Panny Młode 2 Wrzesień 2006 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-13, 09:40   #121
AHaa
Raczkowanie
 
Avatar AHaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 128
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

witam iza 251 mam pytanko, czy salon anna jest w kielcach? chyba nie? patrzylam w necie,sukieneczki maja ladne,ale nie moglam znalezc nazw i nie wiem ktora to adelajda ja na poczatku tez zakochalam sie w rybce "classa", lezala na mnie dobrze,ale ostatnio mi sie odwidzialo i jednak zdecyduje sie na gorsecik ze spodnica(jak typowa waga, nie moge sie zdecydowac)!a czasu mam malo, bo jutro juz jade do swojego miasta rodzinnego (ponad 300 km!!!)- tam bede szyla suknie, krawcowa ok. i jest o polowe tansza niz w kielcach tez mi sie marzy dlugaaasny welon a do mojej rybki by chyba nie za bardzo pasowal no zobaczymy, moze mi pani krawcowa jeszcze cos podpowie
co do bizuteri i calej reszty to jeszcze nie chodzilam, ale tu sie ladnie do ciebie kochana izo usmiechne, jak cos znajdziesz to daj znac co i gdzie ja za tydzien wracam,to tez polatam, wiec jak cos fajnego znajde to tez podpowiem
wielki buziak za zalozenie posta,dobry pomysl
pozdrawiam przyszle panny mlode
AHaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 19:05   #122
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Smile Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez AHaa
witam iza 251 mam pytanko, czy salon anna jest w kielcach? chyba nie? patrzylam w necie,sukieneczki maja ladne,ale nie moglam znalezc nazw i nie wiem ktora to adelajda ja na poczatku tez zakochalam sie w rybce "classa", lezala na mnie dobrze,ale ostatnio mi sie odwidzialo i jednak zdecyduje sie na gorsecik ze spodnica(jak typowa waga, nie moge sie zdecydowac)!a czasu mam malo, bo jutro juz jade do swojego miasta rodzinnego (ponad 300 km!!!)- tam bede szyla suknie, krawcowa ok. i jest o polowe tansza niz w kielcach tez mi sie marzy dlugaaasny welon a do mojej rybki by chyba nie za bardzo pasowal no zobaczymy, moze mi pani krawcowa jeszcze cos podpowie
co do bizuteri i calej reszty to jeszcze nie chodzilam, ale tu sie ladnie do ciebie kochana izo usmiechne, jak cos znajdziesz to daj znac co i gdzie ja za tydzien wracam,to tez polatam, wiec jak cos fajnego znajde to tez podpowiem
wielki buziak za zalozenie posta,dobry pomysl
pozdrawiam przyszle panny mlode
Witam cie serdecznie - otóz ja moją suknie wybrałam w STASZOWIE , tu ten model jest bardzo popularny wśród panien młodych, tzn. ADELAJADA - ale siedziba SALONU jest także w BUSKU ZDROJU - gdzie prawdopodonie wybiorę się po buciki http://www.anna.ipr.pl/ tu są namiary na pozostałe salony tej firmy. POLECAM szczerze, bo sukieniusie są przepiękne Pozdrawiam
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 20:25   #123
AHaa
Raczkowanie
 
Avatar AHaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 128
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez iza251
Witam cie serdecznie - otóz ja moją suknie wybrałam w STASZOWIE , tu ten model jest bardzo popularny wśród panien młodych, tzn. ADELAJADA - ale siedziba SALONU jest także w BUSKU ZDROJU - gdzie prawdopodonie wybiorę się po buciki http://www.anna.ipr.pl/ tu są namiary na pozostałe salony tej firmy. POLECAM szczerze, bo sukieniusie są przepiękne Pozdrawiam
dziekuje bardzo za namiary a pewnie sie tam wybiore jak juz powroce do kielc a czy nie maja tych samych sukienek w kilcach w "scarlett" na sienkiewicza? http://www.msmoda.pl/salony.html - przynajmniej z tej listy tak wyczytalam? powodzenia w kompletowaniu stroju buziaczki
AHaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 21:10   #124
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Popieram Twój wybór biżuterii Ja również chcę mieć podobną, tyle że w kolorze srebrnym z dużą ilością cyrkonii, suknię mam białą, również spodnica + gorset (wcześniej chciałam suknię jednoczęsciową jak Ty ) . Uważam, że przepięknie wygląda taka "obróżka" na szyję, kolczyki, bransoletka. To świetny wybór dla pani młodej, życzę udanych i owocnych poszukiwań, żeby zakupy były zgodne z zaplanowanymi
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 22:22   #125
mary'79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 45
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Ja też wychodzę za mąż 16 września.Załatwione mamy praktycznie wszystko.Zostały do kupienia napoje, jedzenie i zalatwić samochód.Serdecznie pozdrawiam cien-bie i twojego narzeczonego i życzę udanego wesela
mary'79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 18:32   #126
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez mary'79
Ja też wychodzę za mąż 16 września.
Jest już nas całkiem sporo

U nas do załatwienia tylko alkohol i torcik ślubny. Wczoraj wypisałam część zaproszeń, jak mój skarbek dostarczy swoją listę, wypiszę już wszystkie i zaczynamy rozwozić
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 08:42   #127
malgosg
Rozeznanie
 
Avatar malgosg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 635
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Dziewczyny, to ja chyba "jeszcze w polu"!!!!!!!!! Slubuje 9 wrzesnia, a moj TŻ twierdzi, ze jest jeszcze tyleeeee czasu na wszytsko.
Zaproszen nawet jeszcze nie odebralismy, czekamy na wydruk probny, a w "magicznym zeszyciku" lista rzeczy, ktore tzreba kupic, ciagle sie wydluza.
Alkoholu nie mamy, tort zamowiony(chcemy 3 pietra na stelazu i pani uprzedzila nas, ze stelazy jest tylko kilka, wiec tzreba zamowic wczesniej. a ze wrzesien jest chodliwy, tort zamowilismy miesiac temu)!!!Samochodu nie mamy i jeszcze nie wiemy, czym pojedziemy. sukienka zamowiona, za garniturem nawet nie mamy czasu pochodzic Szukam butow, ale nie znalazalm jeszzce moich wymarzonych, nie mam bielizny slubnej itd.
a co do sukni-ja takze chcialam biala jednoczesciowa suknie, a bede miala ecru gorset+spodnica, i dluuuuuuuuugi welon.
kobietki pozdrawiam goraco!!!!
malgosg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-16, 17:44   #128
agulka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 14
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez malgosg
Dziewczyny, to ja chyba "jeszcze w polu"!!!!!!!!! Slubuje 9 wrzesnia, a moj TŻ twierdzi, ze jest jeszcze tyleeeee czasu na wszytsko.
Zaproszen nawet jeszcze nie odebralismy, czekamy na wydruk probny, a w "magicznym zeszyciku" lista rzeczy, ktore tzreba kupic, ciagle sie wydluza.
Alkoholu nie mamy, tort zamowiony(chcemy 3 pietra na stelazu i pani uprzedzila nas, ze stelazy jest tylko kilka, wiec tzreba zamowic wczesniej. a ze wrzesien jest chodliwy, tort zamowilismy miesiac temu)!!!Samochodu nie mamy i jeszcze nie wiemy, czym pojedziemy. sukienka zamowiona, za garniturem nawet nie mamy czasu pochodzic Szukam butow, ale nie znalazalm jeszzce moich wymarzonych, nie mam bielizny slubnej itd.
a co do sukni-ja takze chcialam biala jednoczesciowa suknie, a bede miala ecru gorset+spodnica, i dluuuuuuuuugi welon.
kobietki pozdrawiam goraco!!!!





hej
jesli myslisz ze jestes w polu to jestes w bledzie
nie mam sukienki, zaproszen...i toszke czasu na to, pracuje w godzinach takich co i sklepy o urlopie nie ma mowy...facet nie na miejsu...oj!!!! az strach myslec. w tym tygodniu moja chrezsnica miala komunie...slychajcie bylo przy tym tyle pracy...ze jak pomysle o slubie to...eh.ale co tam damy rade takze sie nie przejmuj. pozdrawiam cieplutko
A tak na marginesie zalatwilam juz kamerzyste i fotografa, i nawet fryzjera...wiec troszke malutkimi kroczkami posuwam sie do przodu ufff
__________________
kochaj.....szalej....nie pytaj co dalej....
agulka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 17:48   #129
agulka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 14
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez iza251
Ja właśnie wybrałam juz ostatecznie w sobote... i co... słuchajcie przyszłe panny młode: moim marzeniem była suknia biała jednoczęściowa , z dodatkiem połyskującej koronki z obcisłym długim koronkowym rękawem. Suknia: gorset + spódnica = absolutnie odpadała, uważałam,że to oklepane i wogóle Tak miało być i KONIEC! Co sie okazało... aha może dodam,że jestem wysoką noooo w miare zgrabną brunetka. Co się okazało... Zaczęłam przymierzać... i sukienka - odpadła w przedbiegach - wyglądałam jak ... słoń, a co sie okazało - Komplet gorset+ spódnica cudnie mnie wyszczupliły! O zgrozo w białym mi było nie do twarzy - uwierzycie za to w ecri wyglądam cudnie Do opalonej twarzy i czarnych włosów ecri- bomba

Całość jest ogółem cudna - prosta, ale dodatki powalają z nóg! Welon długi, skromny , równiez w kolorze ecri Suknia z salonu ANNA a nazywa się ADELAJDA
I co moje drogie, tak to jest marzymy, wybieramy, ślęczymy w tym internecie rok, dwa - a jak przyjdzie co do czego to jest z tym różenie...
Chodzę teraz za biżuterią - dokładnie w kolorze pseudo- złota z dużą ilością cyrkonii. Może są tu jakieś KIELCZANKI, które podpowiedzą mi gdzie szukać fajnej w Kielcach? No i bielizny szukam, no i zaproszeń jakichś fajnych orginalnych, no i buciczków też

to ja założycielka posta

hej. chcialam ci tylko powiedziec ze strasznie mi sie podobalo to co tu przeczytalam usmialam sie, ale taka w zasadzie prawda...czasami to co nam sie podoba zupelnie na nas nie lezy i okazuje sie ze racje ma pani ktora sie tym zajmuje na co dzien. Ale gratuluje wyboru!!!!
__________________
kochaj.....szalej....nie pytaj co dalej....
agulka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 19:46   #130
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Kochane - ja latam za zaproszniami - ale u mnie w sklepach wszystko taaaakie oklepane, że nic mi się nie podoba Jakie wy wybrałyście? Typowe, czy jakieś bardziej wyszukane?może macie jakies propozycje? I jeszcze- nie wiem czy można tu wymieniać- jakie alkohole tzn. chodzi mi o nazwę kupujecie? Co jest teraz na "topie"?
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 19:54   #131
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Dziewczynki, czy sadzicie,że takie sandałki pasują do ślubu? Bardzo mi siepodobaja Mam suknie w kolorze ecri...A co sądzicie o tej obróżce na szyi? A bukiet...
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-16, 21:52   #132
malgosg
Rozeznanie
 
Avatar malgosg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 635
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Iza-co do zaproszen-zalezy jaka kwote chcesz przeznaczyc.my na poczatku chcielismy zaproszenia 'nietypowe' z cartalii, ale cena za szt razy liczba zaproszen wyszla troszke duza. nie chcielismy zaproszen z golabkami, obraczkami, kwiatami itd, jakie oferuja dewocjonalia. w koncu zamowilismy proste, w rozsadnej cenie, ale na ladnym papierze. a co do alkoholu-u nas bedzie albo Sobieski, bo lubia mlodzi, albo Biala Dama, na ktora stawiaja starsi wiekiem.
a co do sandalkow-masz sie czuc dobrze i pieknie, i to jest najwazniejsze!!!!
malgosg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 20:07   #133
malgosg
Rozeznanie
 
Avatar malgosg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 635
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

dostalismy probny wydruk-pan zamiast jednego, przyniosl nam 3 podobne do wyboru. wiec siedzielismy i rozmyslalismy. i w koncu stawiamy na nasz I wybor-nie ma sensu kombinowac i wymyslac teraz zostalo nam zrobic liste do personalizacji, a to zajmie troche czasu... az wstyd sie przyznac
malgosg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 10:03   #134
agulka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 14
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez iza251
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1147452330Dziewczynki, czy sadzicie,że takie sandałki pasują do ślubu? Bardzo mi siepodobaja Mam suknie w kolorze ecri...A co sądzicie o tej obróżce na szyi? A bukiet...


hej Iza.
Buty sa swietne, mowie tez ze wzgledu na to ze posiadam chyba takie same, ale osobiscie nie jestem pewna czy do slubu warto miec buty z odkrytymi palcami, tak mnie sie bynajmniej wydaje, chyba ze w czasie tancow je zmienisz zeby cie nie poturbowano Bukiet jest sliczny, a obroza troche za duza, ale to tylko dlatego ze zloto lubie skromne, a srebro wprost odwrotnie... Pozdrowionka.
__________________
kochaj.....szalej....nie pytaj co dalej....
agulka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 10:07   #135
agulka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 14
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Zaproszenia...mnie tez sie nie podobaja te golabki, serduszka i inne kicze, i jesli mialabym takie zakupic to osobiscie wole je sama zrobic, problem tylko z papierem, ale to przeciez da sie zalatwic choc nie wiadomo czy bedzie bardziej oplacalne. Probowalam juz na zwyklym papierze pobawic sie z zaproszeniami i jesli nie bedzie nic ciekawego i w przystepnej sumie to sie upre i zrobie je sama. A tak w ogole po ile macie osob na weselu??
__________________
kochaj.....szalej....nie pytaj co dalej....
agulka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 12:44   #136
malgosg
Rozeznanie
 
Avatar malgosg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 635
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

zaproszoych ok 120, przyjdzie ok 100, bo juz w tej chiwli gdy sobie rozmawiamy czesc juz zapowiada, ze nie przyjda, czesc wyjezdza do Anglii, kilka osob jest w zalobie.
co do zaporszen-na poczatku tez chcielismy robic sami, ale stwierdzilismy, ze nie mamy az tyle czasu i sil, zeby teraz sie w to bawic. zamowilismy baaardzo proste i juz.
malgosg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 12:48   #137
malgosg
Rozeznanie
 
Avatar malgosg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 635
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

co do papieru-srednio za 1 kartke A4 trzeba zaplacic 0,80-2,00zl. taniej wyjdzie w opakowaniu zbiorczym tylko nie wiem dokladnie, po ile sa pakowane. do tego koperty(my wzielismy z papieru kredowego w kolorze ecru). no i obowiazkowo drukarka laserowa(w koncu wybralismy druk jasno brazowy).
malgosg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 16:38   #138
mary'79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 45
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez iza251
Kochane - ja latam za zaproszniami - ale u mnie w sklepach wszystko taaaakie oklepane, że nic mi się nie podoba Jakie wy wybrałyście? Typowe, czy jakieś bardziej wyszukane?może macie jakies propozycje? I jeszcze- nie wiem czy można tu wymieniać- jakie alkohole tzn. chodzi mi o nazwę kupujecie? Co jest teraz na "topie"?
Izo 251 my kupiliśmy Palace Vodka, czyłi tzw.Pałacową.Zapraszamy ok.120 osób i kupiliśmy 160 butelek.Wzięliśmy 40 sztuk więcej w razie "bramek" i paru osobom damy buteleczkę na odchodne
mary'79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 18:34   #139
pescik
Raczkowanie
 
Avatar pescik
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Płock, Poznań
Wiadomości: 87
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Hey!!!!
A my zdecydowalismy się, że sami zrobimy zaproszenia.
W sklepach są kiepskie, a do tego w nieciekawych cenach!!!
Postawiliśmy na prostotę.
Papier A4 (grubości 160) koloru ecry zakupiliśmy za 0,60 groszy.
Na jeden papier mieścimy dwa zaproszenia.
Papier przycieliśmy nażyczkami dekoracyjnymi za 19.99, a druku użyliśmy czarnego z drukarki laserowej.
Zaproszenie udekorowliśmy złotą nitką i wygląda SUPER, bynajmiej dla nas
pescik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-18, 18:39   #140
pescik
Raczkowanie
 
Avatar pescik
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Płock, Poznań
Wiadomości: 87
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

A i jeszcze moja rada.
Jeśli decydujecie się sami robić zaproszenia proponuję Wam użyć papieru własnie grubości 160, bo na ogól każdy chwyta typowy karton, tzn 240.
A ten paier jest wiele grubszy i brzydko sie składa. Również jego cena jest wiele wyższa, bo około 1,50 - 2 zł.
Powodzenia!
pescik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 11:07   #141
agulka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 14
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez pescik
A i jeszcze moja rada.
Jeśli decydujecie się sami robić zaproszenia proponuję Wam użyć papieru własnie grubości 160, bo na ogól każdy chwyta typowy karton, tzn 240.
A ten paier jest wiele grubszy i brzydko sie składa. Również jego cena jest wiele wyższa, bo około 1,50 - 2 zł.
Powodzenia!
hej.
Dzieki serdeczne za rade. Wlasnie ja tez chcialam zrobic sama, proste i przyzdobic czyms co spodoba mi sie w pasmanterii Tylko niestety nie pomyslalam o drukarce laserowej, sama takiej nie mam...a uwazacie ze ze zwyklej drukarki wyglada kiepsko??
Pozdrawiam i dzieki
__________________
kochaj.....szalej....nie pytaj co dalej....
agulka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 11:40   #142
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Kurcze Dziewczyny do naszego Wielkiego Dnia juz coraz mniej czasu
Mnie juz ogarnia zdenerwowanie i co najgorsze zaczynaja sie głupie sny
Coraz częsciej śni mi się dzień ślubu, że jestem jakaś niewyszykowana.
A to stoję przed ołtarzem w wałkach na głowie, a to zaraz mam wychodzić a tu suknia za duża, nie mam maikijażu ani fryzury.
Cieszę się że swoją suknię juz zamówiłam, a w przyszłym tygodniu wybiorę sie chyba po bielizne i po buty.
A jak Wasze przygotowania??
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 18:00   #143
pescik
Raczkowanie
 
Avatar pescik
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Płock, Poznań
Wiadomości: 87
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez agulka25
hej.
Dzieki serdeczne za rade. Wlasnie ja tez chcialam zrobic sama, proste i przyzdobic czyms co spodoba mi sie w pasmanterii Tylko niestety nie pomyslalam o drukarce laserowej, sama takiej nie mam...a uwazacie ze ze zwyklej drukarki wyglada kiepsko??
Pozdrawiam i dzieki
Witaj Agulka25!!!
Oczywiscie nie ma wiekszej roznicy co do jakości w druku.
Praktyczniejsza jest laserowa, bo nie rozmazuje sie druk, ale jak będziecie drukowac na atramentówce to po prostu musicie poczekać, aż druk wyschnie i dopiero składać. Więcej Wam to tylko czasu zajmie.

A i jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała.
Zanim złozycie zaproszenia w miejscu zagięcia odgniećcie przy linijce tepą stroną noża linię zagięcia. Po takiej operacji zaproszenie Wam się złoży idealnie jak takie z drukarni.
Wiem, bo juz sama przetestowałam, a różnica jest ogromna!!!
pescik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 18:15   #144
pescik
Raczkowanie
 
Avatar pescik
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Płock, Poznań
Wiadomości: 87
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez KARINCIA
Kurcze Dziewczyny do naszego Wielkiego Dnia juz coraz mniej czasu
Mnie juz ogarnia zdenerwowanie i co najgorsze zaczynaja sie głupie sny
Coraz częsciej śni mi się dzień ślubu, że jestem jakaś niewyszykowana.
A to stoję przed ołtarzem w wałkach na głowie, a to zaraz mam wychodzić a tu suknia za duża, nie mam maikijażu ani fryzury.
Cieszę się że swoją suknię juz zamówiłam, a w przyszłym tygodniu wybiorę sie chyba po bielizne i po buty.
A jak Wasze przygotowania??
Witaj Karincia!!!
Ja pierwszy koszmar też mam już za sobą.
Sniło mi się, że przyjechalismy z gośćmi już na salę, a Dj oświadczył, że nie będzie grać. Potem się zorietowałam, że jakiś zapasowy Dj rokłada sprzęt. Odetchnęłam z ulgą, ale patrzę a przecież on jest w jakimś pomieszczeniu, gdzie wogóle nie widać bawiących się i sali tanecznej.....i jak tu imprezę prowadzić!!!
Mojemu ukochanemu też juz koszmarki chodzą po głowince w nocy.
Ostatnio mu się śniło, że przyjechał a tu ja nie gotowa.....
To prawie jak z życia i nie dziwię się..... Hi, hi....

Co do dodatków. Przeleciałam sklepy w Poznaniu z bucikami i jest kiepsko. Ani wyboru za bardzo, a ceny też co sklep to wyższe!!!
Zdzierają na wszystkim!!!!!!!!!!!!!!
pescik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 20:32   #145
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez pescik
Co do dodatków. Przeleciałam sklepy w Poznaniu z bucikami i jest kiepsko. Ani wyboru za bardzo, a ceny też co sklep to wyższe!!!
Zdzierają na wszystkim!!!!!!!!!!!!!!
Hehe pescik nie no, ja do Poznania to raczej po dodatki nie pojadę
Zostaję przy Warszawce, bo w sumie buty to mniej więcej wiem jakie bym chciała, z bielizną trochę gorzej bo jakoś szczerze mówiąc nic nie mogę znaleźć
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 21:54   #146
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Karinciu, a może zainteresuje Cię taka bielizna? Ja bynajmniej mam zamiar ją zakupić jest to model flower curves z Triumpha i co dla mnie ważne- staniczek ma silikonowe paseczki po bokach, aby się lepiej trzymał przy odpiętych ramiączkach. Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg flower_c_wdp_hip_k.jpg (14,4 KB, 20 załadowań)
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 22:06   #147
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

joasiunial Byłam już w tylu Triumphach i wszędzie mi pokazywali tylko jeden model, cały gładki stanik.
Szczerze mówiąć niebardzo mi się podobał
Ten który pokazałaś jest ciekawszy bo widzę na nim jakiś wzorek , niestety nie wiem czy on dobrze by leżał na moim małym biuście
Muszę jeszcze pochodzić i popatrzeć w innych firmach
Mimo wszystko jak będę w Triumphie to koniecznie go przymierzę
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:11   #148
AHaa
Raczkowanie
 
Avatar AHaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 128
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

witam dziewczyny jaka tu cisza jak ida przygotowania? ja juz bylam na przymiarce u krawcowej, nastepna -19 czerwca! wodeczka juz jest, pojutrze odbieramy obraczki, no i najwarzniejsze - odnalazlam swoj kurs przedmalzenski, co prawda robiony jeszcze w liceum, ale ksiadz wezmie gopod uwage ciesze sie, bo juz myslalam, ze bede odpytywana z katechizmu
tak przegladam forum i zdecyduje sie na zaproszenia recznie robbione, w sumie lubie taka "dlubanine artystyczna" a i czas na razie mam...zobaczymy co na to moj mezczyzna za bielizna juz sie wstepnie rozgladalam,ale jakos nie moge nic znalezc, a jeszcze buty.....do przymiarki juz trzeba miec chyba?
pozdrawiam i zycze owocnych i niestresowych przygotowan
AHaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:13   #149
AHaa
Raczkowanie
 
Avatar AHaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 128
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

o kurde jeszcze o najwazniejszym zapomnialam! ciasta..! orientujecie sie ile ciasta sie zamawia na 100 osob, poprawin nie bedzie, no chyba ze w domku.... pzd
AHaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 17:02   #150
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Smile Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez AHaa
o kurde jeszcze o najwazniejszym zapomnialam! ciasta..! orientujecie sie ile ciasta sie zamawia na 100 osob, poprawin nie bedzie, no chyba ze w domku.... pzd
My robimy " poprawkę" na działce - WIELKIEGO GRILLA tylko dla najbliższych, czyli ok. 2o - 30 osób - w resteuracji mamy wesele i wystarczy
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.