Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II . - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-03, 14:12   #2191
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
nie, to nie o tym mówimy
mówimy o tej http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-twist-off.htm
aaa
Ale to, co wkleiłam jak najbardziej polecam
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 14:22   #2192
cukiereczeek
Zadomowienie
 
Avatar cukiereczeek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

cześć dziewczyny, można się przyłączyć? od dziś podczytuję wątek, jestem na 13 stronie

uwielbiam świerzaki jestem blond i przeważnie nosze ciuchy tylko w tym stylu najbardziej mi pasują

ostatnio zastanawiam się nad kupnem kremu z Vishy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-30653-opis-Vichy-Normaderm-ProMat-Krem-matujacy-SPF-15.htm czy rzeczywiście jest taki dobry? na kwc są dosyć sprzeczne opinie i sama nie wiem... nie wiem czy pisałyście już o tym kremie, jeszcze nie zdążyłam doczytac ogólnie to interesuje mnie taki krem do walki z niedoskonałościami mam trochę TEGO I OWEGO na buźce i chcę się tego pozbyć

wesoołych!
__________________
cześć świecie, będziesz mój.
cukiereczeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 19:50   #2193
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Ależ fajne zdjęcia wkleiłyście Jestem ciekawa Waszych fryzur,bo sama się noszę z zamiarem ciachnięcia, może ktoś zechce wkleić efekty wiosennych zmian(chociażby z zasłoniętą buźką)?

Ja chciałam schudnąć ze 3 kg,ale no przy takim obżarstwie świątecznym, to chyba nie ma dla mnie ratunku
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 19:57   #2194
cukiereczeek
Zadomowienie
 
Avatar cukiereczeek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

ja zrobiłam sobie grzywkę na prosto znaczy koleżanka mi ścinała, TROCHĘ wypiłyśmy i TROCHĘ nierówna wyszła
__________________
cześć świecie, będziesz mój.
cukiereczeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 22:11   #2195
almirith
Raczkowanie
 
Avatar almirith
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 148
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Dawno mnie tu nie było

Ehh, będąc u ciotki zjadłam trzy kawałki sernika (dobrze, że nie ciasta orzechowego) po zapewnieniach, że jest "mało kaloryczny bo sernik przecież z sera jest" Na komórce sprawdziłam: 444kcal/100g, a w domu zważyłam ten mało kaloryczny serniczek i wyszło mi 666kcal Diabelska liczba, no ale wiadomo, że słodycze to zło!

A propos fryzurki, chciałam sobie zrobić prostą grzywkę, ale póki co zaczęłam nosić upięte włosy, więc jak na razie decyzja odłożona. Boję się, że nowe cięcie mogłoby mi się nie spodobać
__________________
Words do not express thoughts very well. They always become a little different immediately after they are expressed, a little distorted, a little foolish.
almirith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 22:16   #2196
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

ja po świętach obiecałam sobie pójść do fryzjera bo tylko to teraz potrzebne jest moim włosom a zmotywowało mnie to że usłyszałam jak mama mówiła cioci że mam włosy jak z reklamy bo tak się błyszczą a ciocia to potwierdziła
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 22:21   #2197
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Ja miałam wcześniej taką fryzurkę emo-light. ^^ I teraz mi odrosło to i śmiesznie wyglądam. Mam jedną długość tak do brody a reszta sięga do talii. Cały czas wymyślam fryzury żeby to zatuszować. -,-
W ogóle dziś przejrzałam się tak dokładnie w lustrze i zaczynam ogromne odchudzanie, wezmę się chyba za A6W, muszę tym ćwiczeniom dać drugą szansę, ostatnio wytrwałam jakieś 21-22 dni.
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 06:55   #2198
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

ja tez myslalam o fryzjerze, juz od pewnego czasu korci mnie zeby sciac wlosy do ramion na prosto
z jednej strony wiem ze moge zalowac bo mam wlosy do polowy plecow a z drugiej bardzo takie fryzurki mi sie podobaja, mam wrazenie ze nadaja takiej lekkosci i dziewczecosci no i wiadomo ze wygladalby na zdrowsze
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 08:20   #2199
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez cukiereczeek Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, można się przyłączyć? od dziś podczytuję wątek, jestem na 13 stronie

uwielbiam świerzaki jestem blond i przeważnie nosze ciuchy tylko w tym stylu najbardziej mi pasują
Witaj

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
Ja miałam wcześniej taką fryzurkę emo-light. ^^ I teraz mi odrosło to i śmiesznie wyglądam. Mam jedną długość tak do brody a reszta sięga do talii. Cały czas wymyślam fryzury żeby to zatuszować. -,-
W ogóle dziś przejrzałam się tak dokładnie w lustrze i zaczynam ogromne odchudzanie, wezmę się chyba za A6W, muszę tym ćwiczeniom dać drugą szansę, ostatnio wytrwałam jakieś 21-22 dni.
Powodzenia! Ja kiedyś próbowałam robić A6W, ale chyba nie wytrzymałam dłużej niż 18 dni. I już raczej więcej nie będę próbować

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja tez myslalam o fryzjerze, juz od pewnego czasu korci mnie zeby sciac wlosy do ramion na prosto
z jednej strony wiem ze moge zalowac bo mam wlosy do polowy plecow a z drugiej bardzo takie fryzurki mi sie podobaja, mam wrazenie ze nadaja takiej lekkosci i dziewczecosci no i wiadomo ze wygladalby na zdrowsze
Włosy zawsze odrosną A ogólnie chciałabyś mieć dłuższe włosy niż teraz? Bo to tak jest, że mając włosy pewnej długości wydają nam się one nudne, bo ani długie, ani krótkie, ale wystarczy być cierpliwą i przeczekać ten moment
Ale na zdrowie pewnie im wyjdzie jak podetniesz...

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
http://www.theblondesalad.com/

Swoją drogą, mój ulubiony blog modowy. Jeśli macie jakieś linki w podobnym stylu, to bardzo bym prosiła o podzielenie się
Świetny jest ten blog i te jej ubrania, torebki Niesamowite! Poza tym taka ładna jest i... wygląda na to, że ma WSZYSTKO
W sobotę i niedzielę cały czas oglądałam jej fotki
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 08:24   #2200
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Ja póki co nic z włosami nie robię, oprócz zapuszczania grzywki Nefrytka, były efekty po 6 weidera? Bo ja kiedyś ćwiczyłam, ale nie wytrwałam do końca, a teraz znowu zaczęłam, jestem na 5 dniu chyba
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 08:30   #2201
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

dluzszych bym juz raczej nie chciala a nawet jakby to tylko troche bo potem byly by juz za dlugie, eraz maja ok dlugosc, tylko po prostu mam wrazenie ze jak bym sciela to wygladalabym tak.. swiezej

zaraz ide umyc glowke i jak sie juz pomaluje to sobie zepne je tak z tylu na probe zeby wygladaly n a takie do ramion i ciekawe jak bede tak wygladac
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 08:54   #2202
Kosmitka_1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mój świat
Wiadomości: 43
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

cukiereczeek witaj
Dziewczyny czy któraś z was zna jakąś dobra maść na blizny? Mam taka jedna bardzo czerwona po operacji nadgarstka;/
__________________
MOJE POSTANOWIENIA:
zapuszczam włosy
jem zdrowo
regularnie peelinguje i nawilżam ciało
zapuszczam paznokcie
jem marchewkę
JESTEM PIĘKNA
Kosmitka_1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 09:06   #2203
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Kosmitka_1995 Pokaż wiadomość
cukiereczeek witaj
Dziewczyny czy któraś z was zna jakąś dobra maść na blizny? Mam taka jedna bardzo czerwona po operacji nadgarstka;/
Moja mama ma bliznę po złamaniu nogi i bardzo pomaga jej maść, która nazywa się Cepan. Może Tobie też pomoże
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 09:19   #2204
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Mnie korci grzywka na bok, ale same włosy zapuszczam, bo rok temu miałam za łopatki długie włoski i obcięłam do ramion na prosto, potem cieniowanie i baaaardzo żałowałam. Na szczęście wracają do starej długości
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 09:42   #2205
agniecha9313
Rozeznanie
 
Avatar agniecha9313
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 945
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Kosmitka_1995 Pokaż wiadomość
cukiereczeek witaj
Dziewczyny czy któraś z was zna jakąś dobra maść na blizny? Mam taka jedna bardzo czerwona po operacji nadgarstka;/
No Scar, No Scar i jeszcze raz No Scar. Jest świetny!
agniecha9313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 09:44   #2206
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
Ja póki co nic z włosami nie robię, oprócz zapuszczania grzywki Nefrytka, były efekty po 6 weidera? Bo ja kiedyś ćwiczyłam, ale nie wytrwałam do końca, a teraz znowu zaczęłam, jestem na 5 dniu chyba
To może ja też odpowiem apropo 6 Weidera, bo zrobiłam całą Generalnie z tego co mi wiadomo, to tymi ćwiczeniami nie zrzucisz tłuszczyku, tylko wzmocnisz mięśnie brzucha. Tzn. napewno coś tam zrzucisz ale niespecjalnie. Ja u siebie zauważyłam przede wszystkim jeszcze większe wzmocnienie m. brzucha (zawsze miałam dosyć twarde, od tańca itd. ale teraz nadal, mimo że już nie ćwiczę brzuszków, są twarde jak kamień, przy napinaniu). No i troszkę były widoczne mi się te z górnej partii, że tak to ujmę.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 10:09   #2207
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Świeżynki
Mam dylemat, który z tych samoopalaczy wybrać:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-brazujacy.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...edrniajacy.htm
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...amoopalacz.htm

Co radzicie ?
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 10:14   #2208
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Mircia ja o tym słyszałam dużo dobrego. Tzn. o tym Cafe Mocha. Przede wszystkim na YT. Tak do Twojej wiadomości, na marginesie, to pachnie ponoć dosyć intensywnie kawą, więc jeśli nie lubisz tego zapachu, to go nie kupuj
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 10:19   #2209
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
To może ja też odpowiem apropo 6 Weidera, bo zrobiłam całą Generalnie z tego co mi wiadomo, to tymi ćwiczeniami nie zrzucisz tłuszczyku, tylko wzmocnisz mięśnie brzucha. Tzn. napewno coś tam zrzucisz ale niespecjalnie. Ja u siebie zauważyłam przede wszystkim jeszcze większe wzmocnienie m. brzucha (zawsze miałam dosyć twarde, od tańca itd. ale teraz nadal, mimo że już nie ćwiczę brzuszków, są twarde jak kamień, przy napinaniu). No i troszkę były widoczne mi się te z górnej partii, że tak to ujmę.
Dzięki za odpowiedź Mi najbardziej zależy na spłaszczeniu brzucha.. Więc skoro wzmocniły Ci się mięśnie, mam rozumieć, że brzuch też Ci się spłaszczył?
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 10:43   #2210
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
Ja póki co nic z włosami nie robię, oprócz zapuszczania grzywki Nefrytka, były efekty po 6 weidera? Bo ja kiedyś ćwiczyłam, ale nie wytrwałam do końca, a teraz znowu zaczęłam, jestem na 5 dniu chyba
Ja ćwiczyłam jak miałam bardzo duży brzuch, a że wszyscy to zachwalali, zaczęłam ćwiczyć. Po tych 21-22 dniach jak dotknęłam mój brzuch to owszem, był twardy. Były tam też mięśnie. Ale pod wałkami. Więc nie opłaca się jeżeli masz duży brzuch.

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
To może ja też odpowiem apropo 6 Weidera, bo zrobiłam całą Generalnie z tego co mi wiadomo, to tymi ćwiczeniami nie zrzucisz tłuszczyku, tylko wzmocnisz mięśnie brzucha. Tzn. napewno coś tam zrzucisz ale niespecjalnie. Ja u siebie zauważyłam przede wszystkim jeszcze większe wzmocnienie m. brzucha (zawsze miałam dosyć twarde, od tańca itd. ale teraz nadal, mimo że już nie ćwiczę brzuszków, są twarde jak kamień, przy napinaniu). No i troszkę były widoczne mi się te z górnej partii, że tak to ujmę.
O widzę, że już mnie ktoś prześcignął. Dałabym sobie spokój, gdybym wiedziała że to na kształtowanie mięśni, a nie na spalanie tłuszczu, ale dopiero po rzuceniu tego w cholerę doczytałam o co chodzi.
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 10:47   #2211
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

6 jest na wzmacnianie a nie na spalanie
jak chcecie zrzucic brzuszek to zamiast 6, brzuszkow itp lepsza jest skakanka, bieganie.. bo wlasnie jak sie ma tluszczyk na brzuszku i zrobi sie 6 to efektow nawet nie bedzie zbytnio widac
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 11:03   #2212
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Nie mam dużego brzucha, jestem szczupła, ale chciałam sobie do maja wypracować idealnie płaski brzuszek Dotąd codziennie robiłam 100 brzuszków i takie tam.. Ale skoro ta 6 weidera nie daje takich efektów, to chyba pomyślę nad czymś innym.. Tylko nad czym
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 11:12   #2213
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Mircia ja o tym słyszałam dużo dobrego. Tzn. o tym Cafe Mocha. Przede wszystkim na YT. Tak do Twojej wiadomości, na marginesie, to pachnie ponoć dosyć intensywnie kawą, więc jeśli nie lubisz tego zapachu, to go nie kupuj
dzięki
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 14:51   #2214
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Dziewczyny ratujcie mam ....zmarszczki na dekoldzie mam 18 lat wiec cos jest nie tak... nie wiem co robic. mam sucha skore i smaruje dekold balsamami ale to nie pomaga. po przebudzeniu mam najgorsze bo gdy spie na boku i mam zlaczone razem rece to mi sie ten dekold "gniecie". a wielkiego biustu nie mam zeby ta zmarszczka byla od tego wprost przeciwnie mam maly biust...
probowalam inaczej spac ale podczas snu sie przekrecam i znow to samo....

macie jakies sprawdzone sposoby? kremy?
pomozcie
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 17:53   #2215
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Może spróbuj wcierać balsamy ujędrniające do ciała(skóra będzie sprężysta i 'zagniecenia' nie powinny się tworzyć)i przede wszystkim się nie opalaj jakoś nałogowo(solarium,czy coś) bo cholernie niszczy to skórę, masuj tę część ciała, przyszczypuj, by ujędrnić i się nie kąp w gorącej wodzie!
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 19:09   #2216
vanity__
Raczkowanie
 
Avatar vanity__
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 288
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Można dolączyć?

Jestem w trakcie kompletowania garderoby na kolory ziemi, bo totalnie skradly moje serce uwielbiam kolor "wielblądzi", kupilam ostatnio w tym kolorze spodnie 7/8, i marynarkę.

w przygotowaniu na nowy sezon jestem też na diecie, staram się dobić do 45, troche mi to zajmie biorąc pod uwagę fakt, że w chwili obecnej ważę 54 kg
vanity__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 19:10   #2217
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez vanity__ Pokaż wiadomość
Można dolączyć?
witamy
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 19:47   #2218
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez agniecha9313 Pokaż wiadomość
Kissulka, skąd te bransoletki z Twojego drugiego posta ze zdjęciami? są świetne!
hm... zapisałam je na twardzielu jakis czas temu... i zapomniałam dodac do nazwy marki przykro mi..
Cytat:
Napisane przez Nadya Pokaż wiadomość
zdjecie 3 i 4 chciałabym widzieć na swojej ścianie ...
wpisz w przeglądarce stylistka. pl i wklej
/vagabond-wiosna-lato-2010/zdjecie/24911/ przejrzyj, może coś Ci jeszcze się spodoba
Cytat:
Napisane przez smiley Pokaż wiadomość
wczoraj scielam 20cm włosów ( bo na tej dlugosci mialam jeszcze porozdwajane koncówki ...
jestem załamanaaa
nie martw się, będą zdrowsze i odrosną
Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
http://www.theblondesalad.com/

Swoją drogą, mój ulubiony blog modowy. Jeśli macie jakieś linki w podobnym stylu, to bardzo bym prosiła o podzielenie się
http://almaanies.blogspot.com/
http://www.misspandora.fr/
http://www.stylescrapbook.com/
http://karlascloset.blogspot.com/
http://alicepoint.blogspot.com/
http://charlize-mystery.blogspot.com/
http://styledigger.blogspot.com/

Cytat:
Napisane przez Kosmitka_1995 Pokaż wiadomość
Wesołych Świąt kochane moje świeżynki ja dziś byłam u fryziera i obciął mnie I-D-E-A-L-N-I-E zupełnie tak jak chciałam
to świetnie
[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;18338185]
...
Ja chciałam schudnąć ze 3 kg,ale no przy takim obżarstwie świątecznym, to chyba nie ma dla mnie ratunku [/QUOTE]
ja postanowiłam, że wiosenne odchudzanie zaczynam od następnego poniedziałku, gdy już przejdzie świąteczny okres
Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
witamy
hello

Edytowane przez Kissulka
Czas edycji: 2010-04-05 o 19:51
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 20:29   #2219
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez vanity__ Pokaż wiadomość
w przygotowaniu na nowy sezon jestem też na diecie, staram się dobić do 45, troche mi to zajmie biorąc pod uwagę fakt, że w chwili obecnej ważę 54 kg
ooo to mamy wspólny cel Tylko że ja ważę o ok. 10 kg więcej ;P
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 20:50   #2220
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

do 45? :O a ile masz wzrostu?
ja bym chciala dobic tak do 49 - 50.

Uzywala ktoras http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ery-suchej.htm ??

I hm co tak naprawde daje wycieniowanie wlosow? I komu tzn jakim wlosom najlepiej pasuje?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.