Dieta plaż południowych - Kto ze mną? - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-18, 10:15   #3121
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

to ja po śniadanku jestem
zjadłam same resztki.. czyli sałatkę z 2 pomidorów, szczypiorku, fety light i tuńczyka
szczerze mówiąc średnio mi smakowała, ale najważniejsze że zgodnie z zasadami
malalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 11:10   #3122
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dziewczyny się dziś zważyłam, bo ciekawska jestem No i niestety to samo co w czwartek, piątek...Waga mi stanęła. No ale nic, nadal grzecznie - wierzę, że to zaprocentuje. A dziś był omlet z duszonymi pieczarkami i cebulą, a na obiad chuda, gotowana wołowinka i pyszna SB kapusta zasmażana. Zrobiłam jej więcej więc będzie i jutro. Na kolację planuję serek z rzodkwią i ogórkiem. Muszę zmienić kolację na białkową, być może węglowodany mi nie służą w porze wieczornej - do tej pory jadłam sałatki albo jakieś warzywa zielone...

Miłej niedzieli (bez grzechów)

Cytat:
Napisane przez malalka Pokaż wiadomość
idę sobie wypić kawkę i ułoże jakiś jadłospis na 2-3 dni bo nie wiem co kupić
witam na plaży Ułożenie menu przynajmniej na najbliższe dni porządkuje dużo i jets bardzo pomocne. Dzięki temu, jak poczułam głód, nie wzięłam pierwszego lepszego, co nawinęło mi się w łapki. Teraz jak wiem, co można a co nie - nie rozpisuję menu, ale staram się mieć w lodówce zawsze coś SB-owskiego.

Cytat:
Napisane przez guleczek Pokaż wiadomość
no ja tak wracam od jakiegos miesiaca chyba.....aaaaaaaaaaa.... dupa! wracam! bo mi sie oponka robi!! biały chlebek itp. czyli prawie całkowity powrot na stare smieci :/ wracam, od dziś. Wiem jakie ta dieta daje rezultaty wiec wracam i przez najblizsze dwa tygodnie zadncyh grzechow! Jakiem Guleczek!
czytałam Twoje wcześniejsze posty - fajnie, że zdecydowałaś powrócić na SB

Cytat:
Napisane przez chmurencja Pokaż wiadomość
Oficjalnie witajcie dziewczyny.
Sledzilam watek, jednak do tej pory nie zabralam glosu.
Na dietce (I faza) jestem juz 7 dzien. Trzymalam sie dzielnie, absolutnie zadnych grzechów, waga spadała o 2,5 kilo . Wczoraj wieczorem trafiło mnie. Wszamałam mleczną princessę maxi i 6 kostek gorzkiej czekolady goplany.

Zaluje jak nigdy w swiecie ! Pierwszy raz w zyciu tak dobrze mi szlo, absolutnie nie ciagnelo mnie w strone slodyczy, ale no poprostu mialam jakis cholerny napad i chwile slabosci w dniu 6tym.

Pytanie do Was mam zatem takie: czy muszę zaczynać od początku ???
Cześć, cześć No każdy z nas ma chwile słabości, poskakaj dzisiaj więcej i będzie dobrze. Na własną rękę I faza powinna trwac 2 tygodnie - nie warto przedłużać i rozpoczynać od nowa z powodu małego wyskoku. Pilnuj się, aby nie było kolejnego i nastepnego i nastepnego razu - wtedy dieta straci swój sens
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 11:16   #3123
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Suakinka Pokaż wiadomość
Mam 1 pytanko czy w I fazie mozna używać cytryny. Wczoraj kupiłam w sklepie kolonialnym herbatę z traw afrykańskich bez teiny ale nie wiem czy mogę ją wypić z cytryną. Mam ochotę na łososia z cytrynką byłby pycha
No generalnie cytryna jest owocem, w takim razie jest zabroniona Ale myśle, że jeśli czasem wypijesz herbate z cytryną czy skropisz łososia to nie będzie to aż tak wielki grzech. Mi w 1 fazie zdarzyło sie chyba 2 razy wypić herbe z cytryną. A teraz powiem wam że juz się odzwyczaiłam od niej i wolę np. herbate z mlekiem
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 11:23   #3124
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez gabka9 Pokaż wiadomość
No generalnie cytryna jest owocem, w takim razie jest zabroniona Ale myśle, że jeśli czasem wypijesz herbate z cytryną czy skropisz łososia to nie będzie to aż tak wielki grzech. Mi w 1 fazie zdarzyło sie chyba 2 razy wypić herbe z cytryną. A teraz powiem wam że juz się odzwyczaiłam od niej i wolę np. herbate z mlekiem
Gąbko - z tego, co mi wiadomo cytryna - mimo, że jest owocem - jest dozwolona. Ja ją często stosuję do ryby i herbatki czasem. Jest dużo przepisów dla I fazy, gdzie składnikiem jest cytryna - czy sok z cytryny... No ale mogę się mylić, chodź akurat w tym przypadku - nie sądzę
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 11:30   #3125
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

a ja chyba skuszę się na bigosik widziałam gdzieś tu na wątku przepis, muszę go odkopać
malalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 13:47   #3126
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dziewczyny, ja niestety muszę chyba zrezygnować z diety, albo mocno kombinowac...dostałam uczulenia od duzej ilosci jedzonego bialka i mi skora schodzi
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 14:04   #3127
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Oleńka =) Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja niestety muszę chyba zrezygnować z diety, albo mocno kombinowac...dostałam uczulenia od duzej ilosci jedzonego bialka i mi skora schodzi
może masz uczulenie bardziej na jajka niż na białko?
bo nie sądze żeby na białko mogło wystąpić uczulenie
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 14:58   #3128
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Oleńka =) Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja niestety muszę chyba zrezygnować z diety, albo mocno kombinowac...dostałam uczulenia od duzej ilosci jedzonego bialka i mi skora schodzi


No właśnie, wczoraj się naczytałam an forum gazety, że dużo osób po pewnym czasie dostaje uczulenia po jajkach. Dlatego zapobiegawczo postanowiłam je tez ograniczyć - dziś na sniadanko omlet był z jednego zamiast dwóch. No i chyba muszę jeść częściej śniadania warzywne (jakieś sałatki moze z serkami), bo boję się, że też może mnie jakieś paskudztwo dopaść.
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 15:30   #3129
Suakinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 26
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Mam pytanko czy można pić herbatkę bezteinową z cytryną i do łososia dodać cytryny. Generalnie czy w I fazie można używać cytrynę
Suakinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 15:48   #3130
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Suakinka Pokaż wiadomość
Mam pytanko czy można pić herbatkę bezteinową z cytryną i do łososia dodać cytryny. Generalnie czy w I fazie można używać cytrynę

5 postow wyzej jest o cytrynie, szanujcie czas i cierpliwosc innych prosze..
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 15:59   #3131
katt007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18
Dot.: Re: Dieta plaż południowych - DZIEŃ DRUGI

dziewczyny a czy ziemniaków, ryżu, makaronu i pieczywa W OGÓLE nie wolno jeść? to znaczy jeśli zjem np. troche zupy a w niej będzie makaron albo ryż to cała dieta bierze w łeb? ja jakoś nie wyobrażam sobie żebym mogła czymś zastąpić makaron ryż pieczywo i ziemniaki bo dla mnie to jest podstawa...
katt007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 16:52   #3132
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez katt007 Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy ziemniaków, ryżu, makaronu i pieczywa W OGÓLE nie wolno jeść? to znaczy jeśli zjem np. troche zupy a w niej będzie makaron albo ryż to cała dieta bierze w łeb? ja jakoś nie wyobrażam sobie żebym mogła czymś zastąpić makaron ryż pieczywo i ziemniaki bo dla mnie to jest podstawa...
Cytat:
Napisane przez Suakinka Pokaż wiadomość
Mam pytanko czy można pić herbatkę bezteinową z cytryną i do łososia dodać cytryny. Generalnie czy w I fazie można używać cytrynę
Dziewczyny, co z Wami????

Zanim zaczniecie dietę, warto się z nią obyć - jest taka strona google, to naprawdę nie jest trudne Katt007 skoro sobie nie wyobrazasz jedzenia bez ryzu, pieczywa i ziemniakow, to widocznie dieta nie dla Ciebie.
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 16:55   #3133
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Juz myslalam ze tylko mnie zaczynaja denerwowac takie pytania.

Polecam zerknac na poczatek tego watku. Jest wiele przydatnych informacji.
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 19:02   #3134
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

dziewczyny po ostatnim weekendzie czuję się jak kluska...dużo za dużo węgli, byłam w górach z znajomymi więc jedzenie było potwornie niezdrowe, miliony niezdrowych węgli w postaci pizzy, jakiś paskudnych zapiekanek, paluszków..więc postanowiłam uwolnić się od węgli i przejść na sb, przynajmniej na pierwszą fazę i na dwa tygodnie dać sobie spokój z niezdowym jedzeniem
a więc tylko dozwolone jedzonko
na śniadanko serek wiejski 3% tłuszczu
II śn: sałatka z selerka z 2 łyżkami jogurtu naturalnego 0%
obiad (niestety w pracy więc pola do popisu tu nie ma) sałatka z kapusty pekińskiej, z ogórkiem kiszonym, cebulą i 2 gotowanymi białkami jaj, wymieszane z 2 łyżkami jogurtu naturalnego 0%
kolacja: serek wiejski 150 gram, 3% tłuszczu
dojdzie pewnie jeszcze jakaś inka z mlekiem i herbaty
hmm nie wiem czy dwa serki wiejskie w ciągu dnia są wskazane???
będę tylko miała problem z tymi obiadami bo często wracam późno i muszę coś zjeść w pracy
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 19:12   #3135
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Melduję się

Dziś omlet z pieczarkami
kubek samego rosołku (starałm sie łyżką wydobyć jak najmniej tłusty)
trochę kapustki zasmażanej, ale bez dodatków mącznych i skwarek plus chuda wołowinka i kawałeczek polędwicy - bo tak pachniało i w ogóle
potem był zawijasek z kapustą pekińska, wedlinką i serkiem topionym
a teraz kończę serek 3% z łyżką siemienia lnianego.
No i bez ćwiczen - stan podgorączkowy się utrzymuje i nie mam na nie siły...

To dobranoc
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 19:16   #3136
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 585
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Ehh a ja zgrzeszyłam. Wypiłam pół szklanki Pepsi a popołudniu zjadłam pudding waniliowy (miał 8 g tłuszczu i chyba 19 g węglowodanow) no ale trudno, po ośmiu dniach potrzeba czegoś "normalnego" została zaspokojona, a waga nie wzrosła więc się nie przejmuje To się więcej nie powtórzy a za 6 dni będę mogła wcinać ciemny chlebek...
__________________
Nie wolno się bać!
_Anusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 19:55   #3137
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

A ja dalej i cierpliwie czekam az organizm przestanie sie bronic. Jutro pewnie nie bede wiedziala w co rece wlozyc, tyle mam spraw do zalatwienia, ale we wtorek kolo poludnia planuje basen Trzymajcie kciuki zebym sie zawziela i kupila w koncu ten karnet
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 19:58   #3138
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Witam to moj pierwszy poscik na tym forum tak czytam i czytam i zdecydowalam sie wkoncu na rozpoczecie diety niestety nie jestem w stanie przeczytac 105 stron... czytalam na poczatku o tych jajkach... mam podwyzszony cholesterol i musz ich unikac a w tej diecie jak widac jajka to podstawa... No nic mam nadzieje ze jakis czas stosowania diety mi nie zaszkodzi. Musze schudnac jakies 6 - 9 kg mam nadzieje ze sie uda
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 20:00   #3139
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

ja niestety musiałam zgrzeszyć 2 dni stołowałam się u babci i na początku wspomniałam, że nie jem węglowodanów, ale ona zaczęła się martwić "to co ja ci dam do jedzenia", nie chciałam jej robić problemu a miałam na głowie opiekę nad chorą mamą i bieganie do sklepu po dietetyczne produkty + siedzenie w kuchni nie wchodziło w grę
Ale wydaje mi się, że popełniłam jakiś błąd w diecie mimo ŻADNEGO grzechu, w sobotę rano po 4 dniach SB miałam 2cm więcej w "pępku" niż przed...
być może dlatego, że nie jestem głodna od 2 tygodni i wmuszam w siebie jedzenie...może zrezygnuję z tego i zacznę jeść mniej? tylko jak naprawdę będę głodna? jak myślicie?
może mój organizm lepiej wie czego chce niż ja :P
Więc będę na SB (nie wiem tylko czy zaczynać od początku czy przedłużyć dietę o 2 dni)... ale nie będę w siebie wmuszać całej kostki twarogu na raz
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 20:27   #3140
uciekająca_marchewka
Zadomowienie
 
Avatar uciekająca_marchewka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: internet :)
Wiadomości: 1 084
GG do uciekająca_marchewka Send a message via Skype™ to uciekająca_marchewka
Dot.: Re: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

hej przepraszam, czegoś nie rozumiem na początku Caffe-Latte pisała, co jest dozwolone... a post wyżej jest napisane co innego... że tego nie wolno... to jak jest w końcu ?? (jeżeli to już gdzies było, to proszę, nie złośćcie się, tych stron jest pełno starałam się przeczytać w miarę wszystkie, ale nic nie znalazłam ...)

z góry dzięki
__________________
są w życiu ważniejsze sprawy od wagi


uciekająca_marchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 22:24   #3141
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

A mozesz powiedziec o co dokladnie chodzi???

No i trzeba brac pod uwage cos takiego jak "ewolucja" nawet w dietach
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 06:33   #3142
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
hmm nie wiem czy dwa serki wiejskie w ciągu dnia są wskazane???
ponawiam pytanko ile takiego serka wiejskiego 3% tł można zjeść w ciągu dnia, czy 300 g to już przesada, bo na sb niby z nabiałem typu twarożki też trzeba uważać
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 07:34   #3143
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez uciekająca_marchewka Pokaż wiadomość
hej przepraszam, czegoś nie rozumiem na początku Caffe-Latte pisała, co jest dozwolone... a post wyżej jest napisane co innego... że tego nie wolno... to jak jest w końcu ?? (jeżeli to już gdzies było, to proszę, nie złośćcie się, tych stron jest pełno starałam się przeczytać w miarę wszystkie, ale nic nie znalazłam ...)

z góry dzięki
Ale niejasności. O które produkty Ci chodzi? Pogubiłam się w zeznaniach.

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
ponawiam pytanko ile takiego serka wiejskiego 3% tł można zjeść w ciągu dnia, czy 300 g to już przesada, bo na sb niby z nabiałem typu twarożki też trzeba uważać
O ile mi wiadomo, nabiał- 2 porcje dzienne, ale może niech się Viris jeszcze wypowie, bo Ona ma książkę
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 09:07   #3144
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

ziewczyny poleglam , poleglam na calej linii, cukier mnie pokonal uduscie, ukazcie poleglam ehhhh i moj TZ ma powod zeby sie ze mnie smiac wczoraj wszamalam tyle wegli ze szok tzn bylo tak: poszlam z kumpela na spacer i ona mnie skusila na takie talarki z papryka a potem sie juz rozzuchwalilam i poszlo ;/ ale to nic ! zdalam sobie sprawe z tego, ze na diecie (nawte jesli to byly tylko 3 dni) czulam sie jak motylek a wczoraj jak slonisko z balonem w brzuchu koszmar !

od dzis startuje jeszcze raz bo jest mi na tej diecie po prostu.. dobrze ! jak nigdy w zyciu tylko musze dzis wejsc do jaskini lwa... gdzie zadzi w kuchni moja tesciowa a jest najlepsza kucharka na swiecie chyba no ale coz moze przetrwam stacie

dzis mam na koncie zawijaski z salaty, tunczyka i jajka.
Od jajek mam juz mdlosci ;/ i staram sie jesc najmniej jak tylko mozna, ale w takiej salatkowej formie sa calkiem dobre

pozdrawiam z rana
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 09:41   #3145
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ Pokaż wiadomość
ziewczyny poleglam , poleglam na calej linii, cukier mnie pokonal uduscie, ukazcie poleglam ehhhh i moj TZ ma powod zeby sie ze mnie smiac wczoraj wszamalam tyle wegli ze szok tzn bylo tak: poszlam z kumpela na spacer i ona mnie skusila na takie talarki z papryka a potem sie juz rozzuchwalilam i poszlo ;/ ale to nic ! zdalam sobie sprawe z tego, ze na diecie (nawte jesli to byly tylko 3 dni) czulam sie jak motylek a wczoraj jak slonisko z balonem w brzuchu koszmar !

od dzis startuje jeszcze raz bo jest mi na tej diecie po prostu.. dobrze ! jak nigdy w zyciu tylko musze dzis wejsc do jaskini lwa... gdzie zadzi w kuchni moja tesciowa a jest najlepsza kucharka na swiecie chyba no ale coz moze przetrwam stacie

dzis mam na koncie zawijaski z salaty, tunczyka i jajka.
Od jajek mam juz mdlosci ;/ i staram sie jesc najmniej jak tylko mozna, ale w takiej salatkowej formie sa calkiem dobre

pozdrawiam z rana
myShaczeQ startujemy, ja też od dzis, z jajkami mam to samo, samego ugotowanego jajka nie zjadłabym w życiu, ale dzisiaj wrzuciłam do sałatki
trzymaj się
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 10:51   #3146
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

a pewnie w kupie razniej

jade zmierzyc sie z lwem trzymajcie kciuki
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 13:32   #3147
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

juz od jakiegoś czasu przymierzam się do SB,ale nie jem mięsa a napisałyście że w ciągu dnia dozwolone są tylko 2 porcje nabiału...do tego przez dłuższy czas żyłam głównie na węglach i kiedy przerzucam się tylko na białko dostaje od razu zgagi,sama nie wiem czy to ma jakiś związek

może postaram się stopniowo zwiększac ilość białka w diecie i jak się troszke przyzwyczaję to przejdę na I faze,jak myslicie?

bo przyznam że efekty kuszą...chciałabym zrzucić 3-5 kg
__________________
Życie jest jak pudełko czekoladek...nigdy nie wiesz co Ci się trafi

Forrest Gump
blueone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 13:59   #3148
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

dziewczyny można się jeszcze przyłączyć? ja dzisiaj pierwszy dzień, nie wiem czy wytrzymam, a chcę mieć płaski brzuszek nie wydaje mi się, żeby to była dieta dla mnie, ale sprobuję
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 14:21   #3149
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Viris Pokaż wiadomość
A ja dalej i cierpliwie czekam az organizm przestanie sie bronic. Jutro pewnie nie bede wiedziala w co rece wlozyc, tyle mam spraw do zalatwienia, ale we wtorek kolo poludnia planuje basen Trzymajcie kciuki zebym sie zawziela i kupila w koncu ten karnet

Viris pamiętam, że razem zaczęłyśmy Dietę SB, jaki masz obecnie wynik???

U mnie 4 kg mniej, jestem niby w II fazie, ale nadal nie jem w ogóle pieczywa, ziemniaków i ryżu.
Wprowadziłam tylko jabłka + makaron razowy.

Jestem zadowolona z efektu i chciałabym aby tak już zostało, więc mam obsesję, że jak zacznę jeść to co wcześniej to przytyję
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 14:24   #3150
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dziewczyny z tymi jajkami to macie rację, ja także mam uczulenie

Nie skojarzyłam faktu, wyskoczyły mi na twarzy jakieś takie liszaje, cholera wie co , dobrze że dają się zamalować
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.