Seboradin - wątek zbiorczy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-04, 23:00   #541
kinieczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: SEBORADIN - gdzie można kupić w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość
Np. w Superpharmie w Galerii Kazimierz, w aptece na Karmelickiej obok Rossmanna, przez system ☠☠☠☠☠☠☠ (odbierając w wybranej aptece).
Nawet w Almie (krakchemia).
__________________
"Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie."
S.I.Witkiewicz
kinieczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 20:01   #542
CAR0LKA
Rozeznanie
 
Avatar CAR0LKA
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 786
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Bardzo Wam dziękuję za szybką odpowiedź
Udało mi się dziś kupić balsam w aptece na Karmelickiej koło Rossmanna.
Zdziwiłam się trochę jak zobaczyłam co mi pani podała bo opakowanie jest teraz inne, ale mam nadzieję że tego zachwalanego składu nie zmienili
Jutro pierwszy test
CAR0LKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 17:47   #543
paulina3553
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 489
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

hej dziewczynki mam pytanie.
zachwalacie tu seboradin a czu ktoras dziewczyna uzywala go na tyle dlugo zeby zagescic cala dlugosc wlosow? czy tylko tyle zeby wyrosly te malutkie wlosy? bo ja uzywam lotionu od prawie 3 tyg i widze male wloski ale nadal wypada mi duzo ich, mysle ze chociaz uzywam szamponu i lotionu nie zachamowalo to wypadania

wiec moje pytanie czy jest sens uzywanie tego plynu i czy jak te wloski male urosna naprawde bede miala gesciejsze wlosy nawet jak mi bardzo duzo ich wypada?
paulina3553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 16:31   #544
paulina3553
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 489
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

up up
paulina3553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 16:35   #545
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Kupiłam ostatnio szampon i lotion Seboradin Niger i tutaj moje pytanie. Czy mogę stosować lotion wieczorem a rano myć włosy? Bo nałożony po myciu wydaje mi się że lekko matuje włosy (używam tylko na skalp ale to oczywiste że na włosy przy nasadzie też spłynie).
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 19:14   #546
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Tak oczywiście możesz tak robić. Robią tak dziewczyny, bo niektórym wzmaga on przetłuszczanie.

Napiszę trochę o lotionie po 2 miesiącach używania.
Jest wydajny zostało mi go jakieś 75%, przyśpiesza mi wzrost włosów
Nie spowolnił przetłuszczania, wyrosło mi pełno baby hair, ogólnie na razie jest u mnie na duży plus.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 08:09   #547
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

A który to lotion jest? Fioletowy czy pomarańczowy? Do włosów wypadających tak? A on nie ma alkoholu w składzie?
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 08:22   #548
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

ma alkohol w składzie, dlatego nie zawsze wcieram go codziennie i zrobiłam raz przerwę tak jak zaleca producent (tydzień nie wcierać), ale myję babydreamem więc skóra nie jest tak sucha.
dokładna nazwa to seboradin niger lotion ten z fioletowym kolorze, do włosów przetłuszczających się i skonnych do wypadania.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 09:48   #549
Shili
Rozeznanie
 
Avatar Shili
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 575
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Hej ! Mam do was pytanie, kupiłam sobie Seboradin Lotion Niger już w tym nowym opakowaniu i przeczytałam na buteleczce jak stosować, tam pisze, że wmasować w skórę głowy i włosy, i tu mam pytanie: Czy gdybym spróbowała też na włosy to co by się im stało? Dajecie tylko na skalp czy na włosy też?
__________________




Shili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 13:47   #550
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

na skalp, bo zawiera alkohol i włoski może wysuszyc
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 20:59   #551
Shili
Rozeznanie
 
Avatar Shili
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 575
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
na skalp, bo zawiera alkohol i włoski może wysuszyc
Dziękuję
__________________




Shili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 09:35   #552
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 640
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Dla mnie seria seboradinów była bardzo dobra, zażywałam szamponu, ampułek i wcierkę.Powrócę do tej linii kosmetyków jak wykończę tonik garnier neril.
__________________
- od marca 2009 roku nie susze, i nie prostuje włosów;
- od 2006 roku ich nie farbuje ;
- zapuszczam włoski
- ostatnie podcięcie włosów 10 październik 2011 rok.
- obecna długość to włosy do ramion.
CEL: WŁOSY DO ŁOPATEK LUB DŁUŻSZE.
Gosi@
Gosia19011983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 15:47   #553
olusialodz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

A ja mam pytanie, ponieważ nie wiem z której serii mam kupic seboradin. Tzn lotion chciałabym do włosów przetłuszczających, ponieważ musze je myć codziennie, nie jest ich za duzo, a rano juz sa nieswieże, wiec bałabym sie, ze je przetłuści ale nie wiem jak z balsamem i szamponem, bo obawiam sie tego, ze przesuszy mi to wlosy, gdyz czasami wydaja sie sianowate prostuje i susze je, chcoiaz z prostowanie teraz ograniczam do minimum i niecodzinnie, na razie z reguły myje szamponami z silikonami, czasami ziołowymi. Czy ktoś jest w stanie mi cos podpowiedzieć, bo nie mogę sie zdecydować :P

Może dodam jeszcze, ze chodzi mi o szybszy porost włosów i zregenerowanie rozniez, bo troche je męczyłam.

Edytowane przez olusialodz
Czas edycji: 2010-01-11 o 17:26
olusialodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 14:17   #554
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olusialodz Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, ponieważ nie wiem z której serii mam kupic seboradin. Tzn lotion chciałabym do włosów przetłuszczających, ponieważ musze je myć codziennie, nie jest ich za duzo, a rano juz sa nieswieże, wiec bałabym sie, ze je przetłuści ale nie wiem jak z balsamem i szamponem, bo obawiam sie tego, ze przesuszy mi to wlosy, gdyz czasami wydaja sie sianowate prostuje i susze je, chcoiaz z prostowanie teraz ograniczam do minimum i niecodzinnie, na razie z reguły myje szamponami z silikonami, czasami ziołowymi. Czy ktoś jest w stanie mi cos podpowiedzieć, bo nie mogę sie zdecydować :P

Może dodam jeszcze, ze chodzi mi o szybszy porost włosów i zregenerowanie rozniez, bo troche je męczyłam.
kup lotion do przetłuszczajacych sie włosów i skłonnych do wypadania, a szampon mozesz miec z innej firmy, niekoniecznie seboradin jak uwazasz, ja mam tylko lotion, wcieram go w skóre codziennie i wykonuje przy tym kilkuminutowy masaz, na włosy nie stosuje bo zawiera alkohol i moze wysuszyc włosy zwłaszcza jak sie czesto uzywa
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:44   #555
olusialodz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Dziekuje Ci bardzo serdecznie, zamówilam lotion, a nad reszta sie jeszcze zastanowię
olusialodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:39   #556
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olusialodz Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, ponieważ nie wiem z której serii mam kupic seboradin. Tzn lotion chciałabym do włosów przetłuszczających, ponieważ musze je myć codziennie, nie jest ich za duzo, a rano juz sa nieswieże, wiec bałabym sie, ze je przetłuści ale nie wiem jak z balsamem i szamponem, bo obawiam sie tego, ze przesuszy mi to wlosy, gdyz czasami wydaja sie sianowate prostuje i susze je, chcoiaz z prostowanie teraz ograniczam do minimum i niecodzinnie, na razie z reguły myje szamponami z silikonami, czasami ziołowymi. Czy ktoś jest w stanie mi cos podpowiedzieć, bo nie mogę sie zdecydować :P

Może dodam jeszcze, ze chodzi mi o szybszy porost włosów i zregenerowanie rozniez, bo troche je męczyłam.
ja tobie rowniez polecam Seboradin lotion do wlosow przetluszczajacych sie, natomiast na koncowki (lub na dlugosc losow) cos innego, np. olejek rycynowy, najlepiej ole kokosowy, ewentualnie jedwab w plynie
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 20:15   #557
olusialodz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Dziękuję za odpowiedzi, kupiłam całą serie seboradin niger, lotion stosuję codziennie, a szampon z balsamem roznie, gdyz mam kilka i nie potafie myć jednym :p I właśnie jutro mija 3 tydzień stosowania lotionu, czy robic tygodniową przerwe jak zaleca producent, czy stosowac dalej ? Jak Wy zrobiłyście ?
Co do oleju kokoswego i rycynowego to używam też od jakiegoś czasu róznież, ale niezbyt regularnie, bo włosy myje rano, a żeby zmyć to wszystko musze umyć pare razy i zajmuje mi to sporo czasu, tak samo jak z waxem, w ciągu tygodnia mam problem, ale w weekendy wynagradzam sobie ;d
olusialodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 20:36   #558
paulina3553
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 489
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

czy moze mi ktos odpowiedziec??
paulina3553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 10:04   #559
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paulina3553 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki mam pytanie.
zachwalacie tu seboradin a czu ktoras dziewczyna uzywala go na tyle dlugo zeby zagescic cala dlugosc wlosow? czy tylko tyle zeby wyrosly te malutkie wlosy? bo ja uzywam lotionu od prawie 3 tyg i widze male wloski ale nadal wypada mi duzo ich, mysle ze chociaz uzywam szamponu i lotionu nie zachamowalo to wypadania

wiec moje pytanie czy jest sens uzywanie tego plynu i czy jak te wloski male urosna naprawde bede miala gesciejsze wlosy nawet jak mi bardzo duzo ich wypada?

pewnie ze sie oplaca. a wlosy wypadac beda bo musza. nie ma takiej osoby na swiecie ktorej by w w ogole dziennie wlosy nie wypadaly

wez tez pod uwage to, ze Seboradin dziala dobrze na skore glowy, a nie tylko na porost. juz lepiej stosowac to czy jakies Pantene
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 15:52   #560
candy007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

tez mialam seboradin i wydawal mi sie naprawde dobry:
) z tym, ze obilo mi sie o uszy, iz powoduje'rudzenie' farbowanych na braz wlosow, a mam zamiar pomalowac i tutaj mam dylemat. uzywac seboradinu czy nie?
candy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 19:21   #561
paulina3553
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 489
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez candy007 Pokaż wiadomość
tez mialam seboradin i wydawal mi sie naprawde dobry:
) z tym, ze obilo mi sie o uszy, iz powoduje'rudzenie' farbowanych na braz wlosow, a mam zamiar pomalowac i tutaj mam dylemat. uzywac seboradinu czy nie?
ja mam wloay malowane na braz i nic takiego nie zauwazylam
paulina3553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 19:37   #562
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez candy007 Pokaż wiadomość
tez mialam seboradin i wydawal mi sie naprawde dobry:
) z tym, ze obilo mi sie o uszy, iz powoduje'rudzenie' farbowanych na braz wlosow, a mam zamiar pomalowac i tutaj mam dylemat. uzywac seboradinu czy nie?
nie zauwazylam, zadna z kolezanek nic takiego nie miala.
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 17:08   #563
goga01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Dziewczyny, który lepszy? Seboradin ,czy Radical? Dodam, że włosy mam bardzo cienkie i wypadające oraz przesuszone, szczegolnie koncowki aż tak ze kruszą się i oststatnio musialam obciąć połowe.
goga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 09:37   #564
Lanet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 73
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

goga01 jeśli już zastanawiasz się nad tymi dwoma to proponuje seboradin w ampułkach. Fakt kosztuje koło 40 zł ale jest naprawde dobry. Pomógł mi kiedy miałam anemie i o tym nie wiedziałam a włosów wypadało znacznie mniej. Tyle że po skończeniu kuracji znowu wypadały no ale to właśnie z powodu braku żelaza No tylko jeden minus : zaczeły mi sie po nim włosy przetłuszczać Ale u Ciebie nie musi tak być, każde włosy na reagują inaczej Tak czy owak i tak bedzie lepszy niz Rdical bo ten nie dał mi po prostu nic, nawet odrobine nie wzmocnił włosów. Zero.
Pozdrawiam
__________________




Lanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 22:11   #565
aga9002
Raczkowanie
 
Avatar aga9002
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 164
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

hej dziewczyny! czy któraś z Was próbowała może seboradni z nafta kosmetyczną albo ten z żen szeniem?

a tak w ogóle to po jakim czasie jest widoczny efekt stosowania lotion'u i czy ten z zen-szeniem do suchych działa jak ten do przetłuszczających, z obawy przed całkowitym wysuszeniem moich zniszczonych wlosow przez panią fryzjerkę balam sie kupić tego fioletowego, ze calkiem zrobi mi sie siano, a musialam cos kupic gdyz moim problemem prócz siana na glowie jest to, ze wypadja strasznie? co o tym myślicie?
aga9002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 07:04   #566
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga9002 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! czy któraś z Was próbowała może seboradni z nafta kosmetyczną albo ten z żen szeniem?

a tak w ogóle to po jakim czasie jest widoczny efekt stosowania lotion'u i czy ten z zen-szeniem do suchych działa jak ten do przetłuszczających, z obawy przed całkowitym wysuszeniem moich zniszczonych wlosow przez panią fryzjerkę balam sie kupić tego fioletowego, ze calkiem zrobi mi sie siano, a musialam cos kupic gdyz moim problemem prócz siana na glowie jest to, ze wypadja strasznie? co o tym myślicie?
mam seboradin lotion z zen-szeniem, wcieram codziennie wieczorem i rano tez choc nie zawsze,uzywam od ponad 2 tyg, nie moge powiedziec ze włosy przestały mi wypadac calkowicie chociaz przy myciu wypada mi mniej, wogole chciałabym powiedziec ze mi włosy wypadają tylko jak myje, całe mnostwo, a myje je bardzo delikatnie, przy czesaniu nie wypadaja
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 14:03   #567
Agnieszka12o1
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka12o1
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 5 010
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Witam :P
Od pewnego czasu przymierzam sie do zakupu Seboradinu lotion ale nigdzie nie moge go znalezc
Przeszlam wszystkie najblizsze apteki i nic
Ale sprobuje poszukac w wiekszych miastach moze sie znajdzie 3mcie kciuki :P
__________________
PEOPLE ALWAYS LEAVE
Agnieszka12o1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 16:32   #568
pati0111
Rozeznanie
 
Avatar pati0111
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 812
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Ja używam od 11 października I mam troszke malutkich włosków na lini czoła !
Baardzo mało ich jest narazie ale mam nadzieje , że wyrośnie więcej. Troszeczkę zmniejszył wypadanie włosów ale dalej czekam na większe efekty po 3 tygodniach robilam tygodniową przerwę

Edytowane przez pati0111
Czas edycji: 2010-11-11 o 16:33
pati0111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 15:08   #569
aga9002
Raczkowanie
 
Avatar aga9002
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 164
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Dziewczyny czy naprawdę żadna z Was nie stosowałam seboradin -u z tej serii z nafta kosmetyczna? Chciałam zakupić lotion i balsam skład jest bardzo zachęcający cytuje
"Preparat jest nowoczesnym odpowiednikiem tradycyjnej receptury: nafta + żółtko + olejek rycynowy + cytryna. Zawiera bezwonną naftę kosmetyczną, naturalne wyciągi ziołowe, olejki eteryczne, substancje odżywcze, nawilżające i pielęgnujące, witaminy A, E, F, H, prowitaminę B5."

szukałam ale nie mogę znaleźć żadnych opinii , będę wdzięczna za inf
aga9002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 20:23   #570
Agooha84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 25
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga9002 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy naprawdę żadna z Was nie stosowałam seboradin -u z tej serii z nafta kosmetyczna? Chciałam zakupić lotion i balsam skład jest bardzo zachęcający cytuje
"Preparat jest nowoczesnym odpowiednikiem tradycyjnej receptury: nafta + żółtko + olejek rycynowy + cytryna. Zawiera bezwonną naftę kosmetyczną, naturalne wyciągi ziołowe, olejki eteryczne, substancje odżywcze, nawilżające i pielęgnujące, witaminy A, E, F, H, prowitaminę B5."

szukałam ale nie mogę znaleźć żadnych opinii , będę wdzięczna za inf


Tez sie zastanawialam nad tym balsamem wiec bede wdzieczna za wszelkie opinie
Agooha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-16 20:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.