Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-19, 14:50   #391
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

sprobuje, narazie myje head&shoulders alez to meczace...
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 13:43   #392
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

ja juz po, mam mega zolty blond ;d czytalam ze z koloryzacja lepiej sie wstrzymac conajmniej 24h bo moze zciemniec, prawda to?
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 19:30   #393
Decybel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 38
GG do Decybel
Z rudego na blond - bezpieczne?

Witam
Moje naturalne włosy to średni brąz. Od pół roku farbuję je na rudo - farbą "płomienna iskra" z Joanny. Ich kolor to ciemny rudy. Nie muszę rozjaśniać odrostów, da się je normalnie farbą "zamaskować" Jednak poczułam chęć zmiany - na piaskowy lub miodowy blond, taki nie za jasny, nie za ciemny. Nie wiem jednak jak się za to zabrać, czy nie popalę sobie włosów, bo chciałabym się tym zająć w domu. Co muszę zrobić; jakie produkty polecacie?
Chodzi mi mniej więcej o uzyskanie takiego koloru, jak w źródle
(PS: 1 zdjęcie to taki, jaki mam teraz, a dwa pozostałe to taki, jaki chcę uzyskać)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DR FIESTA 1 007.jpg (78,4 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (14,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosybraz3.jpg (48,6 KB, 20 załadowań)
Decybel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 06:33   #394
RapMussic
Raczkowanie
 
Avatar RapMussic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 134
Dot.: Z rudego na blond - bezpieczne?

witam, otóż mam włosy naturalnie brązowe, ale coś mnie podkusiło aby zafarbować na czarno, tak więc użyłam garnier kremu koloryzującego czarnego.
chciałabym wejść na blond jest to możliwe coś takiego koloru:

http://www.scene-hair.net/girls/blond-scene-hair.html
2 pierwsze zdjęcia...
jest to w ogóle możliwe? .
proszę o odpowiedź.
RapMussic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 09:31   #395
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

zeby z czarnego na taki blond przejść to jest hardcore.. Może ściąganie takim elgonem + jeszcze rozjaśnianie dało by rade, ale to jest masakra dla włosów. Ja swojego czasu robiłam coś podobnego żeby mieć podstawę pod kolorowe tonery ale takiego blondu to i tak nie miałam, tylko taki żółto pomarańczowy.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 09:22   #396
Ina108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Z rudego na blond - bezpieczne?

Cytat:
Napisane przez Decybel Pokaż wiadomość
Witam
Moje naturalne włosy to średni brąz. Od pół roku farbuję je na rudo - farbą "płomienna iskra" z Joanny. Ich kolor to ciemny rudy. Nie muszę rozjaśniać odrostów, da się je normalnie farbą "zamaskować" Jednak poczułam chęć zmiany - na piaskowy lub miodowy blond, taki nie za jasny, nie za ciemny. Nie wiem jednak jak się za to zabrać, czy nie popalę sobie włosów, bo chciałabym się tym zająć w domu. Co muszę zrobić; jakie produkty polecacie?
Chodzi mi mniej więcej o uzyskanie takiego koloru, jak w źródle
(PS: 1 zdjęcie to taki, jaki mam teraz, a dwa pozostałe to taki, jaki chcę uzyskać)
Myśle że do zrobienia bez wiekszej szkody dla włosa. Elgon ściągacz koloru + elgon farba nr 9 lub 10 z dodatkiem odrobinki rozjasniacza+ woda 6% ewentualnie 9%. jak ściągniesz kolor powinnas miec włosy jasniejsze od swoich naturalnych, wiec z blondem nie bedzie problemu, gorzej jak sie pojaw już naturalny odrost.
Ina108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 19:45   #397
aniesie27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 21
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Mam takie pytanie , przeczytałam wszytski odpowiedzi i szczerze to boję się ściągać kolor .
Farbuje juz kilka lat zazwyczaj farbą brilans lub londa kolor -czerwien owocu granat lub ognista czerwien .
Chciałam kupic color assist lub elgon i nalożyć farbe by uzyskac kolor cynamonowy lub taki co ma teraz Kamińska z filmu Brzyduli .
Dodam ze moj kolor naturalny to misy i mam trochę siwych wlosow / tylko bez smiechu /. Teraz nie wiem jaki kupic odcien by wyszedl idealny jaki chce . Prosze o pomoc bo fryzjej zazyczyl sobie 250 zł a z tego co widze nie zawsze sa efekty .
__________________
mam coś super ...
aniesie27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 15:10   #398
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Jak najlepiej zejść z koloru? ("domowymi sposobami")

Cześć
Dotarłam do momentu, w którym znudziła mi się czarna farba na moich włosach i naszła mnie ochota na mahoniowy brąz. Idąc za radą mojej fryzjerki nałożyłam tenże mahoniowy brąz na włosy i w efekcie odrosty mam takie jak chciałam, niestety czarna farba z końcówek pozostała nienaruszona.

Zdecydowałam już, że chcę się pozbyć tej czerni, tylko nie jestem pewna, jaki sposób jest najlepszy. Do fryzjera nie chcę iść, bo mnie nie stać, myślałam więc o domowych sposobach.
Wiem, że na forum jest tego pełno, ale co człowiek to opinia i w rezultacie mam zamęt w głowie.

Doradźcie mi, proszę, skuteczny sposób na pozbycie się czarnego koloru. Lepszy dekoloryzator czy rozjaśniacz? A może jakieś płukanki?

Na razie waham się miedzy dekoloryzatorami Renee Blanche i Chantal, który jest lepszy?

Dodam, że mam długie, mocne, gęste i grube włosy, a farbowałam na ciemne brązy i czernie od około 2 lat.
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 16:23   #399
littlei
Raczkowanie
 
Avatar littlei
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: Jak najlepiej zejść z koloru? ("domowymi sposobami")

...

Edytowane przez littlei
Czas edycji: 2010-12-18 o 15:25 Powód: wątek przeniesiony więc poprzednia treść postu nieaktualna
littlei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 14:55   #400
Black Lili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Wlasnie rozjaśnilam wlosy czarne tym dekoloryzatorem elgona. Kupilam 3 pary saszetek. Dwie pary dalam za pierwszym razem teraz siedze z trzecia para mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie a jak nie to jutro mykam do fryzjera

Byly fajne rude rozjasnione, po 5 minutak od nalozenia farby 9,1 z garniera wlosy nagle sciemnialy niestety nic juz nie pomoglo i wrocilam do bardzo ciemnego :/ jutro wizyta u fryzjera, takze 80 zl wyrzucone w bloto :/ nie polecam tego srodka jako dekoloryzator, tylko naciagają kase na takich naiwnych jak ja (

Edytowane przez Black Lili
Czas edycji: 2010-12-20 o 15:47
Black Lili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 15:02   #401
Cornelie_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam Was dziewczyny ! Mam takie pytanie , czy po zastosowaniu tego produktu lepiej użyć farby z wodą wysoko czy nisko procentową żeby włosy nie ściemniały ? Gdzieś wyczytałam ,że lepiej użyć wody z jak najniższą wartością , bo się o wiele mocniej utleniają po dekoloryzacji . Z drugiej strony logiczniejsze wydaje mi sie uzycie wody wysokoprocentowej tak jak przy jasnych farbach zeby kolor wyszedł jaśniejszy. Może któraś wie coś na ten temat? Byłabym wdzięczna za pomoc
Cornelie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 17:07   #402
Dzaria
Przyczajenie
 
Avatar Dzaria
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Exclamation Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam!
Mam do was pytanie. Zdecydowałam się na dekoloryzacje Elgonem ale nie wiem jakiego koloru użyć. A wiec tak: mam naturalny kolor średni brąz, wyfarbowany na czarno. Nie wiem jakeigo koloru spodziewać sie po ściągnięciu? Chcę ufarbować włosy natyle jasnym kolorem aby móc potem wyfarbowac go wiśniową czerwienią i żeby to chwyciło (strasznie podoba mi sie ten kolor ale niechce go jako pierwszy po dekoloryzacji bo pierwsze farbowanie jest podobno najintensywniejsze i nigdy sie nie wypłuka nawet jeśli to szampon) Czy jeśli użyje jakeigoś blądu to chwyci na tych brązowych włosach?? nieoczekuje że wyjdzie blon ale jakiś na tyle jasny kolor aby go potem zafarbować.
Dziękuje z góry za odpowiedź
Dzaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 09:08   #403
Peggy89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 69
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Robicie jeden podstawowy błąd! Po użyciu Elgonu nałóżcie na włosy najjaśniejszą farbę (jakiś jasny blond), bo jak weźmiecie farbę o swoim wymarzonym kolorze. Dajmy na to jakiś brąz to wyjdą wam czarne albo ciemny blond to wyjdą brązowe.
Również nieprawdą jest, że Elgon rozjaśni tylko do naturalnego włosa. Bzdura. Ja rozjaśniałam 2 razy i doszłam do żółtego blondu, a włosy naturalne mam ciemno brązowe, a przez całe życie farbowałam je na czarno.
Więc moja rada: jak chcecie dojść do jasnego koloru to minimum 2 razy rozjaśniajcie, do tego od razu nałóżcie najjaśniejszą farbę i dopiero za parę dni docelową, jaką chcecie.
Elgon niszczy trochę włosy, ale bez przesady, nie ma porównania z rozjaśniaczami np. z Joanny czy czymś w tym rodzaju.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Aaa i koniecznie nałóżcie farbe po rozjaśnianu bo kolor ściemnieje.

Edytowane przez Peggy89
Czas edycji: 2010-12-29 o 18:33
Peggy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 09:23   #404
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

A ja uważam, że rozjaśniacze Joanny wcale nie są takie złe. Niedawno Joanną rozjaśniałam swoje czarne włosy - wyszły mi jasnorude, na to nałożyłam mahoniowy brąz i efekt jest dokładnie taki, jakiego oczekiwałam. Do tego włosy nie ściemniały, jak po dekoloryzatorach, ani nie są zbytnio zniszczone - trochę przesuszone na końcach.
Chociaż muszę przyznać, że mam grube, gęste i mocne włosy, z cienkimi nie ryzykowałabym takich zabiegów.
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 13:04   #405
Black Lili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez Peggy89 Pokaż wiadomość
Robicie jeden podstawowy błąd! Po użyciu Elgonu nałóżcie na włosy najjaśniejszą farbę (jakiś jasny blond), bo jak weźmiecie farbę o swoim wymarzonym kolorze. Dajmy na to jakiś brąz to wyjdą wam czarne albo ciemny blond to wyjdą brązowe.
Również nieprawdą jest, że Elgon rozjaśni tylko do naturalnego włosa. Bzdura. Ja rozjaśniałam 2 razy i doszłam do żółtego blondu, a włosy naturalne mam ciemno brązowe, a przez całe życie farbowałam je na czarno.
Więc moja rada: jak chcecie dojść do jasnego koloru to minimum 2 razy rozjaśniajcie, do tego od razu nałóżcie najjaśniejszą farbę i dopiero za parę dni docelową, jaką chcecie.
Elgon niszczy trochę włosy, ale bez przesady, nie ma porównania z rozjaśniaczami np. z Joanny czy czymś w tym rodzaju.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Aaa i koniecznie nałóżcie farbe po rozjaśnianu bo kolor ściemnieje.
Ni widzisz ja po rozjasnieniu dwa razu Elgonem nie doszlam do blondu tylko do rudosci, na to nalozylam farbe baardzo jasno (9,1) i trzymalam ja zaledwie 5 min, i wyszly znowu bardzo ciemne ale juz nie czarne. Taki ciemny braz
Black Lili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 07:42   #406
brawurka_00
Przyczajenie
 
Avatar brawurka_00
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 4
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Konkluzja jest jedna: farbować po elgonie koniecznie oxydantem 3% nawet blondy. Ciemnienie czupryny podobno spowodowane jest niedokładnym spłukaniem specyfiku.
Swoją drogą za kilka dni sama dokonam dekoloryzacji, elgon czeka cierpliwie na półce na swój dzień. Oczekuję na farby artego z all i do dzieła Z ciemnej czekolady mam zamiar zejść do blondu na poziomie 9 - czy mi się to uda ... oby nie wyszło żółto-rudo. Masz babo placek - zachciało się blondynce czekolady to teraz kombinuj
brawurka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 14:30   #407
Peggy89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 69
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez brawurka_00 Pokaż wiadomość
Konkluzja jest jedna: farbować po elgonie koniecznie oxydantem 3% nawet blondy. Ciemnienie czupryny podobno spowodowane jest niedokładnym spłukaniem specyfiku.
Swoją drogą za kilka dni sama dokonam dekoloryzacji, elgon czeka cierpliwie na półce na swój dzień. Oczekuję na farby artego z all i do dzieła Z ciemnej czekolady mam zamiar zejść do blondu na poziomie 9 - czy mi się to uda ... oby nie wyszło żółto-rudo. Masz babo placek - zachciało się blondynce czekolady to teraz kombinuj
Może i tak. Ja używałam po rozjaśnianiu również neutralizera elgonu.
Peggy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 18:43   #408
brawurka_00
Przyczajenie
 
Avatar brawurka_00
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 4
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Jestem po dekoloryzacji. Efekt: szału nie ma. Spodziewałam się innego koloru, ale zacznijmy od początku:
Kolor wyjściowy: czekoladowy brąz
Kolor po Elgonie: jaśniutka wiewióreczka
Kolor po farbie Artego blond 9,01 i wodzie 3%: bliżej nieokreślony - niby ciemny blond ale wpada w cappucino, karmel lub nawet orzech. (Zdjęcia koloru nie ma, bo światło jest niesprzyjające) Generalnie po tak jasnej farbie łudziłam się, że wyjdzie chociaż średni blond ... ale blond - stało się inaczej. Kolor jest co prawda jaśniejszy niż ta czekolada, ale jednak długa droga do osiągnięcia upragnionego blondu. Jest dobrze, ale zachwytem bym tego nie nazwała.
Acha, no i włosy po elgonie myłam 3 razy. Faktycznie śmierdzi jak zgniłe jaja

Zdjęcie zapożyczone z wątku o karmelkowych włosach:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1294145339
Efekt końcowy dekoloryzacji i farbowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (3,5 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 07012011100.jpg (104,8 KB, 148 załadowań)

Edytowane przez brawurka_00
Czas edycji: 2011-01-07 o 18:59
brawurka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 17:46   #409
alka132
Zadomowienie
 
Avatar alka132
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 1 696
GG do alka132
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

przeczytałam cały ten wątek, ale i tak nie wiem co mam zrobić
zastanawiam się czy nie kupić sobie elgonu.. tyle że ja nie chcę rudych włosów!

jeśli byście mogły zobaczyć mój wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=496487 i wypowiedzieć się to będę wdzięczna
alka132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 20:01   #410
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

czy jeśli nałoże elgon na włosy farbowane kilka lat Plette na czarno moge dojśc do jasnego blondu? chodzi o to że chce mieć kolor jak najbardziej zblizony do mojego, a moj to dosyc jasny popielaty blond. Czy po użyciu elgona i potem po zafarbowaniu "spranych" czarnych wlosów da sie uzyskać blond w dodatku w zimnym popielatym odcieniu??
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 07:39   #411
brawurka_00
Przyczajenie
 
Avatar brawurka_00
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 4
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez justevi Pokaż wiadomość
czy jeśli nałoże elgon na włosy farbowane kilka lat Plette na czarno moge dojśc do jasnego blondu? chodzi o to że chce mieć kolor jak najbardziej zblizony do mojego, a moj to dosyc jasny popielaty blond. Czy po użyciu elgona i potem po zafarbowaniu "spranych" czarnych wlosów da sie uzyskać blond w dodatku w zimnym popielatym odcieniu??
Miałam resztki palette na końcach włosów, elgon ładnie go usunął, natomiast jeżeli obejrzysz moje zdjęcia to przekonasz się, że elgonem i farbą do jasnego blondu nie wrócisz. Ja moje włosy następnego dnia po dekoloryzacji potraktowałam jeszcze rozjaśniaczem i farbą artego kolor 9,01 i wreszcie mam jasne popielate włoski. Wiem wiem, to co zrobiłam to hardcore, ale wielkiego spustoszenia na głowie nie zauważyłam i teraz cieszę się z powrotem blondem. Dobra odżywka do włosów i naprawdę nie ma tragedii Pozdrawiam
brawurka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 17:30   #412
megan306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

witam,wlasnie jestem po dekoloryzacji elogenem i.....fakt wlosy farbowane przez 9 lat na czarno odbarwily sie do rudosci i brazów, myłam szamponem wielokrotnie i nastepnie nałozyłam suoer jasny blond doslownie na 10 sekund i..........kolor mega ciemny powrócił, wiec nalozylam jeszcze raz elogen-tego samego dnia i rozjasnilo sie fajnie nie tak marchewkowo tylko bardziej naturalnie i wachcalm sie czy nakladac farbe czy nie balam sie ze zaczna mi ciemniec a podobaly mi sie niestety glupia dalam farbe i znowu to samo ciemne wlosy tez na 5 sekund..masakra okolo100zl. do kosza a taka pokladalam nadzieje z wtym specyfiku po tych opiniach i lipa..
megan306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 18:36   #413
alka132
Zadomowienie
 
Avatar alka132
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 1 696
GG do alka132
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez megan306 Pokaż wiadomość
witam,wlasnie jestem po dekoloryzacji elogenem i.....fakt wlosy farbowane przez 9 lat na czarno odbarwily sie do rudosci i brazów, myłam szamponem wielokrotnie i nastepnie nałozyłam suoer jasny blond doslownie na 10 sekund i..........kolor mega ciemny powrócił, wiec nalozylam jeszcze raz elogen-tego samego dnia i rozjasnilo sie fajnie nie tak marchewkowo tylko bardziej naturalnie i wachcalm sie czy nakladac farbe czy nie balam sie ze zaczna mi ciemniec a podobaly mi sie niestety glupia dalam farbe i znowu to samo ciemne wlosy tez na 5 sekund..masakra okolo100zl. do kosza a taka pokladalam nadzieje z wtym specyfiku po tych opiniach i lipa..
dlatego ja mam zamiar zrobić najpierw próbę na jednym kosmyku nałożę preparat, zostawię na kilka dni i zobaczę co w tym miejscu się dzieje

a obficie spłukałaś? słyszałam, że to trzeba bardzo dłuuuugo płukać. chociaż może dzieje się tak u Ciebie, bo farbowałaś tak długo..

ja np miałam tylko raz pofarbowane na czarno, później mocno ciemny brąz wyszedł, a ostatnio ciemny brązowy, więc może wyjdzie to lepiej...

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez megan306 Pokaż wiadomość
witam,wlasnie jestem po dekoloryzacji elogenem i.....fakt wlosy farbowane przez 9 lat na czarno odbarwily sie do rudosci i brazów, myłam szamponem wielokrotnie i nastepnie nałozyłam suoer jasny blond doslownie na 10 sekund i..........kolor mega ciemny powrócił, wiec nalozylam jeszcze raz elogen-tego samego dnia i rozjasnilo sie fajnie nie tak marchewkowo tylko bardziej naturalnie i wachcalm sie czy nakladac farbe czy nie balam sie ze zaczna mi ciemniec a podobaly mi sie niestety glupia dalam farbe i znowu to samo ciemne wlosy tez na 5 sekund..masakra okolo100zl. do kosza a taka pokladalam nadzieje z wtym specyfiku po tych opiniach i lipa..
a przepraszam - nie doczytałam, że myłaś szamponem wielokrotnie
w takim razie sama czekam na opinię ekspertek, bo jestem ciekawa dlaczego Tobie się tak stało.
alka132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 13:00   #414
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

ja wam powiem ze miałam robione raz tym preparatem u fryzjera i po zmyciu tego śmierdzidła przemyte włosy czymś dodatkowym. Nie pamiętam co to było ale miało właśnie zneutralizować/wypłukać (nie wiem) resztki czarnej farby. Poźniej miałam nakładany blond bardzo jasny i wyszedł
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 20:35   #415
pestka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam wszystkich! nie wiem czy na dobre forum trafiłam ale chciałabym sie poradzic w sprawie moich włosów. Otóż naturalne szare,mysie włosy farbowałam ciemnymi brązami i czekaladą z castinga, przez dwa lata dawało juz to porządna czern. postanowiłam zmienic kolor i zdecydowałam sie pasemkami. po dwóch wizytach u fryzjera faktycznie widac różnice. na czóbku wiadomo odrosty jasniejsze, reszta blond, jakis jasny braz czy delikatna rudość. troche za duzo jak na jedna głowe myje szamponem do blond fioletowym, nizoralem i faktycznie jasniejsze ciut. jednak te pasemka co zostały czarne nadal takie sa. i tu pytanie: zastanawiam sie czy potraktowac je teraz wlasnie elgonem badz chantal zeby pozbyc sie z tych wlosów czerni? jak to się bedzie miało do tych włosów juz rozjasnionych? dodam ze włosy w miare dobrze zniosły dotychczasowe zabiegi, a nawet lekko się złagodziły bo straszne druty sztywne miałam a teraz miekciejsze sa. Moge liczyc na wasza pomoc?
pozzzdrowienia wielkie!
pestka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 13:55   #416
megan306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

ja takze zrobilam probe na pasemku, nakladajac jsny blond -wysuszylam i jakos nie umialam ocenic czy sa takie same czy zciemnialy i dalam na cala główke i niestety zciemnialy nie do mega czerni..ale jednak dalej efekt prawie czarnych, moze faktycznie ten szampon musi byc jakis neutralizujacy, albo dzieciecy moze o to chodzi.?
megan306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 15:14   #417
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Dziecięcy raczej nie bo one są dosyć delikatne, szampon musi być mocny, oczyszczający, może nawet przeciwłupieżowy, żeby dokładnie usunął pozostałości farby. Ja szorowałam włosy z 2 minuty po 3 razy i nic mi nie ściemniało. Na stronie elgon polecają po dekoloryzacji szampon neutralizujący po zabiegach:
http://elgon.pl/sklep/neutralizer-sh...gach-p-91.html
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 18:49   #418
jabetka68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam wszystkie Wizażanki,wielkie dzieki że jesteście zaglądam tutaj dość czesto, najczęsciej w poszukiwaniu różnych opini lub domowych wynalazków. jakiś tydzień temu podkusiło mnie aby zafarbować sobie włosy. Miał byc ciemny blond popielaty a wyszedł ciemny brąz. Tutaj znalazłam ratunek i po przeczytaniu całego wątku postanowiłam zdekoloryzować włosy. Piszecie tutaj głownie o Elgonie ale ja nie miałam czasu czekac kilku dni wiec poszperałam troche w necie i znalazłam dekoloryzator Matrix.Kosztował dosłownie kilka groszy!!! Zakupiłam dwie saszetki, do tego wode 6% oraz szampon owocowy stosowany w salonach do oczyszczania włosów przed i po zabiegach fryzjerskich. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania!!!! po trzydziestu minutach pozbyłam sie ciemnego koloru na rzecz jasnego troche zółtopomarańczowego kolorku na głowie. Wymyłam trzy razy włosy, bardzoooo długo wypłukując szampon, wysuszyłam i nałożyłam farbe w kolorze jasny popielaty blond. Postanowiłam więc zalogować sie tutaj i napisac o moim doświadczeniu. Może którejś z Was sie przyda tak jak mnie.
Własnie zakończyłam cały zabieg i siedze sobie z jasnym popielatym blondzikiem Włosy prawie nie naruszone, po masce nawilżającej własciwie nie widze różnicy we włosach z przed dekoloryzacji. Dzieki wszystkim które tutaj napisały o tym wczesniej, bo czerpiąc wiedzę od Was zaryzykowałam i nie żałuję.
jabetka68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 19:12   #419
pestka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

jabetka moze jakies zdjęcia?
napisz cos więcej.. ja z matrixa mam odzywke nawilzajaca na wlosy i jest super ale o dekolor pierwszy raz słysze a zastanawiałam sie wlasnie nad elgonem i zamówilam dzis na próbe jedna saszetke... a gdzie go zakupiłas?? na net pisze ze ma zapach jablkowy, czyli nie smierdzi tak jak elgon jak pisza, prawda?
pozdrowienia!

Edytowane przez pestka1234
Czas edycji: 2011-01-15 o 19:28
pestka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 20:07   #420
jabetka68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez pestka1234 Pokaż wiadomość
jabetka moze jakies zdjęcia?
napisz cos więcej.. ja z matrixa mam odzywke nawilzajaca na wlosy i jest super ale o dekolor pierwszy raz słysze a zastanawiałam sie wlasnie nad elgonem i zamówilam dzis na próbe jedna saszetke... a gdzie go zakupiłas?? na net pisze ze ma zapach jablkowy, czyli nie smierdzi tak jak elgon jak pisza, prawda?
pozdrowienia!
Zakupiłam go w hurtowni fryzjerskiej, kosztował 9,60zł za 1 saszetkę. Faktycznie nie śmierdzi tak jak elgon ale zapach na poczatku przy mieszaniu ma taki hmmm dość chemiczny ale jabłkowo raczej nie pachnie . Nie zostaje na włosach po umyciu.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

durna jestem bo nie zrobiłam zdjęć przed dekolorem niestety, jutro postaram sie zrobić to co mi wyszło po dekolorze i farbowaniu i jak bede wiedziała jak to je tutaj zamieszczę.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

pestka, a jakie Ty masz teraz włosy??? tzn. jaki kolor i jak długo farbowane???
jabetka68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.