Samotny sylwester 2015/2016 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-31, 17:38   #151
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Samotny sylwester 2015/2016

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Spoko, ja zrozumiałam, właśnie na takich "balach" nie byłam nigdy.
No ja też A oglądając tv i relacje z przygotowania, mam wrażenie, że wszyscy na nich byli, prócz mnie

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
Stąd właśnie takie głupie poczucie winy,że nigdzie nie idę a inni się bawią. W TV zawsze będą pokazywać sylwestra jako coś niezwykłego i wyjątkowego. A większość imprez wygląda jak wygląda,nudzenie się na siłę w niefajnym towarzystwie,przypadkowy partner,towarzystwo pijane i zarzygane. Wiadomo,że najważniejsze jest towarzystwo. Ja chciałabym takiego domowego sylwestra spędzić ewentualnie z kimś,kogo naprawdę lubię,z przyjaciółkami,do tego wino,szampan,jakieś przekąski. Jednak teraz niestety kontakty mi się pourywały,każdy poszedł w swoją stronę,umówić się z którąś graniczy z cudem.

Co do bali,jak to nazywacie-rozmawiałam ze znajomymi rodziców,oni płacili kilka lat temu 500 zł za parę,w lokalu w małej miejscowości,i ponoć kiepsko było. Także teraz nigdzie nie chodzą.
Mi by wystarczył przystojny, wysoki, nagi mężczyzna w łóżku

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez SpiritX Pokaż wiadomość
A jak u Was z postanowieniami? Ja spisywałam sobie listę marzeń do realizacji (być/kupić itp), niektóre rzeczy się udały, niektóre nie. W każdym razie w tym roku nawet nie mam pomysłu co bym chciała zrobić w najbliższym czasie, brak mi sprecyzowanych planów.
Co do moich postawnowień, to brzmią one następująco:

http://www.iqkartka.pl/kartka/18600.html
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:40   #152
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Samotny sylwester 2015/2016

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
co do moich postawnowień, to brzmią one następująco:

http://www.iqkartka.pl/kartka/18600.html
:d:d:d
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:40   #153
karolCc
Raczkowanie
 
Avatar karolCc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 490
Dot.: sylwester z filmami...

Hej. Dołączam!!!

Co roku spędzam sylwester sama. W tym także.
Ach nie, w tym roku opiekuję się szczeniaczkiem mojego kolegi. Już mi wszystko pogryzła ale na szczęście teraz śpi, uffff

Około północy wezmę ją na spacer na plaże. Mam nadzieję, że się nie przestraszy huku :/
karolCc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:41   #154
b4809afaa56db6a311327c02726ca47fcd5a35f9_61c7b0822c9cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 79
Dot.: Samotny sylwester 2015/2016

Cześć Dziewczyny!
Ja też samotnie w sylwestra, ale akurat jestem przeszczęśliwa z tego powodu. Po wyczerpującym towarzysko okresie świątecznym u rodziców marzyłam o tym by się zanurzyć w mojej samotni. Do tego jestem przeziębiona więc zupełnie nie miałabym ochoty na imprezy. Przede mną domowa pizza, aperol spritz, najlepsze seriale i święty spokój. Idealnie.
Doświadczenia sylwestrowe z poprzednich lat mam raczej średnie, bo albo wspominam sylwestry źle, albo wcale. Z dwoma wyjątkami.
A jutro cały dzień z topem wszechczasów Trójki!
b4809afaa56db6a311327c02726ca47fcd5a35f9_61c7b0822c9cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:41   #155
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: sylwester z filmami...

Cytat:
Napisane przez karolCc Pokaż wiadomość
Hej. Dołączam!!!

Co roku spędzam sylwester sama. W tym także.
Ach nie, w tym roku opiekuję się szczeniaczkiem mojego kolegi. Już mi wszystko pogryzła ale na szczęście teraz śpi, uffff

Około północy wezmę ją na spacer na plaże. Mam nadzieję, że się nie przestraszy huku :/
Pójście około północy z psem na spacer to nie najlepszy pomysł. Tym bardziej, że to szczeniak.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:46   #156
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: sylwester z filmami...

Cytat:
Napisane przez karolCc Pokaż wiadomość
Hej. Dołączam!!!

Co roku spędzam sylwester sama. W tym także.
Ach nie, w tym roku opiekuję się szczeniaczkiem mojego kolegi. Już mi wszystko pogryzła ale na szczęście teraz śpi, uffff

Około północy wezmę ją na spacer na plaże. Mam nadzieję, że się nie przestraszy huku :/
To zalezy od charakteru psa. Jak pisałam moja amstaffka za petardami biegała z radoscia a jej syn (kawał psa ) boi sie panicznie strzałów , ba on sie boi parasolki

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

[1=b4809afaa56db6a311327c0 2726ca47fcd5a35f9_61c7b08 22c9cb;53961608]Cześć Dziewczyny!
Ja też samotnie w sylwestra, ale akurat jestem przeszczęśliwa z tego powodu. Po wyczerpującym towarzysko okresie świątecznym u rodziców marzyłam o tym by się zanurzyć w mojej samotni. Do tego jestem przeziębiona więc zupełnie nie miałabym ochoty na imprezy. Przede mną domowa pizza, aperol spritz, najlepsze seriale i święty spokój. Idealnie.
Doświadczenia sylwestrowe z poprzednich lat mam raczej średnie, bo albo wspominam sylwestry źle, albo wcale. Z dwoma wyjątkami.
A jutro cały dzień z topem wszechczasów Trójki![/QUOTE]
Witaj , mój pierwszy samotny i z każdą chwilą uświadamiam sobie ze to była dobra decyzja )
Moi znajomi też nie przepadają za "sylwkiem" wiec z reguły były domówki gdzie pilismy gadalismy i ok 1 po imprezie :P Ja mam jeszcze duży defekt bo nie lubie u kogoś nocować a ze towarzystko wsie rozlazło tak wolałam zostać w domu nić spać u kogos ..dodzwonienie sie na takse mnie przerasta "D
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:48   #157
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: sylwester z filmami...

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
To zalezy od charakteru psa. Jak pisałam moja amstaffka za petardami biegała z radoscia a jej syn (kawał psa ) boi sie panicznie strzałów , ba on sie boi parasolki

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------


Witaj , mój pierwszy samotny i z każdą chwilą uświadamiam sobie ze to była dobra decyzja )
Moi znajomi też nie przepadają za "sylwkiem" wiec z reguły były domówki gdzie pilismy gadalismy i ok 1 po imprezie :P Ja mam jeszcze duży defekt bo nie lubie u kogoś nocować a ze towarzystko wsie rozlazło tak wolałam zostać w domu nić spać u kogos ..dodzwonienie sie na takse mnie przerasta "D
Też nienawidzę u kogoś nocować.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 17:48   #158
smileyivy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Samotny sylwester 2015/2016

Hej wszystkim!
Ja również spędzam samotnie sylwester...trochę się dziwnie czuję bo to mój pierwszy raz. Zawsze gdzieś wychodziłam ale tym razem plany szlag trafił..ugh...dobrze, że w lodówce chlodzi się wino....
smileyivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:49   #159
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: sylwester z filmami...

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
To zalezy od charakteru psa. Jak pisałam moja amstaffka za petardami biegała z radoscia a jej syn (kawał psa ) boi sie panicznie strzałów , ba on sie boi parasolki

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------


Witaj , mój pierwszy samotny i z każdą chwilą uświadamiam sobie ze to była dobra decyzja )
Moi znajomi też nie przepadają za "sylwkiem" wiec z reguły były domówki gdzie pilismy gadalismy i ok 1 po imprezie :P Ja mam jeszcze duży defekt bo nie lubie u kogoś nocować a ze towarzystko wsie rozlazło tak wolałam zostać w domu nić spać u kogos ..dodzwonienie sie na takse mnie przerasta "D
No właśnie koleżanka też mi proponowała nocleg po sylwku<zawsze jest problem z taksówkami> Pomyślałam, że jak mam zabierać wszystkie produkty do demakijażu, pielęgnacji i do zrobienia porannego make upu, to mi się odechciało wszystkiego
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:50   #160
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Samotny sylwester 2015/2016

Cytat:
Napisane przez smileyivy Pokaż wiadomość
Hej wszystkim!
Ja również spędzam samotnie sylwester...trochę się dziwnie czuję bo to mój pierwszy raz. Zawsze gdzieś wychodziłam ale tym razem plany szlag trafił..ugh...dobrze, że w lodówce chlodzi się wino....
Hej.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:50   #161
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Samotny sylwester 2015/2016

Cytat:
Napisane przez smileyivy Pokaż wiadomość
Hej wszystkim!
Ja również spędzam samotnie sylwester...trochę się dziwnie czuję bo to mój pierwszy raz. Zawsze gdzieś wychodziłam ale tym razem plany szlag trafił..ugh...dobrze, że w lodówce chlodzi się wino....
A przekąska też jest??? O której można zacząć otwierać wino, by nie wyjść na alkoholiczkę???
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 17:51   #162
nejlt
Przyczajenie
 
Avatar nejlt
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Samotny sylwester 2015/2016

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
A przekąska też jest??? O której można zacząć otwierać wino, by nie wyjść na alkoholiczkę???
Ja otworzyłam po 16... hmmm
nejlt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:52   #163
mmadelajne
Przyczajenie
 
Avatar mmadelajne
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 1
Dot.: sylwester z filmami...

Dzięki za post! Miałam wrażenie, że jestem jedyna...

Ja ostatnio polubiłam sylwestrowe szaleństwa, ale niestety w tym roku nie wyszło, okazało się, że każdy ma inne plany i zostałam sama. Nie chcę nigdzie iść na siłę sama, bo aż tak odważna nie jestem Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze "wyszaleć" w karnawale.

Dziękuję za podpowiedzi, bo wiem już jakie zaległości filmowe nadrobię

Edytowane przez mmadelajne
Czas edycji: 2015-12-31 o 17:54
mmadelajne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:53   #164
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Sylwek na wizażu-kto siedzi w domu i się nudzi niech wbija .

Kolejny Sylwek w domu,nic mi się nie chce,nigdzie nie wychodzę.
Ktoś jeszcze tak ma?
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:53   #165
Catherine92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Samotny sylwester 2015/2016

Mi nawet już nie przeszkadza to, że sylwester w domu tylko to, że sama
Catherine92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:53   #166
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Samotny sylwester 2015/2016

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
No ja też A oglądając tv i relacje z przygotowania, mam wrażenie, że wszyscy na nich byli, prócz mnie

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------



Mi by wystarczył przystojny, wysoki, nagi mężczyzna w łóżku

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------



Co do moich postawnowień, to brzmią one następująco:

http://www.iqkartka.pl/kartka/18600.html

Mam to samo! Widzę kolejne gwiazdeczki w sukniach wartych tyle kasy,ile ja nie mam przez rok,i podświadomie zazdroszczę,bo jednak fajnie byłoby mieć coś takiego założyć,pokazać się w fajnym miejscu...ale rzeczywistość jest inna,tzn tak mi się wydaje.
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:54   #167
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Samotny sylwester 2015/2016

Cytat:
Napisane przez nejlt Pokaż wiadomość
Ja otworzyłam po 16... hmmm
Hmmmmm
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:55   #168
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Samotny sylwester 2015/2016

Witajcie wizażanki i wizażyśći (o ile tacy tu są pewnie będę rodzynkiem) Czy przyjmiecie Pana do waszego grona?
Jak się można spodziewać sylwestra spędzam w domu nie zupełnie sam, bo z rodzicami. Samotnie sylwestra spędzałem również w zeszłym roku, grałem wtedy w cs oglądałem film i powiem szczerze, że o wiele bardziej mi to odpowiadało niż pójście gdzieś ze znajomymi. Ogólnie przed studiami miałem paczkę znajomych z którymi się trzymaliśmy przez całe liceum zawsze wychodziliśmy na jakieś imprezy potem 18 również sylwestra , gdy rozpoczęliśmy studia nasze drogie rozeszły się. Na studiach niby mam "znajomych" i nawet mnie zapraszali na sylwka, ale musiałbym tam jechać ok. 50km oczywiście bez transportu powrotnego to stwierdziłem,że wolę zostać w domu.
Tak przy okazji byliście kiedyś na sylwestrze, który okazał się kompletnym nie wypałem? Ja miałem tak ok. 3 lata temu kiedy byłem na sali wraz ze znajomymi i jeszcze znajomy zaprosił swoich znajomych. Już na początku jakiś koleś miał rozwalony nos, bo ktoś nie chcący uderzył go drzwiami. Później kolega ok. 22 opił się do tego stopnia, że spał w łazience i obrzygał prawie całą sale i koleżanka po nim sprzątała. Strasznie męczyłem się na tym sylwku DJ był na prawdę kiepski, jedzenie jeszcze gorszę, o wczesnym powrocie do domu nie było mowy, bo najwcześniejszy autobus miałem o ok. 5 nad ranem i żeby było jeszcze ciekawej nie był on bezpośredni i musiałem ok. 7 km iść z buta wraz ze znajomymi. Bardzo wtedy żałowałem, że poszedłem na ten sylwester i wtedy postanowiłem, że nigdy więcej takiego sylwestra
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:56   #169
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Samotny sylwester 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Witajcie wizażanki i wizażyśći (o ile tacy tu są pewnie będę rodzynkiem) Czy przyjmiecie Pana do waszego grona?
Jak się można spodziewać sylwestra spędzam w domu nie zupełnie sam, bo z rodzicami. Samotnie sylwestra spędzałem również w zeszłym roku, grałem wtedy w cs oglądałem film i powiem szczerze, że o wiele bardziej mi to odpowiadało niż pójście gdzieś ze znajomymi. Ogólnie przed studiami miałem paczkę znajomych z którymi się trzymaliśmy przez całe liceum zawsze wychodziliśmy na jakieś imprezy potem 18 również sylwestra , gdy rozpoczęliśmy studia nasze drogie rozeszły się. Na studiach niby mam "znajomych" i nawet mnie zapraszali na sylwka, ale musiałbym tam jechać ok. 50km oczywiście bez transportu powrotnego to stwierdziłem,że wolę zostać w domu.
Tak przy okazji byliście kiedyś na sylwestrze, który okazał się kompletnym nie wypałem? Ja miałem tak ok. 3 lata temu kiedy byłem na sali wraz ze znajomymi i jeszcze znajomy zaprosił swoich znajomych. Już na początku jakiś koleś miał rozwalony nos, bo ktoś nie chcący uderzył go drzwiami. Później kolega ok. 22 opił się do tego stopnia, że spał w łazience i obrzygał prawie całą sale i koleżanka po nim sprzątała. Strasznie męczyłem się na tym sylwku DJ był na prawdę kiepski, jedzenie jeszcze gorszę, o wczesnym powrocie do domu nie było mowy, bo najwcześniejszy autobus miałem o ok. 5 nad ranem i żeby było jeszcze ciekawej nie był on bezpośredni i musiałem ok. 7 km iść z buta wraz ze znajomymi. Bardzo wtedy żałowałem, że poszedłem na ten sylwester i wtedy postanowiłem, że nigdy więcej takiego sylwestra
Chyba będziesz rodzynkiem
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 17:56   #170
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: sylwester z filmami...

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
No właśnie koleżanka też mi proponowała nocleg po sylwku<zawsze jest problem z taksówkami> Pomyślałam, że jak mam zabierać wszystkie produkty do demakijażu, pielęgnacji i do zrobienia porannego make upu, to mi się odechciało wszystkiego
Ja 2 lata temu byłam u kolegi i od 1 juz z byłym dzwonilismy po taksowke , po godzinie dzwonienia zasnełam ....o 6 sie zerwałam na kacu na i marzyłam o swoim łózku !! nigdy wiecej
w zeszłym roku był u mnie wiec miałam komfort hehe
akna1102 ja pije drugie piwko
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:56   #171
nejlt
Przyczajenie
 
Avatar nejlt
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Samotny sylwester 2015/2016

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
Hmmmmm
Otwieraj swoje!
nejlt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:58   #172
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Samotny sylwester 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Witajcie wizażanki i wizażyśći (o ile tacy tu są pewnie będę rodzynkiem) Czy przyjmiecie Pana do waszego grona?
Jak się można spodziewać sylwestra spędzam w domu nie zupełnie sam, bo z rodzicami. Samotnie sylwestra spędzałem również w zeszłym roku, grałem wtedy w cs oglądałem film i powiem szczerze, że o wiele bardziej mi to odpowiadało niż pójście gdzieś ze znajomymi. Ogólnie przed studiami miałem paczkę znajomych z którymi się trzymaliśmy przez całe liceum zawsze wychodziliśmy na jakieś imprezy potem 18 również sylwestra , gdy rozpoczęliśmy studia nasze drogie rozeszły się. Na studiach niby mam "znajomych" i nawet mnie zapraszali na sylwka, ale musiałbym tam jechać ok. 50km oczywiście bez transportu powrotnego to stwierdziłem,że wolę zostać w domu.
Tak przy okazji byliście kiedyś na sylwestrze, który okazał się kompletnym nie wypałem? Ja miałem tak ok. 3 lata temu kiedy byłem na sali wraz ze znajomymi i jeszcze znajomy zaprosił swoich znajomych. Już na początku jakiś koleś miał rozwalony nos, bo ktoś nie chcący uderzył go drzwiami. Później kolega ok. 22 opił się do tego stopnia, że spał w łazience i obrzygał prawie całą sale i koleżanka po nim sprzątała. Strasznie męczyłem się na tym sylwku DJ był na prawdę kiepski, jedzenie jeszcze gorszę, o wczesnym powrocie do domu nie było mowy, bo najwcześniejszy autobus miałem o ok. 5 nad ranem i żeby było jeszcze ciekawej nie był on bezpośredni i musiałem ok. 7 km iść z buta wraz ze znajomymi. Bardzo wtedy żałowałem, że poszedłem na ten sylwester i wtedy postanowiłem, że nigdy więcej takiego sylwestra
Witaj Panie
Haha jak grałeś w cs to może z moim tata bo on uwielbia haha
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 18:00   #173
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Samotny sylwester 2015/2016

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
Witaj Panie
Haha jak grałeś w cs to może z moim tata bo on uwielbia haha
Możliwe, bo mam wielu znajomych z serwa, którzy mają np. +40 lat
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 18:02   #174
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Samotny sylwester 2015/2016

Ja też się dopisuję
Jestem w związku ale w tym roku postanowiliśmy spędzić Sylwestra osobno (bo Święta spędziliśmy razem i zaliczyliśmy dwie konkretne, duże rodzinne imprezy), w swoich rodzinnych domach i powiem szczerze.. o niczym innym nie marzę jak święty spokój, żeby w końcu odpocząć w samotności trochę, moja psina u boku i oglądanie Avatara na dvd.
No chyba że znajdę tu jakieś inspiracje na filmowy - komediowy wieczór


Aa i nie zaopatrzyłam się w żaden alkohol. Nie chciało mi się dziś (mróz totalny) wychodzić do sklepu tylko po wino, ale mam w domu bardzo dobrą nalewkę malinową od przyjaciółki której mama robi nalewki domowym sposobem, nalałam sobie trochę- i teraz mam zgagę -_-
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer

Edytowane przez HealthOne
Czas edycji: 2015-12-31 o 18:05
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 18:06   #175
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: sylwester z filmami...

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
Ja 2 lata temu byłam u kolegi i od 1 juz z byłym dzwonilismy po taksowke , po godzinie dzwonienia zasnełam ....o 6 sie zerwałam na kacu na i marzyłam o swoim łózku !! nigdy wiecej
w zeszłym roku był u mnie wiec miałam komfort hehe
akna1102 ja pije drugie piwko
Ja wyszłam koło 3 rano od znajomych, licząc że złapię taksówkę na postoju. Zatrzymał się koło mnie facet w nieoznakowanym aucie, pytając czy potrzebuję taksówki. Oczywiście powiedziałam, że nie Poszłam dalej, następnie podjechał facet pytając "czy możemy się poznać", oczywiście powiedziałam, że "nie". Wtedy lekko się zestresowałam, bo minął mnie jeszcze trzykrotnie, zwalniając przy mnie. Na szczęście znalazłam postój z taksówką i wróciłam cała i zdrowa.
Łażenie po nocy, nie było najmądrzejsze.

PS Facet z drugiego auta był nawet przyjemny dla oka i wiekowo podobny , może straciłam szansę na wielką miłość
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 18:07   #176
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Samotny sylwester 2015/2016

A mnie się chce spać, a mam wytrzymać do północy bo TŻ nalega na tradycyjne otwieranie szampana. Aaaaa, ratunku, ziewam jak smok.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 18:11   #177
smileyivy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Samotny sylwester 2015/2016

Przekąski są! Muszą być bo o suchej mordzce ciężko byłoby wysiedzieć a alkohol zaraz otworzę tylko nie wiem od czego zacząć bo mam kilka trunków ;p zacząć od wina/ drinka z whiskey czy z wódką?;o na razie opycham się czekoladą oreo haha ;p
smileyivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 18:14   #178
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: sylwester z filmami...

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
Ja 2 lata temu byłam u kolegi i od 1 juz z byłym dzwonilismy po taksowke , po godzinie dzwonienia zasnełam ....o 6 sie zerwałam na kacu na i marzyłam o swoim łózku !! nigdy wiecej
w zeszłym roku był u mnie wiec miałam komfort hehe
akna1102 ja pije drugie piwko
To ja miałem podobnie w wyżej wspomnianym sylwestrze. Tak samo ok. 1 chciałem jechać taksówką i w sumie nie obchodziło mnie ile za nią zapłacę chciałem wtedy jechać do domu, ale koleżanka mnie zatrzymała, że niby "impreza się rozkręca" więc zostałem. Dwie godziny później powiedziała mi, że jednak miałem racją z tą taksówką i zamiast mnie wyciągać na salę mogłem ja ją wciągnąć do taksówki
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 18:14   #179
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Samotny sylwester 2015/2016

Cytat:
Napisane przez smileyivy Pokaż wiadomość
Przekąski są! Muszą być bo o suchej mordzce ciężko byłoby wysiedzieć a alkohol zaraz otworzę tylko nie wiem od czego zacząć bo mam kilka trunków ;p zacząć od wina/ drinka z whiskey czy z wódką?;o na razie opycham się czekoladą oreo haha ;p
Będziesz mieszać???:P I nic nie mów o czekoladzie oreo, mam kupioną dużą milkę oreo, która mówi do mnie z szafki;( A jest kupiona jako dodatek do prezentu i nie powinnam jej jeść
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 18:16   #180
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Samotny sylwester 2015/2016

Cytat:
Napisane przez karolCc Pokaż wiadomość
Hej. Dołączam!!!

Co roku spędzam sylwester sama. W tym także.
Ach nie, w tym roku opiekuję się szczeniaczkiem mojego kolegi. Już mi wszystko pogryzła ale na szczęście teraz śpi, uffff

Około północy wezmę ją na spacer na plaże. Mam nadzieję, że się nie przestraszy huku :/
Jeśli nie znasz psa to mega głupim pomysłem jest spacer za kilka godzin. A już tym bardziej ze szczeniakiem.

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
A przekąska też jest??? O której można zacząć otwierać wino, by nie wyjść na alkoholiczkę???
Otwieraj śmiało, ja bym pewnie popijała od rana gdybym tylko mogła
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 12:27:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.