Wiarygodne perfumerie internetowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-20, 22:46   #1
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908

Wiarygodne perfumerie internetowe


Aktualna lista wiarygodnych perfumerii internetowych:


Perfumerie polskie:






Sklepy zagraniczne:



Perfumerie nie polecane:

  • www.e-zapachy.pl
  • www.ha-ro.com
  • www.fragrancenet.com
  • www.demeterfragrance.com
  • www.beautyforyou.de
  • www.raan.istore.pl



Jednocześnie przypominam o korzystaniu z wyszukiwarki przed zadaniem pytania o daną perfumerię - tłumaczenie się "brakiem czasu" albo chęci na przeczytanie tego co zostało już napisane, jest zdecydowanie najgorszym z możliwych


W przypadku wątpliwości dot. już zakupionych flakonów, odsyłam do wątku:
Jeżeli chodzi o zakupy na Allegro, polecam lekturę następujących tematów:

I mała uwaga, niezależnie od tego czy korzystamy z perfumerii internetowej czy sprzedawcy z Allegro: przed zgłoszeniem reklamacji i odesłaniem problematycznego zakupu, gorąco polecam zrobić dokładne zdjęcia jako dowód, zarówno flakonu, jak i paragonu.



Edytowane przez Bellatrix
Czas edycji: 2012-10-12 o 21:56
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 22:46   #2
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Wiarygodne perfumerie internetowe

Szukalam juz w naszym nowym forum i znalazlam tylko jeden watek na ten temat. Dziewczyny wymienily kilka perfumerii internetowych, ale mi najbardziej zalezy na wiarygodnosci tych sklepow. Jesli robilyscie zakupy w takich perfumeriach, opiszcie prosze swoje doswiadczenia (czas oczekiwania, oryginalnosc kosmetykow itd., ktorej perfumerii unikac..)
Podajcie tez jakies nowe adresy jesli znacie. Wpisuje te podane juz wczesniej:
www.esentia.pl
www.e-perfumy.pl
www.perfland.pl
www.asteria.pl
www.mada.top2.pl
www.amour.pl
www.eperfum.pl
Wiec ktora jest najlepsza?
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 11:05   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Osobiście kupowałam w esentii wiele razy, ale nigdy perfum
Perfumy kupowałam w:
- www.pedet.pl
- www.dionet.pl
- www.e-perfumy.pl
Nie zaliczyłam żadnych wpadek. Ale historie krążą różne. Również i takie, że najbardziej wiarygodny sklep czyli Pedet, wysłał komuś podróbkę. Lubiłam kiedyś bardzo kupować w dionecie, mieli rewelacyjne ceny na początku. Potem było już gorzej i standard obsługi się obniżył, coraz więcej osób się żali na długi czas oczekiwania itd.
W zesżłym tygodniu kupowałam w e-perfumy.pl. Obsługa - rewelacyjna. Jestem pod wrażeniem. Chyba zostanę ich stałą klientką! Błyskwicznie odpowiadają na maile (pisane w nocy ), informują że produkt juz wysłany, można sie dowiedzieć czy coś jest na stanie czy nie. Mi akurat zależało na szybkim załatwieniu sprawy bo to kolejny znikający zapach. Po dwóch dniach miałam perfumy w domu ten sklep właśnie się zmienia, będzie mial inną nazwę i większy asortyment, wprowadzą też program lojalnościowy itd
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 11:15   #4
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja kupowałam jedynie w Dionecie i byłam bardzo zadowolona.To było już prawie rok temu, ale od tamtej pory trochę się zmieniło, tak jak pisze Smoczyca.Mają teraz drożej, kiedyś ceny były naprawde bardzo atakcyjne + np.promocja w postaci gratisowej przesyłki i zniżki przy zakupie drugiego flakonu.Teraz już nie ma tak dobrze.
Poza tym,kiedyś mnie wkurzyli, kupiłam perfumy w zasadzie juz niedostępne, czekam i czekam i nic.Po kilku dniach przychodzi wiadomość, że nie mają tych perfum.To po co widnieją w spisie i można je kupić? Zwodzenie klientów.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 13:01   #5
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dla nieuprzedzonych do internetowej płatności kartą kredytową (może być przedpłacana, wtedy znika ryzyko, że ktoś nas podstępnie oskubie):
www.strawberrynet.com
Kupowałam już u nich kilkukrotnie, w tym dwa zapachy i zawsze byłam zadowolona: ceny przystępne, częste promocje, na paczkę czekam najwyżej 10 dni (no, chyba że UC przetrzyma, co raz niestety miało miejsce).
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 13:10   #6
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Kurczę, ta jest świetna! Ile niedostępnych cudów! Czuję, że będę musiała jakiś kredyt zaciągnąć, albo coś...

Dzięki, Smoku!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 13:19   #7
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

No, też właśnie przeglądałam ofertę i jestem zaskoczona ile fajnych rzeczy mają.Staram się bardziej nie wgłębiać, bo i tak moja "lista życzeń" perfumowych niebezpiecznie duża się zrobiła, wolę jej już nie powiększać.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-21, 13:31   #8
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Polecam Lumiere.pl. Co prawda ceny wysokie, ale zawsze dorzucają próbki, a raz, kiedy przesyłka opóźniła się z ich winy, -zestaw miniproduktów. Poza tym raz przysłali mi prezent imieninowy : kosmetyczke i miniprodukty Givenchy.
Obsługa jest kompetentna, szybko odpowiadają na zadane pytania, jesli jest problem z dostępnością produktu - telefonują.
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 20:49   #9
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dzieki za informacje, dziewczyny
Ja mialam zle doswiadczenie ze sklepem e-kosmetyki (kosmetyki nie doszly, nikt nie odbiera tel, brak reakcji na maila..)
Ale tym razem bede kupowac az 2 zapachy niedostepne juz w perfumeriach, wiec musze byc pewna.
Dzieki jeszcze raz
PS. e-perfumy faktycznie maja swietna oferte a do tego sa juz przez was sprawdzone
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 23:34   #10
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Aha - jeśli ktoś chce porównać zdjęcia z aukcji/sklepu z tzw pewnym źródłem to tu:
http://store.nordstrom.com/category/...origin=leftnav
są duże zdjęcia i baaardzo dokładne (trzeba wybrać markę - SELECT BY BRAND)

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 22:32   #11
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Przed chwilą znalazłam, więc nie mogę ręczyć za wiarygodność
www.escentual.co.uk

Zapowiada się ciekawie, ale na tej stronce pobuszuję już jutro
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-23, 11:58   #12
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Tak lumiere rowniez i u mnie mial poslizg. Nie bylo jednak stresu bo przesylka byla za pobraniem, no i co wazne potrafili sie zrehabilitowac. Dodam jeszcze moje sprawdzone adresy
www. amour.pl i www.flakonik.pl
Na Kenzo swego czasu ceny mieli tansze niz testery na allegro
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 16:03   #13
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja polecam DIONET, kupowalam wiosną, szybko i miło.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 00:08   #14
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Czy perfumerie internetowe dodają do zakupów próbki albo gratisy?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 00:19   #15
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez beliczek
Czy perfumerie internetowe dodają do zakupów próbki albo gratisy?
Jedyna, z której dotąd korzystałam - strawberrynet.com - nie. Taką mają politykę, o czym wyraźnie piszą na swojej stronie. Cennik to rekompensuje.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 13:53   #16
Marta27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 43
GG do Marta27
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Hej
Dziewczyny, ale powiedzcie mi jedno - jak to jest z cenami tych perfum?
Dla porównania - Hugo Boss Hugo Woman 125ml woda toaletowa kosztuje:
- na e-perfumy 200zł
- na dionet 197zł
- a na lumiere 300!!!

Na e-perfumy czy na dionecie to małutka róznica 3zł, a na lumiere aż 100zł.
O co chodzi z tak dużą róznicą cenową na lumiere?

http://www.lumiere.pl/index.php?acti...id=93&cat_id=1

http://www.e-perfumy.pl/linia.php?sid=12297424148&l=167

http://www.dionet.pl/main1.asp
Marta27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-04, 14:19   #17
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Jak dotąd kupowałam perfumy tylko raz na Dionecie i byłam zadowolona. Tylko że na przesyłkę czekałam ponad tydzień ale biorąc pod uwagę śmieszną cenę tej wody było warto.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-04, 14:56   #18
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Marta27
Hej
Dziewczyny, ale powiedzcie mi jedno - jak to jest z cenami tych perfum?
Dla porównania - Hugo Boss Hugo Woman 125ml woda toaletowa kosztuje:
- na e-perfumy 200zł
- na dionet 197zł
- a na lumiere 300!!!

Na e-perfumy czy na dionecie to małutka róznica 3zł, a na lumiere aż 100zł.
O co chodzi z tak dużą róznicą cenową na lumiere?

http://www.lumiere.pl/index.php?acti...id=93&cat_id=1

http://www.e-perfumy.pl/linia.php?sid=12297424148&l=167

http://www.dionet.pl/main1.asp

Przyznam szczerze, że ja też nie wiem o co chodzi z różnicą cenową na Lumiere to jedyna znana mi perfumeria internetowa (wśród tych polskich i ogólnoświatowych), która ma ceny identyczne jak realno-sklepowe (ba, czasem w Lumiere jest drożej!). Trochę tego nie rozumiem, bo do tej pory ideą perfumerii w necie były niższe ceny, Lumiere jest wyjatkiem od tej zasady. Może jest to rozwiązanie dla ludzi z małych miejscowości - ja osobiście nie kupiłam tam nicm, skoro ceny są takie jak w przydrożnej Sephorze, nie widzę potrzeby dopłacania jeszcze za przesyłkę, wolę kupić w sklepie zwykłym
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-04, 16:40   #19
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ta praktyka, Olu, dotyczy nie tylko perfumerii. Już wcześniej spotkałam się z sytuacją gdzie ten sam produkt kosztował drożej w sklepie internetowym niż w zwykłym (róznica ok 60 zł nie licząc kosztów przesyłki). Nie wiem co prawda z czego to wynika ale tak jest czasem.
Pozostaje tylko sprawdzać

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-04, 17:14   #20
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dwukrotnie kupowałam perfumy w Esentii, wszystko było w porządku.
Mój TŻ natomiast, Składał zamówienie w : http://www.perfumeria.pl,
przesyłka dotarła bez opóźnień, perfumy autentyczne
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-06, 20:56   #21
skarbonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 128
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Podczepiam się z pytaniem o aktualną sytuację w Strawberrynet. Przeczytałam archiwalne wątki (także na forum Gazety) na ich temat i zraziły mnie prośby o ksero karty itp. praktyki wynikające z nieufności do klientów z naszej części Europy. Wątki te pochodziły jednak sprzed roku, dwóch lat - może coś się zmieniło? Czy trzeba się nastawić na wymianę maili z obsługą sklepu, czy po prostu można zamówić, zapłacić i otrzymać paczkę? To pytanie do Wizażanek, które ostatnio robiły zakupy w Truskawce.
skarbonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-07, 00:42   #22
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez skarbonka
Podczepiam się z pytaniem o aktualną sytuację w Strawberrynet. Przeczytałam archiwalne wątki (także na forum Gazety) na ich temat i zraziły mnie prośby o ksero karty itp. praktyki wynikające z nieufności do klientów z naszej części Europy. Wątki te pochodziły jednak sprzed roku, dwóch lat - może coś się zmieniło? Czy trzeba się nastawić na wymianę maili z obsługą sklepu, czy po prostu można zamówić, zapłacić i otrzymać paczkę? To pytanie do Wizażanek, które ostatnio robiły zakupy w Truskawce.
Oj Skarbonka, tak chyba szukałaś i prosiłaś Bozię żeby nie znaleźć Ja dużo pisałam o Truskawce i swoich z nią doświadczeniach, m.in. tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=34156

Kupowałam już kilkukrotnie, żadnych maili z nikim nie wymieniałam, zarejstrowałam się, zapłaciłam i już. Weryfikacja karty to w czasach sieci globalnej nie jest dla nich żaden problem. Nie ma żadnej nieufności, karta Visa to karta Visa. Ja bym się raczej obawiała osób trzecich, które gdzieś w tej sieci mogą numer tej karty podpatrzeć (ale i tak nie podaje się ostatnich trzech cyfr, możesz też dla bezpieczenstwa korzystać z karty przedpłacanej).
Zamówienie jest realizowane w ciągu 7-10dni (tzn. po tym czasie dostajesz paczkę). Cło czasem UC nakłada, a czasem nie, wszystko zależy od widzimisię urzędników.
Ostatnio zakupy robiłam jakieś 3 miesiące temu.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-07, 10:01   #23
skarbonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 128
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedź
Twoje doświadczenia są bardziej zachęcające niż to, co przeczytałam w archiwalnych postach, notabene znalezionych przez wyszukiwarkę. Wpisz do niej przez ciekawość kolejno hasła "strawberry", "strawberrynet" i "strawberrynet.com". Ciekawe, czy znajdziesz tam swój post? Ja nie znalazłam. Dlatego dzięki za link - z przyjemnością przeczytam
skarbonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-07, 11:00   #24
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez skarbonka
Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedź
Twoje doświadczenia są bardziej zachęcające niż to, co przeczytałam w archiwalnych postach, notabene znalezionych przez wyszukiwarkę. Wpisz do niej przez ciekawość kolejno hasła "strawberry", "strawberrynet" i "strawberrynet.com". Ciekawe, czy znajdziesz tam swój post? Ja nie znalazłam. Dlatego dzięki za link - z przyjemnością przeczytam
Zwracam honor, w rzeczy samej wyszukiwarka działa wybiórczo i mojego wątku nie wyrzuca, ciekawe dlaczego?..
Za to wyrzuca inny wątek, w którym też opisywałam swoje zakupy, o ten:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=strawberrynet

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-07, 13:32   #25
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez skarbonka
Podczepiam się z pytaniem o aktualną sytuację w Strawberrynet. Przeczytałam archiwalne wątki (także na forum Gazety) na ich temat i zraziły mnie prośby o ksero karty itp. praktyki wynikające z nieufności do klientów z naszej części Europy. Wątki te pochodziły jednak sprzed roku, dwóch lat - może coś się zmieniło? Czy trzeba się nastawić na wymianę maili z obsługą sklepu, czy po prostu można zamówić, zapłacić i otrzymać paczkę? To pytanie do Wizażanek, które ostatnio robiły zakupy w Truskawce.
Ja też kupowałam na Truskawce kilkakrotnie.
Dla mnie rewelacja, zważywszy głównie na ceny.
Płaciłam kartą Visa.
Paczka dociera w przeciągu tygodnia, żadnych kosztów wysyłki. Raz tylko czekałam 3 tygodnie - urząd celny dorwał przesyłkę i musiałam zapłacić cło. Wysłałam do Truskawki skan dokumentu celnego, a oni zwrócili mi pienążki na rachunek mojej karty kredytowej - trwało to ok. 5 dni.
Nic, tylko robić tam zakupy .
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-12, 08:47   #26
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dzień dobry, cześć i czołem. Pisałam recenzje, ale na forum jestem pierwszy raz. A więc tak: kupowałam w pedecie i w zasadzie nie miałam zastrzeżeń. Przed zakupem gdy pytałam o perfumy - odpowiedź błyskawiczna. Dobre jest też to, że zakładając u nich konto można na bieżąco sprawdzać co aktualnie dzieje się z moim zamówieniem, tzn. na jakim jest etapie. Aaa no i ceny bestsellerów i promocje bardzo atrakcyjne co niektóre.

Przesyłka dotarła dość szybko (zamówienie przesłałam w sobotę rano, perfumy dostałam w środę lub czwartek, nie pamiętam dokładnie)Jednak kiedy otwarłam paczkę - zamarłam - na pierwszy rzut oka pudełko różniło się od perfum, których jeszcze resztkę miałam, a kupowałam w ulicznej perfumerii. Jednak tylko pudełko, bo same perfumy i flakon nie budziły moich zastrzeżeń. Nie chcę siać paniki, bo perfumy były absolutnie i na 100% oryginalne, ale to pudełko... Może u osoby, która ma je w ręku pierwszy raz w życiu nie budziłoby podejrzeń, jednak ja miałam "punkt odniesienia". Kilka szczegółów je odróżniało. Od razu napisałam do pedetu. Na pierwszy mail nie miałam wcale odpowiedzi, na drugi ponownie wysłany po kilku dniach otrzymałam taką odpowiedź:

"Witam

Proszę spojrzeć na naklejkę od spodu flakonu. W dolnej części naklejki jest napis "Made in U.S.A.".
Każda fabryka a tym bardziej w innym państwie inaczej pakuje produkty.

Pozdrawiam

Janusz Skoneczny "

I już była to inna osoba niż ta, z którą korespondowałam wcześniej... W każdym razie perfumy oryginalne, żadne podróby (być może to tester?? czy to możliwe??). Odpowiedż mnie nie przekonała... i chyba nie była już tak miła jak wcześniejsze odpowiedzi.
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-12, 12:53   #27
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

czy to było Cerruti Image?
elve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-12, 18:40   #28
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez elve
czy to było Cerruti Image?
Dokładnie! A skąd wiesz? ... Co prawda pisałam już o tym na forum gazetowym... a może masz podobne doświadczenia... a może prorok jaki, czy co? Właściwie chodzi mi głównie o to, że jak miałam wątpliwości, to już pedet stał się opieszały i dopiero po jakimś czasie otrzymałam powyższą odpowiedź ( nie tak błyskawicznie jak przed zakupem) no i ja nie odebrałam jej pozytywnie... ale może jestem przewrażliwiona? A co Ty elve o tym myślisz?
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-12, 20:26   #29
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

czytałam chyba na gazecie, poza tym sama jestem właścicielką opakowania made in usa, które jest rzeczywiście ordynarnie kartonowe... ale zawartość jak najbardziej ok, i całe szczęscie, bo mi karton wisi i powiewa, gorzej jakby w środku był szit.
elve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-12, 21:06   #30
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Mi w zasadzie też powiewa! Ale skoro miałam wątpliwości, to perfumerii powinno zależeć, żeby je jak najszybciej rozwiać. No nic, w każdym razie perfumy są OK i mogę pedet polecić - tak ogólnie koniec końców, choć kupowałam tylko raz ( w ogóle w necie!!)
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.