Panny Młode 2 Wrzesień 2006 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-20, 13:26   #1
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Talking

Panny Młode 2 Wrzesień 2006


CZEŚĆ DZIEWCZYNY!!!! Napiszcze jak idą przygotowania i takie tam fajne rzeczy!! ja mieszkam w woj świętokrzyskiem i interesuje mnie gdzie mogę sie udac za jakąś fajna sukienką w Kielcach i okolicachMy juz mamy wszystko zaklepane oczywiście na 2 września 2006 !!!,suuuuper sala ,grajki z Buska -podobno fajni(oby!),kamerzysta zamówiony,zdjęcia w studio tez,msza zamówiona,nawet nauki przedmałżeńskie.Wszy stko to musiałam załatwiać sama, bo mój narzeczony jest od pół roku w Anglii.... pozdrawiam wszystkie PANNY MŁODE Z 2 WRZEŚNIA 2006!!!
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 12:08   #2
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Pozdrawiam Cię gorąco Izo 251.
Ja również wychodzę za mąż 2 września 2006
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 09:16   #3
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez KARINCIA
Pozdrawiam Cię gorąco Izo 251.
Ja również wychodzę za mąż 2 września 2006
SIESZE SIĘ,ZE KTOS SIE ODEZWAŁ
NAPISZ MI CZY JAK TAM PRZYGOTOWANIA: CZY MASZ UPATRZONĄ SUKIENECZKĘ, ZAPROSZENIA, BUKIET,FRYZURKĘ.... ALE TEGO JEST
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 11:46   #4
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Ło matko! Iza ja Cię podziwiam. Ja wychodzę za mąż co prawda 23 września 2006, ale jeszcze nic nie jest gotowe, tylko sala zarezerwowana. Może powinnam się już ostro zabrać do roboty? Ale jeszcze tyle czasu...
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 14:42   #5
Uleńka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 34
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Ja wychodze za mąż 16 września 2006 i mam zarezerwowana sale, kamerzyste i orkiestre.To trzeba naprawde zrobic z duzym wyprzedzeniem.a chłopak na morzu,sama wszystko załatwiałam.
Uleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 18:11   #6
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Ja też we wrześniu będę ślubować a dokładnie 16 go. Na razie sala, kamera i zespół. Na resztę przyjdzie czas
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 09:57   #7
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez Taverney
Ło matko! Iza ja Cię podziwiam. Ja wychodzę za mąż co prawda 23 września 2006, ale jeszcze nic nie jest gotowe, tylko sala zarezerwowana. Może powinnam się już ostro zabrać do roboty? Ale jeszcze tyle czasu...
wiesz tak Cie sie tylko wydaje,że dużo!!! nam zależało na tym ,żeby mieć piękną salę, dobry zespół itd.itd. -- a to jak wiesz zaleeży od tego -- kto pierwszy ten lepszy
dobra rada___ przygotowania czas zacząć!!!
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-07, 12:43   #8
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

tak to prawda, salę musieliśmy rezerwpwać jeszcze w październiku, bo taki tam był natłok ślubów. Ale za to miejsce i sceneria jest cudowna Opłacało się zająć tym wcześniej.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 13:54   #9
mamkota
Raczkowanie
 
Avatar mamkota
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Ja też 2 września ))))
mamkota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 21:26   #10
effcia_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 245
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Życzę wam , wszystkiego dobrego na nowej ścieżce w życiu. Ja ślub miałam 10 lat temu. Mam 32 lata , jak coś. Cieszę się że mogę coś doradzić, pomóc, a nawet odradzić. Miło mi tak patrzeć jak przyznajecie mi racje, cieszycie się że coś odpisuję i w ogóle. Tylko że boję się że przez moje zakręcenie życiowe mnie zablokują ...
effcia_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 10:52   #11
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez iza251
SIESZE SIĘ,ZE KTOS SIE ODEZWAŁ
NAPISZ MI CZY JAK TAM PRZYGOTOWANIA: CZY MASZ UPATRZONĄ SUKIENECZKĘ, ZAPROSZENIA, BUKIET,FRYZURKĘ.... ALE TEGO JEST
Izunia ja na razie mam tylko ustaloną datę w Kościele i załatwionego fotografa. Sukienki powoli przeglądam i juz wiem mniej więcej jaką bym chciała ale jeszcze żadnej sukni nie mierzyłam więc nie wiem w której będę dobrze wyglądała.
A Ty wiesz juz jaką sukieneczkę?? A co z włosami?? Masz długie? Będziesz miała koka czy raczej rozpuszczone?? Napisz Izuniu jak Twoje przygotowania
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-15, 13:50   #12
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez KARINCIA
Izunia ja na razie mam tylko ustaloną datę w Kościele i załatwionego fotografa. Sukienki powoli przeglądam i juz wiem mniej więcej jaką bym chciała ale jeszcze żadnej sukni nie mierzyłam więc nie wiem w której będę dobrze wyglądała.


A Ty wiesz juz jaką sukieneczkę?? A co z włosami?? Masz długie? Będziesz miała koka czy raczej rozpuszczone?? Napisz Izuniu jak Twoje przygotowania
jestem wyskoka w miare szczupła brunetką z długimi włosami w kolorze ciemny brąz. co do mojej wymarzonej sukienki to jakis pomysł juz mam ale szczególnie nie sprecyzowanywiem tyle,że musi byc dgzieś jakos koroneczka:eh em: i koniecznie BIAŁA ,ale za to fryzura juz wymysiliłam ze 100 lat temu włosy GŁADZIUTKO UCZESANE NA BOK bez żadnych jakichs tak pejsów czy czegos tam ,dredów czy Bóg wie czego Poniewaz chce welon upiac pod kokiem to kok troszkę wyżej,ale nie wielkich rozmiarówW styczniu idziemy z narzeczonym po obraczki... juz mamy upatrzone w APARCIE tam kupowalismy pierścionek zaręczynowy ALE SIE ROZPISAŁAM a jak u ciebie ?
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 11:55   #13
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Ojej Izunia, to Ty juz masz nawet obrączki?? To ja jestem jeszcze w proszku.
My nie robimy wesela tylko takie małe przyjęcie dla najbliższych ale też jeszcze nie mamy zarezerwowanego żadnego lokalu. Za obrączkami tez jeszcze sie nie rozglądaliśmy Wszystko odkładamy na styczeń, (włącznie z naukami przedmałżeńskimi) obiecujemy sobie że od stycznia się wszyskim zajmiemy Włosy mam długie i chyba nie chcę koka tylko takie częściowe upięcie. Będziemy sobie pisac na bierząco jak nasze przygotowania
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 21:51   #14
pescik
Raczkowanie
 
Avatar pescik
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Płock, Poznań
Wiadomości: 87
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cześć dziewczyny!!!!!!! Ja też biorę ślub 2 września 2006. Już nie mogę się doczekać! Ale przyznaję na samą myśl ściska mnie w dołku Wlaśnie szukam sukienki. Kosciół, sala, grajek, kamerzystka załatwione. Mam nadzieję, że staną na wysokości zadania. A może ktoś z Was jest z Płocka?
pescik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 06:43   #15
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Arrow

Cytat:
Napisane przez KARINCIA
Ojej Izunia, to Ty juz masz nawet obrączki?? To ja jestem jeszcze w proszku.
My nie robimy wesela tylko takie małe przyjęcie dla najbliższych ale też jeszcze nie mamy zarezerwowanego żadnego lokalu. Za obrączkami tez jeszcze sie nie rozglądaliśmy Wszystko odkładamy na styczeń, (włącznie z naukami przedmałżeńskimi) obiecujemy sobie że od stycznia się wszyskim zajmiemy Włosy mam długie i chyba nie chcę koka tylko takie częściowe upięcie. Będziemy sobie pisac na bierząco jak nasze przygotowania
wiesz z tymi obraczkami to jest tak,że właściwie musimy kupić w styczniu, bo narzeczony jest obecnie w Anglii,przyleci na urlop w styczniu i chcemy obrączki juz kupić,bo nie będzie pózniej czasu.Ja lecę do niego w kwietniu, a on pozniej dopiero 2 tygodnie przed slubemNo i niestety bede musiałą sama porozdawac zaproszenia Także zostanie jedynie kupić mu gajerek i do ołtarza

Cytat:
Napisane przez pescik
Cześć dziewczyny!!!!!!! Ja też biorę ślub 2 września 2006. Już nie mogę się doczekać! Ale przyznaję na samą myśl ściska mnie w dołku Wlaśnie szukam sukienki. Kosciół, sala, grajek, kamerzystka załatwione. Mam nadzieję, że staną na wysokości zadania. A może ktoś z Was jest z Płocka?
baaardzo sie cieszę witamy a jaką sukienkę chciałabyś mieć?masz jakiegos pomysła pozdr
__________________
D&A

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-05-19 o 21:44 Powód: post pod postem
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 09:42   #16
mamkota
Raczkowanie
 
Avatar mamkota
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Kurcze, dziewczyny, ja mam tylko salę i orkiestrę Już są problemy z kamerą i fotografem - Ci lepsi dawno zajęci ( Narzeczony daleko, a do kościoła trzeba razem iść chyba, prawda? Jak tak dalej pódzie, to ja już nie wiem...
mamkota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 10:08   #17
pescik
Raczkowanie
 
Avatar pescik
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Płock, Poznań
Wiadomości: 87
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Co prawda przeleciłam juz wszystkie sklepy w Płocku i większość w Poznaniu i ........prawie nic. Jestem chyba wybredna. Ale to taki ważny dzień w moim życiu, wymarzony od dziecka. ...więc chyba mam prawo cmokac, no nie? Jak na razie mam dwie propozycje. 1-sza z Agnes, 2-ga z salonu tylko ona. Co do drugiej - w salonie czułam się w niej anielsko, mogłam iść do ołtarza, ale jak ją zobaczyłam na kobitce na stronie salanu to przysłabłam. Może coś z nowych kolekcji rzuci mnie na kolana. Mam mieszadełko w głowie. Zaraz Wam przedstawię te dwie propozycje, ok?
pescik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 10:14   #18
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez pescik
Co prawda przeleciłam juz wszystkie sklepy w Płocku i większość w Poznaniu i ........prawie nic. Jestem chyba wybredna. Ale to taki ważny dzień w moim życiu, wymarzony od dziecka. ...więc chyba mam prawo cmokac, no nie? Jak na razie mam dwie propozycje. 1-sza z Agnes, 2-ga z salonu tylko ona. Co do drugiej - w salonie czułam się w niej anielsko, mogłam iść do ołtarza, ale jak ją zobaczyłam na kobitce na stronie salanu to przysłabłam. Może coś z nowych kolekcji rzuci mnie na kolana. Mam mieszadełko w głowie. Zaraz Wam przedstawię te dwie propozycje, ok?
czekam z niecierpliwoscia
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 10:28   #19
pescik
Raczkowanie
 
Avatar pescik
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Płock, Poznań
Wiadomości: 87
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

No niestety nie magę załączyć plików, coś mi nawala
Dam namiary:
1-sza suknia : www.suknieagnes.pl/agnes.htm ; kolekcja 4. Jej numerki to :4362_518 (umieszczono 2 zdjęcia)
2-ga suknia : www.slubne.pl ; salon ona i on , model itiaro
I to własnie ta rzuciła mnie na kolana. Ale u mnie ona była cudownie dopasowana do ciała, a na tej kobiecie wisi. POMOCY!!!!!!
pescik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-17, 10:32   #20
mamkota
Raczkowanie
 
Avatar mamkota
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Mi zdecydowanie bardziej podoba się ta druga. Zwłąszcza, jeśli na Tobie nie wisi. Jest oryginalna i ma klasę. Sukienka z pomysłem!
mamkota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 10:39   #21
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez mamkota
Mi zdecydowanie bardziej podoba się ta druga. Zwłąszcza, jeśli na Tobie nie wisi. Jest oryginalna i ma klasę. Sukienka z pomysłem!

ZGADZAM SIE nr 2
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 10:39   #22
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez pescik
2-ga suknia : www.slubne.pl ; salon ona i on , model itiaro
I to własnie ta rzuciła mnie na kolana. Ale u mnie ona była cudownie dopasowana do ciała, a na tej kobiecie wisi. POMOCY!!!!!!
ale o co chodzi???
jeżeli na Tobie ładnie leży, to co CIe interesuje jak wygląda na modelce? przecież normalne, że nie da rady dopasowac do każdej sukienki modelki tak, zeby było idealnie.

co do wrażeń wizualnych ,2 zdecydowanie ładniejsza.
Pozdrawiam!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 10:51   #23
pescik
Raczkowanie
 
Avatar pescik
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Płock, Poznań
Wiadomości: 87
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

A może macie jakieś super propozycje. Jestem niską (160), bardzo szczupłą szatynką. Ma półdługie włosy, które na pewno będę miała upięte w koka do góry (tak mi po prostu ładniej). No i marzę o długim welonie, takim za kostkę,a może nawet za. Wiem, że kolory ecri odpadają, bo mnie nie ubierają. Najlepiej mi w złamanej bieli (tak to nazwała profesjonalistka ). Ta koronkowa wydała mi się odpowiednia. W dodatku, czego nie widać na zdjęciu w momencie kiedy się ruszałam leciusieńko, subtelnie się mieniła. Sama juz nie wiem
pescik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 09:41   #24
INKAA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

czesc ja tez 2 wrzesnia. Juz prawie wszystko jest gotowe. sala, kamerzysta, fotograf, orkiestra limuzyna jeszcze tylko fryzje kosmetyczka... no i ubrania i jeszcze kwiaciarnia. W kosciele tez juz bylismy. Wszystko przygotowujemy razem, chociaz moj chlopak i tak uwaza ze wszytskie decyzje podejmuje sama. Duzo tego ale to takie fajne. Najwiekszy problem mam ze swiadkiem - kobieta ( sami chlopcy dookola) pozdrawiam i trzymam kciuki! Oby wyszlo jak najlepiej
INKAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 09:50   #25
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez INKAA
czesc ja tez 2 wrzesnia. Juz prawie wszystko jest gotowe. sala, kamerzysta, fotograf, orkiestra limuzyna jeszcze tylko fryzje kosmetyczka... no i ubrania i jeszcze kwiaciarnia. W kosciele tez juz bylismy. Wszystko przygotowujemy razem, chociaz moj chlopak i tak uwaza ze wszytskie decyzje podejmuje sama. Duzo tego ale to takie fajne. Najwiekszy problem mam ze swiadkiem - kobieta ( sami chlopcy dookola) pozdrawiam i trzymam kciuki! Oby wyszlo jak najlepiej
no ja też mam problem ze świadkową - starszy juz jest - to najleppszy przyjaciel narzeczonego taki jeszcze z piaskownicy a ja mam problem, bo nie moge sie zdecydowac na starszą
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 11:20   #26
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

My ze świadkami nie mamy problemu, ja mam siostrę a mój Narzeczony brata
Mam nadzieję że niedługo znajde kamerzystę, no i jakąś resturację , bo juz się zaczynam martwić.
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 11:27   #27
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

My już mamy kościółek, salę, fotografa, kamerzystę, zaczęte nauki tylko wizażystki co by zrobiła za jednym zamachem makijaż fryzurę i paznokcie nie moge znaleźć
Nie uśmiecha mi sie latanie po osiedlu między blokami z welonem na głowie w dniu ślubu, wolałabym to załatwić w domu
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 11:34   #28
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

rybkad paznokcie możesz sobie przecież zrobić ze dwa dni wcześniej, to tylko makijaż i fryzura by została. ja też jeszcze nie znalazłam ani fryzjerki, która będzie mnie czesać ani wizażystki
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 13:42   #29
kasiaj110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 10
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Myśmy też wybrali na dzień naszego ślubu 2 września . Co do przygotowań to mamy już salę, kościół, zespół, kamerzystę i fotografa . Pozostaje zakup sukni na co bardzo bardzo się cieszę. Mam do Was pytanie: bierzecie ślub konkordatowy?
kasiaj110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 10:34   #30
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Wczoraj byliśmy na pierwszych naukach przedmałżeńskich
Było całkiem przyjemnie
Młody ksiądz, pół godzinki rozmowy i po sprawie.
Dzisiaj idziemy obejrzeć jakies restauracje a w przyszłym tygodniu podpisujemy umowę z kamerzystą
A jak tam Wasze przygotowania?
izuniu 251 kupiliście już obrączki?
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.