Tanie i oryginalne wody toaletowe. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-22, 15:57   #1
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833

Dolna i średnia półka perfum - co sądzicie ?


Ciekawa jestem czy znacie jakieś zapachy z dolnej i średniej półki , które warto kupić ?

Podobają mi się czerwone, niebieskie i zielone C-Thru, niestety na mnie sa bardzo nietrwałe a szkoda, bo zapachy mają ładne :[
Pozatym lubię też Pumę Jamaicę, niestety ona także szybko ulatuje :[
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 16:18   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Sądzę, że warto "przewąchać" ofertę Yves Rocher.Mają wiele ciekawych zapachów.Chociażby Neonatura Cocoon, Comme une Evidence, czy Ode au Reve i Shafali.Fajna jest seria Pur Desir- szczególnie woda toaletowa o zapachu bzu.Fajne są wody kolońskie Fraiche Vegetal - ja bardzo lubię z tej serii The Vert, czyli zieloną herbatę.
Jeśli chodzi o C-Thru to dla mnie wszystkie są takie same mydlano-landrynkowe.A Puma ma jeden przyjemny zapach, w jasnej butelce, szaro-błękitnej jesli dobrze pamiętam.Nie ma nazwy, to chyba ich pierwszy zapach.Całkiem udany.
Wiem, że są wielcy wielbiciele Bruno Banani Not for Everybody (w takiej "kopniętej" flaszce).Dla mnie pachnie jak lakier do włosów Taft, ale mniejsza o to- naprawdę wiele dziewczyn za nim szaleje (wiem, bo pracowałam w perfumierii i to byl hit).
No nie wiem, czy coś pomogłam.Może powiedz jakie zapachy lubisz, bo teraz polecam w ciemno.Wnioskując po tym, co wymieniłaś, to sądzę że szukasz czegoś świeższego i lekkiego, ale może się mylę.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 21:50   #3
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

oo tak, yves rocher lubię też używam i niemal kocham ode l'amour ale mogłyby być bardziej trwałe :/ Bruno Banani "Not for everybody" znam i nawet mi się podoba, jednak jest nieco za ciężki jak dla mnie

Firmy La rive nie znam, ale słyszałam, że produkuje podróbki. Jednak podróba to zawsze podróba :/ wolę oryginał, choćby ten z niższej półki
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 22:41   #4
akna
Raczkowanie
 
Avatar akna
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 37
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

ja uważam że perfumy za 30/50zł to fajna sprawa, może nie są super trwałe, ale zawsze można się psiknąć jeszcze raz
ja mam c-thru fioletowe-są świetne na wieczorowe, eleganckie wyjścia
na co dzień używam Gabriela Sabatini temperamento, są dość trwałe a kosztują 27zł/75ml
akna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 11:49   #5
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Smile Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Jak dla mnie, ze średniej półki to tylko Pret a porter Coty
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 12:00   #6
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

a co myślicie o zapachach Oriflame? Są porównywalne do Avonu ? Avonowskich śmierdziuchów nie cierpię, nie dość, że trwałość żadna, to jeszcze po kilku miesiącach zapach zmienia się na jakiś taki spirytusowy :/ .
żadnej wody z Oriflamu jeszcze nigdy nie miałam i nie wiem czy warto spróbować. Kusi mnie "Serene"
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 12:04   #7
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Cytat:
Napisane przez koko
Sądzę, że warto "przewąchać" ofertę Yves Rocher.Mają wiele ciekawych zapachów.Chociażby Neonatura Cocoon, Comme une Evidence, czy Ode au Reve i Shafali.Fajna jest seria Pur Desir- szczególnie woda toaletowa o zapachu bzu.Fajne są wody kolońskie Fraiche Vegetal - ja bardzo lubię z tej serii The Vert, czyli zieloną herbatę.
Jeśli chodzi o C-Thru to dla mnie wszystkie są takie same mydlano-landrynkowe.A Puma ma jeden przyjemny zapach, w jasnej butelce, szaro-błękitnej jesli dobrze pamiętam.Nie ma nazwy, to chyba ich pierwszy zapach.Całkiem udany.
Wiem, że są wielcy wielbiciele Bruno Banani Not for Everybody (w takiej "kopniętej" flaszce).Dla mnie pachnie jak lakier do włosów Taft, ale mniejsza o to- naprawdę wiele dziewczyn za nim szaleje (wiem, bo pracowałam w perfumierii i to byl hit).
No nie wiem, czy coś pomogłam.Może powiedz jakie zapachy lubisz, bo teraz polecam w ciemno.Wnioskując po tym, co wymieniłaś, to sądzę że szukasz czegoś świeższego i lekkiego, ale może się mylę.
Koko szukam zapachu lekkiego, słodkiego, owocowego. ale podobają mi się też bardziej zmysłowe, właśnie jak wspomniana przez Ciebie Neonatura Cocoon
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-23, 13:08   #8
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

W takim razie powinno Ci się spodobać (tak myślę) Comme une Evidence YR, byc może też ich Shafali (trochę cięższe). Może Sunset Naomi Campbell?
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 13:20   #9
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Zapachów z dolnych półek już raczej nie używam (nie licząc tego, że mam mgiełkę Pur Blanca i nawet podoba mi się ten zapach). Kiedyś namiętnie podbierałam mamie Pret-a-porter i Chanson d'eau, ale teraz te zapachy mi się strasznieeee nie podobają. Co innego Exclamation I- mam do niego maly sentyment.Tak samo Bruno Banani- na mojej cioci pięknie rozwijały się "Time to play". "Not for everybody" nie zrobił na mnie takiego wrażenia, ale ogólnie uważam go za przyjemny, nienarzucający się otoczeniu zapach. I wydaje mi się, że był on hitem głównie u nastolatek. Dlaczego tak myślę?? Był szeroko reklamowany w różniastych gazetach młodzieżowych i pewnie stąd jego popularność (Koko, mam rację?? Kto go głównie kupował?? Bo aż jestem ciekawa).

C-Thru mi się nawet podobało chyba czarne, tak samo te perfumy, które reklamuje Aguiliera (x-pose??), ale to są fascynacje chwili, po sekundzie zauważasz, że te wszystkie zapachy są do siebie złudnie podobne i nijakie.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 13:33   #10
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

oj ja przewachałam wielu perfum
wszystkie sa fajne z oriflame-naprawde ta firma ma super zapachy.Uzywam serene -sa to bardzo ładne perfumy ale nie podobne do zadnych innych.Własnie mi kojarza sie z Syrena morska choc wogole nie jest to swiezo-morski zapach
Piekne i bardzo długotrwałe sa z oriflame perfmu Believe-słodkie ale nie mdlace
oraz volare-wiosenny kwiat-mistrzostwo!!!
jeszce sa super midsuumer ogolnie zapach plazy i słonca-miała 15 ml
szczerze polecam
avonu tez nie znosze--fuj!
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 18:02   #11
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Smile Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Zapachów z dolnych półek już raczej nie używam (nie licząc tego, że mam mgiełkę Pur Blanca i nawet podoba mi się ten zapach). Kiedyś namiętnie podbierałam mamie Pret-a-porter i Chanson d'eau, ale teraz te zapachy mi się strasznieeee nie podobają. Co innego Exclamation I- mam do niego maly sentyment.Tak samo Bruno Banani- na mojej cioci pięknie rozwijały się "Time to play". "Not for everybody" nie zrobił na mnie takiego wrażenia, ale ogólnie uważam go za przyjemny, nienarzucający się otoczeniu zapach. I wydaje mi się, że był on hitem głównie u nastolatek. Dlaczego tak myślę?? Był szeroko reklamowany w różniastych gazetach młodzieżowych i pewnie stąd jego popularność (Koko, mam rację?? Kto go głównie kupował?? Bo aż jestem ciekawa).

C-Thru mi się nawet podobało chyba czarne, tak samo te perfumy, które reklamuje Aguiliera (x-pose??), ale to są fascynacje chwili, po sekundzie zauważasz, że te wszystkie zapachy są do siebie złudnie podobne i nijakie.
Bruno Banani "Not for everybody" podobał się dosłownie wszystkim (nomen omen). Oprócz facetów! Zachwycały się wszystkie moje koleżanki z pracy (czyli przedział wiekowy 19- 28 lat), ale też babki w okolicach 40 -tki.Nie no, wszystkim kobitom się podobał (oprócz mnie ).Natomiast faceci, którym pokazywałam ten zapch (jak kupowali coś na walentynki np. ), zapewniając, że dziewczyny za tym zapachem szaleją, nie podzielali tego entuzjazmu.Chyba tylko jednego mi się udało namówic na zakup.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-23, 18:45   #12
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Naprawdę aż takie było nim zainteresowanie?? Hmm... no, jak już pisałam, na mnie nie zrobił takiego spektakularnego wrażenia. Zwaliłam to na siłę reklamy, bo był taki okres, że gdzie nie zaglądnełam- czy do Marie Claire, czy do Cosmopolitan wszędzie było "Not for everybody".

Jeszcze do Oriflame- kiedyś bardzo podobało mi się Serene, ale nie wiem czy teraz tak samo reagowałabym na ten zapach. Tak samo Together- dla mnie to owocowy, świeży zapach, niezbyt wyrafinowany, ot taki na codzień. Może mnie kiedyś najdzie i kupię, bo na codzień wolę takie proste, lekkie zapachy.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 20:00   #13
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Hmm może jeszcze ktoś ich używał ? Brzmi kusząco
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 20:11   #14
smerfeta3
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta3
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Przytulny pokoik
Wiadomości: 4 442
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

tak ze średniej półki to podoba mi się zielony C-thru są takie dość słodkie no a pozatym jeszcze czerwone adidas są po prostu piękne
smerfeta3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 21:05   #15
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Adidaska miałam różowego, Fruity Rhytm się bodajze nazywał przyjemnie pachniał ale po pół godzinie nie było po nim śladu
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 21:08   #16
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Cytat:
Napisane przez koko
W takim razie powinno Ci się spodobać (tak myślę) Comme une Evidence YR, byc może też ich Shafali (trochę cięższe). Może Sunset Naomi Campbell?
Oj Sunset raczej nie, zdecydowanie bardziej podob mi się ten nowy zapach Naomi Paradise Passion czy jakoś tak
A nie wiecie czy w YR dają próbki zapachów?
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:32   #17
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Ja nie spotkałam się z czymś takim, żeby w moim YR dawali próbeczki. W związku z tym, że zamawiałam też pocztą kilka razy przyszły takie nasączone perfumami chusteczki. Ale u mnie YR jest malutkie i może w większych miastach są inne zwyczaje.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:57   #18
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Cytat:
Napisane przez izusek
Ciekawa jestem czy znacie jakieś zapachy z dolnej i średniej półki , które warto kupić ?

Podobają mi się czerwone, niebieskie i zielone C-Thru, niestety na mnie sa bardzo nietrwałe a szkoda, bo zapachy mają ładne :[
Pozatym lubię też Pumę Jamaicę, niestety ona także szybko ulatuje :[
Ze sredniej polki polecam - yves rocher le plaisir de nature zapach kokos oraz wanilia (te mialam) sa tak trwale i starczaja na tak dlugo, ze predzej Ci sie znudza niz przestaniesz je czuc

Ponadto seria the healing garden - mialam rumiankowa wode toaletowa. Moze nie szokujaca trwalosc ale calkiem milutkie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 19:11   #19
Kasiaczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 113
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Serene Oriflame piekne sa A z tanszych to jeszcze ewentualnie Surreal Avonu tez piekny i naprawde trwaly-po perfumach pozostala mi butelka ale torebka nadal nimi pachnie
Kasiaczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-24, 22:56   #20
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Dolna pólka zapachowa, hmm średnio mnie interesuję, ale są czasami kryzysy finansowe i muszę kupić coś tańszego. I tak ostatnio kupiłam ze średniej półki Isabelle Rossellini "IsaBella". Słodkawy, ciepły otulający zapach, utrzymujący się nawet dobrze, pasuję na chłodniejsze dni. Ona też ma kilka innych zapachów utrzymanych w podobnym lub nieco lżejszym tonie.

Naomi Campbell też ma asortyment perfum w przystepnej cenie. SunSet miałam zbliżony jest do IsaBella. Również ciepły, otulający... W miarę dobrze pachnie Naomi klasyczna-ta brązowa, szpiczasty flakon.

Adidas, Avon, zapachy firmy COTY to też przystepne cenowo i w miarę jakościowo. Mexx, ale on może być trochę droższy...

Jednak ja się nie zachwycam zapachami ze średniej pólki. Wole mieć 2 drogie wody-porządne, a nie 10 średnich.
Po prostu lubie górnopólkowce i już.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 23:47   #21
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Oooo przypomniało mi się- Adidas Moves Bardzo fajne, nietuzinkowe i nie takie strasznie drogie. To też zależy, co się komu podoba, ale na pewno nie jest to zapach "masowy".
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 17:28   #22
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Ja nie przepadam za średnią półką z jednego powodu. Fatalna trwałość. Lepiej wydać więcej i cieszyć się dłużej zapachem. Droższe perfumy ładniej wibrują, zmieniają się w trakcie noszenia.
Z mniej kosztownych lubiłam Feminine (czy jakoś tak) Cindy Crawford. Tylko, że otoczenie czuło go w trakcie psikania a później nic...
Uwielbiam Neonaturę Cocoon i chyba sobie sprawię na zimę. To jedyne perfumy jakie znam ( z tego średniego przedziału cenowego), które wg mnie są ciekawe i charakterystyczne.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 23:25   #23
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Bardzo lubie wody i perfumy Yves Rocher.
Z Avonu mam Haiku od paru miesiecy i chwale sobie (pachnie wciaz tak samo ).
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:07   #24
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Z dolnej półki lubię mieć od czasu do czasu Gabrielę Sabatini i przyznam, nie są może najtrwalsze, ale niektóre naprawdę ładnie pachną. Lubię: Summer, Temperamento i Private Edition. No i oczywiście wszechobecny Avon. Mam kilka zapachów do których powracam lub które zalegają od zawsze na półce: Pur Blanca, Celebre, Pink Suede, Little Black Dress, Incandessence, Perseive i ostatnio Surrender.
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:50   #25
Anabell
Raczkowanie
 
Avatar Anabell
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 130
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Niektóre średniopółkowce są naprawdę ładne. Ja bardzo lubię wspomnianą przez mamz Private Edition G. Sabatini. Inne godne uwagi: Indian Summer P. Presley, Not for Everybody Bruno Banani i najstarsza wersja Naomi Campbell w smukłej butelce ze złotym korkiem - świetna na zimę. No i jeszcze jeden, o którym niemal zapomniałam: Mexx, ten stary, okrągły w białej przejrzystej butelce ze srebrnym korkiem - uwielbiam!
Anabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 11:03   #26
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

a ja z tego względu że nie mogę napisać nowego tematu bo coś się psuje to napiszę tutaj otóż: Ostatnio na ulicy zaczepił mnie facet, chciał sprzedać perfumy, twierdził że to nowe perfumy które niedługo pojawią się w sklepach i mają kosztować ok.90 zł, w co wątpię bo to chyba jakiś zwykły naciągacz, tak czy owak, zapach mi sie bardzo spodobał, od razu skojarzyło mi się z migdałami, nie wiem zresztą co to był za zapach, na pewno nie jakiś kwiatowy i nie owocowy, raczej taki z charakterem, dość intensywny. Pamiętam tylko że pefumy były w sporym flakoniu, a pudełeczko miało taki kolor kremowy, jasny. Wiem że pewnie niewiele osób domyśli się o jakie perfumy chodzi, no ale może akurat ktoś je posiada, jak wkleicie zdjęcie to na pewno rozpoznam. Z tej samej serii miał też inne perfumy tylko w zielonym pudełeczku, o wiele delikatniejsze, ale mnie interesują te pierwsze.
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 11:40   #27
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Ja tam lubię średniopółkowce z dwóch prostych przyczyn - nie bardzo stać mnie na górnopółkowce, a do tego zapachy szybko mi się nudzą, więc mam ich zwykle kilka. A na kilka górnopółkowych nie wyrobiłabym na pewno Raz kupiłam L'eau par Kenzo i męczyłam je dotąd aż mi się znudziły i końcówkę wydałam. No ale nie o tym miało być
Co zatem lubię i polecam - przede wszystkim Yves Rocher. Ceny mają przystępne (szczególnie w promocji), a zapachy ciekawe i trwałe (przynajmniej na mnie). Polecić mogę szczególnie
- Pur Desir - seria kwiatowa, polecam bez (choć też już mi się zaczął nudzić) i mimozę (którą mam w planach)
- Ode - seria 4 zupełnie różnych zapachów, polecam Ode au Reve (zmysłowe, ciepłe) i Ode a la Vie (zielone, zwiewne + te akurat są malo trwałe); sama nie lubię, ale wiem że dużo zwolenniczek mają też Ode a l'Amour (słodkie, dla mnie aż za)
- Nature Millneaire - orientalne, ciepłe, ale i cieżkie, uwielbiam i damską i męską wersję, tą druga oczywiście u płci przeciwnej
- podobają mi się tez ich wody kolońskie Fraicheur Vegetale, szczególnie The Vert (Zielona Herbata) i Cedre Bleu (cedr).
Z innych firm lubię Coty, a szczególnie serię The Healing Garden - i tu Green Tea i White Tea najbardziej
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 23:26   #28
Margolcia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 7
GG do Margolcia89
Perfumy niedrogie, a dobre...

Perfumy niedorgie, a dobre... są takie?????

Ostatnio mam manię na punkcie perfum. Uwielbiam kupować ciągle nowe zapachy, więc dlatego nie stać mnie na kupowanie tych drogich. Szukam dobrych i ładnych, a jednocześnie niedrogich. Dużo osób lubi perfumy Yves Rocher. W jakich sa mniej więcej cenach?? Jakie znacie inne perfumy, które pomimo niewleikiej ceny są ładne? Zaznaczam, że lubię zapachy delikatne, świeże i owocowe.
Margolcia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 12:03   #29
Margolcia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 7
GG do Margolcia89
Dot.: Perfumy niedrogie, a dobre, są takie??

Prosze pomóżcie!!!!!! Poszukuję ładnych i w miare trwałych a nie za bardzo drogich perfum!!!!!
Margolcia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 12:12   #30
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Perfumy niedrogie, a dobre, są takie??

Ja używam wody kolońskiej The Vert Yves Rocher, ponieważ uwielbiam zapach zielonej herbaty. Kosztował ok. 55zł. Do kompletu mam dezodorant w kulce i żel pod prysznic.
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-22 15:21:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.