Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-08, 08:33   #4801
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
poprawka- 4
Ja zjadłam 3 z czego 1 w pracy i nie był dobry.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A z Timotei całkiem fajny zestaw! Miałam 2 szampony z tej serii i mi podeszły
Ja jeszcze nic nie miałam z tej serii, dlatego tym bardziej się cieszę, że cos przetestuję.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Pączki super Tylko Tobie pewnie maszyna wyrabiała ciasto? Hmm, muszę sobie chyba sprawić taki bajer
Tak, maszyna. Gdyby nie ona to pewnie bym nie robiła pączków, bo w życiu by mi się nie chciało. Maszyna fajna rzecz, nie pamiętam już kiedy kupowaliśmy pieczywo ostatni raz, a i ciasta drożdżowe nie są żadnym problemem teraz.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Paczka rewelacyjna, czekam na opinie! Lakierów chyba też długo nie będziesz potrzebowała
Lakiery chyba rozdam, bo ja prawie nie używam, morduję jeden chyba od 3 lat, a kolejny mam w zapasie, więc chyba ucieszę nimi mamy bo one obie się lakierują.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wysłałam własnie CV na ofertę pracy przez formularz gumtree i teraz się boję czy załącznik jednak przeszedł Bo niby tam jest info, że max. do 1 MB a mój miał 1,05 MB i już się zmniejszyć nie dało. Myślałam też czy nie wysłać jako pdf., ale nie jestem pewna czy wszystkie firmy otwierają ten format (bo się spotkałam w poprzedniej pracy z tym, ze jednak niektórzy nie wiedzą co to za plik ). Ale z drugiej strony gumtree nie pokazało mi komunikatu, że załącznik za duży, więc oby jednak przeszedł
Ja zawsze wysyłam w pdf, to jest raczej standard i wszystkie poradniki uczą, żeby tak wysyłać.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mój kolega dosyć szybko znalazł pracę przez Gumtree - zwolnił się z pracy w naszym mieście,w trakcie wypowiedzenia dał ogłoszenie, że szuka w Krakowie i odezwały się trzy firmy. No i od stycznia tam już pracuje.
Moja przyjaciółka też tak znalazła, warto takie ogłoszenie zamieścić czasem, jak się szuka takiej pracy biurowej, bo w outsorcingach mają system poleceń i pracownicy dostają kase za każdą osobę zatrudnioną z polecenia, więc szukają na gumtree.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Hosenko najmocniej przepraszam że zapomniałam, dzisiaj Ci wyślę maila z tymi przypisami, bo wczoraj mieliśmy gości a potem byłam zaaferowana tym zdjęciem pączków i wypało mi z głowy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 08:38   #4802
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja chcę taki. Ten na dole w prawym rogu wygląda na moim monitorze jasno i żółto.

Słodko wygląda ta buteleczka. Ale nie wiem czy taki puder to się do czegoś nadaje w ogóle czy tylko do podziwiania buteleczki.
u mnie też

zawsze można rozświetlić dekolt czy inne partie ciała gdzieś czytałam, że po zużyciu flakonik nadaje się do uzupełnienia perfumami (choć po narzekaniach na diorowe pompki pewnie nie jest to najlepszy pomysł )
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Udało mi się wyjść z 1 micelkiem, reszta nawet nie kusiła. Myślałam, że będzie większy wybór żeli OS a tak to trudno

Ja bym najpierw imbir podsmażyła Robiłam dziś zupę soczewicową z innego przepisu niż zwykle, niby było wszystko bez podsmażania, ale ja i tak to zrobiłam, uwielbiam słodycz cebulki podsmażonej Ciekawe jaka wyszła, zaraz zjem.
tylko jeden? mam nadzieję, że Ci się spodoba

ja chyba mam to po zupie kremie z dyni, że imbir na końcu, bo jest bardziej wyrazisty
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Przepraszam Cię bardzo za brak przepisu na oponki, niestety ciężko mi mamę zagonić do ogarnięcia tematu
nie ma pośpiechu
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Smażenie pączków to łatwizna za rok muszą już wyglądać jak z cukierni, ale jak na debiut chyba nieźle?

I jeszcze zawartość paczki od Timotei, chyba szybko nie kupię nowego szamponu.
bardzo nieźle z jakiego przepisu korzystałaś? i czy ciasto jest takie puchate? bo często spotykałam się, że domowy jeden był jak 3 sklepowe - strasznie ciężki i strasznie sycący

ale z zagniataniem i rośnięciem ciasta pewnie dużo się schodzi, Ty robiłaś w maszynie?

paczka też super
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ładne brązery, ale mam już Brunettes z poprzedniej serii, więc kompletnie nie czuję się skuszona Natomiast Terracottę 4 Seasons uważam za jeden z lepszych brązerów To mój ulubieniec, jeśli chodzi o maty, natomiast w kwestii rozświetlającego nic nie przebije Terracotty Lady W której już mocno przebija denko

Nad tym pudrem kiedyś myślałam, ale zrezygnowałam.
dobrze wiedzieć, że jest dobry - od marca mają być u nas w stałej ofercie G.
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
BHP to akurat pół biedy, ale bez ważnych badań nie nie można zacząć pracy.
dokładnie ja akurat ze stażu miałam też skierowanie do lekarza Medicoveru i strasznie denerwowało mnie, że wiedział więcej niż wiedziałby zwykły lekarz z ulicy - patrzył w komputer i mówił np. "o, jest pani pod kontrolą ginekolog xxx" - nie wiem jakie miało to znaczenie w kontekście pracy
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Bardzo spodobał mi się nowy Hypnotic Posion Eau Secrete
mnie się strasznie podoba HP, Eau Sensuelle też, ale ma mniej z klasyka, a ten?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-02-08 o 08:45
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 08:53   #4803
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
zawsze można rozświetlić dekolt czy inne partie ciała gdzieś czytałam, że po zużyciu flakonik nadaje się do uzupełnienia perfumami (choć po narzekaniach na diorowe pompki pewnie nie jest to najlepszy pomysł )
Ja to raczej powinnam dekolt maskowac niż eksponować, więc to raczej nie dla mnie.
Ale jakby mi ktoś taki piękny nieprzydatny gadżet kupił w prezencie to bym nie płakała, muszę to siostrze lub mamie pokazać.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
bardzo nieźle z jakiego przepisu korzystałaś? i czy ciasto jest takie puchate? bo często spotykałam się, że domowy jeden był jak 3 sklepowe - strasznie ciężki i strasznie sycący

Były lekkie i puchate, lżejsze niż większość sklepowych. Robiłam z tego przepisu: http://www.mojewypieki.com/przepis/paczki-z-roza z połowy składników, bo więcej by mi do maszyny nie weszło. I połowę ekstraktu pomarańczowego zastąpiłam rumem, bo się naczytałam że wtedy mniej chłoną tłuszcz. Wyszło mi ich ok. 20 takich małych, mniejszych niż ze sklepu.

Tylko za rok musze zadbać o lepszą konfiturę różaną, bo ta co kupiłam była niedobra i nie miała dużo wspólnego z różą.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 09:04   #4804
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

snow, to ja chyba mam podobnie z końcówkami Mimo podcinania i tak szybko pojawiają cię rozdwojone. I też suszę, ale chłodnym nawiewem zawsze.
Mi się udało już zejść z cieniowania i teraz podcinam na równo.


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja zawsze wysyłam w pdf, to jest raczej standard i wszystkie poradniki uczą, żeby tak wysyłać.
O, to o tym nie wiedziałam
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 09:08   #4805
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja to raczej powinnam dekolt maskowac niż eksponować, więc to raczej nie dla mnie.
Ale jakby mi ktoś taki piękny nieprzydatny gadżet kupił w prezencie to bym nie płakała, muszę to siostrze lub mamie pokazać.


Były lekkie i puchate, lżejsze niż większość sklepowych. Robiłam z tego przepisu: http://www.mojewypieki.com/przepis/paczki-z-roza z połowy składników, bo więcej by mi do maszyny nie weszło. I połowę ekstraktu pomarańczowego zastąpiłam rumem, bo się naczytałam że wtedy mniej chłoną tłuszcz. Wyszło mi ich ok. 20 takich małych, mniejszych niż ze sklepu.

Tylko za rok musze zadbać o lepszą konfiturę różaną, bo ta co kupiłam była niedobra i nie miała dużo wspólnego z różą.
e tam maskować ja też bym nie pogardziła takim maleństwem, sama się jeszcze wstrzymam

dziękuję
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
snow, to ja chyba mam podobnie z końcówkami Mimo podcinania i tak szybko pojawiają cię rozdwojone. I też suszę, ale chłodnym nawiewem zawsze.
Mi się udało już zejść z cieniowania i teraz podcinam na równo.


O, to o tym nie wiedziałam
mi też się ostatnio rozdwajają, nie pomyślałam żeby zrzucić to na szalik

no i pdf ma tę zaletę, że nikt tam nic nie pozmienia
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 09:20   #4806
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Rzyrafko gratuluję z całego serca, cudownie, że stanowisko odpowiada Ci w 100%


Zupa marchewkowa z przepisu z Kwestii Smaku, jest bardzo prosta do zrobienia i ma fajny smak - jest słodka dzięki marchewkom, pikantna, bo zawiera imbir i cytrusowa, bo ma skórkę pomarańczową z przepisu wychodzą 2 porcje http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_...a/przepis.html

Ja mam teraz fazę na kosmetyki do ust, testuję wszystkie nowości. Fajna jest też nowa kolekcja OPI Euro Centrale, na żywo spodobała mi się większość lakierów, co się naprawdę rzadko zdarza
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 09:24   #4807
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

A ja mam ochotę na cannelloni z mięsem i sosem porowym http://kuchnialidla.pl/product/Canne...-sosie-porowym
Wygląda mi to na da danie typu "lazaniowatego", powinno byc dobre. Na pewno zrezygnuję z wina, bo nie lubię go w daniach - przeważnie danie śmierdzi jak
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 09:35   #4808
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tylko za rok musze zadbać o lepszą konfiturę różaną, bo ta co kupiłam była niedobra i nie miała dużo wspólnego z różą.
Ja zawsze kupowałam Premium Rosa i była pyszna

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tak, maszyna. Gdyby nie ona to pewnie bym nie robiła pączków, bo w życiu by mi się nie chciało. Maszyna fajna rzecz, nie pamiętam już kiedy kupowaliśmy pieczywo ostatni raz, a i ciasta drożdżowe nie są żadnym problemem teraz.
Fajnie.. Muszę się nad tym poważnie zastanowić.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Lakiery chyba rozdam, bo ja prawie nie używam, morduję jeden chyba od 3 lat, a kolejny mam w zapasie, więc chyba ucieszę nimi mamy bo one obie się lakierują.
Ja lakieruję grzywkę, inaczej w ogóle by nie wyglądała

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja zawsze wysyłam w pdf, to jest raczej standard i wszystkie poradniki uczą, żeby tak wysyłać.
Dokładnie, jest to standardowy i przyjęty format, osobiście też nie lubię czytać CV w Wordzie

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć, że jest dobry - od marca mają być u nas w stałej ofercie G.
Jest bardzo dobry, jego jedyną wadą była cena

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mnie się strasznie podoba HP, Eau Sensuelle też, ale ma mniej z klasyka, a ten?
HP to jeden zapachów mojego życia, Eau Sensuelle w ogóle mi nie podeszło
Eau Secrete nadal jest słodki, mocno waniliowy, ja go odbieram bardziej "jadalnie" niż klasyka, nie ma w nim migdałów, na początku wyraźnie wyczuwalna jest cytrusowa nuta. Jest lżejszy, dla mnie to taka wiosenna wersja, ale nadal bardzo elegancka, zmysłowa. I ta wanilia

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Zupa marchewkowa z przepisu z Kwestii Smaku, jest bardzo prosta do zrobienia i ma fajny smak - jest słodka dzięki marchewkom, pikantna, bo zawiera imbir i cytrusowa, bo ma skórkę pomarańczową z przepisu wychodzą 2 porcje http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_...a/przepis.html
A to robiłam tą zupę, mnie bardzo smakowała, ale miałam mocno słodkie marchewki i dla mojego TŻ była za słodka.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 09:41   #4809
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A ja mam ochotę na cannelloni z mięsem i sosem porowym http://kuchnialidla.pl/product/Canne...-sosie-porowym
Wygląda mi to na da danie typu "lazaniowatego", powinno byc dobre. Na pewno zrezygnuję z wina, bo nie lubię go w daniach - przeważnie danie śmierdzi jak
Cannelloni jest z założenia lazaniowate ale ja nie jestem fanką, bo jest więcej babrania z nadziewaniem rurek niż z przekładaniem płatów a efekt jest podobny w smaku jednak.
Ja dania z winem uwielbiam, złaszcza sosy z owoców morza w białym winie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja zawsze kupowałam Premium Rosa i była pyszna
Ja nie miałam gdzie kupić dobrej, bo nie planowałam pączków i wymysliłam to dopiero w środę pod koniec pracy, więc byłam skazana na to co było w sklepie koło domu bo jeździć nie miałam czasu i siły.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Fajnie.. Muszę się nad tym poważnie zastanowić.
Ja polecam bardzo jestem nią zachwycona, a kiedyś to mi się wydawało bez sensu zupełnie żeby piec w domu chleb.
Przed nami kolejny etap czyli zakwas, pierwszy nam nie wyszedł kompletnie i chleby z niego były straszne, teraz będziemy robić nowy lub kupimy gotowy, jeszcze nie postanowiliśmy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 09:54   #4810
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cześć Dziewczyny!

isa, rzyrafko wielkie gratulacje!

Skusiłam się ostatnio na zestaw Dermedic Hialuro serum+krem nawadniający przeciwzmarszczkowy. Jeszcze nie testowałam ale po pozytywnych opiniach Estelli i rzyrafki na temat serum oraz własnych doświadczeniach z kremem hydrain3 mam dobre nastawienie

Z rossmanowej promocji na podkłady wróciłam z TM w kolorze W2, odcień naprawdę bardzo ładny, jednak sam podkład nie do końca mnie zadowala, podkreśla skórki(ostatnio bardziej przesuszyła mi się cera, mam już dość zimna i grzania w pomieszczeniach). Dam mu jeszcze szansę, trochę potestuję jak juz doprowadzę stan twarzy do porządku.
Coraz bardziej teraz kusi mnie LM, chyba się nie oprę

Warszawianki, może jakieś piwko w sobotę(16.02) po 19? W nd lecę do siostry ale z chęcią wpadnę do Wawy wcześniej i zanocuję u rodzeństwa ciotecznego.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 10:32   #4811
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

sleepy dziękuję

Zjadłabym cannelloni Albo lasagne, uwielbiam tę z Bierdonki... kurczę, narobiłam sobie smaka.

Grzebię właśnie po biochemii i robię listę kolejnych filtrów mineralnych, które mam zamiar przetestować. Mam już chyba dość męczenia się z parsolem i martwienia o destabilizację
Podoba mi się ten mój barwiący SVR, ale chcę też coś innego wybróbować, bo ten filtr bardziej jest dla mnie jak podkład.
Na razie na listę wpisałam SVR Rubialine SPF 50 (dla naczynkowej cery) i Biodermę Photoderm Mineral SPF 50.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 10:39   #4812
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

rzyrafko,isa ja tez przylaczam sie do gratulacji!

I tak jak Estelle kusza mnie ostatnio doustne kosmetyki
Maselka Revlon mnie nie zachwycily,ale kredki Sephory chce wszystkie 3 Niech robia promocje jak najszybciej
Z kredek Revlona tez chce 2...

No i zachcialo mi sie nowych perfum...

Basiu mi pasuje Mam nadzieje,ze wreszcie sie uda spotkac
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2013-02-08 o 13:27
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 18:33   #4813
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Gratuluję raz jeszcze! Fantastycznie

BHP to akurat pół biedy, ale bez ważnych badań nie nie można zacząć pracy.

Wczoraj zajrzałam do S., pooglądałam sobie nowe kolekcje, których poprzednio jeszcze nie było. Puder Chanel faktycznie piękny, dobrze, że już go nie było, bo nie wiem, czy bym nie uległa Kolekcja Lancome do niczego, zresztą dawno mi się u nich nic nie podobało, a Dior też jakoś nie chwycił mnie za serce. Odetchnęłam z ulgą.

Bardzo spodobał mi się nowy Hypnotic Posion Eau Secrete


No właśnie, bez tego ani rusz Skierowanie już dostałam, w poniedziałek się stawiam w przychodni.

Ja wreszcie dziś byłam, przyjrzałam się tej sezonówce sephorowej ale zupełnie nic mi nie wpadło w oko- rozświetlacz jednak be w dodatku gwiazdki ze stałej kolekcji są wg mnie lepsze. Kredki do ust też be bo tak samo mają drobinki, i kredka jasna do oczu to samo (kupię w Avonie, bo będzie bez drobinek ) A te kredki do oczu kolorowe to nie wiem które to te Twoje, wszystkie serie były obok siebie i zgłupiałam Także przynajmniej do lata nie mam po co wchodzić do sephory w celach kolorówkowych

O widzisz, chciałam cos przetestować i nawet spędziłam dłuższą chwilkę przed kuszącymi jabłkami, ale nowości nie wyłapałam
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja zawsze wysyłam w pdf, to jest raczej standard i wszystkie poradniki uczą, żeby tak wysyłać.
Osobiście też mi się to wydaje bardziej PRO teraz każdy ma jakąś inną wersję MS Office i format potrafi się rozjechać pomimo zapisu w uniwersalnym typie pliku
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja chyba mam to po zupie kremie z dyni, że imbir na końcu, bo jest bardziej wyrazisty

dobrze wiedzieć, że jest dobry - od marca mają być u nas w stałej ofercie G.
A widzisz, to nie wiedziałam

Który ma wejść na stałe?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tylko za rok musze zadbać o lepszą konfiturę różaną, bo ta co kupiłam była niedobra i nie miała dużo wspólnego z różą.
Ja jak nie mam domowej to zastępuję dżemem wiśniowym Łowicza, taka pierdółka potrafi mi zepsuć cały smak i przyjemność jeśli okaże się niedobry
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Rzyrafko gratuluję z całego serca, cudownie, że stanowisko odpowiada Ci w 100%


Zupa marchewkowa z przepisu z Kwestii Smaku, jest bardzo prosta do zrobienia i ma fajny smak - jest słodka dzięki marchewkom, pikantna, bo zawiera imbir i cytrusowa, bo ma skórkę pomarańczową z przepisu wychodzą 2 porcje http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_...a/przepis.html

Ja mam teraz fazę na kosmetyki do ust, testuję wszystkie nowości. Fajna jest też nowa kolekcja OPI Euro Centrale, na żywo spodobała mi się większość lakierów, co się naprawdę rzadko zdarza
W teorii mi odpowiada, zobaczymy jak w praktyce

Dzięki, wypróbuję. A dziś robiłam krewetki od niej, ale ja się chyba nie nadaję do robienia niektórych przepisów- po pierwsze nie mam ognia i często muszę inaczej coś zrobić, po drugie zawsze mi wychodzi 2 razy dłużej czasowo...

Ja właśnie od dziś też mam fazę na nowości do ust- testowałam już L'Orealki Shine Caresse przepadłam przy 2 kolorach (200 i 300), do tego spodobały mi się również 2 odcienie Rimmel Apocalips (303 i 501). Na szczęście przy nich błyszczyki Bourjois BB wypadają blado.
A i jeszcze nie testowałam nowych szminek z avonu, a kuszą zawartością olejku z awokado i kokosowego. Także szlaban pewnie wytrzyma do wypłaty, olewam go

Mnei od dawna w lakierach nic nie rzuca na kolana, wszytskie kolory są powtarzalne, jedynie na tle całej kolekcji pojedyncze rzeczywiście bardziej do mnie przemawiają od pozostałych, ale tak to mnie nie ruszają. Chyba jestem blisko zaspokojenia jak w cieniach do powiek
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Na pewno zrezygnuję z wina, bo nie lubię go w daniach - przeważnie danie śmierdzi jak
Może wystarczy kupić troszkę lepsze?
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja lakieruję grzywkę, inaczej w ogóle by nie wyglądała
Ja muszę całokształt, inaczej przy obecnej długości mam klapnięte dosłownie w ciągu 5 minut po wysuszeniu/rozczesaniu
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
isa, rzyrafko wielkie gratulacje!

Skusiłam się ostatnio na zestaw Dermedic Hialuro serum+krem nawadniający przeciwzmarszczkowy. Jeszcze nie testowałam ale po pozytywnych opiniach Estelli i rzyrafki na temat serum oraz własnych doświadczeniach z kremem hydrain3 mam dobre nastawienie
Z rossmanowej promocji na podkłady wróciłam z TM w kolorze W2, odcień naprawdę bardzo ładny, jednak sam podkład nie do końca mnie zadowala, podkreśla skórki(ostatnio bardziej przesuszyła mi się cera, mam już dość zimna i grzania w pomieszczeniach). Dam mu jeszcze szansę, trochę potestuję jak juz doprowadzę stan twarzy do porządku.
Coraz bardziej teraz kusi mnie LM, chyba się nie oprę


Mi się sprawdza to serum Chociaz też czuję się bardziej przesuszona przez tę zimę, ale daje radę.
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
rzyrafko,isa ja tez przylaczam sie do gratulacji!

Maselka Revlon mnie nie zachwycily,ale kredki Sephory chce wszystkie 3 Niech robia promocje jak najszybciej


Revlona oglądałam z daleka dziś, ale z kredek Just Bitten żaden kolor mi się nie wydał atrakcyjny, masełkom się nie przyjrzałam dokładnie.

Też chcę perfumy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:22   #4814
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Karolina

Pisałyście o czymś do ust, mi się własnie spodobały Bell Lip Tint, tylko te kolory wyglądają na dość mocne i nie wiem czy bym sie odważyła wyjść z takimi ustami do ludzi. Ale chętnie bym przetestowała

Podcięłam dziś te moje nieszczęsne końcówki. Ech, w tym tempie chyba nigdy nie zapuszczę długich włosów, ale przynajmniej nie będą mnie już denerwować takie rozdwojone i smętnie streczące końce
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 20:09   #4815
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hej!

Przede wszystkim ogromne gratulacje dla Isy i Rzyrafki Bardzo się cieszę Dziewczyny

Nie mogę znaleźć niektórych wpisów, a czytałąm je kilka dni temu:
Karolina, pomyliłam się Te kredki kosztowały 79 zł... ale i tak je kupiłam Najmniej podoba mi się biała, po za nią jest czarna, khaki (piękna), taupe (najpiękniejsza) i fiolet z drobinkami. Ale teraz przynajmniej się maluję codziennie, żeby zagłuszyć wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
ja nie dostałam lakieru gratis buuuu, a żel Cleanance też mam i sobie chwalę - ja, osoba, która nie używa żeli ale naprawdę w ogóle nie ściąga mi skóry, jak to się działo przy wszystkich innych kosmetykach. Drugim odkryciem jest żel iS Clinical, ale jest cholernie drogi :/
To może mieli tylko taką akcję przy Wileńskim Skoro ten drugi taki drogi, to nie będę go szukać Ja żeli do twarzy nie używałam od kilku lat - tylko mydła z glinką, pasty i mydełka z Lusha... Ale wszystkie mi się znudziły, mydełek z glinką, które lubiłam, już od daaawna nie ma w sprzedaży, więc pora było w końcu wypróbować cleanance
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mi właśnie ostatnio podchodzą ich wynalazki- przymierzałam się do zakupu super czarnej wersji architekta 4D (bo klasyk robił mi cud z moich marności ), a tu masz, nowość Klasyczny False Lash był gorszy od 4D, ale też niczego sobie.

Tia, ale nie mają takiego fioła na punkcie wybielania cery jak Azjatki
A ja muszę pochwalić ten tusz Benefita - They're real - daawno nie byłam tak zadowolona z tuszu! I w sumie w promocji za dwa tusze (jeden to ogormna miniaturka) zapłaciłam ok. 77 zł, więc nie drogo.
Wcześniej podobał mi się Illegal Lenght z Maybelline, tylko... był trochę dziwny. Na samym początku szczoteczka wydawała mi się ostra, w dodatku w samym tuszu są niby kłaczki (pewnie jakieś bździdła wydłużające), ale potem efekt na rzęsach był bardzo dobry, więc pewnie będę wracać do tego tuszu... No ale Benefit jest dużo lepszy.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
widziałyście nowe (nowe-stare, bo dwa tego typu już były) brązery Guerlain? ale wybór wybrałabym ze 3
Widziałam w wątku i już się zachwycałam - wyglądają super!
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Smażenie pączków to łatwizna za rok muszą już wyglądać jak z cukierni, ale jak na debiut chyba nieźle?

I jeszcze zawartość paczki od Timotei, chyba szybko nie kupię nowego szamponu.
Piękne I fajna zawartość paczki

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja mam teraz fazę na kosmetyki do ust, testuję wszystkie nowości. Fajna jest też nowa kolekcja OPI Euro Centrale, na żywo spodobała mi się większość lakierów, co się naprawdę rzadko zdarza
Też mnie ostatnio ciągnie do kosmetyków do ust. A używałaś Rimmel Apocalips?
Lakiery na szczęście w ogóle mnie nie ciągną - może dlatego, że od kilku tygodni nie bardzo mam czas ich używać
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Warszawianki, może jakieś piwko w sobotę(16.02) po 19? W nd lecę do siostry ale z chęcią wpadnę do Wawy wcześniej i zanocuję u rodzeństwa ciotecznego.
Hej! Ja też chętnie (a tak przy okazji - cudny ten filmik, który wrzuciłaś na fb)
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mnei od dawna w lakierach nic nie rzuca na kolana, wszytskie kolory są powtarzalne, jedynie na tle całej kolekcji pojedyncze rzeczywiście bardziej do mnie przemawiają od pozostałych, ale tak to mnie nie ruszają. Chyba jestem blisko zaspokojenia jak w cieniach do powiek
Ja na szczęście też tak mam



Ech, jestem już trochę śnięta, a muszę jeszcze zrobić sernik na jutro:/ Ale przynajmniej jutro się wyśpię
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 22:15   #4816
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Witaj

Powinnam robić sprawozdanie na studia, ale tak strasznie mi się nie chce

Chyba się starzeję- przydałoby się poświętować ostatnie dni bezrobocia, a mi się nawet nie pomyślało o jakimkolwiek wyjściu dziś
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 06:53   #4817
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ech... ale się wyspałam Poszłam spać o 1, a wstałam o 7 Robię dziś dwa chleby: z kolendrą (uwielbiam ją!) i prażoną cebulką - oba z jednego przepisu tylko zmieniam dodatki. A że chcemy wyjść w południe, to wolałam wcześniej zacząć, żeby zdążyły wyrosnąć.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Witaj

Powinnam robić sprawozdanie na studia, ale tak strasznie mi się nie chce

Chyba się starzeję- przydałoby się poświętować ostatnie dni bezrobocia, a mi się nawet nie pomyślało o jakimkolwiek wyjściu dziś

Praca to nie koniec świata, są przecież weekendy

Przypomniałam sobie jeszcze:

Isa, fajna ta torebka. Ja na jesieni kupiłam nową granatową, a i tak ciągle chodzę ze starą czarną ( z "ćwiekami" na spodzie) - jest super wygodna na co dzień


Ice, a z jakiego przepisu robiliście zakwas? Słyszałam o tym, że może się nie udać, tylko nawet nie wiem, co może być nie tak Może przepis na chleb był trudny? Mi mimo pieczenia chlebów od prawie roku i tak niektóre nowe nie wychodzą... Polecam ten przepis na początek: http://pracowniawypiekow.blogspot.co...ony-chleb.html - to mój ulubiony, robiłam go kilkadziesiąt razy, wychodzi zawsze - tylko czasem dłużej wyrasta, tu trzeba być cierpliwym
Szkoda, że mieszkasz tak daleko, to dałabym Ci trochę swojego zakwasu... Najważniejsze, żebyście się nie zrażali, bo chleb na zakwasie jest (wg mnie) dużo lepszy niż drożdżowy
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 07:02   #4818
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hej, ja też od rana na nogach. Przez to, że dnia juz przybyło budzę się po 6.00 i wstaję max. 7.15.

kochanie dziękuję

Ależ mnie dziś mięśnie bolą! Ale nie od ćwiczeń tylko od przerzucania śniegu, który ostatnio napadał. Ramiona, kark i plecy dają mi teraz w kość.
Miałam dziś w planach jechać w końcu na te zakupy, ale nie mam coś siły
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 08:56   #4819
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie zapomnę, jak przyniosłam gotową, wydrukowaną w moim mniemaniu na czysto, pierwszą pracę do sprawdzenia (żeby nie było - promotor "sprawdzał" fragmenty co kilka tygodni przez cały rok i czepiał się przeróżnych szczegółów) i usłyszałam "to się nie nadaje, musi pani poprawić ", patrzę i nie widzę poprawek, pytam co poprawić, a on mi na to "no jak to nie stawia pani kropek na końcu przypisów!".
Pamiętam, że tuż przed oddaniem pracy też musiałam poprawiać kropki na końcu przypisów, a już miałam tak dość zajmowania się tą pracą.

Od początku semestru powinnam już pisać magisterkę, a nie mam nawet tematu i nie byłam na ani jednym seminarium, ale mam nadzieję, że dostanę wpis.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pracę!
W tym labie, dla którego krew pobierałam ostatnio.
Bardzo się cieszę!!!

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja właśnie od dziś też mam fazę na nowości do ust- testowałam już L'Orealki Shine Caresse przepadłam przy 2 kolorach (200 i 300), do tego spodobały mi się również 2 odcienie Rimmel Apocalips (303 i 501). Na szczęście przy nich błyszczyki Bourjois BB wypadają blado.
Testowałam wczoraj Rimmel Apocalips i spodobał mi się odcień 303.

Przede mną kilka dni wolnego, tak mi dziwnie, że nie wiem co robić. Chciałam jechać na narty, ale samochód nie jest do końca sprawny, więc sama nie wiem. A mamy z TŻ tylko tydzień, żeby gdzieś wyjechać.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-09, 13:04   #4820
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja jak nie mam domowej to zastępuję dżemem wiśniowym Łowicza, taka pierdółka potrafi mi zepsuć cały smak i przyjemność jeśli okaże się niedobry
Ja nie mam jeszcze praktyki, bo w sumie nigdy nie robię nic z dżemami. Ale teraz będę już wiedzieć i na przyszły rok nie zostawię zakupu na ostatnie dni przed tłustym czwartkiem.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja właśnie od dziś też mam fazę na nowości do ust- testowałam już L'Orealki Shine Caresse przepadłam przy 2 kolorach (200 i 300), do tego spodobały mi się również 2 odcienie Rimmel Apocalips (303 i 501). Na szczęście przy nich błyszczyki Bourjois BB wypadają blado.
Gdzie L'Orealki oglądałaś? Bo ja też chcę. Obawiam się że któryś może mnie skusić.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mnei od dawna w lakierach nic nie rzuca na kolana, wszytskie kolory są powtarzalne, jedynie na tle całej kolekcji pojedyncze rzeczywiście bardziej do mnie przemawiają od pozostałych, ale tak to mnie nie ruszają. Chyba jestem blisko zaspokojenia jak w cieniach do powiek
No bo Ty już masz całą tęczę.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ice, a z jakiego przepisu robiliście zakwas? Słyszałam o tym, że może się nie udać, tylko nawet nie wiem, co może być nie tak Może przepis na chleb był trudny? Mi mimo pieczenia chlebów od prawie roku i tak niektóre nowe nie wychodzą... Polecam ten przepis na początek: http://pracowniawypiekow.blogspot.co...ony-chleb.html - to mój ulubiony, robiłam go kilkadziesiąt razy, wychodzi zawsze - tylko czasem dłużej wyrasta, tu trzeba być cierpliwym
Szkoda, że mieszkasz tak daleko, to dałabym Ci trochę swojego zakwasu... Najważniejsze, żebyście się nie zrażali, bo chleb na zakwasie jest (wg mnie) dużo lepszy niż drożdżowy
Zakwas w zasadzie robił TŻ - robił klasycznie z mieszania mąki żytniej z wodą, ale chyba wziął zły przepis na początek i mieszał chlebową mąkę zamiast pełnoziarnistej. Nasz zakwas pachniał tak jak wszędzie piszą że powinien, ale słabo bąbelkował i nie zwiększał objętości za bardzo.
A pierwszy przepis może nie był dobry, nie wiem z którego TŻ nastawiał.
Ale ten sobie zapiszę i może dzisiaj znowu spróbuję zakwas wstawić, tym razem z pełnoziarnistej mąki, i zobaczymy co z tego będzie.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Przede mną kilka dni wolnego, tak mi dziwnie, że nie wiem co robić. Chciałam jechać na narty, ale samochód nie jest do końca sprawny, więc sama nie wiem. A mamy z TŻ tylko tydzień, żeby gdzieś wyjechać.
My jedziemy jutro, już się doczekać nie mogę.
Dzisiaj sama w domu siedzę i idę się zaraz powyżywać kulinarnie, a potem poćwiczę skalpel chyba jak już odpocznę po jedzeniu.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

A, i biedrnkowa gazetka kosmetyczna jednak mnie skusiła, wzięłam odżywkę do rzęs Eveline, zobaczymy czy to cokolwiek warte.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 13:50   #4821
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

ice, gdzie jedziecie? My myślimy o Bukowinie, mam nadzieję, że się uda.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 16:16   #4822
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ice, gdzie jedziecie? My myślimy o Bukowinie, mam nadzieję, że się uda.
Do Zawoji. Ja chciałam na Słowację, ale TŻ marudzi że daleko.

Wstawiłam swoją pielęgnację do wątku zbiorkowego, trochę się podłamałam bo myślałam że relacja używane-zapasy wygląda u mnie już zupełnie odwrotnie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 17:24   #4823
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Robię dziś dwa chleby: z kolendrą (uwielbiam ją!) i prażoną cebulką - oba z jednego przepisu tylko zmieniam dodatki. A że chcemy wyjść w południe, to wolałam wcześniej zacząć, żeby zdążyły wyrosnąć.


Praca to nie koniec świata, są przecież weekendy
Ja raz używałam świeżej kolendry i chyba wole pietruszkę jednak. A nawet dotarłam przypadkiem do badań, że to jest sprawa genetyki że jedni lubią kolendrę a dla drugich smakuje mydlinami Ja lubię kupny chlebek z czarnuszką i czasami biorę z pestkami dyni.

No niby nie koniec, ale jednak nie będzie już można TAK balować. I co kilka tygodni mi wypadnie sobota pracująca też Ale będę miała na 11, także poćwiczyć zdążę rano i może gdzieś się załapię na tańsze poranne zajęcia w fitnessklubie. Fajnie, że dalej mogę chodzić piechotką, bo to 5 min dalej od miejsca gdzie praktykowałam
Ech, nie mogę się przestać cieszyć
A, jeszcze wczoraj dzwonili do mnie z propozycją z innej firmy (branża chemiczna), a ja ucieszona odmówiłam bez pytania o szczegóły. No ale to chodziło o stanowisko biurowe więc w sumie ważniejsze od zarobków na razie jest dla mnie "zagnieżdżenie" się w zawodzie.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę!!!

Testowałam wczoraj Rimmel Apocalips i spodobał mi się odcień 303.

Przede mną kilka dni wolnego, tak mi dziwnie, że nie wiem co robić. Chciałam jechać na narty, ale samochód nie jest do końca sprawny, więc sama nie wiem. A mamy z TŻ tylko tydzień, żeby gdzieś wyjechać.


Jak przyciemnię włosy to będzie mi jeszcze bardziej pasował. Jest krzykliwy, ale ta szminka Sephory, którą upolowałam w grudniu okazała się być jeszcze bardziej Wymyśliłam, że szlaban skończę jak zużyję chociaż 1 błyszczyk/szminkę nie licząc balsamów do ust, tak będzie uczciwie.

Mnie tato ciągnie jutro w góry, ale coś nie mam zupełnie ochoty w tym roku jeździć...
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja nie mam jeszcze praktyki, bo w sumie nigdy nie robię nic z dżemami. Ale teraz będę już wiedzieć i na przyszły rok nie zostawię zakupu na ostatnie dni przed tłustym czwartkiem.

Gdzie L'Orealki oglądałaś? Bo ja też chcę. Obawiam się że któryś może mnie skusić.

No bo Ty już masz całą tęczę.

Dzisiaj sama w domu siedzę i idę się zaraz powyżywać kulinarnie, a potem poćwiczę skalpel chyba jak już odpocznę po jedzeniu.

A, i biedrnkowa gazetka kosmetyczna jednak mnie skusiła, wzięłam odżywkę do rzęs Eveline, zobaczymy czy to cokolwiek warte.
Ja do muffinek używam i ten się zawsze sprawdza. I ma dużo wisienek w całości

W rossie w Hucie dziś widziałam, wczoraj w rossie w krakowskiej i w apteko-drogerii tamtejszej też. Z nowości to mają farby do włosów Revlon i stoisko MakeUpFactory tam gdzie było AD, AD poszło pod ścianę do porządnej szafy za to chyba wyrzucili IsaDorę nie zwróciłam dokładnie uwagi, ale coś musiało wylecieć... W każdym razie Shine Caresse określiłabym jako połączenie tych przenikających naskórek barwników (z ręki się nie zmywają pół dnia) z lekko przejrzystymi lakierami. A Rimmelki mniej wnikają, za to lakierują na całkiem kryjąco.

Zaraz sobie zrobię porządek w prywatnych galeriach ze swatchami lakierów, może jednak pożyczyłabym kasę na jakieś 3 essiaki. A odżywki też się łapią do tej promocji?

Ja wczoraj nie poćwiczyłam, bo zaspałam rano, dzisiaj też coś się nie mogłam zwlec po budziku, a potem musiałam inne plany realizować.

Jest gdzieś skład tej odżywki? Ja już nie wiem co robić z moimi rzęsami, niby olejek rycynowy coś tam zdziałał (mniej mi wypadają) ale odrastają niezmienione Zostaje mi chyba revitacell i revitalash...
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Do Zawoji. Ja chciałam na Słowację, ale TŻ marudzi że daleko.

Wstawiłam swoją pielęgnację do wątku zbiorkowego, trochę się podłamałam bo myślałam że relacja używane-zapasy wygląda u mnie już zupełnie odwrotnie.
Toż Słowacja rzut beretem stamtąd

Pędzę zatem

PS. Ktoś mnie chce wykończyć chyba https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...h-kwiatow.html
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 18:00   #4824
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wstawiłam swoją pielęgnację do wątku zbiorkowego, trochę się podłamałam bo myślałam że relacja używane-zapasy wygląda u mnie już zupełnie odwrotnie.
O, już lookam co tam masz ciekawego

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A, jeszcze wczoraj dzwonili do mnie z propozycją z innej firmy (branża chemiczna), a ja ucieszona odmówiłam bez pytania o szczegóły. No ale to chodziło o stanowisko biurowe więc w sumie ważniejsze od zarobków na razie jest dla mnie "zagnieżdżenie" się w zawodzie.


PS. Ktoś mnie chce wykończyć chyba https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...h-kwiatow.html
Hehe, zawsze tak jest, że jak nie ma ofert to nie ma, a jak już człowiek pracę znajdzie, to wtedy nagle wszyscy się odzywają

Własnie miałam pisac o tym żelu, kolejny do sprawdzenia.

Siedzę z Waxem na głowie, miałam resztkę do zużycia (jeszcze na raz starczy), więc pora się zabrać za zużywanie.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 20:19   #4825
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ech, nie mogę się przestać cieszyć
Nie masz absolutnie żadnego powodu, żeby przestać się cieszyć.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja do muffinek używam i ten się zawsze sprawdza. I ma dużo wisienek w całości
Muffinki muffinkami ale pączki muszą być z różą.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W rossie w Hucie dziś widziałam, wczoraj w rossie w krakowskiej i w apteko-drogerii tamtejszej też. Z nowości to mają farby do włosów Revlon i stoisko MakeUpFactory tam gdzie było AD, AD poszło pod ścianę do porządnej szafy za to chyba wyrzucili IsaDorę nie zwróciłam dokładnie uwagi, ale coś musiało wylecieć... W każdym razie Shine Caresse określiłabym jako połączenie tych przenikających naskórek barwników (z ręki się nie zmywają pół dnia) z lekko przejrzystymi lakierami. A Rimmelki mniej wnikają, za to lakierują na całkiem kryjąco.
To Shine Caresse brzmi całkiem ciekawie, muszę zobaczyć czy pod Biporstalem się nie pojawiły czasem.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zaraz sobie zrobię porządek w prywatnych galeriach ze swatchami lakierów, może jednak pożyczyłabym kasę na jakieś 3 essiaki. A odżywki też się łapią do tej promocji?
Nie wiem, ale wcześniej chyba zawsze się łapały na promocje, więc zakładam że też.
Ja się cały czas zastanawiam nad tą promocją, ale nie wiem czy jeszcze dotrę do SP przed końcem gazetki, bo chyba tylko do środy jest.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jest gdzieś skład tej odżywki? Ja już nie wiem co robić z moimi rzęsami, niby olejek rycynowy coś tam zdziałał (mniej mi wypadają) ale odrastają niezmienione Zostaje mi chyba revitacell i revitalash...
W sumie jak teraz patrzę na skład to chyba nie bardzo można nazwać to odżywką, raczej bazą pod tusz ale też może być nieźle Tu: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-1.html&next=1

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Toż Słowacja rzut beretem stamtąd
Nie taka Słowacja, ja chciałam w Tatry Wysokie.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
PS. Ktoś mnie chce wykończyć chyba https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...h-kwiatow.html
Też zwróciłam uwagę na ten żel, trzeba będzie obwąchać jak najszybciej.

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Ja dzisiaj zamiast skalpela zrobiłam turbo, tzn. nie całe bo wymiękłam i TŻ wrócił i mi się odechciało. Też tam jest ćwiczenie, którego nie lubię, to samo co w kilerze, ale fajniejszy jest ten zestaw, chyba będę do niego wracać.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 20:41   #4826
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
[COLOR="Teal"]Hehe, zawsze tak jest, że jak nie ma ofert to nie ma, a jak już człowiek pracę znajdzie, to wtedy nagle wszyscy się odzywają

Siedzę z Waxem na głowie, miałam resztkę do zużycia (jeszcze na raz starczy), więc pora się zabrać za zużywanie.
No, ale to dobrze, nie jest tak do końca źle z tym krajem

A mi chyba nie pasuje odżywka marokańska Avonu- będę się męczyć z nią.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Muffinki muffinkami ale pączki muszą być z różą.

Nie wiem, ale wcześniej chyba zawsze się łapały na promocje, więc zakładam że też.
Ja się cały czas zastanawiam nad tą promocją, ale nie wiem czy jeszcze dotrę do SP przed końcem gazetki, bo chyba tylko do środy jest.

W sumie jak teraz patrzę na skład to chyba nie bardzo można nazwać to odżywką, raczej bazą pod tusz ale też może być nieźle Tu: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-1.html&next=1

Nie taka Słowacja, ja chciałam w Tatry Wysokie.

Też zwróciłam uwagę na ten żel, trzeba będzie obwąchać jak najszybciej.

]Ja dzisiaj zamiast skalpela zrobiłam turbo, tzn. nie całe bo wymiękłam i TŻ wrócił i mi się odechciało. Też tam jest ćwiczenie, którego nie lubię, to samo co w kilerze, ale fajniejszy jest ten zestaw, chyba będę do niego wracać.
Odkąd spróbowałam pączków z rzeszowskiego dworca to dla mnie nie muszą

Bo jak mi top do środy nie dojdzie to chyba będę musiała pojechać do SP

O, całkiem wysokie noty to ma. Ciekawe czy w roli bazy będzie się spisywać. Moje mini cils boostera się kończy i trzeba o czymś nowym pomyśleć.

Aaa, to jednak dalej.

Ja bym brała w ciemno, zaczynam byc głodna także żeli, aż się boję siebie

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ow.html&next=1 dość oryginalna recenzja
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 15:31   #4827
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Wąchałam ostatnio ten nowy żel Nivea - spodobał mi się

Zainteresowała mnie nowa seria Naturals z Avonu - morela i masło shea. Tzn tylko żel
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 19:07   #4828
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ściągam właśnie katalog, zaraz zobaczę. Tymczasem zastanawiam się czy konieczna mi do życia ciemnoturkusowa kredka SuperShock- bo jasnoróżowa tak

Upiekłam taki mały deserek http://www.kwestiasmaku.com/desery/m...i/przepis.html i szczerze to jest tak słodkie, że aż mdli. Polecam z masy serowej całkowicie wyeliminować cukier, a do masy kakaowej dać go połowę mniej I miałam zwykły twaróg, następnym razem dodam trochę śmietany- bo wyszedł za gęsty i za mało.

Zmuszam się do poćwiczenia, oj ciężko po 3 dniach przerwy. Ale muszę, nie chcę zaprzepaścić starań z całego tygodnia. Jutro nie będę mogła rano ze względu na badania, tak więc moment jest idealny.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 07:04   #4829
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zainteresowała mnie nowa seria Naturals z Avonu - morela i masło shea. Tzn tylko żel
Ooo, ciekawa kompozycja zapachowa. Wieki nie miałam nic z Naturalsów.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zmuszam się do poćwiczenia, oj ciężko po 3 dniach przerwy. Ale muszę, nie chcę zaprzepaścić starań z całego tygodnia. Jutro nie będę mogła rano ze względu na badania, tak więc moment jest idealny.
Ja sobie wczoraj zrobiłam dzień przerwy, ale dziś wracam do ćwiczeń
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 07:20   #4830
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Z rossmanowej promocji na podkłady wróciłam z TM w kolorze W2, odcień naprawdę bardzo ładny, jednak sam podkład nie do końca mnie zadowala, podkreśla skórki(ostatnio bardziej przesuszyła mi się cera, mam już dość zimna i grzania w pomieszczeniach). Dam mu jeszcze szansę, trochę potestuję jak juz doprowadzę stan twarzy do porządku.
Coraz bardziej teraz kusi mnie LM, chyba się nie oprę
Ostrzegałam, że skórki podkreśla i potrafi to zrobić naprawdę mocno Ja teraz trochę odratowałam cerę, zwłaszcza na policzkach i już wygląda dobrze, ale w sobotę znowu było okropnie, po 12 godzinach spędzonych w klimatyzacji w piątek...

LM polecam niezmiennie, jest the best.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja wreszcie dziś byłam, przyjrzałam się tej sezonówce sephorowej ale zupełnie nic mi nie wpadło w oko- rozświetlacz jednak be w dodatku gwiazdki ze stałej kolekcji są wg mnie lepsze.
Hehe no i wyszło na to, że ten Sephorowy rozświetlacz to jakaś tandeta, ale mnie się nadal podoba Dla mnie gwiazdki gorsze

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja właśnie od dziś też mam fazę na nowości do ust- testowałam już L'Orealki Shine Caresse przepadłam przy 2 kolorach (200 i 300), do tego spodobały mi się również 2 odcienie Rimmel Apocalips (303 i 501).
Koniecznie muszę sprawdzić jedne i drugie, chociaż aktualnie przechodzę fazę absolutnego zauroczenia szminką Givenchy Le Rouge w odcieniu 302 I w dodatku to piękne opakowanie... Na razie udaje mi się przemówić sobie do rozsądku, że mam zdecydowanie za dużo szminek i błyszczyków i nie potrzebuję kolejnej, ale jest ciężko, bo nie mam nawet podobnej.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A, i biedrnkowa gazetka kosmetyczna jednak mnie skusiła, wzięłam odżywkę do rzęs Eveline, zobaczymy czy to cokolwiek warte.
Też dumałam nad tą odżywką, dziś wybieram się do Biedronki po kilka spożywczych drobiazgów, jeśli jeszcze wyszperam Eveline, to wezmę.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wstawiłam swoją pielęgnację do wątku zbiorkowego, trochę się podłamałam bo myślałam że relacja używane-zapasy wygląda u mnie już zupełnie odwrotnie.
Lecę używać
U mnie na pewno jest za dużo zapasów i na pewno dłuuuugo jeszcze nie zrobię zdjęć.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zamiast skalpela zrobiłam turbo, tzn. nie całe bo wymiękłam i TŻ wrócił i mi się odechciało. Też tam jest ćwiczenie, którego nie lubię, to samo co w kilerze, ale fajniejszy jest ten zestaw, chyba będę do niego wracać.
Ja odpaliłam turbo, ale boję się trochę skakać tak sąsiadom nad głowami i też nie skończyłam.
W ogóle miałam jakiś kryzys w weekend, byłam strasznie osłabiona


Znowu spadł u nas śnieg... Już mam dosyć zimy, potrzebuję słońca
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.