Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane) - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-08, 00:07   #3601
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez bradshow Pokaż wiadomość
o matko.. ten z tym sylwestrem to faktycznie przegiął.. :/
Też mi wtedy nie było do śmiechu Eh.. Ci faceci My jesteśmy istotami doskonalszymi

Co najśmieszniejsze, w tym roku miałabym podobną sytuacje.. dwa dni przed Sylwkiem mój tż się na mnie śmiertelnie obraził (->zazdrość, nieuzasadniona zresztą ..ale przetłumacz mu tu) i stwierdził, że nie spędzimy jednak razem sylwestra.. a ja mu na to (biorąc pod uwage uraz z przed lat ).. albo sylwek i ja albo papa I.. nie rozczarował mnie
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 07:30   #3602
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
(...)
Jest pare tygodni przed Sylwestrem, więc wielkie planowanie co będziemy robić.. no to bach, padł pomysł: jedziemy w góry ..ja, mój eks tż, oraz moja przyjaciółka i jej chłopak.. wszystko zaplanowane, załatwione i zapłacone. To miał być mój pierwszy taki dłuższy wyjazd gdzieś dalej z moim, wtedy obecnym, tż'tem Nie musze mówić jak bardzo się cieszyłam na samą myśl o nim Dzień przed Sylwkiem słysze:

on: wiesz, nie moge się z Wami zabrać na tego sylwka, umówiłem się z kolegą, muszę być u niego o 15 (oczywiście 31.12).. mamy do obgadania pewną sprawe, chodzi o prace za granicą, rozumiesz, prawda?
ja: ale jak to? akurat w sylwestra? Nie możesz załatwić tego dzisiaj albo po sylwestrze? Przecież już dawno wiedziałeś o wyjeździe?! ( )
on: Nie, nie mogę, zresztą już się z nim umówiłem.. ale nie martw się dojade do Was autobusem.

Następnego dnia, sylwester: brak znaku życia eks tż'ta aż do ok. godziny 19 -> sms: niestety nie przyjadę ,a potem telefon:
on: Wiesz, nie dojadę do Was.. Nie miałem jak sprawdzić rozkładu jazdy autobusów.. ale życze Ci udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku.
ja: udanego sylwestra?!
on: o co Ci chodzi, chciałem przyjechać..

(...)
Co za tupet. Wiem, że są tacy na świecie - np. chłopak mojej sister (młoda, ładna, niby inteligentna, a taka głupia... za nim) odwala podobne rzeczy, ale i tak czyta się to z :

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-01-08 o 07:31
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 08:50   #3603
bradshow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: obecnie Krakowsko ;]
Wiadomości: 1 217
GG do bradshow
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Też mi wtedy nie było do śmiechu Eh.. Ci faceci My jesteśmy istotami doskonalszymi

Co najśmieszniejsze, w tym roku miałabym podobną sytuacje.. dwa dni przed Sylwkiem mój tż się na mnie śmiertelnie obraził (->zazdrość, nieuzasadniona zresztą ..ale przetłumacz mu tu) i stwierdził, że nie spędzimy jednak razem sylwestra.. a ja mu na to (biorąc pod uwage uraz z przed lat ).. albo sylwek i ja albo papa I.. nie rozczarował mnie
czyli sa jeszcze prawdziwi mezczyzni na tym swiecie
__________________
zakupoholiczka
bradshow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 11:52   #3604
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

caameroon wspolczuje ci na pewno bylo ci przykro w sylwestra
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 12:45   #3605
adam19
Raczkowanie
 
Avatar adam19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 262
GG do adam19
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

aktualnie chory w luzeczku leze i tak tarfilem na ten wątek. powiem tak ze czytam juz nie wiem jak dlugo ale leze juz na łopatkach faktycznie faceci tacy są ale nie wszyscy.....jedynie czego zyczyc to zby tacy faceci nigdy nie mieli okazji sie z wami zaprzyjazniac.
adam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 17:54   #3606
prinzessin
Raczkowanie
 
Avatar prinzessin
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 114
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

E tam, czasem występują wyjątki ;d ale faceci to takie stworzenia, z których czesto mozna sie smiac (nie w znaczeniu wysmiewać!)

powrotu do zdrowia;p
__________________
Dopiero kiedy piekielnie boisz się o kogoś, kiedy niepokój nie pozwala ci oddychać, strach zatyka arterie i odbiera rozum, dopiero wtedy, moja mała, ty kochasz naprawdę.
prinzessin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 18:03   #3607
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez prinzessin Pokaż wiadomość
faceci to takie stworzenia, z których czesto mozna sie smiac (nie w znaczeniu wysmiewać!)
dokładnie
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 18:59   #3608
natalka92
Wtajemniczenie
 
Avatar natalka92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 142
GG do natalka92 Send a message via Skype™ to natalka92
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez adam19 Pokaż wiadomość
aktualnie chory w luzeczku leze i tak tarfilem na ten wątek. powiem tak ze czytam juz nie wiem jak dlugo ale leze juz na łopatkach faktycznie faceci tacy są ale nie wszyscy.....jedynie czego zyczyc to zby tacy faceci nigdy nie mieli okazji sie z wami zaprzyjazniac.
O zawitał facet w nasze skromne progi ;].
__________________
Była aparatka: góra od 30.04.2009 ;]
dół od 06.10.2009 ;]
do 30.06.2011 !

"Nikt nie wie, że jest pod seksem i dusza"! ;D

Vida me hace feliz .
natalka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 19:29   #3609
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez bradshow Pokaż wiadomość
czyli sa jeszcze prawdziwi mezczyzni na tym swiecie
Są, są.. szkoda tylko, że na wymarciu.. powinni być pod ochroną

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
caameroon wspolczuje ci na pewno bylo ci przykro w sylwestra
Dzięki kennedy, nie da się ukryć było.. nigdy wczesniej nie wypiłam takiej ilości % w tak krótkim czasie

Cytat:
Napisane przez adam19 Pokaż wiadomość
aktualnie chory w luzeczku leze i tak tarfilem na ten wątek. powiem tak ze czytam juz nie wiem jak dlugo ale leze juz na łopatkach faktycznie faceci tacy są ale nie wszyscy.....jedynie czego zyczyc to zby tacy faceci nigdy nie mieli okazji sie z wami zaprzyjazniac.
Tylko jakieś 93% Skoro facet przyznaje nam racje i nawet nie próbuje zaprzeczać.. to ja już nie mam więcej pytań..
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 20:12   #3610
adam19
Raczkowanie
 
Avatar adam19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 262
GG do adam19
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

nie ze nie zaprzeczam....akurat z opisanych tu sytuacji moze trafilem jedną z opowiadan znajomych. nie wiem moze obracam sie w takim towarzystwie gdzie pewne zasady i regoly nie są i nigdy nie byly przekraczane. dziwnie sie tylko czasem czuje jak po raz kolejny słysze ze jestem dinozaurem.....i o co babeczkom chodzi z tym stwierdzeniem? mam sie obrazic czy jak?
adam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 20:23   #3611
natalka92
Wtajemniczenie
 
Avatar natalka92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 142
GG do natalka92 Send a message via Skype™ to natalka92
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez adam19 Pokaż wiadomość
nie ze nie zaprzeczam....akurat z opisanych tu sytuacji moze trafilem jedną z opowiadan znajomych. nie wiem moze obracam sie w takim towarzystwie gdzie pewne zasady i regoly nie są i nigdy nie byly przekraczane. dziwnie sie tylko czasem czuje jak po raz kolejny słysze ze jestem dinozaurem.....i o co babeczkom chodzi z tym stwierdzeniem? mam sie obrazic czy jak?
To chyba jest akurat komplement ;].
__________________
Była aparatka: góra od 30.04.2009 ;]
dół od 06.10.2009 ;]
do 30.06.2011 !

"Nikt nie wie, że jest pod seksem i dusza"! ;D

Vida me hace feliz .
natalka92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 21:12   #3612
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez adam19 Pokaż wiadomość
nie ze nie zaprzeczam....akurat z opisanych tu sytuacji moze trafilem jedną z opowiadan znajomych. nie wiem moze obracam sie w takim towarzystwie gdzie pewne zasady i regoly nie są i nigdy nie byly przekraczane. dziwnie sie tylko czasem czuje jak po raz kolejny słysze ze jestem dinozaurem.....i o co babeczkom chodzi z tym stwierdzeniem? mam sie obrazic czy jak?
ja na mojego faceta mowie "moj Dinozaurek"
dlatego ze jest wieeeelki (ponad 2 m wzrostu) i duzo starszy ode mnie
jest wielki i stary jak Dinozaur
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 21:57   #3613
adam19
Raczkowanie
 
Avatar adam19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 262
GG do adam19
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

no błagam mam 25 lat i 186 cm
adam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 22:05   #3614
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Ja mojego TŻ też uważam za Dinozaura, ale bynajmniej nie z powodu wzrostu (194cm), ale ze względu na jego zasady i wyznawaną pozycję kobiety w związku i ogólnie w świecie i szacunek jej należny z wszelkimi możliwymi honorami. I wiem, że parę jego koleżanek też go za takiego Dinozaura uważa
Więc to Adam zdecydowanie jest komplement
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 22:39   #3615
adam19
Raczkowanie
 
Avatar adam19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 262
GG do adam19
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

czyli zle ze mną nie jest
adam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 11:01   #3616
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

oj na pewno niew sumie to pokrzepiające, że tacy mężczyźni jeszcze są
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 11:04   #3617
natalka92
Wtajemniczenie
 
Avatar natalka92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 142
GG do natalka92 Send a message via Skype™ to natalka92
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Dokładnie. Ja myślałam, że dinozaury wyginęły daaaawno temu xP.
__________________
Była aparatka: góra od 30.04.2009 ;]
dół od 06.10.2009 ;]
do 30.06.2011 !

"Nikt nie wie, że jest pod seksem i dusza"! ;D

Vida me hace feliz .
natalka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 13:34   #3618
GIGNFR78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 104
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Witam Panie.
Moze to nie numer najdziwniejszy ale wedlug mnie glupie.
W lato laska jechala do domu autobusem od faceta mini ledwo zakrywajaca pupe i w bluzce przezroczystej bez stanika i miala na sobie szpilki. A w reku miala ubiór uczenicy. Facet ja odprowadzil na przystanek do autobusu a jechala busem okolo 1 godziny to bylo wieczorem. Dla mnie to chore tak poscic dziewczyne. a widownie miala niezla.
A sam wtedy odprowadzilem dziewczyne do domu.
GIGNFR78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 13:39   #3619
adam19
Raczkowanie
 
Avatar adam19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 262
GG do adam19
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

no to pieknie wiec czemu jeszcze zyje?
adam19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 17:57   #3620
Hedonia
Zadomowienie
 
Avatar Hedonia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

dziewczyny, czytam Was już czwartą godzinę, aż nie mogę uwierzyć w taką głupotę samców.

chyba zacznę stawiać ołtarze mojemu TŻ-etowi . ;p
__________________
gdy mi jest dobrze
moja dusza mruczy.
M.Peszek

Hedonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 18:17   #3621
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez adam19 Pokaż wiadomość
no to pieknie wiec czemu jeszcze zyje?
Parę 'okazów' się jeszcze uchowało na tym świecie
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 20:52   #3622
GIGNFR78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 104
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Miala jeszcze szczescie. Czasem ich widze on ja tylko odprowadza do przystanku a ona dojezdza do niego.
GIGNFR78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:21   #3623
Nataala
Rozeznanie
 
Avatar Nataala
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie
Wiadomości: 678
GG do Nataala
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Hahaha mam NJUSA ^^
Opowiadalam Wam juz kiedys jak krecilam z jednym gosciem a potem mi powiedzial ze ma dziewczyne? No więc ten sam koles po prawie roku od tamtego zdarzenia napisal do mnie w tamtym tygodniu smsa ze zawróciłam mu w głowie, nie moze przestan o mnie myśleć i teskni za mna. Że powinien wtedy wybrac mnie a nie tamta (z ktora w sumie po miesiacu sie rozstal ) A wiecie co napisal mi na końcu? Że wie ze mam chłopaka i nie bedzie sie wtrącal ale jak juz nie bedziemy razem to zebym dala mu znać i dała nastepna szanse =ooo
Myślałam ze w tym momencie wstane, pojde do niego i wsadze mu ten telefon w tyłek !!
__________________
19.04.2009

Some people believe in God
I believe in music.
Some people pray
I turn up the radio.

Nataala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:27   #3624
natalka92
Wtajemniczenie
 
Avatar natalka92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 142
GG do natalka92 Send a message via Skype™ to natalka92
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Trzeba było to zrobić xD.
Co do czytania 4 godziny tego wątku. Ja spędziłam na nim chyba jeszcze więcej czasu czytając go xD.
__________________
Była aparatka: góra od 30.04.2009 ;]
dół od 06.10.2009 ;]
do 30.06.2011 !

"Nikt nie wie, że jest pod seksem i dusza"! ;D

Vida me hace feliz .

Edytowane przez natalka92
Czas edycji: 2010-01-11 o 16:29
natalka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:25   #3625
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez GIGNFR78 Pokaż wiadomość
Witam Panie.
Moze to nie numer najdziwniejszy ale wedlug mnie glupie.
W lato laska jechala do domu autobusem od faceta mini ledwo zakrywajaca pupe i w bluzce przezroczystej bez stanika i miala na sobie szpilki. A w reku miala ubiór uczenicy. Facet ja odprowadzil na przystanek do autobusu a jechala busem okolo 1 godziny to bylo wieczorem. Dla mnie to chore tak poscic dziewczyne. a widownie miala niezla.
A sam wtedy odprowadzilem dziewczyne do domu.
dla mnie tez to conajmniej glupota. Zreszta po takich sytuacjach poznaje sie,czy mozna na kogos liczyc i czy ktos jest cie wart.
Moj ex bez problemu puszczal mnie sama,zebym wracala z pracy, ktora byla smiesznie blisko od niego, okolo polnocy w okolicach lasow i autostrad. Raz przyjechal,zeby mnie odprowadzic do domu ale tylko po to,bo liczyl,ze zostanie na noc podziekowalam mu slicznie za laske.
Moj Tz byl teraz gotow jechac 2 godziny w sniezyce tylko po to,by mnie podwiezc glupie 10 minut z punktu A do B (przeprowadzka,ale mozglam wziac taxi bez problemu),a jemu zalezalo,ze to byl wlasnie on,kto pomaga.
Takze nic straconego- bo czynach poznajesz ludzi.
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 18:26   #3626
MariannaB
Raczkowanie
 
Avatar MariannaB
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 340
GG do MariannaB
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Dziewczyny umarłam przy tym wątku ,ile to to dupk** na tym świecie chodzi :/ a teraz opowiem wam parę historii z życia mojego wziętych
Ex.nr1 Zabrał mnie kiedyś ze swoimi znajomymi nad jezioro ja 17 lat oni wszyscy studenci,przyjechałam tam wieczorem ,zostawiłam rzeczy w domku i wyszliśmy na imprezę ,ciągle namawiał mnie do picia ,żebym się "wczuła w klimat",więc ja głupie dziewczątko choć zwykle stroniła od większej ilości trunków piłam ,efekt był oczywisty czyli upita małolata ,co bardzo nie podobało się mojemu Ex,zdenerwował się bardzo i wyszedł z baru gdzie była impreza ,po chwili zorientowałam się,że pozostałe osoby z naszego domku też znikły a ja ,przez to że przyjechałam wieczorem i byłam tam pierwszy raz ,nie wiem jak wrócić do domku .Zadzwoniłam więc do niego i z płaczem mówię mu ,że nie ma tu nikogo a ja nie wiem jak wrócić do domku na co on mi odpowiedział ,że nie trzeba było się tak naj*** po czym rzucił słuchawką .Ja siadłam na krawężniku i zaczęłam płakać bo nie wiedziałam co robić, na szczęście anioły stróże nie śpią,nie wiadomo skąd podeszli do mnie moi dobrzy znajomi (byłam nad jeziorem oddalonym 200km od mojego miasta^^) i zabrali mnie do swojego domku.Następnego dnia oni skontaktowali się z Exem i zabrali z tamtego domku moje rzeczy , i zostali wtedy zbluzgani za to ,że mnie "zaciągneli do swojego domu ,a nie przyszłam do niego ".
a tak bdw. co do tego wyjazdu to Ex przed "zaproszeniem" mnie tam powiedział,że nocleg kosztuje od osoby za noc 30zł. i , ale że nie ma problemu i za mnie zapłaci ,po czym następnego dnia ,choć nawet nie spałam w tym domku napisał sms ,że skończyła mu się kasa i muszę zapłacić za siebie!

Następna historia z nim związana też dotyczy imprezy na szczęście również z moimi znajomymi (i tu znów mówię dziewczyny nie olewajcie przyjaciół dla tż bo miłość może przeminąć a PRAWDZIWA przyjaźń nie, ileż razy uratowała mi tyłek..)Przyjechaliśmy jego samochodem na imprezę wzięłam sobie parę drobniaków w kieszeń a torebkę zostawiłam u niego w samochodzie.Zabawa trwała w dobre ,aż mój przyjaciel którego znam od dzieciństwa poprosił mnie do tańca (nie był to żaden przytulaniec tu dzież erotyk zwykłe obracanki ) i co się stało po tańcu?okazało się ,że mój jakże kochany ex zniknął z samochodem którym miał mnie odwieźć do oddalonego na drugim krańcu miasta domu i moją torebką w której miałam cokolwiek co umożliwiło by mi powrót.Jak dowiedziałam się później obraził się.Znajomi oczywiście jak zaczęłam na wstępie nie zawiedli i dostarczyli mnie do domu ^^
mam jeszcze jedną ciekawą historie z drugim exem ale na dziś już wystarczy Żebyście się nie dołowały to powiem wam ,że od 1,5 roku jestem z wspaniałym facetem z którym życie wygląda całkowicie inaczej ^^
__________________
Moje makijaże i fryzury <kilik>



Edytowane przez MariannaB
Czas edycji: 2010-01-12 o 18:27
MariannaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 18:38   #3627
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Marianna, ale buc napisz jeszcze te inne historie, tego nigdy za wiele ^^
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 00:06   #3628
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Gdy mój TŻ powiedział swojemu ojcu o mnie tzn, że z kimś jest- usłyszał "ruchaj ją do końca"
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 06:15   #3629
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Gdy mój TŻ powiedział swojemu ojcu o mnie tzn, że z kimś jest- usłyszał "ruchaj ją do końca"
Niezły cham
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 11:46   #3630
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Gdy mój TŻ powiedział swojemu ojcu o mnie tzn, że z kimś jest- usłyszał "ruchaj ją do końca"

OMG!
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.