Alcantara - farba czy warto? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-27, 21:09   #61
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

Witaj, iwonkasc

Ja ostatnio farbowałam włosy odcieniem 8.6, ale pomijając, to chciałam Ci napisać, że ja kupowałam farbę od użytkownika o nazwie herbatnik1, i zanim zakupiłam jakiś odcień to wysłałam mu maila z prośbą o przesłanie mi fotek ok 9 wybranych odcieni i bez problemu mi je przesłał. Potem był oczywiście problem z oglądaniem i porównywaniem wybranego odcienia na różnych monitorach, bo na każdym prezentował się inaczej
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 09:40   #62
E.M.M.A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 3
GG do E.M.M.A
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

witam
pisze pierwszy raz bo mam problem zafarbowałam włosy ciemnym brązem który wyszedł jak czarny, nastepnie kupiłam z loreala farbę berzowy kasztan do włosów ciemnych i niestety nic nie pomogło włosy są w dalszym ciągu prawie czarne.Poradzcie czy robiąc pasemka rozjaśnie trochę włosy.
E.M.M.A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 09:48   #63
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

daj sobie troche czasu-myj włosy często-najlepiej szamponami przeciw łupieżowi-szybciej wyplukuja kolor.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 10:25   #64
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

Dziewczyny, a uzywala ktoras z was szamponu alcantara? Zamierzam sprobowac, jak pojawia sie u mnie odrosty po farbowaniu ale nie wiem czy warto.
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 08:29   #65
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

Cytat:
Napisane przez Sara1 Pokaż wiadomość
Ja nadal jestem bardzo zadowolona z farby Juz wklejałam te zdjecia w innym temacie ,ale chce pokazac jaki efekt uzyskała tą farbą bez uprzedniej dekoloryzacji , farba ta rewelacyjnie kryje odrosty. Na te ciemne włoski połozyłam jasny blond +9% utleniacz i mam taki efekt - te jasne . Zadną sklepową farbą nie uzyskałam nigdy takiego kolorku , mało tego moje sztywne i szorstkie włosy nabrały miekkosci i blasku . Te ciemne były tez farbowane tą farba - odcien ciemny blond.
Miałam włosy kolor jasny miedziany blond zakupiłam na allegro tą farbkę jasny blond+6%utleniacz chciałam żeby mi wyszedł taki kolor jak u Sary1 niestety wyszedł ciemny blond czy to wina tego że dodałam utleniacz 6% zamiast 9%???
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 20:37   #66
coolbabka
Raczkowanie
 
Avatar coolbabka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 32
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

Poradźcie mi proszę Was...

Otóż mam mało czasu, bo już na środę jestem umówiona u fryzjerki.
Mam w planach rozjaśnianie włosów do jaśniutkiego brązu. Mój obecny kolor to ciemny brąz (farbowany od wielu lat, zmieniałam tylko odcienie minimalnie), a mój naturalny kolor to ciemny taki mysi jak to kiedyś fryzjerka okresliła Bardzo chciałabym zmienić troszkę mój wizerunek i dlatego zdecydowałam się na włosy, bo to chyba najprostszy sposób, a że nigdy nie miałam jasnego kolorku to tym bardziej mnie kusi chęć zmiany. Fryzjerka, u której mam mieć zmieniany kolor włosków zażyczyła sobie 150 zł (w tej cenie wynegocjowałam strzyżenie , będzie najpierw dekoloryzacja, a potem nałoży farbkę, tą wybierzemy.
Przeczytałam troszke tutaj o farbie, której używałyście - Alcantara - i moje pytanie, czy uzyskam to co chcę, za pomocć tej farby i wyjdę na tym lepiej finansowo - bo różnica w cenie jest widoczna, czy może Waszym cięzko będzie mi samej dojść do oczekiwanego koloru i ... co za tym idzie zostawić 150 zł i profesjonalistki???? PORADŹCIE COŚ PROSZĘ.
coolbabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 16:33   #67
coolbabka
Raczkowanie
 
Avatar coolbabka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 32
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

yyyy nikt mi nie pomoże? zostalo mi malo czasu
coolbabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-25, 20:50   #68
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

Cytat:
Napisane przez coolbabka Pokaż wiadomość
yyyy nikt mi nie pomoże? zostalo mi malo czasu
Coolbabko- radzę Ci samej nie eksperymentować, ponieważ jak sama przyznałaś nie masz w tym doświadczenia, a jednocześnie chcesz coś odmienić jeśli chodzi o odcień włosa. Nie wiesz jak Twoje włosy zareagują na farbę rozjasniającą ani nie wiesz czy dasz radę równo ją położyć .
Ja używam farby alcantara o odcieniu platynowy beż od bardzo dawna i jestem zadowolona. Farba fajnie się nakłada, łatwo rozporowadza. Nie używam jednak zalecanego stężenia wody utlenionej - 9 % tylko 6%, i ten efekt rozjaśniania mi wystarczy . Ale tę wiedzę nabyłam po którymś farbowaniu. Na pierwszy raz- nie radzę możesz być super zadowolona i niewątpliwie wyjdzie Ci to dużo taniej, ale możesz też skończyć z zielonym kolorem na włosach i wtedy wydatki na doprowadzenie tego do porzadku będą wysokie.
Inna rzecz, że 150 zł za podcięcie plus farbowanie to moim zdaniem cena zawyżona 2 X- poszukaj tańszej fryzjerki i jednocześnie dobrej.Tyle to ja nawet za pasemka nie płacę. No ale ja mam skarb fryzjerkę.....
__________________
Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszystkie inne możliwości zostały już wyczerpane
cynada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 11:12   #69
coolbabka
Raczkowanie
 
Avatar coolbabka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 32
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

oddzielnie liczona dekoloryzacja. oddzielnie farbowanie = 145 zl, a za 5 zl podciecie. bylam zorientowac sie w innym miejscu, tam z kolei dekoloryzacja 90 zl, farbowanie 110, koszmar ,
coolbabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 14:59   #70
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

Nikt z Was nie uzywał szamponu koloryzujacego?
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 17:28   #71
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Nikt z Was nie uzywał szamponu koloryzujacego?
Ja mam szampon Alcantara do włosów farbowanych i przyznam, że planuję bliżej zapoznać się z tymi kosmetykami. Jest moim zdaniem świetny ( zostawiłam dla niego Absoluta Wyraźnie dba o kolor, przy włosach problematycznych oczywiście nieodzowna odżywka, ale ogólnie polecam. Ma cytrusowy zapach i wbrew pozozrom jest wydajny. Zastanawiam się nad tym szamponem do włosów blond, ale chyba zostanę przy tym.

Natomiast ten szampon koloryzujący - to chyba własnie ten do blondu zawierający pigmenty krótkotrwale koloryzujące???? Myślę , że nie pokryją one odrostów.Są po to , aby nadać zimniejszy odcień włosom koloryzowanym, nie zdadzą egzaminu na normalnym włosie, efekt może byc widoczny jedynie w przypadku gdy masz własne naturalne włosy w odcieńiu jaśniejszego blondu.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 23:44   #72
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

a jak to jest z trwałością tej farby? Moja dotychczasowa, a właściwie każda, jakiej używałam, (farbuje na fioletową czerń) wypłukuje się po tygodniu, potem mam bordo (którego nienawidzę ) aż dochodzę do takiego wypłowialego rudego czy ta alcantara wytrzyma chociaż dwa tygodnie? no i jak to jest z tymi utleniaczami, który wybrac?
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 09:37   #73
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

Ja uzywalam odcienia 10/1 popielato platynowy blond i nie polecam. Kolor wyszedl żółty a farba słabo rozjaśnia, pomimo uzycia wpierw dekoloryzatora i utleniacza 9%. Musialam dzien pozniej farbowac jeszcze raz wlosy inna farba, zeby nie chodzic z zółtkiem na głowie..
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 10:13   #74
Aneta_Marzena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 69
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

Cześć!Ja tez sie wybieram do fryzjerki na rozjasnianie...ale nie myslałam ze najpierw sie robi dekoloryzacje.Myslałam ze po prostu nałozy mi farbe z utleniaczem i juz(chciałabym uzyskac karmelowy kolor włsow)--> w takim razie widze ze kosztu wzrosna
Aneta_Marzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 10:37   #75
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

Cytat:
Napisane przez Aneta_Marzena Pokaż wiadomość
Cześć!Ja tez sie wybieram do fryzjerki na rozjasnianie...ale nie myslałam ze najpierw sie robi dekoloryzacje.Myslałam ze po prostu nałozy mi farbe z utleniaczem i juz(chciałabym uzyskac karmelowy kolor włsow)--> w takim razie widze ze kosztu wzrosna
witaj myślę, że jeśli masz naturalne włosy, a nie farbowane na ciemny kolor, to karmelowy kolorek powinnaś uzyskać bez dekoloryzatora bo to bezsensowne męczenie włosów dekoloryzację to chyba przy rozsjaśnianiu na BARDZO jasny kolorek można zastosować, a nie przy farbowaniu na karmelowy ja sama farbuję alcantarą której wątek dotyczy, kolor 9 [bardzo jasny blond] utleniacz 9% i jestem zadowolona ze stopnia rozjaśnienia, bez dekoloryzacji
pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 14:44   #76
Aneta_Marzena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 69
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

Blac sun--> a jaki kolor uzyskujesz po tej farbie jasny blond?Blond czy karmelowy?Mój naturalny kolor to brąz(ale mam pasemka jasne-obecnie widac juz odrosty)

Dzieki za odp
Aneta_Marzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 16:51   #77
*Jadis*
Raczkowanie
 
Avatar *Jadis*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 207
GG do *Jadis*
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

Odradzam stosowanie koloru caramel z alcantary, samego, bez mieszania z innym. On jest bardzo żółty. Ja go używalam w polączeniu z ciemną miedzią (są nawet sprzedawane jako zestaw) i byłam taka rudo-złota. Proponowalabym moze zmieszanie go z ciemnym mahoniem (to tez jest proponowane jako zestaw) i wtedy wyjdzie kolor toffi bodajże.
*Jadis* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 10:37   #78
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

Cytat:
Napisane przez Aneta_Marzena Pokaż wiadomość
Blac sun--> a jaki kolor uzyskujesz po tej farbie jasny blond?Blond czy karmelowy?Mój naturalny kolor to brąz(ale mam pasemka jasne-obecnie widac juz odrosty)

Dzieki za odp
witaj moje naturalne włoski to taki średni blond, więc ta farba [nr 9 - bardzo jasny blond] rozjaśnia mi ładnie do blondu. nie mam dobrego zdjęcia swoich włosków, jedyne co mogę, to pokazać zdjęcie koloru jaki chcę osiągnąć które wysłałam sprzedającemu, i na moje oko mam mniej więcej taki kolorek, choć jak się ostatnio przyglądam chyba niestety jaśniejszy to ten wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=153106
pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 18:18   #79
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

czy któraś z was wizażanek farbowala wlosy alcantara, ale na ciemny kolor? interesuje mnie trwałosć tej farby. Albo moze któraś z was ma porównanie alcantary do loreala (np feria)?
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 19:28   #80
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

Cytat:
Napisane przez Aneta_Marzena Pokaż wiadomość
Cześć!Ja tez sie wybieram do fryzjerki na rozjasnianie...ale nie myslałam ze najpierw sie robi dekoloryzacje.Myslałam ze po prostu nałozy mi farbe z utleniaczem i juz(chciałabym uzyskac karmelowy kolor włsow)--> w takim razie widze ze kosztu wzrosna
Dekoloryzacja jest wykonywana jesli włosy są zafarbowane ciemniejsza farbą, przy naturalnych włosach wystarcza farba rozjaśniająca lub rozjaśniacz.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 15:45   #81
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

Podbijam

Interesuje mnie, czy któraś z Was ma może paletę kolorów tej farby, bo po nazwach odcienie wydają się być
ciekawe
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 08:42   #82
asianiunia
Raczkowanie
 
Avatar asianiunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

hej, czy ktoś używal takich kolorków jak: jasny popielaty brąz, ciemny szatyn, jasny fioletowy brąz, jeżyna ? bardzo ciekawe nazwy i wyobrazam sobie super kolory. A neutralizator szary jak działa? mam wlosy farbowane na ciemny braz teraz sa juz rude pod swiatlo i chce sie w koncu tego pozbyc, albo na szaro, albo cos z fioletem ale pod swiatlo tylko, nie chce juz rudego
__________________
Nasz Ślub 18.07.2009



http://suwaczki.waszslub.pl/img-2009071800900930.png


asianiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 12:22   #83
cat_on_de_road
Raczkowanie
 
Avatar cat_on_de_road
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 203
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

aloha farbowane

to pytanie chyba już sie pojawiało, ale powtórzę: mam włosy farbowane na ciemny brąz [i tak wygląda jak czarny :P ] a chciałabym coś jasniejszego, taki kasztanowy brąz, o na zdjęciu niżej widać wyrażnie: mam taki wlasnie ciemniejszy kolor [różnica jest taka ze się tak nie błyszczy :P ] a chcialabym ten kasztanowy piękny czy Alcantara jest w stanie pokryć taki ciemny kolor jaśniejszym? i czy ktos wie jaki ewentualnie kolor z tej firmy mialabym zamówić aby tak wyszedl?

dziewczyny pozadrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paź kasztan heban foto.jpg (43,1 KB, 42 załadowań)
__________________
powoli sie rozglądam za małymi zmianami w życiu codziennym...

P.S. Nie bądź trollem!
cat_on_de_road jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 12:01   #84
seremetka13
Przyczajenie
 
Avatar seremetka13
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

gdzieś tutaj czytałam, że komuś wyszedł za ciemny i użył po konsultacji ze sprzedającym alcantary. warto poszperać w całym tym wątku
__________________
uśmiech proszę
seremetka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 08:24   #85
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

Cytat:
Napisane przez cat_on_de_road Pokaż wiadomość
aloha farbowane

to pytanie chyba już sie pojawiało, ale powtórzę: mam włosy farbowane na ciemny brąz [i tak wygląda jak czarny :P ] a chciałabym coś jasniejszego, taki kasztanowy brąz, o na zdjęciu niżej widać wyrażnie: mam taki wlasnie ciemniejszy kolor [różnica jest taka ze się tak nie błyszczy :P ] a chcialabym ten kasztanowy piękny czy Alcantara jest w stanie pokryć taki ciemny kolor jaśniejszym? i czy ktos wie jaki ewentualnie kolor z tej firmy mialabym zamówić aby tak wyszedl?

dziewczyny pozadrawiam!
niestety tak ciemnych włosów NIE rozjaśnisz inną farbą. przypuszczam że to nie jest jedna warstwa ciemnej farby.. osoba która tu opisywała swoje zmagania z alcantarą chyba raz użyła za ciemnego odcienia. jeśli farbowałaś długo na ciemno, ciemna farba już się wżarła. niestety aż za dobrze wiem co mówię, 3 lata chodziłam w ciemnbym brązie, a naprawdę to w czerni
rozjaśnić mogą tylko pasemka [dekoloryzacja słabe i delikatne włosy zabije, moje zabiły zresztą też pasemka ]
może jak trafisz na wybitnie zdolnego fryzjera, który dodatkowo słucha i rozumie co się do niego mówi [a to rzadka umiejętność..], to jakoś dacie radę TROCHĘ rozjaśnić.
chyba nie pomogłam.. ale gdybym była bogatsza w wiedzę półtora roku temu to teraz miałabym ciemne włosy do pasa [chciałąbym...], a nie blond nawet nie do ramion jeszcze
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 20:18   #86
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

Dziewczeta - czy dysponuje moze ktoras z Was paletą kolorów tej farby? Bardzo proszę o pomoc
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 08:49   #87
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

Cytat:
Napisane przez agatka222 Pokaż wiadomość
Dziewczeta - czy dysponuje moze ktoras z Was paletą kolorów tej farby? Bardzo proszę o pomoc
ja swego czasu tez poszukiwalam i nie znalazlam najprosciej napisac do sprzedawcy, powinien doradzic kolor.
paleta na kompie zle pokaze kolory. za ciemno, zly poblask.
obecnie mam na glowie "jasny zloty blond" 8/2, widzialam przed zakupem jego zdjecie i wygladalo to tragicznie ciemno bury miedziany fe
a jakiego odcienia mniej wiecej poszukujesz?
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 13:47   #88
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

Interesują mnie blondy - nie za jasne, ale i nie za ciemne
Z chęcią zobaczyłabym, jak na palecie wyglądają takie odcienie, jak:
10/12 Platynowy beż
8/12 Jasny beż
7/1 Średni popielaty blond
7 Średni blond
8 Jasny blond

agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 09:21   #89
cat_on_de_road
Raczkowanie
 
Avatar cat_on_de_road
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 203
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
niestety tak ciemnych włosów NIE rozjaśnisz inną farbą. przypuszczam że to nie jest jedna warstwa ciemnej farby.. osoba która tu opisywała swoje zmagania z alcantarą chyba raz użyła za ciemnego odcienia. jeśli farbowałaś długo na ciemno, ciemna farba już się wżarła. niestety aż za dobrze wiem co mówię, 3 lata chodziłam w ciemnbym brązie, a naprawdę to w czerni
rozjaśnić mogą tylko pasemka [dekoloryzacja słabe i delikatne włosy zabije, moje zabiły zresztą też pasemka ]
może jak trafisz na wybitnie zdolnego fryzjera, który dodatkowo słucha i rozumie co się do niego mówi [a to rzadka umiejętność..], to jakoś dacie radę TROCHĘ rozjaśnić.
chyba nie pomogłam.. ale gdybym była bogatsza w wiedzę półtora roku temu to teraz miałabym ciemne włosy do pasa [chciałąbym...], a nie blond nawet nie do ramion jeszcze
hmm dziekuje tludno jak to sie mówi postanowilam nie farbowac juz wlosów tylko zostawić zeby odrosły, teraz szukam dobrego fryzjer który mi je zetrnie na krótko
problem w tym ze takowa wlasnie fryzurke spotkalam pzypadkowo... na manekinie ciekawa jestem czy mi pozwola w sklepie pstryknąc mu zdjecia... moze ktos polci dobrego fryzjera?

a farba - tak, kilkukrotkie nakladany c. brąz :/ co ciekawe odkad jej zaczelam uzywac wlosy mi sie sfalowaly ;D
__________________
powoli sie rozglądam za małymi zmianami w życiu codziennym...

P.S. Nie bądź trollem!
cat_on_de_road jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 22:27   #90
maagdaa87
Raczkowanie
 
Avatar maagdaa87
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 83
Dot.: Alcantara - farba czy warto?

a używała któraś w Was odcieni zmieszanych- toffi lub pralinka?
maagdaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.