Róże, rozświetlacze - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-18, 08:00   #1501
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
A mój burżujek (nr33) ostatnio odkleił się od pudełeczka.
Ale z łatwością udało mi się go umieścić na miejscu z powrotem- pod spodem ma prostokącik z klejem, a że jest twardy na kamień- wystarczyło go lekko docisnąć.

Aha, zaraz po otwarciu/ zakupieniu był bardzo miękki, wręcz sypał się. Teraz jest twardy, i udaje mi się go jedynie nabrać pędzlem z sephory, skośnym, bo on twardy jest.
Z moim jest to samo, też jakby go mocniej potraktować to wyskoczy
I podoba mi się ten pędzelek, bo jest tak ukształtowany że pasuje do mojego policzka

Pamiętam też że kiedyś miałam śliczny róż Pierre Rene, taki okrągły, lekko wypukły, kształtem jak Bourjois właśnie.
A kolor właśnie taki różowy, ale brudny, zgaszony, jakby z domieszką szarego.
Taki brudno różowy róż i był fantastyczny
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 11:16   #1502
faustissima
Raczkowanie
 
Avatar faustissima
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Z moim jest to samo, też jakby go mocniej potraktować to wyskoczy
I podoba mi się ten pędzelek, bo jest tak ukształtowany że pasuje do mojego policzka

Pamiętam też że kiedyś miałam śliczny róż Pierre Rene, taki okrągły, lekko wypukły, kształtem jak Bourjois właśnie.
A kolor właśnie taki różowy, ale brudny, zgaszony, jakby z domieszką szarego.
Taki brudno różowy róż i był fantastyczny
Moja siostra używa Pierre Rene i bardzo sobie go chwali. Ma taki beżowo-brązowy odcień i rzeczywiście, przypomina kształtem burżuja i używa go już baaardzo długo - chyba od 2 lat męczy to samo opakowanie, ale na szczęście już dochodzi do samego końca
__________________
'Mam kota, na gorącym dachu mojej głowy...'
M. Peszek 'Mam kota'
faustissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 22:57   #1503
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

ja przedwczoraj kupilam czerwone kulki cantare ciekawe jak beda wygladaly na twarzy, fajnie wygladaja po zmieszaniu ze zlotymi (tez firmy editt, tylko nazywaja sie magic visage )
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 11:13   #1504
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Margaretka, dzięki za odpowiedź Muszę w końcu spróbować tego amerykańskiego ebaya

I jeszcze przyszły upolowane Sparkling Dentelle - jak na razie to największy rozświetlacz jaki widziałam Ale na imprezkę jak znalazł
Gothic Daisy, jaki efekt dają Pryzmy Sparkling Dentelle?
są bardzo brokatowe?

jak porównałabyś je do Meteorytów?
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 11:41   #1505
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Gothic Daisy, jaki efekt dają Pryzmy Sparkling Dentelle?
są bardzo brokatowe?

jak porównałabyś je do Meteorytów?
Też jestem ciekawa


Ja mam pytanie do Anety- pamiętam swego czasu, że interesowałaś się tym różem Dior:
http://www.sephora.com/browse/produc...=09-45632649-2

Chciałam zapytać co o nim sądzisz? Czy go w końcu kupiłaś? Zawsze jak sobie o nim przypomnę to tak sobie myślę, że chętnie bym go wypróbowała....
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 14:48   #1506
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie do Anety- pamiętam swego czasu, że interesowałaś się tym różem Dior:
http://www.sephora.com/browse/produc...=09-45632649-2

Chciałam zapytać co o nim sądzisz? Czy go w końcu kupiłaś? Zawsze jak sobie o nim przypomnę to tak sobie myślę, że chętnie bym go wypróbowała....
Jam wprawdzie nie Aneta ale takowy róz niedawno zakupiłam - dokładnie mam nr 733 English Rose. Chyba jestem trochę na siebie zła bo uległam konsultantce w sephorze z wyborem odcienia. Wydaje mi się, że jest on ciut za chłodny dla mnie (ale do końca nie jestem pewna). Z tym polączeniem matu i świetlistosci to taki bajer... ja mieszam oba kolorki i nakładam .. chociaż zapewne można sie bawić w nakładanie najpierw matowego rózu a potem gdzieniegdzie dodawac błysk. Na razie częściej używam pojedynczego Diora (mam odcień cinnamon brown). Może wreszcie powymieniam się jakimis kosmetykami na targowisku.

Ja z kolei mialabym pytanie do kogoś kto ma porównanie róży Diora z Chanelem (joues contraste) - który wypada lepiej? Ostatnio mam chrapke na Chanela...(kiedy to się skończy? ... ta "chrapka" na nowosci oczywiście)
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 15:03   #1507
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

p4w i SiSleyS:
No to jeszcze opiszę tutaj moje porównanie SD a meteoryty:
Moim zdaniem SD są dużo bardziej brokatowe i imprezowe. Mają większe te drobinki - aczkolwiek nie jest to taki czysty brokat tylko takie błyszczące płateczki - przynajmniej moim zdaniem. Ja stosowałam je też do rozświetlania np pod łuk brwiowy i tez fajnie wyglądały. Meteoryty są dla mnie bardziej kolorowe - jak nałożę meteoryty na twarz to widzę różnokolorowe drobinki, a po nałożeniu SD widać raczej jednokolorowe błyski.
Co do trwałości ciężko mi powiedziec, bo stosowałam je na imprezy, a jak jestem na imprezie to po prostu zapominam o swoim makijażu
Na pewno na pierwszy rzut oka widać różnicę - na na ręce i na twarzy.
No i na pewno SD nie nadają się na całą twarz, bo wtedy wszystko będzie błyszczeć. Ale do punktowego rozświetlenia i rozbłyszczenia są moim zdaniem bardzo dobre.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-21, 16:28   #1508
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Tyle ze ja nawet tego subtelnego efektu nie widze... kilka drobinek i tyle... moja twarz wcale nie jest rozswietlona... mysle ze przy tym rozswietlaczu raczej trudno o efekt "bombki choinkowej" bo jest zbyt delikatny,ale minimum chociarz powinien z siebie dawac... moze jakas felerna sztuka mi sie trafila...
Chyba nie, bo moja jest taka sama
Akurat ten rozświetlacz okazał się dla mnie sporym rozczarowaniem. Znacznie efektowniejszy perłowy glow uzyskiwałam wycofanym już niestety rozświetlaczem C. Carroll.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 16:45   #1509
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Chyba nie, bo moja jest taka sama
Akurat ten rozświetlacz okazał się dla mnie sporym rozczarowaniem. Znacznie efektowniejszy perłowy glow uzyskiwałam wycofanym już niestety rozświetlaczem C. Carroll.

No wlasnie ja tez sie nim rozczarowalam... chyba ze ja mam jakies inne wymagania,bo wiekszosc kobiet sobie go bardzo chwali
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 21:47   #1510
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa


Ja mam pytanie do Anety- pamiętam swego czasu, że interesowałaś się tym różem Dior:
http://www.sephora.com/browse/produc...=09-45632649-2

Chciałam zapytać co o nim sądzisz? Czy go w końcu kupiłaś? Zawsze jak sobie o nim przypomnę to tak sobie myślę, że chętnie bym go wypróbowała....

Nie wiem,czy chodzi o mnie czy nie.
Nie mam tego różu i mieć raczej nie będę,ze względu na kolory,które są albo za ciemne albo takowe już posiadam.Przyznam się,że naoglądawszy się kolorów ze strony Sephory,poszłam kupić któryś (już nie pamiętam który),niestety-stety,żadna konsultantka łaskawie nie zechciała do mnie podejść,bo wszystkie były baaardzo zajęte obsługując jedną starszą kobietę,z nudów przy tym stoisku zaczęłam testować jeszcze raz wszystkie odcienie i żaden mnie nie poowalił tak naprawdę.Do tego te drobinki,w niektórych odcieniach wydawały mi się szczególnie duże.Wyszłam i teraz dziękuję,że żadna babka nie miała dla mnie czasu.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 23:36   #1511
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Tak, Aneta to było do Ciebie Dziękuję za opis

Baybe3- to tak zapytam wprost- jesteś z niego zadowolona? Kupiłabyś go ponownie? Ja właśnie potrzebuję takiego chłodnego odcienia....

Gothic_Daisy dziękuję za spostrzeżenia



To ja teraz coś od siebie dodam- dotarł do mnie mój Clinique Shimmering Tones nr01. Na samym początku myślałam, że się wścieknę. Już go zaraz chciałam odsprzedawać. Wydawał się jakiś pomarańczowy, marchewkowy no i w ogóle koralowy, a ja takich odcieni nie cierpię
Zatem przed samym pozbyciem się jego postanowiłam pomyśleć jak by tu go używać- no i wymyśliłam Przecieram pędzlem tylko na ukos, przez te jasne kwadraciki. Oczywiście przy okazji nabierają się te inne kolory, ale dzięki temu odcień jest taki śliczny, zdrowy- słoneczny brązik a nie wściekła marchewa podczas PMS'u

Dzisiaj stwierdziłam, że naprawdę ślicznie ożywia twarz. Te jasne kwadraciki (czemu nie ma ich tam więcej??? ) nadają złotawego połysku. Jest fajną odskocznią od tych moich zimnych- różowych mazideł do policzków.
Latem jak ciałko troszkę opalę (a od twarzy- wara do tego służy betakaroten) to na pewno całosć zmieszana będzie idealnie pasować

Kończąc mój zbyt długi wywód- przekonałam się do niego i na pewno jak będzie mozliwość zakupię jeszcze jakiś zmrożony-różowy odcień, bo naprawdę daje śliczny połuskujący efekt.

amen
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 06:53   #1512
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Baybe3- to tak zapytam wprost- jesteś z niego zadowolona? Kupiłabyś go ponownie? Ja właśnie potrzebuję takiego chłodnego odcienia....
Hmmm.... z różu jestem zadowolona bo lubię Diora po prostu. Natomiast nie do końca z koloru. Właściwie użyłam go parę razy i nie wiem czy nie wymienić na targowisku. Ja nie umiem określić swojego typu kolorystycznego, ogólnie to jestem "ciepła" ale ta twarz ze względu na płytko unaczynioną skorę jest trochę biało-rózowa, czasem zaś brzoskiwniowa echh. W każdym razie ten róż jest chyba dla mnie za chłodny. Zobacz odcienie w sephorze.

Co do konstystencji - no ten mat jest trochę twardszy od normalnego pojedynczego Diora który mam, ale w normie oczywiście (żadnego podobieństwa do twardości burżujek). Efekt można stopniować.

Aha, ten mój akurat za duzo "dużych" drobinek nie ma. Cykne fotkę ze zbliżenia i zamieszcze po pracy. Zresztą cos już wklejałam w "naszych zbiorach kosmetycznych" na MM.

Pozdrawiam
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 12:16   #1513
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

To go muszę wreszcie sprawdzić. Ostatnio omijałam Sephorę i Douglasa bo pracuję niedaleko i tak często tam bywałam, że te Panie dziwnie patrzyły.....

EDIT:
Znalazłam Twoje zdjęcia na "Zbiorach", masz śliczną kolekcję


Pamiętam też, że królową zbiorów wg. mnie była chyba Aneta Szczena mi po prostu opadła, z tej ilości i cudnych rarytasów I zawsze jak chcę coś sobie kupić znowu to tłumaczę, że przecież wcale tak dużo tego nie mam
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 13:52   #1514
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
To go muszę wreszcie sprawdzić. Ostatnio omijałam Sephorę i Douglasa bo pracuję niedaleko i tak często tam bywałam, że te Panie dziwnie patrzyły.....

EDIT:
Znalazłam Twoje zdjęcia na "Zbiorach", masz śliczną kolekcję


Pamiętam też, że królową zbiorów wg. mnie była chyba Aneta Szczena mi po prostu opadła, z tej ilości i cudnych rarytasów I zawsze jak chcę coś sobie kupić znowu to tłumaczę, że przecież wcale tak dużo tego nie mam
Haha, sprawdź sprawdź Ja też jeżdżę na zmianę do 2 pobliskich Sephor, 2 Douglasów i tez mi czasem wstyd już tam wchodzić bo mam wrażenie, że mnie rozpoznawają

Muszę uzupełnić moje zakupy listopadowe na zbiorach, bardzo lubię oglądac co mają Wizażanki I jak miło zobaczyć, że ze mną wcale nie jest aż tak źle z tą fobią na kosmetyki haha
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 11:21   #1515
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Właśnie dostałam 2 róże Bourjois z Allegro i one są takie miękkie jak testery. A róż, który kupywałam w Douglasie jest twardy ale mimo to daje bardzo fajny, subtelny efekt. Nie wiem czy róż z Allegro to był dobry wybór...
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 11:31   #1516
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
To go muszę wreszcie sprawdzić. Ostatnio omijałam Sephorę i Douglasa bo pracuję niedaleko i tak często tam bywałam, że te Panie dziwnie patrzyły.....

EDIT:
Znalazłam Twoje zdjęcia na "Zbiorach", masz śliczną kolekcję


Pamiętam też, że królową zbiorów wg. mnie była chyba Aneta Szczena mi po prostu opadła, z tej ilości i cudnych rarytasów I zawsze jak chcę coś sobie kupić znowu to tłumaczę, że przecież wcale tak dużo tego nie mam
hahaha, SiSleyS też ostatnio o tym pomyślałam
swoją drogą, miałyście doczynienia z Estee Lauder After Hours? w takiej granatowej puderniczce (takiej dużej jak puder brązujący z ArtDeco)?
ostatnio będąc w Douglasie i szukając czegoś rozjaśniającego kobitka poleciła mi właśnie to coś z Estee Lauder, ale patrzę na opinie na KWC i nic nie widzę
to było takie coś z drobinkami w odcieniu perłowym.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 11:40   #1517
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Dziewczyny, widziałyście w Douglasach nowy limitowany rozświetlacza Estee Laudera Signature Shimmer Powder ?
__________________



Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2007-11-29 o 13:00
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 11:40   #1518
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 11:43   #1519
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 11:43   #1520
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
hahaha, SiSleyS też ostatnio o tym pomyślałam
swoją drogą, miałyście doczynienia z Estee Lauder After Hours? w takiej granatowej puderniczce (takiej dużej jak puder brązujący z ArtDeco)?
ostatnio będąc w Douglasie i szukając czegoś rozjaśniającego kobitka poleciła mi właśnie to coś z Estee Lauder, ale patrzę na opinie na KWC i nic nie widzę
to było takie coś z drobinkami w odcieniu perłowym.
To jest najnowsza limitowanka jesień/zima.Ja posiadam limitowankę wiosna 07,w odcieniu Rose Quartz.Jest na KWC.Zaraz
zapodam Ci linka.

Oto on:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18532
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 11:44   #1521
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Daję link do mojego opisu dotyczącego potrójnego różu Sephora Blush Me Trio:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1536


Yeah z tego co pamiętam to jest ten puder na zdjęciu w środku- z kwadratowo rozłożonymi kolorami. 'After Hours'- nazywa się też tak puder, który widać po prawej stronie, w złotej okrągłej puderniczce.

EDIT:
Aneta była szybsza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20070725EsteeLauder001-M.jpg (108,4 KB, 77 załadowań)
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 12:31   #1522
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Dziewczyny, jakie odcien rozu(burzujka) polecilybyscie dla mnie ???Kolor wlosow ciemny braz, cera nie za jasna,ale tez nie ciemna.Hmmm taka oliwkowa.
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 22:02   #1523
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Dałam na wątek NK zdjęcia (Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK) to wkleję link do mojego postu i tu o 'Sephora Blush Me Trio' z fotkami:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1331
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 17:13   #1524
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Z dedykacją dla Hosenki - przepraszam za wypowiedź wyrwana z kontekstu.

Od lewej: pryzmy Sephory (2 najciemniejsze kolory), ArtDeco okrągły, Revlon Skinlights nr 01.

Jeszcze raz przepraszam za marną jakość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00804.JPG (76,1 KB, 144 załadowań)
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 17:18   #1525
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Z dedykacją dla Hosenki - przepraszam za wypowiedź wyrwana z kontekstu.

Od lewej: pryzmy Sephory (2 najciemniejsze kolory), ArtDeco okrągły, Revlon Skinlights nr 01.

Jeszcze raz przepraszam za marną jakość.
Dziękuję Ci bardzo A mogłabyś dać jeszcze fotkę tego nowego AD?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 17:20   #1526
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo A mogłabyś dać jeszcze fotkę tego nowego AD?
Postaram się jutro.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 17:30   #1527
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Postaram się jutro.
Dziękuję

Skoro już chcąc - nie chcąc () dołączyłam do tego watku - jutro wkleje fotki moich "upiększaczy"
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 03:00   #1528
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Aneta???, i jak jesteś zadowolona z tego zakupu?

iceflower, czy mogłabyś przybliżyć nieco ten drugi rozświetlacz ArtDeco? który to jest konkretniej?
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 03:55   #1529
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
Aneta???, i jak jesteś zadowolona z tego zakupu?

Z tego rozświetlacza Estee Lauder?Tak,jestem zadowolona,bo lubię mieć taki perłowy i świetlisty efekt na twarzy.Do tego ta wydajność.Ze swojej strony polecam.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 10:45   #1530
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
iceflower, czy mogłabyś przybliżyć nieco ten drugi rozświetlacz ArtDeco? który to jest konkretniej?
To ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21633 w kolorze różowym.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-10 14:30:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.