Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 12:22   #1351
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Ludwik Pokaż wiadomość
Sporo jest tych stron w tym wątku, dlatego nie chcę mi się przeglądać całości.
Krótka piłka - http://e-zapachy.pl/-c-17.html?osCsi...4953c8a8802b6f
Zaufać? Miał ktoś styczność z nimi? Jest u nich całkiem tanio
W sprawie tej perfumerii warto przejrzeć wątek i internet, firma oszukuje od ponad pół roku, ludzie wpłacają należność a nie dostają przesyłek. Wpisz e-zapachy w wyszukiwarce. Wyskoczy Ci mnóstwo artykułów że właściciel jest ścigany przez policję, że strona istnieje mimo iż sprawa jest zgłoszona do prokuratury.

http://di.com.pl/news/25434,1,0,e-Za...la_sklepu.html
http://www.wyhacz.pl/Wyhacz/1,88542,...apachy_pl.html
http://www.webinside.pl/news/5586
http://manager.money.pl/hitech/artyk...,0,418569.html
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/

Edytowane przez bluegirl
Czas edycji: 2009-03-04 o 12:25
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 14:23   #1352
hoodboy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

A jak to jest z tą perfumerią No.1?

http://perfumeria-no1.pl
hoodboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 12:35   #1353
elis999
Raczkowanie
 
Avatar elis999
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Czy któras z was kupuje na crystaline pl?
Ceny maja oszalamiająco niskie, no i na ceneo itp. stronach dobre opinie, ale wydaje mi sie to zbyt piękne żeby było prawdziwe...
elis999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 17:31   #1354
Oddycham69CanYouSee
Raczkowanie
 
Avatar Oddycham69CanYouSee
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 46
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

A :

http://www.goldangel.org

co myślicie ?
Zamawiała któraś perfumy ?

Chciałam zamówić
http://www.goldangel.org/lolita-lemp...-ml-p-238.html
Ale coś za tanio mi się wydaje ...
__________________
Jeśli istnieje takie miejsce na Ziemi gdzie człowiek czuje się bezgranicznie szczęśliwy ...to ja tam byłam ;]
Oddycham69CanYouSee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 13:32   #1355
darknesrose
Przyczajenie
 
Avatar darknesrose
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 19
GG do darknesrose
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Na http://www.goldangel.org zamawiałam Givenchy Organzę 50 ml. Nie zawiodłam się, chociaż ceny nie są rewelacyjne. Ze swojej strony polecam też perfumerię www.jasminium.pl - szybko realizują zamówienia.
darknesrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 01:41   #1356
sargon27
Przyczajenie
 
Avatar sargon27
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 19
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

oczywiscie to nie moje forum, nie ja tu rządzę, nie jestem moderatorem czy innym funkcyjnym capo, ale tak sie zastanawiam w związku z wypowiedzi kolezanki, ktora zarzucila pewnej osobie, iż celowo zachwala pewną perfumerie...jakis czas temu przeczytalem w internecie ciekawy artykul, w ktorym opisano bardzo niebezpieczny proceder polegajacy na tym, ze agencje reklamowe, firmy zajmujace sie promocja kupija po prostu wpisy na takich fotach jak to i innych ceneach, opineach itd.Placa jakiemus frajerowi 10-20 groszy od wpisu a taki oszust wychwala firme X pod niebiosa.
Zanim kupilem w necie perfumy czy tez inny sprzet poczytalem opinie na ceneo, wizazu, opineo i wrazen ia odnioslem rozne.I teraz tak sobie mysle, ile z tych wszyskich opinii jst falszywych, napisanych przez pracownikow, wlascicieli, rodziny wlascicieli poszczegolnych perfumerii.Przeciez wystarczy poprosic najblizsza rodzine, znajomych zeby dokonowali raz na tydzien wpisu i moze sie okazac, ze tygodniowo zyskuje sie 5-10 wpisow .....po miesiacu 30-50 calkowicie falszywych, zaciemniajacych sytuacje opinii....
A moze by tak wskazywac, tak jak kolzanka wyzej, podejrzane typy.Jesli ktos w podejrzany sposob wychwala jakas perfumerie to moznaby go wskazac....zeby inni nie sugerowali sie tymi wpisami.

Ja ostatnio kupilem tester Hermesa Terre w ....e-glamur i jestem zadowolony, w koncu zapach czuc kilka godzin.
sargon27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 13:22   #1357
Cherry82
Raczkowanie
 
Avatar Cherry82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 63
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam i proszę o w miarę szybka odpowiedz, otóż chce zakupić perfum na tej stronie http://www.perfumeria.pl/?ref=cde786496a ale perfum na którym mi zależy jest w formie testera 100 ml ale za to dużooo tańszy i stąd pytanie czy to nie jest podróbka? Wiem że testery różnią się szatą graficzną, ale mogą wyglądać jak chcą byleby zapach był takiej samej jakości jak perfum bez napisu tester. Co radzicie, warto kupić?


Ps. sargon w tym jest właśnie problem przejrzałam ten wątek i jak widziałam np. osobę z 3 czy 20 postami która zachwala jakąś perfumerie to śmiać się chce bo to ewidentnie ściema! Też słyszałam jak bardzo ludzie są manipulowani przez osobniki które masową ilością postów wychwalają dany produkt, po zakupie różnych rzeczy sugerując się samymi pochwalnymi opiniami w internecie zmieniłam zdanie, bo osobiście je testując były z reguły beznadziejne, więc trzeba nabrać naprawdę dużego dystansu!

Edytowane przez Cherry82
Czas edycji: 2009-03-16 o 13:27
Cherry82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 06:33   #1358
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

co myślicie o perfumerii http://savadore.pl/index.php?cPath=58_79, ceny mają niskie
próbowałam znaleźć jakieś informacje na forum ale bezskutecznie
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 08:32   #1359
feliz1984
Raczkowanie
 
Avatar feliz1984
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ściana Wschodnia
Wiadomości: 233
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
co myślicie o perfumerii http://savadore.pl/index.php?cPath=58_79, ceny mają niskie
próbowałam znaleźć jakieś informacje na forum ale bezskutecznie
Mi to smierdzi - nie ma zadnych danych o firmie, kontakt tylko mailowy i gg.
__________________
Musica Magica
feliz1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 09:05   #1360
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Cherry82 Pokaż wiadomość
Witam i proszę o w miarę szybka odpowiedz, otóż chce zakupić perfum na tej stronie http://www.perfumeria.pl/?ref=cde786496a ale perfum na którym mi zależy jest w formie testera 100 ml ale za to dużooo tańszy i stąd pytanie czy to nie jest podróbka? Wiem że testery różnią się szatą graficzną, ale mogą wyglądać jak chcą byleby zapach był takiej samej jakości jak perfum bez napisu tester. Co radzicie, warto kupić?


Ps. sargon w tym jest właśnie problem przejrzałam ten wątek i jak widziałam np. osobę z 3 czy 20 postami która zachwala jakąś perfumerie to śmiać się chce bo to ewidentnie ściema! Też słyszałam jak bardzo ludzie są manipulowani przez osobniki które masową ilością postów wychwalają dany produkt, po zakupie różnych rzeczy sugerując się samymi pochwalnymi opiniami w internecie zmieniłam zdanie, bo osobiście je testując były z reguły beznadziejne, więc trzeba nabrać naprawdę dużego dystansu!
Ja kupiłam na perfumeria.pl tester voil de jasmin i jestem bardzo zadowolona. Zapach długo się trzyma, nie było go też czuć w pudełeczku przed pierwszym użyciem, co z tego, co się orientuje dobrze świadczy o produkcie.
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 18:48   #1361
daqmar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 257
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez free123 Pokaż wiadomość
Kupowałam już w el nino, pedecie, viperze, tagomago, moich zapachach i wszystko było w porządku. Teraz zainteresowała mnie oferta perfumerii Oraza (www.kosmetykiperfumy.pl). Ale nikt jeszcze nie wspominał o tej perfumerii. Opinie ma różne i nie wiem, zaryzykować czy też nie. Może ktoś jednak ma jakieś doświadczenia z tym sklepem. Bardzo proszę o opinie.
Dziewczyny, dołączam się do pytania free123, czy któraś z Was zna tą perfumerię? Dosłownie przed 10 minutami wpadłam na nią przypadkiem... a tam prawie cały komplet Les Belles , można za jednym zamachem wszystko... w ramach oszczędności oczywiście na przesyłce hihi
daqmar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 20:56   #1362
Paatra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam
Serdecznie polecam dwie strony
www.dolce.pl
www.perumeria.pl
zamawiam tam perfumy regularnie. Szybko i solidnie. naprawde polecam
Paatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 18:19   #1363
kejti1987
Raczkowanie
 
Avatar kejti1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kalisz/Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Właśnie przyszły moje perfumy z www.dolce.pl Wszystko wydaje się być jak najbardziej w porządku, nie podejrzewam ich o bycie podróbką. Cena również była jak najbardziej w porządku
__________________
- Cicho! .. bo nie słyszę..
- Czego nie słyszysz?
- Ciszy..
kejti1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 07:56   #1364
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Czy któraś z wizażanek kupowała w sklepie lulua.pl ???mają ciekawą ofertę a nie zauważyłam żeby ten sklep był wymieniany.
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 08:01   #1365
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Czy któraś z wizażanek kupowała w sklepie lulua.pl ???mają ciekawą ofertę a nie zauważyłam żeby ten sklep był wymieniany.
Ja kupowałam Ginesteta szybko, sprawnie, żadnych problemów - dorzucają próbki (dwie chyba dostałam). Także polecam.
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 18:40   #1366
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Z czystym sumieniem mogę polecić perfumerię Iperfumy - nie wiem dokładnie jak się to pisze ... Szybka dostawa, oryginalny towar, zawsze jakaś próbka gratis - nic tylko kupować.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 20:10   #1367
jurasucho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez paulina1986 Pokaż wiadomość
Jejku, widzieliscie ile negatywnych opinii na Ceneo dostały perfumerie: Czerwona oraz Agnes? Zarzuty są poważne: brak dostarczenia towaru, a co najgorsze PODRÓBKI! Aż mnie ciarki po plecach przeszły na myśl, że woda którą kupiłam na prezent może być nieoryginalna A sprawa wyglada na poważną, bo nie jedna osoba wystawiła negatywna opinię... Co wy na to?
Witam wszystkich forumowiczów,

a najbardziej serdecznie Panią Paulinę, jak mniemam właścicielkę (lub właściciela ) jednej z konkurencyjnych perfumerii internetowych ;p

Na powyższy post zwróciła mi uwagę znajoma, która korzysta z tego portalu. Postanowiłem skomentować tę opinię na temat mojego sklepu, bo uważam go za nieuczciwą formę walki konkurencyjnej w postaci szykanowania cudzej ciężkiej pracy!

Bardzo się cieszę, że Pani Paulina ostrzega przed podróbkami-sam bym tak robił. Jednak proszę zwrócić uwagę, że do 25 grudnia ub. r. Perfumeria Agnes miała wystawionych ponad 50 pozytywnych komentarzy i tylko 2 negatywne dotyczące problemów w kontakcie (każdemu może się zdażyć w natłoku kilkudziesięciu a czasem ponad 100 maili dziennie przeoczenie 2 wiadomości)!! Skoro nikt nie skarżył się na oryginalność produktu to skąd te wnioski o podróbkach!!!? Może Pani Paulina jest jasnowidzem?;p

Myślę, że te słowa wystarczą za dowód na to, że ten post to po prostu kłamstwo nieuczciwej konkurencji!! Tak jak wspomniałem w komentarzu do jednej z opinii z Ceneo, podważając oryginalność sprzedawanych przez Perfumerię Agnes produktów Klienci podważaliby oryginalność tych samych produktów w Sephorze, bo hurtownicy u których się zaopatruję (kilka największych hurtowni perfum selektywnych w Polsce) posiadają towar od tych samych dystrybutorów, u których zaopatrują się wszystkie sieci drogerii i perfumerii w Polsce Może dlatego właśnie, jak można się przekonać czytając komentarze na Ceneo, nikt nie skarży się na oryginalność produktów z mojej perfumerii

Nie chcę uprawiać autoreklamy, ale zbyt dużo wysiłku włożyłem w otwarcie i rozwój perfumerii, żeby pozwolić sobie na handel niepewnymi towarami. To, że w perfumerii Agnes macie Państwo produkty w bardzo niskich cenach jest rezultatem ograniczania kosztów operacyjnych, a nie handlu podróbkami.

ZAchęcam więc Panią Paulinę do zakupów w Perfumerii Agnes- skoro nacięła się już Pani na podróbki, to możę warto kupować w sprawdzonych perfumeriach?

Warto się zastanowić pisząć i czytając takie komentarze, czy na pewno mają one na celu ostrzeżenie kupujących czy po prostu nieuczciwe zniszczenie konkurencji

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
Karol Jurkiewicz
jurasucho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 22:13   #1368
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

wlasnie doznalam wstrzasu pierwszy raz w zyciu wlazlam na strone dolce.pl i powiem szczerze, ze te super niskie ceny mnie zaszokowaly, do tej pory raz na jakis czas korzystalam z perfumeria.pl i bylam bardzo zadowolona ale dolce przebija wszystko o co tu chodzi? skad oni maja te wszystkie cacka po tak niskich cenach? czy to aby nie perfidne podroby?
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 10:54   #1369
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

http://www.perfumy-perfumeria.pl/ <- polecam, przed chwilą odebrałam przesyłkę, gdyby nie święta to miałabym perfumy już w piątek pewnie. Jako gratis dostałam 1.2 ml Secret Obsession, ceny po porównywaniu z innymi raczej niskie
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 20:15   #1370
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
wlasnie doznalam wstrzasu pierwszy raz w zyciu wlazlam na strone dolce.pl i powiem szczerze, ze te super niskie ceny mnie zaszokowaly, do tej pory raz na jakis czas korzystalam z perfumeria.pl i bylam bardzo zadowolona ale dolce przebija wszystko o co tu chodzi? skad oni maja te wszystkie cacka po tak niskich cenach? czy to aby nie perfidne podroby?
LouLou25 osobiście kupiłam dwie flaszki z dolce.pl i nie sądzę żeby to były podróbki. Perfumy są bardzo trwałe, wyglądają tak samo jak te w sklepach. Dużo osób tam kupuje (wystarczy poczytać sobie komentarze poszczególnych perfum na stronie) i jest zadowolona. Z pewnością jeszcze nie raz kupię na dolce.pl
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 19:09   #1371
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witajcie
I co w końcu z tą perfumerią czerwoną? Jest ktoś w staie polecić ten sklep? Ktoś kto ma więcej niż 3 posty Mają bardzo fajną cenę na Dolce&gabbana Pour Homme, ale nie wiem czy ryzykować
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 18:58   #1372
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
napewno tak jest ale ja dopoki nie kupie to nie uwierze na 100, juz taka mam fobie podrobkowa
LouLou - dolce.pl jest z Łodzi i już 3 albo 4 raz robiłam tam zakupy z odbiorem osobistym. Za każdym razem perfumy były na 101% oryginalne, świeże, raczej z tych nowszych partii, zresztą przekonasz się sama, bo Perełki właśnie tam zakupowałam
a tak dokładniej - firma mieści się na parterze 4-pietrowego bloku i jest to lokal wynajęty wyłącznie na potrzeby dolce.pl - żadnych mebli, poza biurkami i komputerami, poza tym pełno flakonów (które aktualnie wysyłają, bo zamówienie sprowadzają z magazynu i nie gromadzą niczego w swojej siedzibie), papierów wszelakich, pudełek i gotowych do wysyłki paczuch
3-osobowa obsługa: przesympatyczna, uśmiechnięta i ogólnie przyjazna klientowi

ale może to tylko moje wrażenia - ja tam jestem zadowolona z ich usług
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 19:25   #1373
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
(...)

ale może to tylko moje wrażenia - ja tam jestem zadowolona z ich usług
Ja również jestem zadowolona
__________________
Poszukiwałam korka do Mystery NC.
Znalazłam na All- korek z prawie pełnym flakonem

iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 21:12   #1374
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
LouLou - dolce.pl jest z Łodzi i już 3 albo 4 raz robiłam tam zakupy z odbiorem osobistym. Za każdym razem perfumy były na 101% oryginalne, świeże, raczej z tych nowszych partii, zresztą przekonasz się sama, bo Perełki właśnie tam zakupowałam
a tak dokładniej - firma mieści się na parterze 4-pietrowego bloku i jest to lokal wynajęty wyłącznie na potrzeby dolce.pl - żadnych mebli, poza biurkami i komputerami, poza tym pełno flakonów (które aktualnie wysyłają, bo zamówienie sprowadzają z magazynu i nie gromadzą niczego w swojej siedzibie), papierów wszelakich, pudełek i gotowych do wysyłki paczuch
3-osobowa obsługa: przesympatyczna, uśmiechnięta i ogólnie przyjazna klientowi

ale może to tylko moje wrażenia - ja tam jestem zadowolona z ich usług
poczytalam na ten temat troche i juz mnie przekonalyscie ostatnio po raz pierwszy kupowalam w el ninio (czy jakos tak) i moge pochwalic, blyskawica i wszystko ok
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 14:07   #1375
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

A co sadzicie o perfumerii ultraviolet.pl?

www.ultraviolet.pl

Chyba stosunkowo nowy portal i jeszcze malo opini..ale raczje pozytywne

Zamawial ktos od nich?
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 17:00   #1376
max11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

witam
interesuje mnie perfumeria - http://perfumeria-no1.pl
mozecie mi ją polecić ceny mają różne
ja znalazłem sobie dunhill'a desire za 104 co jest bardzo niską ceną

bardzo prosze o jakiś komentarz nt sklepu
max11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 17:24   #1377
Olilili
Raczkowanie
 
Avatar Olilili
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 463
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

nie wiem czy ktoś już pisał o tej perfumerii ale może znacie LUXFACTORY.PL ???
__________________
życie jest tak krótkie,że nie ma sensu marnować je na smutek ...
Olilili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 08:38   #1378
dominikaj
Raczkowanie
 
Avatar dominikaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 33
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

http://www.sklepy24.pl/sklep/luxfactory_pl tu jest parę opinii,
dominikaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 19:39   #1379
calua2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 318
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Często kupuję w perfumerii Pedet,okresowo mają tam dobre promocje.Ostatnio kupowałam 2razy w Calandra,zawsze dorzucają próbkę perfum.Nie zawiodłam się jeszcze
calua2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 22:51   #1380
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

a ja dolaczam do wielbicielek dolce.pl, polecam!
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.