Seboradin - wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-05, 08:33   #1
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896

Seboradin - wątek zbiorczy


Kochane znawczynie lotonu Seboradin
Mam pytanko. Podobno są go dwie wersje - do włosów przetłuszczających się (nigdzie go nie było, byłam w 100 aptekach!!!) i do włosów suchych i zniszczonych (dostepny wszedzie).
Nie wiem, której wersji powinno się używać, kiedy na skórze głowy pojawia się łuszczyca. Wszystko jedno? Który ma właściwości leczące to schorzenie? Oba?
POMÓŻCIE! bo już nie wiem co robić

Dodam, że włoski mam przesuszone na końcach i lekko tłuszczące się przy głowie. Zależy mi też na ich wzmocnieniu i przyspieszeniu wzrostu.
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 12:01   #2
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: loton seboradin - help

PODCIĄGAM!
Dziewczynki pomóżcie
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 18:52   #3
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Re: loton seboradin - help

słuchaj jesli masz problem z zakupem moge ci pomóc ponieważ rozprowadzam ten specyfik u mnie jest dostepny w każdej aptece jezeli chcesz i juz zdecydujesz się na któryś to daj znać. n_omi@o2.pl koszt przesyłki to 5 złotych. Aha włoski masz mieszane ale coś ci powiem...ja uzywam teraz seboradinu do włosów przetłuszczających się i w tej kwesti nie zauważyłam żadnej różnicy,więc dla regeneracji włosa doradzałabym do włosków suchych,napewno je podratuje
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 19:30   #4
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Re: loton seboradin - help

przepraszam nie przeczytałam dokładnie twojej wypowiedzi, masz problemy z łuszczycą a o lotionie jest pisane tak: Przyspiesz porost włosów,wzmacnia je i sprawia ze pieknie lśnią. To uzupełnienie pielęgnacji włosów tłustych oraz skóry głowy podatnej na dermatozy. Działa długotrwale docierając do elementów żywych włosa - mieszka i cebulki. Chroni włosy przed agresywnym działaniem zanieczyszczeń powietrza. Podstawa działania lotionu SEBORADIN NIGER opiera się na wyciągu z czarnej rzodkwi. Witaminy i mikroelementy w nim zawarte wzmacniają cebulki włosowe i pobudzają je do odrostu. Jego bakteriostatyczne działanie pomaga w leczeniu podrażnień oraz łupieżu. W zachowaniu równowagi mikrobiologicznej skóry głowy pomaga zawarty w lotionie olejek drzewa herbacianego, a także olejki eteryczne sosny i kolendry. !!!!!!!!!!!!Tymol, naturalny bakteriostatyk i związek grzybobójczy niszczy przyczynę łupieżu i łuszczycy - szkodliwe grzyby i bakterie!!!!!!!!!!! Olejki i hiperyzyna zawarte w wyciągu z dziurawca regulują ilość drobnoustrojów, łagodzą stany zapalne skóry oraz pomagają w regulacji pracy gruczołów łojowych skóry. Wyciąg z kłącza tataraku dostarcza składników poprawiających ukrwienie skóry i powstrzymujących wypadanie włosów. Olej rycynowy chroni osłonkę włosa, łączy się z keratyną i stabilizuje jej strukturę. tak więc chyba się pomyliłam z moją radą i lepiej chyba zastosować ten do włosów przetłuszczających się. Strasznie przepraszam za zamieszanie
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 19:34   #5
casteam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 80
Re: loton seboradin - help

ile kosztuje ten specyfik ? mam włosy przetłuszczające się (wieczorem umyje włosy, rano już wyglądaja na tłuste ;/)
casteam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 20:18   #6
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Re: loton seboradin - help

u mnie ten lotion kosztuje 15 złotych. Jest to standardowa cena która wacha sie czasem +/- 2 złote. Wydaje mi sie że jest to cena bardzo korzystna gdyz jest to bardzo wydajny kosmetyk. Mnie starcza na ponad miesiąc jedna buteleczka...ale pryskam całą głowę gdyż bardzo ułatwia mi rozczesywanie włosów (włoski mam za ramiona). Zazwyczaj jednak pryska sie tylko skóre głowy więc powinien starczyć na jeszcze dłużej.
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 23:22   #7
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Re: loton seboradin - help

n_omi napisał(a):
> u mnie ten lotion kosztuje 15 złotych. Jest to standardowa cena która wacha sie czasem +/- 2 złote.

Ja kupiłam seboradin lotion w sklepie z ziołami i naturalnymi kosmetykami za 12 zł (miesiąc temu).
Mam wersję do włosów przetłuszczających się, słabych, skłonnych do wypadania.
Na opakowaniu producent zamieścił nastepujący opis (cytuję dosłownie): "Lotion aktywuje mieszki włosowe, ułatwia szybszy odrost włosów, reguluje dzialanie gruczołów łojowych, działa przeciwłupieżowo i chroni włosy przed zanieczyszczeniami. Pobudzajacy cebulki włosowe wyciąg z czarnej rzodkwi połączono z działającym oczyszczająco olejkiem z drzewa herbacianegop oraz olejkami eterycznymi sosny i kolendry. Olej rycynowy chroni keratynę włosa i wzmacnia jego osłonkę. Zaleca się codzienne stosowanie wraz z szamponem i balsamem Seboradin Niger. Szczególnie dobroczynną moc wykazuje nocą, podczas odpoczynku. Pozostaje na włosach i skórze głowy, działa długotrwale i skutecznie".
Skład w KW: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1576
Może tymol (w składzie) ma faktycznie działanie przeciwłuszczycowe? (nie znam się na składach...). W każdym razie na butelce, którą mam własnie przed oczami, nie ma o tym wzmianki.

Pozdrawiam.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-06, 00:36   #8
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Re: loton seboradin - help

do sabi...eeee...nie rozumiem...ja nie powiedziałam że tak pisze na butelce,tak piszą o tym specyfiku jego twórcy,na stronie internetowej. Wyrażnie napisałam : Piszą o nim tak: a nie na opakowaniu pisze tak. No cóż ja kupuje w aptece w dość dużych ilościach i myslałam ze po korzystnej cenie ale najwidoczniej warto też zaglądać w inne miejsca, dziękuje za sugestie w sumie mogłam sama wpasć na te sklepy ze specyfikami z ziół ale nawet nie wiem czy jest u mnie cos takiego
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-06, 01:05   #9
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Re: loton seboradin - help

n_omi: możliwe, że tak o nim piszą na stronie www. W wizażowym KW też jest wzmianka o działaniu przeciwłuszczycowym - tymczasem na opakowaniu ani słowa, i nie wiem dlaczego, bo to chyba jest (byłaby?) ważna zaleta tego kosmetyku?
Może sie wypowie ktoś, kto się zna na składach?
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-06, 07:55   #10
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: loton seboradin - help

Dziewczyny, dzięki serdeczne za porady.
Nomi, rozjaśniłaś mi w głowie
Udało mi się na szczęście jeszcze wczoraj dodzwonić (UFF...) do sklepu zielarsko-kometycznego i zamówili mi seboradin do tłustych włosków w hurtowni. Już dziś wieczorkiem odbieram, także na razie dzieki za propozycję dostawy. Jeśli się sprawdzi i zobaczę efekty po pierwszej buteleczce, to chyba zamówię u Ciebie większą ilość, bo naprawdę trudno to dostac, trzeba się nachodzić, naczekać i w ogóle. A ja jestem taka, że jak-już-coś to najlepiej hurrrra i od razu do dzieła Buziaki
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-06, 09:44   #11
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: loton seboradin - help

hmm 15 zł?? ja ten lotion kupiłam za jakieś 8 zł w drogerii Astra (sieć sklepów Koliber) w moim mieście, z tym, że nie zawsze można go tam dostać, a w aptekach to spotkałam cenę 13 z groszami, co i tak wydaje się dużo w porównaniu z tą pierwszą kwotą, którą zapłaciłam za niego
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-06, 11:43   #12
casteam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 80
Re: loton seboradin - help

kupiłam dzisiaj seboradin do włosów przetłuszczających się za 12,70 w sklepie z ziołami etc. tzw. medyk zapach faktycznie odstraszający ale nie dam się i będę używać :P
widziałam jeszcze jakąś odżywkę do włosów Seboravit ale nie wiem co to jest
casteam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 22:04   #13
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka
Re: loton seboradin - help

siup siup podciagam
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 09:08   #14
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Question Który Seboradin?



Mam zamiar wypróbować Seboradin, ale po wizycie w aptece jestem trochę skołowana. Przeszukałam forum - najsławniejszy jest Seboradin lotion, ale który? Są dwa. I tak sobie myślę, że włosy mam ciut zniszczone, więc powinnam kupić ten lotion do suchych i zniszczonych, ale zastanawiam się, czy od tego nie będą mi się szybko przetłuszczać... Który lotion Wy używacie i jak to jest z tym przetłuszczaniem?

I jak to się ima do masek do włosów i innych kosmetyków - wszystko na raz używać? Czy po jednym myciu Seboradin a po innym Rigenol...?

No i jeszcze jedno: ampułki Seboradinu są lepsze od lotionu? Mi zależy głównie na tym, żey szybko włoski rosły...



iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 09:37   #15
Rybkas20
Raczkowanie
 
Avatar Rybkas20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
GG do Rybkas20
Dot.: Który Seboradin?

Ja uzywam lotionu do wlosow zniszczonych.Idac do sklepu mialam zamiar kupic ampulki, ale kuracja 14 dniowa kosztowala 25 zl, wiec postanowilam kupic 200 ml lotionu za 11 zl.Pryskam nim wlosy i skore glowy (mocno go wcieram w skore) zaraz po umyciu i zastosowaniu odzywki ze splukiwaniem.Pozniej po jakies godzince stosuje odzywke bez splukiwania SUNSILK.Robie tak po kazdym myciu.
Rybkas20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 09:40   #16
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: Który Seboradin?

A jak z przetłuszczaniem? Szybciej Ci sie przetluszczają czy nie ma róznicy?
iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 09:50   #17
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Który Seboradin?

ja mam seboradin niger lotion a co do przetłuszczania to nie zauważyłam żeby było gorzej a chyba nawet jest lepiej
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:04   #18
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: Który Seboradin?

Cytat:
Napisane przez sylwia18
ja mam seboradin niger lotion a co do przetłuszczania to nie zauważyłam żeby było gorzej a chyba nawet jest lepiej
Sylwuś niger to jest rodzaj czy seria? Bo z tego co widziałąm dziś w aptece, to wszystkie miały znaczek niger (ale głowy nie dam, ze mi sie nic nie pomieszało).

Jak tam Twoje włoski? Lepiej? Trwała schodzi? jejku jak ja sie ciesze ze ja juz tej mojej trwałej nie mam...

iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:29   #19
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: Który Seboradin?

Ja uzywalam Seboradinu w ampułkach bo strasznie mi wlosy wypadaly pomoglo mi dopiero po trzech opakowaniach . I rzeczywiscie wlosy jakby troche szybciej rosly niz przed tym jak uzywalam tych ampulek. czytalam gdzies ze dobrze jest masowac codziennie glowe (palcami albo szczotka podczas czesania) to wtedy poprawia sie ukrwienie glowy i cebulki szybciej kraza i wlosy rosna chyba to jakos tak bylo - nie pamietam dokladnie
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-27, 10:33   #20
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: Który Seboradin?

I jeszcze jedno ampulki wciera sie w skore glowy a nie we wlosy wiec mozna (chyba) stosowac normalne odzywki, lotiony itd...

jeslibys juz kupila ampulki to lepiej chyba sie stosuje na suche wlosy latwiej jest wymacac gdzie sie juz wtarlo ta ampulke i nie rozciecza sie z woda
ale to tylko moja wymyslona teoria pozdro
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:34   #21
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Który Seboradin?

ja mam z najwyższej jakości żeń-szeniem ,wyciągiem z czarnej rzodkwi i olejem rycynowym.Polecany do włosów suchych i zniszczonych-intensywnie regeneruje,wzmacnia i przeciwdziała wypadaniu.
Moje włosy też się przetłuszczają,lotion tego nie wzmaga
Stosuję go zamiennie z tonikiem rewitalizującym Garnier NERIL -wcieram w skórę głowy bardzo dokładnie,masując opuszkami palców,po 10-15 minutach nakładam odżywkę bez skłukiwania na końce.Jeśli mam w planach użycie Rigenolu lub wosku WAX,najpierw je nakładam,trzymam jakiś czas (ok.godziny) potem zmywam i dopiero wcieram lotion.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:36   #22
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: Który Seboradin?

Słuchaj , jeśli uzywałaś ampułek mogłabyś opisać ich skład? Pewnie jest gdzieś na pudełku
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:37   #23
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: Który Seboradin?

Hmmm... no wlasnie Martaa te ampułki to podobno drogie są a efekt ten sam co lotion.

Aguś ja chyba dziś kupię ten lotion. Jeszcze muszę się z decyzja oswoić.
iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:53   #24
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Który Seboradin?

na moim jest napisane:lotion seboradin niger z czarną rzodkwią, olejkiem z drzewa herbacianego i wzmacniającym olejem rycynowym. do włosów przetłuszczających się, słabych, skłonnych do wypadania. to wszystko co napisali na przedniej etykietce wydaje mi się że rzeczywiście włoski rosną szybciej (z tyłu napisane jest że wpływa na porost włosów) i chyba powoli się wzmacniają bo wyglądają coraz lepiej i zdaje się że mniej wypadająiff jak ja ci zazdroszczę że już masz swoje włoski...pozdrawiam
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 11:03   #25
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Wink Dot.: Który Seboradin?

hmmm...czy ja wiem te ampulki sa nie sa az takie drogie. kosztuja okolo 22 zlotych i starczaja na 2 tygodnie.

tu jest ich skład i dokladna cena -----> www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php%3Ftsid%3D1%26 csid%3D1%26cmd%3Ddetails% 26itemid%3D5581+seboradin +sk%C5%82ad+ampu%C5%82ki& hl=pl

albo tu : http://66.249.93.104/search?q=cache:...%C5%82ki&hl=pl
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 11:18   #26
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: Który Seboradin?

Bardzo dziękuję za skład Też nad nimi mysle, tylko przeraża mnie to, że one ponoć dosyć śmierdzą...
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 11:24   #27
Rybkas20
Raczkowanie
 
Avatar Rybkas20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
GG do Rybkas20
Dot.: Który Seboradin?

Cytat:
Napisane przez iff
A jak z przetłuszczaniem? Szybciej Ci sie przetluszczają czy nie ma róznicy?
Ja mam suche i zniszczone wlosy, wiec trudno mowic u mnie o przetluszczaniu.Ale wydaje mi sie ze ten lotion jest tak lekki (sama plynna forma o tym swiadczy) ze nie powiniene powodowac przetluszczania.
Rybkas20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 11:41   #28
Monisia22
Raczkowanie
 
Avatar Monisia22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: dolnośląskie :)
Wiadomości: 77
GG do Monisia22
Dot.: Który Seboradin?

ostatnio używałam tego lotionu z czarnej rzodkwi i włoski mogłam myć włoski co 2 dni jednak gdy skończyło mi się opakowanie włoski tak strasznie mi się prztłuszczały że musiałam myc codziennie więc kupiłam kolejne opakowanie i teraz myje co 2-3 dni i włoski wcale nie są "tłuste". zauważyłam że włski szybciej rosną 2 miesiące temu robiłam balejaż a odrosty mam takie jak po 4 miesiącach
Monisia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 12:15   #29
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: Który Seboradin?

Cytat:
Napisane przez Hela_Bertz
Bardzo dziękuję za skład Też nad nimi mysle, tylko przeraża mnie to, że one ponoć dosyć śmierdzą...
nie jest tak zle da sie wytrzymac
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 00:21   #30
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: Który Seboradin?

No i kupiłam sobie... ten do przetłuszczajacych. Fakt - zapach nie zacheca do kupna. Butelka tez moim zdniem całkowicie nieprzemyślana. Nie wiem czy w ogole jest sens to nakładać palcami. Ja przelałam sobie do pojemniczka po spray'u Gliss Kur'a bo tak jest znacznie wygodniej.

Mam nadzieję, że lotion coś zdziała.
iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-16 20:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.