d&g feminine - co o nim sądzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-10, 14:32   #1
basia.plewik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 82
GG do basia.plewik

d&g feminine - co o nim sądzicie?


Od dość dawna chodzi za mną ten zapach, opis na kwc jest zachęcający, a ja mimo wszystko boję się kupić go w ciemno...
Czy możecie mi opisać ten zapach, do którego dostępnego jest podobny?
A może jakaś dobra dusza wyśle mi chociażby mini-psik tych perfum?(pokryję koszty przesyłki)...
Liczę na waszą pomoc
basia.plewik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 11:59   #2
basia.plewik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 82
GG do basia.plewik
Dot.: d&g feminine - co o nim sądzicie?

nie miałam wyjścia i zamówiłam w ciemno na allegro , jak dotrze dam znać jakie wrażenia, pozdrawiam!
basia.plewik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 18:31   #3
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: d&g feminine - co o nim sądzicie?

Basiu, a ten zapach nie jest przypadkiem wycofywany z Perfumerii??? Nie mogę go znaleźć w moim mieście Wszędzie króluje Light Blue i Sicily... Pozdrawiam
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 18:48   #4
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: d&g feminine - co o nim sądzicie?

Cytat:
Napisane przez basia.plewik
Od dość dawna chodzi za mną ten zapach, opis na kwc jest zachęcający, a ja mimo wszystko boję się kupić go w ciemno...
Czy możecie mi opisać ten zapach, do którego dostępnego jest podobny?
A może jakaś dobra dusza wyśle mi chociażby mini-psik tych perfum?(pokryję koszty przesyłki)...
Liczę na waszą pomoc
Mnie się podoba, miałam próbeczkę, pachnie dość słodko, czysto, kobiecy zapach , dość intensywny i w miarę trwały, ale nic specjalnie oryginalnego.

Mimo to też zamierzam kupić .
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 08:55   #5
basia.plewik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 82
GG do basia.plewik
Dot.: d&g feminine - co o nim sądzicie?

Tak, jest wycofany z Polskich perfumerii, tak samo jak "by" d&g- w Douglasie i Sephorze na pewno nie ma, można czasami zobaczyć w małych perfumeriach, ale tam zazwyczaj nie mają testerów.
Mimo to zamówiłam w ciemno, zobaczymy Właśnie liczę na to że zapach będzie lekki, kobiecy, może w klimatach 5th avenue, która jest dla mnie świetnym zapachem na dzień
basia.plewik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 09:50   #6
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Lightbulb Dot.: d&g feminine - co o nim sądzicie?

Cytat:
Napisane przez basia.plewik
Tak, jest wycofany z Polskich perfumerii, tak samo jak "by" d&g- w Douglasie i Sephorze na pewno nie ma, można czasami zobaczyć w małych perfumeriach, ale tam zazwyczaj nie mają testerów.
We wrocławskim Douglasie jest jeszcze buteleczka "By" ale niestety testera brak
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 10:02   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: d&g feminine - co o nim sądzicie?

U nas w Gdańsku jest jeszcze i By i Feminine, razem z testerkami By wąchałam niedawno (nie lubię), Feminine zresztą też i nie został zupełnie w mojej pamięci - ale jestem nieobiektywna, bardzo nie lubię marki D&G, za wyjatkiem jednej męskiej wody
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-13, 10:46   #8
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Smile Dot.: d&g feminine - co o nim sądzicie?

Witaj Ja zakupiłam ten zapach (w lipcu), w ciemno i niestety nie spodobał mi się. Również byłam zachęcona opisami, a poza tym używała go moja koleżanka, na której pachniał wspaniale, świeżo z nutką goryczy. Zapach jest mocny, bardzo trwały. Nie można odmówić mu uroku, zwłaszcza po ok. 20 minutach od psiknięcia, gdy się rozwinie. Jest słodki, waniliowy jednak zupełnie nie mój. Swoją buteleczkę oddałam mamie, która jest bardzo zadowolona. Może i ja kiedyś zrobię kolejne podejście do tego zapachu. Moim zdaniem on zupełnie nie przypomina 5 th Avenue. Pozdrawiam serdecznie
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 16:29   #9
basia.plewik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 82
GG do basia.plewik
Dot.: d&g feminine - co o nim sądzicie?

Cześć, dziś odebrałam paczkę z d&g feminine Muszę przyznać, ze spodziewałam sie trochę innego zapachu, również butelka sugerowała jakiś świeży, przestrzenny , energetyzujący zapach Plakat reklamujący wodę też nasuwał mi inne skojarzenia zapachowe
http://perso.wanadoo.fr/imagesdeparfums/en/

A to miękki zapach, no może z nutką goryczy. Poza tym on pachnie ciałem, takim rozgrzanym, trudno mi to opisać, po paru minutach zapach robi się taki seksowny,jak zapach czystego ciała,sexu- mam takie skojarzenia. Oczywiście zapach zależy od skóry, na mnie nie ma on ani jednej świeżej nutki, a co innego czytałam w opisach na kwc I jest bardzo trwały! Zapach jest niespotykany, szkoda że jest wycofany z naszych perfumerii, ale chyba nie bił rekordów sprzedaży, bo to jednak taki specyficzny klimat, takie zapachy trzeba lubić, ale na pewno ma charakter Pozdrawiam!
basia.plewik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 19:10   #10
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Talking Dot.: d&g feminine - co o nim sądzicie?

Cytat:
Napisane przez basia.plewik
Cześć, dziś odebrałam paczkę z d&g feminine Muszę przyznać, ze spodziewałam sie trochę innego zapachu, również butelka sugerowała jakiś świeży, przestrzenny , energetyzujący zapach Plakat reklamujący wodę też nasuwał mi inne skojarzenia zapachowe
http://perso.wanadoo.fr/imagesdeparfums/en/

A to miękki zapach, no może z nutką goryczy. Poza tym on pachnie ciałem, takim rozgrzanym, trudno mi to opisać, po paru minutach zapach robi się taki seksowny,jak zapach czystego ciała,sexu- mam takie skojarzenia. Oczywiście zapach zależy od skóry, na mnie nie ma on ani jednej świeżej nutki, a co innego czytałam w opisach na kwc I jest bardzo trwały! Zapach jest niespotykany, szkoda że jest wycofany z naszych perfumerii, ale chyba nie bił rekordów sprzedaży, bo to jednak taki specyficzny klimat, takie zapachy trzeba lubić, ale na pewno ma charakter Pozdrawiam!
Basiu czyli nie żałujesz zakupu? Przez Twój śliczny opis, mam ochotę psiknąć się ponownie tym zapachem. Moja mama mówiła, że pięknie na mnie pachnie i wciąż mnie obwąchiwała, ale mnie jakoś drażnił. Na szczęście teraz jest już jesień to może mój odbiór D&G Feminine będzie inny Pozdrawiam cieplutko
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 19:18   #11
szukate
Raczkowanie
 
Avatar szukate
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 77
Dot.: d&g feminine - co o nim sądzicie?

Jeden z moich najbardziej ulubionych zapachów...pierwszy raz go dostałam ...to już 4-5 lat minęło. Zapach jest bardzo kobiecy,ani lekki ani cięzki,trwały i najwazniejsze!!!-zwraca uwagę męzczyzn , tylko, ja jestem b. słaba w opisywaniu zapachów. Uważam jednak,że warto go miec ...i niedawno kupiłam nastepna buteleczkę
szukate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-16, 19:35   #12
basia.plewik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 82
GG do basia.plewik
Dot.: d&g feminine - co o nim sądzicie?

Nie, nie żałuję zakupu chociaż w mojej głowie było zupełnie inne wyobrażenie tego zapachu, i poczułam w pierwszym momencie coś na kształt rozczarowania , ale po godzinie noszenia zmieniłam na zachwyt)
teraz chodzi za mną inny zapach, od dawna chciałam go przetestować, moze któraś z Was ma może kropelkę true love-e.arden, albo chociaż może mi go opisać?)
basia.plewik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 22:27   #13
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: d&g feminine - co o nim sądzicie?

basiu, jutro będę testować, może nawet próbeczka się znajdzie
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 06:25   #14
basia.plewik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 82
GG do basia.plewik
Dot.: d&g feminine - co o nim sądzicie?

Elve, jesteś wspaniała
napisałam do ciebie na gazetowego maila
basia.plewik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 15:17   #15
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: d&g feminine - co o nim sądzicie?

*koneweczka wygrzebuje ten thread z dolu*

Mam wlasnie w domu mala probeczke D&G Feminine i naprawde sie zachwycam! Nie jestem fanka tej marki, ale ten Zapach jest piekny, ponadczasowy, niby klasyczny i spokojny, ale jednak z takim lekkim pazurkiem ktorego dobiero widac na drugi zut oka. Nie nudzi, jest interesujacy i kobiecy.

Mysle, ze sie na niego skusze.

Nie moglam go znalesc w KWC.
Chciala bym wiedziec, czy naprawde jest on wycofany z polskich perfumerii, w duzych miastach tez?

Dzieki za odpowiedzi!
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 07:52   #16
basia.plewik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 82
GG do basia.plewik
Dot.: d&g feminine - co o nim sądzicie?

witaj
zdziwiłam się, że wygrzebałaś ten wątek
w perfumeriach go nie znajdziesz(tzn. w takim stacjonarnych ) ale na allegro pełno.
a recenzje na wizażu są ,tylko nazwa w tytule nie ta i dlatego zapewno nie mogłaś znaleść:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=461

pozdrawiam serdecznie-Basia
basia.plewik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 11:21   #17
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: d&g feminine - co o nim sądzicie?

Mialam Feminine, troche pouzywalam i wymienilam. Nic nadzwyczajnego, malo oryginalne i malo zaskakujace. Zapach slodkiego pudru, zasypki dla niemowlat, mdlacy, nie ciezki, lecz meczacy, slodki do bolu, jednak w nieodpowiadajacy mi sposob. Trwaly, mocny, intensywny. Czuc go wszedzie po uzyciu

Po przeczytaniu recenzji na KWC bylam bardzo pozytywnie do niego nastawiona, oczekiwalam zapachu sexu, rozgrzanego ciala po stosunku, podniecajacej woni feromonow jednak niczego takiego we flakoniku nie zastalam
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 11:02   #18
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: d&g feminine - co o nim sądzicie?

Cytat:
Napisane przez basia.plewik Pokaż wiadomość
witaj
zdziwiłam się, że wygrzebałaś ten wątek
w perfumeriach go nie znajdziesz(tzn. w takim stacjonarnych ) ale na allegro pełno.
a recenzje na wizażu są ,tylko nazwa w tytule nie ta i dlatego zapewno nie mogłaś znaleść:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=461

pozdrawiam serdecznie-Basia
Dziekuje Ci Basienko!
Wygrzebalam dlatego, ze dostalam rurke probna tego zapachu. A dostalam bo wlasciwie szukalam swizaka na lato, no ale juz nie takie lato, dlatego chybe zrezygnuje z swizakow


@Lalesia:

Mosze powiedziec, ze nie jestem zwolenniczka kwiatowych zapachow i w Feminine podobalo mi sie to, ze wlasnie nie jest on tak typowo kwiatowy.
Generalnie lubie orientalne i slodkie (ale nie bardzo slodkie a juz napewno nie ciezkie) perfumy, w malutkich ilosciach, rozumie sie.
Ale tak na codzien lubie miec takie jedne niezobowiazujaca perfumy, ktore pasuja do kazdej okazi, a ne mecza.
Aktualnie jest to dla mnei EDT Chanel No5, ale chciala bym znalesc cos, co jest minimalnie mieksze/slodsze. Tak zeby pasowalo troche lepiej do mnie.

O oups, to chyba nie wlasciwy watek na takie wypowiedzi, ale ja tu jestem jeszcze poczatkujaca a pozatym moze ktos przeczyta i doradzi!

Pzdr

EDIT: No moze jeszcze dodam ze lubie Lempicka (tylko jabluszko, jej "L" nieznosze!).
Pozatym lubie Addict, ale nie na codzien.
Najlepszy bylby taki zapach podobny do Chanel No5 ale miekszy i lekko orientalny.
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 23:07   #19
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: d&g feminine - co o nim sądzicie?

Koneweczko, najlepiej chyba będzie jak założysz wątek z prośbą o poradę To faktycznie nie jest na to miejsce
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 23:49   #20
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: d&g feminine - co o nim sądzicie?

Hmm, okay
Przy okazji tak zrobie. Jakos tak mi to nagle strzelilo do glowy (ktora nie jest tak uporzadkowana jak to forum - ale ja nad tym pracuje...) Sorki!
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.