Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-15, 19:22   #121
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
no tak, sól tez była w tym zestawie...

Ojjj to miałabym mega kaca teraz!! Odlożyłam głównie przez to ze w składzie nie ma żadnych ekstraktów z tych roslin, jest tylko "PARFUM" heh

a jak pachnie?
Jak dla mnie za bardzo mdło i czuć że to perfumy. Ale że to do mycia więc da się przeżyć. W sumie nie umiem tego zapachu przypisać do żadnego innego.
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 10:28   #122
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

"przypadkiem" przechodziłam obok Natury. no jak mogłam nie kupić w promocji żelu i balsamu z zimowej serii AA?
co z tego, że to kolejny balsam i kolejny żel
kiedyś je zużyję
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 10:54   #123
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Trafiłam na wątek dla mnie! Ja mam kosmetoholizm dwubigunowy - raz kolorówka, raz pielęgnacja. Ostatnio byłam w Superpharmie po leki, no ale jak tu nie zajrzeć na drogerię. Kupiłam dwa balsamy do ciała, chociaż mam kilkanaście, no bo przecież były w promocji i tak pięknie pachniały... No i przecież zawsze się przydadzą!
Manię na kolorówkę miałam w lecie, kupiłam tyle cieni, że nie zużyję ich przez pół życia, zresztą co ja mówię, chyba całe Za to błyszczyki uwielbiam bezgranicznie i tu jest mi ciężko się powstrzymać. Chociaż z ciężkim sercem nie zamówiłam nowej szminki z Avonu - wielki sukces! A poza tym to kocham Sephorę i tam jestem w stanie wydać naprawdę duże pieniądze Wolę nie liczyć... Największy problem tkwi w tym, że oprócz tego kupuję bardzo dużo ciuchów, a potem zastanawiam się, jak spłacę kartę kredytową
Pozdrawiam Was ciepło
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 11:03   #124
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wy tu się dzielnie trzymacie i wychodzicie z drogerii z pustymi rękoma, a ja będąc przez 2 godziny w Zakopcu odwiedziłam tamtejszą Naturę (w sumie to nawet dwie) w poszukiwaniu Essence i wyszłam stamtąd z pudrem Essence i mleczkiem zimowym AA. Na usprawiedliwienie mam tylko to, że prasowańca i tak szukałam, a mleczko zamierzałam kupić w krakowskiej Naturze, a że mi do niej nie po drodze, to skorzystałam z okazji A ciężko było, oj ciężko, bo mając przy sobie TŻ nie można wejść do drogerii ot tak
MagJa, taki malutki puderek i balsamik...co tam... ciesz się, że znalazłaś co chciałaś

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
"przypadkiem" przechodziłam obok Natury. no jak mogłam nie kupić w promocji żelu i balsamu z zimowej serii AA?
co z tego, że to kolejny balsam i kolejny żel
kiedyś je zużyję
A za ile jest w promocji ten zestaw?
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Trafiłam na wątek dla mnie! Ja mam kosmetoholizm dwubigunowy - raz kolorówka, raz pielęgnacja. Ostatnio byłam w Superpharmie po leki, no ale jak tu nie zajrzeć na drogerię. Kupiłam dwa balsamy do ciała, chociaż mam kilkanaście, no bo przecież były w promocji i tak pięknie pachniały... No i przecież zawsze się przydadzą!
Manię na kolorówkę miałam w lecie, kupiłam tyle cieni, że nie zużyję ich przez pół życia, zresztą co ja mówię, chyba całe Za to błyszczyki uwielbiam bezgranicznie i tu jest mi ciężko się powstrzymać. Chociaż z ciężkim sercem nie zamówiłam nowej szminki z Avonu - wielki sukces! A poza tym to kocham Sephorę i tam jestem w stanie wydać naprawdę duże pieniądze Wolę nie liczyć... Największy problem tkwi w tym, że oprócz tego kupuję bardzo dużo ciuchów, a potem zastanawiam się, jak spłacę kartę kredytową
Pozdrawiam Was ciepło
Witamy na terapii
To jeden z przeważających powodów dla których nie chcę karty kredytowej
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 11:39   #125
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
"przypadkiem" przechodziłam obok Natury. no jak mogłam nie kupić w promocji żelu i balsamu z zimowej serii AA?
co z tego, że to kolejny balsam i kolejny żel
kiedyś je zużyję
Dopiero teraz zauważyłam co napisałaś! Zimowa seria? Żurawina z cynamonem...? Jaka cena w promocji?
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 13:08   #126
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
"przypadkiem" przechodziłam obok Natury. no jak mogłam nie kupić w promocji żelu i balsamu z zimowej serii AA?
co z tego, że to kolejny balsam i kolejny żel
kiedyś je zużyję
No ja Ci się nie dziwię, że nie mogłaś nie kupić. Ja też nie mogłam nie kupić tego balsamu ponownie, choć akurat byłam w Zakopcu w celach bardziej turystycznych niż zakupowych.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
MagJa, taki malutki puderek i balsamik...co tam... ciesz się, że znalazłaś co chciałaś
Cieszę się, cieszę i to bardzo
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 13:47   #127
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A za ile jest w promocji ten zestaw?
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dopiero teraz zauważyłam co napisałaś! Zimowa seria? Żurawina z cynamonem...? Jaka cena w promocji?
promocja w Naturze:
żel pod prysznic - 9,99
balsam - 11,99 (?)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No ja Ci się nie dziwię, że nie mogłaś nie kupić. Ja też nie mogłam nie kupić tego balsamu ponownie, choć akurat byłam w Zakopcu w celach bardziej turystycznych niż zakupowych.
Ty się nie śmiej, ale ja zawsze jak jestem w Zakopanym to "przypadkiem" wstępuję do Natury
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 13:55   #128
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
promocja w Naturze:
żel pod prysznic - 9,99
balsam - 11,99 (?)
Oooooo..no i co z terapią balsam w takiej cenie może się juz nie powtórzyć...poza tym seria limitowana ....yyy chyba lece do Natury
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 14:18   #129
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

już od soboty nic nie kupiłam, nic a nic
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 15:10   #130
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Ja od grudnia jakos nie kupilam sobie zadnego kosmetyku ale kusi mnie kusi...nie wiem ile jeszcze wytrzymam, mam ochote na ten balsam cynamonowy AA wachalam go z 5 razy ale nie kupuje bo tlumacze sobie ze ja musze miec cos bardzo nawilzajacego (jak niebieski balsam Nivea) a to pewnie sie szybko wchlania i to nie dla mnie...wszystko jakos sobie tak tlumacze ze nie potzrebuje bo mam jzu takie lub podobne az jestem z siebie dumna
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 15:15   #131
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Mi ostatnio pieniądze zbyt szybko przeleciały przez ręce. Narobiłam sobie takich zapasów w cieniach, że chyba do końca życia ich nie zużyję. Może przy innych to nic, ale ja niezbyt często maluję oczy cieniami. Do tego doszły żele pod prysznic, bo nie mogłam się opanować. Nie mam swojego faworyta w tej dziedzinie (nawet firmy nie mam ulubionej pod tym względem) i nie wiem czy to nie jest winą. Przeszło mi to, ale boję się, że gdy będą się kończyć to znowu jakaś "chcica" mnie dopadnie i narobię zapasów. Balsamy to już powoli wykańczam i pewnie w ciągu tygodnia 3 zużyję i zostanie mi tylko 1, mój stały. Od kilku miesięcy sporo pieniędzy idzie mi na różne herbatki, ale że piję ją wręcz nałogowo, więc szybko jako tako to idzie. Ale wybór jest zabójczy. Teraz przyszło zacisnąć pasa z powodu wydatków grudniowo-styczniowych, bo nie mam ochoty ciskać gromy pod nosem, że znowu wydałam niepotrzebnie pieniądze skoro już to mam.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 17:26   #132
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez BunnyMoon Pokaż wiadomość
Ja od grudnia jakos nie kupilam sobie zadnego kosmetyku ale kusi mnie kusi...nie wiem ile jeszcze wytrzymam, mam ochote na ten balsam cynamonowy AA wachalam go z 5 razy ale nie kupuje bo tlumacze sobie ze ja musze miec cos bardzo nawilzajacego (jak niebieski balsam Nivea) a to pewnie sie szybko wchlania i to nie dla mnie...wszystko jakos sobie tak tlumacze ze nie potzrebuje bo mam jzu takie lub podobne az jestem z siebie dumna
Nie wiem czy powinnam wyprowadzać Cię z błędu, ale pozwolę sobie, najwyżej zakup balsamu zwalisz na mnie Bo ten cynamonowy AA jest naprawdę boski - gęsty, treściwy, tłuściutki, no i pachniący Jak mi nie wierzysz, to zajrzyj jeszcze tutaj
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 17:46   #133
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy powinnam wyprowadzać Cię z błędu, ale pozwolę sobie, najwyżej zakup balsamu zwalisz na mnie Bo ten cynamonowy AA jest naprawdę boski - gęsty, treściwy, tłuściutki, no i pachniący Jak mi nie wierzysz, to zajrzyj jeszcze tutaj
i jak tu go nie kupić...?
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 18:53   #134
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Moobi Pokaż wiadomość
i jak tu go nie kupić...?
No to czuję się rozgrzeszona.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 19:36   #135
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Ja mam prośbę do moderatora: czy w trosce o nasz język można poprawić błąd ortograficzny w tytule wątku? Bo co się na niego natykam, to mi się ciśnienie podnosi
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 19:55   #136
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;3471597]Ja mam prośbę do moderatora: czy w trosce o nasz język można poprawić błąd ortograficzny w tytule wątku? Bo co się na niego natykam, to mi się ciśnienie podnosi [/quote]
Faktycznie jest byk Dopiero teraz to zauważyłam jak i to, że jest napisane "kosmetocholiczki", a ja myślałam, że "kosmetykoholiczki". I chyba wystarczyłoby do któregokolwiek moda Plotkowego napisać, żeby to zmienił.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 10:51   #137
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

No nie mogę, chyba kupię ten balsam z zimowej serii AA! Skoro tak pięknie pachnie i tak go chwalicie na KWC... i jest limitowany... Poza tym nigdy jeszcze nie miałam cynamonowego balsamu ! Czy to wszystko i promocja mnie tłumaczy?
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 10:55   #138
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Polecam Wam ten tekst http://wiadomosci.onet.pl/1385062,2679,kioskart.html
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 10:55   #139
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Czy to wszystko i promocja mnie tłumaczy?
Tak, my nałogowe kosmetoholiczki dajemy ci rozgrzeszenie za zakup n-tego balsamu
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 11:02   #140
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Tak, my nałogowe kosmetoholiczki dajemy ci rozgrzeszenie za zakup n-tego balsamu
A to chyba kupię, a co, żel do kompletu też Jedyne, co mnie martwi, to że ma aż 300 ml!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 11:05   #141
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;3474939]Polecam Wam ten tekst http://wiadomosci.onet.pl/1385062,2679,kioskart.html[/quote]
Tez dzis to czytalam ale tekst troche mnie rozczarowal, nawet nie wiem dlaczego...
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 12:39   #142
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Ja kupuję kosmetyki bo są tańsze od ciuchów. Myślę sobie że nie kupię kostiumu za 500 -600 zł. bo jest za drogi , a potem kupuję 40 małych rzeczy i wychodzi na to samo.
Eh, kobiety...
mam 5 szamponów, 3 balsamy - których w ogóle nie używam, dziesiątki podkładów, sama się dziwię że tylko 4 błyszczyki, 4 drogie kremy na naczynka, 4 kremy nawilżające, 4 dezodoranty, 4 żele do mycia twarzy, 3 żele pod prysznic, 2 lakiery do włosów, 3 szczoteczki do zębó i 2 pasty, pelling, którego nie używam .
Nie ma może tego tak strasznie dużo, ale na pewno nie da się tego wszystkiego żużyć przed terminem przydatości.
Masakra.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 12:41   #143
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;3474939]Polecam Wam ten tekst http://wiadomosci.onet.pl/1385062,2679,kioskart.html[/quote]

Nie wyobrażam sobie tak żyć.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 14:03   #144
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK



dostane od was lanie

POjechalam na zakupy... Weszłam do Sephory i wyszłam z:
- różem w musie (kolor rose coś tam) - kosztował 13zł (normlanie 19)
- mini paletką (2 cienie (slina) + szminka )za 15zł (normlanie nie wiem ile). Przy okazji wyrobiłam karte i zamiast 28zł zapłaciłam 22,40

Potem kupiłam jeszcze serum wyszczuplające Eveline (promocja była, a ja je uwielbiam ), a w Empiku gazetę z kremem Tołpy (za 8,90 grzech nie kupić ).

Aaa wcześniej w Euroaptece kupiłam płyn do hig.in. Ziaji i 2 maseczki w saszetce

__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 14:24   #145
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Z góry przepraszam za OT, ale..
Hosenka*, co to za gazeta?

EDIT: Już wiem - Spa&Wellness. Przeczytałam w Twoim poście w wątku o dodatkach do gazet.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 16:35   #146
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


dostane od was lanie

POjechalam na zakupy... Weszłam do Sephory i wyszłam z:
- różem w musie (kolor rose coś tam) - kosztował 13zł (normlanie 19)
- mini paletką (2 cienie (slina) + szminka )za 15zł (normlanie nie wiem ile). Przy okazji wyrobiłam karte i zamiast 28zł zapłaciłam 22,40

Potem kupiłam jeszcze serum wyszczuplające Eveline (promocja była, a ja je uwielbiam ), a w Empiku gazetę z kremem Tołpy (za 8,90 grzech nie kupić ).

Aaa wcześniej w Euroaptece kupiłam płyn do hig.in. Ziaji i 2 maseczki w saszetce

Będziesz rozgrzeszona, jak mi powiesz czy ten róż w musie, który wcześniej kupiłaś beige pudique daje delikatny efekt? Bo oglądałam go niedawno w Sephorze i wydawał mi się strasznie mocny, a przynajmniej dużo za mocny jak na moje blade lico. A marzyłby mi się taki delikatny, neutralny beżyk...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 17:12   #147
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Westalka Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam za OT, ale..
Hosenka*, co to za gazeta?

EDIT: Już wiem - Spa&Wellness. Przeczytałam w Twoim poście w wątku o dodatkach do gazet.
tak, to ta

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Będziesz rozgrzeszona, jak mi powiesz czy ten róż w musie, który wcześniej kupiłaś beige pudique daje delikatny efekt? Bo oglądałam go niedawno w Sephorze i wydawał mi się strasznie mocny, a przynajmniej dużo za mocny jak na moje blade lico. A marzyłby mi się taki delikatny, neutralny beżyk...
One dają delikatny efekt - w sumie to zależy jak dobrze rozetrzesz Ja z tego Beige jestem bardzo zadowolona - wygląda naturalnie, nie jakoś tak nachalnie.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 17:37   #148
iwonaw_21
Przyczajenie
 
Avatar iwonaw_21
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 20
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

to wszystko przez Was
byłam wczoraj w Naturze, żeby zobaczyć co mają nowego. przypomniało mi się, że czytałam o balsamie AA - powąchałam, zapach cynamonowy mi nie odpowiadał, więc kupiłam ten z aloesem. Z serii zimowej AA pojawił się również krem do rąk - w promocji 7,49 i cooo... kupiłam go, ale nie żałuję bo jest rewelacyjny.
Muszę się chyba na jakieś za..... wyprowadzić, gdzie nie będzie sklepów z kosmetykami
iwonaw_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 18:02   #149
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
One dają delikatny efekt - w sumie to zależy jak dobrze rozetrzesz Ja z tego Beige jestem bardzo zadowolona - wygląda naturalnie, nie jakoś tak nachalnie.
Tylko, że ty blada nie jesteś, a ja bardzo. A jak go testowałam na dłoni to wychodził baardzo ciemny, jakiś taki brązowy wręcz

Cytat:
Napisane przez iwonaw_21 Pokaż wiadomość
to wszystko przez Was
byłam wczoraj w Naturze, żeby zobaczyć co mają nowego. przypomniało mi się, że czytałam o balsamie AA - powąchałam, zapach cynamonowy mi nie odpowiadał, więc kupiłam ten z aloesem. Z serii zimowej AA pojawił się również krem do rąk - w promocji 7,49 i cooo... kupiłam go, ale nie żałuję bo jest rewelacyjny.
Nie kuś, nie kuś, bo też za mną ten krem chodzi. Muszę jakiś sobie sprawić i myślę czy postawić na sprawdzoną Neutrogenę czy na niego
Cytat:
Muszę się chyba na jakieś za..... wyprowadzić, gdzie nie będzie sklepów z kosmetykami
Zawsze to jakieś rozwiązanie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 18:13   #150
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Tylko, że ty blada nie jesteś, a ja bardzo. A jak go testowałam na dłoni to wychodził baardzo ciemny, jakiś taki brązowy wręcz
hmmm u mnie wygląda bardzo naturalnie - tzn widać "że coś jest nałozone" ale wyglada to bardzo ładnie

Rose coś tam tez jest fajny - jak sie go ładnie rozetrze to daje jasny róż (przynajmniej u mnie )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.