Maseczka aspirynowa i tonik aspirynowy - ZBIORCZY - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-22, 05:45   #721
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Maseczka Aspirynowa

A naczynkowcom kofeina nie zaszkodzi?
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 18:46   #722
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Ma ta maseczka jakiś wpływ na trądzik?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 18:13   #723
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
A naczynkowcom kofeina nie zaszkodzi?
Moim wrażliwym naczynkom nie zaszkodziła, efekt rozjaśnienia buzi trwa już kilka dni. Kofeina zaszkodziłaby chyba, gdyby była wcierana i wmasowywana jak krem lub serum antycellulitowe, a maseczkę delikatnie kładziesz na twarz i delikatnie ją zmywasz.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 09:34   #724
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Maseczka Aspirynowa

cześć

jestem juz po kilku zastosowaniach, skóra jest gładsza, a dzisaij mąż nawet zauważył że mam ładniejsza buźke i jakby sie zmniejszyły zaczerwienienia popryszczowe

maseczkę stosuję naprzemiennie z maseczka cebulową- co dwa dni (tzn aspiryna-przerwa-cebula-przerwa-aspiryna itd). no i później nawilżam maceratem olejowym z aloesu

zastanawiam się jednak czy się nie przerzucić na effeclar k, myśe że efekty będa podobne?

chodzi o ekonomię
We Francji opakowanie aspiryny (20 tabletek) kosztuje 3.90euro. a effaclar k 8.90euro więc wygląda na to że effaclar mi sie bardziej opłaca.

pozdrowionka
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 21:12   #725
czarnydiament
Raczkowanie
 
Avatar czarnydiament
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 42
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Przede wszystkim kochane nie przepłacajcie tylko idzcie do jakiegos lekarza i zazyczcie sobie recepte na kwas salicylowy , niech lekarz zapisze wam np 50g kwasu salicylowego w proszkach niedzielonych do 80g płaci sie 1 ryczałt czyli 5 zł
czarnydiament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 22:43   #726
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Cytat:
Napisane przez czarnydiament Pokaż wiadomość
Przede wszystkim kochane nie przepłacajcie tylko idzcie do jakiegos lekarza i zazyczcie sobie recepte na kwas salicylowy , niech lekarz zapisze wam np 50g kwasu salicylowego w proszkach niedzielonych do 80g płaci sie 1 ryczałt czyli 5 zł
Radzę przeczytać cały wątek, wiele razy powtarzałyśmy, że kwas salicylowy nie rozpuści się w wodzie i jogurcie. Kwas acetylosalicylowy ma tez ograniczone zdolnosci do rozpuszczania. A kwas salicylowy moze sobie kuipić każda z nas za śmieszne pieniądze w mazidłach czy u Thanatosa bez żadnej recepty.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 20:09   #727
Beau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 89
Dot.: maseczka aspirynowa z kofeiną?

czy można użyć tych tabletek do maseczki aspirynowej? bo aspiryna to szczerze mówiąc trochę drogo wychodzi... ja dziś byłam w tesco i niestety nie widziałam tych tabletek, gdzie one mniej więcej są? w jakim są opakowaniu?
Beau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 13:16   #728
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: maseczka aspirynowa z kofeiną?

Cytat:
Napisane przez Beau Pokaż wiadomość
czy można użyć tych tabletek do maseczki aspirynowej? bo aspiryna to szczerze mówiąc trochę drogo wychodzi... ja dziś byłam w tesco i niestety nie widziałam tych tabletek, gdzie one mniej więcej są? w jakim są opakowaniu?
ja je widziałam zarówno na półkach zdrowia jak i przy kasach. są też takie inne o innych nazwach w podobnych cenach. musisz popatrzeć na składy testowałam już i działają dobrze - nie zaszkodziły mi.
o ile pamięć mnie nie myli można podobne znaleźć w Realu albo w zwykłych aptekach. tylko nie wiem jak z cenami.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 15:54   #729
chica
Raczkowanie
 
Avatar chica
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Varsovia
Wiadomości: 143
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Hej, mam takie pytanie, zrobilam sobie wreszcie maseczke aspirynową (Bayerowska + jogurt) i oczywiscie dopiero pozniej przeczytalam o filtrach i o zakazie jakiegokolwiek opalania. Czyli nie ma opcji zebym poszla za 2 dni na solarium? (Chyba ze wylacze lampy na twarz?). Zalezalo mi zeby isc przed sylwestrem jeszcze raz.

Eh glupio zrobilam ze wczesniej wiecej nie poczytalam, a filtry dopiero zamowiłam. Jeszcze mam pytanie czy napewno chodzi o takie filtry http://www.allegro.pl/item288015466_..._gratisy_.html albo http://www.allegro.pl/item285158418_...f40_100ml.html ??? Ile czasu po ostatnim uzyciu maseczki nalezy ich uzywac? Bo chyba zamierzam ja stosowac az mi sie poprawi stan cery, a wy jak stosujecie? Non stop?

Pozdrawiam!!
chica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 20:58   #730
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Maseczka Aspirynowa

a ja dzisiaj popołudniu zrobiłam maseczkę aspirynowa w zupełnie inny sposób niz zwykle - nie miałam jogurtu a biec mi sie do sklepu nie chciało i zrobiłam tak:
5 polopirynek rozpusciłam w kilku kroplach wody
na oko dodałam humektanu
żeby za szybko nie wyschło (bo przecież kremik się wchłonie) dodałam tez na oko hydrolatu oczarowego

i efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania - tak jakby tradycyjna maseczka na jogurcie ze zdwojona siła,a buzia jeszcze gładsza i milsza niż zwykle

zastanawiam się tylko czy w tej opcji nic sie ze sobą składowo nie pogryzie (np. hydrolat i kwas)??
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 16:38   #731
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Przeczytałam cały wątek i teraz czas na mnie kupiłam aspirynę, jogurt i zobaczymy jakie efekty będą
-----------------------------
Właśnie nałożyłam na twarz maseczkę, nie szczypie ani nie swędzi mnie narazie. Oby były pozytywne rezultaty
-----------------------------
No i już po nie ma takich rewelacyjnych rezultatów, ale robiłam maseczkę tylko z 2 tabletek( następnym razem wezmę więcej) skóra jest gładsza, milsza w dotyku. I trochę się rozjaśniła naszczęście nic nie podrażniła. Po kilku razach mam nadzieję, że będą lepsze efekty
__________________

Edytowane przez magdaa_j
Czas edycji: 2007-12-29 o 17:12 Powód: dopiski
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-31, 13:54   #732
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Smoku, mam pytanko, gdzie kupiłaś tę Coffepirirne?

Edit. Znalazłam odpowiedź w innym wątku
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.

Edytowane przez Narek
Czas edycji: 2007-12-31 o 14:18 Powód: Edit.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 21:40   #733
Januar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
Dot.: Maseczka Aspirynowa

No i ja wczoraj poczytalam a dziś zrobiłam tę maseczkę. Po prostu rewelacja! Skóra czyściutka, gładka, ujednolicony koloryt, żadnych podrażnień. Martwi mnie tylko, że piszecie, że nie wolno jej stosować często, bo skóra się przyzwyczaja. Niestety nie miałam innego kremu i po maseczce zastosowalam Vichy Aqualia Thermal i czuję,że źle zrobiłam. Twarz mnie trochę piecze i zaczerwieniła się, zwlaszcza na policzkach. Może lepiej się wcale nie smarować, po jogurcie skora nie jest taka sucha. Ale przekroczylam już 30-stkę i tak w ogóle bez kremu po maseczce? No sama nie wiem, poradźcie coś. Niby ten Vichy z wodą termalną, dla wrażliwych, ale nie służy mi za bardzo, no a po tej maseczce to już katastrofaNo i efekt maseczki zniweczony... Czytam tu wzmianki o jakichś fajnych ksmetykach z aloesu, oczaru itp "ziółek". Podobają mi się, gdzie o nich poczytać? I jeszcze jedno- czy stosując tę maseczkę tylko raz na, powiedzmy, 10 -14 dni muszę używać filtrów? Ich nakładanie i potem jeszcze makijaż (też dość trudny na tych filtrach) to mnie trochę przeraża... Może wystarczyłby zwykly krem z filtrem? Jeśli tak to jaki radzicie? Mam skórę tłustą, ze skłonnoscią do zanieczyszczania się i wrażliwą na tzw.czynniki zewnętrzne, a jednocześnie trochę odwodnioną, zwłaszcza teraz w zimie. No, ale się napisalam, mam nadzieję, że to nie odbiega od tematyki wątku (za bardzo) i nie zniechęcicie się długością mojego posta. Dziękuję za wszelkie porady!
Januar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 01:38   #734
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Januar, filtry są konieczne przy kuracji kwasami(a maseczka aspirynowa to kwasy BHA), więc bez nich się nie obejdzie(chyba, że chcesz później mieć buzię w przebarwieniach po słonecznych).
Co do kremu z filtrem, zależy jaki on miałby filtr(dokładniej to wskaźnik PPD, czyli inaczej ochrona przed promieniami UVA, które są odpowiedzialne za m. in. przebarwienia. Te kremy z filtrem, które mają wyższy wskaźnik SPF mają automatycznie wyższy wskaźnik PPD.) i jakiej firmy. Najlepsze są te sprawdzone, apteczne marki(Iwostin, LRP, Avene, Vichy), ale są też drogeryjne kremy z filtrami(L'Oreal, Garnier)- lista tych kremów na Wizażu-> klik!.
Mam nadzieje, że pomogłam, chociaż trochę
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 14:36   #735
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Smoku, mam pytanko, gdzie kupiłaś tę Coffepirirne?

Edit. Znalazłam odpowiedź w innym wątku
w aptece, markecie - miłego maseczkowania sie
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 23:54   #736
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Ta maseczka to jedna z tych rzeczy za ktore chyba dozgonnie bede wdzeczna Wizazowi Owszem jest droga ale jest naprawde warta swojej ceny. Uzywam aspiryny bayerowskiej.
Nie wiem czy w moim przypadku sprawdzilyby sie tabletki z kofeina o ktorych wspominacie w watku, juz pisze dlaczego.
Robiac maseczke, nie dodaje jogurtu, rozpuszczam aspiryne w wodzie destylowanej, taki przepis tutaj kiedys znalazlam , zostawiam na twarzy do wyschniecia, po czym delikatnie masuje twarz kolistymi ruchami zeby ja usunac. Mam maseczke plus peeling w jednym. Ale kofeinowy peeling twarzy to chyba nie jest dobry pomysl z tego co czytam potwierdzisz to Smoku? Licze na odpowiedz, moze jednak warto sprobowac tanszego zamiennika.
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 19:32   #737
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Zmywanie maseczki opartej na aspirynie Bayera i na coffepirinie jest podobne - robią się takie same "grudy" - jak ktos ma niewrażliwą cerę może sobie popilingować. Ja wolę być ostrożniejsza i zmywać ją delikatnie.
Jaką funkcję pełni jogurt? Obniża ph, a wiadomo, że kwasy lepiej działają w niskim ph. Lepiej zatem nie rezygnowac z tego jogurtu, bo wtedy maseczka jest skuteczniejsza. Ja ostatnio zrezygnowałam całkowicie z wody - rozpuszczam tabletki wprost w jogurcie.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 12:18   #738
Miluchna
Raczkowanie
 
Avatar Miluchna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 53
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Och dziewczyny od Was to sie prawdziwych sztuczek mozna nauczyc! Prosze o rade, czy po zastosowaniu maseczki z polopiryny s, wytarczy jak naloże krem z Bielendy z SPF15? Z gory dziekuje! Skad Wy taka wiedze macie- wszystkie po biochemii? Czuje sie niedouczona przy Was
Miluchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 08:33   #739
Sielska
Rozeznanie
 
Avatar Sielska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 650
GG do Sielska
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Właśnie zrobiłam sobie tą osławioną maseczkę , siedzę z nią na twarzy ok 10 min i zaczyna mnie strasznie szczypać. No może nie strasznie ale jednak. Czy to normalne?
__________________
Adopcja Wirtualna
Sielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 11:38   #740
Miluchna
Raczkowanie
 
Avatar Miluchna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 53
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Haalooo, ja cały czas czekam na odpowiedz Co z tym SPF 15 po maseczce- moze byc czy za niski filtr?

Dziewczyny pisały, ze na początku troche szczypie buzia po tej maseczce- mysle ze to raczej normalnie, wazne zebys po zmyciu nie miala zadnych zaczerwienien ani wyprysków, wtedy to juz gorzej.
Miluchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 12:15   #741
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Miluchna, zdecydowanie za mały i Bielenda chyba nie ma fotostabilnych filtrów. Radzę rozejrzeć się po aptece w poszukiwaniu dobrego filtru
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 20:38   #742
brzozka
Rozeznanie
 
Avatar brzozka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 671
Dot.: tonik aspirynowy

A czy do toniku aspirynowego mogę dodać kwasu mlekowego..?
brzozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 09:34   #743
Miluchna
Raczkowanie
 
Avatar Miluchna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 53
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Narek- dziękuje bardzo za odpowiedz. W takim układzie wstrzymam sie z ta maseczka Mam nadzieje,ze pani w aptece bedzie wiedziec co to sa fotostabilne filtry.. A moze mogłabys mi polecic jakis krem, byłabym wdzieczna. Mam cere mieszaną , nawet bardziej zalatuje na tłustą, na dzień używam kremu nawilżająco- matującego.Hmm.. sama nie wiem czy on ma jakies filtry..pewnie nie- dopiero sie zaczynam uczyc
Miluchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 11:40   #744
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Cytat:
Napisane przez Miluchna Pokaż wiadomość
Narek- dziękuje bardzo za odpowiedz. W takim układzie wstrzymam sie z ta maseczka Mam nadzieje,ze pani w aptece bedzie wiedziec co to sa fotostabilne filtry.. A moze mogłabys mi polecic jakis krem, byłabym wdzieczna. Mam cere mieszaną , nawet bardziej zalatuje na tłustą, na dzień używam kremu nawilżająco- matującego.Hmm.. sama nie wiem czy on ma jakies filtry..pewnie nie- dopiero sie zaczynam uczyc
A może rób maseczkę na noc, znaczy się przed snem. A rano filtry. O filtrach poszukaj wątek. Każdemu pasuje inny, inna foirma, więc niestety próbki, próbki i jeszcze raz próbki

Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 12:13   #745
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Poczytałam wątek i chyba polecę po jogurt i aspirynę
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 12:28   #746
sasia73
Zakorzenienie
 
Avatar sasia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Down Under
Wiadomości: 4 330
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
Poczytałam wątek i chyba polecę po jogurt i aspirynę
Leć, leć. Warto!
__________________


sasia73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 13:58   #747
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Cytat:
Napisane przez Miluchna Pokaż wiadomość
Narek- dziękuje bardzo za odpowiedz. W takim układzie wstrzymam sie z ta maseczka Mam nadzieje,ze pani w aptece bedzie wiedziec co to sa fotostabilne filtry.. A moze mogłabys mi polecic jakis krem, byłabym wdzieczna. Mam cere mieszaną , nawet bardziej zalatuje na tłustą, na dzień używam kremu nawilżająco- matującego.Hmm.. sama nie wiem czy on ma jakies filtry..pewnie nie- dopiero sie zaczynam uczyc
Pani w aptece powinna wiedzieć, ale o tej porze roku jest bardzo mało filtrów w aptekach. Radziłabym Ci rozejrzeć się po aptekach internetowych A co do wyboru filtra, to polecam Ci przeczytanie wątku, gdzie dziewczyny opisują swoją cerę, a później filtry(koszmarki i perełki)-> klik! .
Pozdrawiam
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 08:59   #748
Miluchna
Raczkowanie
 
Avatar Miluchna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 53
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Och, dziekuje bardzo.Oo matko mozna dostac zawrotu głowy od tych filtrow przeczytalam caly watek a dalej nie wiem co wybrac hmm.. Musze najpier kupic krem w filtrem, a potem zaczne szaleństwo z maseczka ;-)
Miluchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 11:42   #749
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Cytat:
Napisane przez Miluchna Pokaż wiadomość
Och, dziekuje bardzo.Oo matko mozna dostac zawrotu głowy od tych filtrow przeczytalam caly watek a dalej nie wiem co wybrac hmm.. Musze najpier kupic krem w filtrem, a potem zaczne szaleństwo z maseczka ;-)
Filtry nie są takie straszne Na początku jest mętlik w głowie, ale po jakimś czasie wszystko staje się klarowne
Tak w skrócie- La Roche Posay w swoich filtrach często ma alkohol- może podrażnić cerę naczynkową i wrażliwą. Na filtry Avene można kłaść wszelką kolorówkę. Iwostin do jeden z najtańszych filtrów aptecznych, tutaj możesz więcej i nich poczytać-> klik!. Jest jeszcze Klorane, ale o tej firmie nic nie wiem, bo nie czytałam jeszcze.
Udanych łowów
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 12:34   #750
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Maseczka Aspirynowa

ja też jestem zwolenniczką maseczki aspirynowej daje u mnie naprwdę ładne efekty kiedy stosuję ją na przemian z inną maseczką nie wiem czy mogę tutaj podać, ale co tam - maseczka z koniecznie "extra oliwy z oliwek"(2,5 łyżki stołowe) ,cukru(2łyżki stołowe) i miodu (2łyżki stołowe) - trzymać w plastikowym pojemniku i nie mieszać metalową łyżką tylko ręką ). Proporcje trzeba wyczuć, szczególnie z oliwą z oliwek, żeby nie było za tłusto. Taka raz zrobiona maseczka powinna starczać na 5-6 użyć - jarobię 6 razy w tygodniu i 1 aspirynową. Na wieczór nałożyć na twarz (tylko nie wszystko co zrobiliśmy ) i po 2-5 minutach zmyć lekko pocierając - cukier przy okazji robi lekki peeling. Jeśli ktoś jest uczulony na miód to zamiennikiem jest płynny aloes - też kleisty Po tym zabiegu jest naprawdę wygładzona i nawilżona cera. Skóra po nim mięciutka i odżywiona. Trochę unormowały sie moje problemy z wypryskami - rzadziej i małe. Pozdrowienia
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-20 10:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.