Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2008-02-18, 18:59   #301
mikunia305
Raczkowanie
 
Avatar mikunia305
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 73
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

a czy moge ten szampon kupic w anglii? i pod jaka nazwa wystepuja i czy go dostane w normalnym sklepie? a moze jakis krem? taki z susilka, tylko wlasnie, gra nie warta swieczki, nikt pewnie nie zauwazy wiec bez sensu;/ no nie mam juz pomyslu co zrobic zeby byly bardziej rude, takie widoczne;/w sloncu sa idealne ale jak nie ma slonca to sa jakby wyplowiale i w ogole nie zauwazyc mozna ze to rudy;/ co ja mam zrobic;/
mikunia305 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-02-18, 19:09   #302
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 375
GG do restless
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

a anglii szamponu maribell raczej nie ma,chyba ze ¶ci±gniesz przez allegro,ale z przesy³k± wyjdzie drogo a efekt nie powala

fajne sa ró¿ne nablyszczacze np ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16114
wtedy w³osy l¶ni± ca³y czas,nie tylko w s³oñcu i kolor wydaje siê intensywniejszy
__________________
W±tek Rudow³osych Wiza¿anek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukujê starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-02-20, 09:41   #303
Caeli-fer
Raczkowanie
 
Avatar Caeli-fer
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 80
GG do Caeli-fer
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

bardzo bym chciala uzyskaæ taki kolor jak jest na zdjeciu , ale nie mam pojêcie jakiej farby mozna w tym celu u¿yæ, teraz mam na w³osach schwarzkopf natural & easy miedziany blodn czy co¶ takiego co jest definitywnie rude, ale nie do tego stopnia do którego bym chcia³a , to jeszcze nie to .
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 29qpbcx5.jpg (22,8 KB, 129 za³adowañ)
Caeli-fer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-02-20, 19:47   #304
imperdible
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

zalezy jakie masz naturalne wlosy i jakie masz teraz. z ciemnymi jest problem...
imperdible jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-02-20, 22:26   #305
Caeli-fer
Raczkowanie
 
Avatar Caeli-fer
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 80
GG do Caeli-fer
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

teraz mam dosyc ciemny rudy, naturalny mam popielaty blond ... zawsze mo¿na rozja¶niaczem na poczatku a potem farbe, tylko w³asnie nie wiem gdzie moge takow± znale¼æ , wszystkie sa albo za jasne, albo za ciemne
Caeli-fer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-02-21, 10:51   #306
Eleanor Rigby
Raczkowanie
 
Avatar Eleanor Rigby
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 208
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

A Casting Creme Gloss? Kolor: Nugat?
__________________
¯ycie to sztuka wyboru.
Eleanor Rigby jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-02-21, 19:21   #307
Caeli-fer
Raczkowanie
 
Avatar Caeli-fer
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 80
GG do Caeli-fer
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

wydaje mi siê ¿e za ciemny
Caeli-fer jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 16:47   #308
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 2 631
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez mikunia305 Poka¿ wiadomo¶æ
a czy moge ten szampon kupic w anglii? i pod jaka nazwa wystepuja i czy go dostane w normalnym sklepie? a moze jakis krem? taki z susilka, tylko wlasnie, gra nie warta swieczki, nikt pewnie nie zauwazy wiec bez sensu;/ no nie mam juz pomyslu co zrobic zeby byly bardziej rude, takie widoczne;/w sloncu sa idealne ale jak nie ma slonca to sa jakby wyplowiale i w ogole nie zauwazyc mozna ze to rudy;/ co ja mam zrobic;/
sunsilk nie zmienia koloru wlosow, tak jest napisane na opakowaniu.
moze plukanka z lupinek cebuli? nadaje lekko rudawy polysk, ale trzeba stosowac dosyc dlugo
__________________
"Zwa¿cie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam ¿yæ jak zwierzêta, / Lecz poszukiwaæ i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-02-28, 17:05   #309
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice ¦l.
Wiadomo¶ci: 7 281
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

ja co roku na wakacje robiê sie na rudo, w miedzyczasie mam czarne.
dodaje moj rudy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 5y03ez5.jpg (63,1 KB, 510 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg l_61efd991e06f93504f9feb728d374207.jpg (35,8 KB, 307 za³adowañ)
xxboo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-03-01, 01:17   #310
Caeli-fer
Raczkowanie
 
Avatar Caeli-fer
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 80
GG do Caeli-fer
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

po jakiej farbie uzyskujesz taki kolor ?
Mi siê jakby "wyciera" farba w miejscach gdzie zwi±zuje w³osy ... :/ Mia³am wcze¶niej blond i ciagle bardzo szybko mi p³owieje ten mój rudy..
Caeli-fer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-03-01, 14:41   #311
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 772
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

a ja poszukuje farby ktora da³aby mi kolor soczystej czerwieni:p
takiej jak ma Garbage, niestety duzo farb wychodzi na moich w³osach ciemniejsza niz powinna nawet gdy s± ja¶niutkie
ruumi jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 16:48   #312
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 2 572
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez ruumi Poka¿ wiadomo¶æ
a ja poszukuje farby ktora da³aby mi kolor soczystej czerwieni:p
takiej jak ma Garbage, niestety duzo farb wychodzi na moich w³osach ciemniejsza niz powinna nawet gdy s± ja¶niutkie
Mi tylko po farbach z wellatonu wychodz± ³adne czerwienie a wieeele, wiele farb ju¿ przetestowa³am. Wszystkie kolory wychodzi³y za ciemne a wellaton wyj±tkowo mniej wiêcej tak, jak na obrazku na opakowaniu.
"Wulkaniczn± czerwieñ" szczególnie polecam.
Jak chcesz, to poszukam gdzie¶ swoich zdjêæ i zobaczysz co mi wychodzi
anestet-ka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-03-01, 17:53   #313
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 772
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

o chetnie bym zobaczy³a zdjecia
i jeszcze je¿eli moge zapyta na jaki kolor w³osow nak³ada³as farbe bo ja teraz mam pofarbowane farba z joanny :P:P cos z maina w nazwie i kolor jest taki ¶mieszny w domu wyglada na ciemny a na zewnatrz jest taki rózowo czerwony:P
ruumi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-03-01, 18:45   #314
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 2 572
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Pierwsze zdjêcie w jasnym, dziennym ¶wietle, drugie w sztucznym, z flashem.
A przedtem mia³am "nibyczerwieñ" z Garniera, która w rzeczywisto¶ci wygl±da³a jak co¶ pomiêdzy bordo a mahoniem. W ka¿dym b±d¼ razie tamten kolor ³adnie mi siê zamalowa³, ale to by³o ju¿ dosyæ dawno temu, wiêc to co jest teraz nie wysz³o mi od razu, ale stopniowo.

O tej malince Joanny te¿ my¶la³am a bardzo ró¿owy wychodzi? Jak my¶lisz, co by wysz³o, jakbym na³o¿y³a malinê na to, co mam teraz?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1111111111.jpg (26,6 KB, 221 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1111111.jpg (16,0 KB, 345 za³adowañ)
anestet-ka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-03-01, 18:53   #315
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

a jak myslicie co sie stanie jak na sredni braz moze taki ciemniejszy troche polozy sie ruda farbe?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-03-01, 21:55   #316
Caeli-fer
Raczkowanie
 
Avatar Caeli-fer
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 80
GG do Caeli-fer
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

ja mia³am wcze¶niej blond i teraz ilekroæ zafarbuje (tzn dwa razy farbowa³am narazie) na rudo , to po kilku dniac wygl±dam jak lekko przypieczony kurczak, ani to rudy ani blond... najgorzej ¿e na czubku g³owy mam p³omienny rudy , a od ucha przez ca³± ich d³ugo¶æ mam w³asnie taki kolor kurczaka... a w miejscach gdzie zwi±zuje w³osy s± jeszcze ja¶niejsze. co zrobiæ ? czy w ogóle co¶ siê da?
Caeli-fer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-03-02, 01:10   #317
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 772
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Poka¿ wiadomo¶æ
Pierwsze zdjêcie w jasnym, dziennym ¶wietle, drugie w sztucznym, z flashem.
A przedtem mia³am "nibyczerwieñ" z Garniera, która w rzeczywisto¶ci wygl±da³a jak co¶ pomiêdzy bordo a mahoniem. W ka¿dym b±d¼ razie tamten kolor ³adnie mi siê zamalowa³, ale to by³o ju¿ dosyæ dawno temu, wiêc to co jest teraz nie wysz³o mi od razu, ale stopniowo.

O tej malince Joanny te¿ my¶la³am a bardzo ró¿owy wychodzi? Jak my¶lisz, co by wysz³o, jakbym na³o¿y³a malinê na to, co mam teraz?

jej ale masz sliczny kolor O_O
wiesz co joanna nie jest rózowa a¿ tak, wychodzi taki jasny burgund , w sumie taka prawdziwa malinka ale inna niz na opakowaniu bardziej naturalniej wyglada.Mysle ze mia³abys podobny kolor tylko bardziej z poswiat± ró¿u,osobiscie bardzio podoba mi sie ten kolor ,farba jest niedogra ok 4 z³ ,wiec proponuje sprawdzic na pasemku co ci wyjdzie:P-ja tak robilam bo juz nie chcialam rozjasniac w³osow po nieudanym eksperymencie z loearem -_- gdzie zamiast rudy wyszed³ mi czrany O_O

Czyli te w³osy ze zdj by³y robione wellatonem? bez wczesniejszego rozjasniania?a jaki kolor wyszedl ci po zastosowaniu tej farby poraz pierwszy byl podobny do tego na zdj ?(bo o ile zrozumialam dobrze post to ten kolor uzyka³as po jakims czasie farbowania)
ruumi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-03-02, 06:50   #318
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 2 572
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez ruumi Poka¿ wiadomo¶æ
jej ale masz sliczny kolor O_O
wiesz co joanna nie jest rózowa a¿ tak, wychodzi taki jasny burgund , w sumie taka prawdziwa malinka ale inna niz na opakowaniu bardziej naturalniej wyglada.Mysle ze mia³abys podobny kolor tylko bardziej z poswiat± ró¿u,osobiscie bardzio podoba mi sie ten kolor ,farba jest niedogra ok 4 z³ ,wiec proponuje sprawdzic na pasemku co ci wyjdzie:P-ja tak robilam bo juz nie chcialam rozjasniac w³osow po nieudanym eksperymencie z loearem -_- gdzie zamiast rudy wyszed³ mi czrany O_O

Czyli te w³osy ze zdj by³y robione wellatonem? bez wczesniejszego rozjasniania?a jaki kolor wyszedl ci po zastosowaniu tej farby poraz pierwszy byl podobny do tego na zdj ?(bo o ile zrozumialam dobrze post to ten kolor uzyka³as po jakims czasie farbowania)

Tak, ten kolor ze zdjêcia to Wellaton Wulkaniczna Czerwieñ. Przed pierwszym farbowaniem nie rozja¶nia³am, farbowa³am na ciemniejsze w³osy, wiêc ta czerwieñ te¿ wysz³a TROCHÊ ciemniejsza, ale niewiele, naprawdê zaskakuj±co dobrze pokry³ mi siê ten stary kolor ju¿ od pierwszego farbowania.
Czerwienie, jak to czerwienie, szybko siê wyp³ukuj±, wiêc kolor sam siê rozja¶ni³ po jakim¶ czasie, od mycia g³owy i ju¿ zosta³ taki, jak teraz- po drugim farbowaniu wygl±da³ identycznie jak na foto.
Dla mnie to jedyna farba, po której wiem, czego siê spodziewaæ, bo nie ma takiej si³y, ¿eby wysz³o jakie¶ dziwne bordo, nawet jak za d³ugo przetrzymam, to ten czerwony jest czerwony

Z malin± mo¿e spróbujê, jak wykoñczê moje zapasy Wellatonu bo nakupi³am ca³± szafkê farb na zapas mam d³uugie w³osy, wiêc co najmniej dwa opakowania na raz potrzebujê ;/ wellaton te¿ jest stosunkowo niedrogi na szczê¶cie, ostatnio po 9 z³ chyba kupowa³am
anestet-ka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-03-02, 12:26   #319
Caeli-fer
Raczkowanie
 
Avatar Caeli-fer
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 80
GG do Caeli-fer
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

ja mia³am wcze¶niej blond i teraz ilekroæ zafarbuje (tzn dwa razy farbowa³am narazie) na rudo , to po kilku dniac wygl±dam jak lekko przypieczony kurczak, ani to rudy ani blond... najgorzej ¿e na czubku g³owy mam p³omienny rudy , a od ucha przez ca³± ich d³ugo¶æ mam w³asnie taki kolor kurczaka... a w miejscach gdzie zwi±zuje w³osy s± jeszcze ja¶niejsze. co zrobiæ ? czy w ogóle co¶ siê da?
Caeli-fer jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 21:23   #320
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 772
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, ten kolor ze zdjêcia to Wellaton Wulkaniczna Czerwieñ. Przed pierwszym farbowaniem nie rozja¶nia³am, farbowa³am na ciemniejsze w³osy, wiêc ta czerwieñ te¿ wysz³a TROCHÊ ciemniejsza, ale niewiele, naprawdê zaskakuj±co dobrze pokry³ mi siê ten stary kolor ju¿ od pierwszego farbowania.
Czerwienie, jak to czerwienie, szybko siê wyp³ukuj±, wiêc kolor sam siê rozja¶ni³ po jakim¶ czasie, od mycia g³owy i ju¿ zosta³ taki, jak teraz- po drugim farbowaniu wygl±da³ identycznie jak na foto.
Dla mnie to jedyna farba, po której wiem, czego siê spodziewaæ, bo nie ma takiej si³y, ¿eby wysz³o jakie¶ dziwne bordo, nawet jak za d³ugo przetrzymam, to ten czerwony jest czerwony

Z malin± mo¿e spróbujê, jak wykoñczê moje zapasy Wellatonu bo nakupi³am ca³± szafkê farb na zapas mam d³uugie w³osy, wiêc co najmniej dwa opakowania na raz potrzebujê ;/ wellaton te¿ jest stosunkowo niedrogi na szczê¶cie, ostatnio po 9 z³ chyba kupowa³am

jak pasuje ci wellaton mozesz sprobowac safiry ta sama fima i jak narazie to byla moja najlepsza farba i o dziwo nie wyp³ukiwa³a sie na miedziany tylko na troszke jasniejszy odcien czerwieni , dlatego sie tak zastanawiam teraz nad wellatonem bo skoro safira dobrze wychodzi na moich w³osach to moze wellato tez podzia³a
ruumi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-03-08, 19:16   #321
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 2 631
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

a ta malina joanny farbuje na rozowo? jak uzyskac wsciekly roz na glowie?
__________________
"Zwa¿cie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam ¿yæ jak zwierzêta, / Lecz poszukiwaæ i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-03-09, 18:29   #322
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 772
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

nie z joanny nie farbuje na rózowo tylko na czewien z rozowym pob³yskiem pewnie chybi³aby na rózowo po³ozona na bia³e w³osy :P
Wsciek³y roz to tylko ryzjerskimi farbami , s³ysza³am cos o czerwonym rozjasniaczu ze on nadaje taki kolor ale zabardzo sie w tym nie orientuje
ruumi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-03-11, 12:39   #323
czarnula12335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rybnik (¶l±sk)
Wiadomo¶ci: 115
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Ja zawsze mia³am czarne w³osy. Wiele razy próbowa³am je zafarbowaæ na rudo, ale nigdy mi sie to nie udawa³o, ale a¿ do dzisiaj. Jestem dumna ze swojego piêknego koloru, ¿e a¿ muszê sie nim pochwaliæ

czarnula12335 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-03-12, 10:16   #324
Eleanor Rigby
Raczkowanie
 
Avatar Eleanor Rigby
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 208
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Cytat:
Napisane przez czarnula12335 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zawsze mia³am czarne w³osy. Wiele razy próbowa³am je zafarbowaæ na rudo, ale nigdy mi sie to nie udawa³o, ale a¿ do dzisiaj. Jestem dumna ze swojego piêknego koloru, ¿e a¿ muszê sie nim pochwaliæ

W takim razie powiedz jeszcze czym farbowa³a¶

Dodajê zdjêcia Debry Messing i stronkê, gdzie mo¿na zobaczyæ jej metamorfozê. Najgorzej wygl±da³a na pocz±tku
http://www.instyle.com/instyle/celeb...6232_1,00.html
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg debra1.jpg (7,8 KB, 97 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg debra2.jpg (59,8 KB, 70 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg debra3.jpg (40,7 KB, 102 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg debra4.jpg (25,2 KB, 150 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg debra5.jpg (32,8 KB, 149 za³adowañ)
__________________
¯ycie to sztuka wyboru.

Edytowane przez Eleanor Rigby
Czas edycji: 2008-03-12 o 10:55 Powód: dodanie zdjêæ
Eleanor Rigby jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:09   #325
czarnula12335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rybnik (¶l±sk)
Wiadomo¶ci: 115
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Kupi³am dwa rozja¶niacze Delia extreme blond ( w rosmanie kosztuje 7 z³) Co prawda po tych rozja¶niaczach wysz³a mi têcza na w³osach, ale to by³o ma³o istotne bo wiedzia³am, ¿e na tej têczy na pewno wyjdzie mi mój wymarzony rudy. A ten rudy to Czerwony mahoñ Garnier 100& koloru
czarnula12335 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:31   #326
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 772
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

nie lubie garniera;\
te kolorki sa takie ma³o soczyste:P
dzis zobacze jak wyjdzie mi loear feria (boje sie jej bo mam uraz do loreala, bo kiedys wysz³y mi czrane zamiast miedziane)
mam nadzieje tylko ze nie zapsuje mi mojego kolorku :P bo nie chce znowu rozjasniac to strasznie niszczy w³osy
ruumi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:43   #327
madziqs90
Raczkowanie
 
Avatar madziqs90
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 104
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

ja mam naturalnie RUDE w³osy d³uugie dosyæ, chocia¿ jeszcze zapuszczam pozdrawiam rudzielce
__________________
Love..
Like..
Hate..

<3

kuracja Wax rozpoczêta 11.01.2007
madziqs90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:50   #328
candy20
Raczkowanie
 
Avatar candy20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

haha ja mam rude ale ¶redniej d³ugo¶ci:P i jak cos too fotki na galerii wiza¿anek
candy20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-03-12, 13:12   #329
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 375
GG do restless
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

candy20 -masz genialne piegi,naprawdê niesamowite

ja wróci³am do mojego naturalnego koloru,znowu jestem truskawkow± blondynk±,dam w³osom odpocz±æ,
moze po ¶wiêtach pokuszê siê znów o cos ognistego
__________________
W±tek Rudow³osych Wiza¿anek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukujê starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-03-12, 14:36   #330
czarnula12335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rybnik (¶l±sk)
Wiadomo¶ci: 115
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy :)

Nie no mi sie bardzo podobaj± rudo¶ci Garniera. Ruumi ale popatrz na mój avatar(to ja na nim jestem) i mi sie nie wydaje ¿eby ten kolor by³ ma³o soczysty
czarnula12335 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.