Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-05, 19:51   #1021
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

bleuclair AC możesz kupić w pre-orderze, dać mu wydrukowane potwierdzenie lub własnoręcznie zrobiony kupon na odebranie gry w dniu premiery. Ja by się cieszyła, nawet jakbym miała czekać jeszcze miesiąc. Do tego jakiś drobny upominek, np. słodycze. Może podkładkę pod mysz z AC lub inną grą, w którą gra.
__________________

Wolha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 08:14   #1022
UpAndDown
Przyczajenie
 
Avatar UpAndDown
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Bieżuń
Wiadomości: 3
Dot.: Rocznicowy prezent

Cytat:
Napisane przez Iwona16799 Pokaż wiadomość
Witam
Poszukuję prezentu na czwartą rocznicę ale kompletnie nie mam pomysłu. Może być i ręcznie robiony o ile macie pomysł jak i kupiony.
Doradzicie coś?
Moim zdaniem romantyczna kolacja, winko, i upojna noc :thumbup:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
UpAndDown
UpAndDown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 09:51   #1023
Martyna0987
Raczkowanie
 
Avatar Martyna0987
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 93
Dot.: Rocznicowy prezent

Mam fajny pomysł na ręcznie robiony prezent Dałam taki mojemu facetowi na walentynki i był mega zadowolony Nawet nie chciał mi uwierzyć, że sama to zrobiłam Tutaj masz link:

https://www.youtube.com/watch?v=zqcCT2UOr5w

Wydaje się to trochę trudne ale jest to prościutkie Nie robiłam tego w takich kolorach, jak ta pani. Wolałam zrobić czerwone serce na białym tle. Wyszło super, jakbym to kupiła gdzieś
Martyna0987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 09:54   #1024
Martyna0987
Raczkowanie
 
Avatar Martyna0987
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 93
Dot.: Prezent dla chlopaka na rocznice

https://www.youtube.com/watch?v=zqcCT2UOr5w
Zrobiłam takie coś chłopakowi na walentynki. Jest to proste do wykonania i super to wygląda Mój chłopak był mega zadowolony i nie chciał mi uwierzyć, że zrobiłam to sama Zrobiłam to w trochę innych kolorach, niż ta pani. U mnie było to czerwone serce na białym tle.
Martyna0987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 10:06   #1025
delilach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 187
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez capemay Pokaż wiadomość
, ogląda Grę o Tron, chodzi na siłownię oraz basen.

edit: zapomniałam dodać, że nie chcę żadnych perfum, kosmetyków, ciuchów, ramek ze zdjęciem itp...
Jeśli jest fanem siłowni na pewno przydadzą mu się rękawiczki, ewentualnie skłaniałabym się ku jakiejś odżywce białkowej.

Mój chłopak też jest wielkim fanem siłowni i kupiłam mu na urodziny fajne dłuższe sportowe spodnie, bo narzekał, że jak ma za kolano to przy niektórych ćwiczeniach obdziera sobie nogi Był bardzo zadowolony.
Do tego zaprosiłam go na degustację czekolady, żeby było też na słodko
delilach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 10:12   #1026
emilienne
Raczkowanie
 
Avatar emilienne
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 55
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Fanowi siłowni polecam kupić np. torbę na trening, mój był bardzo z niej zadowolony, plus kubek do mieszania tych różnych odżywek czy białka np. Olimpu
emilienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 14:34   #1027
Adrianna1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 12
Dot.: Golarka elektryczna dla chłopaka - którą wybrać?

Mój kiedyś tam przebąkiwał że by chciał mieć golarkę elektryczną. Skoro Brauna także też polecacie to może taki Braun Series 3?? Miał ktoś do czynienia ?? bo byłby jeszcze w mojej kategorii cenowej.
__________________
Coś z niczego

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-09-09 o 15:07 Powód: link
Adrianna1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 18:57   #1028
ir_las
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Odżywki to faktycznie spoko pomysł, mój brat ma niedługo urodziny, a że ćwiczy dużo, to chyba mam już pomysł na prezent. Dzięki!!
__________________
Biznes TŻ Logistyka sklepu internetowego Raben
ir_las jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 08:30   #1029
Owieecka
Raczkowanie
 
Avatar Owieecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 372
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez capemay Pokaż wiadomość
Znalazłam coś takiego, taki minikurs i mógłby zasiąść za sterem http://www.katalogmarzen.pl/pl/o/Kurs-pilotazu - o coś takiego mi chodzi. Tyle, że nie ma tam nawet mojego miasta i jednak trochę przekracza budżet.

Wcześniej planowałam skok na bungee, bo wiem, że też chciał.
Też myślałam o czymś w ten deseń i chyba najtańsza opcja jaką znalazłam :-D http://www.zycietoprzygoda.pl/produc...rwszy-lot.html
ale trochę obawiam się kupowania prezentów na tego typu stronach ciekawe jak to wygląda organizacyjnie. Poza tym to dość krótkie przeżycie.
Jeszcze z innej strony z takimi prezentami- emocjami mam upatrzone jedno motoryzacyjne przeżycie. W tej samej cenie- 2h. Ale równie dobrze zamiast przez taką stronę to w szkole jazdy można by to wykupić i może byłoby taniej i lepiej zorganizowane? Zwłaszcza, że to już coś co bardzo kręci mojego kumpla, więc musi mieć jakiś poziom, bo w przeciwieństwie do lotu to tu już jakąś wiedze ma. Tyle, że przez jakąś szkołę, która organizuje wypady na tor nie będzie tak ładnie podarowane w formie kuponu i nie dałoby pewnie rady z tak długim terminem ważności do wykorzystania, więc jednak wybrałabym przez stronę internetową z prezentami. Jako trzecią opcję rozważam własnie skok na bungee, ale to już na pewno bez posrednika bym kupiła, bo mają kupony podarunkowe. Tylko tam kupon jest ważny do kwietnia i zastanawiam się czy nie przyjemniej jest sobie skakać w cieplejszym okresie? Chociaż, w te kilka sekund to chyba nie czuje się różnicy + emocje grzeją Ale tu w ogóle zastanawiam się czy facet się nie przerazi takim prezentem, bo akurat nie wspominał by to go kręciło Albo w ogóle zrezygnuję z ekstremalnych prezentów i skończę na książce albo perfumach Strasznie się waham co będzie dobrym pomysłem a co nie Mam jeszcze 2 tygodnie do namysłu.
Owieecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 09:44   #1030
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
bleuclair AC możesz kupić w pre-orderze, dać mu wydrukowane potwierdzenie lub własnoręcznie zrobiony kupon na odebranie gry w dniu premiery. Ja by się cieszyła, nawet jakbym miała czekać jeszcze miesiąc. Do tego jakiś drobny upominek, np. słodycze. Może podkładkę pod mysz z AC lub inną grą, w którą gra.
Pomysł z grą niestety już odpada
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 17:59   #1031
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Maszynka do wlosow dla TŻ

moj TŻ ma za 2 dni urodziny i akurat jego wieloletnia maszynka ktorej uzywa do golenia wlosow dokonala zywota pare dni temu wiec chialabym mu kupic nowa i tu putanie..jaka?? nie droga na pewno bo bedzie to dodatek do prezentu w sumie cos do 100 zł da sie znalezc?aktualnie uzywal firmy severin i byl zadowolony do dluuuugo mu sluzyla..teraz jest masa tego wszystkiego i niewiem jaka wybrac.a dodam ze TŻ lubi rzeczy praktyczne . pomozcie
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 10:15   #1032
miracle2808
Raczkowanie
 
Avatar miracle2808
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
GG do miracle2808 Send a message via Skype™ to miracle2808
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Dziewczyny, ja odnośnie prezentu dla TŻta, z tym, że sam prezent już wybrałam oboje jeździmy na motocyklu - postanowiłam więc wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest właśnie kurtka motocyklowa - i podarować mu drugą nową w jego przypadku to bardzo praktyczny prezent (a też dość kosztowny)

trzeba było tylko zrobić zdjęcie o tematyce motocyklowej i uzbierać jak najwięcej polubień dlatego zwracam się do Was o pomoc wystarczy kliknąć w facebookowy link poniżej i zostawić like

https://www.facebook.com/msmotopl/ph...type=1&theater

z góry dziękuję Wam za solidarne wsparcie, Wizażanki!
__________________
bo czasem mam taką chwilę,
że chciałabym dostać szczęście za darmo

miracle2808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 13:22   #1033
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez miracle2808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja odnośnie prezentu dla TŻta, z tym, że sam prezent już wybrałam oboje jeździmy na motocyklu - postanowiłam więc wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest właśnie kurtka motocyklowa - i podarować mu drugą nową w jego przypadku to bardzo praktyczny prezent (a też dość kosztowny)

trzeba było tylko zrobić zdjęcie o tematyce motocyklowej i uzbierać jak najwięcej polubień dlatego zwracam się do Was o pomoc wystarczy kliknąć w facebookowy link poniżej i zostawić like

https://www.facebook.com/msmotopl/ph...type=1&theater

z góry dziękuję Wam za solidarne wsparcie, Wizażanki!
kliknięte
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 14:27   #1034
miracle2808
Raczkowanie
 
Avatar miracle2808
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
GG do miracle2808 Send a message via Skype™ to miracle2808
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
kliknięte
bardzo dziękuje ) nie wiem skąd ludzie mają tyle tych polubień dam znać potem jaki był rezultat wsparcia!
__________________
bo czasem mam taką chwilę,
że chciałabym dostać szczęście za darmo

miracle2808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 21:56   #1035
Amellia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 16
Dot.: Prezent na urodziny męża

Całkiem fajny pomysł ten zestaw koszuli z marynarką.
Ale może jeszcze uzupełnij ten zestaw o elegancki krawat np. marki xxx
Z pewnością jakiś odpowiedni krawat dopasujesz do tego zestawu
Zobacz tu

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-03 o 07:49 Powód: Reklama.
Amellia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 11:28   #1036
nadkorka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6
Dot.: Prezent na urodziny męża

Nie widze co wybrałaś ale moim zdaniem na prezent koszula i marynarka - troche obciachowe - to można kupić osobno a jako prezent coś niewielkiego
nadkorka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 09:01   #1037
marek01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent na urodziny męża

A może lepiej odejść od pomysłu z modą? Jest wiele prezentów dających sporo frajdy, jak na przykład przejażdżki sportowymi samochodami Tu masz ciekawą ofertę: http://www.autoprezent.pl/prezent-dla-mezczyzny/
marek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 09:00   #1038
anonimow_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Witajcie,

Jestem od nie dawna z chłopakiem i jak wiecie zbliża się dzień chłopaka a ja nie mam pomysłu co mu kupić.
Myślałam nad mrożącym kuflem, badź karnetem na basen... Chcę mu kupić coś drobnego tylko żeby wiedział że pamiętam ale na prawdę już sama nie wiem

Dziękuję za wszelkie propozycje
anonimow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 10:36   #1039
tamara84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 10
Dot.: grawer dla chłopaka

Zależy na czym to będziesz grawerować. Ja swojemu chłopakowi kupiłam piękny długopis (z okazji zakończenia studiów) i wygrawerowałam po prostu jego inicjały z odpowiednim tytułem)
tamara84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-19, 10:40   #1040
zygzaczkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 50
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Jeśli lubi pić piwo, to kufel jest dobrym pomysłem. Ja kupiłam np. śmieszne etui na iPhone'a. Tutaj masz też kilka pomysłów:

Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2014-09-26 o 20:13 Powód: link
zygzaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 12:18   #1041
kissoflife001
Zadomowienie
 
Avatar kissoflife001
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: bardziej wschód niż południe ;)
Wiadomości: 1 172
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez anonimow_a Pokaż wiadomość
Witajcie,

Jestem od nie dawna z chłopakiem i jak wiecie zbliża się dzień chłopaka a ja nie mam pomysłu co mu kupić.
Myślałam nad mrożącym kuflem, badź karnetem na basen... Chcę mu kupić coś drobnego tylko żeby wiedział że pamiętam ale na prawdę już sama nie wiem

Dziękuję za wszelkie propozycje
Cytat:
Napisane przez zygzaczkowa Pokaż wiadomość
Jeśli lubi pić piwo, to kufel jest dobrym pomysłem. Ja kupiłam np. śmieszne etui na iPhone'a. Tutaj masz też kilka pomysłów:
http://noszepolskie.blogspot.com/201...-polskich.html
mam ten sam problem
nie chce jakichś głupich prezentów.
Myślałam żeby kupić zwykły ceramiczny kubek i wykonać na nim własnoręczny napis, coś miłego ale nie wiem czy chłopaki doceniają takie gesty
kissoflife001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 02:13   #1042
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Ja kupiłam na jedne urodziny drewniane nielakierowane pudełko(jakby skrzyneczka) a na górze naszkicowałam a potem pomalowałam herb Realu Madryt bo lubi napchałam tam małych Marsów
Do dziś się cieszy z Niego
Koszt pudełka i batoników zamknął się w 20 zł a radochy, że hej
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 14:23   #1043
kissoflife001
Zadomowienie
 
Avatar kissoflife001
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: bardziej wschód niż południe ;)
Wiadomości: 1 172
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Ja kupiłam na jedne urodziny drewniane nielakierowane pudełko(jakby skrzyneczka) a na górze naszkicowałam a potem pomalowałam herb Realu Madryt bo lubi napchałam tam małych Marsów
Do dziś się cieszy z Niego
Koszt pudełka i batoników zamknął się w 20 zł a radochy, że hej
strasznie pomysłowe !
kissoflife001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 12:40   #1044
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Myślicie,że zakup zegarka dla faceta w okolicach 300 zł np z Casio to kiepski pomysł? Wiem,że on nie ma zegarka, wspominał kiedyś, że kupi sobie taki wypasiony za minimum 1000 zł, no ale póki co... Sama nie wiem. Zresztą nie znam się na męskich zegarkach, nie wiem czy w tej cenie wybrałoby się coś rozsądnego, a nie jestem pewna, czy on woli nie nosić żadnego zegarka niż miałby nosić jakiś tani.
Wiem też że potrzebuje kupić sobie porządną walizkę na kółkach, no ale jak ja mu taki prezent bym zafundowała to nie wiem, jakoś sobie nie wyobrażam. Myślałam o jakimś bonie do tego typu sklepu ale nie mam pojęcia czy jakiś sklep z walizkami ma coś takiego. Pomożecie? Bo czasu coraz mniej , a ja nadal wiem,że nic nie wiem...

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2014-09-21 o 12:43
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 15:38   #1045
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Myślicie,że zakup zegarka dla faceta w okolicach 300 zł np z Casio to kiepski pomysł? Wiem,że on nie ma zegarka, wspominał kiedyś, że kupi sobie taki wypasiony za minimum 1000 zł, no ale póki co... Sama nie wiem. Zresztą nie znam się na męskich zegarkach, nie wiem czy w tej cenie wybrałoby się coś rozsądnego, a nie jestem pewna, czy on woli nie nosić żadnego zegarka niż miałby nosić jakiś tani.
Wiem też że potrzebuje kupić sobie porządną walizkę na kółkach, no ale jak ja mu taki prezent bym zafundowała to nie wiem, jakoś sobie nie wyobrażam. Myślałam o jakimś bonie do tego typu sklepu ale nie mam pojęcia czy jakiś sklep z walizkami ma coś takiego. Pomożecie? Bo czasu coraz mniej , a ja nadal wiem,że nic nie wiem...
W okolicy 300zł kupisz jakiś łądny zegarek z casio/lorus (jeśli chodzi o zegarek na bransolecie)
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 16:38   #1046
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Casio są świetne mój Tata zawsze je kupuje i są na lata
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 20:34   #1047
kasjana1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 49
Dzień chłopaka,nie wiem co wybrać!

Cześć dziewczyny
Jak wiadomo,zbliża się dzień chłopaka. Niestety,w tym roku budżet mam baaardzo ograniczony,dlatego mieliśmy razem jechać po prostu na imprezę z tej okazji i tyle. Postanowiłam jednak dać mu jakiś mały upominek,tak żeby było miło Wybrałam dwie rzeczy, jedna to masażer do ciała,tż ma ciężką,fizyczną prace i często narzeka na bóle pleców,więc pomyślałam,że spędzając razem wieczór możemy to umilić fajnym,sprytnym,podręczny m masażerem. Z drugiej strony,znalazłam bardzo fajny gadżet,a mianowice zestaw do wina-korkociąg,dozownik itd. A to wszystko zamknięte w eleganckiej,czarnej butelce,która do złudzenia przypomina butelke wina. To też byłoby fajnym upominkiem,ponieważ lubimy wino i często próbujemy różnych gdy spędzamy razem czas. Jak myslicie,który prezent byłby lepszy? Nie wiem co wybrać,a czas goni..
Wrzucam zdjęcia,żebyście wizualnie również mogły ocenić
1. http://www.takapaka.pl/Default/Thumb...4/resize/width
2. http://img.shmbk.pl/rimgspr/7916978_...g?scale=canvas
kasjana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 20:53   #1048
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Dzień chłopaka,nie wiem co wybrać!

Ja bym była za masazerem, dodatkowo w dzień chłopaka zrobiłabym mu fajny sexy masaż :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 21:30   #1049
kasjana1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 49
Dot.: Maszynka do wlosow dla TŻ

Może remighton? philips?
http://www.ceneo.pl/8742809
http://www.ceneo.pl/6652162
Są to dobre marki,więc myślę,że byłby zadowolony z jakości sprzętu
kasjana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 22:10   #1050
slodko_gorzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: grawer dla chłopaka

Właśnie też się nad tym zastanawiam . Na pewno z jednej strony chciałabym wygrawerować logo jego ulubionej drużyny/marki samochodu (jeszcze nie zdecydowałam), a z drugiej napisać jakąś dedykację. Tylko nie mam kompletnie pomysłu, jak mogłaby ona brzmieć. Jednak nie chciałabym by zajęło to dużo miejsca, było proste ale też i nie banalne.
I mam małe wątpliwości, czy na pewno z drugiej strony grawerować dedykację, czy już nie będzie za dużo i czy nie będzie napaćkane tam bez ładu i składu.
slodko_gorzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 20:34:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:21.