Filtry UV a makijaż - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-08, 10:29   #2821
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
miały być mityczne a nie mitologiczne


W temacie - Lucidity na jedwabnym H to dla mnie duet stulecia
Oczywiście wszystko napaciane na avene dzieciaczka .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 10:47   #2822
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za relacje

Wlasnie o to mi chodzilo, czy sam, bez Hauschki bedzie wystarczajacy na filtry. Sadzac po opiniach, sam bez jedwabnego, w moim przypadku nie da rady, wiec zostane przy Hauschce, ktory uwielbiam, mialam tylko taka nadzieje, ze moze jest dla niego jakas alternatywa.

I z niecierpliwoscia czekam na meteoryty. Mam nadzieje, ze wkrotce dojda.
Raczej trudno będzie znaleźć alternatywę dla pudru jedwabnego do ciała Hauschki. Ja już próbowałam różnych skrobi, takich zwykłych i tych przeznaczonych do pudrów i nic, klapa. Hauchka póki co jest najlepsza. Palladnio podobny jest trochę do rozświetlającego Hauschki, z tym że ma fajniejszą konsystencję i kolor.

Jakie masz meteorki?

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
U mnie nigdzie LU znależć nie mogłam - grunt, że nie przepłaciłam i przyniosą do domu

To chyba będzie lepsze niż "Plotki..." miejsce do opisania moich wrażeń po pierwszym użyciu Teint Eclat de Soie YSL nr 8.
Nałożony o 7 rano na mleczko Avene i zmatowiony mieszanką Translucide z dry flo. Podpindrzony meteorkami.
W trzeciej godzinie błyszczę się jak diabli. Szczególnie nos robi za latarnię morską. Przyłożenie chusteczki niweluje blask na krótko. Przypudrowanie pryzmami nieco uspakaja moją wściekłość.
Wczoraj kolor wydawał mi się idealny, ale chyba na twarzy jaśnieje, bo dziś wybrałabym ciemniejszy odcień. Słabo kryje.
Nakładałam go pędzlem Sephory. Żadnej jedwabistości, efektu wygladzenia, o liftingu nie wspominając - nie zaobserwowałam. Podkreśla suche partie. Niewygodny - potrzebowałam aż 6 psiknięć pompką (o świcie to wielka strata cennych sekund), coby uzyskać odpowiednią ilość.
Fakt, że ogólnie nie tworzy maski i twarz wygląda dość naturalnie, ale z przykrością dochodzę do wniosku, że TEdS YSL może Citty Mat buty lizać
Jutro potestuję na innych filtrach; gdyby nie było mi szkoda stówy - ze złości (chociaż moje drugie imię to Szkotka) wywaliłabym bez mrugnięcia powieką.

Edit: mimo mierności jest i tak lepszy niż nowy Revlon Softflex.
Jak odcień nie ciemnieje w ciągu dnia to już jest dobrze.
Podejrzewam, że lepiej będzie się zachowywał nie na filtrach, a jeszcze lepiej na jakiejś bazie. Wstaw do lodówki i niech czeka na lepsze czasy - pochmurne dni, wieczorne wyjścia.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
miały być mityczne a nie mitologiczne
Aga nawet nikt nie zauważył.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 11:13   #2823
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ale mnie to męczyło - pisalam zaraz przed połozeniem się spac, a później w łóżku myślałam jaki błąd palnęłam

Wiele podkładów fatalnie wyglada na filtrach niestety, choćby ten nowy revlon o którym Aniu piszesz - na normalnym silikonowym kremie kladzionym cienką warstwą bez porównania lepiej wygląda
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 11:36   #2824
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ech te dylematy - zmarchy pod pięknie leżącym podkładem albo gladkie lico (taaa, akurat a wieczne łuszczenie?) pod warstwą filtra i ważącego się na nim mazidła
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 11:43   #2825
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Ech te dylematy - zmarchy pod pięknie leżącym podkładem albo gladkie lico (taaa, akurat a wieczne łuszczenie?) pod warstwą filtra i ważącego się na nim mazidła
i jak tu kobiecie dogodzić
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 12:59   #2826
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Contax, jak na Ciebie patrze to zaraz mam w glowie Kyre Sedgwick.
A ja Jackie Kennedy albo Marię Callas (czyli obie kobiety Onassisa )

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Kochane, jak wyglada Lucidity w kolorze 03?
Czy jest bardzo ciemne?
Mam możliwość kupienia 01 lub 03. Obawiam się, ze 01 będzie za jasne a 03 za ciemne. Nie jestem bladziochem ani tanorektyczką, raczej taki średniak.
Proszę o radę
Weź jedynkę, chyba że chcesz puder o zdecydowanie żółtym odcieniu - 01 jest neutralna, ale podkreśla rózowość cery. To nie jest bardzo jasny kolor, dla alabastrowych bladziochów na pewno za ciemny Ja tez jestem "przeciętniak", ani super blada, ani śniada, i 01 nie jest ani trochę zbyt jasna. Ja jednak wolałabym bardziej żółty odcień, żeby lepiej maskował zaczerwienienie.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:16   #2827
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
A ja Jackie Kennedy albo Marię Callas (czyli obie kobiety Onassisa )
Mam nadzieję, ża Marię Callas już w wersji light
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 13:18   #2828
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Jakie kupiłaś?
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Raczej trudno będzie znaleźć alternatywę dla pudru jedwabnego do ciała Hauschki. Ja już próbowałam różnych skrobi, takich zwykłych i tych przeznaczonych do pudrów i nic, klapa. Hauchka póki co jest najlepsza. Palladnio podobny jest trochę do rozświetlającego Hauschki, z tym że ma fajniejszą konsystencję i kolor.

Jakie masz meteorki?
Hauschka rulez!!! Rozświetlającego jeszcze nie próbowałam, chyba pora najwyższa Skrobie i Dry Flo też przerabiałam, ale to zupełnie co innego od jedwabnego H. - wielkie grudy, które widać na twarzy a po kilku godzinach robi się ciasto i chociaż matuje całkiem nieźle to jednak wole lekki glow, niż jakieś kluchy na twarzy.

A meteorki nabyłam Mythic i jak mi się spodobają, to bedę szaleć dalej i testować inne odcienie. Kuszą mnie jeszcze te beżowe i może jakieś limitowane, bardziej błyszczące na wieczór. Kusi mnie jeszcze SI Estee Lauder, tylko już skład nie taki fajny, jak LU i sypkie pryzmy też mnie kuszą, ale cieżko je dostać ,żeby chociaż potestować, we wszystkich sephorach braki. Może to i dobrze, najpierw pójdę w meteorki a potem będę myśleć dalej. Jakbym miała te wszystkie pudry w domu, to chyba codziennie rano przez pół godziny bym sie zastanawiała, które użyć.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:19   #2829
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Marię Callas w jej najlepszym wydaniu
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:34   #2830
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
A meteorki nabyłam Mythic i jak mi się spodobają, to bedę szaleć dalej i testować inne odcienie. Kuszą mnie jeszcze te beżowe i może jakieś limitowane, bardziej błyszczące na wieczór. Kusi mnie jeszcze SI Estee Lauder, tylko już skład nie taki fajny, jak LU i sypkie pryzmy też mnie kuszą, ale cieżko je dostać ,żeby chociaż potestować, we wszystkich sephorach braki. Może to i dobrze, najpierw pójdę w meteorki a potem będę myśleć dalej. Jakbym miała te wszystkie pudry w domu, to chyba codziennie rano przez pół godziny bym sie zastanawiała, które użyć.
Mythic są bardzo fajne, tylko ja wyjełam z nich większość różowych kuleczek, zostawiłam dosłownie 2 czy 3, i dopiero jest OK, inaczej wyglądałam ja Miss Peeggi. No niestety beżowe też są fajne, bardzo delikatne. Wiesz jak masz meteorki to możesz sobie darować SI. Rano zbytnio się nie zastanawiam, zawsze filtr, a jak on to i puder dobry dla niego. Szaleństwo dopiero zaczyna się po zmroku.

OT: Gdzie zdobyłaś Lutensa? Czytałam Twoją recenzję i dostałam ślinotoku.

Cytat:
Napisane przez Erato
Marię Callas w jej najlepszym wydaniu
uff, ulżyło mi
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:39   #2831
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

A co to jest SI Estee Lauder?
Już się gubię w tych wszystkich skrótach, ostatnio przez pół godziny - po przeczytaniu wypowiedzi Kate - szukałam rozwiązania skrótu WR Guerlaina.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:41   #2832
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Mythic są bardzo fajne, tylko ja wyjełam z nich większość różowych kuleczek, zostawiłam dosłownie 2 czy 3, i dopiero jest OK, inaczej wyglądałam ja Miss Peeggi. No niestety beżowe też są fajne, bardzo delikatne. Wiesz jak masz meteorki to możesz sobie darować SI. Rano zbytnio się nie zastanawiam, zawsze filtr, a jak on to i puder dobry dla niego. Szaleństwo dopiero zaczyna się po zmroku.

Chyba większość z nas tak robi, a te, które tego nie zrobiły, nie lubią Meteorytów, bo za różowe.
Można z nimi fajnie pokombinować, żeby osiągnąć różne efekty

Mam ochotę kupić trochę kulek APC, któraś z was ich używała? Dziewczyny w wątku o APC bardzo je chwalą.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:43   #2833
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
A co to jest SI Estee Lauder?
Już się gubię w tych wszystkich skrótach, ostatnio przez pół godziny - po przeczytaniu wypowiedzi Kate - szukałam rozwiązania skrótu WR Guerlaina.


So Ingenious
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:45   #2834
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
A co to jest SI Estee Lauder?
Już się gubię w tych wszystkich skrótach, ostatnio przez pół godziny - po przeczytaniu wypowiedzi Kate - szukałam rozwiązania skrótu WR Guerlaina.

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2145
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:45   #2835
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
C
Mam ochotę kupić trochę kulek APC, któraś z was ich używała? Dziewczyny w wątku o APC bardzo je chwalą.
Ja też mam ochotę na te kuleczki 00 - wyglądają bardzo smakowicie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:47   #2836
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Chyba większość z nas tak robi, a te, które tego nie zrobiły, nie lubią Meteorytów, bo za różowe.
Można z nimi fajnie pokombinować, żeby osiągnąć różne efekty

Mam ochotę kupić trochę kulek APC, któraś z was ich używała? Dziewczyny w wątku o APC bardzo je chwalą.
No właśnie za tę możlwiość kombinacji tak je lubię

Nigdy APC nie miałam, ale kilkakrotnie je oglądałam w GC. Efekt rozświetlenia jest trochę podobny, jednak kuleczki są dużo bardziej miękkie i z tego co czytałam krócej trzymaja się na skórze.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:47   #2837
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziękuję bardzo za objaśnienie skrótów, coś mi się z tym lauderem wydawało, że ma w ofercie puder So Ingenious, ale ciężko myślę.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:53   #2838
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Miałam APC 00 i jakieś beżowe jeszcze chyba - ostatecznie zrobiłam maksymalny mix wyrzucając wszystkie zielone i fioletowe, zostawiając dosłownie 2-3 sztuki rózowych i wrzucając duzo bezowych. Dla mnie duzym minusem jest zapach, bardzo męczący i wyczuwalny podczas noszenia. Dają mocny błysk. Jakoś nie mam z nimi najlepszych wspomnień, napewno nie wrócę - nawet jeśli będziecie mnie nakręcac w tym wątku!
Takie trochę tandetne dla mnie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 13:58   #2839
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
No właśnie za tę możlwiość kombinacji tak je lubię

Nigdy APC nie miałam, ale kilkakrotnie je oglądałam w GC. Efekt rozświetlenia jest na pewno podobny, jednak kuleczki są dużo bardziej miękkie i z tego co czytałam krócej trzymaja się na skórze.
No to na takiej jak moja, tłustej, mogą dość szybko spłynąć. Meteoryty trzymają mi się cały dzień.

Kate, też mi się podobają 00, tylko wolałabym jeszcze je rozbielic i ozłocić Dokupiłabym do nich białe, złote i zielone.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 14:01   #2840
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Miałam APC 00 i jakieś beżowe jeszcze chyba - ostatecznie zrobiłam maksymalny mix wyrzucając wszystkie zielone i fioletowe, zostawiając dosłownie 2-3 sztuki rózowych i wrzucając duzo bezowych. Dla mnie duzym minusem jest zapach, bardzo męczący i wyczuwalny podczas noszenia. Dają mocny błysk. Jakoś nie mam z nimi najlepszych wspomnień, napewno nie wrócę - nawet jeśli będziecie mnie nakręcac w tym wątku!
Takie trochę tandetne dla mnie
Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
No to na takiej jak moja, tłustej, mogą dość szybko spłynąć. Meteoryty trzymają mi się cały dzień.

Kate, też mi się podobają 00, tylko wolałabym jeszcze je rozbielic i ozłocić Dokupiłabym do nich białe, złote i zielone.
No i wszystko jasne.
Zostaję przy Mythicach.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 14:02   #2841
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Mythic są bardzo fajne, tylko ja wyjełam z nich większość różowych kuleczek, zostawiłam dosłownie 2 czy 3, i dopiero jest OK, inaczej wyglądałam ja Miss Peeggi. No niestety beżowe też są fajne, bardzo delikatne. Wiesz jak masz meteorki to możesz sobie darować SI. Rano zbytnio się nie zastanawiam, zawsze filtr, a jak on to i puder dobry dla niego. Szaleństwo dopiero zaczyna się po zmroku.

OT: Gdzie zdobyłaś Lutensa? Czytałam Twoją recenzję i dostałam ślinotoku.

uff, ulżyło mi
Myślę, że te różowe też wyjmę i będę jako róż stosować, chociaż w miniaturce to pewnie dużo ich nie ma.
Filtr nr 1 to u mnie emulsja Avene, więc z pudrami mogę poszaleć, obadam wszystkie pudry dokładnie i będę myśleć, co tu począć, bo i tak wszystkich nie kupię, teraz kolej na perfumy ale i tak jedwabny H. to podstawa.

Lutensa dostałam kiedyś od koleżanki z Anglii resztkę flakonika i jeszcze miałam próbkę z allegro. Mogę podać Tobie namiary na PW do dziewczyny, od której kupowałam, jeśli jesteś zainteresowana.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 14:05   #2842
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Miałam APC 00 i jakieś beżowe jeszcze chyba - ostatecznie zrobiłam maksymalny mix wyrzucając wszystkie zielone i fioletowe, zostawiając dosłownie 2-3 sztuki rózowych i wrzucając duzo bezowych. Dla mnie duzym minusem jest zapach, bardzo męczący i wyczuwalny podczas noszenia. Dają mocny błysk. Jakoś nie mam z nimi najlepszych wspomnień, napewno nie wrócę - nawet jeśli będziecie mnie nakręcac w tym wątku!
Takie trochę tandetne dla mnie
Mój entuzjazm opadł

Bardzo nie lubię zapachowych kosmetyków, jedyne jakich zapach uwielbiam to oczywiście Guerlain.

Tandetne mówisz...
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 14:09   #2843
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Mój entuzjazm opadł

Bardzo nie lubię zapachowych kosmetyków, jedyne jakich zapach uwielbiam to oczywiście Guerlain.

Tandetne mówisz...

Określiłabym to zapachem starego, duszącego mydła (nie, nie wmawiajcie sobie szyprów ). Od dłuższego czasu wnerwiają mnie zapachowe kosmetyki, począwszy od żeli do mycia twarzy czy ciała na błyszczykach skończywszy, dlatego nie mam np. zamiaru wrócić do błyszczyka Vichy - dziwny, sztuczny, kwiatowo-chemiczny zapach
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 14:12   #2844
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Określiłabym to zapachem starego, duszącego mydła (nie, nie wmawiajcie sobie szyprów ). Od dłuższego czasu wnerwiają mnie zapachowe kosmetyki, począwszy od żeli do mycia twarzy czy ciała na błyszczykach skończywszy, dlatego nie mam np. zamiaru wrócić do błyszczyka Vichy - dziwny, sztuczny, kwiatowo-chemiczny zapach
O tym, że nie da rady zużyć go do końca bez młotka i skakania po twardej tubie nie wspomnę.
Nie męczyłam się - 1/3 opakowania poszła w kosz .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 14:14   #2845
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
No to na takiej jak moja, tłustej, mogą dość szybko spłynąć. Meteoryty trzymają mi się cały dzień.
U mnie też Meteoryty siedzą spokojenie cały dzień na twarzy, a i niejedną imprezę przetrzymały

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Myślę, że te różowe też wyjmę i będę jako róż stosować, chociaż w miniaturce to pewnie dużo ich nie ma.
Filtr nr 1 to u mnie emulsja Avene, więc z pudrami mogę poszaleć, obadam wszystkie pudry dokładnie i będę myśleć, co tu począć, bo i tak wszystkich nie kupię, teraz kolej na perfumy ale i tak jedwabny H. to podstawa.

Lutensa dostałam kiedyś od koleżanki z Anglii resztkę flakonika i jeszcze miałam próbkę z allegro. Mogę podać Tobie namiary na PW do dziewczyny, od której kupowałam, jeśli jesteś zainteresowana.
Teraz też używam emulsji, wcześniej mleczka ale mnie trochę zaczęło zapychać.

Bardzo proszę o namiary

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Tandetne mówisz...
Dobre określenie Opakowania też są takie mniej niż średnie.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 14:17   #2846
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Filtry UV a makijaż

Kasiu, pisze PW

Poszło
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 14:19   #2847
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Kasiu, pisze PW
Stokrotne dzięki
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 14:33   #2848
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
A ten palladio solo się nie nadaje do matowienia filtra? tak się zastanawiam, bo jedwabny mi się kończy i myślę , co by tu kupić. Ale jak się nie nadaje to go sobie odpuszczę.
Kasiu, u mnie Palladio bardzo dobrze matowi filtr (Emulsja Avene), ale ja na filtr nakładam jeszcze podkład . Na Palladio nakładam jeszcze inny puder, ale solo jak najbardziej się sprawdza .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 14:42   #2849
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Kasiu, u mnie Palladio bardzo dobrze matowi filtr (Emulsja Avene), ale ja na filtr nakładam jeszcze podkład . Na Palladio nakładam jeszcze inny puder, ale solo jak najbardziej się sprawdza .
Dziękuję Suri
Też używam emulsji, nie pozostaje mi nic innego jak przetestować, nie jest mega drogi, więc chyba zaryzykuję, tylko nie ma już na Allegro Może sprzedawcy uda się coś wykombinować.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 17:31   #2850
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Filtry UV a makijaż

Znow dylemat Meteoryty vs. APC - wole perelki Guerlain. Z APC lubie tylko rozowe kulki - wyzbieralam wszystkie z obu skladanych pudrow i jest swietny nablyszczajacy, delikatny w kolorze roz. Akurat w takim "moim" odcieniu. Reszta stoi i nabiera waznosci, a jak dojda nowe meteoryty to juz calkiem bede musiala sie ich pozbyc. W APC podobalo mi sie, ze moge od poczatku wybrac sobie kombinacje, ale kulki same w sobie juz mniej. Teraz jak juz bede miec wiecej kulek Guerlain, to tez moge mieszac i ta opcje wole. Ale zapachu meteorytow mimo wszystko NIE ZNOSZE!

Dziewczyny, Wam tez nie przyszly miniaturki jeszcze? Z tej potrojnej aukcji? Ja jestem rozbestwiona transakcjami "48h" i jak 5 dni po wplacie nic, to mnie roznosi.
Edit. Juz niewazne. Wlasnie sie dopomnialam i wyslano pudry dopiero dzis. Ehh...

Contax - poszlo dzis do Ciebie

A propos filtrowania i makijazu - dzis mnie naszlo na bunt i nie posmarowalam sie City Blockiem. Bladym switem wstalam przekonana, ze bedzie pogoda barowa i wymyslilam sobie tylko cienka warstwe Dior Pure Light z Prismissime i jazda. Zanim sie wygrzebalam... wychodze, a tu slonce odwala spektakl jak nie przymierzajac na obchody boga slonca Re Biegne na przystanek czujac sie po prostu "gola" i tylko strzelam oczami na wszystkie strony, co by te promienie odbijac. W autobusie modlitwa "niech bedzie potworny tlok i mnie ktos zasloni"... Psychoza normalnie, zdziczalam przez te SPF'y do szczetu

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2007-01-09 o 12:11
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.