Tanie i oryginalne wody toaletowe. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-24, 10:46   #301
wiki1006
Przyczajenie
 
Avatar wiki1006
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Leeds
Wiadomości: 20
GG do wiki1006
perfumy w przystępnych cenach PISZCIE

Wiem, ze nie ma to jak orginalny zapach ( choć nie wszystkie są urocze ) jednak nie zawsze stać wyrzyucić kupe kasy na perfume, ja bardzo lubie często się "prysnąć" więc poszukuję tanich ale ładnych zapachów te drogie zostawiam na specjalne okazje. PISZCIE WIĘC O TANICH I ŁADNYCH ZAPACHACH
wiki1006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 10:49   #302
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: perfumy w przystępnych cenach PISZCIE

Tanie, tzn? Bo dla wielu osób "tanie" to są podróbki, a kilkadziesiąt słotych na zapach to już za dużo. O jakiej granicy cenowej myślisz?
Z oryginalnych w miarę niedrogie to Avon, Oriflame, C-Through, wszelkie Adidasy.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 10:53   #303
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: perfumy w przystępnych cenach PISZCIE

Ja polecam wątek tanie i oryginalne wody toaletowe
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:20   #304
monika2806
Raczkowanie
 
Avatar monika2806
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 422
Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

Przeczytałam uwaznie i natknęłam się na firmę LA RIVE,która zajmuje się podróbka znanych perfum jak np lacoste.Czy polecacie?który zapach najbardziej?pasowałby mi taki zblizony do niebieskiego MEXX-a
monika2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:23   #305
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

Cytat:
Napisane przez monika2806 Pokaż wiadomość
Przeczytałam uwaznie i natknęłam się na firmę LA RIVE,która zajmuje się podróbka znanych perfum jak np lacoste.Czy polecacie?który zapach najbardziej?pasowałby mi taki zblizony do niebieskiego MEXX-a
Nie polecamy, bo to podrobki, a my tu nie dyskutujemy o podrobkach.

A nawet gdyby, to nie ma sensu polecać komuś zapachu, bo gusta są tak różne, jak i skóra.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 15:40   #306
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

Cytat:
Napisane przez jaceknik Pokaż wiadomość
A jak się ma niska cena do trwałości zapachu? Używałem "na co dzień" Mexxa ice touch, teraz adidas sport fever, ale w porównaniu z Givenchy pour homme na "specjalne okazje" różnica jest dość znaczna. Czy znacie jakieś męskie tanie, ale trwałe ( coś cięższego w stylu Gucci PH, czy XS black ) ?
Wracając do wątku "tanie i oryginalne" udało mi sie kupić w wakacje Paco za 16euro na czesko-austriackiej granicy ( dawna b.dobra bezcłówka ).


Czy mozesz mi napisac jakie perfumy maja nute zapachowa taka jak "paco" Wprost uwielbiam ten zapach na swoim tż-cie i chcialabym sprezentowac mu podobne zapachowo perfumki

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-01-19 o 14:42 Powód: link z cytatu
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 16:02   #307
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: perfumy w przystępnych cenach PISZCIE

Cytat:
Napisane przez wiki1006 Pokaż wiadomość
Wiem, ze nie ma to jak orginalny zapach ( choć nie wszystkie są urocze ) jednak nie zawsze stać wyrzyucić kupe kasy na perfume, ja bardzo lubie często się "prysnąć" więc poszukuję tanich ale ładnych zapachów te drogie zostawiam na specjalne okazje. PISZCIE WIĘC O TANICH I ŁADNYCH ZAPACHACH
Proszę!!! Nie "perfumę" tylko "perfumy" !!! wybacz, że Ci zwracam uwagę, ale bardzo mnie taka "perfuma" drażni.
A z tańszych zapachów polecam Ci Emerald (zielone) i czarne C-THRU
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 17:32   #308
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

Witam!

Na pierwszych stronach tego wątku padło parę razy hasło cafe - cafe. Nie skojarzyłam nic, ale jak widziałam nazwę po raz enty, to zapytałam wujka google co on na to.

Strasznie się zdumiłam, bo były to wody kilkakrotnie kupowane przez moją mamę parę lat temu. Z tego co widzę:
z tego:
http://www.allegro.pl/item314809623_...m_dla_pan.html
,powstało'' to:
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=960569

W zyciu nie poznałabym po tym nowym flakonie. ;P
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 18:33   #309
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Witam!

Na pierwszych stronach tego wątku padło parę razy hasło cafe - cafe. Nie skojarzyłam nic, ale jak widziałam nazwę po raz enty, to zapytałam wujka google co on na to.

Strasznie się zdumiłam, bo były to wody kilkakrotnie kupowane przez moją mamę parę lat temu. Z tego co widzę:
z tego:
http://www.allegro.pl/item314809623_...m_dla_pan.html
,powstało'' to:
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=960569

W zyciu nie poznałabym po tym nowym flakonie. ;P
Bo ten nowy flakon to zupełnie inny zapach.
Jest jeszcze cafe cafe Intense w podobnym flakonie do tego puro tylko czerwonym.
A klasyczne Cafe Cafe wygląda cały czas tak samo.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:02   #310
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

Dzięki Enax za zwrócenie uwagi, bo myślałabym, że wszystkie cafe-cafe to teraz takie ,,krzywaczki'' a ci co sprzedają na allegro flakoniki w kształcie ziarnek kawy to wciskają jakieś starocie.

Co do Bi-esów i La Rivów, to według mnie raczej nie można stawić obok siebie produktów które zewnętrznie ,,nawiązują'' (często to nawiązanie jest bardzo mało widoczne) do znanych produktów, są tańszym odpowiednikiem, do rzeczy które np. różnią się tylko literką w nazwie, a ich sprzedawcy starają się ciągnąc podobne pieniądze jak za oryginał.
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 06:31   #311
jaceknik
Raczkowanie
 
Avatar jaceknik
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 77
Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Czy mozesz mi napisac jakie perfumy maja nute zapachowa taka jak "paco" Wprost uwielbiam ten zapach na swoim tż-cie i chcialabym sprezentowac mu podobne zapachowo perfumki
Z PACO to jest taki mały problem, bo wszędzie jest on zaliczany do zapachów unisex, cytrusowo-aromatycznych, dla ciekawostki ten sam pan wykreował zapachy XS-a, Memoire Niny Ricci, Banderasa, 212-tkę Herrery...
za Michaelem Edwards mogę zasugerować CK One, Clinique Happy for Men, Tommy Jeans. Można by poszukać jakiś bliźniaków CK One. Szukając podobnych nut musiałabyś się skupić m.in. na takich: mandarynka, ananas, jaśmin, cyklamen, lawenda, tonka, drzewo cedrowe i sandałowe...
jaceknik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 22:15   #312
klaryska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

pollena-eva - perfumy eva mialam jakies15 lat jak tylko sie pojawily. to byly moje pierwsze byly bardzo trwale. teraz widze kilka rodzajow, moze nawet sie skusze ponownie
klaryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 00:27   #313
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

ja lubie wody toaletowe pumy ;] szczególnie flowing. są przy mnie od kilku lat
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 01:32   #314
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

Lubie tez Mexxa WaterloveAlbo Mexx DiversityMam sentyment do tego Mexxa Diversity pierwsza moja duza flaszka,szkoda ze juz go wycofali a na allegro osiaga astronomiczna cene
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:35   #315
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: woda toaletowa

C-Thru Ruby
Eva(są 3 rodzaje)
Esprit Collection for Woman

Adidasów nie lubię,bo są bardzo nietrwałe i zbyt popularne
Cytat:
Napisane przez iwona-jk Pokaż wiadomość
Polecam zapach Exclamation Coty. Występuje w różnych pojemnościach 15, 30, 50 ml. Cena od ok.25 - 50 zł.
Jako nastolatka kochałam ten zapach.
"Niezbyt intensywny" to on na pewno nie jest zapach jest mocny, duszący.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 20:35   #316
Maria_Magdalena007
Przyczajenie
 
Avatar Maria_Magdalena007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 17
GG do Maria_Magdalena007 Send a message via Skype™ to Maria_Magdalena007
Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

HEJ! A jakies fajne, w miarę tanie i świeże (cytrusowe lub słodkie), i nie jakieś ciężkie wody toaletowe dla mężczyzn możecie mi polecić? Bo byłam dziś w Rossmannie i tylko adidas mi się spodobał na początku a potem to było juz tylko gorzej... Nic nie wybrałam a muszę coś kupić chłopakowi na urodziny.

Jeśli chodzi o moje opinie to C-thru black diamond jest całkiem fajny ale za szybko się ulatnia. Kiedyś miałam taki super spray do ciała z serii the healing garden - był waniliowy a pachniał długo i intensywnie. (ok.25 zł) Ale nie mogę od jakiegoś czasu go znaleźć, nie wiecie czy wycofali może? Jesli nie to polecam - były jeszcze inne zapachy (chyba 4) m.in zielona herbata.
Maria_Magdalena007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 23:43   #317
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

Cytat:
Napisane przez Maria_Magdalena007 Pokaż wiadomość
HEJ! A jakies fajne, w miarę tanie i świeże (cytrusowe lub słodkie), i nie jakieś ciężkie wody toaletowe dla mężczyzn możecie mi polecić? Bo byłam dziś w Rossmannie i tylko adidas mi się spodobał na początku a potem to było juz tylko gorzej... Nic nie wybrałam a muszę coś kupić chłopakowi na urodziny.

Jeśli chodzi o moje opinie to C-thru black diamond jest całkiem fajny ale za szybko się ulatnia. Kiedyś miałam taki super spray do ciała z serii the healing garden - był waniliowy a pachniał długo i intensywnie. (ok.25 zł) Ale nie mogę od jakiegoś czasu go znaleźć, nie wiecie czy wycofali może? Jesli nie to polecam - były jeszcze inne zapachy (chyba 4) m.in zielona herbata.
Super one były-uwielbiałam właśnie zielona herbatę i jaśmin... ale chyba je wycofali niestety
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 11:38   #318
Sangitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 180
Talking Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

Maria_Magdalena007 -----> dla faceta polecam Ci 'Glacier' z Oriflame
Cudowny, świeży zapach
Co do ceny,to bywa z nim różnie Często są na niego promocje, a w regularnej cenie kosztuje 79,90 w promocji dostaniesz go nawet za 49,90 odwiedź stronkę www.oriflame.pl tam masz katalog on-line
Z innych perfum polecam Adidasa bodajże pomarańczowego Też świeżutki,przyjemny zapach
Sangitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 18:41   #319
Maria_Magdalena007
Przyczajenie
 
Avatar Maria_Magdalena007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 17
GG do Maria_Magdalena007 Send a message via Skype™ to Maria_Magdalena007
Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

dzięki za radę, z oriflame chyba nie zdążę zamówić bo mam tylko 2 dni ale może kupię Adidasa jesli nie wpadnę na jakiś inny pomysł

a the healing garden rzeczywiście szkoda gdzie ja znajdę takie drugie, fajne i zarazem tanie "pachnidła"
Maria_Magdalena007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 10:05   #320
Nobuko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 143
Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

Co prawda uważam,że lepiej kupić tester na allegro wody perfumowanej z wysokiej półki za jakieś 170 zł,niż tańszą wodę,aczkolwiek mam pare niedrogich wód,których używam bez ciężaru na sercu,psikając się bez skąpstwa:P

Polacam osobiście Tesori d'oriente-duży wybór zapachów,ostatnio doszła orchidea i mak tybetański-nietuzinkowe,ale nie w moim klimacie.Od siebie mogę polecić Mirrę i Aegyptus Kyfi.Aha 100 ml,ok.40zł.

Poza tym wspomniany już bruno banani w złotej,"kopniętej butelce",poza tym wody toaletowe Sabon-polecam PAczule-125 ml-96 zł.

Do tego mogę BAAARDZO mocno zareklamować wody L'occitane,co prawda droższe bo ok .170 zł 120 ml,lub 60 ml za 156zł,jednak nie widzę różnicy NAJMNIEJSZEJ w zapachu i jakości w porównaniu L'occitane czy Diora lub Givenchy,Chanel.Mam Eue de PArie-zpach pachnie na mnie na drugi dzień rano,jest bardzo wyszukany i w ogóle nie ustępuje niczym np. Kenzo Jungle.
Nobuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 13:15   #321
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

Tania i niby oryginalna jest woda toaletowa Soraya. Dziś nabyłam takową w ramach pocieszki i kaprysu Za 12 zł w drogerii. Fantasy in White - sałatka owocowa, taka na lato. Trwałość - raczej jak mgiełka.
Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 10:40   #322
micia115
Raczkowanie
 
Avatar micia115
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: okolice Kędzierzyna-Koźla
Wiadomości: 36
Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

Polecam Christinę Aquilerę. Zapach naprawdę czuję nawet po wielu godzinach. Za flakonik 15ml zapłaciłam około 50 zł. Może się wydawac, że to bardzo mała pojemnośc ale mi wystarczy jak psiknę się dwa razy więc pewnie długo mi posłużą. Oprócz tego polecam klasyczną Naomi Campbell
micia115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 18:45   #323
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

Cytat:
Napisane przez Nobuko Pokaż wiadomość
Polacam osobiście Tesori d'oriente-duży wybór zapachów,ostatnio doszła orchidea i mak tybetański-nietuzinkowe,ale nie w moim klimacie.Od siebie mogę polecić Mirrę i Aegyptus Kyfi.Aha 100 ml,ok.40zł.
Mam z tej serii Mirrę - mydło w płynie i Perfumy Aromatyczne. Mydło uwielbiam i na pewno powtórzę zakup, ale perfumy są dla mnie stanowczo zbyt intensywne i straszliwie czepliwe. W trakcie testów miałam wrażenie, że na ciuchach na drugi dzień pachniały jeszcze intensywniej niż dzień wcześniej. Moc niesamowita!

Z nieco tańszych zapachów wyjątkową słabość mam do True Glow - jedynego zapachu Avonu jaki trawię i Indian Summer - można jeszcze upolować na Allegro. Dzisiaj nawet udało mi się kupić dwie dziesiątki . Mam też ze starych, ale jarych zapachów uroczą wodę toaletową Green Tea - Evy Magic. Świetny zapach na lato, odświeżający i baaaardzo trwały. Nie wiem tylko, czy jest jeszcze osiągalny .
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 12:28   #324
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Dot.: woda toaletowa

Zamiast powszechnych Adidasów polecam... Nike Women, Up or down, Fission (np w Rossmannie) z męskich np. Lamborgini -spory wybór.
__________________
Mam tajną misję do wykonania jako agent 321981125346
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 16:53   #325
nagada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

A ja odkopuję ten wątek i dam domieszkę patriotyczną.Dzisiaj w oko wpadła mi seria wód Soraya Eau de Toilette Fantasy.Cena szalenie przystępna ok.30 zł za 50 ml. Buteleczek z tej serii widziałam 8.Z polskimi wodami doświadczenia mam mierne (zresztą pod tym względem jesteśmy bardzo ubogim i raczkującym krajem).Pamiętam, że moja mama kiedyś używała pierwsze perfumiki Eva (EDP) i trwałość była niezła (tylko zapach płaski i jednostajny).Kiedyś testowałam wodę Miraculum niby EDP a trwałość kiepska.Parę miesięcy temu próbowałam w sklepie Rosarium (Dermiki) - cena już niemała bo ponad 100 zł , a po pół godz nie było na mnie nic.Czasem chciałabym być patriotką,więc może teraz Soraya? Kto miał z tymi wodami jakieś doświadczenia wpisywać się migusiem Dla tych którym w oko jeszcze nie wpadły podaję nuty zapachowe (może razem potestujemy?) in White - kompozycja owocu ananasa, mandarynki i nektarynki wzbogacona o kwiat frezji i lilii z nutą drzewa sandałowego i piżma ; in Green - kompozycja kwiatu frezji, lilii wodnej, róży, fiołka i jaśminu, owoców grejpfruta, kiwi i cytryny z nutą piżma, owocu brzoskwini, drzewa sandałowego i cedrowego ; in Violet - kompozycja wodna złożona z kwiatu peonii, owoców tropikalnych, brzoskwiń i owocu liczi z nutą ambry, drzewa sandałowego i piżma; in Blue - kompozycja kwiatu lilii wodnej, róży i jagodlina wodnego, wzbogacona o owoc melona i arbuza z nutą szarej ambry i kwiatu tuberozy; in Black - kompozycja świeża, tlenowa z owocem melona, liśćmi trawy z nutą białych kwiatów, owoców cytryny, piżma i szarej ambry; in Orange - kompozycja kwiatu bergamotki, owocu cytryny, mandarynki z nutą kwiatu jaśminu, lilii wodnej, róży i białej peonii z dodatkiem piżma; in Pink - kompozycja owocu brzoskwini i kwiatu jaśminu wzbogacona o kwiat róży i fiołka z nutą drzewa sandałowego, cedrowego oraz piżma; in Red - kompozycja z ciepłą, wyraźną nutą drzewa sandałowego i cedrowego wzbogacona o owoce czarnej porzeczki, kwiat peonii i owoc brzoskwinia.
nagada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 12:25   #326
keYt
Raczkowanie
 
Avatar keYt
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 85
Tanie, dobre, ładne perfumy - polećcie :)

Nie mogę używać dezodorantów, bo mam bardzo wrażliwą skórę i przy codziennym stosowaniu mam później problemy skórne. Więc muszę używać perfum, które:
- będą trwale i intensywnie pachnieć
- śliczny zapach będzie się utrzymywać długo
- będą tanie - wyższe półki odpadają

Znacie takie cudeńka?
keYt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 12:41   #327
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tanie, dobre, ładne perfumy - polećcie :)

Chyba dezodorant i perfumy to dwa rozne przeznaczenia.
co znaczy tanie ?za niska cena zazwyczaj idzie kiepska jakos skladnikow a przy wrazliwej skorze to chyba grozne.
masz postawiona diagnoze dermatologiczna ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 12:58   #328
aaliyah83
Raczkowanie
 
Avatar aaliyah83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: Tanie, dobre, ładne perfumy - polećcie :)

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Chyba dezodorant i perfumy to dwa rozne przeznaczenia.
co znaczy tanie ?za niska cena zazwyczaj idzie kiepska jakos skladnikow a przy wrazliwej skorze to chyba grozne.
masz postawiona diagnoze dermatologiczna ?
Popieram. Jakby tanie perfumy mialy byc ladne , trwale itp. to czemu sa setki luksusowych, drogich perfum, za ktorymi kobiety na calym swiecie szaleja.
Napewno sa antyperspiranty bezzapachowe, dla wrazliwiej skory dzieki ktorym nie bedziesz sie pocic. Perfumy to co innego. Jesli szukasz tanich podrób to na bazarkach ich nie brakuje. Tyle ze dla mnie to jest zbrodnia uzywac takich produktow. Perfumy= luksus, musza byc drozsze i porzadne, orginalne. To moja subiektywa opinia, a juz napewo perfumy nie sluza zapobieganiu poceniu, bo maja inny cel. Po trzecie jesli podraznia Cie dezodorant to perfumy beda jeszcze bardziej.
aaliyah83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 13:15   #329
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Tanie, dobre, ładne perfumy - polećcie :)

Ja w ogole tego postu nie rozumiem.
Dezodorantu stosuje sié raczej jako srodka antypotnego, ergo - do higieny.
Perfumy stosuje sie w celach czysto estetycznych, dla przyjemnosci swojej i (choc nie zawsze HA HA) innych.

Poza tym, perfumy z reguly uczulajá SILNIEJ niz dezodoranty. Wiec ostroznie.

No ale ok. Powiedzmy, ze sie nie czepiam.
Do sedna.
Rozumiem, interesuje Cie cos taniego, co bedzie ladnie i trwale pachniec.
W takim razie polecam
- kupowanie na allegro (tam uzywane perfumy mozesz znalezc w naprawde korzystnej cenie)
- perfumetki z Sephory , Sephora scented Spray. Sá bardzo esencjonalne, trwale i - przez mala pojemnosc- tanie.
- kupowanie na allegro tego, co juz w sklepie jest tansze (perfumy sygnowane nazwiskiem gwiazd sa zazwyczaj tansze: Cindy Crawford, Christina Aguilera, Naomi Campbell, Victoria Beckham, etc) plus perfumy z Avon'u (na allegro osiagaja naprawde niskie ceny, a sa to w wiekszosci ladne zapachy z porzadna trwaloscia za te cene)

Najlepiej jednak przejdz sie do Rossmana, sprawdz co Ci podchodzi a potem wyszukaj to na allegro.
I gotowe. Optymalna cena z nizszej polki.
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241

Edytowane przez kama kama
Czas edycji: 2008-09-29 o 11:25
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 13:44   #330
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Tanie, dobre, ładne perfumy - polećcie :)

Zarówno pojęcie "ładne" jak i "tanie" są pojęciami względnymi. Proszę uściślij jakie zapachy perfum są dla Ciebie ładne (kwiatowe, słodkie, pudrowe, kadzidlane, drzewne, przyprawowe, morskie, ozonowe...) i jaka cena mieści się w Twoim rozumieniu taniości ( 5zł? 30? 50? 150?) - wtedy będziemy wiedziały o czym tak naprawdę rozmawiamy i wtedy doradzenie Ci czegoś będzie możliwe.

Ponadto dezodoranty i perfumy to zdecydowanie nie to samo.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-22 15:21:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.