Kobieta zadbana. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-22, 08:02   #301
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Jak tylko się umaluję, to od razu czuję się źle we własnej skórze, obco, mniej swobodnie przygasam... i moja atrakcyjność leci na łeb na szyję.
Ja tak mam jak sie nie umaluje
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 08:33   #302
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez faria Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam Naczynkowa cera, która nie pokryta niczym nie wygląda na ani trochę zadbaną.

Mówicie, że nie oszczędzacie na włosach, więc co polecacie? Ja chciałabym swoje zapuścić, tak żeby wyglądały dobrze a nie jak siano. Zamówiłam na DOZ odżywkę Jantar i Capitavit bo czytałam na wizażu, że dobrze działają. Jak myślicie?
No i czy dołożyć jakiś suplement ? Jaki?
Też mam cerę naczynkową i nie zgodzę się z tym stwierdzeniem, co prawda trudno ten taką buźkę pielęgnować. Ale polecam moje dwa KWC, stostowałam pelno kremów łagodzących rumień itp. Iwostin, Rubioril, Avene i znalazłam ideał praktycznie: Ziaja Med krem na trądzik różowaty (rumien złagodniał mi bardzo , bardzo po 2miesiącach codziennego stosowania), a pod makijaż nakładam zielony korektor z Delii, kosztuje 7zł, a doksonale maskuje
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 10:07   #303
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez faria Pokaż wiadomość
Mówicie, że nie oszczędzacie na włosach, więc co polecacie? Ja chciałabym swoje zapuścić, tak żeby wyglądały dobrze a nie jak siano. Zamówiłam na DOZ odżywkę Jantar i Capitavit bo czytałam na wizażu, że dobrze działają. Jak myślicie?
No i czy dołożyć jakiś suplement ? Jaki?
Ja bym radziła po prostu pić skrzyp Taki sypany najlepiej. Skrzyp świetnie działa na włosy i paznokcie

A jeżeli chodzi o kosmetyki do włosów, to sama musisz zobaczyć, co Twoje włosy lubią. Np. pełno osób na Wizażu chwali sobie kurację bezsylikonową. A za to moje włosy bardzo lubią sylikony, i dla mnie taka pielęgnacja byłaby zła.

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Tak czytam ten wątek i czuję się jakaś inna

Paznokcie maluję tylko o stóp, bo mogę to robić na raz parę dni ( u rąk musiałabym chyba codziennie). Włosów nie układam tylko je czeszę. Nie maluję się. Nie wcieram masy kremów (używam tylko balsamu do ciała i kremu pod oczy). I czuję się z tym fantastycznie
Jak tylko się umaluję, to od razu czuję się źle we własnej skórze, obco, mniej swobodnie przygasam... i moja atrakcyjność leci na łeb na szyję.

Czy tylko ja jedna tak mam?
Nie tylko Ty tak masz. Ja nie maluję paznokci i nie robię sobie makijażu. Po prostu tego nie lubię.
A skórę mam właściwie bezproblemową także balsam do ciała, krem na twarz i krem do rąk starczają

Tylko włosami się wiecznie zajmuję, bo uwielbiam to robić.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 10:15   #304
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Ja bym radziła po prostu pić skrzyp Taki sypany najlepiej. Skrzyp świetnie działa na włosy i paznokcie

A jeżeli chodzi o kosmetyki do włosów, to sama musisz zobaczyć, co Twoje włosy lubią. Np. pełno osób na Wizażu chwali sobie kurację bezsylikonową. A za to moje włosy bardzo lubią sylikony, i dla mnie taka pielęgnacja byłaby zła.
pić też pokrzywę. I używać maseczek WAX
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 10:25   #305
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: zawsze zadbana

co do butów to słyszałyście o takiej firmie jak vegetarian shoes? ja nawet takie buty widziałam, byłam pod wrażeniem, tego z czego można buty zrobić a niektóre wyglądały calkiem nieźle.

co do kremów - macie racje dziewczyny, na twarzy nie ma co oszczędzać, tym bardziej że jak raz się czegoś nabawimy to do końca już nie zejdzie, a jak chcemy się pięknie starzeć - to cóż, dobre do ręki - raz na jakiś czas można sobie pozwolić na dobry kosmetyk
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 11:19   #306
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
co do butów to słyszałyście o takiej firmie jak vegetarian shoes?
Ja mam właśnie glany firmy Vegetarian Shoes Zrobione są z materiału o nazwie vegetan micro.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 12:48   #307
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
Ja też kocham lakiery A skoro się już taki temat wywiązał to pokaże Wam moje dzisiejsze pazurki.Wiem, wiem moje skórki wołają o pomstę do nieba, ale nie ma na nie mocnych
No, te skórki faktycznie bardzo brzydko wyglądają.

Zacznij w nie wsmarowywać oliwkę do skórek albo zwykłą oliwkę dla dzieci codziennie przed snem, ich stan powinien się poprawić.
Ach, aż mam ochotę wziąć Cię w swoje ręce.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 17:10   #308
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje,ze tylko zapomnialas wspomniec o prysznicu
Ja przyznaję szczerze, że rano się nie kąpię ani nie prysznicuję. Myję się w nocy więc rano czuję się czysta.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 17:25   #309
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja przyznaję szczerze, że rano się nie kąpię ani nie prysznicuję. Myję się w nocy więc rano czuję się czysta.


nie umiałabym tak, choć też kąpie się na wieczór.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 17:31   #310
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: zawsze zadbana

Ja też rano nie tylko wieczorem
__________________
Nie ma wyjścia, muszę żyć..
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 17:32   #311
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że na kosmetykach do twarzy nie powinno się oszczędzać, co innego jakieś żele pod prysznic, kremy do stóp, rąk, balsamy do ciała. Jasne są tanie perełki kosmetyczne również do twarzy. Zresztą, jak już dziewczyny napisały -podkład starcza na 2-6miesięcy(zależy jaki), tusz na 2miesiące, a mnie żel do twarzy starcza na 3. Używam Biodermy za 40zl, czyli miesięcznie mnie to wynosi 13zł.
e tam, ja mam teraz krem oliwkowy lekki ziaji w ramach oszczednosci i skora zachowuje sie ok. Aczkolwiek moim faworytem jest garnier nutridermist.

Pod prysznic lubie tez te mydla ziaji pol litra, za jakies 5 zl, dawniej uzywalam dove i innych takich, a nie sa duzo lepsze. Krem do rak i stop mam dwa w jednym kremozel farmony, ale nie jestem zadowolona, wole te avonowskie kosmetyki do stop.

Podklad mam za 30 zl maxfactora juz prawie rok i faktycznie sie konczy, ale teraz malo uzywam wiec jeszcze jest. A zel do twarzy uzywam miceralny z biedronki i bardzo sobie chwale.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 17:38   #312
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
e tam, ja mam teraz krem oliwkowy lekki ziaji w ramach oszczednosci i skora zachowuje sie ok. Aczkolwiek moim faworytem jest garnier nutridermist.

Pod prysznic lubie tez te mydla ziaji pol litra, za jakies 5 zl, dawniej uzywalam dove i innych takich, a nie sa duzo lepsze. Krem do rak i stop mam dwa w jednym kremozel farmony, ale nie jestem zadowolona, wole te avonowskie kosmetyki do stop.

Podklad mam za 30 zl maxfactora juz prawie rok i faktycznie sie konczy, ale teraz malo uzywam wiec jeszcze jest. A zel do twarzy uzywam miceralny z biedronki i bardzo sobie chwale.

Nie wiem jak Ty ale ja uważam, że ziaja to całkiem niezła firma - a ponieważ nasza rodzinna polska dlatego dużo tańsza - ale od momentu kiedy kosmetyczka mi powiedziała, że ziaja jest bardziej dla nastolatek a nie dla kobiet...cóż, przerzuciłam się na inne Nastką już nie jestem zatem...
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 18:02   #313
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Ty ale ja uważam, że ziaja to całkiem niezła firma - a ponieważ nasza rodzinna polska dlatego dużo tańsza - ale od momentu kiedy kosmetyczka mi powiedziała, że ziaja jest bardziej dla nastolatek a nie dla kobiet...cóż, przerzuciłam się na inne Nastką już nie jestem zatem...
ja bardzo chwalę sobie z Ziaji płyn dwufazowy do oczu - jedyny, który zmywa mi makijaż dokładnie i nie podrażnia. ;] i kosztuje 5 zł
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 18:58   #314
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: zawsze zadbana

Widzę, że rozmawiacie o lakierach Można się dołaczyć?

Ja używam głównie lakierów z Golden Rose- mam szary, czarny, żółty, niebieski, jasny fiolet, jasna czerwień plus kilka z innych firm- jakiś czerwony, ciemny fiolet, róż i coś jeszcze

A przy okazji mam pytanie- ostatnio zauważyłam, że od nagminnego malowania moje paznokcie mają jakieś delikatne żółte przebarwienia teraz już zanim nałoże kolor nakładam cienką warstwę bezbarwnego lakieru, ale nie ma pojęcia co zrobić, żeby te plamy szybko zeszły
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 18:58   #315
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja bardzo chwalę sobie z Ziaji płyn dwufazowy do oczu - jedyny, który zmywa mi makijaż dokładnie i nie podrażnia. ;] i kosztuje 5 zł
A próbowałaś Nivea? Dla mnie ziaja dwufazowa była nr 1 dopóki Nivea nie spróbowałam. Nie zostawia aż tyle tłustej warstwy, którą miałam po ziaji.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 19:16   #316
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja bardzo chwalę sobie z Ziaji płyn dwufazowy do oczu - jedyny, który zmywa mi makijaż dokładnie i nie podrażnia. ;] i kosztuje 5 zł
trzeba wspierać rynek domowy - tym bardziej że muszę przyznać Ci rację. One są naprawdę niezłe

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Widzę, że rozmawiacie o lakierach Można się dołaczyć?

Ja używam głównie lakierów z Golden Rose- mam szary, czarny, żółty, niebieski, jasny fiolet, jasna czerwień plus kilka z innych firm- jakiś czerwony, ciemny fiolet, róż i coś jeszcze

A przy okazji mam pytanie- ostatnio zauważyłam, że od nagminnego malowania moje paznokcie mają jakieś delikatne żółte przebarwienia teraz już zanim nałoże kolor nakładam cienką warstwę bezbarwnego lakieru, ale nie ma pojęcia co zrobić, żeby te plamy szybko zeszły
Najczęściej przebarwienia powodują bardzo ciemne lakiery, jeśli nie stosujesz podkładu to potem trzeba je wyczyścić - Są preparaty wybielające płytkę paznokciową - likwidujące zażółcenia -np.KillyS ,Bio Solutions
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 19:18   #317
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Ty ale ja uważam, że ziaja to całkiem niezła firma - a ponieważ nasza rodzinna polska dlatego dużo tańsza - ale od momentu kiedy kosmetyczka mi powiedziała, że ziaja jest bardziej dla nastolatek a nie dla kobiet...cóż, przerzuciłam się na inne Nastką już nie jestem zatem...
ło matko a to niby dlaczego dla nastolatek?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 19:22   #318
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: zawsze zadbana

Przecież Ziaja ma rózne serie kosmetyków dostosowanych do różnych potrzeb skóry i do różnego wieku... jest seria na trądzik, jest na naczynka, jest dla wrażliwców, jest dla kobiet powyżej któregoś roku życia... no dużo tego mają
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 19:28   #319
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: zawsze zadbana

dla mnie płyny do demakijażu Ziaji to niewypał, a lubię tę firmę.
nigdy nie rozumiałam tych zachwytów nad nimi
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 19:34   #320
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
A próbowałaś Nivea? Dla mnie ziaja dwufazowa była nr 1 dopóki Nivea nie spróbowałam. Nie zostawia aż tyle tłustej warstwy, którą miałam po ziaji.
hmm, tak jakby przez mgłę pamiętam - chyba tak ale mi ta tłusta warstwa w sumie nie przeszkadza, i tak mam suchą skórę wokół oczu

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
dla mnie płyny do demakijażu Ziaji to niewypał, a lubię tę firmę.
nigdy nie rozumiałam tych zachwytów nad nimi
wiesz, wiadomo że każdemu co innego pasuje. Mnie na przykład wszystkie płyny do demakijażu oczu podrażniały tak, jakbym przemyła sobie oczy mydłem (a próbowałam nawet tych drogich, dopóki nie przetestowałam Z.), a Ziaja dwufazowa - nie
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 20:01   #321
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
hmm, tak jakby przez mgłę pamiętam - chyba tak ale mi ta tłusta warstwa w sumie nie przeszkadza, i tak mam suchą skórę wokół oczu
Dla mnie ma jeszcze ten plus(a minus taki że jest 2x droższy), że jest bardziej wydajny, ale nie namawiam.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 21:11   #322
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
hmm, tak jakby przez mgłę pamiętam - chyba tak ale mi ta tłusta warstwa w sumie nie przeszkadza, i tak mam suchą skórę wokół oczu



wiesz, wiadomo że każdemu co innego pasuje. Mnie na przykład wszystkie płyny do demakijażu oczu podrażniały tak, jakbym przemyła sobie oczy mydłem (a próbowałam nawet tych drogich, dopóki nie przetestowałam Z.), a Ziaja dwufazowa - nie
mam dokładnie tak samo! Ziaja dwufazowa to jest pierwszy w całym moim życiu płyn do zmywania makijazu który mi nie podraznia oczu. próbowałam już od groma innych produktów i zawsze mnie piekła skóra wokół oczu i same oczy, masakra... wyobraźcie sobie ileś lat młodości takiego cierpienia, na szczęście nie malowałam się wtedy regularnie (teraz w sumie też nie)
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 21:22   #323
gwiazdeczka89
Rozeznanie
 
Avatar gwiazdeczka89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 544
Dot.: zawsze zadbana

A ja robie demakijaż oliwką dla niemowląt bambino a potem zmywam twarz żelem micelarnym.

Maluje oczy bardzo mocno eyelinerem i tuszem kilka warst i żadne mleczko tego nie zmywa- zostaja smugi na calą twarz i wygladam jak wampir a oliwka nic nie podrażnia. Polecam, chociaż może komuś przeszkadzć to, że tluści oko(co potem wymywa żel w sumie)
__________________
"Zawsze, dla Was zawsze będe śpiewał, do końca..."
R.R.


Edytowane przez gwiazdeczka89
Czas edycji: 2011-08-22 o 21:23
gwiazdeczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 21:59   #324
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: zawsze zadbana

mi Ziaja nie podrażnia, ale jakoś tak... słabo zmywa
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 23:07   #325
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
mi Ziaja nie podrażnia, ale jakoś tak... słabo zmywa
to dziwnie, bo mi zmywa idealnie wszystko, a używam czarnego eyelinera + tusz.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 23:14   #326
gwiazdeczka89
Rozeznanie
 
Avatar gwiazdeczka89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 544
Dot.: zawsze zadbana

white cherry, któraś z tych dziewczyn to ty w avatku? ładne oczka przydymione
__________________
"Zawsze, dla Was zawsze będe śpiewał, do końca..."
R.R.


Edytowane przez gwiazdeczka89
Czas edycji: 2011-08-22 o 23:15
gwiazdeczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 23:31   #327
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Ty ale ja uważam, że ziaja to całkiem niezła firma - a ponieważ nasza rodzinna polska dlatego dużo tańsza - ale od momentu kiedy kosmetyczka mi powiedziała, że ziaja jest bardziej dla nastolatek a nie dla kobiet...cóż, przerzuciłam się na inne Nastką już nie jestem zatem...
nic mi nie wiadomo o tej grupie wiekowej, jako docelowa ziai, zwlaszcza ze ma jakies serie przeciwzmarszczkowe. No chyba, ze chodzilo o jakis konkretny krem, to moze. Oliwkowy jest uniwersalny, a bardzo delikatny - mam skore sucha i wrazliwa. Tez nie jest ani nastolatka, ani nawet dwudziestolatka.
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja bardzo chwalę sobie z Ziaji płyn dwufazowy do oczu - jedyny, który zmywa mi makijaż dokładnie i nie podrażnia. ;] i kosztuje 5 zł
nie cierpie tego plynu, zle zmywa, tluuuusty, no same wady. Ale ten jednofazowy moze byc, o ile zmywa akurat ten tusz ktory uzywa.
Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Widzę, że rozmawiacie o lakierach Można się dołaczyć?

Ja używam głównie lakierów z Golden Rose- mam szary, czarny, żółty, niebieski, jasny fiolet, jasna czerwień plus kilka z innych firm- jakiś czerwony, ciemny fiolet, róż i coś jeszcze

A przy okazji mam pytanie- ostatnio zauważyłam, że od nagminnego malowania moje paznokcie mają jakieś delikatne żółte przebarwienia teraz już zanim nałoże kolor nakładam cienką warstwę bezbarwnego lakieru, ale nie ma pojęcia co zrobić, żeby te plamy szybko zeszły
W praktyce zazwyczaj czekasz aby odrosla plytka, w miedzy czasie malujac jakims jasnym kryjacym.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 23:55   #328
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka89 Pokaż wiadomość
white cherry, któraś z tych dziewczyn to ty w avatku? ładne oczka przydymione
nieee to z jakiejś kampanii reklamowej
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 11:10   #329
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja przyznaję szczerze, że rano się nie kąpię ani nie prysznicuję. Myję się w nocy więc rano czuję się czysta.
A ja przyznaje sie szczerze, ze kiedys tak sprobowalam i nie wyszlo, bo spocilam sie czasem w nocy Albo zgrzana wstaje i nie umiem sie tak po prostu ubrac..
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:04   #330
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: zawsze zadbana

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
No, te skórki faktycznie bardzo brzydko wyglądają.

Zacznij w nie wsmarowywać oliwkę do skórek albo zwykłą oliwkę dla dzieci codziennie przed snem, ich stan powinien się poprawić.
Ach, aż mam ochotę wziąć Cię w swoje ręce.
kupiłam sobie oliwkę do skórek z KillyS, mam nadzieję, że pomoże

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Ty ale ja uważam, że ziaja to całkiem niezła firma - a ponieważ nasza rodzinna polska dlatego dużo tańsza - ale od momentu kiedy kosmetyczka mi powiedziała, że ziaja jest bardziej dla nastolatek a nie dla kobiet...cóż, przerzuciłam się na inne Nastką już nie jestem zatem...
Ziaja ma świetne masła do ciała, kremy do rąk i żele pod prysznic, kremy mnie niestety zapychają. Ubóstwiam za to serię Ziaja Med

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja bardzo chwalę sobie z Ziaji płyn dwufazowy do oczu - jedyny, który zmywa mi makijaż dokładnie i nie podrażnia. ;] i kosztuje 5 zł
nienawidzę go Lepi się, nie zmywa. Ile ludzi , tyle opini. Ja kocham micela Bourjois
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-26 17:58:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.