i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-18, 09:44   #91
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Weź go w tą niedzielę zaskocz i powiedz,że masz dość bycia dodatkiem do niedzielnego obiadu, że facet jest maminsynkiem, ma chore zasady w domu i że szkoda Ci życia na takiego chłopa. Bo wszyscy dookoła się z niego śmieją. I życz mu, żeby prędko się zmienił bo inaczej do końca życia będzie się stołował u mamusi.
Żadnych łez. Kopnij go w dupę i pozwól sobie na szczęście.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 09:45   #92
little19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 567
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Ja rozumiem, że kochasz, na pewno nie będzie Ci łatwo zapomnieć o nim, ale zrozum, że to z czasem przejdzie, znajdziesz sobie kogoś lepszego. Nie myśl ciagle o tym, że go kochasz tylko o tym jak Cię traktował, że się nie liczy ani z Toba, ani z Twoimi uczuciami, ani z Twoim zdaniem. Robi wszystko jak on chce, jest beznadziejny i z kimś takim nie miałabyś żadnej przyszłości, bo co robiłabyś wszystko zawsze tak jak on chce? To nie jest facet do związku... bo jest egoistą i liczy się tylko sam ze sobą. I tak się za często nie widujecie, więc niewielka strata. Teraz masz szansę poznać kogoś bardziej wartościowego, może nie od razu ale z czasem... a tak to zawsze byłabyś nieszczęśliwa z facetem, który traktuje Cię jak przedmiot. Zresztą po jego smsach widać, że już ma ochotę na rozstanie. A jeśli denerwują go Twoje prosby zeby się częściej spotylać, to jakiś nerwowy palant, nie warto z kimś takim być i zawracać sobie głowy. On Cię nawet nie szanuje...
little19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 10:17   #93
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Masz świadomość, że kochasz go tylko za to, że po prostu jest? Znajdź sobie innego faceta, może poczujesz czym jest prawdziwa miłość, a nie przywiązanie do byle idioty.
A nawet jeśli masz być przez jakiś czas samotna- to czy to nie będzie lepsze od jeżdżenia 9 km do pana "muszę zjeść zupę", przez którego smsy i zachowanie płaczesz po nocach?
Ogarnij się dziewczyno.
ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 10:25   #94
milusia177
Raczkowanie
 
Avatar milusia177
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 339
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Szkoda Twoich łez na takiego faceta, ,,babo weź sie uspokój" ? mnie tym by już wkurzył, bo nie masz prawa powiedzieć co Ci sie nie podoba? dziwne..i jeszcze focha szczela,ze idzie spac bo nie chce sie denerwowac? to czym on tak sie denerwuje? takim tematem? , tylko każe Ci sie uspokoić i grozi ,ze on ma tego dosc i skończy z tym na zawsze, niech kończy, zobaczysz,ze znajdziesz lepszego chłopaka, który szanuje, kocha, bo ten chyba nie kocha, skoro tak do Ciebie sie odnosi i nie liczy sie z Twoim zdaniem, jeśli sie kogoś kocha to chce sie z ta osoba spędzać jak najwięcej czasu,a raz w tygodniu to sie z koleżanką może spotykać, ja rozumiem ,jak nie ma czasu bo praca, moze jeszcze szkola, problemy rodzinne itd, a tu uzasadnia,ze nie ma czasu bo je śniadanie, potem obiad, potem kolacje?

przemyśl Sylwio naprawdę czy chcesz aby ten związek tak wyglądał, ja bym na Twoim miejscu poprosiła aby dziś przyjechał bo chcesz poważnie porozmawiać i tyle, jeśli nie przyjedzie ,bo obiad czy kolacja, to powiedziałabym,ze z nami koniec, może przemyśli,ze złe zrobił.
milusia177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 11:15   #95
rzapek
Zakorzenienie
 
Avatar rzapek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 350
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

uciekaj od niego jak najprędzej!
__________________

bynajmniej TO NIE przynajmniej
rzapek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 12:54   #96
Sylwusia1617
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 61
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Boje sie tej niedzieli i to bardzo ;/
Sylwusia1617 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 13:39   #97
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Cytat:
Napisane przez Sylwusia1617 Pokaż wiadomość
Boje sie tej niedzieli i to bardzo ;/
Czego się boisz? Że zerwie? Borze, ja Ci tego życzę, przejrzyj na oczy
ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 13:59   #98
Sylwusia1617
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 61
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Poprosilam go zeby dzisiaj przyjechal bo zostaje sama w domku.... a on juz z założenia wyszedl ze wieczorem bedzie zmeczony i nie bedzie sie mu chcialo juz jechac bo zanim zje i sie wykapie to minie troche czasu i bedzie za pozno....
Sylwusia1617 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 14:31   #99
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Oj dajże Dziewczyno spokój, bo nudzisz.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 14:43   #100
Sylwusia1617
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 61
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

szugarbejb jak cos sie nie podoba to nie czytaj i nie krytykuj
Sylwusia1617 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 14:47   #101
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Cytat:
Napisane przez Sylwusia1617 Pokaż wiadomość
Poprosilam go zeby dzisiaj przyjechal bo zostaje sama w domku.... a on juz z założenia wyszedl ze wieczorem bedzie zmeczony i nie bedzie sie mu chcialo juz jechac bo zanim zje i sie wykapie to minie troche czasu i bedzie za pozno....
Pogadaj z nim jutro,jak nie będzie chciał,zerwij,co to za związek w ogóle?Każdy facet by leciał do dziewczyny,zeby się przytulić,a ten ciągle zmęczony,facet 60letni jest mniej zmęcozny niż on
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 15:22   #102
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Cytat:
Napisane przez Sylwusia1617 Pokaż wiadomość
Doris1981 wiesz tylko ze ja go kocham i to jest moj slaby punkt
Za co go dokładnie kochasz?? Co on dla Ciebie robi?

Cytat:
Napisane przez Sylwusia1617 Pokaż wiadomość
Poprosilam go zeby dzisiaj przyjechal bo zostaje sama w domku.... a on juz z założenia wyszedl ze wieczorem bedzie zmeczony i nie bedzie sie mu chcialo juz jechac bo zanim zje i sie wykapie to minie troche czasu i bedzie za pozno....
Albo jest aż takim nudziarzem i mentalnym emerytem (a z takim czeka "świetlana przyszłość" pełna nudy i pierdzenia na kanapie), albo spotyka się z innymi i śmieje się z Ciebie w duchu, żeś taka naiwna.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-09-18 o 15:24
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 15:32   #103
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Cytat:
Napisane przez Sylwusia1617 Pokaż wiadomość
to jest tak: tak przez dwa lata spotykamy sie tylko raz w tygodniu, wychodzimy razem ae tylko nie daleko bo na dlsze wycieczki jest juz za pozna godzina, spedzamy ze soba ok 7 godz w tygodniu, a pracuje w Krakowie i do domu zjezdza w piatek.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------
ja juz mam powoli miec tego dosc

a ja zali kulugula i śmieszyc mnie ten wątek bardzo.


przepraszam, nie mogłam się opanować.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 22:39   #104
Motty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Half the world away
Wiadomości: 78
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Cytat:
Napisane przez Sylwusia1617 Pokaż wiadomość
Poprosilam go zeby dzisiaj przyjechal bo zostaje sama w domku.... a on juz z założenia wyszedl ze wieczorem bedzie zmeczony i nie bedzie sie mu chcialo juz jechac bo zanim zje i sie wykapie to minie troche czasu i bedzie za pozno....
Wez dziewczyno z nim zerwij i bedziesz szczesliwsza. Rozstanie troche bedzie bolalo ale co to za bol skoro widywaliscie sie tylko w neidziele po obiedzie

A poza tym co za facet, jakbym ja miala 19 lat i moj chlopak 22 i napisala mu zeby wpadl bo bede sama w domu wieczorem to by lecial jak na skrzydlach ten jakis nierozgarniety jest. Naprawde nie marnuj sobie zycia z nim.
Motty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 08:33   #105
little19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 567
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

ja rozumiem, że autorka kocha swojego TŻ w końcu nie kocha się za coś, kocha się i już... i nie mówie, że będzie łatwo w pierwszych dniach czy tygodniach. Ale za kilka miesięcy zrozumiesz, że rozstanie to była jedyna inteligentna decyzja. A ten facet to naprawde masakryczny nudziarz, burak i w ogóle jest beznadziejny. Nawet jeśli nikogo nie ma na boku, to nie wyglada na to, żebyś Ty była mu potrzebna. Jesteś dla niego tylko jak to ktoś określił dodatkiem do niedzieli i nie traktuje Cię jak kochaną dziewczynę, traktuje Cię predmiotowo i w ogóle ma gdzieś Twoje uczucia i pragnienia. Po co komu taki facet...
little19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 09:37   #106
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Cytat:
Napisane przez Sylwusia1617 Pokaż wiadomość
Poprosilam go zeby dzisiaj przyjechal bo zostaje sama w domku.... a on juz z założenia wyszedl ze wieczorem bedzie zmeczony i nie bedzie sie mu chcialo juz jechac bo zanim zje i sie wykapie to minie troche czasu i bedzie za pozno....
dziewczyno uciekaj póki możesz, młoda jesteś , nie żal Ci czasu na takiego kretyna ? co to znaczy spotkanie raz w tygodniu w niedziele po 15 bo on nie może, nie chce, musi zjeść obiad, jest zmęczony ? to i tak nie jest żaden związek. Wyjechaliście w ogóle kiedyś na choćby weekend / cały dzień razem ? gdzieś za miasto ?
na początku związku też tak rzadko się spotykaliście ?
dla mnie to nie normalne
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 14:01   #107
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Jak wyzej... Uciekaj poki mozesz ! czym pozniej tym trudniej...
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 15:13   #108
qqdo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Pogadaj z nim. Jak dalej nie wyjaśni się, dlaczego się tak zachowuje, to uciekaj jak najdalej. Wg mnie coś jest z nim nie tak, skoro unika spotkań z Tobą. Inaczej tego nie potrafię zrozumieć. Ale może on ma jakieś konkretne powody.
qqdo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 15:37   #109
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Opcje, które mi się nasuwają:
1. W innym wątku pisałaś, że mieszkasz na wsi. A on? Może to jest tak, że on ma gospodarstwo i dlatego każdy jego rytm dnia wygląda tak samo. Zwłaszcza jeśli hoduje jakieś zwierzęta, które trzeba karmić o tej samej porze. Ja mam rodzinę na wsi, jeździłam tam swego czasu na wakacje i ich rytm dnia wygląda tak: o 5 rano pobudka i dojenie krów potem kilka godzin przerwy, znów dojenie i zaraz potem obiad. Kolejne dojenie niedługo przed kolacją..Masakra.. W lecie dochodzą do tego jeszcze jakieś prace polowe. Nie ma mowy o tym, żeby gdzieś pojechać, a jak już to tylko na parę godzin i to tak, żeby wrócić na konkretną godzinę. Ogólnie bardzo mało wolnego czasu, zmęczenie.. Wizyty gości (imieniny czy jakieś inne imprezy) najczęściej właśnie w niedzielę, a nie w piątek czy sobotę. Może u Twojego faceta też tak jest i on się po prostu tak przyzwyczaił. Ale tak czy siak go to nie usprawiedliwia, bo jeżeli Tobie taki układ nie odpowiada, a on o tym wie to powinien próbować coś zmienić i pójść na kompromis. No bo jeżeli w niedzielę może znaleźć dla Ciebie te kilka godzin, to w inne dni też by mógł jakby się postarał.

2. Być może facet Cię nie kocha, jest z Tobą bo jest, tylko po to żeby z kimś być. Nie czuje potrzeby częstszych spotkań.

3. Nie chce mu się przyjeżdżać tak bez powodu, może ma ciekawsze rzeczy do robienia, choćby oglądanie tv - leń i tyle.

Tak czy siak - najważniejsze, a raczej najgorsze, że jak próbujesz z nim o tym rozmawiać on olewa problem i każe Ci nie zawracać mu głowy. Więc może powinnaś faktycznie sobie nie zawracać. Jesteś młoda i powinnaś znaleźć faceta, który Cię od czasu do czasu zabierze na tę pizzę, romantyczną kolację, do kina, na wycieczkę nad jezioro czy na dłuższy urlop. On się po prostu nie stara. Zanudzisz się z nim I nie gadaj, że nie nikogo sobie już nie znajdziesz, bo to trochę brzmi tak jakbyś z nim była tylko po to, żeby kogoś mieć Dzisiaj niedziela, zdaj relację z waszej rozmowy Powodzenia!
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 18:46   #110
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Weź go w tą niedzielę zaskocz i powiedz,że masz dość bycia dodatkiem do niedzielnego obiadu, że facet jest maminsynkiem, ma chore zasady w domu i że szkoda Ci życia na takiego chłopa. Bo wszyscy dookoła się z niego śmieją. I życz mu, żeby prędko się zmienił bo inaczej do końca życia będzie się stołował u mamusi.
Żadnych łez. Kopnij go w dupę i pozwól sobie na szczęście.
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 18:56   #111
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

I jak tam gadałaś z nim dzisiaj
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 19:12   #112
Motty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Half the world away
Wiadomości: 78
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
I jak tam gadałaś z nim dzisiaj
No wlasnie tez jestem ciekawa bo juz dawno po kolacji i chlopak juz pewnie wrocil do domu Mam nadzieje ze autorka watku postapila madrze
Motty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 20:28   #113
Terrence
Raczkowanie
 
Avatar Terrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 427
GG do Terrence
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Centralnie smieszne z tymi obiadami i kolacjami, ale nie bede sie nabijac, bo dla autorki to trudna sytuacja. Dodam jeszcze, ze minimalni tez sie spotkalam z taka sytuacja, kiedy to chlopak (30letni) mogl wyjsc w niedziele dopiero po obiedzie. Dodam, ze moj. Ale potem to sie zmienilo. Niektorzy maja w domu takie klimaty, na serio.
Terrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 21:00   #114
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Chlop 22 lata i jest w stanie milosiernie mi podarowac pare godzin swojego czasu w niedziele? To ile to wychodzi? dzien na miesiac?

Ogolnie to nie ogarniam tego jego "zasad" posilkowych i kapieli czy jeszcze nie wienm, modlitwy czy rozanca przed wyjsciem? Co to za jakies awangardy przed wyjsciem z domu? To chyba kobiecie tyle czasu nie zajmuje naszykowanie sie.

Gdybym byla Toba to bym mu powiedziala,ze "sluchaj no, mi niedziele teraz juz nie pasuja,bo z babcia wtedy na spacery chodze" -ja mam sie do niego ciagle dostosowywac? I co to za laska?

Jak dla mnie -szkoda nawet tych paru godzin w niedziele na niego. Lepiej ksiazke jakas poczytac
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 21:06   #115
mifka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 641
GG do mifka
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Z racji tego że mieszkam sama i mam mało kasy tż zawsze idzie ok. godziny 19 na kolację do siebie do domu.. mnie też to wkurzało no ale cóż a potem nie opłaca mu się do mnie przychodzić na 2 godzinki do mnie tylko że my się widzimy codziennie. Do tego mama mojego tż zaprasza mnie zawsze na kolację a jak tż ma iść do mnie to bywa że dostaje gotową kolację dla Nas oboje ( bo ona twierdzi że on mnie obżera - a je sporo w stosunku do mnie). Ma 23 lata a w domu musi być na 22 -23. Bo jego mama taka już jest ale zdarza się też że nocuje u mnie i nie stanowi to większego problemu. Na szczęście wakacje się kończą i od października znów mieszkamy razem

Ja na Twoim miejscu nie dałabym się tak traktować, pomimo że bym kochała i tak bym odeszła. Kochać to nie znaczy tylko brać ale też dawać. Wydaję mi się że jak kogoś kochamy to chce się z nim spędzać bardzo dużo czasu .. niż te kilka godzin w tygodniu wyznaczone przez chłopaka... :| ... rzuć go i znajdź wartościowego faceta który nie będzie Ci stawiał absurdalnych warunków i do tego który będzie szanował i liczył się z Twoim zdaniem i potrzebami
mifka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 08:37   #116
Sylwusia1617
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 61
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

No wiec tak dziewczyny byla rozmowa lecialy iskry oj byla zazarta klutnia. Hmmm dalej jestesmy razem z tym, ze postanowil sie zmienic. Zobaczymy w nastepnym tygodniu co i jak... Obiecal tez sylwestra razem (ze podobno mamy gdzies wyjechac) a tak to pierwszy sylwester spedzilismy osobno bo rodzice nie dali mu auta;p a drugi juz razem;p ale to tylko u mnie, a teraz mam nadzieje wyjechac gdzies daleko (ciekawe czy wyjdzie). A co do gospodarstwa to jakies tam ale cos jest napewno nie tak on ma nie cale 2ha a ja 10ha i ja jakos sie wyrabiam z praca;p

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Hmmm... moze pociagne jeszcze tak chwile ale... Jesli nic sie nie zmieni to bedzie KONIEC teraz jest ostatnia sznasa drugiej i kolejnej nie bedzie

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

*szansa
Sylwusia1617 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 08:45   #117
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Dziewczyno, co Cię jeszcze przy nim trzyma? Ten facet to burak totalny - wystarczy tylko zobaczyć, w jaki sposób się zwraca do Ciebie. Kiego grzyba Ci ktoś taki? I jeszcze powiedział, że może Sylwestra razem spędzicie, no normalnie się panisko wysilił! Jakbym musiała u własnego faceta terminy widzeń zamawiać, to bym tego faceta dawno pogoniła. I powiem Ci coś ku przestrodze - jesteś pewna, że nikogo nie ma, ale niby dlaczego? Mojej koleżanki chłopak też chciał się z nią spotykać tylko w jeden dzień w tygodniu, w pozostałe mówił, że oczywiście jest strasznie zmęczony, aż się okazało, że miał dwie inne panny na boku, dla których jakoś siły znalazł... Według mnie on Cię nie kocha i nie przekonasz mnie, że jest inaczej. Kochający facet chce spędzać czas ze swoją dziewczyną i raz w tygodniu to dla niego za mało. Spójrz na siebie - kochasz go i brakuje Ci jego towarzystwa. On tak nie czuje. O czym to świadczy? Dla mnie to oczywiste.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 09:08   #118
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Ooooooooooo, Sylwestra jej obiecał, miłościwy dobrodziej

Kocham ten watek
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 09:09   #119
little19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 567
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

Zrobisz jak bedziesz chciała, ale mnie jakoś nie przekonuje to, ze facet z łaski swojej zgodził się spędzic z Toba sylwestra, bo pewnie nie ma z kim. A zgodził się widywać z Tobą częściej? Czy jeden sylwester załatwił sprawę? Zrobisz jak chcesz, ale nie łudziłabym się, że nagle stanie się cud i facet się zmieni.

Edytowane przez little19
Czas edycji: 2010-09-20 o 09:10
little19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 09:18   #120
Sylwusia1617
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 61
Dot.: i co ja mam robic i co myslec ;/ pomozcie

To nie jest tak ze zgodzil sie spedzic Sylwestra tylko to ze mamy gdzies pojechac razem, sami o to chodzi a nie tylko jeden dzien i pare godzin... A co do czestrzych przyjazdow to sie zgodzil ale jak mowie zobaczymy w nastepny weekend

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

szugarbejb Rany ale Ty masz z tego ubaw jej...
Sylwusia1617 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.