Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-02, 16:02   #301
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Ja dziś kupiłam 2 tubkę tego cuda Effaclar K bardzo mi służy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 17:43   #302
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

ja tez jestm w teakcie dugiej tubki i wiem że dłuuugo sie z nim nie rozstanę:-D
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 11:18   #303
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Ja nie mam zamiaru tymczasowo się z nim rozstawać Ale martwi mnie, że zawsze jak rano się budzę po jego zastosowaniu to muszę podziwiać oszałamiający blask mojego czoła i nosa... Mam po prostu wtedy wrażenie, że on nie działa
Ale może to tylko wrażenie.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 12:29   #304
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

ten blask pewnie wynika z jego gładkości i zdrowego wyglądu
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 13:08   #305
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Ja też jestem fanką effaclaru K i martwi mnie nadchodzące lato i słońce
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 14:11   #306
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

oj tak sama nie wiem co robic latem, z moją skłonnościa do przebarwień to mimo filtrów chybam odłoże, ale widze już to zapchanie...:-(
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 16:09   #307
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Effaclar K

Czesc.Czy ktos stosowal ten preparat ?????Pomogl???Opnie Wasze )
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 16:26   #308
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Effaclar K

Hej ja stosowałam efeclar k -mi pomógł ale to pewnie sprawa indywidualna- mam z tej serii jeszcze efeclar a.i. oraz efeclar matujący. Obecnie używam tych 2 ostatnich a efeclar k mi się skończył ale miło go wspominam- zawiera on chyba kwasy dlatego warto wraz z nim stosować jakieś filtry. Mi on fajnie wygładził buźke, chociaż na początku wydawało się, że jest wręcz odwrotnie ale to chodzi o to, że najpierw wszystkie zanieczyszczenia muszą wyjść na zewnątrz bo skóra się oczyszcza. Może on troche wysuszać skórę, powodować tzw. "skórki" ale myślę, że jeśli dodatkowo będziesz nawilżać to bedzie ok. Moja koleżanka uwielbia ten efeclar k- jest w nim zakochana, ja osobiście wolę efeclar a.i. bo on ma działanie ścierające martwy naskorek i mi ładnie usuwa przebarwienia, wygładza i jako jedyny zlikwidował mi całkiem zaskorniki.. no i matuje i to nawet lepiej niż ten trzeci krem- efeclar matujący. Ogólnie warto spróbować- polecam
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 16:37   #309
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Effaclar K

zajrzyj tu, tez miałam kiedyś podobne pytania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145048
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 16:47   #310
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Effaclar K

Hej Paula to ja Ania O. no właśnie paula to ta koleżanka co "jest zakochana w efeclar" więc ona jest ekspertem
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 19:15   #311
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Effaclar K

Jakby nie patrzeć, wypadałoby podczepić się pod wyżej podany wątek zbiorczy, a nie zakładać kolejny.
Poza tym opinie są również w KWC:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=220
195 opinii na chwilę obecną, więc chyba "ktoś" stosował.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-15, 04:48   #312
Louise
Przyczajenie
 
Avatar Louise
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: zagranica
Wiadomości: 17
GG do Louise
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

No wlasnie kiedy trzeba odstawic effaclar Mi sie wlasnie skonczyl i nie wiem czy jest sens kupowac kolejne opakowanie. W koncu juz zaraz kwiecien i pierwsze ostre sloneczko. Tylko az sie boje jak moja cera zareaguje na brak kwasow
__________________
(...)Ona ma siłę...Nie wiesz jak wielką(...)
Louise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 09:16   #313
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

MOze mi ktos wytlumaczyc dlaczego nie mozna stosowac np Effaclar K jak jest slonce i cieplo jest???????????
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 11:50   #314
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
MOze mi ktos wytlumaczyc dlaczego nie mozna stosowac np Effaclar K jak jest slonce i cieplo jest???????????
bo kwasy działają fotouczulająco.

poczytaj, proszę, o działaniu kwasów:
http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha.php
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 05:20   #315
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Wieczorem wsmarowałam sobie po raz pierwszy effaclar i już panikuję

Na początku mnie szczypało i piekło, ale to jest chyba jeszcze normalne Niepokoi mnie za to fakt, że moja twarz pokryła wielkimi czerwonymi plackami - i tu już nie wiem, czy to jest ok


Boję się, że mogę być uczulona na jakiś składnik, ale tego nie rozpoznam i będę dalej, głupia, tyrać se pysk effaclarem.
Bo ja ni huhu nie rozpoznam uczulenia, nawet jak się o nie potknę Uczulenie, zapychanie, wysyp przy oczyszczaniu czy wysyp przedmiesiączkowy to dla mnie jedno i to samo, i - poza ekstremalnymi przypadkami - jednego od drugiego nie odróżnię


No i jeszcze małe pytanie: mam zamiar używać effaclaru co drugi-trzeci dzień na noc (poza tym będę się intensywnie nawilżać) - o ile wszystko będzie ok - i nie wiem jak to jest z okresem wiosenno-letnim
Po przeczytaniu iluś tam wątków na ten temat nie wiem już, czy mogę effaclaru używać czy nie. Zdania wydały mi się dość podzielone.
(Oczywiście wchodzę właśnie w fazę znalezienia dla siebie odpowiedniego filtra... żeby nie było )
Więc jak to w końcu jest? Niby to-to działa fotouczulająco, ale skoro filtr na twarzy, a kuracja nie aż tak intensywna, to...?
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 08:16   #316
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Wieczorem wsmarowałam sobie po raz pierwszy effaclar i już panikuję

Na początku mnie szczypało i piekło, ale to jest chyba jeszcze normalne Niepokoi mnie za to fakt, że moja twarz pokryła wielkimi czerwonymi plackami - i tu już nie wiem, czy to jest ok


Boję się, że mogę być uczulona na jakiś składnik, ale tego nie rozpoznam i będę dalej, głupia, tyrać se pysk effaclarem.
Bo ja ni huhu nie rozpoznam uczulenia, nawet jak się o nie potknę Uczulenie, zapychanie, wysyp przy oczyszczaniu czy wysyp przedmiesiączkowy to dla mnie jedno i to samo, i - poza ekstremalnymi przypadkami - jednego od drugiego nie odróżnię


No i jeszcze małe pytanie: mam zamiar używać effaclaru co drugi-trzeci dzień na noc (poza tym będę się intensywnie nawilżać) - o ile wszystko będzie ok - i nie wiem jak to jest z okresem wiosenno-letnim
Po przeczytaniu iluś tam wątków na ten temat nie wiem już, czy mogę effaclaru używać czy nie. Zdania wydały mi się dość podzielone.
(Oczywiście wchodzę właśnie w fazę znalezienia dla siebie odpowiedniego filtra... żeby nie było )
Więc jak to w końcu jest? Niby to-to działa fotouczulająco, ale skoro filtr na twarzy, a kuracja nie aż tak intensywna, to...?
CO do czerwonych placków - jeśłi stan taki bedzie si eutrzymywał po kazdej aplikacji, to najprawdopodobniej należysz do tej malutkiej grupki osób uczulonych na salicylany. Czy możesz łykać aspirynę?

Co do kwasów w okresie jesienno-letnim. Jesli skóra dobrze toleruje kwas, a ty sie sumiennie filtrujesz - nie ma przeciwsazan. No, chyba ze planujesz tygodniowy urlop nad morzem, wtedy 2 tyg wczesniej odstaw preparaty kwasowe, aby skora mogła sie zupełnie zregenerowac.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 23:05   #317
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Czy możesz łykać aspirynę?
Mogę, mogę

Nie byłabym sobą, gdybym nie popanikowała trochę
Po wielu godzinach wszystko wróciło do normy, czerwone placki zniknęły. Skóra była bardziej napięta i kilka krost mi nawet przysuszyło
Chyba mam po prostu bardziej wrażliwą cerę niż przypuszczałam, skoro tak zareagowała na kwas



Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Co do kwasów w okresie jesienno-letnim. Jesli skóra dobrze toleruje kwas, a ty sie sumiennie filtrujesz - nie ma przeciwsazan. No, chyba ze planujesz tygodniowy urlop nad morzem, wtedy 2 tyg wczesniej odstaw preparaty kwasowe, aby skora mogła sie zupełnie zregenerowac.
ok
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 15:12   #318
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Witajcie!!
bardzo proszę o poradę:
używałam jakiś czas temu Aknemycin Plus, obecnie stosuję Differin i Metronidazol. Poczytałam sobie trochę o Effeclarze k i zastanawiam się , czy jest sens go kupować? W sumie to pryszcze już mi nie wyskakują (juuuppppi), ale pozostały takie brzydkie dziurki i małe przebarwienia i blizny. Czy Effeclar coś na nie może pomóc? Czy też moja skóra już się tak mogła przyzwyczaić, że na niego nie zareaguje? To troszkę kosztuje, więc nie chciałabym pieniążków na darmo wydawać Czy też lepiej zastosować tutaj szeroko polecany peeling migdałowy (na podstawie produktów z mazideł)? pozdrawiam gorąco
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 16:34   #319
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

coraz więcej słońca, więc ja bym nie ryzykowała migdalenia... (choć podobno kwas migdałowy nie działa fotouczulająco). Myślę, że na blizny to Effaclar nie da rady pomóc. Jest bardzo słaby i raczej likwiduje zaskórniki, a na blizny to potrzeba głębszego złuszczenia. Z przebarwieniami może dać sobie radę - zależy jakie masz...

Ja bym zrobiła serię peelingów, ale przy baaardzo zaostrzonej ochronie przeciwsłonecznej - może lepiej zaczekać do jesieni?
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 19:10   #320
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Dziękuję za odpowiedź
ale to znaczy, że teraz już nic nie mogę zrobić, żeby sobie pomóc, tylko muszę czekać aż do jesieni ? troszkę się zagapiłam z tym migdałkiem
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 21:48   #321
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

nie no... możesz... Tylko zastanów się, czy chcesz ryzykować. Bo jak zedrzesz sobie skórę, a filtr nie chroni w 100% przed słońcem, to mogą się pojawić nowe przebarwienia A z bliznami to nie ma lekko - jeden peeling może ich nie załatwić Pewnie potrzebna by była cała seria.

Effaclar mogłabyć używać, ale to takie małe bździdełko, więc raczej blizn nie usunie (u mnie nie zlikwidował piegów). Lysanel jest mocny, ale on fotouczula, to już w ogóle nie polecam teraz... No ja nie wiem

Poczekaj, może jeszcze ktoś (więcej wiedzący) Ci coś podpowie.
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 08:57   #322
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Baaardzo Ci dziękuję za odpowiedzi niestety-nikt inny chyba nie zamierza zabrać głosu. Przynajmniej nie stracę 40 zł na Effaclar, który nawet mógłby nie pomóc
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 13:48   #323
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

ja bym nie ryzykowała, filtr jak filtr-powinien chronić, ale nie da 100% osłony przed promieniowaniem, poza tym nie zawsze smarujemy sie solidnie i przepisowoa to zwieksza ryzyko plam, przebarwień.widzisz ja od wrzesnia stosuje effacla k i juz koczy mi się kolejna tubka, jednak nie chcę ryzykować i nie zastosuję go dalej, dopiero jesienią. liczę się z zapychaniem, zaskornkami, i pryszczami, ale to w rezultacie łatwiej usunąć niż plamy, które mogą już zsotac (lub pojawiać się co lato)do końca życia...
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 19:26   #324
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

a czy do mojej cery się nada? jest ona zaczerwieniona i sucha. mam łojotokowe zapalnie skóry. pojawiają się ropne krostki i cera pod wieczór zaczyna się świecić. nie wiem czy warto próbować
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 20:46   #325
330ac05f58e92fb009c16c728075bdbac5dfe64a_5eb9d9034ca21
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 57
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

a jakie nawilżacze (konkretne) stosowałyśie podczas kuracji Effeclarem? Bardzo proszę o nazwy, przewinął się już HOL Avene a coś jeszcze? Zależy mi na nawilżaczu który stosujecie własnie z Effeclarem
330ac05f58e92fb009c16c728075bdbac5dfe64a_5eb9d9034ca21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 22:35   #326
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Ja mam Nutritic 5% LRP i jest mi z nim dobrze
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 10:29   #327
arwenasz
Raczkowanie
 
Avatar arwenasz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 80
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Ja Używam Effaclaru od niedawna, ale dla mnie jest suuuper. Utrzymuje moją skórę w dobrej kondycji. Wręcz nawilża. Wczesnie używałam z serii Effeclar: E Mat, toniku, żelu punktowego, wszystkie sa świetne. Ale ja jestem juz zaprawiona w bojach. Od wrzesnia używałam Atredermu (teraz odstawiam, bo słońce), Acne Dermu, toniku BHA. No i rezultaty są - mniej niespodzianek, zblakły przebarwienia. Teraz, na wiosnę przeszłam na Effaclar co drugi dzień, czasem Acne Derm, a gdy skóra wymaga nawilżenia Ziaja Calma HLC - nie zapycha (mnie). Na dzień oczywiście filtry.
arwenasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 15:23   #328
Olivka1990
Raczkowanie
 
Avatar Olivka1990
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 100
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Witam serdecznie, mam kilka wątpliwości dotyczących Effaclaru K, które opisałam szerzej na tym topiku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=183414 , a teraz chciałabym zapytać Was o radę. Otóż jestem już prawie zdecydowana kupić Effaclar, zdecydowałam się narazie na żel myjący w zestawnie z mini produktami, nie chcę narazie kupować dużego opakowania kremu z wiadomych przyczyn. Lecz pytanie teraz moje takie: ile jest rodzjaów kremu Effaclar K? Bo zauważyłam dwa: jeden w zwykłej tubie, i drugi w tubce ze zwężaną końcówką, dlategoteż niewiem w jaki się teraz zaopatrzyć Czy ktoś rozwiałby moje wątpliwości i napisał jakie mają dokładne nazwy te dwa kremy i jaki powinnam zakupić chcąc rozpocząć kurację? Aha, i czy używacie też tego toniku, czy wam służy i czy również muszę się w niego zaoparzyć (chcąc rozpocząć pełną kurację?). Proszę o pomoc i dziękuję!
Olivka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 16:46   #329
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Olivka1990 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie, mam kilka wątpliwości dotyczących Effaclaru K, które opisałam szerzej na tym topiku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=183414 , a teraz chciałabym zapytać Was o radę. Otóż jestem już prawie zdecydowana kupić Effaclar, zdecydowałam się narazie na żel myjący w zestawnie z mini produktami, nie chcę narazie kupować dużego opakowania kremu z wiadomych przyczyn. Lecz pytanie teraz moje takie: ile jest rodzjaów kremu Effaclar K? Bo zauważyłam dwa: jeden w zwykłej tubie, i drugi w tubce ze zwężaną końcówką, dlategoteż niewiem w jaki się teraz zaopatrzyć Czy ktoś rozwiałby moje wątpliwości i napisał jakie mają dokładne nazwy te dwa kremy i jaki powinnam zakupić chcąc rozpocząć kurację? Aha, i czy używacie też tego toniku, czy wam służy i czy również muszę się w niego zaoparzyć (chcąc rozpocząć pełną kurację?). Proszę o pomoc i dziękuję!
Effaclar K jest tylko jeden.

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/szukaj...gdzie=produkty tu masz wszystkie produkty LRP z linii Effaclar
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 09:23   #330
arwenasz
Raczkowanie
 
Avatar arwenasz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 80
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Olivka1990 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie, mam kilka wątpliwości dotyczących Effaclaru K, które opisałam szerzej na tym topiku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=183414 , a teraz chciałabym zapytać Was o radę. Otóż jestem już prawie zdecydowana kupić Effaclar, zdecydowałam się narazie na żel myjący w zestawnie z mini produktami, nie chcę narazie kupować dużego opakowania kremu z wiadomych przyczyn. Lecz pytanie teraz moje takie: ile jest rodzjaów kremu Effaclar K? Bo zauważyłam dwa: jeden w zwykłej tubie, i drugi w tubce ze zwężaną końcówką, dlategoteż niewiem w jaki się teraz zaopatrzyć Czy ktoś rozwiałby moje wątpliwości i napisał jakie mają dokładne nazwy te dwa kremy i jaki powinnam zakupić chcąc rozpocząć kurację? Aha, i czy używacie też tego toniku, czy wam służy i czy również muszę się w niego zaoparzyć (chcąc rozpocząć pełną kurację?). Proszę o pomoc i dziękuję!
Myślę, że tonik Effaclar jest dobry doraźnie, bo bardzo dobrze oczyszcza, dezynfekuje, ale ma bardzo dużo alkoholu i może wysuszać, więc dobrze go mieć, ale nie koniecznie. . Effaclar A.I. (tuba z końcówką 15 ml) jest świetny na niespodzianki (punktowo), pomaga im się goić, chociaż nie przysusza, po prostu pomaga im sie wchłaniać i rozjaśnia po nich ślady (pewnie byłby dobry i na całą twarz, ale ma tylko 15 ml.) Żel do mycia jest świetny, oczyszcza i nie wysusza, Effaclar nawilżający ( z pompką) jest bardzo przyjemny, ale ja używałam na noc (bo kwasy), normalizuje, ale nie matuje. Effaclar K (tuba z końcówką 30 ml) wystarczy za kurację, działa najsilniej, inne preparaty z tej serii tylko pomocniczo.
arwenasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 09:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.