewczyny z londynu...

[QUOTE=psiura;20199456]Trele_Morele szkoda, że nie mieszkam w Lonydnie tak mogłybyśmy się spotkać już kilka razy bo ja też siedze w domu jak taki kołek i świra dostaje. Dzisiaj się cieszyłam, bo miałam spotkać się z taką dziewczyną którą poznałam jak pracowałam w weekend przez agencję pracy ale niestety zadzwoniła, że idzie jednak do pracy więc musimy to odwołać no i będę do godz.17 sama w domu bo mój TŻ dopiero o tej godzinie wraca z pracy dzisiaj jedyne pocieszenie jest takie, że jutro zaczynam W KOŃCU normalną pracę i skończy się moje gnicie w domu

Psiura ja tez dostaje swira siedzac w domu szczegolnie w weekendy kiedy moj TZ jest w pracy, moze chcialabys wyskoczyc na jakas kawke i moglybysmy pogadac o tych cudownych zabiegach ktore przeprowadzasz.
Wogole to ciesze sie bardzo na to sloneczko bo od razu czlowiek inaczej sie czuje i taki radosniejszy.
Milego weekendu dziewczyny!
orchidea30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 08:54   #318
asiczka1113
Raczkowanie
 
Avatar asiczka1113
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa /Londyn
Wiadomości: 59
Dot.: dziewczyny z londynu...

Judysia Jak mialam ten telfonik to mialam to samo z bateria, sprzedalam go po 3 miesiacahc i kupilam iphona i jeste jeszcze gorzej i do tego cale nie mozna dokupic bateri wiec chodze zawsze z ladowarka;/, nie fajna sprawa bardzo , Nokie to chyba najbardziej wytrzymale tel , a bateria zawsze mi trzymala hoho..

Psiura fajnie z pracka, ja mam taka , ze czesto nie mam i siedze w domu w oczkiwaniu na mojego Tz i dostaje swiora prawie zawsze

martynoszka Kiedys sprtzatam mieszkanko po murzynach, nie powiem abym nie miala roboty, bylo strasznieeeeee brudne ;/

Dziewczynki jeszcze 10dnii jade na wakacje, a potem moze jakies spotkanko bysmy urzadzily??!! bylo by bajkowo, bo szczerze mowiac, zbytnio nie mam tu takich znajomych a jak wiadomo z dziewczynami sie gada najlepiej ) caluje Was

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Ps. ide w srode na przedluzanie rzes trzymajcie kciuki abym nie wrocila z lysym okiem
__________________
..subtelnosc w szalenstwie przeciw codziennej rutynie w spontanicznosci..
asiczka1113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:55   #319
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: dziewczyny z londynu...

I "nadejszla" sobota.. cały tydzień dziewczyny czekałam, żeby moc się wreszcie wyspać i poleniuchować. TŻ w pracy do 19, wiec mam luz Musze tylko pokój sprzątnąć i mogę grac w simsy - nareszcie.
Asiula i Asiczka z tymi telefonami to tak niestety jest, dlaczego to dokładnie nie potrafię uzasadnić, mój TZ mi to tłumaczył. Jak wróci to się go zapytam i napiszę solidne wyjaśnienie. Asiula to nie jest tak, że pada mi w ciągu dnia. Jak nic nie robię tzn. nie korzystam z neta, nie gram i nie słucham muzyki, to bateria wytrzymuje dłużej niż jeden dzień. W zależności ile będziesz korzystać, tyle bateria Ci wytrzyma. W eryku system jest na Windows z tego co kojarzę, poza tym to android, nie jest to taki "zwykły" tele jak miałam do tej pory i ładowałam raz w tygodniu.
Psiura to gratuluje i cieszę się razem z Tobą. Zobaczysz małymi kroczkami i będzie coraz lepiej. Trzymam kciuki, abyś dostała urlop. Ja pierwszy raz do Polski leciałam, po 10 miesiącach swojego pobytu. Wcześniej ie dostałam urlopu

Dziewczyny nie narzekajcie na wolny czas. Ja też jak byłam tu na początku to marudziłam, że nie mam pracy i całymi dniami w domu siedzę, że nuda. I to się przekręcilo o 360st. Teraz tęsknię do tego, aby wrócić wcześniej choć raz w tygodniu do domku i porobić nic. Jednak dobrze mi jak jest, staram się nie marudzić, że za dużo. Także cieszcie się choć troszkę tym luzem. Moja koleżanka też mi zawsze mówiła, jak tak marudziłam, żebym odpoczywała, bo potem jak dostanę pracę, to nie będę wiedzieć w jakim świecie żyje i sprawdziło się. Nie marudzić dzwieczyny, tylko na miasto i zwiedzać, korzystać z słoneczka póki jeszcze świeci w tej Anglii.
A co do ludzi, którzy nie wiedzą, że porządek trzeba mieć - to niestety ja też się nie raz o tym przekonałam. Macie rację, że najgorzej to chyba z tymi ciemnoskórymi jest, choć uważam, że Angole wcale nie są gorsi od nich. Zdarzają się też wyjątki, ale w większości mają to w 4literkach, przecież ktoś przyjdzie i posprząta. Po co więc dbać o to w ciągu tygodnia, aby było czysto i schludnie
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...





Edytowane przez Judysia
Czas edycji: 2010-06-26 o 10:57
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 13:58   #320
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: dziewczyny z londynu...

Hej dziewczyny, witam was Mieszkam w Londynie i pracuje, bylam wczesniej aupairka i teraz sie wlasnie ciesze z pelnoetatowej pracy w przedskzolu,ale co z tego, skoro Lonydyn jest taki drogi. Z Tz-em oszczedzilibysmy na wynajem 300GP miesiecznie,gdybysmy mieszkali poza Londynem i wychodzi na to,ze placimy 300 wiecej,za to,ze Londyn Marzy mi sie wyprowadzka do innego duzego miasta,ale jeszcz enie wiemy gdzie.
Czy naprawde az tak podoba wam sie Londyn?
Dla mnie to to: korki, drogo, tloczno, pelno czarnoskorych (akurat mieszkamy w takiej okolicy) no i... niebezpiecznie (wiecie: te knife-crimes).
Niestety nie znalazlam zadnych fajnych osob w pracy do zaprzyjaznienia ..
Organizujecie jakis meeting kiedys?
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 17:29   #321
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: dziewczyny z londynu...

Ja to już czwarte podejście robię do tego organizowania , ale nic z tego nie wychodzi..

Moja Nokia tez trzyma zaledwie jeden dzien , ale tak to już jest z tymi nowymi telefonami.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI



Edytowane przez Trele_Morele
Czas edycji: 2010-06-26 o 17:31
Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 18:38   #322
martynoszka
Zadomowienie
 
Avatar martynoszka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Namysłów | Londyn
Wiadomości: 1 658
Dot.: dziewczyny z londynu...

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, witam was Mieszkam w Londynie i pracuje, bylam wczesniej aupairka i teraz sie wlasnie ciesze z pelnoetatowej pracy w przedskzolu,ale co z tego, skoro Lonydyn jest taki drogi. Z Tz-em oszczedzilibysmy na wynajem 300GP miesiecznie,gdybysmy mieszkali poza Londynem i wychodzi na to,ze placimy 300 wiecej,za to,ze Londyn Marzy mi sie wyprowadzka do innego duzego miasta,ale jeszcz enie wiemy gdzie.
Czy naprawde az tak podoba wam sie Londyn?
Dla mnie to to: korki, drogo, tloczno, pelno czarnoskorych (akurat mieszkamy w takiej okolicy) no i... niebezpiecznie (wiecie: te knife-crimes).
Niestety nie znalazlam zadnych fajnych osob w pracy do zaprzyjaznienia ..
Organizujecie jakis meeting kiedys?
powiem ci ze duzo osob i rodzin tak robi ze mieszkają np. W st albans czy innych pieknych przy londynskich miastach. Latwy dojazd a tansze zakwaterowanie.
__________________
I look like yes and you like no!
martynoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:03   #323
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: dziewczyny z londynu...

Asiula właśnie jestem w sklepie TZ i sprawdziłam dla Ciebie tego eryka białego i okazuje się, ze on ma trochę inna budowę tzn nie ma z tylu tego matu, tylko cały jest w połysku.
A z tymi bateriami to jest tak, ze ona maja duże wyświetlacze, maja procesory wbudowane - takie mini komputery i dlatego długo nie ciągną na tych bateryjkach.
Oj tak spotkanie, spotkanie... Prawda, że Trele Morele krzyczy najczęściej i najgłośniej.
Mieszkanie w Londynie ma swoje plusy i minusy. Jakie każdy kto tu mieszka wie - korki, brudno i drogo. Może kiedyś gdzieś poza Londyn trzeba będzie uciec - jak pojawią się jakieś małe szkraby
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:11   #324
Milanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 208
Dot.: dziewczyny z londynu...

Dawno mnie nie tu nie bylo, ciagle mi brakuje czasu, praca, organizacja wesela, dom
Witam wszystkie nowe emigrantki

Cytat:
Napisane przez martynoszka Pokaż wiadomość
siemanko dziewczyny : )
jestem w londynie od prawie 2och tygodni.
Jeszcze nie przeczytalam calego wątku wiec mam pytanie czy jest ktoras z was z okolic feltham?
Pozdrawiam : *
Ja mieszkam bardzo blisko, w Sunbury on Thames, rzut beretem

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez martynoszka Pokaż wiadomość
powiem ci ze duzo osob i rodzin tak robi ze mieszkają np. W st albans czy innych pieknych przy londynskich miastach. Latwy dojazd a tansze zakwaterowanie.
Dokladnie tak. Ja mieszkalam przez 3,5 roku w Londynie, glownie na Wimbledonie i Raynes Park ale tez niestety i na Tooting Broadway i Colliers Wood na poczatku Potem przeprowadzilam sie do mojego obecnie narzeczonego do Surrey i odzylam, zupelnie inny swiat, czysto, spokojnie i milo. Standard zycia nieporownywalny A do centrum Londynu mam 40 minut.

Edytowane przez Milanna
Czas edycji: 2010-06-26 o 20:12
Milanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 18:59   #325
asiula39
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Olsztyn/ UK
Wiadomości: 73
Dot.: dziewczyny z londynu...

Judysia dziękuję za sprawdzenie ale tak na Twoję oko ładny ten biały, bo ja chyba przez neta będę przedłużać bo nie mam czasu na podjechanie do salonu i tak się zastanawiam
asiula39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 20:06   #326
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: dziewczyny z londynu...

Asiula ciezko jest mi Ci doradzic, dlatego najlepiej jakbys sama obejrzala ten telefonik. Wystarczy, ze wejdziesz do jakiegos salonu i spojrzysz na atrapy jakie sa wystawione, i sama zdecydujesz.
A mnie dzis dla odmiany cos polamalo. Nie moge glebiej oddychac, prawie sie nie ruszam bo tak boli. Bylam na emergency, ale pan zamiast mi pomoc robil wielkie oczy i zaproponowal valium (nie wiem jak sie to pisze). Dramat...
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 21:19   #327
asiula39
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Olsztyn/ UK
Wiadomości: 73
Dot.: dziewczyny z londynu...

Oki dziękuję kochana i życzę szybkiego powrotu do zdrówka, mam nadzieję że to nic poważnego może to od tej duchoty itp miałaś już coś takiego kiedyś? a z tymi lekarzami to faktycznie dramat ....
asiula39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 08:11   #328
psiura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 36
Dot.: dziewczyny z londynu...

hej dziewczyny nie musicie już trzymać kciuków za mój urlop żeby Was palce niepotrzebnie nie bolały dzisiaj prosiłam jeszcze raz menadżerkę i zgodziła się dać nam 2 dni wolnego czwartek i piątek także byśmy lecieli na 4 dni, ja sobie uświadomiłam,że muszę jechać do urzędu coś załatwić bo inaczej będą mnie ścigać więc prosiłam tą menadżerkę chociaż właśnie o te 2 dni.
no ale żeby było kolorowo dzisiaj na rezerwacji ryanaira zmieniły nam się daty naszych lotów więc w ogóle SZOK!!! jutro trzeba dzwonić i to wyjasniać - nieźle co??? i co któraś może chce się ze mną licytować w sprawie pecha??? myślę, że bym wygrała bez żadnych problemów...niestety...pr ześladuje mnie jakieś świństwo ((

a w ogóle musze prosić mame żeby mi wysłała jakieś ciuchy letnie bo przecież tropiki w tej Anglii w tym roku a ja przygotowałam się na mrozy i nie mam kompletnie nic letniego a kaski też jeszcze nie mam żeby móc sobie nakupować letnich ciuszków:/
jakiś obóz przetrwania mam w tej anglii zawsze w podstawówce chciałam jechać na takie coś ale troszke się zawsze bałam tego spania po lasach i kąpania się przez 2 tygodnie w rzece - dla mnie to były ekstremalne warunki ;-) to teraz mam coś w podobie, ciężko od samego początku,ciągle pod górke i musze jakoś się trzymać... ale czego człowiek nie jest w stanie przeżyć nie?
Judysia trzymaj się, mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze z Twoim zdrówkiem,!

Edytowane przez psiura
Czas edycji: 2010-06-28 o 22:35
psiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 09:42   #329
martynoszka
Zadomowienie
 
Avatar martynoszka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Namysłów | Londyn
Wiadomości: 1 658
Dot.: dziewczyny z londynu...

no wlasnie co to za tropiki?! Tez sie przygotowalam na chlodne lato , a tu taka niespodzianka . . .; )
__________________
I look like yes and you like no!
martynoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 11:56   #330
asia_25
Raczkowanie
 
Avatar asia_25
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 344
GG do asia_25
Dot.: dziewczyny z londynu...

czesc dziewczyny,troche mnie tu nie bylo jakas ostatnio zajeta troche bylam a do tego te zmienne pogody,mam nadzieje ze to ciepelko zostanie na dluzej bo uwielbiam slonko

witam wszystkich nowych i mam nadzieje ze milo spedzicie tu czas

mam pytanko czy widziala ktoras z was tu w kwiaciarni bukiety z cukierkow?ciekawa jestem czy cos takiego tu sprzedaja

i jeszcze moze znacie jakies fajne kapieliska blisko Londynu?chodzi mi o jeziora lub rzeki z plaza i miejscem do kapieli

Edytowane przez asia_25
Czas edycji: 2010-06-28 o 18:03
asia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.