Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-29, 20:57   #1
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836

Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15


Szalone Dukanki wracaja na droge cnoty po urlopach, weselach, wakacjach i grzecznie dukaja dalej az do celu - upragnionej sylwetki. Gdy trzeba pomozemy i doradzimy, bacik sie znajdzie gdy wkradna sie grzeszki, zmotywujemy gdy przyjdzie zastoj i pogratulujemy serdecznie przy nawet najmniejszym spadku

Witamy nowe Dukanki i zapraszamy do zadawania pytań, ale po zapoznaniu się z książką, która rozwieje wiele wątpliwości

Obie książki Dukana (do pobrania):
Pierwsza: "Nie potrafię schudnąć"
Druga: "Metoda doktora Dukana"

Test do obliczenia dlugosci poszczegolnych faz (po francusku) na oficjalnej stronie : http://www.regimedukan.com/fr/212-je-minscris.html

tlumaczenie
1. Votre prénom* : IMIE
2. Vous etes* JESTES: Une Femme KOBIETA Un homme FACETEM
3. Votre poids actuel ? TWOJA OBECNA WAGA
4. Votre email - ADRES EMAIL


1. Quel poids souhaitez vous peser ?* : WYMARZONA WAGA
2. Quel poids maximum avez-vous pesé ? ILE NAJWIECEJ WAZYLAS? W KG
3. Quel poids minimum avez-vous pesé ?
Apres 18 ans, et en dehors de toute maladie ?* : ILE WAZYLAS NAJMNIEJ PO 18 ROKU ZYCIA, NIE LICZAC CHOROB W KG
4. Quel est votre poids de croisiee ?*
Il s'agit du poids maintenu sans effort particulier avec une alimentation spontanée JAKA JEST TWOJA NORMALNA WAGA (JAKA WAGE UTRZYMUJESZ GDY NIE STOSUJESZ ZADNYCH DIET) W KG
5. Combien mesurez-vous ? WZROST
6. Etes-vous pressé(e) de maigrir :CHCESZ SZYBKO SCHUDNAC Oui - TAK Non - NIE

1. Y-a-t-il une tendance a grossir dans votre famille ?* : Oui - TAK Non - NIE CZY W RODZINIE JEST TENDENCJA DO OTYLOSCI?
2. Avez-vous déjà suivi des régimes pour maigrir ? CZY STOSOWALAS/ES POPRZEDNIO INNE DIETY ODCHUDZAJACE -
Acun - zadnej
1 - jedna
2 - dwie
3 - trzy
Plus - wiecej
3. Quel est le nombre de vos grossesses ? ILE RAZY BYLAS W CIAZY
* :
Aucun - 0
1 - raz
2 - dwa
3 - trzy
Plus - WIECEJ
4. Lorsque vous surveillez votre alimentation, vous avez l'impression de maigrir :
*CZY WYDAJE CI SIE ZE CHUDNIESZ Z LATWOSCIA JEZELI PILNUJESZ CO JESZ?:
Plutôt facilement - RACZEJ LATWO
Difficilement - TRUDNO
5. Manger moins vous fatigue-t-il ?* : CZY LATWIEJ SIE MECZYSZ GDY JESZ MNIEJ?
6. Apprécions votre ossature* : Ceinturez votre poignet gauche
entre votre pouce et votre index droits OCEN GRUBOSC KOSCI, ZLAP NADGARSTEK PROBUJAC ZLACZYC KCIUK I PALEC WSKAZUJACY
Ossature fine :
vos bouts de doigts se chevauchent CIENKIE - Z LATWOSCIA LACZYSZ PALCE
Ossature normale :
vos bouts de doigts se touchent juste NORMALNE LEDWIE STYKASZ PALCE
Ossature lourde :
vos bouts de doigts sont éloignés CIEZKIE TWOJE PALCE NIE STYKAJA SIE

1. Date de naissance : DATA URODZENIA: DZIEN MIESIAC ROK
2. Choisissez votre pseudo* : WYBIERZ LOGIN
3. Votre mot de passe* : HASLO
4. zaznacz ten kwadracik (ale to nie konieczne) jezeli chcesz dostac znizke na konsultacje (haha i tak wychodza pieronsko drogie), wpisz kod jaki sie pojawia na obrazku i GO.
Wyswietli ci sie plan chudniecia z datami itd i dostaniesz potwierdzenie na maila.


Test po angielsku na www.dukandiet.co.uk

LINKI

Poprzednie czesci:
część 1
część 2
część 3
część 4
część 5
część 6
część 7
część 8
część 9
część 10
część 11
część 12
część 13
część 14

PRZEPISY

Produkty, gdzie, jakie i za ile:
Dukan na Wyspach: co i gdzie kupic

NAJCZESCIEJ ZADAWANE PYTANIA (kliknij na pytanie by zobaczyc odpowiedz)

Dlaczego chudne wolniej niz inne na I fazie

Dlaczego chudne wolniej jedzac wiecej nabialu niz chudego miesa

Kilka slow o suplementach bialkowych (proteinach w proszku)

Gdzie znajde przepis na chleb Dukana i koktajl proteinowy

Chudne w innym tempie niz wedlug testu Dukana, czy to zle

Kilka slow o Xylitolu jako substancji slodzacej

Czy dynia jest dozwolona

Dlaczego nalezy jesc otreby i ile

DWA ARTYKUŁY ZE SŁOWAMI POCIESZENIA DLA TYCH, KTÓRYM WAGA STOI LUB ROŚNIE:

Dlaczego czasami waga długo nie chce ruszyć, albo czasami wzrasta?

Dieta Dukana a zastoje i wzrosty

Czy skrobia i maka kukurydziana to to samo?

Nie. Maka jest zolta. Skrobia jest biala, skrzypi pod dotykiem. Ma doskonale wlasciwosci wiazace i juz jej mala ilosc doskonale zagesci potrawe. Dozwolona jest od FAZY II 1 lyzka dziennie, zarowno na dniach czystych protein jak i protein z warzywami

Czy moge zjesc ....

Sprawdz liste rzeczy zamieszczona ponizej. Jezeli dany produkt nie znajduje sie na nich to znaczy ze nie mozna. Jezeli produkt znajduje sie na liscie dozwolonej w fazie II to nie mozna go w fazie I.

P- Dieta a nadcisnienie


ZASADY W SKROCIE


Pierwsze kilka dni to bardzo rygorystyczna dieta, właściwie kolejna faza też
Dopiero trzecia i czwarta faza to już zdrowe odżywianie, jeżeli któraś ma problemy z nerkami lub cholesterolem - nie polecam diety

Dieta ta składa się z 4 etapów,

FAZA I - UDERZENIOWA
"WSZYSTKO ALBO NIC"

To faza ataku, trwajaca od jednego do pieciu dni (w zaleznosci od ilosci nadprogramowych kilogramow)
1-5kg - 1dzien
6-10kg - 3 dni
11-20kg - 5 dni
21kg i wiecej - 7 dni za zgoda lekarza

W trakcie tej fazy mozna spozywac tylko czyste bialko z ośmiu kategorii produktów wymienionych na liscie nr 1 poniżej. JEZELI JAKIEKOS PRODUKTU NIE MA NA LISCIE TO JEST ZABRONIONY
Z tych osmiu kategorii możecie dowolnie wybierać to, na co macie ochotę, beż żadnych ograniczeń i o każdej porze dnia. Wolno wam również te produkty dowolnie ze sobą łączyć.
Lista patrz nizej

Warto też wspomnieć, że tłuste produkty na tej diecie szkodzą mniej niż węglowodanowe. Więc na przykład podczas jakiejś rodzinnej imprezy lepiej jest zjeść tłuste mięso/wędlinę, niż chleb, ciasto czy wypić alkohol. Najlepiej jest się do takich sytuacji się przygotować i wziąć po prostu swoje jedzenie.

Kilogramy tracone w tej fazie to nadmiar wody zgromadzony w tkankach. POD ZADNYM POZOREM NIE NALEZY PRZEDLUZAC I FAZY. Jezeli kilogramy przestaja spadac nalezy niezzwlocznie przejsc do FAZY II na dni warzywne.

FAZA II NAPRZEMIENNA - równomierny rytm odchudzania
To tutaj zaczyna sie prawdziwa walka z nadmiarem tluszczu. Zachować wszystkie dozwolone w kuracji uderzeniowej produkty i dodać, bez zadnych ograniczeń co do ilości, godziny spożywania czy sposobów łączenie surowe lub gotowane warzywa:
Lista patrz nizej

Podczas trwania tej fazy nalezy stosować naprzemiennie okres protein z warzywami (PW) i okres protein bez warzyw (P), aż do osiągnięcia ustalonej wagi. Dukan zaleca tryb 5/5 (5dni PW/5 dni P) lecz twierdzi ze rowniez tryb 1PW/1P daje podobne rezultaty a nie jest tak frustrujacy.

W fazie II dopuszca rowniez niektore produkty (patrz lista nr 3). Należy pamiętać ze produktów tych nie należy nadużywać lecz odstawić w przypadku zastojów wagowych.

FAZA III - utrwalenie wagi
To najważniejsza część diety. Nie należy jej zaniedbywać , opuszczać ani skracać. Po każdej szybkiej utracie kilogramów organizm am tendencje do ponownego, jeszcze większego przybierania na wadze. Stad efekt jo-jo. Czas trwania kuracji przejściowej, która ma na celu utrwalić nowo zdobytą wagę oblicza się zależnie od wielkości utraconej wagi : dziesięć dni nowej diety na każdy utracony kilogram.

10 dni x każdy utracony kilogram podczas fazy I i II

Jeśli straciliście 20 kg, trzeba ją stosować przez okres wynoszący 20 razy dziesięć dni.
Podczas fazy utrwalania wagi należy jak najściślej stosować się do diety pozwalającej na spożywanie następujących pokarmów:

-pokarmy proteinowe fazy uderzeniowej - lista nr 1
-warzywa kuracji równomiernej - lista nr 2
Te 2 grupy produktów możemy spożywać bez rozgraniczania na dni P i PW

-jedna porcja owoców dziennie, oprócz bananów, winogron i czereśni
-2 kromki pełnoziarnistego chleba dziennie
-40 gr sera żółtego
-2 porcje produktów skrobiowych tygodniowo
-udziec jagnięcy lub pieczeń z polędwicy wieprzowej

Jako ukoronowanie kuracji mamy jeszcze:
-dwa odświętne posiłki w tygodniu

Oraz obowiązkowo i bezwarunkowo
-jeden dzień ścisłej diety proteinowej (kuracja uderzeniowa) w tygodniu

IV faza - stabilizacja
Przejść do normalnego sposobu odżywiania się podczas sześciu dni w tygodniu, zachowując dobre nawyki nabyte podczas kuracji, i stosować jeden dzień w tygodniu ścisłą dietę proteinową z pierwszej fazy, należy jeść tez otręby owsiane, raz dziennie ok 3 łyżki

OTRĘBY

Otręby owsiane pomimo bycia węglowodanami są dozwolone bo ich zalety dietetyczne są tak cenne:
- Oczyszczają układ pokarmowy z zalegających resztek,
- zapobiegają nowotworowi okrężnicy,
- zmniejszają cholesterol,
- spowalniają przedostawanie się cukru do krwi co jest bardzo korzystne dla diabetyków,
- żelują się w kontakcie z płynem żołądkowym, zapełniając go i dając uczucie sytości,
- usprawniają przemianę materii i wiele wiele więcej.
I dlatego są nie tylko dozwolone ale i wskazane we wszystkich fazach.
Jest rozbieżność pomiędzy obiema książkami. 1-2 łyżki są zalecane w I i II fazie. W III i IV to konieczności. 3 łyżki to maks.

1 łyżka otrąb jest nie tylko dozwolona ale wręcz zalecana we WSZYSTKICH FAZACH.
2 łyżki dają jeszcze lepsze rezultaty i poprawiają prace jelit
3 łyżki jeszcze bardziej zwiększają skuteczność działania otrąb ale maja już swoja wartość kaloryczna.

Aby zadziałały należy je stosować regularnie przez dłuższy okres czasu.



PRODUKTY OBOWIĄZKOWE

1.5l płynów
3 łyżki otrąb owsianych lub 2 owsianych i 1 pszennych

LISTA NR 1

PRODUKTY DOZWOLONE W NIEOGRANICZONEJ ILOŚCI W FAZIE I i W DNIACH CZYSTYCH PROTEIN (PP)

Wolowina : wszystkie czesc pieczone lub grilowane sa dozwolone: stek, filet, poledwica, rostbeef. Nalezy unikac antrykotu z koscia, rozbratla z koscia oraz kawalkow do duszenia i na rosol
Cielecina
Konina z wyjatkiem laty
Podroby watrobka drobiowa, wolowa lub cieleca (watrobka nie dla osob z grupy ryzyka chorob sercowo-naczyniowych ze wzgledu na obfitosc cholesterolu)
Ozor cielecy i jagniecy,
Wszystkie ryby, rowiez wedzone, ryby w konserwach w sosie wlasnym
Surimi,
Jajka
Tofu
Wszystkie skorupiaki i mieczaki
Drob z wyjatkiem kaczki i gesi spozywany bez skory
Krolik
Chuda wedlina (zawartosci tluszczu 2-4%)
Chudy nabial 0%: twarog, jogurty. Nie nalezy przekraczac 800g spozycia nabialu dziennie. Kupując nabiał, należy zwracać uwagę na zawartość białka, węglowodanów i tłuszczu, suma węglowodanów i tłuszczy nie powinna być większa niż wartość białka (W+T<B). Jogurty lepiej wybierać te o mniejszej zawartości węglowodanów, a większej tłuszczu (tłuszcz do 3-4%).
Pod względem zawartości białka najlepszy nabiał to (od największej do najmniejszej zawartości białka. Im mniejsza zawartość białka, tym więcej węglowodanów.):
1. chudy twaróg
2. serek wiejski lekki (3% tłuszczu)
3. serek homogenizowany
4. jogurt naturalny i mleko

LISTA NR 2

PRODUKTY DOZWOLONE W NIEOGRANICZONEJ ILOSCI W FAZIE II w DNI PROTEIN z WARZYWAMI (PW)

- wszystkie produkty z Listy nr 1
- kotlety sojowe

- Dozwolone:
Bakłażan,
Biała kapusta,
Boćwina,
Brokuł,
Brukselka,
Cebula,
Cukinia,
Cykoria,
Czerwona kapusta,
Dynia,
Fasolka szparagowa,
Kalafior,
Kalarepa,
Kiełki
Koper włoski,
Ogórek,
Papryka,
Pieczarka,
Pomidory,
Por,
Roszponka,
Rzepa,
Rzodkiewka,
Sałata karbowana,
Sałata zielona,
Seler,
Serce palmy,
Soja,
Szparag,
Szpinak.

Dopuszczalne:
Burak,
Marchewka.
Marchewka i buraki sa dozwolone w rozsadnych ilosciach i nie do kazdego posilku

Zakazane:
Awokado,
Biała fasola,
Bób,
Ciecierzyca,
Groch,
Groch suszony,
Groch zwyczajny,
Kukurydza,
Ryż,
Salsefia (cokolwiek to jest )
Soczewica,
Zielony groszek,
Ziemniaki.

- rabarbar w niewielkiej ilosci do przyrzadzania kompotu lub ciasta


Lista nr 3 i produkty niedozwolone w poscie nr 2...
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014

Edytowane przez SimplyDivine
Czas edycji: 2010-08-29 o 20:58
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 20:57   #2
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

List anr 3
PRODUKTY DOZWOLONE W FAZIE II W OGRANICZONEJ ILOSCI

- Mleko odtluszczone w plynie(szklanka) lub w proszku (odpowiednik szklanki w plynie)
- slodzik na bazie aspartamu
- Aromaty
- Proszek do pieczenia i drozdze
- Skorka z cytrusow
- Ocet, przyprawy, ziola, tymianek, czosnek, natka pietruszki, cebula (max 2) szalotka (max2) szczypiorek
- Korniszony i cebula sa dozwolone w fazie PP jako przyprawa.
- Cytryna moze byc uzyta do doprawienia ryby lub owocow morza, ale nie moze byc spozywana w formie wycisnietego
- Sol I musztarda sa dozwolone w niewielkiej
- Dietetyczny ketchup bez dodatku cukru moze byc uzywany w niewielkiej ilosci
- Gumy do zucia (max. 10/jour) :
- Sweet Gum (Hollywood) parfum p&ecirc;che et parfum framboise
Airwaves menthol & eucalyptus
Freedent mieta forte
Chewing gum green fresh Chlorophylle (Hollywood)
Chewing gum Blancheur parfum Plantes des Montagnes (Hollywood)
Napoje light slodzone aspartamem
Siemie lniane

DOZWOLONA DZIENNA ILOSCI POWYZSZYCH PRODUKTOW (nie nalezy ich spozywac w przypadku zatrzymania wagi)

- 2 male jogurty owocowe 0% z pulpa owocowa slodzone aspartamem(1 maly jogurt = 100g)
- szklanka mleka sojowego
- 1 lyzka skrobii kukurydzianej
- 2 male jogurty sojowe
- 2 lyzki smietany 3%
- 1 lyzeczka kakao
- 2 Lyzki smietany 4 %
- 2 lyzki smietany sojowej
- 4 lyzki wina: biale i czerwone do gotowania
- 3 krople oleju
- Proteiny sojowe 50g/tygodniowo
- wedzony bekon (chudy boczek niesolony) - plasterek
- 30g sera zoltego o zawartosci tluszczu ponizej 6%

PRODUKTY NIEDOZWOLONE
Wszystko czego nie ma na powyzszych listach
Jezeli suma calkowita tluszczu i weglowodanow jest rowna lub wyzsza zawartosci bialka dany produkt nie powinien byc czescia diety.


Tak wiec zapraszamy i Duk Duk...
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:07   #3
Sharbat_Gula
Raczkowanie
 
Avatar Sharbat_Gula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z nienacka ;)
Wiadomości: 79
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

a mnie sie nasunęło pytanie, czy w dni czystych protein fazy naprzemiennej nie moge używac słodzika i wypić czasem np coli light, w książce bylo, że cole można... A tutaj obydwa produktysą dopiero na liście nr II?


Swoją drogą slyszałyście co wchodzi do księgarni na początku września:

http://www.kdc.pl/nie-potrafie-schud...html#longDescr
__________________
Wzrost 170cm

Ćwiczę z Ewą Ch. od 10.11.2012

Edytowane przez Sharbat_Gula
Czas edycji: 2010-08-29 o 21:11
Sharbat_Gula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:10   #4
songoma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 268
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam chyba poważny kryzys
Dusze to w sobie, ale juz nie wyrabiam. Boje się, że rzucę dukana w cholere .
Mamy koniec sierpnia, a ja pod koniec lipca na wadze miałam 59-60 kg :/. Po miesiącu jest to samo, waga waha się 59-61 kg.
Jak ja mam mieć motywację, zeby nie grzeszyć ?
Jem dokładnie tak samo jak przez pierwsze 1,5 miesiąca gdy schudłam 10 kg. Waga potrafi mi podkoczyc nawet na P, gdzie jem naprawdę ascetycznie (nawet musztardę wywaliłam, w ogóle nie solę itd).
Boję sie takie zachowania jak moje wczorajsze będa sie częsciej powtarzać, no bo skąd mam czerpać motywację, jak po idealnie dukanowym P, następnego dnia mam np 0,5 kg w górę ? Wczoraj nagrzeszyłam nie tylko przez kłótnie z TŻ, ale tez przez to, ze rano zobaczyłam na wadze 61 kg (a dzień wcześniej zjadłam 180 g białka,3o wegli i 34 g tłuszczu - przecież bylo idealnie). Toż to jakieś jaja są
Chciałabym mięc na wadze chociaż to 58 i może sobie waga stać, ale nie chce się bując z 60 kg przez nastepny miesiąc.
Czytałam o plateau itd, no ale co z tego ...
odwagi odwagi i zaparcia jeszcze nie wiem czy moj spadek dzis byl decydujacy i cos z tego dalej bedzie - ale jesli tak to 64 z przodu zobaczylam dokladnie po 34 dniach
trzymaj sie i nie grzesz - w koncu sie uda
no i nowy wątek!
niesamowita sprawa, moj drugi

Edytowane przez songoma
Czas edycji: 2010-08-29 o 21:26
songoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:30   #5
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Sharbat_Gula Pokaż wiadomość
a mnie sie nasunęło pytanie, czy w dni czystych protein fazy naprzemiennej nie moge używac słodzika i wypić czasem np coli light, w książce bylo, że cole można... A tutaj obydwa produktysą dopiero na liście nr II?
Faza naprzemienna to jest faza II wiec zarowno na PP jak i na PW mozna. Slodzik mozna rowniez na Uderzeniowce, ale zaleca sie by ta byla jak najbardziej czystko bialkowa + otreby by byl to jak najwiekszy szok dla organizmu Zazwyczaj uderzeniowka to tylko 2 - 5 dni wiec chyba naprawde mozna poczekac z Cola do tej II fazy by uzyskac jak najlepsze wyniki z fazy pierwszej ?

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Ja już wszystkiego próbowałam. Mięch mi sie i tak przejadło, jem teraz duuużo ryb, serków homo nawet nie kupuje bo nie lubię, mleka też nie, jogurtów też. Co do ruchu to mam orbitreka, steper i są w użyciu. jednego dnia więcej innego mniej, ale na brak ruchu nie narzekam. a Co do węglowodanów to przez tn czas miałam już 3 wpadki i za kazym razem bomba węglowodanowa i nie pomogło. Ja juz nie mam pomysłów.
Zasady dukana mam w małym palcu, więc wiem na 100% ze trzymam sie diety.
Boje się, że jescze z tydzien i sie poddam bo:
Według testu 26 sierpnia powinnam zacząc III fazę z wagą 56 kg
Ale przeciez wiesz sama, ze test jest tylko orientacyjny jesli chodzi o to kiedy sie skonczy II faze. Kazdy organizm, szczegolnie kobiecy, jest inny i nie ma matematycznej formulki, ktora bedzie w 100% sprawdzona. Moze powinnas przejsc na III faze, utrwalic co juz schudlas i jesli podczas trojki nic nie zleci to wrocic na II faze ? Nie chcesz chyba zaprzepascic tego co juz zlecialo?

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
No ja wiem, ale ja przeciez tak ladnie chudlam Byłam niemal na 100% przekonana ze to wagę 56 osiągne szybciej niz test założył, a tu duuupa.
Ja nie chce na III, bo się jeszcze źle czuje w tej wadze. Mam chyba jakies lekki kości bo wyglądam naprawde na więcej kg . A utrwalać musiałabym di połowy stycznia. Mam koszmarnego doła.
Strasznie Ci wspolczuje Nie wiem sama juz co poradzic. Chyba jedynie przeczekac dola, dukac grzecznie i w koncu ruszy Wiem, ze latwo sie mowi i ze pewnie sama o tym wiesz, ale nic innego nie da sie zrobic.
Moze zaserwuj sobie lody z przepisu Adrijah? Albo ten wulkan czekoladowy z karmelowymi otrebami od Dukanowej? http://dukanowa.blox.pl/2010/08/Rozp...-faza-PPW.html
Ja np nie moge zjesc kakao bo jestem uczulona, nie moge pic Pepsi ani innych napojow bo swedzi mnie skora od tych wszystkich barwnikow, wiesniaka nie lubie a po skrobi czy mleku w proszku, nie wazne jak malej ilosci, mam zawsze mega wzrosty - dla mnie Dukan tez nie jest latwy, ale ide dalej Przybieranie na wadze swoje trwalo, zrzucanie tego potrwa ze dwa razy tyle, ale jak juz dojdziesz do celu to bedzie juz tylko lepiej
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:36   #6
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

melduje się
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:38   #7
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Ja też się melduję i zamierzam więcej pisać
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 21:41   #8
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

No to melduje sie i ja.

Dzieki dziewczyny
Jakos tak lżej mi na duszy, ze się wygadałam, ale humor mam nadal wisielczy
Najgorsze dla mnie jest to, ze widziałam na wadze juz 58,8 no a wczoraj to 61 mnie kompletnie wytrącilo z równowagi
__________________



Edytowane przez sweeney
Czas edycji: 2010-08-29 o 21:46
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:44   #9
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Wiecie co dziewczyny... Dokladnie 21 dni temu prosilam moderatora o zamkniecie 13stej czesci, dzis prosilam o 14sta.. Lecimy jak burza

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
melduje się
Dobry wieczor kolezanko

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Ja też się melduję i zamierzam więcej pisać
Bardzo dobre zamierzenie Witamy w naszych skromnych progach

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Nob to melduje sie i ja.

Dzieki dziewczyny
Jakos tak lżej mi na duszy, ze się wygadałam, ale humor mam nadal wisielczy
Najgorsze dla mnie jest to, ze widziałam na wadze juz 58,8 no a wczoraj to 61 mnie kompletnie wytrącilo z równowagi
Nie za ma co Tak jak naskrobalam na wstepie - po to tu jestesmy by wysluchac, wspierac, motywowac i odwodzic od grzechow no i oczywiscie gratulowac spadkow, spadeczkow i spadziorow
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:48   #10
wiewiorka07
Raczkowanie
 
Avatar wiewiorka07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: sercem w Dalmacji :) a ciałkiem gdzie Hitler i Stalin zrobili co swoje...
Wiadomości: 368
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez sweeney
Dziewczyny ja mam chyba poważny kryzys
Dusze to w sobie, ale juz nie wyrabiam. Boje się, że rzucę dukana w cholere .
Mamy koniec sierpnia, a ja pod koniec lipca na wadze miałam 59-60 kg :/. Po miesiącu jest to samo, waga waha się 59-61 kg.
Jak ja mam mieć motywację, zeby nie grzeszyć ?
Jem dokładnie tak samo jak przez pierwsze 1,5 miesiąca gdy schudłam 10 kg. Waga potrafi mi podkoczyc nawet na P, gdzie jem naprawdę ascetycznie (nawet musztardę wywaliłam, w ogóle nie solę itd).
Boję sie takie zachowania jak moje wczorajsze będa sie częsciej powtarzać, no bo skąd mam czerpać motywację, jak po idealnie dukanowym P, następnego dnia mam np 0,5 kg w górę ? Wczoraj nagrzeszyłam nie tylko przez kłótnie z TŻ, ale tez przez to, ze rano zobaczyłam na wadze 61 kg (a dzień wcześniej zjadłam 180 g białka,3o wegli i 34 g tłuszczu - przecież bylo idealnie). Toż to jakieś jaja są
Chciałabym mięc na wadze chociaż to 58 i może sobie waga stać, ale nie chce się bując z 60 kg przez nastepny miesiąc.
Czytałam o plateau itd, no ale co z tego ...


może zmień nastawienie, przestań wyczekiwać z upragnieniem spadku tylko jedz jak jesz i czuj, że chudniesz wiem, że łatwo mówić, ale dasz radę!! Pisałaś, że nie jesz serków homo i jogurtów- może zacznij. chociaż czasami- kup sobie ten kontrowersyjny Jovi 0% j atam go piję jak mi się coś chce i nie mysle o słodkim i owocach bo nakupiłam sobie różne smaki. no i przez 2-3 dni zapomnij o ważeniu się. Zobaczysz, że ak uwierzysz, że chudniesz to się ruszy
__________________


moje Motto: jestem piękna, zgrabna, mądra, zaje***ta i mogę w życiu wszystko!!!!

czas w to uwierzyć
wiewiorka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:49   #11
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

a więc odpowiem już w nowiutkim wateczku

SimplyDivine śliczna kobieta z Ciebie ale dobrze że jesteś już ... powalczymy razem o spadeczki


Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Witajcie kochane
Wróciłam dziś ze szpitala, masakra. W czasie zabiegu zemdlalam 2 razy...następnie 4 dni w szpitalu i jedzeniem szpitalnym( bułki z twarożkiem , zupy, ziemniaczki,fasola zielona ale tylko 1 bułka rano, obiad, bułka na kolacje)Kazali mi to jeść bo się tak gardło oczyszcza. Kroplówka 4 razy dziennie, przed każdym posiłkiem i na noc..
Ból w gardle mam niesamowity

Jutro zaczynam proteiny...nie wiem ile ważę, i kiedy będę miała III fazę...strasznie jest mi źle z tym wszystkim

sparta przykra sprawa ale dobrze że masz to już za sobą - nic się nie martw zrzucisz to co nadrobiłaś


Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
konczita no ja też się cieszę nawet jak mam zastój, ważne żeby waga nie wzrastała... zostało mi 200g wzrostu ostatniego. ale już dziś właśnie "porcelanowy problem" się rozwiązuje więc myślę że za te 5 dni waga pokaże 70 z przodu a jak nie to będę walczyć bo jak widać niektórzy długo walczą

a wogóle muszę wam powiedzieć coś co spowodowało u mnie wczoraj złość okrutną a zarazem śmiech... mój luby zrobił sobie wczoraj naleśniki. przebolałam bo ja też jem (oczywiście dukanowe). ale... wziął do nich dżem brzoskwiniowy (mój ukochany ) ... mało mi smażony kurczak w gardle nie uwiązł i język do nie uciekł... no i tak sobie podszeptywałam że jest niedobry... no i siedzimy, oglądamy film, ja leżę mu na kolanach, TŻ jadł tego naleśnika bez talerzyka i tak mówi "o kurde, dżem mi wypadł". no co ja wpadłam złowieszczy śmiech, że mu pożałowałam. a on do mnie "... na Twoje włosy" po czym zerwałam sie, spojrzałam na niego z taką złością w oczach a potem... śmialiśmy sie z pół godziny jak ten dżem wyskubywałam z włosów a on ciągle gadał "ale pamiętaj ze jesteś na diecie i nawet to co palec boży nałożył ci na włosy jest dla ciebie niejadalne". tak mi się to przypomniało

dokładnie lepszy zastój niż wzrost ale najukochańszy jest spadeczek
hahaha dżemu Ci się zachciałaś - jak spisał się jako maska na włoski ?


Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
pogoda się popsuła, a ja zrobiłam lody


jeee nie ma w nich jajka bosko - dziękuję za nie jesteś wielka
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 21:53   #12
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

SimplyDivine śliczna kobieta z Ciebie ale dobrze że jesteś już ... powalczymy razem o spadeczki
Ojej, az sie zarumienilam O spadeczki? Ty masz ostatnio spadziory, ze hoho Ja dzis jadlam i jadlam i myslalam, ze juz jesc nie skoncze, ale skonczylam. I jak jutro nie bedzie spadku to sie wkurze, bo wszystko poprawnie i bialkowo

Uzaleznilam sie chyba od zielonej herbaty z wanilia z Lidla.. Wypilam dzis 4 kubki
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:58   #13
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Ojej, az sie zarumienilam O spadeczki? Ty masz ostatnio spadziory, ze hoho Ja dzis jadlam i jadlam i myslalam, ze juz jesc nie skoncze, ale skonczylam. I jak jutro nie bedzie spadku to sie wkurze, bo wszystko poprawnie i bialkowo

Uzaleznilam sie chyba od zielonej herbaty z wanilia z Lidla.. Wypilam dzis 4 kubki


oj taki jeden się trafił ale jutro się okaże czy został czy wzrosło ...

co do herbaty ja w ogóle nie piję, pewnie jak się zimniej zrobi to zacznę tylko jak pić bez cytrynki i miodu yhhhh
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:58   #14
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez wiewiorka07 Pokaż wiadomość
[/I]

może zmień nastawienie, przestań wyczekiwać z upragnieniem spadku tylko jedz jak jesz i czuj, że chudniesz wiem, że łatwo mówić, ale dasz radę!! Pisałaś, że nie jesz serków homo i jogurtów- może zacznij. chociaż czasami- kup sobie ten kontrowersyjny Jovi 0% j atam go piję jak mi się coś chce i nie mysle o słodkim i owocach bo nakupiłam sobie różne smaki. no i przez 2-3 dni zapomnij o ważeniu się. Zobaczysz, że ak uwierzysz, że chudniesz to się ruszy
Ale ja nie wyczekuje spadku, jakby moja waga STALA to bym to lepiej przyjmowała. Dla mnie najgorsze jest to, że ona skacze i najczęsciej do góry. To strasznie demotywujące, jak po grzecznym P widzi sie wzrost o 1 kg. Jakby stało to ok, ale niech nie rośnie
Serków homo nie lubie .
Jovi czasem mi sie zdarza jak na PW mam chcice na słodkie, bo na P odrzuca mni od słodkiego smaku
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:59   #15
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Melduję się w nowym wątku

sweeney jeśli Cię to pocieszy to ja II przeciągnę o ponad miesiąc i miałam dokładnie to samo co Ty tylko mój start byl o wiele słabszy i nie było okresu pt "ładnie chudnę"...tak więc przeczekaj to po prostu i wiedz, że z grzechów pożytku jest 0 a z diety wiele
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:05   #16
missines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 435
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

duk duk melduję się ....no to nabijamy kolejne 5000 postów

sweeney kompletnie się tym nie przejmuj, musisz cierpliwie przeczekać. Wygląda na to że Twój organizm walczy - daj mu czas! Tylko się nie poddawaj!

Ja też miałam chwilę słabości...... moja II faza miała się skończyć 19 sierpnia ..........a tu daleka droga przede mną, no to dukam sobie powolutku. Nie jem mięsa, bardzo mało bo nie lubię więc wolniej mi to idzie.
__________________

missines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:06   #17
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Ale ja nie wyczekuje spadku, jakby moja waga STALA to bym to lepiej przyjmowała. Dla mnie najgorsze jest to, że ona skacze i najczęsciej do góry. To strasznie demotywujące, jak po grzecznym P widzi sie wzrost o 1 kg. Jakby stało to ok, ale niech nie rośnie
Serków homo nie lubie .
Jovi czasem mi sie zdarza jak na PW mam chcice na słodkie, bo na P odrzuca mni od słodkiego smaku
Ja mialam podobnie, ze na Pw ladnie lecialo a na PP mega wzrosty po 800, 400 czy 200 gram i troche czasu mi zajelo zanim zrozumialam od czego to. Skrobia kukurydziana i mleko w proszku. Na PW jest taka roznorodnosc skladnikow, ze nawet nie myslalam o skrobi czy o mleku w proszku. A przy PP a to do nalesnikow sie dodalo, a to do czegos innego i zawsze szlo w gore. Odkad odstawilam kompletnie to juz nie mam takich wzrostow na PP - jedynie jak cos przesole czy mam problem z porcelanka

Konczita zawsze mozesz uzyc syropu malinowego do herbatki - tez ladnie rozgrzeje albo kupowac smakowe jak np ta zielona z wanilia co ja pijam albo w Swiecie Herbat cos dobrego wyszperac Zielona z kaktusem i truskawka jest super
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:08   #18
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Dobry wieczór w nowym wątku.

Miałam dziś malutki spadek o 100gr. Moze jutro też, bo tak 100 do 100 i zrobi się kilogram.

Spokojnej nocy
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:12   #19
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Naprawdę wam dziękuje Mam nadzieje, że jutro bede miała lepszy humor, chociaż na wadze będzie pewnie z 61,5 :/ bo teraz jej 62,3 , ale chociaż jestem przygotowana na to co zobacze

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Ja mialam podobnie, ze na Pw ladnie lecialo a na PP mega wzrosty po 800, 400 czy 200 gram i troche czasu mi zajelo zanim zrozumialam od czego to. Skrobia kukurydziana i mleko w proszku. Na PW jest taka roznorodnosc skladnikow, ze nawet nie myslalam o skrobi czy o mleku w proszku. A przy PP a to do nalesnikow sie dodalo, a to do czegos innego i zawsze szlo w gore. Odkad odstawilam kompletnie to juz nie mam takich wzrostow na PP - jedynie jak cos przesole czy mam problem z porcelanka

Konczita zawsze mozesz uzyc syropu malinowego do herbatki - tez ladnie rozgrzeje albo kupowac smakowe jak np ta zielona z wanilia co ja pijam albo w Swiecie Herbat cos dobrego wyszperac Zielona z kaktusem i truskawka jest super
No ja jak zaczełam miec te "cyrki" to produkty z III listy przestałam w ogóle kupowac. Skrobii zdarza mi sie użyć, ale jak policze to wychodzi mi max. 1 łyzka na tydzień, a czasem wcale.
Juz nie mam produktów, które mogłabym podejrzewac :/
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 22:12   #20
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Ja mialam podobnie, ze na Pw ladnie lecialo a na PP mega wzrosty po 800, 400 czy 200 gram i troche czasu mi zajelo zanim zrozumialam od czego to. Skrobia kukurydziana i mleko w proszku. Na PW jest taka roznorodnosc skladnikow, ze nawet nie myslalam o skrobi czy o mleku w proszku. A przy PP a to do nalesnikow sie dodalo, a to do czegos innego i zawsze szlo w gore. Odkad odstawilam kompletnie to juz nie mam takich wzrostow na PP - jedynie jak cos przesole czy mam problem z porcelanka

Konczita zawsze mozesz uzyc syropu malinowego do herbatki - tez ladnie rozgrzeje albo kupowac smakowe jak np ta zielona z wanilia co ja pijam albo w Swiecie Herbat cos dobrego wyszperac Zielona z kaktusem i truskawka jest super

niby tak, pewnie na jesień coś wyszarpię bo jakoś trzeba będzie się zacząć rozgrzewać w pracusi czy po powrocie do domu, a i zima zbliża się wielkimi krokami ...
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:14   #21
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Naprawdę wam dziękuje Mam nadzieje, że jutro bede miała lepszy humor, chociaż na wadze będzie pewnie z 61,5 :/ bo teraz jej 62,3 , ale chociaż jestem przygotowana na to co zobacze
Sweeneytrzymaj się, masz nas do wyżalenia się. Tak pięknie spadłaś do tej chwili, szkoda to zaprzepaścić. Nie warto się ważyć wieczorem, masz w sobie tyle rzeczy po całym dniu, że waga musi byc wyższa.
Będzie spadek, musi być
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:16   #22
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Naprawdę wam dziękuje Mam nadzieje, że jutro bede miała lepszy humor, chociaż na wadze będzie pewnie z 61,5 :/ bo teraz jej 62,3 , ale chociaż jestem przygotowana na to co zobacze
No ja jak zaczełam miec te "cyrki" to produkty z III listy przestałam w ogóle kupowac. Skrobii zdarza mi sie użyć, ale jak policze to wychodzi mi max. 1 łyzka na tydzień, a czasem wcale.
Juz nie mam produktów, które mogłabym podejrzewac :/
sweeney a o której jesz kolację ? czysto proteinowa jest ???

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Ulcia od kiedy jesteś na dukanie ???
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:20   #23
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Nie zwróciłam uwagi, a tutaj juz nowy wątek. Więc sę reflektuję i posta zamieszczę we właściwym wątku

Oh, jestem na diecie prawie dwa tygodnie.
I... chyba po ujrzeniu efektów po uderzeniówce i tygodniu naprzemiennej fazy za bardzo sobie popuściłam pasa w pewnych aspektach.
Ale wracam na dobre tory, od jutra trzy dni na PP, bez jogurtów, mleka itd. czyli za co obarczam moje zastoje i wzrosty

Czas wziąć się w garść, bo tak byc nie może.
Muszę się trzymać, będzie dobrze
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:20   #24
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
sweeney a o której jesz kolację ? czysto proteinowa jest ???

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Kolacje jem różnie, zależy o której planuje iśc spać, ale zwykle 3 godziny przed snem. Zawsze czyste białko. Dziś np 2 jajka + twaróg

Tak wyglądałam w zeszłym roku przy wadze 58 kg i uznałam, że mam za wielki tyłek i uda Tak sie odchudziłam, że rok później na wadze zobaczyłam 71 kg. Teraz chce tak wygladać i kończe odchudzanie
Juz nawet nie chce tych 56
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:22   #25
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Naprawdę wam dziękuje Mam nadzieje, że jutro bede miała lepszy humor, chociaż na wadze będzie pewnie z 61,5 :/ bo teraz jej 62,3 , ale chociaż jestem przygotowana na to co zobacze

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------



No ja jak zaczełam miec te "cyrki" to produkty z III listy przestałam w ogóle kupowac. Skrobii zdarza mi sie użyć, ale jak policze to wychodzi mi max. 1 łyzka na tydzień, a czasem wcale.
Juz nie mam produktów, które mogłabym podejrzewac :/
Może masz za duże ciśnienie aby schudnąć? Psychika Cię blokuje - wiesz za duża motywacja do trudnego zadania nie jest dobra, trzeba wrzucić na luz ale wg pewnych zasad. Skoro ograniczyłas III listę to daj organizmowi czas aby się z tą sytuacją oswoił, wlewaj w siebie zieloną herbatkę i czekaj na efekty, byle w spokoju
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:24   #26
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
sweeney a o której jesz kolację ? czysto proteinowa jest ???

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Ulcia od kiedy jesteś na dukanie ???
jestem na dukanie od 14 czerwca. zaraz to uwzględnie w opisie.
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:30   #27
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Kolacje jem różnie, zależy o której planuje iśc spać, ale zwykle 3 godziny przed snem. Zawsze czyste białko. Dziś np 2 jajka + twaróg

Tak wyglądałam w zeszłym roku przy wadze 58 kg i uznałam, że mam za wielki tyłek i uda Tak sie odchudziłam, że rok później na wadze zobaczyłam 71 kg. Teraz chce tak wygladać i kończe odchudzanie
Juz nawet nie chce tych 56
oj laska z Ciebie a te kilka kg zleci z nami będzie raźniej ... my Cię dopilnujemy


Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
jestem na dukanie od 14 czerwca. zaraz to uwzględnie w opisie.


Ulcia tak z ciekawości spytałam bo my po jednej wadze idziemy
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:34   #28
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

melduję się w nowym wątku i idę spać dobranoc
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:43   #29
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

Ulcia tak z ciekawości spytałam bo my po jednej wadze idziemy
Po jednej idziemy, ale ty chyba z mniejszej startowałaś. U mnie prawie setka była, więc 70 mnie w pełni satysfakcjonuje. Choc jak wiadomo apetyt rośnie w miarę chudnięcia
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:46   #30
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Po jednej idziemy, ale ty chyba z mniejszej startowałaś. U mnie prawie setka była, więc 70 mnie w pełni satysfakcjonuje. Choc jak wiadomo apetyt rośnie w miarę chudnięcia
ee ee wcale nie z mniejszej też dużo miałam ... ale spokojnie grzecznie dukamy i do celu dojdziemy

lecę spaciu - kolorowych szczypiorki
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.