Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-13, 18:06   #361
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Jasminka238 Pokaż wiadomość
Na moje to zmieszne z hydrolatem nie będzie korzystne gdyż może się to przyczynić do obciązenia włosków..dlatego też najlepiej zmieszac z wodą destylowaną(wodę dest. kupisz na każdej stacji benzynowej)i nie jest droga


Ja zakupiłam castinga i krótko przed śiętami mój TŻ będzie mi farbował

To będzie jego debiut w roli fryzjera
przy moich włosach nie zaszkodzi jak sie troche obciażą myśle ze sobie wezme hudrolat ze słodkich migdałów bo jest naturalnym emolientem

A jaki kolorek farby? uważaj bo one ponoć wychodzą ciemniej niż na opakowaniu...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 18:38   #362
Jasminka238
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 97
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
przy moich włosach nie zaszkodzi jak sie troche obciażą myśle ze sobie wezme hudrolat ze słodkich migdałów bo jest naturalnym emolientem

A jaki kolorek farby? uważaj bo one ponoć wychodzą ciemniej niż na opakowaniu...
Możesz spróbować z hydrolatem ale wydaję mi się że będzie to za ciężkie i włoski mogą stać się szorstkie ale nie jestem pewna i proszę bardziej zorientowane Wizażanki o poprawienie mnie

Zakupiłam ciemny brąz,czytałam opinie na kwc i wiem że wychodzą ciemniejsze ale mi właśnie o taki efekt chodzi Nawet jak wyjdą czarne a zapewne na początku tak będzie to nie będę zła

Ostatnio podcinałam dość sporo włoski ok. 5 m-cy temu i jak narazie wogóle nie są porozdwajane co mnie niezmiernie cieszy Jestem pewna że to zasługa kokosaDzięki temu mogę w spokoju zapuszczać moje włosy

Jednak końcówki i ogólnie wierzchnia warstwa włosów jest sucha a końcówki to takie nie rozdwojone ale sztywne miotełki, jednak pracuję cały czas nad tym i kokos mi niesamowicie pomaga a wierzcie mi że stan moich włosów po trwałej był opłakany

Pomimo tego że miało to miejsce ponad rok temu nadal moje włosy nie są takie jak były ale nie mogę ich obciąć bo byłyby za krótkie, i tak już podcinałam dość sporo wiele razy ale na krótsze niż do ramion bym się nie zdecydowała...
Jasminka238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 19:23   #363
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Jasminka238 Pokaż wiadomość
Ostatnio podcinałam dość sporo włoski ok. 5 m-cy temu i jak narazie wogóle nie są porozdwajane co mnie niezmiernie cieszy Jestem pewna że to zasługa kokosaDzięki temu mogę w spokoju zapuszczać moje włosy
Jednak końcówki i ogólnie wierzchnia warstwa włosów jest sucha a końcówki to takie nie rozdwojone ale sztywne miotełki, jednak pracuję cały czas nad tym i kokos mi niesamowicie pomaga a wierzcie mi że stan moich włosów po trwałej był opłakany
no ja ostatnio miałam 6 mies. przerwy od fryzjera aż do wczoraj też miałam właśnie taie końcówki jak ty tylko ze ciut rozdwojone (ale niewiele) i chyba trosze szię wykruszyły bo było ich jakby "mniej" objętościowo, wiesz zawsze można podciać 2 cm a nie odrazu radykalna zmiana ...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 23:18   #364
atenaz
Zakorzenienie
 
Avatar atenaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 224
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Jasminka238 Pokaż wiadomość
No więc tak: planuję zrobić psikadełko proteinowo mleczkowe które opatentowała Jolie a mianowicie zamierzam kupić proteinki: mleka, jedwabiu i keratynę oraz mleczko owsiane i waniliowe. Dajesz po ok.1 ml protein i po 1,5 ml mleczek na 50ml wody destylowanej. Spryskujesz nim włoski kiedy tylko tego wymagają np. przed rozczesywaniem oraz dowolnie w ciągu dnia
thanatos wycofał mleczka? bo kupiłam [z duuużym opóźnieniem dostałam wczoraj paczkę], chcę sprawdzic do czego oprócz włosów mogę mleczek i innych preparatów używac, a tu psinco, nie ma już mleczek ??? ktoś coś wie? ja nie otrzymałam odpowiedzi na maila z zapytaniem

Jolie - czy Ty otwarte mleczka i ekstrakty trzymasz w lodówce?
__________________
20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
01*09*2008 nie farbuję

wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy
atenaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 10:27   #365
Jasminka238
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 97
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

No ja właśnie chciałam zakupić mleczka ale ich nie było i napisałam do nich maila kiedy będą je mieć w swojej ofercie ale nie otrzymałam odpowiedzi
Jasminka238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 12:50   #366
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Jasminka238 Pokaż wiadomość
No więc tak: planuję zrobić psikadełko proteinowo mleczkowe które opatentowała Jolie
jeszcze go nie opatentowałam
Cytat:
Napisane przez atenaz Pokaż wiadomość
Jolie - czy Ty otwarte mleczka i ekstrakty trzymasz w lodówce?
nie- ale trzymam je w miejscu dość chłodnym, ciemnym i o niskiej wilgotności
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 15:51   #367
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
dziewczyny a znacie jakis ziolowy szampon ktory byłby bez silikonów i sls?
szukalam i jakos nei moge znaleźć żadnego
poszukaj tych firmy Barwa! Nie mają sls ani silikonów.
Nie jestem też pewna czy szampony ziołowe Polleny Ewy(w litrowych butelkach) nie są przypadkiem bez sls
Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
a ja siedzę teraz z Waxem. i dzisiaj zaopatrzyłam się w Żel Palomy
Ja mam żel palomy. i kilka razy stosowałam wg. różnych sposobów wizażanek ale szczerze...to mi nie podpasił. Włosy były na 2gi dzień brzydkie...
Za to jako krem do podrażnionej buzi spisuje się super!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 16:56   #368
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

ja na drugi dzień zawsze spinam w kitkę, więc to dla mnie bez różnicy
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:01   #369
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Dziewczyny jak wcześniej pisałam zrobiłam sobie w pt wieczorkiem włoski naftą z olejkiem jajkiem itd. A dziś rano jeszcze je myłam tym szampon z drożdzami piwnymi i chmielem. A co mój TŻ na to?
"Boże co Ty robisz z tymi włosami!?" (taki ton jakby mnie wyzywał), a potem dodał "ale masz śliczne lśniące włoski". Normalnie się ucieszyłam, zwłaszcza że on zauważył (bo jak większość facetów ma problemy z zauważeniem różnych szczegółów). Ciągle ich dotykał, głaskał mnie i w ogóle się nimi bawił.

I jeszcze co mnie bardzo zdziwiło, myślałam że to nie możliwe ale no kurcze jednak tak jest. Dziś mierzyłam moje włoski. Od 28 sierpnia do teraz urosły prawie 11cm Normalnie dla mnie szok
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:01   #370
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
ja na drugi dzień zawsze spinam w kitkę, więc to dla mnie bez różnicy
no ja mam za krótkie na kitkę


Ostatnio zachwycam się za to Afrykanską maską MYPY z masłem Shea
Działa na moje włosy cudnie- prawie jak Wax a trzyma się ją praktycznie tylko 5 minutek..!!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:42   #371
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Ostatnio zachwycam się za to Afrykanską maską MYPY z masłem Shea
Działa na moje włosy cudnie- prawie jak Wax a trzyma się ją praktycznie tylko 5 minutek..!!
Masz na mysli ta maske z Natury w zoltym pudeleczku?
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 00:23   #372
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Masz na mysli ta maske z Natury w zoltym pudeleczku?
tak !
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 11:14   #373
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

a ja chciałam się pochwalić, że chyba w końcu znalazłam szampon dla siebie http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2455 taaaaraaaa
W połączeniu z polskim Waxem do wypadających włosów - EXTRA! Mam tak gładkie i ślące włosy ze spinka mi zjeżdza

Ps. 500 post - dołączyłam do rozeznających się
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 11:17   #374
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

ile on kosztuje?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 12:46   #375
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

A ja tam myję dziecięcym Bambino...z miśkiem na przodzie!
I muszę powiedzieć że dopiero przy nim widzę jak bardzo obciążające włosy i niedelikatne są szampony drogeryjne(w większości..)
On jest delikatniutki , nie wysusza włosów, choć przyznam że przy dłuższych mógłby powodować plątanie
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 12:49   #376
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

jak ja kiedys bambino umylam to sie rozczesac nie moglam
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 12:58   #377
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
tak !
U mnie jest zupelnie inaczej Kupilam ja z mysla ze bedzie super regenerowac, a tu zonk. Ciezko sie rozprowadza, pachnie srednio przyjemnie i wcale wlosy nie sa po niej ladniejsze, ale... znalazlam na nia sposob Dodaje do niej mleczka, nmf, hydromanil i co tam tylko mam pod reka od thanatosa i do tego pare kropli olejku waniliowego i wtedy efekt jest naprawde dobry
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:16   #378
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

ja muszę zaopatrzyć się w ten kosmetyk ;d póki co używam na przemian Glorii i Waxa i to mi na razie wystarczy

dziewczyny, czy to normalne, że pomimo wszelkiej pielęgnacji- końcówki się rozdwajają? taka kolej rzeczy czy to tylko ja mam pecha?^
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:58   #379
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
U mnie jest zupelnie inaczej Kupilam ja z mysla ze bedzie super regenerowac, a tu zonk. Ciezko sie rozprowadza, pachnie srednio przyjemnie i wcale wlosy nie sa po niej ladniejsze, ale... znalazlam na nia sposob Dodaje do niej mleczka, nmf, hydromanil i co tam tylko mam pod reka od thanatosa i do tego pare kropli olejku waniliowego i wtedy efekt jest naprawde dobry
no o ty? Naprawdę?

Ja stosuję ją już regularnie..czasami i po każdym myciu by znowu zobaczyć lśniące, mięciutkie i zdrowe włosy.. u mnie efekt jest lepszy niż bym się spodziewała! A nie dodaje do niej nic! Co więcej trzymam tylko te 5 min. zalecane przez producenta i ani minuty dłużej...
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 16:03   #380
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
ja muszę zaopatrzyć się w ten kosmetyk ;d póki co używam na przemian Glorii i Waxa i to mi na razie wystarczy

dziewczyny, czy to normalne, że pomimo wszelkiej pielęgnacji- końcówki się rozdwajają? taka kolej rzeczy czy to tylko ja mam pecha?^

To zależy od wielu czynników. Czy były prostowane, czy suszysz szuszarką, czy chronisz je stosując serum/olej, a nawet od tego czy chodzisz w rozpuszczonych włosach. Najprościej jest chodzić jak najczęściej w spiętych, odpowiednio nawilżonych i ochronionych. Wtedy nie będą ulegać zniszczeniom mechanicznym.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 17:10   #381
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
To zależy od wielu czynników. Czy były prostowane, czy suszysz szuszarką, czy chronisz je stosując serum/olej, a nawet od tego czy chodzisz w rozpuszczonych włosach. Najprościej jest chodzić jak najczęściej w spiętych, odpowiednio nawilżonych i ochronionych. Wtedy nie będą ulegać zniszczeniom mechanicznym.
chociaż ja mam na tyle długie ze nawet jak mam kucyk to mi sie ocieraja końcówki... pozatym też kwestia predyspozycji, tak samo jak z ilością włosów które wypadaja (np. mi prawie wogle nie wypadają a moja sis ma za kazdym razem całą szczote włosów), a i nie wiem ile masz lat ale u mnie włosy generealnie były w gorszej kondycji w okresie dojrzewania (jakoś 14-16 lat)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 17:35   #382
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
To zależy od wielu czynników. Czy były prostowane, czy suszysz szuszarką, czy chronisz je stosując serum/olej, a nawet od tego czy chodzisz w rozpuszczonych włosach. Najprościej jest chodzić jak najczęściej w spiętych, odpowiednio nawilżonych i ochronionych. Wtedy nie będą ulegać zniszczeniom mechanicznym.
ja co drugi dzień chodzę z upiętych..
przed myciem najczęściej końcówki smaruję olejkiem rycynowym, po myciu nakładam serum na końcówki z Joanny i jedwab z Wax'a. dodatkowo czasami jeszcze żel Paloma- chociaż nie mogę powiedzieć tutaj o pełnej pielęgnacji, bo mam go dopiero od kilku dni^
więc co robię źle, że końcówki mimo wszystko robią swoje? ;|

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
chociaż ja mam na tyle długie ze nawet jak mam kucyk to mi sie ocieraja końcówki... pozatym też kwestia predyspozycji, tak samo jak z ilością włosów które wypadaja (np. mi prawie wogle nie wypadają a moja sis ma za kazdym razem całą szczote włosów), a i nie wiem ile masz lat ale u mnie włosy generealnie były w gorszej kondycji w okresie dojrzewania (jakoś 14-16 lat)
no tak, ja mam 15 lat i jestem teraz w najwyższej fazie dojrzewania chyba^
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 18:06   #383
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
chociaż ja mam na tyle długie ze nawet jak mam kucyk to mi sie ocieraja końcówki... pozatym też kwestia predyspozycji, tak samo jak z ilością włosów które wypadaja (np. mi prawie wogle nie wypadają a moja sis ma za kazdym razem całą szczote włosów), a i nie wiem ile masz lat ale u mnie włosy generealnie były w gorszej kondycji w okresie dojrzewania (jakoś 14-16 lat)
Akurat kucyk jest fryzurą najmniej polecaną przy zapuszczaniu. Pomijając już ocieranie się końcówek - szkodliwość gumek. Chyba, że masz grubą, miękką frotę

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
ja co drugi dzień chodzę z upiętych..
przed myciem najczęściej końcówki smaruję olejkiem rycynowym, po myciu nakładam serum na końcówki z Joanny i jedwab z Wax'a. dodatkowo czasami jeszcze żel Paloma- chociaż nie mogę powiedzieć tutaj o pełnej pielęgnacji, bo mam go dopiero od kilku dni^
więc co robię źle, że końcówki mimo wszystko robią swoje? ;|


no tak, ja mam 15 lat i jestem teraz w najwyższej fazie dojrzewania chyba^
A wcinasz jakieś suplementy? Kompleks witamin i minerałów? W jaki sposób upinasz włosy, czego do tego używasz? Pytałam też o prostownicę i suszarkę - były w użyciu?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 18:20   #384
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

co do prostownicy (przepraszam, że nie odpowiedziałam. zagapiłam się ) to nie używam jej na długości całych włosów, jak już to tylko na grzywkę. jednak i tak ostatni raz miałam ją w ręce jakiś miesiąc temu^
nie suszę włosów, zostawiam je, żeby naturalnie wyschły.
piję pokrzywę od około dwóch tygodni i łykam Bellisę.
włosy czeszę zwykłą plastikową szczotką, włosy spinam w miarę miękkie frotki, choć nie wiem dokładnie, co to znaczy ;d
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 18:51   #385
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Akurat kucyk jest fryzurą najmniej polecaną przy zapuszczaniu. Pomijając już ocieranie się końcówek - szkodliwość gumek. Chyba, że masz grubą, miękką frotę
No to jak powinnam je związywać? wszędzie gdzie czytałam w wątkach są wypowiedzi dot.kucyka... a u mnie frotki zjeżdżają z włosów wiec odpadają... a spinanie klamrą może być?

dontknow, no widzisz to moze troche od dojrzewania ja zdecydowanie obecnie (20 lat) mam bardziej gęste i ładniejszcze włosy niż wtedy, i z tego co wiem wyniki suplemantacji itp. zaczynają być widoczne po ok.miesiącu
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:11   #386
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

w takim razie cierpliwie czekam.
tylko że ja jestem wymagająca i oczekuję od organizmu pełnej mobilizacji xd do 20 to już mi się pewnie odwidzi
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 20:15   #387
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Mam pytanie

jak związuje włosy gumką na samym czubku, i później zawiązuje około 10 gumek na całą długosć włosow jedna zza drugą i idę tak spac...czy to niszczy włosy?
oczywiście robię to na sucho

(na czubku związuje po to, żeby później nie były takie oklapniete, a gumka za gumka to poprostu forma ich prostowania)
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 21:01   #388
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Mam pytanie

jak związuje włosy gumką na samym czubku, i później zawiązuje około 10 gumek na całą długosć włosow jedna zza drugą i idę tak spac...czy to niszczy włosy?
oczywiście robię to na sucho

(na czubku związuje po to, żeby później nie były takie oklapniete, a gumka za gumka to poprostu forma ich prostowania)
też tak kiedyś robiłam, jeszcze jak chodziłam do liceum i moje włosy za bardzo tego nie lubiły- były takie matowe, szybko stawały się oklapnięte...

teraz coraz częściej robię sobie coś w rodzaju koczka- związuję go frotką lub też noszę warkocz dobierany albo zwykły. i przynajmniej nie myślę ciągle o tym, jakie to mam krótkie włosy, bo ich nie widzę a na noc zaplatam włosy w warkocz. to, że następnego dnia są dziwnie pofalowane, nic mi nie przeszkadza, bo wtedy znowu koczek i mogę wyjść z domu.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 21:17   #389
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

a myślicie, że takie związywanie nie uszkadza struktury włosa?
a na mokro któraś zaplata? bo ja, jak chcę, żeby mieć lokowane na drugi dzień to zaplatam..^
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 08:08   #390
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
a myślicie, że takie związywanie nie uszkadza struktury włosa?
a na mokro któraś zaplata? bo ja, jak chcę, żeby mieć lokowane na drugi dzień to zaplatam..^
Ja mam loki wiec Ci nie powiem.
Ale jak robie warkocz na suche to na nastepny dzien mam loczki po warkoczu / francuzie
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.