Wrześniowo-październikowe mamusie 2007 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-07, 12:31   #991
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Smile Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Witajcie wszystkie mamusie!!!
Ja mam wizytę u ginekologa na USG dopiero 17 maja żeby podejrzeć czy ten nasz szkrabek to dziewczynka czy chłopczyk. Już się z mężem oboje nie możemy doczekać. Słyszałyście o takich przesądach,że podobno dziewczynka odbiera urodę w czasie ciąży a chłopczyk dodaje??? hmm.....U Was to się sprawdziło? bo mi się np. cera bardzo poprawiła w ciąży i włosy i paznokcie są zdrowsze także....
Pozdrawiam wszystkie Was gorąco!!!
enya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 12:32   #992
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Smile Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Agy gratuluję CÓRECZKI
niech rośnie teraz zdrowo w Twoim brzuszku
enya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 13:54   #993
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

dziewczyny a ile juz przybralyscie kilogramow?
Ja na poczatku schudlam prawie5kg- teraz w sumie wrocilam do swojej wagi pierwotnej i tak od 3 tygodni -ani grama w ta ani w tamta. Jem jak przed ciaza, nie mam wilczego apetytu
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 15:59   #994
anaid5
Raczkowanie
 
Avatar anaid5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk-SJZ
Wiadomości: 85
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Hej!

AGY gratuluję córeczki

Co do wagi to ja póki co mam +6kg i zbliżam sie nieubłaganie do 60 kg

U mnie i dzidzi wszystko ok. 3.05 byłam z TŻ na USG dzidzia rośnie. Wszystko w normie. Niestety nie znamy jeszcze płci (lekarz strwierdził, że nie widać "kulek" ale moga sie pojawić później, ale nie muszą) A szkoda tak chciałabym juz wiedzieć czy to chłopak czy dziewczynka)
anaid5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 19:25   #995
edytkap
Raczkowanie
 
Avatar edytkap
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Ząbki
Wiadomości: 270
GG do edytkap
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
dziewczyny a ile juz przybralyscie kilogramow?
Ja na poczatku schudlam prawie5kg- teraz w sumie wrocilam do swojej wagi pierwotnej i tak od 3 tygodni -ani grama w ta ani w tamta. Jem jak przed ciaza, nie mam wilczego apetytu

Cześć,
jestem w 5 m-cu a dopiero dziś przybrałam 2 kg na wadze. Mój gin tego nie chc komentować. Najwidoczniej taka moja uroda.
Dziś byłam u lekarza, bo od 2 dni ma strasznie napięty brzuszek, ciągnie mi się wszystko w dół, troszkę boli mnie kręgosłup w pasie.
Mój gin na początku troszke sobie żartował, że coś sobie podjadłam. Później zaczął sprawdzać serducho niuni...... i nic...... dopiero na usg zobaczył serducho, tętno i ruchy małego. Ale mnie wystraszył....... nie życzę wam kochane takich wrażeń. Oczywiście moje szalejące jelita zakłóciły słyszalność serduszka.
straszne....... ale jest wszystko ok.
Uważajcie dziewczynki co jecie, bo potem tylko strach. A po co.....
Buziaki.
Agy gratuluję córeczki
edytkap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 20:18   #996
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Dziewczyny, dziękuję za wszystkie gratulacje, czekam na wieści jak tam u Was, zobaczymy która płeć górą
Co do wagi i tycia, to ja mam jak to pani położna dzisiaj stwierdziła, książkową, od ostantniej wizyty przybrałam 2 kg, a od początku ciąży 4, więc chyba jest ok, martwię się tylko, bo dzisiaj właśnie zaczęliśmy 20 tc, ale ruchów jeszcze nie czuję
Agy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 05:52   #997
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Agy córcia super gratulacje !

Co do wagi to ja też schudłam w poczatku 4 kg, a teraz je dodało więc bilans na razie 0


A dziś późnym popołudniem zobaczymy maleństwo .... już nie mogę się doczekać skręca mnie
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 06:41   #998
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Gratulacje Agy, pierwsza dziewczynka u Nas.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 08:26   #999
Edycia15
Raczkowanie
 
Avatar Edycia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 263
GG do Edycia15
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Agy serdeczne gratulacje córeczki .

Ja może jutro dowiem sie jaka jest płeć mojej dzidzi. Co do wagi to ja przytyłam chyba z 3 kilogramy o ile moja waga nie oszukuje, zobaczymy jutro u lekarza.
Edycia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 08:40   #1000
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Oooo, w najbliższych dniach sporo wizyt
Agy, nie martw się. Przecież wszystko jest z dzidzią w porządku Ja poczułam pierwszy raz właśnie w 21 tygodniu, a i tak nie byłam pewna co to.
Edytkap, cieszę się, że wszystko okazało się w porządku. Też jestem na tym punkcie wrażliwa, a ciężko mi przywyknąć bo przed ciążą miałam żołądek wręcz ze stali
Dziś zważyłam się w pracy na wadze towarowej, ona jest chyba zepsuta...
prawie +7 kg? na pewno zepsuta...

Czekam niecierpliwie na Wasze relacje 'gabinetowe' i pozdrawiam Was serdecznie w ten piękny dzień deszczowy
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 10:47   #1001
anaid5
Raczkowanie
 
Avatar anaid5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk-SJZ
Wiadomości: 85
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Hejka!

Podaję Wam linki do fotki mojego maleństwa:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...3fc475ad2.html


oraz do tabeli która póki co nic mi nie mówi:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f44a6ed7b.html

Czy któraś z Was miała taki wykres??? Ja mam kolejna wizyte 14.05 więc wtedy sie dowiem co i jak.

Pozdrawiam mamusie i dzidziusie
anaid5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 11:30   #1002
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez taszkin Pokaż wiadomość
Oooo, w najbliższych dniach sporo wizyt
Agy, nie martw się. Przecież wszystko jest z dzidzią w porządku Ja poczułam pierwszy raz właśnie w 21 tygodniu, a i tak nie byłam pewna co to
Właśnie wczoraj wieczorkiem już leżałam w łózku, poczułam coś w dole brzucha jakby kopnięcie, ale czy to było to na co wszystkie czekamy?

Dziewczyny piszcie jak tam wizyty, pewnie u większości tajemnica będzie rowikłana w tym tygodniu. Życzę spełnienia "płciowych" marzeń

Anaid5 śliczna dzidzia ale taki wykres widzę pierwszy raz
Agy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 11:41   #1003
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Dzidzia piękna podobna do mamusi

A wykres, to chyba zwykły wykres danych, które i tak lekarz przy USG okresla mówi i piszę tylko dodatkowo pomiary są graficzne

Ach nie mogę się doczekać 19 już już niech będzie to zobaczymy z mężusiem maleństwo...

A zapomniałam Wam napisać że wczoraj miałam robione badanie Glukozy, naprawdę ten słodku ulepek to nic strasznego Tylko trzeba 2razy kuj kuj robic bo przed wypiciem i po

Wieczorkiem zdam relację z USG... Pa
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 12:01   #1004
Gosiaaaaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 40
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

hej!
ja w 21tc mialam na plusie 2kg...teraz pewnie kolejne 1,5-2kg...zobaczymy 16.05.-u lekarki
co do przesadow 'odbierania i dodawania urody' w ciazy...ja w to zupelnie nie wierze...dlaczego?dlatego ,ze do 4mc mialam paskudna cere...po czym okazalo sie,ze bedziemy mieli synka...
__________________
Gosiaaaczek
Gosiaaaaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 12:41   #1005
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Witajcie po przerwie!
Ostatni tydzień miałam wolny od pracy, nigdzie nie wyjeżdżałam, ale tylko jeden dzień spędziłam w domu. Nadrabialiśmy z mężem zaległości towarzyskie i biegaliśmy po sklepach z meblami, dodatkami, itp. Czeka nas dość poważny remont, m.in. wymiana drzwi, malowanie całego mieszkania i przemeblowanie sypialni.

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie jak długo jeszcze pracowac zeby nie zasiedziec sie w domu a z drugiej str zeby nie stracic - w pewnym sensie - tego najpiekniejszego okresu ciazy. Myslalam o tym zeby pracowac do konca maja czyli do 23 tc. Co do samej pracy to moge odejsc w dowolnym momencie. Bardziej zastanawia mnie to jak zaczac rozmowe z lek. Czy mówiłyście wprost o tym ze do konca ciązy chcialybyscie pozostan na zwolnieniu czy byla to raczej sugestia ze strony lek?
Jeśli chodzi o zwolnienie, to byłam na nim od 7 do 20 tygodnia ciąży z polecenia mojej lekarki (w tym czasie brałam też Duphaston, miałam b. niski progesteron). Miałam plamienie, poprzednie dziecko straciłam w 11 t.c., więc nie było mowy o pracy. Musiałam leżeć plackiem w domu, nie wolno mi było wykonywać właściwie żadnych czynności, w przeciwnym razie groziło mi polegiwanie w szpitalu.
Teraz czuję się dobrze, dlatego choć lekarka gotowa był wypisać mi dalsze zwolnienie, wolałam pójść do pracy. Pani doktor stwierdziła, że nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań i od 16.04 pracuję . Wolałabym nie mieć do czynienia z ZUS-em i odpocząć w domu później, podczas upałów .

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,w którym tygodniu ciąży wyczułyście pierwsze ruchy dzidziusia ?
Ja jestem w 16 tc, to kiedy to może nastąpić? Bo oprócz jakiegoś fajnego bulgotania w brzuszku nic jeszcze nie czuje...
Izo, ja pierwsze ruchy, bardzo delikatne zresztą, poczułam w 16 t.c. (obecnie jestem w 23 t.c.). Mąż też już kilka tygodni temu poczuł ruchy naszego synka, przystawiając policzek do brzuszka . Teraz oboje wyraźnie je czujemy, a nawet widzimy poczynania naszego brzdąca . Wczoraj mąż szepnął synkowi: "Daj mamie kuksańca w pępek" i po chwili dostałam centralnego kopniaka w pępek właśnie .

Cytat:
Napisane przez tulis Pokaż wiadomość
Witam,ja jestem w 6 tygodniu ciaży i nei nadaję sie dożycia,mdłości wymioty wykańczaja mnei poprostu,najchetneij caly dzien nie podnosilabym si ez lózka. Czy ktoras z was tez tak cierpiała??Moze jakies wskazówki na lpsze samopoczucie??
Pozdrawiam
Tulis, w pierwszym trymestrze miałam potworne mdłości (straciły co prawda swą początkową moc, ale trzymają mnie do dzisiaj) i byłam bardzo senna. Nie pomagało mi w zasadzie nic, a imbir, naturalny środek na mdłości, wprost mnie odrzucał (choć wcześniej lubiłam).
W związku z nudnościami nie miałam najmniejszej nawet ochoty na słodycze, za to z przyjemnością piłam kefir, sok z kiszonej kapusty , jadłam kiszone ogórki. Pomagało na krótko .

Zajrzyj jeszcze do poniższych wątków:
- Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy
- Listopadowo - grudniowe mamusie 2007
- Styczniowe Mamusie 2008

Cytat:
Napisane przez ~Ania26 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam u gin. Nasza dzidzia jast zdrowa i ma się dobrze. Ma już 9,5 cm i widziałam jak rusza buźką jakby jadł . I jeszcze jedno najważniejsze BĘDZIEMY MIEĆ SYNKA!!!
Cytat:
Napisane przez Agy Pokaż wiadomość
Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamusie
śpieszę Wam donieść, że dzisiaj podczas wizyty u gina, okazało się, że będzie dziewczynka
Serdecznie gratuluję! Dopisałam Wasze pociechy do listy (link w moim podpisie).

Cytat:
Napisane przez enya Pokaż wiadomość
Słyszałyście o takich przesądach,że podobno dziewczynka odbiera urodę w czasie ciąży a chłopczyk dodaje??? hmm.....U Was to się sprawdziło?
Słyszałam, ale ja do takich "mądrości ludowych" jestem sceptycznie nastawiona, choć podobno sama mogłabym służyć za przykład "mamy chłopca" .
Jednak moja kuzynka, która ma dwie urocze córeczki (5 i 6 lat), w obu ciążach wyglądała zupełnie inaczej - miała inny kształt brzucha, inną cerę, inne zachcianki i różnie przybrała na wadze.

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
dziewczyny a ile juz przybralyscie kilogramow?
Ja na poczatku schudlam prawie5kg- teraz w sumie wrocilam do swojej wagi pierwotnej i tak od 3 tygodni -ani grama w ta ani w tamta. Jem jak przed ciaza, nie mam wilczego apetytu
Ja też nie mam wilczego apetytu, nie przejadam się i nie jem tzw. śmieci, choć gdy mam ochotę na lody, to sobie nie odmawiam . Generalnie staram się nie stresować ani jedzeniem, ani dodatkowymi kilogramami . Od początku ciąży przytyłam ok. 7 kg (nie wiem dokładnie, nie ważyłam się przed ).

Cytat:
Napisane przez anaid5 Pokaż wiadomość
Hejka!

Podaję Wam linki do fotki mojego maleństwa:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...3fc475ad2.html
Słodki bobas .

Cytat:
Napisane przez anaid5 Pokaż wiadomość
oraz do tabeli która póki co nic mi nie mówi:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f44a6ed7b.html

Czy któraś z Was miała taki wykres??? Ja mam kolejna wizyte 14.05 więc wtedy sie dowiem co i jak.
Ja do zdjęć i filmu miałam dołączoną taką mniej więcej tabelkę (są na niej podane za pomocą skrótów wymiary dziecka). Najważniejszy jest jednak (dla nas, laików) dołączony do badania USG opis lekarza z objaśnieniami.

Wymiary mojego synka podawałam tutaj:
- http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=912

a tu linki do skrótów występujących przy badaniach w ciąży:
- http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=880.


Pozdrawiam ciepło!


demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 19:55   #1006
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Dziewczynki to śpieszę zaraportować, że dzidzia ma wszystko na miejscu jest piękna
Łożysko poza ryzykiem przodowania i pozatym wszystko w normie...

...A i najprawdopodobniej będzie to dziewczynka

P.S. idziemy z mężem jeszcze raz na film , a w roli głównej nasza dzidzia mamy nagranie na płytce DVD,
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 20:28   #1007
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Wielkie gratulacje Pysiu, mamy już dwie panny na naszym wątku mamuś wrześniowo - październikowych (hm... to znaczy na razie dwie "ujawnione") .

Ja czekam z niecierpliwością do piątku... W tym tygodniu wiele się wyjaśni .
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 20:32   #1008
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Pysiamn gratuluje serdecznie, byłaby to druga dziewczynka póki co
Agy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 08:21   #1009
edytka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 154
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

cześć dziewczynki.dawno sie nie odzywałam bo majowy wekend spedzilam w szpitalu. powodem był własnie stawiajacy sie brzuszek;-(lekarz powiedział, że trzon macicy sie troche obkurcza no i tydzien polezalam(na dodatek moj lekarz prowadzacy był za granica) wczoraj bylam u niego na wizycie bo juz wrocil i ponoc lekarz ze szpitala troche spanikowal, jednakze mam na siebie uwazac-biore spasmofen, aspargin i bolace zastrzyki kaprogest.do pracy i na uczelnie juz nie wroce, czerwcowa obrone musze przelozyc...brzuszek napina mi sie rzadko i trwa to kilka sekund, ale nadal sie martwie.Ale wiece co, w szpitalu okazało się, że w brzuszku siedzi Kubuś!!!!trzymajcie kciuki.pozdrawiam papapa
edytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 08:44   #1010
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez edytka2 Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki.dawno sie nie odzywałam bo majowy wekend spedzilam w szpitalu. powodem był własnie stawiajacy sie brzuszek;-(lekarz powiedział, że trzon macicy sie troche obkurcza no i tydzien polezalam(na dodatek moj lekarz prowadzacy był za granica) wczoraj bylam u niego na wizycie bo juz wrocil i ponoc lekarz ze szpitala troche spanikowal, jednakze mam na siebie uwazac-biore spasmofen, aspargin i bolace zastrzyki kaprogest.do pracy i na uczelnie juz nie wroce, czerwcowa obrone musze przelozyc...brzuszek napina mi sie rzadko i trwa to kilka sekund, ale nadal sie martwie.Ale wiece co, w szpitalu okazało się, że w brzuszku siedzi Kubuś!!!!trzymajcie kciuki.pozdrawiam papapa
hej musisz duzo odpoczywac i bedzie dobrze-ja tez musz przelozyc obrone -bo raczej sie nie wyrobie
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 09:33   #1011
~Ania26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 167
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Dziewczynki to śpieszę zaraportować, że dzidzia ma wszystko na miejscu jest piękna
Łożysko poza ryzykiem przodowania i pozatym wszystko w normie...

...A i najprawdopodobniej będzie to dziewczynka

P.S. idziemy z mężem jeszcze raz na film , a w roli głównej nasza dzidzia mamy nagranie na płytce DVD,
Pysiamn gratuluję córci Masz już jakiś pomysł na imię?

edytka2 gratuluję Kubusia

Nasz synuś będzie miał na imię Piotruś
~Ania26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 10:33   #1012
anaid5
Raczkowanie
 
Avatar anaid5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk-SJZ
Wiadomości: 85
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Demoniku dziękuję za pomocne linki

Pysiu gratuluję córci (moje przeczucia się sprawdziły)

Edytko gratuluję synka i dbaj o siebie i maleństwo. Życze Wam dużo zdrówka


PS. U mnie w okolicy rodzą się same dziewczynki a ja coś czuję że, u nas będzie chłopak
anaid5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 10:57   #1013
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
...A i najprawdopodobniej będzie to dziewczynka
Cytat:
Napisane przez edytka2 Pokaż wiadomość
Ale wiece co, w szpitalu okazało się, że w brzuszku siedzi Kubuś!!!!
Cieszę się, że poznałyście płeć Waszych maluszków , dopisuję informacje do listy. Edytko, życzę dużo zdrowia!

Cytat:
Napisane przez anaid5 Pokaż wiadomość
Demoniku dziękuję za pomocne linki
Proszę bardzo .

Cytat:
Napisane przez anaid5 Pokaż wiadomość
PS. U mnie w okolicy rodzą się same dziewczynki a ja coś czuję że, u nas będzie chłopak
Z kolei wśród moich znajomych na 6 "ciężarówek" tylko jedna spodziewa się córki . Ale za to w ubiegłym roku słyszałam wciąż o narodzinach kolejnych dziewczynek .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 10:59   #1014
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ach, Dziewczyny!!!! Dziś o 18:00 idziemy na USG i na szczegółowe oględziny dzidzi Może wieczorkiem zaraportuję kto mi tam w brzuszku fika Trzymajcie kciuki
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 13:59   #1015
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez ~Ania26 Pokaż wiadomość
Pysiamn gratuluję córci Masz już jakiś pomysł na imię?

edytka2 gratuluję Kubusia

Nasz synuś będzie miał na imię Piotruś
Dzięki dziewczynki
A co do imienia to... mamy już swoje typy dla chłopca i dziewczynki, ale do momentu kiedy nie potwierdzi się że to dziewczyna nie chcę jeszcze zdradzać
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 14:04   #1016
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Tak jak obiecałam kilka fotek... pysiatka
Fotki kiepskie, bo to kilka klatek z filmu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dzidzia 20 tydzień (rączka z buzią).jpg (111,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dzidzia 20 tydzień (nóżka z rączkami).jpg (91,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dzidzia 20 tydzień (kręgosłup).jpg (107,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dzidzia 20 tydzień (buzia).jpg (65,4 KB, 24 załadowań)
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 14:06   #1017
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

dziewczyny co sie dzieje z ebena? dawno jej nie widzialam
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 14:31   #1018
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Pysiamn, gratuluję zdrowego maleństwa... Ten tydzień zwiastuje dziewczynki, ciekawe co u mnie. Wizyta w najbliższy piątek. Trzymajcie kciuki, bo jak zwykle pewnie będę panikować
__________________
Taka mała, a taka wielka!
http://tickers.bump-and-beyond.com/34/3475/347590.png
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 14:57   #1019
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam kilka fotek... pysiatka
Fotki kiepskie, bo to kilka klatek z filmu
Pysiu, słodkie fotki . Mojemu mężowi podczas badania najbardziej podobał się kręgosłup (na tradycyjnym USG), szeroki uśmiech i siusiak-groszek naszego synka (na USG 4D).

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
dziewczyny co sie dzieje z ebena? dawno jej nie widzialam
Rzeczywiście Ebena dawno nie pisała, ale dziś była na forum - uzupełniła informacje w swoim pierwszym poście (http://www.wizaz.pl/forum/showthread...03#post3489103) i ma nowy avatar .

Życzę Wam powodzenia na badaniach!

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 19:01   #1020
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Witam krótkiej przerwie U mnie wszystko ok-dzidzia rooośnie- z czego się niezmiernie cieszę, bo dopiero teraz zaczynam mieć widoczny brzuszek w 17 tc Gratuluję wszystkim mamusiom, które znają już płeć-ja już nie mogę się doczekać Mam nadzieję,że nie beę musiała długo czekać

Dziewczyny czy robicie już jakieś zakupy dla dzidziusia-tzn.wózek,łóżeczko, ubranka (podobno jest przesąd, żby nie kupować ubranek przed narodzeniem dziecka ?)

A co sądzicie o wózkach QUINNY? Koleżanki namawiają mnie na ten wózek, ma podobno same zalety (oprócz ceny )-bardzo lekki,ma świetne wyposażenie i wogóle oh i ah
To jest ten wózek:
http://www.tanimarket.pl/go/_info/?i...e3e29f96df7fd4

__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.