Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-08, 08:46   #4021
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Płukanki, wcierki, spray, kompresy - kombinacja dowolna
Jak przeszukasz forum znajdziesz szczegóły zastosowań, Wizażanki pisały o tym kiedyś
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 08:49   #4022
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
dziewczyny mam taki sok z aloesu,jak mogę go stosować?
Możesz go pić ,albo dodać do wody i wypłukać włosy po myciu lub przelać do pojemniczka z atomizerem i spryskiwać włosy.
Włosy fajnie sie blyszczą i dodatkowo są nawilżone


Dziewczyny może zajżycie do wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=277842 ( operacja plastyczna włosów)
tutaj wiecej nas zagląda,a może tamta metoda jest dobra w walco o zdrowe i piękne włosy.Mnie to bardzo zaciekawiło.
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 08:51   #4023
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

czyli moge robić wcierki talkim nierozcienczonym? ma 99 %
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 09:12   #4024
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

dziewczyny po jakim czasie wskazane jest przestać się farbować?
od tamtych wakacji zaczęłam nakładać kolor - pół roku były to szaponetki, a od paru miesięcy stała (3 razy chyba).
włosy mam mniej puszyste, chociaż nie wiem czy to gorzej, bo wcześniej miałam siano.
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 12:00   #4025
keYt
Raczkowanie
 
Avatar keYt
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 85
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Dziewczęta, tyle się tutaj wszędzie naczytałam, że postanowiłam również zacząć dbać o swoje włosy Jak narazie ich stan jest ok, ale za tydzień planuję nałożyć farbę, więc trochę pielęgnacji się przyda.

Będę używać: wychwalanej Glorii, olejku kokosowego, polskiego WAXu. Oprócz tego szukam jeszcze jakiegoś SZAMPONU I ODŻYWKI do codziennej pielęgnacji, bez silikinów i SLS Mogłybyście coś polecić? Byłabym bardzo wdzięczna!
keYt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 12:18   #4026
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez keYt Pokaż wiadomość
Będę używać: wychwalanej Glorii, olejku kokosowego, polskiego WAXu. Oprócz tego szukam jeszcze jakiegoś SZAMPONU I ODŻYWKI do codziennej pielęgnacji, bez silikinów i SLS Mogłybyście coś polecić? Byłabym bardzo wdzięczna!
co do szmaponu to ja polecam creme of nature, ale jest ciezki do dostania. nie ma ani sls ani silikownow z tego co pamietam. no i mimo wszystko szampon fitomed jest b.fajny [ja polecam do wlosow blond bo tylko taki uzywalam]. mimo ze ma sls [ale nie na poczatku skladu] jest b.lagodny i wydajny
odzywka... hmm, kallos latte. bardzo fajnie nawilza moje sianko
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 12:50   #4027
keYt
Raczkowanie
 
Avatar keYt
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 85
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

A czy szampony i odżywki z nivei zawierają silikony i sls?
keYt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 12:56   #4028
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez keYt Pokaż wiadomość
A czy szampony i odżywki z nivei zawierają silikony i sls?
SLS w szamponach jest na pewno.
Odżywki są często bezsilikonowe, ale to też zależy od produktu.
Zajrzyj do wątku o produktach bezsilikonowych, nauczysz się szybko rozpoznawać ten składnik, dzięki czemu łatwo ocenisz jego obecność w kosmeyku np. podczas zakupów.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 13:05   #4029
keYt
Raczkowanie
 
Avatar keYt
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 85
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Estelle, a czy jakiegoś konkretnego szamponu i odżywki nie mogłabyś polecić?
keYt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 13:09   #4030
legola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 15
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Hej dziewczyny

jakiś czas temu pytałam się Was o sens zakupu soku z pokrzywy do stosowania doustnego oraz płukanki. Jeśli ktoś rozważa kurację pokrzywową, to informuję. Po pierwszej butelce soku z pokrzywy włosy o wiele mniej wypadają. Od zawsze miałam problem z niedoborem żelaza, być może więc tu tkwiła przyczyna problemu z włosami?
Poza tym zauważyłam w swoich włosach liczne, ok 2 cm włoski. Patrząc na ich długość, zakładam, że zaczęły wyrastać po rozpoczęciu kuracji płukanką z pokrzywy. Zaczynam wierzyć, że uratowałam swoje włosy.
legola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 13:18   #4031
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez keYt Pokaż wiadomość
Estelle, a czy jakiegoś konkretnego szamponu i odżywki nie mogłabyś polecić?
Nie bardzo, choćby ze względu na to, że sama nie używam Nivei... a do tego dochodzi kwestia indywidualnej reakcji włosa na odżywki. Moje włosy mogą się bardzo różnić od Twoich, zatem moja pielęgnacja nie do końca może Ci pasować.
Zajrzyj na składowy, było tam analizowanych kilka kosmetyków marki Nivea.

Cytat:
Napisane przez legola Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

jakiś czas temu pytałam się Was o sens zakupu soku z pokrzywy do stosowania doustnego oraz płukanki. Jeśli ktoś rozważa kurację pokrzywową, to informuję. Po pierwszej butelce soku z pokrzywy włosy o wiele mniej wypadają. Od zawsze miałam problem z niedoborem żelaza, być może więc tu tkwiła przyczyna problemu z włosami?
Poza tym zauważyłam w swoich włosach liczne, ok 2 cm włoski. Patrząc na ich długość, zakładam, że zaczęły wyrastać po rozpoczęciu kuracji płukanką z pokrzywy. Zaczynam wierzyć, że uratowałam swoje włosy.
Gratulacje
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 13:28   #4032
keYt
Raczkowanie
 
Avatar keYt
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 85
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Nie nie, ja się wcale nie upieram przy tej Nivei


Po prostu szukam jakiegoś świetnego szamponu i odżywki, które będą pasować do tego składu masek, itp, jaki podałam nieco wyżej
keYt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 13:51   #4033
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez keYt Pokaż wiadomość
Nie nie, ja się wcale nie upieram przy tej Nivei

Po prostu szukam jakiegoś świetnego szamponu i odżywki, które będą pasować do tego składu masek, itp, jaki podałam nieco wyżej
Może zatem osławiona Pollena Malwa Studio Gloria - maska?
Ja uwielbiam kosmetyki Joanny, zwłaszcza Rzepę, ale ona nie każdemu odpowiada, może np. wysuszać... Rzepa w odżywce nie ma silikonów, ale szampon ma SLES, którego generalnie nie unikam, bo krzydy mi nie robi.
Może spróbuj wybrać coś z serii Naturia?

Bez SLES'owe szampony jakoś nie przychodzą mi do głowy, niestety.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 14:13   #4034
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Wczoraj zafundowałam sobie maskę:
żółtko
nafta kosmetyczna
oliwa z oliwek
olejek rycynowy
łyżka waxa
A dzisiaj włosy mięciutkie, ładny skręt, mogłabym je macać i macać
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 14:24   #4035
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

ja dzisiaj zafundowalam moim odżywkę własnej produkcji z olejkiem rycynowym, miodem, piwem i cytryną
ale teraz są piękne, błyszczące i nie kołtunią się.

mam kręcone wlosy, ale prostuję je na wielka okrągłą szczotkę i naturalnym włosem, i używam zimnego strumienia suszarki.
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 15:38   #4036
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
ja dzisiaj zafundowalam moim odżywkę własnej produkcji z olejkiem rycynowym, miodem, piwem i cytryną
ale teraz są piękne, błyszczące i nie kołtunią się.

mam kręcone wlosy, ale prostuję je na wielka okrągłą szczotkę i naturalnym włosem, i używam zimnego strumienia suszarki.
A czemu prostujesz? Kreciolki fajne! I da sie je doprowadzic do stanu sprawiajacego radosc. Jakbys byla zainteresowana wydobyciem z nich skretu - wal do mnie na pw
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 15:42   #4037
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

chodzi o to że ich NIE LUBIĘ, one same nie wiedzą czy chcą być proste czy kręcone! po deszczówce mam extra loki, ale ileż mozna jej magazynować z domu, zresztą mój Tato juz m jej tak chętnie nie przywozi (z gór)
pozatym są tak suche, że wygladam w lokach bez deszczówki, takich wyschniętych samoistnie jak WŚCIEKŁA OWCA !!! ;(
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 15:43   #4038
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
chodzi o to że ich NIE LUBIĘ, one same nie wiedzą czy chcą być proste czy kręcone! po deszczówce mam extra loki, ale ileż mozna jej magazynować z domu, zresztą mój Tato juz m jej tak chętnie nie przywozi (z gór)
pozatym są tak suche, że wygladam w lokach bez deszczówki, takich wyschniętych samoistnie jak WŚCIEKŁA OWCA !!! ;(
Deszczowce? Wsciekla owca??? A ja wiem, jak z takiej wscieklej owcy wydobyc mieciutkiego baranka Uwielbiam tak skrecone wlosy. Dawaj jakies ich foto. Cos sie wymysli
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 15:45   #4039
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Deszczowce? Wsciekla owca??? A ja wiem, jak z takiej wscieklej owcy wydobyc mieciutkiego baranka Uwielbiam tak skrecone wlosy. Dawaj jakies ich foto. Cos sie wymysli

już chwilka, tylko poszukam penka z moimi zdjęciami
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 15:48   #4040
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
już chwilka, tylko poszukam penka z moimi zdjęciami
Suuuper Jak mozesz chodz z tym do watku "loki, loczki fale - watek zbiorczy" Tzn tam wstaw to foto.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 15:55   #4041
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
hola hola jestem nowa i na dodatek prawie slepa więc fotki wstawię tu jak się dowiem jak się to robi ?!?
wstawię w wyprostowanych i w lokach, ale mam tylko takie z wakacji, bo na co dzień loki są mi obce, więc nie widać dokładnie co tam na tym mym łebku jest

dobra, udalo się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 123.jpg (62,4 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7301333.jpg (20,1 KB, 82 załadowań)

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-09-08 o 16:01 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 15:59   #4042
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
hola hola jestem nowa i na dodatek prawie slepa więc fotki wstawię tu jak się dowiem jak się to robi ?!?
wstawię w wyprostowanych i w lokach, ale mam tylko takie z wakacji, bo na co dzień loki są mi obce, więc nie widać dokładnie co tam na tym mym łebku jest
Kliknij "cytuj" pod moim postem i w edytorze tekstu wcisnij "spinacz". Otworzy sie okienko, wybierasz po lewej "przegladaj" i zalaczasz kazde zdjecie po kolei, na koncu klikasz po prawej stronie przycisk "zaladuj". I włala! (dodajesz post)

Ok - bylas szybsza To teraz jeszcze poprosze o odp. na pytanie jakich produktow uzywasz (szampon, odzywka, stylizujace).

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-09-08 o 16:01 Powód: dopisek
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 16:03   #4043
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

problem w tym, że one ciągle są zniszczone. suche jak wiór na końcach, a szybko tłuszczą się na czubku głowy. nie mogę ich zapuścić, bo te końce muszę ścinać co kilka tyg. ale rosną kosmicznie szybko a nie robię nic w tym kierunku poza natłuszczaniem końcówek i podcinaniem. prostownicy używam sporadycznie. jak prstuję na jakąś specjalną okazję lub mam taką potrzebę. na co dzień prostuje je szczotką i zminym powietrzem suszarki
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 16:36   #4044
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
hola hola jestem nowa i na dodatek prawie slepa więc fotki wstawię tu jak się dowiem jak się to robi ?!?
wstawię w wyprostowanych i w lokach, ale mam tylko takie z wakacji, bo na co dzień loki są mi obce, więc nie widać dokładnie co tam na tym mym łebku jest

dobra, udalo się
Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
problem w tym, że one ciągle są zniszczone. suche jak wiór na końcach, a szybko tłuszczą się na czubku głowy. nie mogę ich zapuścić, bo te końce muszę ścinać co kilka tyg. ale rosną kosmicznie szybko a nie robię nic w tym kierunku poza natłuszczaniem końcówek i podcinaniem. prostownicy używam sporadycznie. jak prstuję na jakąś specjalną okazję lub mam taką potrzebę. na co dzień prostuje je szczotką i zminym powietrzem suszarki
To co nazywasz zniszczeniem to naturalna suchosc kreconych wlosow. Cofnij sobie pare stron ten watek, zamieszczalam dla porownania zdjecia moich wlosow po myciu odzywka i zdjecia wlosow po jednokrotnym umyciem stosunkowo dosc lagodnym szamponem.

Nie masz na glowie barana Twoje wlosy to cos kolo typu 3A, ale ktory na pewno bedzie widac dopiero, jak o nie odpowiednio zadbasz.

Rozumiem, ze koncowki sie rozdwajaja?

Nie dziwie sie, poki bedziesz po suchych wlosach jezdzic prostownica bedziesz miala ten problem Musisz sie na cos zdecydowac, albo prostujesz i podcinasz regenerujac w nieskonczonosc, co jest mozliwe do wykonania, ale pochlania mnostwo czasu, albo zaopiekujesz sie tym, co masz od natury Troche czasu zajmie, zanim wlosy wroca do rownowagi po prostownicy, jednak mysle, ze warto.

Wciaz nie wiem, jakie kosmetyki stosujesz, wiec ciezko mi cos doradzic.

Na pewno odpowiedzia na wszystkie Twoje problemy jest solidne nawilzanie. Moglyby Ci pomoc proteiny w rozsadnych dawkach. Powinnas miec jakas solidna, nawilzajaca odzywke do wlosow kreconych(poza maską oczywiscie). Zmienic pare nawykow pielegnacyjnych: nie rozczesywac wlosow pod zadnym pozorem, kiedy sa suche. Czesac tylko w trakcie mycia, po nalozeniu odzywki, grzebieniem o szeroko rozstawionych zebach. Zaczynac rozczesywanie od koncowek, przechodzic stopniowo do wyzszych partii wlosow. Zajrzyj do watku "mycie wlosow odzywka". To sposob, ktory chwali sobie wiele kreconowlosych. Zwieksza ZNACZNIE poziom nawilzenia wlosa, podkresla skret. Tyle, ze na poczatku wlosy moga byc beznadziejne, bo musza sie przyzwyczaic. Czeka Cie troche lektury i pracy, ale rezultatem moga byc blyszczace, pelne zycia spiralki.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 17:00   #4045
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

ulala. to ja muszę sobie poczytac troszę, myślała, że szampony i odżywki które stosuję sa ok. a tu jednak jest odwrotnie
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 19:34   #4046
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
To co nazywasz zniszczeniem to naturalna suchosc kreconych wlosow. Cofnij sobie pare stron ten watek, zamieszczalam dla porownania zdjecia moich wlosow po myciu odzywka i zdjecia wlosow po jednokrotnym umyciem stosunkowo dosc lagodnym szamponem.

Nie masz na glowie barana Twoje wlosy to cos kolo typu 3A, ale ktory na pewno bedzie widac dopiero, jak o nie odpowiednio zadbasz.

Rozumiem, ze koncowki sie rozdwajaja?

Nie dziwie sie, poki bedziesz po suchych wlosach jezdzic prostownica bedziesz miala ten problem Musisz sie na cos zdecydowac, albo prostujesz i podcinasz regenerujac w nieskonczonosc, co jest mozliwe do wykonania, ale pochlania mnostwo czasu, albo zaopiekujesz sie tym, co masz od natury Troche czasu zajmie, zanim wlosy wroca do rownowagi po prostownicy, jednak mysle, ze warto.

Wciaz nie wiem, jakie kosmetyki stosujesz, wiec ciezko mi cos doradzic.

Na pewno odpowiedzia na wszystkie Twoje problemy jest solidne nawilzanie. Moglyby Ci pomoc proteiny w rozsadnych dawkach. Powinnas miec jakas solidna, nawilzajaca odzywke do wlosow kreconych(poza maską oczywiscie). Zmienic pare nawykow pielegnacyjnych: nie rozczesywac wlosow pod zadnym pozorem, kiedy sa suche. Czesac tylko w trakcie mycia, po nalozeniu odzywki, grzebieniem o szeroko rozstawionych zebach. Zaczynac rozczesywanie od koncowek, przechodzic stopniowo do wyzszych partii wlosow. Zajrzyj do watku "mycie wlosow odzywka". To sposob, ktory chwali sobie wiele kreconowlosych. Zwieksza ZNACZNIE poziom nawilzenia wlosa, podkresla skret. Tyle, ze na poczatku wlosy moga byc beznadziejne, bo musza sie przyzwyczaic. Czeka Cie troche lektury i pracy, ale rezultatem moga byc blyszczace, pelne zycia spiralki.
Tulipanno, a co uważasz o suszeniu włosów zimnym powietrzem suszarki na okrągłą szczotkę z naturalnego włosia? uważasz że to nie niszczy włosów? ppropstownica wiadomo, ale o tym nic nie wiem, a chciałabym
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 22:10   #4047
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Agusia007 Pokaż wiadomość
Tulipanno, a co uważasz o suszeniu włosów zimnym powietrzem suszarki na okrągłą szczotkę z naturalnego włosia? uważasz że to nie niszczy włosów? ppropstownica wiadomo, ale o tym nic nie wiem, a chciałabym

podpinam się pod pytanie. Czy zimny nawiew suszarki niszczy wlosy...?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 00:29   #4048
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Zauważyłam u siebie wzmożone wypadanie włosów, obserwuję to zwłaszcza podczas mycia Stresuje mnie to, ale pocieszam się nadzieją, że to tylko przejściowy efekt stosowania Seboradinu - tylko trochę z opóźnionym zapłonem, bo stosuję Seboradin od nieco ponad miesiąca

Poza tym kupiłam sobie dzisiaj serum witaminowo-ziołowe Radicalu, teraz zerknęłam na analizę i... załamka, ja tego na włosy na bank nie nałożę. Moje nieplanowane zakupy w Rossmanie zwykle tak się kończą - włożeniem do koszyka jakiegoś badziewia I dobrze, że te badziewia zwykle są tanie
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 07:25   #4049
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Agusia007 Pokaż wiadomość
Tulipanno, a co uważasz o suszeniu włosów zimnym powietrzem suszarki na okrągłą szczotkę z naturalnego włosia? uważasz że to nie niszczy włosów? ppropstownica wiadomo, ale o tym nic nie wiem, a chciałabym
Kreconych czy fal nie powinno sie suszyc przy pomocy okraglej szczotki - zniszczenie mechaniczne. Tzn jest to mniej bolesne od uzywania prostownicy, wiec lepiej z dwojga zlego wybrac to.

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Zauważyłam u siebie wzmożone wypadanie włosów, obserwuję to zwłaszcza podczas mycia Stresuje mnie to, ale pocieszam się nadzieją, że to tylko przejściowy efekt stosowania Seboradinu - tylko trochę z opóźnionym zapłonem, bo stosuję Seboradin od nieco ponad miesiąca

Poza tym kupiłam sobie dzisiaj serum witaminowo-ziołowe Radicalu, teraz zerknęłam na analizę i... załamka, ja tego na włosy na bank nie nałożę. Moje nieplanowane zakupy w Rossmanie zwykle tak się kończą - włożeniem do koszyka jakiegoś badziewia I dobrze, że te badziewia zwykle są tanie
A moze reagujesz juz na przesilenie jesienne? Mi tez leca juz wlosy. Podejrzewam u siebie jeszcze stres, ale bardziej stawiam na jesien.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 08:20   #4050
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

mam pytanie czy włosy wypadają Wam cały czas w takich dużych ilościach, czy może zauważyłyście, że to nasienie występuje w okresie zmiany pory roku ?
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.