Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-16, 13:35   #1
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Exclamation

Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował.


Pytałam w innym wątku, ale myślę, że lepiej założyć osobny, gdyż mam nadzieję, że doradzi mi ktoś, kto zna się na profesjonalnych kosmetykach do dekoloryzacji.
Jak w temacie - znalazłam w internetowym sklepie takie cuś:

http://www.elgon.pl/product_info.php?products_id=89

Kusi mnie, bo wydaje się bezpieczny, pytałam mailowo, czy ściąga wszystkie rodzaje farb, odpowiedzieli, że tak. Ale wolę poznac opinię kogoś, kto faktycznie stosował (zwłaszcza do włosów farbowanych na ciemno), bo nie chcę potem mieć niespodzianki na łbie Dodam, że wcześniej rozjaśnialam włosy u fryzjera, ściagałam kolor, potem zafarbowałam na ciemno i teraz chcę wrócić do jasnego koloru, ale nie chcę znów zniszczyć włosów.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 14:35   #2
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Przyłaczam sie... kuszący ten produkt - nie powiem używał ktoś ??

ruda7816 znalazłam tylko jeden komentarz do tego produktu:
bardzo ładnie ściąga kolorek,z czarnych wyszedł piękny brązik ze złotymi i rudymi refleksami,włosków nie niszczy także jest naprawde bezpieczny i żaden inny środek nie zrobi tego lepiej,jest super i za małe pieniądze,jestem bardzo zadowolona /Monika Duchnowska/
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 14:49   #3
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Też wlasnie czytalam komentarze ale wiadomo, ze lepiej "pogadac" bezposrednio z kims, kto uzywal, albo poznac opinię fryzjera Az tak mi nie zalezy na jasnych wlosach, zeby je znow traktowac dekoloryzatorem, ale ten produkt - bez amoniaku, wody utlenionej - wydaje sie ok, moglabym zaryzykowac. Tylko czy to faktycznie cos da nie chcę wydac kasy na darmo.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 17:20   #4
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

brzmi kuszaco nie powiem... dolaczam sie do pytania
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 17:32   #5
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Przyznam szczerze, ze balabym sie dekoloryzowac wlosy samodzielnie...W grudniu mialam rowniez sciagany kolor przez moja fryzjerke w salonie.Jestem bardzo zadowolna.Mialam kolor niby czarna czekolada, ale tak naprawde to na moich wlosach wygladal jak czarny...Mialam go juz dosc i chialam wrocic do mojego ciemnego brazu.Mialam robiony demakijaz, a na koncach wlosow tam gdzie byly ciemniejsze-modyfikacje.Poczatkowo sie wystraszylam,bo w niektorych miejscach mialam rude wlosy hehe.Jednak ufam mojej Ani i czekalam na dalsze efekty.Po sciagnieciu koloru mialam nakladany kolor braz i jeszcze jakis jeden...Hmm nie pamietam jaki.W kazdym razie 2 kolory zmieszane i obecnie jestem BARDZO zadowolona.Mam teraz piekny ciemny braz
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 08:43   #6
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam
Widziałam już ten produkt i sama się nad nim zastanawiałam,bo jakoś ciężko mi uwierzyć,że nie przesusza włosów nawet odrobinę a mimo to usuwa czarną farbę.Moje włosy sa podatne na dekoloryzację i rozjasnianie,więc zakładam,że w tym przypadku również kolor ładnie by zszedł.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 12:36   #7
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Pytałam dzisiaj fryzjerki o ściągacz koloru. Powiedziała, że faktycznie jest bardzo łagodny i że ostatnio ściągała klientce czarny kolor i po pierwszym użyciu włosy stały się średnio brązowe.
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 06:39   #8
Aless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ja go uzylam wczoraj. Mialam wlosy farbowane przez 1,5 roku na ciemny, prawie czarny braz. Pani w slepie fryzjerskim powiedziala, ze po 2-krotnym uzyciu to moge nawet farbe blond nalozyc - taka tez sobie zakupilam
Dekoloryzator po 2 uzyciach odbarwil mi wlosy do ciemnej miedzi, chyba nie mam co marzyc o blondzie, ale przynajmniej nie sa czarne i jakos moge juz powoli schodzic do upragnionego blondu.
Nie niszczy wlosow - to jego duza zaleta! Bardzo je natomiast zasmradza - a la zgnile jajo czy szambo... 2 razy juz je mylam i ciagle smrod chodzi za mna...
Aless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 11:58   #9
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Aless-czy włosy nie są gumowate i popalone? ciekawa jestm jak będzie po tygodniu,czy stan ich się pogorszy...oby nie
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 13:08   #10
kucyk5
Raczkowanie
 
Avatar kucyk5
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 108
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

No, tak, ale ja farbowałam włosy farbą Palette, ciemnym brązem... I też są czarne. Tylko ogólna opinia jest taka, że Palette nic nie ściąga... Tak więc, próbować? Czyli dostanę go, poza Internetem, w sklepie fryzjerskim?
__________________
"Ja nie chcę pływać w morzu nieczułości
Nie chcę uprawiać wirtualnej miłości
Nie będę nosić sukienek z plastiku
Nie kupię sobie ziemi na Księżycu"


Matuś


life is a passion. passion is a life.



kucyk5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 14:56   #11
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Przetestowałam na sobie i POLECAM Kupiłam za 40 zł na allegro zestaw w pudełku 2x75ml, starczył na dwa użycia (włosy do ramion, na pudełku pisze że starczy na 6-8 aplikacji, może na jakiś krótszych włosach, ja wolałam porządnie nałożyć). Mój naturalny kolor to średni blond, ale rok temu załatwiłam włosy farbą Brillance ciemny brąz, wyszły czarne. Kolor szybko zmył się do ciemnego brązu i wtedy nawet lubiłam ten kolor, ale póżniej czułam sie przytłoczona przez ciemne włosy, polubiłam wiśniowe farby a przez tą ciemną farbę niestety nic nie wychodziło intensywnie. Ostatnio marzyłam o powrocie do jasnych włosów, ale nie chciałam robic dekoloryzacji (miałam dekoloryzowane pasemko i po nałożeniu farby włosy sie strasznie skruszyły, w przypadku całej głowy pewnie zostałby mi koszmar zamiast włosów). Chciałam przejść od blondu stopniowo, pasemkami, ale fryzjerka stwierdziła że włosy sa stanowczo za ciemne i za rude i że nie będzie to wyglądać korzystnie. Czytałam recenzje produktów do dekoloryzacji bez amoniaku (color fix, color oops) ale w Polsce nie sa niestety dostepne, gdy trafilam na allegro na ten produkt byla to moja ostatnia deska ratunku.
Zaczęłam od testu na odciętym pasemku, kolor zszedł super do słomkowego Zakupiłam farbę belle color "złoty blond". Produkt nałożyłam na włosy 2 razy po 30min (produkt najlepiej działa zaraz po rozmieszaniu, nie można go trzymac dłużej niż 30 minut, ale czynnośc można powtórzyć). Mieszanka okropnie śmierdzi (zbuczałym jajkiem ) ale da sie wytrzymać, szczególnie po przykryciu włosów czepkiem. Włosy wyszły jasno miedziane, pokryłam to złotym blondem i są teraz w ciepłym kolorze ciemnego blondu (na ulotce jest napisane żeby wybierac farbę o dwa tony jaśniejszą od oczekiwanego rezultatu, mogłam spokojnie wziąść duzo jaśniejszą farbe i jednak w popielatym odcieniu). Zamierzam troche zmyć ta belle color i zrobic fioletowa płukanke żeby uzyskać troche chłodniejszy odcień, ale ogólnie jestem bardzo zadowolona. Teraz troche o kondycji włosów Bardzo się bałam o stan włosów. Użyłam produkt dwukrotnie, włosy są miękkie, śliskie, lśniące, łatwo sie rozczesują, nie są cieńsze ani sztywne i suche jak po użyciu dekoloryzatora z utleniaczem i amoniakiem. Wiadomo że ten produkt to chemia i jeszcze raz chemia, ale ja naprawdę nie widzę jakiegokolwiek zniszczenia, po nie jednej farbie gorzej z tym było. Jeszcze raz gorąco polecam Produkt ściągnął farbę sprzed roku (na 1 zdjęciu mam ciemne końcówki tej brillance i wisniową ferię)

I uprzedzam że często pod farba nie ma już waszego naturalnego koloru (nawet te ciemne farby utleniaja włosy), żeby nikt sie nie zdziwił I pamiętajcie o 2 tony jaśniejszej farbie od efektu zamierzonego. Mam nadzieję że opis komus pomoze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (135,6 KB, 1629 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (76,3 KB, 1716 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po2.jpg (65,4 KB, 1577 załadowań)
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 10:10   #12
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

witam ale cudenko wow

Jazzlyn cudowny efekt

ja farbowałam szamponem koloryzujacym Joanna "czekoladowa pokusa" i sa prawie czarne marza mi sie włoski ala brazik ciepły odcień -karmelek


myslicie ze udałoby sie
( ostatnie zdjecie to ja i 2 hehe dawno przerobione myslicie ze fajnie w takim kolorku bym wygladała ?)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-07-31 o 15:47
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 22:20   #13
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

własnie tez o nim czytalam duzo pozytywnych opinii i chyba sie skusze ale mam wlosy do ramion czarne, farbowane chyba od 4 lat na czarno i mam dosc, ale pewnie bede musiala uzyc ze 2 razy minimum, czy ktos wie gdzie mozna kupic te wieksze opakowanie po 75ml? czy w sklepie z artykulami fryzjerskimi bedzie?
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 09:50   #14
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ja też używałam Elgona. Miałam taki pomysł, żeby z włosów farbowanych na średni brąz przejść do jasnego blondu bez dekoloryzacji, tylko rozjaśniając. Mój naturalny kolor to "mysi" ciemny blond. W dodatku dolną, wielokrotnie farbowana połowe włosów miałam troche ciemniejsza niz gore (dla orientujących się w poziomach w koloryzacji - na gorze mialam 6, na dole 5 poziom). Miałam nadzieję, że Elgon wyciągnie calutką farbę tak, że bede miala zupelnie naturalne "nie farbowane" włosy. Niestety, cudów jednak nie ma Po zastosowaniu preparatu miałam na górze włosy w kolorze średniego-jasnego blondu (tak ok. 8 poziom) w odcieniu żółtawym, także włosy bardzo fajnie się rozjaśniły. Kolor był tak samo jasny jak moj naturalny, tylko w innym odcieniu. Na dole rozjaśniły się mniej (ok. 1 poziom - do 6-stki). Tak więc preparat działa bardzo dobrze na włosach nie farbowanych wielokrotnie. Kilku warstw farby nie ściągnie do końca. Ja generalnie byłam zadowolona. Zrezygnowałam z pomysłu sprawienia sobie platyny, fryzjerka powiedziała że moje włosy tego nie wytrzymają, zwłaszcza że i tak trzeba by było dekoloryzować bo kolor miałam nierówny. Natomiast zrobiłam sobie kolor ciemny blond (7 poziom) i jestem zadowolona Troszke wlosy na dole sa ciemniejsze, ale nie widac tak tego bo sa wycieniowane i roznica nie jest duza. Jestem szczesliwa, bo pozbyłam się ciemnych włosów, mam kolor zbliżony do naturalnego i nie zniszczyłam w ogóle swoich cienkich i delikatnych włosów rozjaśnianiem
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 11:36   #15
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

w czwartek ide sie zapytać fryzjerki(zaufanej) co sadzi o tym produkcie bo podejrzewam ze sie z nim spotkała

chce zejsc z ciemnego brazu na ten kolorek kolorek

zdjecie zapozyczone z wizażu
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2009-01-29 o 21:26
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 00:27   #16
maryska130
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Dziewczyny ja właśnie jestem po dekoloryzacji elgonem przeproadzonej w domu samodzielnie. Farbowałam włosy na ciemny brąz, praktycznie czarny przez ostatnie dwa lata Nie spodziewałam sie jakiegoś zaskakującego efektu w postaci blond włosów ale takiego chociaż zejscia z tych czarnych o parę tonów. Po dekoloryzacji włosy były w kolorze takim jasno-czekoladowo-lekko czerwonawym kolorze. Taki sam kolor uzyskałam równo na całych włosach. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Preparat jest faktycznie bardzo delikatny a ja mam włosy stosunkowo cienkie i delikatne. Po zmyciu były tak miękkie i nawilżone jak po użyciu najlepszej odżywki. Niestety coś mnie podkusiło żeby nałożyć farbę orzech laskowy Casting Creme Gloss bo myślałam, że takie bardzo mocno rozjaśnione włosy nabiorą pięknego rudego koloru. I stała się rzecz straszna bo po dosłownie 4-5 minutach od nałożenia moje włosy z powrotem stały się czarne (( I teraz znowu zamówiłam elgon i tym razem już co mi wyjdzie to wyjdzie, niczym później farbować nie będę. Jednak sam dekoloryzator bardzo polecam. Byłam bardzo zadowolona z efektu, szkoda tylko, że tak krótko go miałam na głowie (
maryska130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 10:42   #17
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Włosy po elgonie bardzo mocno "wciągają" kolor. Ja na włosach po rozjaśniaczu w farbie Brillance i po elgonie użyłam koloru Blond z loreala ( casting) żeby osiągnąć coś w rodzaju jasnego brązu/ciemnego blondu ( ogolnie wyszło tak że nikt nie wierzy ze użyłam farby w kolorze blond).
Warto też dodać że po elgonie takie farby typu "do 24myć" się nie wypłujują prawie w ogóle.

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2008-10-20 o 13:55
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 13:52   #18
maryska130
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

CruelOrchid, dzięki za odpowiedź, szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że włosy wciągną farbę aż tak bardzo. Teraz po nastęnej dekoloryzacji niczym nie będe farbować tylko pójdę na pasemka. Strasznie mi żal efektu jaki osiągnęlam, mam nadzieję, że za drugim razem wyjdzie coś podobnego. Tyle lat patrzenia na siebie w czarnych włosach i znowu powrót (
maryska130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 13:58   #19
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

jak pójdziesz to też powiedz że używałaś elgonu i ze zaleca się kolor o ton 2 jaśniejszy niż się chce uzyskać ( nie każdy fryzjer mógł mieć styczność z tym preparatem). Ja jestem pewne że gdybym użyła koloru ciemny blond zamiast blond miała bym ciemny brąz/prawie czarny
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 14:02   #20
maryska130
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
w czwartek ide sie zapytać fryzjerki(zaufanej) co sadzi o tym produkcie bo podejrzewam ze sie z nim spotkała

chce zejsc z ciemnego brazu na ten kolorek kolorek

zdjecie zapozyczone z wizażu
Ifrit mi z czarnego kolor wyszedł o 1-2 tony jaśniejszy niż na zdjęciu które załączyłaś
maryska130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 09:46   #21
maryska130
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Zrobiłam wczoraj drugi raz dekoloryzacje, kolor wyszedł jaśniejszy jeszcze niż po tej pierwszej, taki jednolity rudo-mahoniowy jasny. Do blondu nawet nie zbliżony, bardzo dużo wyszło takiej bazy czerwonej ale równiutko i kolor bardzo ładny generalnie. Także jestem zadowolona
maryska130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 18:27   #22
vik333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Włosy po elgonie bardzo mocno "wciągają" kolor. Ja na włosach po rozjaśniaczu w farbie Brillance i po elgonie użyłam koloru Blond z loreala ( casting) żeby osiągnąć coś w rodzaju jasnego brązu/ciemnego blondu ( ogolnie wyszło tak że nikt nie wierzy ze użyłam farby w kolorze blond).
Warto też dodać że po elgonie takie farby typu "do 24myć" się nie wypłujują prawie w ogóle.
ja mam farbowane pare razy Castingiem l'oreala ale mało mi sie wypłukuje, teraz mam odcień "średni rudawo-dziwny brąz, szatyn może" ale ogólnie bardzo nieciakawie wygląda bo tego Castinga są 3 warstwy i jakies dziwne kolory się tam mienią...
Czy taki Elgon zwykłego Castinga nie zmyje raczej?
ja bym chciała z tego dojść do mysiego blondu, mojego naturalnego
i never ever nie farboować już!!
vik333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 18:42   #23
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

zmyje ale nie do mysiego.. Casting ma utleniacz też jakiś. W każdym razie będzie rudy poblask
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 23:03   #24
Katrinn69
Raczkowanie
 
Avatar Katrinn69
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 68
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witajcie
Też planuję zrobić dekoloryzację tym produktem. Miałam już raz ściągany kolor, zapłaciłam ponad 200 zł w salonie, a efekt mizerny. Chciałabym mieć jakiś brąz z czerwoną poświatą. Wiecie może jaki kolor użyć po dekoloryzacji?
Katrinn69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 06:33   #25
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Nie proponuje nic z brązów bo wyjdą na pewno bardzo ciemne. Zobacz jaki efekt będziesz miała po może akurat coś co ci się spodoba. Ja schodząc z ciemnych brązów i czerni miałam właśnie taki miedziany brąz po.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 12:34   #26
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Post Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Zamówiłam dekoloryzator Elgon i nie zawaham się go użyć. Planuję stać się rudzielcem, póki co szukam odpowiedniego odcienia i marki farby po dekoloryzacji...
W sierpniu dekoloryzowałam włosy z "czekolady"<dobre sobie> Palleta i kolor był świetny, ufarbowałam włosy Majirelem i było ok, niezbyt ciemno. Potem jednak skusiłam sie na Casting orzechowy, który znów zabarwił mi włosy na zbyt ciemny brąz, na szczęście nie czerń czekam na Elgona i do dzieła, zobaczymy efekty
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 22:25   #27
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez ...:::kizia:::... Pokaż wiadomość
Zamówiłam dekoloryzator Elgon i nie zawaham się go użyć. Planuję stać się rudzielcem, póki co szukam odpowiedniego odcienia i marki farby po dekoloryzacji...
W sierpniu dekoloryzowałam włosy z "czekolady"<dobre sobie> Palleta i kolor był świetny, ufarbowałam włosy Majirelem i było ok, niezbyt ciemno. Potem jednak skusiłam sie na Casting orzechowy, który znów zabarwił mi włosy na zbyt ciemny brąz, na szczęście nie czerń czekam na Elgona i do dzieła, zobaczymy efekty
jak juz uzyjesz to napisz co i jak moze fotki jakies
Ja tez chce sprobowac )
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 22:50   #28
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
jak juz uzyjesz to napisz co i jak moze fotki jakies
Ja tez chce sprobowac )
Dołączam się do prośby. Już prawie jestem zdecydowana zamówić ten środek,tylko muszę znaleźć odpowiedni kolor farby,którą nałożę jakby wyszło coś strasznego
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 23:22   #29
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

i ja poproszę o zdjęcia zastanawiam się nad tym produktem...

dekoloryzowałam włosy kilka razy w życoiu i przyznam, że jest to zabieg bardzo obciążający włosy i pogarszający ich kondycję... dlatego ze zdziwieniem czytam Wasze opinie... i jestem ciekawa, czy pogorszenia stanu włosów nie odczujecie za jakiś czas...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2008-11-02 o 23:24
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 06:37   #30
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ja pierwszy raz robiłam tym w maju więc trochę czasu temu i jestem zadowolona ze swoich włosów
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.