Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz nowy! - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-22, 10:26   #541
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Ogłupialam, poczytalam teraz o rozu w kulkach z wibo i zapragnelam go miec, na co mi kolejny róż ?!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kupiłam go dziś
jest super
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:27   #542
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
kupiłam go dziś

jest super

Kusisz
Kurcze, jeszcze mnie ten celebriea evelive puder kusi ale nie bylo testerow zadnych moje ktoras doradzi, jak uzywam HM51 , to ktory odcien lepszy, ivory czy transparent ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:37   #543
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Szukam matowego chłodnego bronzera do jasnej karnacji, macie jakieś propozycje? Mam bronzer ze sleeka, jednak jest dość ciemny, chciałabym coś bardziej naturalnego na co dzień. Może jakiś ciemniejszy odcień pudru, hmmm.
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:38   #544
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Kusisz
Kurcze, jeszcze mnie ten celebriea evelive puder kusi ale nie bylo testerow zadnych moje ktoras doradzi, jak uzywam HM51 , to ktory odcien lepszy, ivory czy transparent ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tu masz bardzo fajne porównanie obu odcieni
http://themysterybag.blogspot.com/20...-matujaco.html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:40   #545
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Szukam matowego chłodnego bronzera do jasnej karnacji, macie jakieś propozycje? Mam bronzer ze sleeka, jednak jest dość ciemny, chciałabym coś bardziej naturalnego na co dzień. Może jakiś ciemniejszy odcień pudru, hmmm.
z Rossmannowskich szaf nic nie przychodzi mi do głowy..
NYX ma super bronzer w odcieniu taupe
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:40   #546
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz ..

Cytat:
Napisane przez alex24112 Pokaż wiadomość
Ja na maxa lubię puder z Sensique, szkoda, że niedostępny w Rossmannie. W każdym razie kosztuje ok. 8 zł, więc nawet bez promocji warto go kupić.
Będzie -40% w Naturze i wtedy też kupię kolejne opakowanie, bo jest świetny.
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:41   #547
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz ..

Cytat:
Napisane przez Fabryczna23 Pokaż wiadomość
Będzie -40% w Naturze i wtedy też kupię kolejne opakowanie, bo jest świetny.
kiedy będzie -40 w naturze i na co?
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 10:44   #548
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Szukam matowego chłodnego bronzera do jasnej karnacji, macie jakieś propozycje? Mam bronzer ze sleeka, jednak jest dość ciemny, chciałabym coś bardziej naturalnego na co dzień. Może jakiś ciemniejszy odcień pudru, hmmm.
faktycznie taupe z Nyxa jest fajny a z rossmannowskich szaf to może spróbuj ciemny odcień pudru z jedwabiem z Wibo?
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:45   #549
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz ..

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
kiedy będzie -40 w naturze i na co?
Przez tydzień jakoś na przełomie kwietnia i maja, na całą kolorówkę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 10:49   #550
Kaciula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Ja już po zakupach ufff. I chyba się skuszę na kilka rzeczy z promocji oczy i paznokcie.

Kupiłam BB Maybelline, BB Rimmel, korektor Wibo, róż Lovely, róż Miss Sporty, korektor Miss Sporty.

Mało osób u mnie w Rossmannie, mało kto wie o tej promocji, dlatego już powiadomiłam najbliższe osoby
Kaciula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:07   #551
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Kaciula Pokaż wiadomość
Ja już po zakupach ufff. I chyba się skuszę na kilka rzeczy z promocji oczy i paznokcie.

Kupiłam BB Maybelline, BB Rimmel, korektor Wibo, róż Lovely, róż Miss Sporty, korektor Miss Sporty.

Mało osób u mnie w Rossmannie, mało kto wie o tej promocji, dlatego już powiadomiłam najbliższe osoby
używałaś już tego BB z Rimmela? Miałam go już w koszyku bo wychodził za 11 zł, ale odłożyłam na półkę, bo nie lubię kupować w ciemno
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 11:07   #552
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz ..

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
kiedy będzie -40 w naturze i na co?
Od przyszłego poniedziałku przez cały tydzień na kolorówkę. Już o tym tutaj pisałyśmy.
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:12   #553
Kaciula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
używałaś już tego BB z Rimmela? Miałam go już w koszyku bo wychodził za 11 zł, ale odłożyłam na półkę, bo nie lubię kupować w ciemno
Niestety jeszcze nie używałam ani BB Rimmela ani Maybelline, kierowałam się opiniami z neta, ceną i odcieniem.
Kaciula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:21   #554
furia88
Raczkowanie
 
Avatar furia88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 92
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Czy podczas trwania tej promocji mogę zapłacić za zakupy bonami sodexo? Bo mam je i tak sobie jakoś myślę....
furia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:27   #555
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz ..

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Przez tydzień jakoś na przełomie kwietnia i maja, na całą kolorówkę.
dzięki.

Cytat:
Napisane przez Fabryczna23 Pokaż wiadomość
Od przyszłego poniedziałku przez cały tydzień na kolorówkę. Już o tym tutaj pisałyśmy.
musiałam przeoczyć x.x
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:28   #556
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

ja po zakupach, zawiodłam się że nie ma u mnie szafy eveline
-chwalony bronzer lovely sunny powder 7.90
- 2 rimmel match perfection (dla koleżanki ) po 19.79
- Maybelline affinitone 13.89
- korektor miss sporty liquid concealer 5.69 (chciałam eveline, nie było więc wzięłam ten, niezaciekawy, chociaż wzięłam najjaśniejszy dla mnie jest za ciemny )
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:48   #557
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Kupilam dwa podkłady (sprawdzone)
-max factor face finity
-rimmel stay matte
no i teraz mam 6 podkładów

Swoją drogą małe miasteczko, 9 rano drogeria pełna ludzi jasne kolory na wykończeniu
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:48   #558
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez furia88 Pokaż wiadomość
Czy podczas trwania tej promocji mogę zapłacić za zakupy bonami sodexo? Bo mam je i tak sobie jakoś myślę....
Myślę, że nie będzie problemu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 12:57   #559
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

i ja się skusiłam na Bourjois HM 51. Były ostatnie 2sztuki i brak testerów.
Nic więcej nie kusiło, zerknęłam na zachwalany korektor Eveline ale mam z Collection2000 3sztuki więc odpuściłam
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 13:09   #560
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

ja się skusiłam na:
- podkład bourjois 123 odcień 51 light vanilla 25,99 zł
- podkład max factor 3 w 1 odcień 47 nude 30,60 zł
- korektor pod oczy rozświetlający Lovely 3,89 zł

i chyba podejdę jeszcze któregoś dnia po ten korektor pod oczy, bo za takie grosze żal nie brać, cieni pod oczami aż takich nie mam, więc dla mnie jest on dobry.
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 13:09   #561
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Sama się pytałam i sama sobie odpowiadam, ze niestety promocja obejmuje tylko szafy i podkład kryjący Soraya nie jest objęty obniżką
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 13:25   #562
sarssa
Zadomowienie
 
Avatar sarssa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 105
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Witaj, Towarzyszko Niedoli

Ja też się nie nastawiam, że znajdę coś pasującego w drogerii, ale dla spokojnego sumienia i z ciekawości chcę wypróbować

Też rozmyślałam, żeby uderzyć w jakieś azjatyckie kosmetyki, chyba ktoś produkuje podkład dla mnie, nie jestem aż tak oryginalna

Na liście "co po drogerii?" mam podkłady Estee Lauder, Mac i Lancome lub Shiseido... Już sama nie wiem gdzie szukać... A podkładu muszę używać, bo mam cerę trądzikową

Ja kupiłam D3W3 TM, bałam się, że W2 będzie za jasny, bo W1 w necie wyglądał na biały.
Jaki jest W2? Bardzo jasny?

Ludzie polecają też "Buff" Revlona CS, ale są głosy, że różowieje, więc znając życie tak będzie u mnie... Kupiłabym, ale boję się wylądować z 3 bublami.
Witaj
Na dniach będę klikać Estee Lauder w odcieniu Rattan (niedostępny w perfumeriach, można go spotkać tylko w salonach EL). Podobno jest mega żółty, taka czysta żółć
Jeśli masz twarz o delikatnym żółtym zabarwieniu, to polecam odcień Sand - daje efekt photoshopa, ale jest taki beżowo-żółty raczej

Z Lancome nie znalazłam odpowiedniego odcienia, z Maca z kolei formuła nie ta. Mam problemy...

Miałam True Match w kolorze W2D2 i W4D4.
Jedynka jest rzeczywiście szalenie jasna. Dwójka jest bardzo żółta, ale jasna, na zimę jeśli już. Z drugiej strony -dodanie bronzera załatwia sprawę.
Pamiętam, że trójka była też ciepłym odcieniem, ale bardziej w kierunku żółtego z morelowymi tonami. Czwórka to taki żółto-złoty, ale ciemniejszy i za mało w nim żółtego pigmentu. Może akurat któryś z nich Ci podpasuje

Co do Buff Revlona- powiem tak:
W zestawieniu z innymi odcieniami CS rzeczywiście wydaje się być żółty. Jednak to tylko pozory. Wg mnie jest to dość chłodny odcień, taki szarawy beż. Nie ma po prostu różowych tonów, ale przecież to nie sprawia od razu, że coś staje się automatycznie żółte
Radzę Ci go nie kupować )


Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
CS Buff nie różowieje, tylko beżowieje z tonami szarymi.
TM W3 jest dość ciemny (pisały tu też dziewczyny, które mają o 4 tony jaśniejszą skórę od Buff), więc jak potrzebne Ci tego typu ciemne żółtości to polecałyśmy Bourjois HM 53, choć krycie znacznie gorsze niż było. Polecam też kamuflaż Catrice przebadać w Naturze, bo on ładnie się komponuje z Buff.
Wg mnie HM 53 ma trochę żółtych tonów, ale kolor zmierza w stronę moreli. Jeśli u kogoś występują żółte tony w cerze, to HM będzie pasował, jeśli zaś ktoś ma żółtawo-złotą karnację podkład będzie za bardzo pomarańczowy
sarssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 13:28   #563
m000
Wtajemniczenie
 
Avatar m000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 177
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Sama się pytałam i sama sobie odpowiadam, ze niestety promocja obejmuje tylko szafy i podkład kryjący Soraya nie jest objęty obniżką
W moim rossmannie wszystkie podkłady stojące na półkach, w tym na pewno Soraya były przecenione, nie wiem czy wchodziły pod promocję -49%, ale na pewno cena była niższa
__________________


m000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 13:30   #564
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez m000 Pokaż wiadomość
W moim rossmannie wszystkie podkłady stojące na półkach, w tym na pewno Soraya były przecenione, nie wiem czy wchodziły pod promocję -49%, ale na pewno cena była niższa
Może były przecenione z gazetki/Skarba?
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 13:37   #565
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez teklaem Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was miała zarówno puder z Paese ryżowy albo bambusowy jak i ten sypki z Manhattan (Soft Mat) bo zastanawiam się nad tym z Manhattan, ale nie wiem czy warto Boję się tego różowego (podobno) koloru.
Nie mam porównania z tamtymi ale dziś kupiłam Manhattan w odcieniu natural i na moje oko nie ma nic wspólnego z różowym odcieniem. Był jeszcze chyba w odcieniu beige , tamten na pewno był cieplejszy ale do mojej bladej cery natural powinien się spisać ok. Ciekawe tylko jak z trwałością? Na KWC ma super opinie.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Wiecie, czy promocją objęte podkłady Soraya z półek? Ostatnim razem jak była promocja na kolorówkę to obowiązywała jedynie na produkty z szaf.
U mnie w Rossmanie była dziś o to afera, bo połowa produktów z półek nie wchodziła ale panie kasjerki robiły korekty w kasach i wprowadzały zniżki na wszystko. Szafy wchodziły automatycznie te z półek co drugi trzeci dlatego sprawdzaj od razu i wołaj jak trzeba
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 13:40   #566
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie mam porównania z tamtymi ale dziś kupiłam Manhattan w odcieniu natural i na moje oko nie ma nic wspólnego z różowym odcieniem.
A możesz zdradzić, ile za niego zapłaciłaś? Bo wydaje mi się, że dziewczyny pisały, że nie jest objęty promocją i nie wiem, czy opłaca mi się jechać przez pół miasta po niego. :P
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 13:52   #567
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

ja już po
kupiłam bb manhattan za 10,90
i puder stay matt Rimmel oo1 za 13 z groszami
ludzi mnóstwo i straszny bałagan na półkach i w testerach
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 13:56   #568
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
A możesz zdradzić, ile za niego zapłaciłaś? Bo wydaje mi się, że dziewczyny pisały, że nie jest objęty promocją i nie wiem, czy opłaca mi się jechać przez pół miasta po niego. :P
Jest w promocji zapłaciłam dokładnie 15,30 zł .
2 dziewczyny kupowały (nie pamiętam nazwy) te antybakteryjne pudry, korektory itp. z półek, zniżka nie wchodziła, zawołano kierowniczkę i wbiła im zniżki też na 49%. .
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 13:58   #569
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie mam porównania z tamtymi ale dziś kupiłam Manhattan w odcieniu natural i na moje oko nie ma nic wspólnego z różowym odcieniem. Był jeszcze chyba w odcieniu beige , tamten na pewno był cieplejszy ale do mojej bladej cery natural powinien się spisać ok. Ciekawe tylko jak z trwałością? Na KWC ma super opinie.
miałam natural i zgadza się, nie widziałam w nim żadnego różowego odcienia. opaliłam buźke więc kupiłam beige i również jestem zadowolona z niego mam nadzieje, że jak pójdę w czwartek to jeszcze będą. i trwałość u mnie jest super tylko pyli przy nakładaniu

Edytowane przez edyta508
Czas edycji: 2014-04-22 o 14:00
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 14:01   #570
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
miałam natural i zgadza się, nie widziałam w nim żadnego różowego odcienia. opaliłam buźke więc kupiłam beige i również jestem zadowolona z niego mam nadzieje, że jak pójdę w czwartek to jeszcze będą. i trwałość u mnie jest super tylko pyli przy nakładaniu
Dobrze wiedzieć na przyszłość

Ja dziś kupiłam 6 rzeczy, wydałam prawie 120 zł

-Rimmel match perfection SPF 18 , 19,79 ZŁ (18 mies.)
- Rimmel stay matte 11,69 zł ( 18 mies.)
- Manhattan easy match SPF 18, 15,79 zł (24 mies.)

-MaxFactor niby podkład w sztyfcie ale dla mnie będzie brązerem do konturowania, specjalnie wzięłam ciemny odcień 22,79 zł (12 mies.)

-Bourjois brązer czekoladka 31,59 zł zawsze mnie kusił ale szkoda mi jakoś było, teraz za pół ceny od razu capnęłam, zwłaszcza, że jeden tylko był
- Manhattan Soft mat loose powder 15,30 zł (24 mies.) dcień 1 natural .

Zastanawiam się nad jakimś podkładem Bourjois, szkoda, że było tak mało testerów
Mam 123 i jest taki zbyt tępy trochę, bardziej mi pasuje zmieszany z Wake Me Up odrobiną chociaż mam mieszaną cerę. Czy któryś jest lepszy do takowej i nie będzie się szybko świecił w strefie T ?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2014-04-22 o 14:04
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-02 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.