dziewczynki z Irlandii!!!! - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-25, 15:38   #991
Jonka_iwonka
Raczkowanie
 
Avatar Jonka_iwonka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Limerick
Wiadomości: 101
GG do Jonka_iwonka
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
Slyszalam ze czesto sa tam jakies strzelaniny czy cos nie wiem czy to prawda ...)
to moze ja jednak zostane na mojej wsi....
tu nawet garda nie ma pistoletow
__________________
Pozdrawiam, Iwona
HAVE A NICE DAY!

http://www.suwaczek.pl/cache/647e4a002c.png
Jonka_iwonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 16:16   #992
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez Jonka_iwonka Pokaż wiadomość
to moze ja jednak zostane na mojej wsi....
tu nawet garda nie ma pistoletow
w Dublinie garda tez ich nie ma a strzelaniny sa:P niemal codziennie
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 21:47   #993
stokrotka007
Rozeznanie
 
Avatar stokrotka007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 544
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Dobrywieczór, w związku z tym że niedługo wyruszam do Limerick na całe wakacje mam pytanie "kulinarne" do emigrantek w Irlandii- jakich potraw, specjałów, słodyczy i ogólnie dobrego, miejscowego jedzenia warto spróbować i posmakować na zielonej wyspie?
słyszałam, że kuchnia jestem tam na ogół kiepska, ale wierzę, że może istnieją jakieś lokalne przysmaki na które warto zwrócić uwagę, dlatego wdzięczna będę za podzielenie się wiedzą
__________________
"...Dun Laoghaire. To tutaj w powietrzu czuje się energię, a ludzie wciąż jeszcze mają dla siebie czas. Wciąż jeszcze ze sobą rozmawiają..."

stokrotka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 22:59   #994
*chinchilla*
Rozeznanie
 
Avatar *chinchilla*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: fORbiDdEn pLanEt
Wiadomości: 629
GG do *chinchilla*
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

w kwietniu byla strzelanina na mojej ulice, 200 metrow od naszego domu.


dowiedzialam sie z gazety
__________________
HoW HiGh? So HiGh ThAt I CaN KiSs ThE sKy!!!!


http://www.myspace.com/killahmouse
trynna be optimistic but have realized i really hate chips&fish nowadays. . . i'ma do somethin!!!!!!!!!!!!!!
*chinchilla* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 23:06   #995
Jonka_iwonka
Raczkowanie
 
Avatar Jonka_iwonka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Limerick
Wiadomości: 101
GG do Jonka_iwonka
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez stokrotka007 Pokaż wiadomość
Dobrywieczór, w związku z tym że niedługo wyruszam do Limerick na całe wakacje mam pytanie "kulinarne" do emigrantek w Irlandii- jakich potraw, specjałów, słodyczy i ogólnie dobrego, miejscowego jedzenia warto spróbować i posmakować na zielonej wyspie?
słyszałam, że kuchnia jestem tam na ogół kiepska, ale wierzę, że może istnieją jakieś lokalne przysmaki na które warto zwrócić uwagę, dlatego wdzięczna będę za podzielenie się wiedzą
Jak dla mnie, to kuchnie maja baaardzo uboga... Na sniadanie standardowo Irish Beakfast: 2 jajka sadzone, kielbaska (ktora mi akurat wyjatkowo nie smakuje), 2 bekoniki smazone, 2 puddingi, tosty z dzemem drugi wariant to... zupa mleczna. Oni tu uwielbiaja mleko. Bardzo sie zdziwilam kiedy zobaczylam jak koles je jakas zupe i popija mlekiem, chcoc nie byla to jedyna zadziwijaca sytuacja, bo bardziej mnie zdiwily frytki z octem i na popitke mleko! Na lunch wybieraja fast-foody (bo jakos chyba nie bardzo przepadaja za gotowaniem czy pieczeniem, lepiej kupic). Co do tradycyjnych to... zastanawiam sie czy oni wogole maja jakas potrawe tradycyjna i nic mi nie przychodzi do glowy Pamietam jak tylko przyjechalam do Irlandii pracowalam w takim ala fast-foodzie przez 2 m-ce i po tym czasie mialam i mam wstret do tego ich sniadania. Nie moglam patrzec jak ci ludzie przychodza codziennie i jedza dzien w dzien od "iks" lat to samo na sniadanie...
__________________
Pozdrawiam, Iwona
HAVE A NICE DAY!

http://www.suwaczek.pl/cache/647e4a002c.png
Jonka_iwonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 00:01   #996
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Tradycyjne bedzie irish stew.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 00:06   #997
stokrotka007
Rozeznanie
 
Avatar stokrotka007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 544
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez Jonka_iwonka Pokaż wiadomość
drugi wariant to... zupa mleczna. Oni tu uwielbiaja mleko..
zupa mleczna tj owsianka na mleku, czy też może kluski/makaron/kasza z mlekiem? na szczęście wszystkie warianty uwielbiam i to dobra alternatywa w stosunku do tego "legendarnego" smażonego śniadania, które przyprawia mnie o dreszcze na samą myśl i jestem pewna, że takiego wynalazku nie tknę

Ogólnie to zmartwiłam się, bo moje obawy co do jedzenia potwierdzają się... na codzień dbam bardzo o zdrowe odżywianie- żywność ekologiczna i naturalna, odpowiedni bilans kaloryczny, unikanie nadmiaru tłuszczy zwierzęcych itp i boję się że w fast-foodowej Irlandii będzie mi ciężko się jakoś normalnie dla mnie- tj ekologicznie i naturalnie stołować i zdrowo wyżywić. Znajomi pocieszają mnie, że targów i sklepów z żywnością eko jest sporo, więc jest nadzieja, że nie zginę...o ile oczywiście nie są jakieś koszmarnie drogie i ekskluzywne
__________________
"...Dun Laoghaire. To tutaj w powietrzu czuje się energię, a ludzie wciąż jeszcze mają dla siebie czas. Wciąż jeszcze ze sobą rozmawiają..."

stokrotka007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-26, 13:46   #998
*chinchilla*
Rozeznanie
 
Avatar *chinchilla*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: fORbiDdEn pLanEt
Wiadomości: 629
GG do *chinchilla*
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

ziemniaki. ziemniaki i wszelkie wariacje na temat ziemniakow. no jeszcze ziemniaki. - to jedza Irlandczycy. a pija tylko to co ma babelki
__________________
HoW HiGh? So HiGh ThAt I CaN KiSs ThE sKy!!!!


http://www.myspace.com/killahmouse
trynna be optimistic but have realized i really hate chips&fish nowadays. . . i'ma do somethin!!!!!!!!!!!!!!
*chinchilla* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 16:00   #999
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Dziewczyny ja po rade na wasz watek przybywam otoz..na poczatku lipca lece do Irlandii ,zostaje do pazdziernika...i mam pytanie w zwiazku z antykoncepcja-jk wyglada to w Irlandii,chodzi oczywiscie o pigulki? a moze lepiej zabrac z soba odpowiednia ilosc opakowan i miec z glowy szukanie szczescia na miejscu??
buziaki
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 16:55   #1000
Jonka_iwonka
Raczkowanie
 
Avatar Jonka_iwonka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Limerick
Wiadomości: 101
GG do Jonka_iwonka
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez kredkova Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja po rade na wasz watek przybywam otoz..na poczatku lipca lece do Irlandii ,zostaje do pazdziernika...i mam pytanie w zwiazku z antykoncepcja-jk wyglada to w Irlandii,chodzi oczywiscie o pigulki? a moze lepiej zabrac z soba odpowiednia ilosc opakowan i miec z glowy szukanie szczescia na miejscu??


buziaki

Tu po tabletki idzisz nie idziesz do ginekologa a do swojego GP (lekarz rodzinny). Mysle, ze bedziesz mogla skorzystac z takiej pomocy jak NowDoc, bo do doktorkow to trzeba sie zarejestrowac i bla bla bla jak w Pl. Ja mam medical card, wiec nawet nie powiem ci ile kosztuja (ja biore yasmin). Ale mysle, ze lepiej bedzie jak wezmiez ze soba wiecej opakowan
__________________
Pozdrawiam, Iwona
HAVE A NICE DAY!

http://www.suwaczek.pl/cache/647e4a002c.png
Jonka_iwonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 18:56   #1001
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

sadze ze prostsza metoda jest isc w Polsce do ginekologa i poprostu poprosic o receptne na wiecej opakowan, lekarze gdy im powiesz nei beda robili klopotu, rozumieja ze wyjezdzasz;-)
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-29, 20:28   #1002
*chinchilla*
Rozeznanie
 
Avatar *chinchilla*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: fORbiDdEn pLanEt
Wiadomości: 629
GG do *chinchilla*
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

dziewczynki, na multi cultural zone stworzylam nowy watek z gra (po angielsku, jak i inne watki na multi). nikt w nia nie chce grac a jest naprawde baaardzo fajna (troche przedszkolna ) i ciekawa. moze wpadniecie? nazywa sie where do I come from.
__________________
HoW HiGh? So HiGh ThAt I CaN KiSs ThE sKy!!!!


http://www.myspace.com/killahmouse
trynna be optimistic but have realized i really hate chips&fish nowadays. . . i'ma do somethin!!!!!!!!!!!!!!
*chinchilla* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 20:47   #1003
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

dzieki za pomoc ja tez yasmin biore,oj,uderzy po kieszeni,ale coz raz saie zyje
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 10:06   #1004
agnmys
Przyczajenie
 
Avatar agnmys
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z Irlandi
Wiadomości: 1
GG do agnmys
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Witam
W lipcu bedzie rok jak mieszkam z całą rodzinką na zielonej wyspie w małej miejscowości polaków też tu jest trochę ale nie aż tylu jak w innych dużych miastach , muszę przyznać że bardzo mi sie tu podoba może dlatego że mieszkam na samej północy blisko plaża woda góry i dużo zieleni jest przepięknie kocham przyrodę .
pozdrawiam
agnmys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 11:50   #1005
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Kurcze tak mi się już marzy wyjazd na wyspę. jakąkolwiek byle zieloną

jesteśmy z TŻ na etapie poszukiwania pracy dla niego w pewnym konkretnym zawodzie i mimo że chyba już z setki maili z CV wysłałam na ogłoszenia znalezione w internecie to nikt nic nie odpowiada

nie wiem, kurcze niektórzy mają szczęście znajdą prace od razu i jadą mimo że nie mają zadnych kwalifikacji
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 19:58   #1006
adwoa1
Raczkowanie
 
Avatar adwoa1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: szmaragdowa wyspa
Wiadomości: 141
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

moim zdaniem ciezko jest dostac prace poprzez internet, jak mi powiedzial jeden pracodawca (gdy szukalam pracy dla TZ) "ja go musze zobaczyc, poznac, sprawdzic jak pracuje. skad mam miec pewnosc ze go polubie jak go nigdy nie widzialem?" i po sprawie... mysle ze latwiej jest byc na miejscu i szukac... TZ dostal prace po tygodniu pobytu
adwoa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 22:17   #1007
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

wiesz nie chodzi mi dokładnie o to żeby ktoś dawał pracę od razu przez internet ale chociaż zainteresował się zaproponowaną kandydaturą. Jeżeli nie jest możliwe wstępne załatwienie pracy ( odbycie rozmowy po ang przez telefon w celu weryfikacji znajomości języka) to po co np zamieszczane są oferty pracy na stronie EURES?? przecież to jest portal międzynarodowy więc logiczne że potencjalni jobseeker'zy są spoza terytorium danego kraju.
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 10:13   #1008
adwoa1
Raczkowanie
 
Avatar adwoa1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: szmaragdowa wyspa
Wiadomości: 141
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

no nie wiem jak to z tym dokladnie jest...ale ja na miejscu pracodawcy tez bym wolala widziec osobe ktora chce przyjac, to normalne... napisalam tylko ze jest trudno, ale jakies szanse sa na pewno, tylko jakie... moja znajoma tez szukala pracy przez internet moze 3 miesiace... ktos obiecal, przyjechala a prace i tak ma w innym miejscu... tyle ze w tym samym miescie...
adwoa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 13:28   #1009
ola2903
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: >>wroclaw >>Belfast
Wiadomości: 34
GG do ola2903
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
wiesz nie chodzi mi dokładnie o to żeby ktoś dawał pracę od razu przez internet ale chociaż zainteresował się zaproponowaną kandydaturą. Jeżeli nie jest możliwe wstępne załatwienie pracy ( odbycie rozmowy po ang przez telefon w celu weryfikacji znajomości języka) to po co np zamieszczane są oferty pracy na stronie EURES?? przecież to jest portal międzynarodowy więc logiczne że potencjalni jobseeker'zy są spoza terytorium danego kraju.
no ja nie wiem jak to jest teraz z szukaniem pracy przez interent bo ten czas mam juz za soba ale na 7 wyslanych ofert z interenetu odpowiedzi dostalam na 6 czyli przyslali mi aplikacje i zaprosili na rozmowe...wiadomo nikt od razu nie da pracy wiec moim zdaniem szukanie pracy przez internet ma sens i to duzy ale jesli jest sie tutaj poniewaz mialam w 2 przypadkach tak ze przyslali mi aplikacje do wypelnienia i od razu zaproszenie na rozmowe gdzie w trakcie przegladali papiery i pytali o cos

byc moze sprawa szukania pracy w meskich zawodach rzadzi sie innymi prawami.....
__________________
ola la la
ola2903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-03, 13:33   #1010
Kurpianka
Zadomowienie
 
Avatar Kurpianka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 095
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Ja sie wybieram na poczatku lipca do Limerick... Boję się cholernie tego wyjazdu, mimo ze lece tam do swojego TZ. Boję się ze nie znajdę pracy, i wtedy umre z nudów w domu... mam nadzieje ze jest tam wiele miejsc i zajęc ktorymi bede mogla sie tam zajac...? A moze spotkac z ktoras z Wizazanek?
__________________
Wymianka!

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post84634771

Zapraszam
Kurpianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 14:10   #1011
Jonka_iwonka
Raczkowanie
 
Avatar Jonka_iwonka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Limerick
Wiadomości: 101
GG do Jonka_iwonka
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez Kurpianka Pokaż wiadomość
Ja sie wybieram na poczatku lipca do Limerick... Boję się cholernie tego wyjazdu, mimo ze lece tam do swojego TZ. Boję się ze nie znajdę pracy, i wtedy umre z nudów w domu... mam nadzieje ze jest tam wiele miejsc i zajęc ktorymi bede mogla sie tam zajac...? A moze spotkac z ktoras z Wizazanek?

Ja bede jakos w polowie wrzesnia w Limerick, tez bede nowa (i bez pracy) i nie ukrywam ze chcialabym poszukac jakiejs kolezanki-wizazanki z tego miasta. Proponuje spotkanie na kawe jak tylko znajde jakies mieszkanie i dokopie sie do szklanek co kolezanka Kurpianka na to??
__________________
Pozdrawiam, Iwona
HAVE A NICE DAY!

http://www.suwaczek.pl/cache/647e4a002c.png
Jonka_iwonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 14:34   #1012
Kurpianka
Zadomowienie
 
Avatar Kurpianka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 095
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez Jonka_iwonka Pokaż wiadomość
Ja bede jakos w polowie wrzesnia w Limerick, tez bede nowa (i bez pracy) i nie ukrywam ze chcialabym poszukac jakiejs kolezanki-wizazanki z tego miasta. Proponuje spotkanie na kawe jak tylko znajde jakies mieszkanie i dokopie sie do szklanek co kolezanka Kurpianka na to??
SUPER SPRAWA!! Tylko ze prawdopodobnie we wrzesniu bede w Polsce bo mam studia... i musze sobie praktyki zalatwiac.... Ale jesli moj wyjazd sie przedluzy, lub Twój przyspieszy....BARDZO CHĘTNIE!!
__________________
Wymianka!

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post84634771

Zapraszam
Kurpianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 15:31   #1013
Jonka_iwonka
Raczkowanie
 
Avatar Jonka_iwonka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Limerick
Wiadomości: 101
GG do Jonka_iwonka
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez Kurpianka Pokaż wiadomość
SUPER SPRAWA!! Tylko ze prawdopodobnie we wrzesniu bede w Polsce bo mam studia... i musze sobie praktyki zalatwiac.... Ale jesli moj wyjazd sie przedluzy, lub Twój przyspieszy....BARDZO CHĘTNIE!!

No moj raczej sie nie przyspieszy bo moj TZ dopiero zaczyna od pazdziernika prace... wczesniej bedziemy w PL, ja bede od 12 czerwca (mam egz), przyjezdzamy wczsniej do Limerick zeby sie rozejrzec za mieszkaniem i zorientowac sie w terenie, bo mozna pobladzic. Czyli juz nie wracasz po wrzesniu do Irl?
__________________
Pozdrawiam, Iwona
HAVE A NICE DAY!

http://www.suwaczek.pl/cache/647e4a002c.png
Jonka_iwonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 16:10   #1014
Kurpianka
Zadomowienie
 
Avatar Kurpianka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 095
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez Jonka_iwonka Pokaż wiadomość
No moj raczej sie nie przyspieszy bo moj TZ dopiero zaczyna od pazdziernika prace... wczesniej bedziemy w PL, ja bede od 12 czerwca (mam egz), przyjezdzamy wczsniej do Limerick zeby sie rozejrzec za mieszkaniem i zorientowac sie w terenie, bo mozna pobladzic. Czyli juz nie wracasz po wrzesniu do Irl?
Nie mam zielonego pojecia... Zobaczymy...Ja to bym chciala byc tam caly czas z moim TZ, ale studia.... Napewno bedzie w tym czasie jeszcze jakas Wizazanka w Limerick... Bedzie dobrze
__________________
Wymianka!

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post84634771

Zapraszam
Kurpianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 20:49   #1015
Jonka_iwonka
Raczkowanie
 
Avatar Jonka_iwonka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Limerick
Wiadomości: 101
GG do Jonka_iwonka
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Pewnie, ze bedzie dobrze
A czy jest tu ktos z Limerick?
__________________
Pozdrawiam, Iwona
HAVE A NICE DAY!

http://www.suwaczek.pl/cache/647e4a002c.png
Jonka_iwonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 21:26   #1016
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

ja niestety nie w Limerick a w Dublinie... szkoda
a wlasnie ktos cos o Domelowej slyszal??? dawno jej tu nie bywalo...

kurcze moj TZ w PL a ja siedze w domku i tesknie i do niego i do urlopu...brak planu na weekend w dodatku dlugi. Jedyna atrakcja - Koncert Sinead O'Connor...czekam od marca.

czekam tez juz na urlop czerwcowy i urlop sierpniowy...ech....

czy ktoras z wizazanek bytujacych w Dub nie ma ochoty na walking w Phoennix? szukam chetnych bo samemu nie az tak bardzo mi sie chce??
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 09:44   #1017
adwoa1
Raczkowanie
 
Avatar adwoa1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: szmaragdowa wyspa
Wiadomości: 141
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

ja tez bym sobie pospacerowala...pogoda taka piekna...ale niestety nie jestem z Dublina tylko z jakiejs dziury co nie ma nawet gdzie wyjsc... i na dodatek sama... pozdrawiam
adwoa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 09:44   #1018
adwoa1
Raczkowanie
 
Avatar adwoa1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: szmaragdowa wyspa
Wiadomości: 141
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

a Domelowej to fakt tez nie slyszalam dawno... a moze znalazla mieszkanie i tak dlugo ta przeprowadzka trwa...
adwoa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 09:58   #1019
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

Cytat:
Napisane przez adwoa1 Pokaż wiadomość
ja tez bym sobie pospacerowala...pogoda taka piekna...ale niestety nie jestem z Dublina tylko z jakiejs dziury co nie ma nawet gdzie wyjsc... i na dodatek sama... pozdrawiam
ojej a gdzie ta "dziura"... i czemu jestes sama??
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 11:12   #1020
adwoa1
Raczkowanie
 
Avatar adwoa1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: szmaragdowa wyspa
Wiadomości: 141
Dot.: dziewczynki z Irlandii!!!!

no wiec jestem w miasteczku Kilcullen (niedaleko Newbridge i Naas).... a sama bo TZ mieszka w Newbridge... jestem aupair... i niestety tylko weekendy wspolne...
adwoa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.