Jestem załamana....pomóżcie proszę - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-24, 20:02   #391
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Szuka sobie kochanicy?Masz okazje nawrzucaj mu
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 08:42   #392
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Mama do mnie wczoraj powiedziała: "CO TOBIE PRZEZNACZONE NA DRODZE ROZKRACZONE"
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 15:57   #393
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

wczoraj w nocy przeczytalma clay ten watek. Vicky trzymaj sie... jak to czytalam to tez przypomniala mi sytuacja rozstania z moim TZ (wrocil pozniej, rzucil tamta po 3 tygodniach...), te same odpowiedzi, naklanianie zebym sie z kims zaczala spotykac, zebym kogos pokochala. Ja wiedzialam od razu ze ma inna, czulam to...choc nie chcialam w to wierzyc i do tej pory to najwieksze rozczarowanie mojego zycia. Mimo, ze teraz jestemsy razem, to co co dzialo sie wtedy do mnie wraca i nie potrafie sobie z tym poradzic
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 12:59   #394
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
wczoraj w nocy przeczytalma clay ten watek. Vicky trzymaj sie... jak to czytalam to tez przypomniala mi sytuacja rozstania z moim TZ (wrocil pozniej, rzucil tamta po 3 tygodniach...), te same odpowiedzi, naklanianie zebym sie z kims zaczala spotykac, zebym kogos pokochala. Ja wiedzialam od razu ze ma inna, czulam to...choc nie chcialam w to wierzyc i do tej pory to najwieksze rozczarowanie mojego zycia. Mimo, ze teraz jestemsy razem, to co co dzialo sie wtedy do mnie wraca i nie potrafie sobie z tym poradzic

Mia ale on najwyraźniej przemyślał i widocznie ta sytuacja upewniła go w tym że kocha cię i chce wrócić,a u mnie im więcej czasu mija tym bardziej mi smutno,tymbardziej tęsknie...
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 13:50   #395
bacha
Raczkowanie
 
Avatar bacha
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 64
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Vicky_83 Pokaż wiadomość
u mnie im więcej czasu mija tym bardziej mi smutno,tymbardziej tęsknie...
nie poddawaj się im więcej czasu upłynie tym łatwiej Ci będzie
bacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 22:00   #396
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez bacha Pokaż wiadomość
nie poddawaj się im więcej czasu upłynie tym łatwiej Ci będzie

Basiu mam wrażenie że to działa na odwrót
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 22:02   #397
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Nie Vicky, Bacha ma rację
Uszy do góry!
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-26, 22:05   #398
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Moze mu nie wyjdzie , jeszcze do Ciebie wroci i bedziecie zyli długo i szczesliwe .amen
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 22:12   #399
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Taaaa... a kotlety to najlepsze są po tygodniu
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 09:41   #400
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Przeczytałam wątek od początku do końca... Byłam w podobnej sytuacji... Tylko, że u mnie to troszkę inaczej wyglądało...Byłam z chłopakiem 2, 5 roku. Wszystko z pozoru wyglądało ok. Czuły, opiekuńczy, inteligentny i świata poza mną nie widział. Podobno. Na każdym kroku podkreślał jak bardzo ceni sobie szczerość i wierność. W sytuacji gdy np. widzieliśmy, że znajomy zdradza swoją dziewczynę, mówił jak to on bardzo brzydzi się zdradą i, że nigdy, ale to przenigdy tego nie zrobi.
W ostatnim miesiącu naszego bycia razem zaczął odwoływać spotkania (udawał, że jest chory i się baaardzo źle czuje) Pewnego dnia po prostu wysłał mi smsa o treści "daj sobie spokój". Zero wyjaśnienia, nic, kompletnie nic. Następnego dnia dowiedziałam się, że ma inną, że to trwa już jakiś czas(Oczywiście nie od niego)Ta dziewczyna była naszą wspólną znajomą i doskonale wiedziała, że jesteśmy razem.Kilka dni później dowiedziałam się, że ona jest z nim w ciąży...
Czułam się strasznie, byłam w szoku...
Z perspektywy czasu myślę, że gdyby nie ta ciąża, to sytuacja trwałaby jeszcze długo. Mu chyba odpowiadało takie podwójne życie.

Ps. teraz mój były jest mężem tej kobiety i zdradza ją non-stop. co więcej będąc już jej mężem pisał mi, że mnie kocha.kretynizm kompletny...
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 09:49   #401
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

No cóż Spaza mozesz jedynie dziekowac niebiosom,ze zostałas ocalona
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-27, 09:58   #402
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
No cóż Spaza mozesz jedynie dziekowac niebiosom,ze zostałas ocalona

Ostatnimi czasy tak właśnie zaczęłam na to patrzeć, ale trochę czasu mi zajęło, żeby nabrać do tego wszystkiego dystansu A tak btw. to czytając wątek to rzeczywiście stwierdzam, że oni wszyscy są strasznie schematyczni. Podobne zachowania, te same teksty choć mój eks wykazał się inwencją twórczą i zamiast prosić o przerwę udawał chorego Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać heh
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:03   #403
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
Przeczytałam wątek od początku do końca... Byłam w podobnej sytuacji... Tylko, że u mnie to troszkę inaczej wyglądało...Byłam z chłopakiem 2, 5 roku. Wszystko z pozoru wyglądało ok. Czuły, opiekuńczy, inteligentny i świata poza mną nie widział. Podobno. Na każdym kroku podkreślał jak bardzo ceni sobie szczerość i wierność. W sytuacji gdy np. widzieliśmy, że znajomy zdradza swoją dziewczynę, mówił jak to on bardzo brzydzi się zdradą i, że nigdy, ale to przenigdy tego nie zrobi.
W ostatnim miesiącu naszego bycia razem zaczął odwoływać spotkania (udawał, że jest chory i się baaardzo źle czuje) Pewnego dnia po prostu wysłał mi smsa o treści "daj sobie spokój". Zero wyjaśnienia, nic, kompletnie nic. Następnego dnia dowiedziałam się, że ma inną, że to trwa już jakiś czas(Oczywiście nie od niego)Ta dziewczyna była naszą wspólną znajomą i doskonale wiedziała, że jesteśmy razem.Kilka dni później dowiedziałam się, że ona jest z nim w ciąży...
Czułam się strasznie, byłam w szoku...
Z perspektywy czasu myślę, że gdyby nie ta ciąża, to sytuacja trwałaby jeszcze długo. Mu chyba odpowiadało takie podwójne życie.



Ps. teraz mój były jest mężem tej kobiety i zdradza ją non-stop. co więcej będąc już jej mężem pisał mi, że mnie kocha.kretynizm kompletny...
Po przeczytaniu Twojej historii zaczęłam się zastanawiać, co u mojego exa
Mój mi tylko powiedział, że chciał to przekazać smsem, "żebym nie robiła scen"... W końcu jakoś wydusił to z siebie osobiście, ale o nowej wspomnieć już nie był w stanie.
Chociaż w ciąży nie była i szybko kopnęła go w d... bo po 3 miesiącach "już zrozumiał swój błąd" i "wiedział, że jestem tą jedyną".
terefere
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:05   #404
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
Ostatnimi czasy tak właśnie zaczęłam na to patrzeć, ale trochę czasu mi zajęło, żeby nabrać do tego wszystkiego dystansu A tak btw. to czytając wątek to rzeczywiście stwierdzam, że oni wszyscy są strasznie schematyczni. Podobne zachowania, te same teksty choć mój eks wykazał się inwencją twórczą i zamiast prosić o przerwę udawał chorego Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać heh

A mój inny ex (ale to już zupełnie inna historia.. i nie wywarła na mnie takiego wrażenia) też był chory (zakaźne zatoki )i zapracowany i problemy miał w domu i w ogóle.
Nazywały się Kasia
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:08   #405
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

moj nie musial nic mowic ,bo malina mowila sama za siebie A u drugiego przejrzalam mu telefon.Mielismy mala przerwe,wiec postanowilam spr co tez wtedy wyrabial i zobaczylam smsA w ktorym proponowal kolezance sex
Ale nigdy nie tworzylismy z zadnym pary idealnej,zawsze byly zgrzyty wiec moglam sie spodziewac takich przygód.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:11   #406
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Spaza...to niesamowita historia z której morał jest faktycznie taki że jeżeli facet raz się tego dopuścił to w większości będzie to robił cały czas..przepraszam że tak piszę.Może dla mnie jest to pocieszenie-głupie bo głupie-ale jest.Może mój były właśnie taki był i będzie skoro zostawił najpierw jedną dla innej a potem drugą.Swoją drogą też zastanawiałam się czy nie chodzi o ciąże z inną-może dlatego chodził taki struty-ciekawe?
Dziękuje Wam dziewczynki za wsparcie
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:11   #407
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Wniosek na temat facetów nasuwa się sam
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:13   #408
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Wniosek na temat facetów nasuwa się sam
i niedobrze się robi
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:14   #409
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu Twojej historii zaczęłam się zastanawiać, co u mojego exa
Mój mi tylko powiedział, że chciał to przekazać smsem, "żebym nie robiła scen"... W końcu jakoś wydusił to z siebie osobiście, ale o nowej wspomnieć już nie był w stanie.
Chociaż w ciąży nie była i szybko kopnęła go w d... bo po 3 miesiącach "już zrozumiał swój błąd" i "wiedział, że jestem tą jedyną".
terefere

Właśnie chyba największy mam do niego żal o to, że nie powiedział mi tego wszystkiego wprost. Wydaję mi się, że się łudził, że o niczym się nie dowiem ( i będę myślała, że mnie zostawił, bo w jego mniemaniu zasługuje na kogoś lepszego buahahahaha) Na szczęście kłamstwo ma bardzo krótkie nogi


PS. świetny avatar
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-27, 10:18   #410
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Vicky_83 Pokaż wiadomość
Spaza...to niesamowita historia z której morał jest faktycznie taki że jeżeli facet raz się tego dopuścił to w większości będzie to robił cały czas..przepraszam że tak piszę.Może dla mnie jest to pocieszenie-głupie bo głupie-ale jest.Może mój były właśnie taki był i będzie skoro zostawił najpierw jedną dla innej a potem drugą.Swoją drogą też zastanawiałam się czy nie chodzi o ciąże z inną-może dlatego chodził taki struty-ciekawe?
Dziękuje Wam dziewczynki za wsparcie

Tak właśnie uważam, że jeśli zrobi raz to może zrobić po raz kolejny. Myślę, że żona mojego eks ma za swoje- przecież doskonale wiedziała, że się spotyka z zajętym facetem... Wiem, że to brutalne, ale cieszę się, że ma za swoje...
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:20   #411
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
Właśnie chyba największy mam do niego żal o to, że nie powiedział mi tego wszystkiego wprost. Wydaję mi się, że się łudził, że o niczym się nie dowiem ( i będę myślała, że mnie zostawił, bo w jego mniemaniu zasługuje na kogoś lepszego buahahahaha) Na szczęście kłamstwo ma bardzo krótkie nogi


PS. świetny avatar
Ja też miałam właśnie o to. I w to nie mogłam uwierzyć. Ze osoba mi tak bliska, która niejednokrotnie obiecywała szczerość (skoro już nie wierność ) zrobiła taki numer. Z tym było mi najtrudniej.
A jak sama powiedziałam (tonem przekonanym),że wiem, że ma inną to stwierdził z żalem, że "no tak, już Ci ktoś powiedział..." i wkopał się sam.
Oni chyba naprawdę boją się scen (nie że go zamorduję czy coś, tylko płaczu i rozpaczy, której są winni) Resztki przyzwoitości (moooże) i 98% tchórzostwa.

PS. dziękuję
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:26   #412
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Ja też miałam właśnie o to. I w to nie mogłam uwierzyć. Ze osoba mi tak bliska, która niejednokrotnie obiecywała szczerość (skoro już nie wierność ) zrobiła taki numer. Z tym było mi najtrudniej.
A jak sama powiedziałam (tonem przekonanym),że wiem, że ma inną to stwierdził z żalem, że "no tak, już Ci ktoś powiedział..." i wkopał się sam.
Oni chyba naprawdę boją się scen (nie że go zamorduję czy coś, tylko płaczu i rozpaczy, której są winni) Resztki przyzwoitości (moooże) i 98% tchórzostwa.

PS. dziękuję

Mój eks to chyba 100% tchórzostwa, bo nadal twierdzi ( po półtora roku), że on zaczął z nią być po naszym rozstaniu Szkoda, że ona juz wtedy była w ciąży Co jak co, ale liczyć do 9 (miesięcy ) to ja umiem
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:30   #413
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
Mój eks to chyba 100% tchórzostwa, bo nadal twierdzi ( po półtora roku), że on zaczął z nią być po naszym rozstaniu Szkoda, że ona juz wtedy była w ciąży Co jak co, ale liczyć do 9 (miesięcy ) to ja umiem
nie no, słuchaj, był z Tobą a tamtej zrobił ciążę. A że miał te 2% przyzwoitości to z nią zaczął być .. męska logika
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:35   #414
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
nie no, słuchaj, był z Tobą a tamtej zrobił ciążę. A że miał te 2% przyzwoitości to z nią zaczął być .. męska logika


Pewnie tak
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:41   #415
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
czytając wątek to rzeczywiście stwierdzam, że oni wszyscy są strasznie schematyczni. Podobne zachowania, te same teksty choć mój eks wykazał się inwencją twórczą i zamiast prosić o przerwę udawał chorego
Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Mój mi tylko powiedział, że chciał to przekazać smsem, "żebym nie robiła scen"... W końcu jakoś wydusił to z siebie osobiście, ale o nowej wspomnieć już nie był w stanie
Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
A mój inny ex (ale to już zupełnie inna historia.. i nie wywarła na mnie takiego wrażenia) też był chory (zakaźne zatoki )i zapracowany i problemy miał w domu i w ogóle.Nazywały się Kasia
Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
moj nie musial nic mowic ,bo malina mowila sama za siebie A u drugiego przejrzalam mu telefon.Mielismy mala przerwe,wiec postanowilam spr co tez wtedy wyrabial i zobaczylam smsA w ktorym proponowal kolezance sex.
No i właśnie te wszystkie niedomówienia doprowadzaja mnie do szału.
Z exem wszystko sobie wyjaśniliśmy i każdy wiedział na czym stoi i co jest grane (tylko, że to ja zrywałam). Za to miałam kiedyś do czynienia z takim panem, który nawet oficjalnie nie został moim TZtem, a najb. nie mogłam przeboleć rozstania z Nim. Wszystko ładnie-pięknie - cud, miód, malina, u mnie wzrost apetytu, a u Niego nagły foch. Zero wyjaśnień, po prostu koniec tematu i nie znam pani proszę pani. Nikt mi tak nie dał w kość.
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 12:56   #416
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Kurcze, jak czytam Wasze historie to mi rece, szczeka i piersi opadaja, na dodatek przeczytalam przed chwila watek, w ktorym jest opisana sytuacja, gdy maz dowiedziawszy sie, ze zona nie byla dziewica chce rozwodu i zwrotu kosztow poniesionych w zwiazku ze slubem. Oni chyba na serio sa z marsa albo z jakiej innej planety, bo innego wytlumaczenia dla tych dziwnych zachowan nie widze. Licze tylko, ze na swiecie jest pewien odsetek facetow, ktorzy sa z wenus tak jak my kobiety
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 13:52   #417
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Licze tylko, ze na swiecie jest pewien odsetek facetow, ktorzy sa z wenus tak jak my kobiety

Ja chyba powoli tracę na to nadzieję
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 13:56   #418
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Kobietki!!!!!!!!!!!!!

Ja stwierdzilam ze nie ma idealnych Facetow ale trzeba isc w zwiazku na kompromisy......Postarac sie siebie zrozumiec a to jest naprawde ciezko bo mezczyzni na samym poczatku zwiazku strasznie graja tylko po to zeby nas zdobyc a jak to juz zrobia to pokazuja swoje rozki......
Jak jest klotnia to my zawsze jestesmy winne,to my szukamy powodu do klotni,to my wracamy do przeszlosci.......
Ja po czesci nauczylam sie traktowac facetow-najbardziej to tego Jedynego .Zaczelam grac takimi samymi kartami jak on i wyszlo teraz jestesmy narzyczonymi i w tym roku bedziemy mieli Wesele.

Przyznam sie ze po moich 2 wczesniejszych dlugich zwiazkach myslalam ze to moze na prawde moja wina i zaczelam czytac ksiazki o zwiazkach,mezczyznach.... ..Wiele sie z nich dowiedzialam POLECAM
Pamietam jedna to ,,jak poderwac kobiete''-i cala byla,jest tam prawda.

Kazdy ma Swoja 2 polowke na ziemi tylko trzeba chciec ja znalesc.Ja tego chcilam i znalazlam Moze jestem marzycielka i romantyczka ale bynajmiej ciesze sie z zycia i kazdemu to polecam.

Z porazki trzeba sie SMIAC
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 22:51   #419
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Dziewczynki jestem w szoku bo te wszystkie zachowania są naprawdę schematyczne i tak bardzo się powielają.Mój były też mial problemy"ze samym sobą","nerwice"miał,"doła "też" nie wspominając o problemach natury egzystencjonalnej i o tym że nagle"pogubił się"-oni to dopiero są biedni!!!!!!!!

Angela ja w pełni po ponad 4 latach akceptowałam swojego Tż-a takim jaki jest bo go kochałam( i nadal niestety kocham),jego wady poprostu zaakceptowałam i tyle.Nawet miałam wrazenie ze moja miłość ma już zupełnie inny kirunek i że osiągnełam szczyt miłośći(że jest ona w pełni dojrzała i zupełnie inna niż 4 lata temu ale nie oznacza to że gorsza).Właśnie kiedy to wszystko pojęłam i wtedy kiedy okres mi się spóźniał(a miałam fioła na tym punkcie)pomyślałam że jest bosko,bo mam faceta którego znam,kocham,wiem czego mogę się spodziewać i czuje się bezpiecznie a tu booooooommmm........schem atycznie........."nie wiem czego chce","kłótnie mnie wykończyły".........i inne śmieszne kłamstwa.
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 23:12   #420
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Vicky_83 Pokaż wiadomość
ja w pełni po ponad 4 latach akceptowałam swojego Tż-a takim jaki jest bo go kochałam( i nadal niestety kocham),jego wady poprostu zaakceptowałam i tyle.Nawet miałam wrazenie ze moja miłość ma już zupełnie inny kirunek i że osiągnełam szczyt miłośći(że jest ona w pełni dojrzała i zupełnie inna niż 4 lata temu ale nie oznacza to że gorsza).Właśnie kiedy to wszystko pojęłam i wtedy kiedy okres mi się spóźniał(a miałam fioła na tym punkcie)pomyślałam że jest bosko,bo mam faceta którego znam,kocham,wiem czego mogę się spodziewać i czuje się bezpiecznie a tu booooooommmm........schem atycznie........."nie wiem czego chce","kłótnie mnie wykończyły".........i inne śmieszne kłamstwa.
W takim razie Vicky jak myślisz - dlaczego zainteresował się inną
Bo ja jakoś mimo wszystko myślę, że wszystko ma jakąś przyczynę i nikt normalny nie porzuca sielanki dla czegoś nowego i niepewnego - no chyba, że był tak pewny Twojej miłości, i tego, że w razie czego Mu wybaczysz, że zaryzykował. Dopatrzyłaś się jakiegos błędu może Go rozpieściłaś, może zapanowała rutyna, nuda ... Zastanawiałaś się nad tym?

Nie pomyśl, że szukam winy w Twoim postępowaniu - ja raczej szukam dowodów, potwierdzajacych tezę, że musi być coś żle i super związki się ot tak nie rozpadają.
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.