Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-21, 15:32   #2491
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Ja szukam fajnych paznokci czerwonych z bialymi ozdobami, albo odwrotnie. Jak nie znajdę to jakieś jasne chcę.
Oczepin nie będzie, wybierania nowej pary młodej tez nie. A zabawy to nie wiem. Nic się nam nie podoba tak żebyśmy chcieli to mieć na weselu. Może zespół coś zaproponuje.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 15:36   #2492
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Co do błogosławieństwa to u mnie nie będzie orkiestry pod domem. Nie chce jej tam...
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 16:06   #2493
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

U nas nie będzie typowego blogoslawienstwa tylko chwila dla nas i dla rodziców. Wtedy tez (a nie podczas wesela) damy im to co dla nich przygotowaliśmy. Na weselu będzie tylko Sto lat i już.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 16:11   #2494
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

U mnie na błogosławieństwie będzie cisza. Kamerzysta nam powiedział, że to jest bardzo emocjonalny moment i jeśli coś pójdzie nie tak, to on sobie to "potnie" i zmontuje, a muzyka w tle by to uniemożliwiła. Ale my w ogóle nie mamy grajka w domu. Dj będzie już na sali czekać.

Wysłane z telefonu.
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 16:11   #2495
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

U nas podziękowania będą na sali i tam damy prezenty.

I zespół też od razu będzie na sali.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 16:54   #2496
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
A będziecie miały podwiązkę? Zastanawiam się czy trzeba ją mieć i po co się w ogóle ją ubiera….
ja będę mieć niebieską pożyczoną od koleżanki- taka przechodnia

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
my na pierwszy taniec mamy Dane Glover- It is you, ćwiczymy uklad namietnie:P co do podwiązki to oczywiście, że mam niebieska
będziemy robić oczepiny, że w tańcu najpierw TŻ sciaga mi podwiązke, a potem ja TŻ muszkę, ale on będzie udawał, że jej nie chce dac wtedy wybiegam z sali, wodzirej daje mi rękawice bokserskie i wracam na sale w rytm muzyki "eye of the tiger" i mój biedny TŻ mi ja oddaje:P a potem to juz rzucamy swoimi rzeczami
a wy jak robicie oczepiny?
najpiękniejszy utwór ze shreka ja chyba będę mieć z zaczarowanej "so close"

ale podwiązki bym nie rzucała, jakoś tak dziwnie. Welon ubierz i zrobi jej się miło-jak panna młoda, bukiet-każda kobieta lubi kwiaty
ale co zrobić z podwiązką? ubierać przy wszystkich?

Panie dzwoniły salonu że suknie do pierwszej przymiarki gotowa, trochę się boję bo kupowana była na szybko:/

Edytowane przez edelweiss
Czas edycji: 2015-05-21 o 16:56
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 17:08   #2497
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Na pewno będzie dobrze https://www.youtube.com/watch?v=boV0Luau3bg kupuję girlandy z perłami i jazda!
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 17:51   #2498
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Moje pazurki obecne na zdjęciu, chyba takie będę miała ze świecidełkami jak w załączniku tez



Błogosławieństwo,będzie w ciszy, zespołu nie,chcemy pod domem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150514_08_47_34_Pro.jpg (47,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_imagesRDHRLX5H.jpg (5,7 KB, 23 załadowań)
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 18:43   #2499
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Posprzątałam w ślubnych bucikach. Muszę dokupić zelówki (chyba tak to się nazywa) bo wywinę orła.
Dawno się tak źle nie czulam z powodu @. Nie pamiętam kiedy ostatnio bralam tabletkę. Może mój organizm reaguje na stres przedślubny.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 19:18   #2500
pydka
Raczkowanie
 
Avatar pydka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 215
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
Moje pazurki obecne na zdjęciu, chyba takie będę miała ze świecidełkami jak w załączniku tez

Błogosławieństwo,będzie w ciszy, zespołu nie,chcemy pod domem
ładne... ja próbowałam z ciemnymi ale źle się czuje i chyba zostanę przy nugacie
__________________
06.06.2015
pydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 19:29   #2501
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
ja będę miała podwiązkę ale planuję z jednej strony ją przyskrzynic paskiem do pończoch
Tak, to jest bardzo dobry pomysł. Gdybym zakładała pas, też bym tak pewnie zrobiła, ale chyba sobie daruję pas.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Ja będę miała-nie man pomysłu na coś niebieskiego. Biżuteria i inne dodatki odpadają. Zostają tylko majtki, a te nie wiem czy będzie widać przez warstwy materiału. Pisalyscue tutaj ze pod slonce mogą przebijać.
A ja właśnie się moooocno zastanawiam nad niebieskimi majtkami, dokładnie nad białymi w granatowe wzorki. To moje najwygodniejsze majtki, a dodatkowo są śliczne i miałabym coś niebieskiego. Założę w dniu ślubu i jak nie będą prześwitywać, to chyba w nich pójdę. :P Moja suknia ma dużo warstw, może będzie ok.

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Ja myślałam o czymś takim:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...d=0CGoQMygvMC8

tylko bez tych cyrkonii czy co tam jest na serdecznym palcu
O, ja myślę o identycznych. Ale akurat chcę z jakimiś błyskotkami. (w załączniku paznokcie, które robiła moja manicurzystka)

Nasze oczepiny:
- o północy tort
- rzut welonem i muszką
- test zgodności
- zabawa "Krzesła" z zadaniami (typu "Panowie całują pannę młodą w rękę")
- moja niespodzianka dla TŻa: będę dla niego śpiewać z druhnami, zrobimy też mini układ taneczny
- zabawa karaoke (chętni goście losują piosenki, spiewają po 1 zwrotce i 1 refrenie; zwycięzca wybrany przez parę młodą i świadków dostaje nagrodę i śpiewa całą piosenkę)
- podziękowanie rodzicom

Nie wiem, kiedy najlepiej zrobić podziękowanie rodzicom. Kiedy Wy robicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg manicure.jpg (100,7 KB, 23 załadowań)
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.

Edytowane przez krolewna_smieszka
Czas edycji: 2015-05-21 o 19:34
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 20:19   #2502
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

ja co do czepin napisałam do DJ:
"Oczepiny chcemy żeby były bardzo prosto, krótko i zwięźle. Najlepiej dwa krzesełka obok siebie na środku i najpierw kółeczko panien a później kawalerów do jakiejś muzyczki (możemy sobie zasłaniać oczy nawzajem). Panna młoda nie będzie mieć welonu, ale kupiliśmy do rzucania tylko na same oczepiny i muchę też mamy zastępczą więc gdybyśmy się zakręcili i zapomnieli, że już północ prosimy o jakieś uprzedzenie, żeby te „rekwizyty” zdążyć zorganizować. Nie chcemy tego wstępu, że młody zabiera młodej welon a młoda jemu muchę tylko już jak wybije północ usiądziemy z tym po prostu na krzesełkach, rzucimy i tyle. „Nowa młoda para” niech zatańczy tylko zwyczajnie jeden taniec ze sobą bez żadnych zadań ". A zabawy to u nas są przez całe wesele więc nie wliczam ich w oczepiny ale wybraliśmy ich troszkę


paznokcie planuje takie jak w załączniku tylko tu miałam krótsze


co do muzyki na błogosławieństwie moim warunkiem było, żeby jej nie było ogólnie żadnej muzyki przy wychodzeniu z domu

układ mamy już chyba skończony, na niecałe 2 minuty ale dość wyczerpujący tańczymy do "Michael Bublé - Crazy Little Thing Called Love "

Podziękowanie rodzicom robimy o 22 i zaraz po nim tort. Właśnie tż jest w trakcie montowania teledysku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10799847_10203229467033595_1395202603_n.jpg (28,2 KB, 19 załadowań)
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 20:25   #2503
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Widzę, że Buble króluje u PMek na tym wątku na pierwszy taniec

Wysłane z telefonu.
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 20:29   #2504
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość
Widzę, że Buble króluje u PMek na tym wątku na pierwszy taniec

Wysłane z telefonu.
nooo u nas w prawdzie Presley no ale jakoś ta wersja Bublea nam bardziej podpasowała do tańczenia jivea
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 20:35   #2505
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
nooo u nas w prawdzie Presley no ale jakoś ta wersja Bublea nam bardziej podpasowała do tańczenia jivea
Bo jest osom

Wysłane z telefonu.
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 21:17   #2506
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Pyska, a nugat to nie jest dość ciemny brąz? :P



Ex, naprawdę dobrze ze jesteś hehe, juz zapisalam kolejną rzecz do przekazania zespołowi

Ja juz czekam na filmik kogoś z gości z waszego pierwszego tańca
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 22:29   #2507
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Mam identyko! I niestety im więcej pudru nałożę, tym bardziej się świecę. Więc chyba po prostu zainwestuję w duże opakowanie bibułek matujących.


To tradycja. Tak jak czerwona podwiązka na studniówce.
Ja nie będę miała, i bez niej będę się denerwować, czy mi suknia nie spada (albo co gorsza pończochy/rajstopy, jeśli będę je miała). Jestem straszną fajtłapą i oczami wyobraźni widzę, jak ta podwiązka mi idealnie w trakcie ślubu w kościele spada przy ołtarzu. Staram się ograniczać stresujące sytuacje. Na ślubie mojego brata, gdy szłam czytać czytanie przy ołtarzu, spadł mi but. I przez co najmniej kilka sekund miałam problem go założyć. Dlatego wolę nie ryzykować. xD
Z tym butem
A co do podwiązki, to mojej koleżanki bratowa miała właśnie identyczną sytuację na swoim slubie. Szła do ołtarza i po drodze jej się podwiąza zsunęła i aż do kostki spadła

No to dobrze, że nie jestem sama, bo też nie chcę podwiązki
Żona, jeśli chodzi o coś niebieskiego, to mam podobny problem i wymyśliłam, że sobie przyszyję malutką, niebieską kokardkę do majtek



Cytat:
Napisane przez eeyesblue Pokaż wiadomość
my w sobote lecimy, jupi
Lecicie? A gdzieeeee?



Cytat:
Napisane przez shangover90 Pokaż wiadomość
pierwszy taniec Goo Goo Dolls-Iris
Uwielbiam tą piosenkę

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie będziecie miały paznokcie?
Ja robię hybrydy w jakimś jasnym jednolotym kolorze, mleczny albo mleczno-różowy coś w ten deseń, zobaczę jakie będzie miała kolory i coś wybiorę na miejscu. Na palcu serdecznym może jakis delikatny wzorek, albo kamyczek.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
U nas nie będzie typowego blogoslawienstwa tylko chwila dla nas i dla rodziców. Wtedy tez (a nie podczas wesela) damy im to co dla nich przygotowaliśmy. Na weselu będzie tylko Sto lat i już.
U mnie dokładnie tak samo oprocz tego sto lat, bo jeszcze nic nie uzgadnialiśmy z DJem.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Dziewczyny, a co zdecydowało o tym, że to akurat czerwiec wybrałyście na swój ślub?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 23:00   #2508
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co zdecydowało o tym, że to akurat czerwiec wybrałyście na swój ślub?
Ja koniecznie chciałam w lato, a mój TŻ nie znosi upałów, więc to był taki kompromis, żeby już było ciepło, ale jeszcze nie upalnie. Poza tym baaaardzo chciałam salę z ogrodem, a w czerwcu już będzie bujna zieleń i mnóstwo kwiatów. Do tego długi dzień. Mnóstwo argumentów przemawiało za tym miesiącem.
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 23:39   #2509
Samer
Rozeznanie
 
Avatar Samer
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 542
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
A będziecie miały podwiązkę? Zastanawiam się czy trzeba ją mieć i po co się w ogóle ją ubiera….
Ja nie będę mieć, boję się że mi spadnie

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość

Dziewczyny, jakie będziecie miały paznokcie?
Hybrydy pastelowy róż a na palcu serdecznym prawej ręki kokardkę z cyrkonii

Cytat:
Napisane przez Shanti90 Pokaż wiadomość
A dziewczyny mam pytanie do tych, które mają błogosławieństwo w domu. Czy ustalaliście z zespołem jakąś piosenkę podczas błogosławieństwa? Nasz zespół powiedział, że zazwyczaj nic nie grają w tym momencie. Ale jednak chyba wolałabym, żeby cos śpiewali czy chociaż grali. Tylko zastanawiam się co? Jakieś propozycje?
U mnie będzie zespół pod domem, już taka tradycja, jakoś mi to nie przeszkadza, jest mi to obojętne. W domu podczas błogosławieństwa nie będą grali bo jak zagrają coś smutnego to na bank się poryczę

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Ja koniecznie chciałam w lato, a mój TŻ nie znosi upałów, więc to był taki kompromis, żeby już było ciepło, ale jeszcze nie upalnie. Poza tym baaaardzo chciałam salę z ogrodem, a w czerwcu już będzie bujna zieleń i mnóstwo kwiatów. Do tego długi dzień. Mnóstwo argumentów przemawiało za tym miesiącem.
U mnie było podobnie, ja chciałam czerwiec ze względu na pogodę a Tż dał mi wolną rękę. Nie jest to jeszcze okres wakacyjny więc wszyscy są na miejscu i mniej osób odmawia, poza tym moi rodzice brali ślub w czerwcu i ja też chciałam a gdzieś tam daleko w podświadomości jest ta literka "r" :P

W poniedziałek idę na próbny makijaż a we wtorek na próbną fryzurę Od jutra ruszamy z nauką tego nieszczęsnego walca :P tańczymy do piosenki Alleluja tyle że po polsku, na yt znalazłam dziewczynę, która w studiu nagrała dla nas tę piosenkę z tekstem, który znalazłam na innym kanale i podłożyła nasze imiona tak więc będzie tylko nasza
__________________
20.06.2015
Samer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 04:52   #2510
kateglare
Raczkowanie
 
Avatar kateglare
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 133
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

ja sie nie boję że spadnie podwiązka, nie powinna bynajmniej, ale zastanowie się tylko czy nie złożyć jej po kościele w samochodzie.

u nas pod domem będzie muzyka bo rodzice sa tradycjonalistami, natomiast zamiast akordeonu który przyorawia mnie o dreszcze będa skrzypce 1 utwor blogoslawienstwo, 2 przy wyjsciu

pazury napewno wybiore klasyczne migdałki z ozdobą na serdecznym


dopadła mnie alergia jak co roku o tej porze, mam dawki leków podniesone ale to i tak nie pomoglo zeby nie obudzic się z zaropiałymi oczami i zatkanym nosem :/ czuje się fatalnie:/ jak sie obudze w takim stanie w dniu ślubu to jakaś masakra, a tymczasem lece do pracy pa
kateglare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 04:57   #2511
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Kilka lat temu byłam na weselach w czerwcu i mi się spodobało. Ciepło, długi dzień, jest r w nazwie. Warunkiem było, że ma być (w teorii) ciepło. Sierpnia nie znoszę to jako letni miesiąc odpadł.
Początkowo nastawialiśmy się na wrzesien/ październik ale nie dało rady z zespołem. Kolejne miesiące odpadły bo zimno. I mając do wyboru maj i czerwiec wybór był jasny. Zostanę żoną miesiąc później ale za to w moim wymarzonym czerwcu. I cieszę się, bo jak widzę majowe chłody to mam dość.
27 też celowo, początek wakacji i mój świadek (to o nim wtedy myslałam) nie musi wracać z dzieckiem do szkoły.
Potem okazało sie , że tylko ten jeden termin z czerwcowych ma wolny fotograf.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 05:51   #2512
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

A my wybraliśmy czerwiec z banalego powodu-dostępność sali nie chcieliśmy czekać na sale 2-3 lata a w większości sal są niestety takie terminy. Nasza sala miała wolny akurat 27 czerwiec wiec wzięliśmy i takim sposobem niecałe 10 miesięcy po zareczynach będę żoną
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 06:23   #2513
shangover90
Raczkowanie
 
Avatar shangover90
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 99
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

My chcieliśmy ostatnią sobotę maja, ale przegadano nam, bo jest to sezon komunijny Więc i goście by odmawiali i jak są dwie sale to na drugiej byłaby na bank impreza.
Nie wiem jak u Was, ale w moim rejonie PM-ki miały idealną pogodę w każdą sobotę przez cały maj Bez upałów, ale i bez deszczu,mocnego wiatru i innych nieprzyjemnych rzeczy. Marzenie... ciekawe jaka wypadnie na nasz pierwotny termin
__________________
13.06.2015 r.
shangover90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 06:42   #2514
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Mnie sie ta data spodobała kiedyś wiele lat temu bo tak fajnie dwie szóstki w sobote czerwiec chcialam zawsze bo lubię ten miesiąc a dlugo po tym jak zaczęliśmy planować wesele mój kolega przypadkowo zauważył zależność: miesiąc urodzenia mojego tż to czerwiec a dzień moich urodzin to 6 to musiala być nasza data
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 07:36   #2515
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

w końcu pojawiła się prognoza na 6.06- 23 stopnie zachmurzenie duże. Oby tak zostało!
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 07:58   #2516
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
w końcu pojawiła się prognoza na 6.06- 23 stopnie zachmurzenie duże. Oby tak zostało!
gdzie widzisz? ja patrzę na onecie i jest do 4.06 ale kurde przecież i tak za wcześnie, chyba nie chcę się nakręcać
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 08:06   #2517
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

http://pogoda.interia.pl/prognoza-dl...wice,cId,13095

najlepsza pogoda reszta kłamie:P
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 08:56   #2518
eeyesblue
Zadomowienie
 
Avatar eeyesblue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 853
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez Shanti90 Pokaż wiadomość

Lecicie? A gdzieeeee?
do Polski bo jestesmy za granica to juz jutro

Cytat:
Napisane przez Samer Pokaż wiadomość

U mnie będzie zespół pod domem, już taka tradycja, jakoś mi to nie przeszkadza, jest mi to obojętne. W domu podczas błogosławieństwa nie będą grali bo jak zagrają coś smutnego to na bank się poryczę



U mnie było podobnie, ja chciałam czerwiec ze względu na pogodę a Tż dał mi wolną rękę. Nie jest to jeszcze okres wakacyjny więc wszyscy są na miejscu i mniej osób odmawia, poza tym moi rodzice brali ślub w czerwcu i ja też chciałam a gdzieś tam daleko w podświadomości jest ta literka "r" :P

W poniedziałek idę na próbny makijaż a we wtorek na próbną fryzurę Od jutra ruszamy z nauką tego nieszczęsnego walca :P tańczymy do piosenki Alleluja tyle że po polsku, na yt znalazłam dziewczynę, która w studiu nagrała dla nas tę piosenkę z tekstem, który znalazłam na innym kanale i podłożyła nasze imiona tak więc będzie tylko nasza
u nas tez bedzie zespol pod blokiem, fajnie tak poczuc klimat weselny na poczatku i tak bede schodzic na dol, witac gosci, tz i potem na gore na blogoslawienstwo, wiec chwile zejdzie a muzyka w tle sie przyda hehe

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Mnie sie ta data spodobała kiedyś wiele lat temu bo tak fajnie dwie szóstki w sobote czerwiec chcialam zawsze bo lubię ten miesiąc a dlugo po tym jak zaczęliśmy planować wesele mój kolega przypadkowo zauważył zależność: miesiąc urodzenia mojego tż to czerwiec a dzień moich urodzin to 6 to musiala być nasza data
ja tez patrze na daty my chcielismy poczatkowo 13.06.2015 - z 13 jest tz a ja z 15 ale nasz zespol nie mial terminu, wiec przelozylismy tydzien wczesniej a jesli chodzi o miesiac to glownie patrzylismy na siostre tz, ktora jest za oceanem i dostosowalismy sie do nich, zeby mogli byc, bo to dla nas bardzo wazne
eeyesblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 09:17   #2519
Shanti90
Szczęśliwa Czerwcówka
 
Avatar Shanti90
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 222
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

My mieliśmy na naszej sali dużo wolnych sobót na miesiące letnie. Jedna (nasza) w czerwcu, trzy w lipcu i dwie w sierpniu. Tż chciał lipiec, ale się obawiałam, że może być za gorąco. Zresztą czerwiec zawsze mi się podobał i jest literka "r".
__________________
13.06.2015

Czekamy... 15/40 - 11.09.2016
Shanti90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 09:34   #2520
drazetkaa
Czerwcowa PM
 
Avatar drazetkaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

U nas był maj lub czerwiec. Uznaliśmy, że maj za wcześnie i miał być 27.06. Ale jak poszliśmy rezerwować salę, to coś mnie tknęło i powiedziałam, że musi 20.06, bo w 27 "coś mi nie gra"

W ogóle pozdrawiam Was z łóżka... rozchorowałam się i leżę do środy w domu.
drazetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-13 22:39:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.