Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-21, 07:42   #3961
blokerka
Raczkowanie
 
Avatar blokerka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 294
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Hej, nie było mnie to trochę, bo często jestem teraz poza domem i w najbliższym czasie to się pewnie niewiele zmieni, ale podczutuję

Cytat:
Napisane przez coconut87 Pokaż wiadomość
Ja również zajadałam lidlowy pudding. By urozmaicić polałam syrupem malinowym i posypałam dzienną porcją otrębów
Możecie napisać jak wygląda opakowanie tego puddingu? I czy on jest w proszku i dopiero trzeba go przygotować, czy to już jest gotowe?

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
No hej Dukanki. Nie było mnie tu trochę i miałam sporo zaległości do nadrabiania... Nadal dzielnie dukam z mniejszymi bądź większymi grzechami Za mną już 8 kg mniej zostało mi jeszcze jakieś 4-5 kg do zrzucenia i dlatego ponownie tu wróciłam bo szczerze pisząc już mi się to mierznie i chętnie bym już przeszła na III no ale wiem że z Wami uda mi się jeszcze te 5 kg zrzucić pzodrawiam wszystkie wytrwałe dukanki
Wielkie gratulacje 8 kg to wielki sukces. Wytrwałości

A u mnie mały spadeczek. Pół kilograma znowu, ale zaliczyłam go na fazie warzywnej, więc jestem dobrej myśli, bo teraz przede mną 3 dni białkowe, więc liczę na więcej zmian na wadze. Tym bardziej, że chcę kupić sobie trochę ubrań, a szkoda mi kasy na coś, co za niedługo będzie za duże.
__________________
Dieta! start 85 . . . . . . . . . . . . . . 70,3 . . . . . . . . . . . . . 58 meta
blokerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 07:45   #3962
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Dziewczyny wiem że jeszcze jest pora śniadania sama jestem przed :P ale co dziś planujecie wcinać na obiad? Jakoś nie mam pomysła na dziś :/
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:08   #3963
coconut87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 127
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Witajcie dukanki

Niestety waga nie była dla mnie łaskawa i dziś + 500 g .Czyli jakby wczorajszego spadku - 500 nie było...
Mam nadzieję, że to wina braku porcelanki i nadchodzącej @, a nie błędów w jadłospisie.

Dla pewności proszę o komentarz, czy wczoraj nie było za dużo lub za mało:

PP:
kostka twarogu na słodko
wędzone udko z kurczaka bez skóry
4 plastry wędlinki chudej drobiowej
krewetki w curry
1/2 porcji puddingu waniliowego + troszkę syropu + otręby
pieczona duża pierś z kurczaka

I jak jest? Nie za mało?

I oczywiście zapomniałam napisać, że wypiłam ok 2 l płynów.
coconut87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:08   #3964
milaminka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 258
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem że jeszcze jest pora śniadania sama jestem przed :P ale co dziś planujecie wcinać na obiad? Jakoś nie mam pomysła na dziś :/
Ja na obiad mam pieczonego kurczaka polanego serem topionym (oczywiscie Dukanowym )
__________________
"When nothing goes right... go left"
milaminka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:15   #3965
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo A dziś minimalny spadeczek, minimalny ale zawsze coś
nie ma za co a spadeczki wszystkie wliczamy, nawet jak malym kroczkiem do przodu

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Dzien doberek dziewczynki. Ale u Was wczoraj gorąco było uff! Mam nadzieję, że więcej takich kwiatków tu nie spotkamy

U mnie niestety wzrost +1kg. Już sama nie wiem, czy to woda, czy tryb 1/1 mi nie służy, czy to przez to grzeszenie. Waga wskazuje znow 73.5, trwam z tym do końca września, jeśli nie spadnie choć z pół kilo, może zmienie tryb...ale 3 razy na dukanie? niby nie wolno. Glupia bylam, ze grzeszylam, nigdy 60 nie osiagne

Pozdrawiam Was wszystkie, Moje Drogie i gratuluje spadków, udanego dnia
kochana nie grzesz wez sie w garsc jak ja moglam to i tobie sie uda


ja sie witam z ranka, u mnie na zegarze ta sama waga jak wczoraj, ale sie ciesze bo mialam bardzo warzywkowe PW

zmykam maluchy szykowac do przedszkola i starszaka do szkoly, do pozniej szczypiorki
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:15   #3966
kasikr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 121
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez blokerka Pokaż wiadomość
Hej, nie było mnie to trochę, bo często jestem teraz poza domem i w najbliższym czasie to się pewnie niewiele zmieni, ale podczutuję



Możecie napisać jak wygląda opakowanie tego puddingu? I czy on jest w proszku i dopiero trzeba go przygotować, czy to już jest gotowe?

Sprawa jest prosta bo nie jest na nim napisane budyń jak na większości tego typu produktach, a pudding. Jest w proszku, jak standardowy budyń, przygotowuje się go więc z mlekiem. Firma Belbake. Opakowanie takie pomarańczowe z wielkim wizerunkiem budyniu wyjętego z foremki do babeczek (waniliowy ma zółtą "babeczke" a czekoladowy brązową). Zresztą nie ma w LIDLu nic podobnego, więc nie sposób się pomylic. Smacznego!

Wielkie gratulacje 8 kg to wielki sukces. Wytrwałości

A u mnie mały spadeczek. Pół kilograma znowu, ale zaliczyłam go na fazie warzywnej, więc jestem dobrej myśli, bo teraz przede mną 3 dni białkowe, więc liczę na więcej zmian na wadze. Tym bardziej, że chcę kupić sobie trochę ubrań, a szkoda mi kasy na coś, co za niedługo będzie za duże.
Sprawa jest prosta bo nie jest na nim napisane budyń jak na większości tego typu produktach, a pudding. Jest w proszku, jak standardowy budyń, przygotowuje się go więc z mlekiem. Firma Belbake. Opakowanie takie pomarańczowe z wielkim wizerunkiem budyniu wyjętego z foremki do babeczek (waniliowy ma zółtą "babeczke" a czekoladowy brązową). Zresztą nie ma w LIDLu nic podobnego, więc nie sposób się pomylic. Smacznego!
kasikr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:16   #3967
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

DUK DUK
Cytat:
Napisane przez Agnese69 Pokaż wiadomość
Pa, Oluś. Zanim doczytałam to \ty padłaś.
A swoją drogą to nie doszłam chyba do najbardziej spektakularnych postów, bo już były wycięte Jaka szkoda...

DObranoc. Wizualizujemy spadki... Proszę bardzo.
no padlam, padlam... ale tylko na lozko, bo meczylam sie dlugo zeby zasnac, po 22 zadzwonila jeszcze mama i sobie poryczalysmy troche...
i chyba mamy w planach przewrocic swoje zycia do gory nogami... boje sie, ale jak nie teraz to kiedy? na emeryturze?....

Kochanienka... znowu przepowiedzialas moj spadek
-100g!!!!!!!!!
wiec jednak sie da, trzeba byc tylko masakrycznie grzecznym na tej III... a ciezko

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
a na kibel chociaż dolecisz czy gubisz groszki po drodze?

Eee.. olej rycynowy jest środkiem na zaparcia wywołuje biegunkę

mogłas pisać wcześniej
Ja dziś byłam w realu na rozpoznaniu.. obkopałam wszystkie regały z nabiałem i dupci blada... znalazłam serek wiejski light, chudy twaróg, poza tym znalazłam tuńczyka w sosie własnym - już dziś opędzlowałam na kolacyjkę puszeczkę i gdyby nie cena to bym go mogła wcinac cały czas widziałam dobrego mintaja, mleko 0,5% może być czy nie?
w fazie uderzeniowej takie przyprawy jak np szczypiorek odpadają?
aleeeee nie znalazłam
-Skrobii kukurydzianej (czy to miała być ziemniaczana skrobia ? )
-serka homogenizowanego który by miał więcej białka niż tłuszczy i węgli razem ani żadnego jogurtu coby ten warunek spełniał (ani light, ani 0%, o owocowych już nie wspominając)
- ketchupu dietetycznego bez cukru
-otrębów ani pszennych ani owsianych!

Czym zastępujecie smietanę? jogurtem jakimś? Ale jakim skoro każdy ma więcej T+W niż białka :/

Ten syrop z Lidla to taki co to mniej niż 2 zł kosztuje za litrową flaszeczkę, w plastikowej butli z czerwono białą etykietką i białą zakrętką? Mam takowy i wiśniowy i malinowy.. tani ale sama chemia i bardzo wodnisty jest.. ale do wody mineralnej w sam raz

Możecie mi podpowiedzieć co jeszcze zakupić na uderzeniówkę i w jakich marketach ? bo osiedlówki odpadają chyba a real obkopałam i nieco zwątpiłam.
Mam na uderzenowej być 6 dni aż
Wpisałam w teście wagę minimalną jaką się da czyli 40 kilo - że niby tyle chciałabym ważyć - dlatego tak wpisałam by mi obliczyło ile wg Dukana mogę schudnąć maksymalnie i pokazał mi 61,4 i do tego będę dążyć.. jak wcześniej mi efekty spasują to przejdę na 3 fazę i już ale jak już się zmagać to do perfekcji

Bo jak wpisywałam, że chcę ważyć 70kg (co mi kiedyś odpowiadało w zupełności) to mi pokazał rozplanowanie diety do 68kg ale jak da się mniej to czemu nie chyba ze mi będzie widać pracę serca przez skórę i ubranie to wtedy zbastuję wcześniej

ahh i ten pudding z lidla.. nie daje mi spokoju., to jest gotowiec jakiś do pożarcia czy robicie go z jakiejś torby w lidlu kupionej?
1) nie gubie nic mam mocne zwieracze
2) olej parafinowy tez sie stosuje na zaparcia, ja lykalam lyzeczke jak na PW mialam problem z porcelanka....
3) mozesz uzywac jogurtu, do sosu, zupy itp, w Lidlu jest z serii Linessa 0,1%, ale ostatnio znalazlam w Tesco jogurt naturalny, marki Tesco i ma 1,5% jest duzo lepszy w konsystencji, bardziej kremowy.
serki homo w Tesco maja bodajze 3%, ale ja kupuje w Netto albo Aldi serki homo 500g, i maja na 100g: B12,2g, W3,9g, T0,3g. sa bardzo smaczne, robie z nich sernik na zimno, jem je ze slodzikiem, uzywam do salatek, sosow itp
4) keczup dietetyczny firmy Dawtona kupilam w Kauflandzie.
5) skrobia kukurydziana tylko w sklepie ze zdrowa zywnoscia, ktos kupowal w Stokrotce
6) otreby mozesz kupic w Tesco, Carefourze, Lewiatanie, Kauflandzie
7) na syropie z Lidla robimy serniczki na zimno(z serkiem homo) lub galaretke, ja dodaje czasem do budyniu lub owsianki
8) budyn w Lidlu ja kupuje waniliowy (pisalam kiedys ze jest smietankowy w Aldi, ale robilam i jest paskudny, nie polecam), jest tez kakaowy, ale ja nie lubie.
w torebce jak zwykly budyn. jest na skrobii kuku wiec mozna. tylko pamietaj, ze jak zjesc 1/3porcje z opakowania to juz zuzylas dzienna porcje skrobii i nie wolno nic wiecej na niej zjesc (nalesnikow itp juz niet tego dnia)
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 08:17   #3968
kasikr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 121
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez coconut87 Pokaż wiadomość
Witajcie dukanki

Niestety waga nie była dla mnie łaskawa i dziś + 500 g .Czyli jakby wczorajszego spadku - 500 nie było...
Mam nadzieję, że to wina braku porcelanki i nadchodzącej @, a nie błędów w jadłospisie.

Dla pewności proszę o komentarz, czy wczoraj nie było za dużo lub za mało:

PP:
kostka twarogu na słodko
wędzone udko z kurczaka bez skóry
4 plastry wędlinki chudej drobiowej
krewetki w curry
1/2 porcji puddingu waniliowego + troszkę syropu + otręby
pieczona duża pierś z kurczaka

I jak jest? Nie za mało?

I oczywiście zapomniałam napisać, że wypiłam ok 2 l płynów.
Moim zdaniem w sam raz a do tego smakowicie wygląda
kasikr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:19   #3969
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

zdjecie kontrowersyjnego budyniu :P
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:23   #3970
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez blokerka Pokaż wiadomość
Możecie napisać jak wygląda opakowanie tego puddingu? I czy on jest w proszku i dopiero trzeba go przygotować, czy to już jest gotowe?.
wrzucilam fote wyzej
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:23   #3971
napoleonka74
Raczkowanie
 
Avatar napoleonka74
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Dzień dobry.
Jasna cholera! Odpowie mi ktoś na temat oleju? Czy za głupie to pytanie?
Jak się robi dukanowy ser topiony? jeśli z tofu to nie lubię.

U mnie waga stoi ale zeżarłam wczoraj dukanową czekoladę więc się nie dziwię
napoleonka74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 08:23   #3972
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
U mnie niestety wzrost +1kg. Już sama nie wiem, czy to woda, czy tryb 1/1 mi nie służy, czy to przez to grzeszenie. Waga wskazuje znow 73.5, trwam z tym do końca września, jeśli nie spadnie choć z pół kilo, może zmienie tryb...ale 3 razy na dukanie? niby nie wolno. Glupia bylam, ze grzeszylam, nigdy 60 nie osiagne
no kochana.... nie zalamujemy sie!!! trzymamy sie mocno i nie dajemy!! prawda?
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:24   #3973
napoleonka74
Raczkowanie
 
Avatar napoleonka74
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
zdjecie kontrowersyjnego budyniu :P
Bardzo go lubię, jest jeszcze opcja czekoladowa
napoleonka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:25   #3974
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Aganiala Pokaż wiadomość
Gorzej, że zwykle ok 20 zbiera mnie na jedzenie. I co tu zrobić??
zjesc
nie mozesz byc glodna, bo jeszcze wpadnie ci do buzi cos niedozwolonego

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez twinsplus1 Pokaż wiadomość
oooo.... widze ze coraz wiecej nas finiszuje ja tez osotnio mialam taka chec wskoczenia na III, ale wypersfadowalam sobie ten pomysl i czekam na dalszy rozwoj wydarzen pewnie z e zrzucisz te 5kg, i za 8 ktore juz pozegnalas
matko.... TWINSPLUS1 nie poznalam Cie, przez ten avatarek
niezly
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:27   #3975
kasikr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 121
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
zdjecie kontrowersyjnego budyniu :P
A ja się tyle opisałam
kasikr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:29   #3976
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez napoleonka74 Pokaż wiadomość
Bardzo go lubię, jest jeszcze opcja czekoladowa
a ja czekoladowej nie lubie

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez napoleonka74 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Jasna cholera! Odpowie mi ktoś na temat oleju? Czy za głupie to pytanie?
Jak się robi dukanowy ser topiony? jeśli z tofu to nie lubię.

U mnie waga stoi ale zeżarłam wczoraj dukanową czekoladę więc się nie dziwię
dukanowy ser robi sie z twarogu chudego.

wiem ze oleje: rycynowy i parafinowy sa na zaparcia, ja dawalam parafinowy do salatki, ale nie wiem jak pachnie/smakuje rycynowy.. jesli jest bez zapachu to ok. tylko nie zaduzo bo.... sama wiesz co
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:30   #3977
kasikr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 121
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
DUK DUK

no padlam, padlam... ale tylko na lozko, bo meczylam sie dlugo zeby zasnac, po 22 zadzwonila jeszcze mama i sobie poryczalysmy troche...
i chyba mamy w planach przewrocic swoje zycia do gory nogami... boje sie, ale jak nie teraz to kiedy? na emeryturze?....

Kochanienka... znowu przepowiedzialas moj spadek
-100g!!!!!!!!!
wiec jednak sie da, trzeba byc tylko masakrycznie grzecznym na tej III... a ciezko

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------



1) nie gubie nic mam mocne zwieracze
2) olej parafinowy tez sie stosuje na zaparcia, ja lykalam lyzeczke jak na PW mialam problem z porcelanka....
3) mozesz uzywac jogurtu, do sosu, zupy itp, w Lidlu jest z serii Linessa 0,1%, ale ostatnio znalazlam w Tesco jogurt naturalny, marki Tesco i ma 1,5% jest duzo lepszy w konsystencji, bardziej kremowy.
serki homo w Tesco maja bodajze 3%, ale ja kupuje w Netto albo Aldi serki homo 500g, i maja na 100g: B12,2g, W3,9g, T0,3g. sa bardzo smaczne, robie z nich sernik na zimno, jem je ze slodzikiem, uzywam do salatek, sosow itp
4) keczup dietetyczny firmy Dawtona kupilam w Kauflandzie.
5) skrobia kukurydziana tylko w sklepie ze zdrowa zywnoscia, ktos kupowal w Stokrotce
6) otreby mozesz kupic w Tesco, Carefourze, Lewiatanie, Kauflandzie
7) na syropie z Lidla robimy serniczki na zimno(z serkiem homo) lub galaretke, ja dodaje czasem do budyniu lub owsianki
8) budyn w Lidlu ja kupuje waniliowy (pisalam kiedys ze jest smietankowy w Aldi, ale robilam i jest paskudny, nie polecam), jest tez kakaowy, ale ja nie lubie.
w torebce jak zwykly budyn. jest na skrobii kuku wiec mozna. tylko pamietaj, ze jak zjesc 1/3porcje z opakowania to juz zuzylas dzienna porcje skrobii i nie wolno nic wiecej na niej zjesc (nalesnikow itp juz niet tego dnia)

No a jeśli dzienna porcja skrobii jest już wykorzystana a ma się nadal ochotę na budyń to polecam, znalazłam na tej stronie: http://redandpale.blox.pl/2010/04/Budyn-bez-skrobi.html
BUDYŃ BEZ SKROBI
(Dukan, faza I)


składniki na 2 porcje:
- 1 szkl mleka (u mnie 0,5%)
- 1 żółtko
- słodzik (u mnie 2 tabletki)
- aromat (u mnie 2 krople waniliowego)
- dzienna porcja zmielonych otrąb (3 łyżki)

Otręby zalać odrobiną wrzątku żeby napęczniały. Ja już do nich dodałam słodzik (rozkruszony), żeby się szybciej rozpuścił, ale można to zrobić później. Do rondla wlać mleko, roztrzepać w nim żółtko, dodać aromat (ewentualnie słodzik) i cały czas mieszając, zagotować. Wtedy dorzucić otręby i tak gotować dalej mieszając, aż zgęstnieje.

Edytowane przez kasikr
Czas edycji: 2010-09-21 o 09:00
kasikr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:31   #3978
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez kasikr Pokaż wiadomość
A ja się tyle opisałam
a widzisz trzeba bylo poczekac na mnie albo poszukac w necie
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:31   #3979
milaminka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 258
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez napoleonka74 Pokaż wiadomość
Jak się robi dukanowy ser topiony? jeśli z tofu to nie lubię.
Ja robie z twarogu, posypuje sodą i dodaje do tego żółtko. Wszystko mieszam i dostawiam na kilka godzin, a później smażę dodając przyprawy i smaczengo W sumie to ser topiony bądź smazony (różnie nazywany )
__________________
"When nothing goes right... go left"
milaminka80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 08:36   #3980
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez kasikr Pokaż wiadomość
No a jeśli dzienna porcja skrobii jest już wykorzystana a ma się nadal ochotę na budyń to polecam:
zgadza sie kochaniutka, tylko edytuj posta i napisz skad masz przepis bo Cie nasza Adrijah przechrzci

Edytowane przez Aleksandra_M
Czas edycji: 2010-09-21 o 08:37
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:39   #3981
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
zdjecie kontrowersyjnego budyniu :P
A ja wczoraj byłam na zakupach w lidlu i nie miałam pojęcia o tym cudeńku ale następnym razem się na pewno zaopatrzę :P
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:39   #3982
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Helooouł

Widzę że mnie tu omineło coś baardzo ekscytującego no trudno yyy ja dziś mam spadek 100 g ale sie tym nie chwale bo nie ma czym wcale a wcale... a i wczorajszy dzień bardzo przykładnie i bezgrzesznie minął no nic anic nawet nie liznełam łyżki po podgrzewaniu tż sosiku pychja grzybowego i nawet nie spróbowałam odrobinki najmniejszej kotlecika którego mu w panierce smażyłam... eeehhh podkradłam mu tylko TŻtowi znaczy z tależa ogórka konserwowego jednego ale on dozwolony bo na PW jestem czad szybko przeszedł dzień i bezboleśnie dziś na śniadanie wtrąbiłam placuszka otrębowego z szynką i pomidorem i wypiłam kawe z mlekiem. na drugie mam goołąbki sztuków dwa i na obiad tysz ino w sosie z pomidora

Cytat:
Napisane przez wiewiorka07 Pokaż wiadomość
Sparta po prostu Cię kocham!!


i już stosuję się do kreski bo doczytałam resztę
I ja tez ją kocham
Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość

padlam.... nie powiem na co....
Pewnie na cycki... bo masz Wy wszystkie wytykacie mi brak biustu hahahaha wszystkie na te cycki padacie albo wam one opadają a ja czuje sie wtedy gorsza bo nie mam na co paść ani mi nie ma co opaść
Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Ja Ciebie też kocham
Oj dostałam ostrzeżenie za waszą obronę
Eeeeee żona Nie przejmuj się będziesz miała tak jak ja phiii tam jeedno ostrzeżenie
Cytat:
Napisane przez Agnese69 Pokaż wiadomość
Oooooooo????? Nie było mnie tu kilka godzin i coś mnie ominęło??? Już lecę nadrabiać...
Ja tez wpadłam i nadrobiłam bo wiesz... telenowele lubie
Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Ja żałosna i bez męża???
Matko, nie jedna laska by chciała być mną. Z mą urodą, kasą i takim facetem jakiego mam. No i ja tez nie mam nadwagi
Yes! Moja żona to jest taki dupsztalek sexiiii.... że hohooo


Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Ja chcę sobie zrobić blok czekoladowy
Robiłam onego... mmm pyyszooota
Cytat:
Napisane przez coconut87 Pokaż wiadomość
Ja również zajadałam lidlowy pudding. By urozmaicić polałam syrupem malinowym i posypałam dzienną porcją otrębów
ale czadens .... dziś to se zapoodam

Cytat:
Napisane przez Agnese69 Pokaż wiadomość
Ha! Teraz to i ja nie mam nadwagi. I zdrowa jestem i nie wciągnęłam się nigdzie i nie pomarszczyłam też i nie wypryszczyło mnie nawet...
Ło jezusicku, ale jazda....




Pa, Oluś. Zanim doczytałam to \ty padłaś.
A swoją drogą to nie doszłam chyba do najbardziej spektakularnych postów, bo już były wycięte Jaka szkoda...



.
Kurdebalans noooo ... mnie tez jakoś nie wypryszcszyło i odziwo no od kiedy diete stosuje to na twarzy miałam tylko jedną krostke raz!! nic mi nie obwisło paznokcie sie nie łamią ( bo obgryzam i mam tipsy) i nadwagi tysz juz nie posiadam

Kutwa nooo ja tez nie miałam szans doczytac tych pięknych określeń które tu padały na moje żony między innymi... ale cuż moze to i lepiej
Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem że jeszcze jest pora śniadania sama jestem przed :P ale co dziś planujecie wcinać na obiad? Jakoś nie mam pomysła na dziś :/
Ja na obiad będę jadła gołąbki które wczoraj sobie upichciłam... jem je tez na drugie śniadanie a co
__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/

Edytowane przez lukrecja_25
Czas edycji: 2010-09-21 o 08:46
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:46   #3983
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
Pewnie na cycki... bo masz Wy wszystkie wytykacie mi brak biustu hahahaha wszystkie na te cycki padacie albo wam one opadają a ja czuje sie wtedy gorsza bo nie mam na co paść ani mi nie ma co opaść

Kutwa nooo ja tez nie miałam szans doczytac tych pięknych określeń które tu padały na moje żony między innymi... ale cuż moze to i lepiej
teraz to juz serio na cyce padlam
jestes cudowna od razu lepszy humor i chce sie zyc
dam ci numer komorki, jak mi bedzie smutno i bede plakac w nocy to mi smsa napiszesz i od razu lepiej mi sie zrobi
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:53   #3984
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
teraz to juz serio na cyce padlam
jestes cudowna od razu lepszy humor i chce sie zyc
dam ci numer komorki, jak mi bedzie smutno i bede plakac w nocy to mi smsa napiszesz i od razu lepiej mi sie zrobi
No i luz Ja chodze spać tak średnio 2,3 w nocy także ci moge popisać hahahahaha Nie wiem co na to TŻ pomyśli ze mam kochanka.... jeszcze cie do trójkąta zaprosi Brunetka blondynka a w środku landrynka
__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 09:11   #3985
napoleonka74
Raczkowanie
 
Avatar napoleonka74
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
No i luz Ja chodze spać tak średnio 2,3 w nocy także ci moge popisać hahahahaha Nie wiem co na to TŻ pomyśli ze mam kochanka.... jeszcze cie do trójkąta zaprosi Brunetka blondynka a w środku landrynka
Lukrecja, błagam Cię
wyobraziłam sobie trójkąta z Twoim avatarem
napoleonka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 09:15   #3986
Agnese69
Zadomowienie
 
Avatar Agnese69
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 498
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez twinsplus1 Pokaż wiadomość
to na moje mozesz zawsze liczyc trzymaj sie dzielnie, niech cie nie kusi

ja zmykam do spanka, do jutra, no i spadziorow zycze wam i sobie
O, jaki avatarek nowy śmieszny


Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
duk duk
Melduje spadeczek - 300 i wskakuje na PP - życzę sobie by minimum 1 kg zleciał więc grzeczność to moje drugie imię
miłego dnia
No i dobrze CI tak. Bo grzecznym to się należy

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo A dziś minimalny spadeczek, minimalny ale zawsze coś
Malutkie spadeczki składają się na te duże
Agnese69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 09:23   #3987
Missi1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 160
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Czesc dziewczyny .Dzisiaj zaczelam dietke dukana i mam takie pytanko .Czy taki jadlospis na dzisiejszy dzien jest ok??

Sn.-jajecznica z dwoch jaj bez tluszczu
2sn.-puszka tunczyka w sosie wlasnym
Obi.-piers na parze
kol.-dorsz na parze

Mieszkam na wsi i ciezko u mnie z nabialem z 0% tluszczu .
__________________
Na diecie od 7 kwietna 2010

Bylo ponad 100kg jest 67kg bedzie 62kg
Missi1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 09:26   #3988
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez napoleonka74 Pokaż wiadomość
Lukrecja, błagam Cię
wyobraziłam sobie trójkąta z Twoim avatarem
To ja cie błagam przez ciebie ja tez sobie to wyobraziłam matko kochana .... Padłam na twarz w przeciwieństwie do pozostałych... z wiadomych względów na twarz
Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
zdjecie kontrowersyjnego budyniu :P
O nie! Aleksandro_M! Tylko nie budyń! hahahaha jest niczym koszmar nocny
__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 09:32   #3989
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Ech musze sie komus wyzalić....a chyba nie ma lepszego grona sluchaczy i wsparcia niz tu....

Jestem na dukanie około roku....oczywiscie ze nie ide drastycznie dzien za dniem zgodnie z dieta, maksymalnie schudlam 14-15kg ( ale życie to zycie, 4 przeprowadzki, kilka wyjazdów za granice, nie ulatwia trzymania diety), pierwsze miesiace idealny spadek, poziej z lekkim ociaganiem ale tez ladnie...raczej nie trzymam sie systemu 5/5...bo brak warzyw sprawia ze moje wlosy, cera butuja sie okrutnie... ale nie o tym, nie o tym....

Przemyslenia
- utrzymane minus 10kg (najwiekszy spadek minus 14kg) ale czasem sobie folguje, wiec nieco powraca, nieco gubie...
tyle ze z kazdym powrotem powiem wam jest coraz trudniej...ostatni miesiac naprawde dosc mocno trzymam sie zasad a w efekcie stracilam jedynie 2kg!! jakiekolweik odstepstwo sprawia, ze kg od razu wracaja... tak, jakby organizm sie juz buntowal i sprzeciwal przeciwko tej diecie...

Nie moge chyba juz byc bardziej restrykcyjna bo musialabym ogarniczac nie tylko jakosc ale i ilosc...ale nie wydaje mi sie zebym przesadnie sie obzerala.... nie wiem co robic....zastanawiam sie czy nie przejsc na kilka dni na same warzywa i owoce, zeby nieco oczyscic organizm, odciazyc nerki i watrobe od ciaglego bialka....ech...moze macie jakis pomysl?

Wiec chodz to marna i jałowa rada...ale najlepiej osiagnac wage docelowa i sie jej trzymac plus/minus 2-kg... ja swojej docelowej nie osiagnelam, bo chcialam schudnac 20kg, ale mysle ze i tak te 10kg zrobilo duża roznice

No i moja rada na mobilizacje po odpuszczaniu sobie....co tydzien mierze swoje obwody...jak oczywiscie sie boje zmierzyc, wstydze sie....i 3 tygodnie sie nie mierze, potem nastepuje pomiar i widze w udach plus 3cm...od razu smieciowe jedzenie idzie w kat....i chyba nic mnie tak nie moblizuje jak ladne rzadki cyferek gdzie co tydzien widze nizsza wartosc polecam, a wiem co mowie bo ....walke z waga, odchudzaniem ciagne juz kilka lat..


Ufff....wyzalilam sie
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 09:36   #3990
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Doczołgałam się z zakupami do domu, wydałam 70 zł ale mam nadzieję, że do końca miesiąca mam jedzenie (w sumie to bardziej przymus, niz nadzieja, na koncie mam 30zł, wiec nie poszaleje )
Sniadanko przed chwilką odhaczone (rozpustne z 2 plasterkami szyneczki, jajko sadzone i herbatka ), obiadek za chwilkę będzie się robił (coby miec ze sobą co wziąć), piękny dzionek, mimo wzrostu, czas zacząć

Cytat:
Napisane przez twinsplus1 Pokaż wiadomość
n
kochana nie grzesz wez sie w garsc jak ja moglam to i tobie sie uda


ja sie witam z ranka, u mnie na zegarze ta sama waga jak wczoraj, ale sie ciesze bo mialam bardzo warzywkowe PW

zmykam maluchy szykowac do przedszkola i starszaka do szkoly, do pozniej szczypiorki
Biorę się biorę Gdyby nie Wy, pewnie już dawno bym zrezygnowała. Czasu nie cofnę, ale chociaż trzecią listę mogłabym ograniczyć .
Na dzwiek bardzo warzykowego PW dostaje slinotoku jak zobaczylam w bomi pomidorki po ponad 8zł, ogórki w też jakiś bajońskich cenach...będzie trzeba na słoikach zaczać zyc

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
DUK DUK

no padlam, padlam... ale tylko na lozko, bo meczylam sie dlugo zeby zasnac, po 22 zadzwonila jeszcze mama i sobie poryczalysmy troche...
i chyba mamy w planach przewrocic swoje zycia do gory nogami... boje sie, ale jak nie teraz to kiedy? na emeryturze?....
Wiem, że to różnie bywa, ale w moim wypadku (czyli mniej więcej styczeń 2009-czerwiec 2009, a skutki mam do teraz) wywrócenie życia do góry nogami bardzo się opłaciło. Mimo sprzeciwu rodziców rzuciłam wtedy studia po zaliczonym (i to calkiem dobrze) półtorej roku (nie wytrzymywałam psychicznie robic czegoś, z czym nie chcę nawet myśleć, a co powiedzieć wiązać przyszłość), wzięłam się na pół roku za pracę (oczywiscie umowa zlecenie, ale zawsze cos) i przygotowania do wymarzonej szkoly, postawiłam wszystko na jedną kartę i w czerwcu 2009, mimo naprawde wieeelkich przeciwnosci losu udało mi się pokonać 15 kandydatek na moje miejsce i spełnic marzenia. Teraz wspominam to z usmiechem, ale wtedy...bezrobotna, ciagle z pracy do pracy mnie przerzucano, wyrzucano, rodzice zli (bo ich prymuska rzucila studia, czym sie beda chwalic?). Pewnie Twoja sytuacja dotyczy diametralnie innego przypadku, ale chcialam tylko napisac, że w życiu czasem warto postawic wszystko na jedną kartę (i teraz pewnie 20 osob wypowie sie, ze postawilo i nic nie wyszlo ).

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
no kochana.... nie zalamujemy sie!!! trzymamy sie mocno i nie dajemy!! prawda?
Prawda prawda ! Dzięki Co ja bym bez Was zrobila

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
matko.... TWINSPLUS1 nie poznalam Cie, przez ten avatarek
niezly
Ha ha, ja też
I tu chcialam Pani TWINSPLUS1 przypomniec, że ktoś obiecywał więcej nie zmieniać avatarow! ()
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.