Panny Młode 2 Wrzesień 2006 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-11, 19:46   #181
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Witam znów przyszłe Panny Młode
muszę się pochwalić że odebraliśmy już nasze obrączki i ciągle nie mogę się nimi nacieszyć! Trochę się na nie naczekaliśmy... zresztą przedłużyło się wszystko, bo w dniu planowanego odbioru okazało się,że na obu wygrawerowano imię mojego TŻ wiecie jaka byłam wściekła !! ale już jest okej i do ślubu coraz bliżej teraz czeka nas roznoszenie i wysyłanie zaproszeń, chociaż muszę przyznać, że teraz żyję zbliżającą się obroną pracy magisterskiej i jak to przeżyję to zajmę się już tylko naszym wielkim dniem Buziaki
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 20:00   #182
AHaa
Raczkowanie
 
Avatar AHaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 128
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

[quote=KARINCIA]
AHaa podkład z kryolanu Co to takiego?? Nie słyszałam o tym


na wizazu duzo o tym piszapodobno bardzo trwaly i bardzo dobrze kryjacy podkladzikuzywaja go do charakteryzacji w telewizji i w ogole ma byc rewelacja?
ja teraz testuje podklad revlon "colorstay" dostalam probke z douglasa, tez podobno cale weselicho mozna na nim przetrzymac moze ktos testowal?a jakie kosmetyki kupujecie?ja jestem na razie przekonana co do bazy art deco ale nie wiem co z podkladem? pzd
AHaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 01:10   #183
mary'79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 45
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Do Aguś 83 - Szczerze mówiąc troszkę wczesna ta godzinka.Goście do godz.24 mogą nie wytrzymać(wiesz o co mi chodzi). Ja wychodzę za mąż 16-go września i ślub mam znowu na najpóźniejszą godzinę, czyli 19.15.Wybraliśmy taką godzinę, ponieważ za wesele płacimy sami, a im późniejsza godzina tym troszkę mniejsze koszta, ponieważ nie będziemy musieli mieć dużej ilości dań gorących, a to wychodzi na weselu najdroższe, a i goście za szybko się nie popiją i do oczepin wytrzymają.Tak w ogóle to bardzo dużo moich znajomych miało na taką godzinę ślub, z czego 3 pary we wrześniu, więc się nie martwię, że za późno.
mary'79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 01:18   #184
mary'79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 45
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

JoasiunioI my obrączki mamy łączone:białe z tradycyjnym złotem i grawerka.Wygrawerowaliśmy tylko datę ślubu(nie chcieliśmy nic więcej).Na grawerkę czekaliśmy 2 tygodnie, bo maszynę do grawerowania mieli zepsutą, ale już mamy obrączki i jest OK. Życzę powodzenia na obronie pracy magisterskiej.
mary'79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 19:55   #185
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez joasiunial
Witam znów przyszłe Panny Młode
muszę się pochwalić że odebraliśmy już nasze obrączki i ciągle nie mogę się nimi nacieszyć! Trochę się na nie naczekaliśmy... zresztą przedłużyło się wszystko, bo w dniu planowanego odbioru okazało się,że na obu wygrawerowano imię mojego TŻ wiecie jaka byłam wściekła !! ale już jest okej i do ślubu coraz bliżej teraz czeka nas roznoszenie i wysyłanie zaproszeń, chociaż muszę przyznać, że teraz żyję zbliżającą się obroną pracy magisterskiej i jak to przeżyję to zajmę się już tylko naszym wielkim dniem Buziaki
Witam w klubie - ja mam obrone mgr 23 czerwca , czyli za 1,5 tygodnia..też teraz żyje tylko tym Ale już za 3 tygodnie przyjeżdza( Anglia ) mój ukochany zapraszać gości na weselicho
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 20:03   #186
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

hehehe...to widzę że razem przeżywamy ten stres ja bronię się trzy dni po Tobie, będę trzymac kciuki w piątek
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 20:22   #187
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez iza251
KASIULKA jaki kupujesz ten podkład, jaki błyszczyk?
Kochana błyszczyk Lancome zamierzam upolować, w kolorze cielistego beżu. Patrzyłam już dziś w Douglasie i myślę, że znajde taki który mnie usatysfakcjonuje. Podkład chcę mieć z Max Factor Lasting Performance. Poleciła mi go koleżanka i naprawdę trzyma się niebywale długo.

Dziewczyny ja jako stała bywaliczyni perfumowego forum chciałam zapytać Was czy zwracacie uwagę na to czym będziecie pachnieć w tym szczególnym dniu? Waszymi stałymi perfumami czy też nowym zapachem?
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-12, 20:27   #188
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22

Dziewczyny ja jako stała bywaliczyni perfumowego forum chciałam zapytać Was czy zwracacie uwagę na to czym będziecie pachnieć w tym szczególnym dniu? Waszymi stałymi perfumami czy też nowym zapachem?
oooo... właśnie!! też zwracam ogromną uwagę na to czym pachnę, a w tym niezwykle ważnym dniu tym bardziej otóż zaopatrzyłam się już jakiś czas temu w "mój" zapach, jakim jest FRAGILE EDT J.P. GAULTIER i nie wyobrażam sobie siebie pachnącej niczym innym

dodam jeszcze, iż jest to mój zapach na szczególne okazje i chciałabym go kojarzyć przede wszystkim z tym wyjątkowym dniem.
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 16:26   #189
osiolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

witam ja tez 16 wrzesien i tez wszystko sama zalatwialam bo oboje mieszkamy w Angli.w zasadzie wszystko juz mamy zalatwione za tydzien jedziemy do polski to zostana nam tylko nauki.
osiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 21:06   #190
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez joasiunial
oooo... właśnie!! też zwracam ogromną uwagę na to czym pachnę, a w tym niezwykle ważnym dniu tym bardziej otóż zaopatrzyłam się już jakiś czas temu w "mój" zapach, jakim jest FRAGILE EDT J.P. GAULTIER i nie wyobrażam sobie siebie pachnącej niczym innym

dodam jeszcze, iż jest to mój zapach na szczególne okazje i chciałabym go kojarzyć przede wszystkim z tym wyjątkowym dniem.
Witaj bratnia perfumowo duszyczko

Ja zamierzam dopiero zakupić Angel Innocent T.Muglera, choruję na te perfumy już od dłuższego czasu i myślę że w tak ważnym dniu będzie dla mnie zapachem idealnym

Pozdrawiam cieplutko
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 21:08   #191
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Zapomniałam dodać, że dziś sporządziliśmy protokół przedślubny i dostaliśmy karteczki na spowiedź. Jutro zgłosimy zapowiedzi do parafii mojego TŻ
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 21:46   #192
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

właśnie... teraz trzeba pozałatwiać wszystkie sprawy papierkowe i nie wiem jak My się z tym wyrobimy, bo mieszkam z moim TŻ, a wesele będzie w moim rodzinnym mieście ( oddalonym od Włocławka o ok 240 km!!). Do moich rodziców wybieramy się dopiero na początku lipca- wtedy też mamy zamiar oblecieć USC i odwiedzić księdza. Liczę że jakoś damy radę... kurcze, na koniec najwięcej biegania
Dziewczyny...a jak z Wami? Bierzecie ślub konkordatowy, czy może jesteście już po ślubie cywilnym i czekacie jedynie na kościelny? I jak jest z tym załatwianiem w USC? Jeśli już coś wiecie to czekam na cynk co i jak chodzi mi głównie o wspólne podpisywanie papierków..... Z góry dziękuję i gorąco pozdrawiam
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 11:31   #193
AHaa
Raczkowanie
 
Avatar AHaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 128
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez joasiunial
właśnie... teraz trzeba pozałatwiać wszystkie sprawy papierkowe i nie wiem jak My się z tym wyrobimy, bo mieszkam z moim TŻ, a wesele będzie w moim rodzinnym mieście ( oddalonym od Włocławka o ok 240 km!!). Do moich rodziców wybieramy się dopiero na początku lipca- wtedy też mamy zamiar oblecieć USC i odwiedzić księdza. Liczę że jakoś damy radę... kurcze, na koniec najwięcej biegania
Dziewczyny...a jak z Wami? Bierzecie ślub konkordatowy, czy może jesteście już po ślubie cywilnym i czekacie jedynie na kościelny? I jak jest z tym załatwianiem w USC? Jeśli już coś wiecie to czekam na cynk co i jak chodzi mi głównie o wspólne podpisywanie papierków..... Z góry dziękuję i gorąco pozdrawiam
to u nas odwrotnie albo jeszcze inaczej ja mieszkam z moim TŻ moj dom rodzinny jest ponad 300km a slub bedzie jeszcze w innej parafiitakze na razie wszystko tu zalatwiamy,w przyszlym tygodniu jedziemy do mnie po dokumenty z kosciola a potem zalatwianie w nowym kosciele!podobno z zapowiedziami jest tak,ze o tym gdzie dajemy zapowiedzi, zalezy od ksiedza w tej nowej parafii-tam gdzie bedzie slub!my chcemy kombinowac,zeby zapowiedzi byly tylko w jednym kosciele,zobaczymy czy sie uda
dzis sie wybieramy do usc podpisac papierki,bo nie bierzemy cywilnego tylko konkordatowy slub,ale w usc jednak tez trzeba zalatwicpotrzebne sa do tego odpisy z urodzenia i juz no to pierwszy krok do malzenstwa bedzie za nami.....pzd
AHaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 11:56   #194
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez joasiunial
właśnie... teraz trzeba pozałatwiać wszystkie sprawy papierkowe i nie wiem jak My się z tym wyrobimy, bo mieszkam z moim TŻ, a wesele będzie w moim rodzinnym mieście ( oddalonym od Włocławka o ok 240 km!!). Do moich rodziców wybieramy się dopiero na początku lipca- wtedy też mamy zamiar oblecieć USC i odwiedzić księdza. Liczę że jakoś damy radę... kurcze, na koniec najwięcej biegania
Dziewczyny...a jak z Wami? Bierzecie ślub konkordatowy, czy może jesteście już po ślubie cywilnym i czekacie jedynie na kościelny? I jak jest z tym załatwianiem w USC? Jeśli już coś wiecie to czekam na cynk co i jak chodzi mi głównie o wspólne podpisywanie papierków..... Z góry dziękuję i gorąco pozdrawiam
My jesteśmy już po ślubie cywilnym i ksiądz proboszcz z mojej parafii stwierdził, że to bardzo dobrze , bo będzie mniej załatwiania. Ślub cywilny braliśmy 28 -go stycznia tego roku.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 12:16   #195
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez AHaa
to u nas odwrotnie albo jeszcze inaczej ja mieszkam z moim TŻ moj dom rodzinny jest ponad 300km a slub bedzie jeszcze w innej parafiitakze na razie wszystko tu zalatwiamy,w przyszlym tygodniu jedziemy do mnie po dokumenty z kosciola a potem zalatwianie w nowym kosciele!podobno z zapowiedziami jest tak,ze o tym gdzie dajemy zapowiedzi, zalezy od ksiedza w tej nowej parafii-tam gdzie bedzie slub!my chcemy kombinowac,zeby zapowiedzi byly tylko w jednym kosciele,zobaczymy czy sie uda
My też ślub bierzemy w innej parafii (tzn. ani mojej ani w Narzeczonego).
Ostatnio dzwoniłam do kościoła żeby potwierdzić naszą datę i zapytałam kiedy możemy przyjechać spisać protokół, ale ksiądz powiedział że protokól spisujemy albo w parafii mojej albo narzeczonego i dopiero później przychodzimy do nich U Was tez tak jest??
A co z USC, te wszystkie dokumenty możemy załatwić w jednym USC? Czy każdy w swoim??
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 12:29   #196
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez KARINCIA
A co z USC, te wszystkie dokumenty możemy załatwić w jednym USC? Czy każdy w swoim??
właśnie też się nad tym zastanawiam... bo papiery trzeba wyciągnąć (każdy u siebie) i razem musimy z nimi iść aby podpisać resztę- chodzi tu chyba o to jakie nazwisko przyjmiesz i jakie nazwisko będą nosiły Wasze dzieci. Przyznam, że wygodniej było by dla mnie i mojego TŻ, gdybyśmy mogli załawtić to wspólne podpisywane w jego USC, bo jaka jest różnica gdzie to załatwimy??
oj...tyle tej papierkowej roboty!!! a po ślubie ile będzie załatwiania.... o tym wolę jeszcze nie myśleć
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 16:24   #197
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Talking Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22
Kochana błyszczyk Lancome zamierzam upolować, w kolorze cielistego beżu. Patrzyłam już dziś w Douglasie i myślę, że znajde taki który mnie usatysfakcjonuje. Podkład chcę mieć z Max Factor Lasting Performance. Poleciła mi go koleżanka i naprawdę trzyma się niebywale długo.

Dziewczyny ja jako stała bywaliczyni perfumowego forum chciałam zapytać Was czy zwracacie uwagę na to czym będziecie pachnieć w tym szczególnym dniu? Waszymi stałymi perfumami czy też nowym zapachem?
LACOSTE touch of pink
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 18:38   #198
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez joasiunial
oj...tyle tej papierkowej roboty!!! a po ślubie ile będzie załatwiania.... o tym wolę jeszcze nie myśleć
Mi też na samą myśl ciarki przechodzą
Ja słyszałam że po te dokumenty można iść do jednego USC i tam dostanie się ten papier za chyba 80zł.
A w ogóle to ja nawet nie wiedziałam że potrzebny jest akt urodzenia
My dzisiaj zamówiliśmy juz zaproszenia
W piatek idziemy zobaczyć próbny wydruk
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 20:20   #199
AHaa
Raczkowanie
 
Avatar AHaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 128
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

dziweczyny,to moze ja troche pomoge,bo wlasnie grzebie sie w tych wszystkich papierach
dzis bylismy w usc u TŻ,tak nam wygodniej bo tu niedaleko bierzemy slub!zalatwiamy to w jednym usc i nas to kosztowalo 81zl do tego potrzebne sa akty urodzenia,kazdy wyciaga je ze swojego urzedu miasta, kosztuja 20zl!
jeszcze trzeba wyjac ze swoich parafii swiadectwo chrztu i bierzmowania i my musimy miec pozwolenie od jednego proboszcza na slub w innym kosciele!z tym wszystkim idziemy do proboszcza (w naszym przypadku tego nowego-tam gdzie bedzie slub)i on decyduje juz o wszystkim, gdzie zapowiedzi i w ogole!no, powiem, ze troche latania jest, i budzet sie uszczupla...

a zaproszenia robie sama!to juz postanowione,dzis kupilismy papier i do roboty pzd
AHaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 20:35   #200
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez AHaa
dziweczyny,to moze ja troche pomoge,bo wlasnie grzebie sie w tych wszystkich papierach
dzis bylismy w usc u TŻ,tak nam wygodniej bo tu niedaleko bierzemy slub!zalatwiamy to w jednym usc i nas to kosztowalo 81zl do tego potrzebne sa akty urodzenia,kazdy wyciaga je ze swojego urzedu miasta, kosztuja 20zl!
jeszcze trzeba wyjac ze swoich parafii swiadectwo chrztu i bierzmowania i my musimy miec pozwolenie od jednego proboszcza na slub w innym kosciele!z tym wszystkim idziemy do proboszcza (w naszym przypadku tego nowego-tam gdzie bedzie slub)i on decyduje juz o wszystkim, gdzie zapowiedzi i w ogole!no, powiem, ze troche latania jest, i budzet sie uszczupla...

a zaproszenia robie sama!to juz postanowione,dzis kupilismy papier i do roboty pzd
AHaa!! jak dobrze że przyszłaś Nam z pomocą i rozjaśniłaś nieco jak rzecz wygląda Z tego co piszesz to nie taki diabeł straszny jak go malują...albo jak sobie go wyobrażałam (ach ta bujna wyobraźnia i tendencja do wyolbrzymiania problemów ) dzięki Tobie troszkę odetchnęłam...
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 20:35   #201
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

AHaa to my chyba mamy podobna sytuację bo też bierzemy ślub jeszcze w innej parafii niż moja i Narzeczonego
Ten akt urodzenia jest potrzebny do USC?? I na jego podstawie wydają ten jeszcze jeden wspólny papier za 81 zł??
Ja akurat rok temu wyciągałam swój akt urodzenia bo był mi potrzebny, to mogę go dać? Też ma jakąś ważność czy nie?
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 20:39   #202
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez KARINCIA
Ja akurat rok temu wyciągałam swój akt urodzenia bo był mi potrzebny, to mogę go dać? Też ma jakąś ważność czy nie?
wydaje mi się, że te wszystkie dokumenty potrzebne do ślubu są ważne tylko 3 miesiące od daty wydania...
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 20:41   #203
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez joasiunial
wydaje mi się, że te wszystkie dokumenty potrzebne do ślubu są ważne tylko 3 miesiące od daty wydania...
akt chrztu to na pewno,ten dokument z USC też ale akt urodzenia nie wiem
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 15:44   #204
pescik
Raczkowanie
 
Avatar pescik
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Płock, Poznań
Wiadomości: 87
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cześć Kobietki!!!

Czytam i czytam i zaczynam panikować!
Te sprawy papierkowe jeszcze przede mną.

My też z TŻ bierzemy ślub w innej parafii niż nasza (obydwoje jesteśmy z tej samej). Na szczęście mam jeszcze troszkę czasu, bo te sprawy mamy załatwiać w lipcu. Teraz szaleję za butami. I tu też nie najlepiej. W zasadzie to koszmar!!! Same czuby! Ochyda!!!
W piątek się wybieram do ostatniego sklepu. Jak tam nic nie dostanę to zaczynam WYĆ!!!!

Zaproszenia będziemy sami robić. Mamy już wzór. Skrome, ale z klasą!!! W dodatku wyjdzie nas to bardzo tanio.

Pozdrawiam wszytkich bardzo mocno!!!!!
__________________
KOCHAM CIĘ MISIU
pescik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 17:28   #205
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs down Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez pescik
Cześć Kobietki!!!

Czytam i czytam i zaczynam panikować!
Te sprawy papierkowe jeszcze przede mną.

My też z TŻ bierzemy ślub w innej parafii niż nasza (obydwoje jesteśmy z tej samej). Na szczęście mam jeszcze troszkę czasu, bo te sprawy mamy załatwiać w lipcu. Teraz szaleję za butami. I tu też nie najlepiej. W zasadzie to koszmar!!! Same czuby! Ochyda!!!
W piątek się wybieram do ostatniego sklepu. Jak tam nic nie dostanę to zaczynam WYĆ!!!!

Zaproszenia będziemy sami robić. Mamy już wzór. Skrome, ale z klasą!!! W dodatku wyjdzie nas to bardzo tanio.

Pozdrawiam wszytkich bardzo mocno!!!!!
" SAME CZUBY! OCHYDA!!!" - nie zgadzam sie z tobą w zupełności !Wiem, że wypowiadasz się ( na szczęście ) tylko za siebie - ale te buty są baaardzo eleganckie i seksowne! Ja własnie TAKIE sobie kupiłam do ślubu. Są prześliczne i bardzo wygodne! Mogłabym również powiedzieć
- baleriny, ochyda... Ale to jedynie kwestia gustu...
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 21:12   #206
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez iza251
" SAME CZUBY! OCHYDA!!!" - nie zgadzam sie z tobą w zupełności !Wiem, że wypowiadasz się ( na szczęście ) tylko za siebie - ale te buty są baaardzo eleganckie i seksowne! Ja własnie TAKIE sobie kupiłam do ślubu. Są prześliczne i bardzo wygodne! Mogłabym również powiedzieć
- baleriny, ochyda... Ale to jedynie kwestia gustu...
Ja też mam buty z czubkami
Tylko takie mi się podobają. Okrągłych i kwadratowych czubków nie lubię
pescik jak nie znajdziesz żadnych butów, to zapraszam do Warszawy, bo tu w salonach z sukniami ślubnymi jest dużo butów "nie czubów"
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 11:52   #207
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Apropo bucików To ja również nie chciałam z czubkami, gdyż uważałam że będą mnie gniotły, zmieniłam zdanie jak tylko zobaczyłam "moją" parę na wystawie. Po przymierzeniu okazały się mieciutkie i super wygodne, wyglądają niezwykle elegancko. Jestem na 1000% zadowolona i każdej z Was życzę takich zakupów. Ja ze swoimi uporałam się w godzinę, tę ostatnią, w niedzielę przed zamknięciem sklepów i nie kupowałam na siłę, ale dlatego że bardzo mi się podobały
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 19:59   #208
AHaa
Raczkowanie
 
Avatar AHaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 128
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

o widze,ze trafilam w tematja dzis wlasnie po raz enty za butami biegalm i tez upatrzylam sobie buty z czubami, chociaz nie chcialam!ale nie moglam zbytnio dostac innych,albo bylo z nimi cos nie tak,a to za luzne,a to cos jeszcze!a te o dziwo sa baaardzo wygodne i nawet stopka nie wyglada na tak bardzo duza(a tego sie balam)
a dzis juz zaczelismy robic zaproszenia,juz projekt mamy i ruszy seryjna robotka
AHaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 17:07   #209
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Cool Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Dzięki dziewczyny na obronę "czubów" Jak dla mnie o wiele efektowniej wygladają niz np.baleriny...wcale tego nie neguję no ale jak kto woli przecież ja kocham czuby
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 17:31   #210
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

My od dziś, czyli pierwszą niedzielę, "wisimy" w przykościelnej gablotce na zapowiedziach Miło popatrzeć, nie powiem
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.